Jubilaris Hontenisse springlevend Schaatsploeg staat in de etalage PZC Max Korting heeft de smaak te pakken Gemeente Almere geeft geen cent aan betaald voetbal z 17 laatste kampioenschap vormt hoogtepunt in bestaan voetbalclub Eindstrijd driebanden Bart Poppe pas na winterstop weer inzetbaar uitslagen Van Acker treft onbekende Engelsman Reed Festiviteiten 75-jarig bestaan VV Hontenisse donderdag 31 oktober 2002 Het eerste elftal van Hontenisse vierde het afgelopen seizoen het kampioenschap in de vierde klasse, één van de hoogtepunten in het 75-ja- rig bestaan. foto Camile Schelstraete door Peter Snelders KLOOSTERZANDE - Het kon nauwelijks mooier. Een titel in het jaar dat de vereniging het 15-jarig jubileum viert. De eer ste selectie van de voetbalver eniging Hontenisse zorgde er voor en zette daarmee tevens de stap naar de derde klasse. Het was één van de hoogtepunten in het bestaan van de vereniging. In een tijdspanne van driekwart eeuw zijn er veel ups en downs in het bestaan van een sportver eniging. Zo ook bij de voetbal vereniging in Kloosterzande. Een tragisch dieptepunt op menselijk vlak was het ver keersongeluk öp een vroege en nevelige maandagmorgen in 1965. Twee Hontenisse-spelers i uit het eerste elftal van destijds, Wim Steijns en Pieter van [Kerckhoven en hun collega Jo de Waal, lieten daarbij het le ven. Het was een gebeurtenis die bij de oudgedienden diep in het ge heugen gegrift staat en waar !men het liefst niet te vaak aan herinnerd wordt. Bij het berei- ken van een mijlpaal als het 75- jarig bestaan wordt daar toch even bij stilgestaan. Het verblijf in de toen nog bestaande eerste j klasse afdeling was eveneens een dieptepunt. In sportief op zicht dan, want het staat in geen enkel contrast tot het eerder omschreven menselijke leed. I Gelukkig kende de vereniging, die in 1927 het levenslicht zag in de keuken van de eerste voorzit ter Ward Steijns en eigenlijk de opvolger was van het eerder ter ziele gegane Blauw Wit (nu nog de kleuren van de club), legio hoogtepunten. Ward Steijns was overigens de voorganger van slechts een achttal voorzit ters dat de vereniging door de jaren heen gediend heeft. Cor Schelfhout, Jacques Duerinck, Piet Mangnus, Ceriel Roelands, Piet van Waterschoot, Wies van Kerckhoven en de huidige pre ses Ben Pauwels hanteerden ja renlang de voorzittershamer. Er zijn echter veel meer perso nen die iets voor de hechte ver eniging Hontenisse betekend I CLINGE - Biljartvereniging CBC uit Clinge houdt vanaf morgen tot en met zondag het kampioenschap tweede klasse driebanden. De titelstrijd start morgen om 19.00 uur in café De Troubadour in Clinge. Wedstrijdleider Frank de Rijk laat de deelnemers zaterdag vanaf 13.00 uur beginnen en zondag om 12.00 uur. De finale partij op die slotdag is voorzien omstreeks 16,00 uur. Van de acht finalisten hebben zich va der Johan en zoon Hans de Witte afgemeld. Hun plaatsen worden ingenomen door Wim van Brink en Hugo Willaert. Daardoor ko men liefst vijf deelnemers uit Clinge. Deelnemers: 1. Walter Mortier (BV Reynaert) algemeen gemiddelde 0.550; 2. Jurgen Martin (DOS) 0.501; 3. Eddy Aerts (HBC/De Troubadour 0.542; 4. Adn Buijze (CBC) 0.466 5. Stanny la Heijne (Den Ouden Arend) 0.519; 6. Frans Pilaet (HBC- /De Troubadour) 0.466; 1. Hugo Wil laert (HBC/De Troubadour) 0.524, 8. Wim van Brink (CBC) 0.458. VLISSINGEN - Hoofdklasser Hoek kan waarschijnlijk pas na de winterstop weer een beroep doen op middenvelder Bart Poppe. De 25-jarige Belg viel zaterdag in het thuisduel met Capelle in de rust uit met een en kelblessure. Uit onderzoek is gebleken dat het voorste kapsel in de rechterenkel is afge scheurd. Bart Poppe raakte geblesseerd na een forse charge van Capelle- middenvelder Marvin Redjo- setiko. „Ik wist al direct dat het niet goed zat, want ik hoorde het kraken", zegt Poppe. „Ik heb daarna nog een tikkie uitge deeld aan die gast en toen ging het nog tien minuten redelijk. Maar daarna was het echt klaar. Eigenlijk had ik er direct af moeten gaan, maar ik stond voor het eerst sinds lange tijd weer eens in de basis en wilde wat laten zien." Poppe verwacht dat het herstel vijf tot zes weken zal duren. De enkel zit nu in het gips, maar dat mag er zaterdagochtend alweer af. „Dan krijg ik een brace of nieuw gips. Soms herstel je iets sneller van zo'n blessure, maar ik wil het echt goed laten gene zen. Zodat ik er achteraf niet opnieuw last van krijg." hebben. Frans van Hijfte, Ma rien de Zwart, Piet Adriaan- sens, Henny van Pamelen, Ruud van Kerckhoven, Piet de Clip- pelaar, Jo d'Hooghe en nog vele anderen worden geroemd bin nen de club om hun jarenlange inzetIn feite zij n het te veel p er- sonen om op te noemen. Cor Schelfhout springt er echter wel uit. In hetzelfde jaar dat de W Hontenisse werd opgericht, werd ook Cor Schelfhout gebo ren. Hij was onder meer 25 jaar voorzitter, trainde het eerste team en vervulde in feite alle functies binnen de club die maar denkbaar zijn. Onder zijn bezielende leiding promoveerde Hontenisse in 1961 naar de tweede klasse en dat is eveneens een sportief hoogtepunt in het bestaan van de vereniging. T weeling De formatie vertoefde twee jaar in die klasse. Het was in de pe riode dat de tweeling Ben en Ge orge Pauwels in het eerste team debuteerde. Uit die tijd stamt nog steeds de anekdote dat deze sprekend op elkaar lijkende tweeling de trainer menigmaal in de luren legde door van naam te wisselen. Een handeling die niet altijd door de technische leider in dank werd afgenomen. Tijdens het gesprek met het drietal oudgedienden Jo d'Hooghe, Wies van Kerckho ven en Ben Pauwels passeren tal van namen en gebeurtenissen de revue. Een stuk historie is opge slagen in het fraaie boekwerkje dat ter gelegenheid van dit jubi leum uitgegeven is. Daarin wor den vele sportieve gebeurtenis sen besproken. Voor Wies van Kerckhoven is het meest aansprekende mo ment op het sportieve vlak nog steeds de beslissingswedstrijd tegen Terneuzen op 22 mei 1988 in Koewacht. Inzet was hand having in de vierde klasse. Liefst 1250 mensen woonden dit duel bij, waaronder ruim 1100 supporters van Hontenisse. Zi] zagen tot grote vreugde hun club met 1-0 winnen. Terneuzen degradeerde daardoor naar de afdeling, een historisch diepte punt voor de huidige zondag- door Gijs van Oosten BREDA - Jan-Willem van Dijk, directeur van het noodlijdende bedrijf Spaar Select, hield gis teren tijdens een persconferen tie in Breda een klaagzang over de beurs, de economie, de over heid en een Belgische investeer der die zijn afspraken niet na komt. In zijn betoog tegen de boze buitenwereld klonk een sprankje hoop voor het schaats team door. Er zouden zich liefst drie bedrijven hebben gemeld die als sponsor willen insprin gen. Van Dijk: „Dat is geen bluf." Van Dijk betitelde 15 oktober als 'een memorabele dag voor Spaar Select'. Het Algemeen Dagblad publiceerde het be richt dat het schaatsteam te koop zou staan. Het was een in grote lijnen letterlijke weergave van een vertrouwelijk contact dat Van Dijk had gevoerd met het sponsoradviesbureau Tref punt. En tot overmaat van ramp rolde diezelfde dag een fax bin nen van Regent Estate Holdings uit Antwerpen met de medede ling dat ze afzag van de koop van een groot opleidingscen trum van Spaar Select dat wordt gebouwd in Etten-Leur. „Mijn maag draaide zich toen een paar keer om", bekende Van Dijk gisteren. Verplichtingen Het conflict met de Belgische investeerder is dinsdag uitge vochten voor de rechtbank van Breda, de uitspraak wordt vol gende week verwacht. Als die voor Spaar Select niet goed uit pakt, dan heeft dat tot gevolg dat het bedrijf niet langer aan door Vincent Ronnes ALMERE - Leefbaar Almere- wethouder Frits Huis bezorgde gisteren de dromers van betaald voetbal in Almere een droeve dag: de gemeente wil geen cent uitgeven aan de bouw van het geplande voetbalstadion voor 13.500 toeschouwers. Omdat de KNVB de bouw van een goede, veilige accommodatie als een van de voorwaarden heeft ge steld bij de verlening van een li centie kan de droom van betaald voetbal in de polder worden ge wist. Al 24 miljoen euro heeft de ge meente Almere besteed aan hoofdklasser. Hontenisse is klaar voor de jubileumviering die aanstaande zaterdag plaats vindt. Het tij zit de vereniging de laatste jaren en zeker ook dit seizoen mee. Hontenisse kan zijn verplichtingen kan vol doen. Daarmee valt ook het doek voor het dure schaatsteam, dat wellicht nog een doorstart kan maken als een derde partij het gezelschap van acht schaat sers en een trainer wil overne men. Het gaat niet om DSB, Hooge Huys of Douwe Egberts plannenmakerij voor sportac commodaties. Maar er staat nog niet één steen op een andere. Er ger nog, zo moest wethouder Huis gistermorgen uitleggen, er zullen nog miljoenen euro's moeten worden uitgegeven om de bestaande organisatie af te bouwen en bijvoorbeeld op een fatsoenlijke manier afscheid te nemen van de werknemers van de NV Omniworld. bogen op een ledenbestand van driehonderd en vrijwel altijd re kenen op de inbreng van vele vrijwilligers. De club kent al 35 jaar een florerende veteranen- afdeling en is eveneens geze- dat plannen had met het Team Paul. Van Dijk wil voor half no vember zaken doen. „Mijn sporthart doet pijn. Maar we zijn nog niet dood en begraven. Over twee weken weten we meer." Het budget van de schaatsploeg van Spaar Select is inmiddels Deze NV was het bedrijf dat de opdracht van het gemeentebe stuur had gekregen om het immense complex van sportac commodaties, kantoren en ho tels met een gezamenlijke waar de van een slordige 300 miljoen euro van de grond te krijgen. Omniworld is ook de naam van een omnisportvereniging, waarin volleybal, basketbal en voetbal onderdak hadden ge- gend met een uitstekend func tionerende en goed bezette jeugdafdeling. Daarnaast gaat een lang ge koesterde wens dit seizoen ein delijk in vervulling. Aan de teruggebracht tot 2,5 miljoen euro op jaarbasis. Het is een erfenis van het sportieve en be drijfsmatige succesjaar 2000 toen het geld niet op kon. Twee jaar later tilt hij niet meer zo aan het marketingconcept en is zelfs bereid het schaatsteam weg te doen. En als dat niet lukt, vonden. Door onder één vlag te opereren moesten de kosten worden gedrukt en grote spon soren worden gevonden. Maar dat idee is totaal mislukt, vindt het gemeentebestuur dat sinds de laatste verkiezin gen uitdrukkelijk het stem pel van Leefbaar Almere draagt. Een zogenaamde Taskforce kwam enkele weken terug met. dorpszijde van het hoofdveld kan, door met name de inzet van een groot aantal sponsors, een tribune worden gebouwd waar op 150 tot 200 toeschouwers plaats kunnen nemen. dan wil de directeur op zeer korte termijn snijden in de sala riskosten. Gianni Romme, Ma rianne Timmer, Erben Wenne- mars en de anderen voelen daar niet zo veel voor. Van Dijk: „Het hele bedrijf reorganiseert. Ik vind dat de schaatsers ook wel wat kunnen inleveren." GPD aanbevelingen. Menigeen trok uit die bevindingen de conclu sies dat het gedaan was met volleybal (vorig jaar landskam pioen) en basketbal (goede ere- divisionist) en dat hel. betaald voetbal eraan zat te komen. Niets bleek gisteren minder waar. Het gemeentebestuur wil nu nog één keer de portemonnee trekken voor de voetbaltak, be ter gezegd: voor het opheffen daarvan. De hoofdklasser FC Omniworld krijgt volgens het gisteren gepresenteerde plan 1,1 miljoen euro om de organisatie af te bouwen en weer een 'nor male' amateurclub te worden. GPD AXEL - Nadat de eerste zege in de eerste klasse van het regiona le futsal vorige week was bin nengehaald, scoorde regerend kampioen Max Korting er deze week lustig op los. Het duel met hekkensluiter Cinerent/De Bokx werd met een 21-7-zege afgesloten. Dennis Rietjens scoorde zeven keer. GTI boekte eveneens een dikke zege tegen DPO Driewegen: 12- 4. Koploper Smile Services deed daar met een 10-4-overwinning op Red Roaclhouse nauwelijks voor onder. De ploeg uit Terneu zen bleef daardoor op kop. Max Korting-Cinerent/De Bokx 21-7: De man aan het sco rebord werd geen rust gegund. Met name de thuisploeg hield hem in de Axelse sporthal 't Sportuus aan het werk door doelpunten van Dennis Rietjens (7x), Carl de Waele (4x), Hans Pica vet (4x), Ed van Bellen (4x) en Peter Cambeen (2x). Erwin van de Wege, Frank Schoonak- ker en Jimmy Coone (5x) scoor den tegen. Smile Services-Red Roadhouse 10-4: De koploper maakte geen fout en won dik door treffers van Menno den Dekker (2x), Ryan de Regt (2x), Barry van der Hooft (3x), Michel van Craenen- broek, Michel de Vries en Hens- ley Victorina. Merijn Taelman (2x), Reinbert Broos en Johnny Smits tekenden voor de doel punten van Red Roadhouse. Ploegaert-Première/Zaman 0-5: De bezoekers uit Hulst had den de zaakjes prima voor el kaar. Zonder kansen weg te geven, wezen ze de ploeg uit Philippine terug. De drie pun ten werden binnengehaald via doelpunten van Jean-Claude Everaert, Tristan van Acker, Maarten Thomas (2x) en Evert Verwer. GTI-DPO Driewegen 12-4: De doelpunten van de thuisploeg kwamen op naam van Benny Maes (3x), Giovanni Verbrae- ken (3x), William Freijzer (2x), Robin de la Ruelle, Jean-Paul Eggermont (2x) en Ryan Adam. Guido Kramer en Chris Palm scoorden elk twee keer voor DPO Driewegen. Wentzer/Pauwels-Meermarkt Badminton Kopenhagen. Deens Open. Mannen, eer ste ronde: Jonassen (Den) - Palyama (Ned) 15-2 15-6. Vrouwen, eerste ronde: Yao Jie (Ned) - Popat (Ino) 13-12 13-11, Meulendijks (Nedl - Marfuah (Ino) 13-12 11-9, Audina (Ned) - Yaqiong (Chn) 11-1 11-1, Wang Cheng (Chn) - De Wit (Ned) 11-2 11-0. Gemengddubbel. eerste ronde: Bruil/Jo- nathans (Ned) - Bergstrom/Karlsson (Zwe) 11-6 8-11 11-7 Basketbal New York. NBA. Orlando Magic - Phila delphia 76-ers 95-88, Sacramento Kings - Cleveland Cavaliers 94-67, Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs 82-87. Biljarten Oss. GP driebanden. Eerste ronde: Jas pers - Dericks 50-9/gemiddelde 2.631- 0.473, Havermans - Weijenburg 50- 41/1.136-0.931, Uytdewillegen - Koore- vaar 50-16/20 beurten, Van Beers - Breur 50-50/50 Van Beers wint na barrage. Van Kuyk - Van Daalen 50-14/23, Bongers - Ar- nouts 50-46/26. Bridge Herfstcompetitie BC Axel. A-lijn: 1. Mevr Van de Wagl/dhr. Schelleman 57,50%, 2. Gelijk: Echtpaar Brökling en HH Ambrosini/Hamelink 53,33%. B-lijn: 1. Mevr. Knöpker/dhr. Esselbrugge 63,69%, 2. HH. Gryglicki/Kraak 57,74%, 3. HH. Breedijk/Herrebout 57,44%. C-lijn: 1 Mevr. Colsen/dhr Arnoldi 62,43%, 2. HH. Kock/Lambert 61,75%, 3. HH. Bolleman- ,'De Brauwer 59,07%. Eerste competitie BC Luctor et Emergo Terneuzen. A-lijn: 1. Echtpaar Lichteveld 59,48%, 2. Ds. Juffermans/Otto 55,77%, 3. Ds. Van Belle/Biesbroeck 55,76%. Ge promoveerd naar A-lijn: 1Echtpaar San- drini 62,90%, 2. Echtpaar Visser 62,64%, 3. Ds Burger/Touw 57,97%, 4. Ds. Corne- lis/Van Leeuwen 55,05%. Eerste wed strijd tweede competitie. A-lijn: 1. Ds. Van Belle/Biesbroeck 62,80%, 2. Ds. Bur ger-Touw 58,33%, 3. Echtpaar Lichteveld 56,55%. B-lijn: 1. HH. De Feijter/Schuur- ing 61,79%, 2. Ds. Boerjan/Pieters 60,71%, 3. Ds. De Ridder/Zorge 59,64%. Futsal Regionaal futsal. Eerste klasse: Pre- mière/Zaman-Vervaet 4-1, Max Korting- Cinerent/De Bokx 21-7, GTI-DPO Driewe gen 12-4, Wentzler/Pauwels-Meermarkt Goethals 6-6, Vervaet-Arrow 4-6, Smile Services-Red Roadhouse 10-4, Ploe gaert-Première/Zaman 0-5. Stand: Smi le Services 6-18, Première/Zaman 6-15, Ploegaert 6-12, Arrow 6-11, Meer- markt/Goeihals 6-10, GTI 6-9. Max Kor ting 6-7, Red Roadhouse 6-7, Vervaet 6-6, Wentzler/Pauwels 6-5, DPO Driewegen 6-4, Cinerent/De Bokx 6-0. Sportprijsvragen Lucky Day 2934. 3-4-6-16-25-27-33-34- 35-40-41-42-46-58-61-62-65-70-73-78. Squash Doha. WK vrouwen. Vrouwen, tweede ronde: Atkinson (Ned) - Petersen (Den) 9- 4 9-0 9-3, Bailey (Eng) - Naude (Ned) 9-3 9- 2 9-1. Tennis Parijs. Masters Series, mannen, 3 mil joen euro. Tweede ronde: Escudé (Fra) Costa (Spa/11)6-13-6 6-3, Canas (Arg/16) - Olivier Rochus (Bel) 6-3 2-67-6, Henman (GBr/6) - Stepanek (Tsj) 6-1 7-5, Johans son (Zwe/13)-Robredo (Spa) 7-6 6-3, Saf in (Rus/3) - Nalbandian (Arg) 6-3 6-2, Fe derer (Zwi/8) - Malisse (Bel) 6-2 6-4, Haas (Dui/9) - Hrbaly (Slw) 6-7 6-4 6-4, Moya (Spa/10) - Blake (VSt) 6-3 6-3, Pavel (Roe), Goethals 6-6: De club uit West- dorpe liep uit naar een 1-5- voorsprong om vervolgens te gen 6-5-achterstand aan te kij ken. Het werd uiteindelijk 6-6 en daar hadden beide ploegen vrede mee. Voor de thuisclub schoten Wim Delaere, Marco van Vlierberghe, Marcel Ver schuren (2x), Patrick Vonk en Harold de Rijk raak. Bij de Westdorpenaren scoorden Dar- rel Rawidjan (2x), Jurgen Naeye, Jurgen Zohlandt en Ger- benDierickx(2x). Vervaet-Arrow 4-6: Vervaet liep uit naar 4-1 maar verloor toch nog. De Arrow-doelpunten kwamen op naam van Gino Vink (3x), Danny vanDaale (2x) en Peter Drumont. Jochem Ver vaet (2x), Eugenio Alvarez en Jochem Schillemans schoten voor de mannen uit Klooster- zande raak. Première/Zaman-Vervaet 4-1: Vervaet kreeg in dit duel kansen genoeg, maar scoorde slechts één keer. Voor de gastheren scoorden Peter Bouwman (2x), Evert Verwer en Kieran O'Shea. Eugenio Alvarez redde de eer voor de ploeg van coach Ludo van de Lavoir. Ledenvergadering futsalvereniging TERNEUZEN - De onlangs op- gerichte vereniging Futsal Zeeuws-Vlaanderen Midden (FZV-M) houdt vanavond haar eerste algemene ledenvergade ring in sporthal 't Zwaantje in Terneuzen. Volgens de agenda komen naast de gebruikelijke punten onder meer het verloop van de competitie en de beker aan de orde. Er zal ook worden stilgestaan bij het scheidsrech- terstekort. De FZV-M zag kortgeleden het levenslicht, toen de zaalvoet balrayons Terneuzen. Axel en Sas van Gent besloten te fuse ren. Sindsdien is niet langer sprake van drie afzonderlijke competities, maar van één geza menlijke. De twintig teams die uit de rayons zijn voortgekomen spelen nu in twee klassen van tien teams. Beurtelings worden de wedstrijden in Axel, Terneu zen en Sas van Gent afgewerkt. - Novak (Tsj/5) 6-1 6-3. Aken. Challenge» 50.000 euro. Eerste ronde: Sluiter (Ned/1 - Galimberti (Ita) 6-3 6-1 Volleybal Bevobo-competitie Terneuzen. Eerste klasse A: Artland Artland-Dow 0-3, Za man Sport-Jacobs TA 1-2, Delia-Broom- chemie 0-3. Stand: Dees Sport 6-15. Dow 7-15. Broomchemie 7-13, Delta 7-11, Ja cobs TA 7-8, Zaman Sport 7-6, Artland Artland 7-5. Eerste klasse B: De Hoop BN/De Stem 2 3-0, BN/De Stem-DBFD- /Scheldesport 2-1, Wim de Waal-De Pooter 1-2. Stand: BN/De Stem 7-14, DB- FD/Scheldesport 7-14, Wim de Waal 7- 12, De Hoop 7-10, PSOVZ 6-9, BN/De Stem 27-8, De Pooter7-6. Tweede klasse A: Bianca/Scheldesport 2-Dow 2 0-3, URS-TeVoRe 3-0, Garage Vervaet-Echo Audio 1-2. Stand: Echo Audio 7-19, Dow 2 7-17, TeVoRe 7-12, Garage Vervaet 7- 11, URS 7-10, Bianca/Scheldesport 2 7 4, IVIO 6-2 Tweede klasse B: Delta 2-EL. Van Fraeijenhove 3-0, Dees Sport 2-Ra- bobank 0-3, Visser Smit Hanab-Ge- meente 1-2. Stand: Delta 2 7-18, Ge meente 7-15, Rabobank 7-14, Dees Sport 2 7-11, Dow 3 6-7, Visser Smit Hanab 7- 5, EL van Fraeijenhove 7-0. Derde klasse A: Henno Cysouw-IVlO 2 2-1, BN/De Stem 4-PSOVZ 3 3-0 Stand: Artland Artland 26-14, PSOVZ37-12, Henno Cys- ouw 7-12, Zeeland Seaports 6-11, V &KC1000 Hoek 2 6-8, BN/De Stem 4 7-8. IVIO 2 7-5. Derde klasse B: V&KC1000 Hoek-BN/De Stem 3 3-0, PSOVZ 2-Hydro IS Partner 3-0. Stand: V&KC1000 Hoek 6- 15, PSOVZ 2 7-14. Gemeente 2 6-10, Hy dro IS Partner 7-6, BN/De Stem 3 6-4. door Barry van der Hooft VLISSINGEN - Jean-Paul van Acker begint het kwalificatie toernooi voor de Embassy van daag met een duel tegen de on bekende Engelsman Mick Reed. De darter uit IJzendijke is ingedeeld in groep 8, met onder andere de IJslander Thorgeir Gudmundsson en Les Wallace uit Schotland, veelvoudig deel nemer aan het hoofdtoernooi van de Embassy. In het Engelse Bridlington moet j Jean-Paul van Acker groeps winnaar worden om kans te blijven houden op deelname aan het hoofdtoernooi van de Embassy in januari in Frimley - Green „Ik ga gewoon lekker gooien", zei Van Acker gister avond. „Vorig jaar heb ik het voor het eerst meegemaakt en toen zat er bij mij behoorlijk wat spanning op. Maar ik weet nu wat het inhoudt, dus ik ga ontspannen spelen." Over zijn eerste tegenstander, Mick Reed, weet de Zeeuws- Vlaming mets. „Ik heb nog nooit van hem gehoord", bekent Van Acker. Iedere groep bestaat in Bridlington uit zestien dar ters. Van de tien groepswin naars stromen uiteindelijk vijf darters door naar de Embassy. van onze sportredactie KLOOSTERZANDE - De voetbalvereni ging Hontenisse laat het 75-jarig bestaan uiteraard niet ongemerkt passeren. De omvangrijke jubileumcommissie be staat uit Jo d'Hooghe, Robert Vernimmen, Luciën Jonkheijm, Gyon Asselman, Wilco de Zwart, Wies van Kerckhoven, Frans van Meele, George van Damme, Cees Her- rebout, Willy Broekhoven en Marco Ver- straeten. Zij droegen er zorg voor dat in augustus diverse activiteiten naar wens verliepen. Toen werden toernooien gehouden voor de senioren, veteranen en jeugd met als hoogtepunt het duel tussen Hontenisse 1 en Hoek 1. Zaterdag 2 en zondag 3 november worden de feestelijkheden afgesloten. Op zater dag houdt men vanaf 16.00 uur een recep tie in de Hontenissehal te Kloosterzande. Oud-leden die geen uitnodiging ontvan gen hebben zijn uiteraard welkom. Aan sluitend volgt de feestavond met mede werking van Ambras en The Two Tops. Zondag 3 november wordt er om 10.30 uur een kerkdienst gehouden voor de overle den leden van de vereniging. Spaar Select schermt met overnamekandidaten Jan-Willem van Dijk, directeur van financieel adviesbureau Spaar Select, tijdens zijn persconferentie in Breda, foto Robin Utrecht/ANP Ofs. Jan-Willem van 0i|k

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 43