Belg Rul moeilijk te volgen PZC BKC pakt belangrijke punten Zwemteam De Schelde toont grote overmacht Vrouwen Terneuzen baas over Dongen Ruime overwinningen voor Cadzand en Spui Scheldesport wacht nog op eerste zege Driebander Boogaei leidt in titelstrijd Van Lare snelste vrouw Onderonsje van twee zwemclubs in hoofdklasse Eversdijk zorgt voor verrassing ■■ihhi WÊBÊBÊKÊÊBÊKM uitslagen Duitser wint bowlingtitel door Wim de Vos TERNEUZEN - De Belgen zet ten zaterdag de toon tijdens de Bodylineloop in Terneuzen. Ditmaal was het echter niet de voorin verwachte Kurt Vanha- verbeke die de boventoon voer de. Die rol was weggelegd voor zijn landgenoot Kristof Rul. De inwoner van Gent liep vanaf het begin in een strak, en vooral hoog tempo dat door niemand gevolgd kon worden. Rul won dan ook vrij eenvoudig. Bij de vrouwen was Terèse van Lare uit Sluis de snelste. Voor Kristof Rul leek het wel of er helemaal geen wind stond in Terneuzen. Op het lastige, 4500 meter lange parkoers, hadden de deelnemers de wind op bijna driekwart van het traject vol te gen. Maar waar de meesten daar veel hinder van ondervonden, ging Rul er als een bezetene van door. Zelfs voor Kurt Vanhaverbeke, die de laatste weken hard aan zijn vorm aan het schaven is en vorige week nog twee wedstrij den op zijn naam wist te schrij ven (de Erpelkappersloop in Axel en een loop in het Belgische Sint-Laureins)lag het tempo te hoog. Eigen tempo Met name in het begin probeer de Vanhaverbeke Rul nog wel te volgen, maar hij moest al snel afhaken. „Ik ben te snel van start gegaan, omdat ik hem niet wilde laten gaanIk had er beter aan gedaan om vanaf het begin mijn eigen tempo te lopen. Dan had ik hem misschien nog kun- van onze sportredactie TERNEUZEN - De eerste wed strijd in de eerste klasse van de Zeeuwse Competitie is met gro te overmacht door het zwem team van De Schelde uit Ter neuzen gewonnen. Op bijna alle programma-onderdelen wer den de eerste plaatsen bezet door zwemmers van de Terneu- zense vereniging. In het totale eindklassement bleef de sterke Schelde-ploeg de concurrenten van Zeelandia uit Reimerswaal, De Ganze uit Goes en Bruinvis uit Sas van Gent met een straatlengte voor. Hoofdrollen tijdens deze zwem- wedstrij d i n Terneuzen waren er met name voor de Schelde- OOSTBURG -De tweede wed strijd in de hoofdklasse van de Zeeuwse zwemcompetitie is een onderonsje geworden tussen Scheldeslroom uit Breskens en de zwemmers van ZC Koe wacht. Door het extreme weer konden De Stormvogel uit Vlis- singen en Luctor et Emergo uit Middelburg niet aanwezig zijn. ZCK-zwemmers Stephanie Rombout en Niek en Carmen de Ridder zwommen een limiet voor het NK in Emmen en Eind hoven. Stephanie Rombout zet te op de 50 meter vlinderslag een snelle tijd neer (30,83 seconden) en behaalde daarmee de limiet voor het NK in Eindhoven en het NK sprint. Deze tijd was ook goed voor een Zeeuwse Beste Jaargang Prestatie voor meisjes onder de veertien jaar. Niek de Ridder zwom op de 800 meter vrije slag een Zeeuwse BJP en bemachtigde een startbewijs voor het NK in Emmen op de 200 meter wisselslag. Hij tikte daar bij aan in 2.26,18 minuten. Zus Carmen de Ridder zwom op de 800 meter vrije slag bij de vrouwen een tijd die haar toe gang verschaft tot het NK. Zij zwom 9.50,42 minuten en bleef daarmee ruim negen seconden onder de NK-limiet van 10.00,10 minuten. De 25-jarige Ryan Verplanke van Scheldestroom behaalde op het loodzware onderdeel 200 meter vlinderslag een Zeeuwse BJP bij de dames onder de 29 jaar met een tijd van 2.34,52. KAPELLE - Het team van het organiserende de Bevelanders uit Kapelle is in de tweede klas se van de Zeeuwse zwemcompe titie als winnaar uit de bus gekomen, met een kleine voor sprong op concurrent Onderdak uit Zierikzee. De Honte uit Kioosterzande greep de derde plaats en de le den van de Otters uit Axel moes ten genoegen nemen met een vierde plaats. De twaalfjarige Alex Eversdijk van de Otters uit Axel zorgde voor een verrassing door als tweede aan te tikken bij de 50 meter schoolslag jongens junioren 2. maandag 28 oktober 2002 nen achterhalen", gaf Vanha verbeke na de wedstrijd aan. Vooral in het middendeel van de wedstrijd breidde Rul de voor sprong ver uit. In de slotronde (er moesten drie omlopen wor den gelopen) kwam Vanhaver beke nog wel terug, maar met een achterstand van zestien se conden reikte hij niet verder dan de tweede plaats. Henk Hame link was de enige Zeeuws-Vla ming die een plaats in de toptien kon veroveren. De Sassenaar eindigde op de zevende plaats. Terèse van Lare was een klasse apart bij de vrouwen. De triatle te uit Sluis ondervond geen en kele tegenstand van betekenis en slaagde er zelfs in om in het totaalklassement op de tiende plaats te finishen. Dat was dus ver voor de rest van het overige vrouwen veld. Verschalken Op de middenafstand over ne gen kilometer was de strijd wel spannend. Peter de Vet uit Axel en de Belg Dirk Christiaans maakten zich snel van de overi ge lopers los en gaven elkaar weinig of niets toe. Het tweetal bleef lang bij elkaar en in de slotfase probeerde De Vet tot driemaal toe zijn opponent te verschalken. Christiaans slaagde er echter telkens in om terug aan te klam pen. In een lange spurt was het tenslotte Christiaans die De Vet naar de tweede plaats verwees. Trees Vermeersch was op deze afstand de snelste bij de vrou wen. De korte afstand (4500 me ter) werd bij de vrouwen gewon nen door Sonja Faro uit Breskens. De start van de Bodylineloop in Terneuzen, die met overmacht werd gewonnen door de Belg Kristof Rul. foto Wim Kooyman door Wim Broekhoven VLISSINGEN - Heinkenszand is in de vierde klasse A na de 6- 2-winst op Mevo nog één punt verwijderd van de eerste-perio- detitel. Enige concurrent daar voor is DFS, dat na de 7-1-zege op Wemeldinge de enige ploeg is die de Bevelandse koploper nog kan achterhalen. De Zeeuws-Vlaamse vertegen woordigers in de vierde klasse zaterdag boekten ruime over winningen. Cadzand won door drie treffers van Angelo Martlé en drie van Michel Cillekens met 6-1 van Borssele. Spui ver sloeg SPS met 7-3. Alex Meyer scoorde twee keer. Heinkenszand-Mevo 6-2: Nigel Holmes tekende na drie minu ten voor de 1-0. Ruim vijf minu ten later zorgde Bouba Keta voor 1-1. Gerben Menheere maakte er halverwege de eerste helft, 2-1 van, maar ook nu had- den de bezoekers via Jeroen Pen binnen twee minuten het ant woord klaar. Nigel Holmes bracht na een halfuur spelen de thuisclub voor de derde keer op voorsprong, Mevo bleek niet op nieuw in staat het de koploper verder moeilijk te maken. Via treffers van Menheere (50e mi nuut), Holmes (83e) en Remco van der Does (86e) werd het nog 6-2. Cadzand-Borssele 6-1: De thuisploeg leidde met harde wind mee bij rust al met 4-0 door treffers van Michel Cille- kes (10e en 45e minuut) en An gelo Martlé 15e en 22e minuut). In de eerste minuut van de twee de helft tekende Martlé direct ook voor 5-0. Nadat Cillekes er na een uur spelen eerst nog 6-0 van had gemaakt, kon De Graaf vlak voor tijd nog de bezoeken de eer redden. Brouwershaven-Nieuwland 0- 4: Steef de Rijke maakte er al in de eerste minuut 0-1 van. Eddy de Vries tekende nog voor rust voor de 0-2 en Kevin Joosse hal verwege de tweede helft voor de 0-3 Bart Jan Kroes zorgde in de slotminuut voor 0-4. Spui-SPS 7-3: Binnen een kwartier had Spui door doel punten van Mark Otterloo, Alex Meyer en Ludwig Kalisvaart de partij al geregeld. Michel Fieret maakte de 4-0 en Jaco Jansen zorgde voor de 4-1-ruststand. Via Gert-Jan Vlaander en Alex Meyer liep Spui na de thee nog eerst uit naar 6-1, voordat René van Vossen voor 6-2 kon zorgen. Mark van Minnen was daarna goed voor 7-2 en Barry de Rijk voor 7-3. DFS-Wemeldinge 7-1: Wemel dinge werd in de eerste helft weggespeeld. Remco Rotte scoorde na 48 seconden, waarna Bas Hogenstein (2x) en Maris Bom de ruststand op 4-0 be paalden. Na de rust deed Wou ter Dagevos iets terug, maar op nieuw Rotte, Mariko Rouw (strafschop) en Anco van der Linde maakten het karwei af. Colijnsplaatse Boys-Wissen- kerke 2-1: Martijn Koole zette de bezoekers in de 18e minuut op voorsprong, maar Bertus Zoeteweij kon nog voor rust ge lijkmaken. Na de rust creëerde de thuisploeg erg veel kansen, waarvan alleen Koen Wisse in staat bleek er een kwartier voor tijd één van te benutten. De Peelandse derby bleef daardoor wel tot het eind erg spannend. zwemmers Stefan de Die, Kevin Hondsmerk, Kevin de Jong, Shanyra van Bambost en Ilona Neels. Naast deze teamover winning voor de organiserende ploeg van De Schelde werden er door een aantal zwemmers nog startlimieten gezwommen voor de NK zwemmen in Eindhoven en Emmen. Stefan de Die en Ke vin Hondsmerk, beiden van De Schelde, zwommen op de 200 meter wisselslag een NK-limiet waarbij de tijd van de Die, 2.17,79 minuten, ook nog goed was voor een Zeeuwse Beste Jaargang Prestatie voor jongens onder de zestien jaar, Op de 100 meter vrije slag tikte Stefan de Die aan in 54.60 seconden, waarmee hij zijn deelname aan het NK bij de jongens jeugd 1 in Eindhoven veilig stelde. Hij bleef zijn grote concurrenten Roel Dellaert van Bruinvis en zijn trainer Cees van Houwelin- gen ruim een seconde voor. Deze tijd is eveneens een verbetering van zijn eigen Zeeuwse Jaar gang Prestatie. Naast De Die en Hondsmerk was het Shanyra van Bambost, eveneens uit Terneuzen, die op de alli-oundafstand van 200 me ter wisselslag een startbewijs voor de NK in Emmen verdien de bij de meisjes junioren 1. Ze noteerde als startzwemster bij de 4x100 meter vrije slag esta fette eveneens een tijd (1,07.81 minuten) die goed is om te mo gen starten op het NK. Naomi Smits van Bruinvis uit Sas van Gent, plaatste zich ook voor het NK meisjes junioren 1 op de 100 meter vrije slag. Met haar 1.07.94 minuten bleef Smits on der de vereiste limiet van 1.08.40 minuten foto Charles Strijd JUS Luctor-speelster Jelskc Geelhoedt waagt een schotpoging op de korf van Thor. Korfballers Luctor verliezen thuis met 13-11 van Thor door Jan Roovers TERNEUZEN - De korfbalploeg van BKC uit Breskens pakte in de laatste veldwed- strijd vóór de zaal belangrijke punten. In Vlaardingen werd met 11-8 gewonnen van Spirit. Luctor verloor thuis met 13-11 van Thor Rotterdam. Spirit-BKC 8-11: Door de overwinning is BKC in de derde klasse A een goede midden moter en bedraagt het gat met deze tegen stander inmiddels zeven punten. Goed ge start had de thuisploeg het vooral moeilijk met Jerrv van Haneghem en Karin Kolijn die veel druk zetten en hun vak op sleep touw namen. Dat betaalde met 1-4 uit. Ver dedigend was BKC even niet bij de les en het werd toch snel weer 4-4. Daardoor startte de wedstrijd opnieuw. In het middenstuk liet BKC zien wat meer in huis te hebben: 6-8 bij de rust, 6-9 direct daarna. Na twee gemiste straf worpen maakte BKC een kwartier voor tijd toch 6-10. Spirit werd na 6-11 tactisch sterk afgehouden. Scores BKC: Lilian van de Lijke en Carlo Hame link beiden 3, Karin Kolijn en Michiel Roest bei den 2, Danny Hamelink 1 Luctor-Thor 11-13: De thuisploeg kende een aarzelende start en had het in het eerste kwart vooral moeilijk, omdat aanvallend geen afvang en rebound gepakt kon worden. Bovendien werden tal van goede scorings kansen niet benut. Dat manco liep als een rode draad door de wedstrijd. De eerste helft werd mede daardoor met een 4-5-ach- terstand afgesloten. Na een paar dure mis sers van Ferry de Waele en Jelske Geelhoedt leidde het stippenfestival (de goed leidende arbiter Overwater gaf er in totaal tien) kort na de pauze naar een totaal onnodige 7-9- achterstand en moest Luctor in het laatste kwartier zelfs 7-11 zien te herstellen. De ploeg deed dat te gehaast, kwam wel terug tot 9-11, maar zag ook twee verdedigende blunders van De Waele afgestraft worden. De sterke eindsprint strandde daarmee op 11-13. Aanvallend niet scherp genoeg, verdedi gend teveel fouten", luidde het oordeel van coach Hanny Geene. Scores Luctor: Peter Durink en Ferry de Waele beiden 3, Adri de Jonge en Davy Jonker beiden 2, Koos Dobbelaar 1. door Aector Doorns TERNEUZEN - De basketbal lers van Scheldesport wachten in de eerste klasse rayon zuid nog steeds op de eerste winst. In Terneuzen bleek Agathos zater dag met 61-98 te sterk. Ook Scheldesport 2 was kansloos te gen Marathon: 44-75. In de Zeeuwse eerste klasse vrouwen versloeg Voorwaarts in Middel burg Dynamo'70 met 54-37. Scheldesport-Agathos 61-98: De thuisclub nam in de eerste helft een 11-9-voorsprong, maar in de slotfase kreeg Schel desport. een gevoelige tik te verwerken. De Brabanders scoorden via snel uitgevoerde fastbreaks in no-time tien pun ten op rij. Daarna herstelden de Terneuzenaren zich enigszins, maar de kloof was toen al gesla gen door de Brabanders. Ook de vermoeidheid ging bij Schelde sport een rol spelen. Dat had te maken met de krappe selectie. Twee jeugdspelers maakten hiervan deel uit, maar zij had den al een jeugdwedstrijd in de benen. De ploeg uit Geertrui- denberg werd net van de magi sche honderdpuntengrens afge houden. Wladimir Dielemans was bij Scheldesport goed op dreef met negentien punten. Jo ris Sijs scoorde negen punten. Scheldesport 2-Marathon 44- 75: Bij Scheldesport ontbraken een aantal geroutineerde spe lers. Dat bleek tegen Marathon een te grote handicap. In de eer ste helft kon de thuisclub het nog bijbenen. Daarvoor waren enkele driepunters nodig van Erik-Jan van de Heuvel. DeTer- neuzense score was verdeeld. Dynamo'70-Voorwaarts 37-54: De winst van het Axelse team kwam nooit in gevaar. Voor waarts ging vlot van start met een 4-9-voorsprong, maar daar na ging de ploeg in de fout door over te schakelen naar een zone- verdediging. Daardoor konden de Middelburgse vrouwen de achterstand omzetten in een 15- 11-voorsprong. De Axelse tak- tiek werd snel gewijzigd en met succes. Nog voor de rust nam Voorwaarts het initiatief over. Een kloof van twaalf punten werd in de tweede helft rustig uitgebouwd naar een royale 37- 54-eindstand. De topscoorsters bij Voorwaarts waren Petra Geelhoedt (15 punten) en Ma rieke Nanninga (13 punten). van onze sportredactie TERNEUZEN - De voetbalsters van Terneuzen boekten gisteren in Dongen een nipte overwin ning: 3-2. In de vijfde klasse won koploper Steen met riante cijfers (7-0) van het Woens- drechtse WWV'67. Koploper Terneuzense Boys maakte geen fout in de vierde klasse van het zaterdagvoetbal. De ploeg van coach Ronald Mir- rer won met 5-1 van Patrijzen. Dongen-Terneuzen 2-3: „We hebben gespeeld, maar het was bijna niet te doen. Van fatsoen lijk samenspel was nauwelijks sprake. De wind had te veel in vloed op de wedstrijd", aldus begeleidster Arianne van Grol van Terneuzen. Toch deed haar ploeg een goede zaak door dit duel winnend af te sluiten. Na ongeveer twintig minuten kwam Terneuzen op achter stand, maar nauwelijks twee minuten later kregen de be zoeksters een strafschop toege wezen wegens hands. Dien verzilverd door Renske Pui j velde: 1-1. Vijf minuten na rust namD gen opnieuw de leiding. Dat- weer van korte duur, wantc minuten later tekende Ma Heppener met een afsta; schot voor 2-2. Terneuzen: over de gehele wedstrijd meest gevaarlijke ploeg, stond het houtwerk tot keer toe een treffer in de Het was dan ook niet or diend dat Terneuzen in de minuut de winst naar zich: trok. Op aangeven van Rer van Puijvelde scoorde Ma; Heppener de 2-3. WWV'67-Steen 0-7: Esther Ve« men 0-1 en 0-2, Maya Eggemrn 3, Roos de Wulf 0-4, Manon Booj 0-5, Roos de Wulf 0-6 en 0-7. Terneuzense Boys-Patrijzen Karin Pijpelink 1-0, Loes Oos: 2-0, Janine van de Horst 2-1, Ik de Poorter 3-1, Laura Grgunc Marianne Chapelier 5-1. Kloetinge 2-Zaamslag 2-0: Md Hewitt 1-0, Stevievan Loo 2-0. van onze sportredactie WALSOORDEN - Jo Boogaert van biljartvereniging De Kas tanje uit Kioosterzande voert na vier ronden het kampioenschap eerste klasse driebanden klein biljart van het district Zeeuws- Vlaanderen aan. Ondanks een nederlaag in de derde ronde te gen concurrent Benny Visser veroverde Boogaert in die vier de ronde de koppositie in café Rue du Nord te Walsoorden. Dat had Boogaert te danken aan Joke Breur en aan het falen van Benny Visser van WBC Wals oorden. Tot en met cle derde ron de had Visser een grote vorm ge demonstreerd. Zo schreef hij tegen George Mahu de kortste partij tot nu toe op zijn naam. In slechts 34 beurten liet hij die te genstander kansloos (30-14). Toen Visser in de derde ronde ook de goed op dreef zijnde Boogaert in slechts 35 beurten versloeg (30-29) leek de naar de titel geplaveid voorl ser. In de vierde ronde was hij eet het spoor helemaal bij; Daarin verloor hij in 46 beu: van Joke Breur. Dat aar beurten was nog niet zo treus, maar wel het feit datk deze ontmoeting slechts 1' ramboles scoorde. Daarc zakte zijn promotiegemiddf van 0.760 naar 0.664. Tev bood hij door die nederlaag: nog enige concurrent Jo aert de gelegenheid de ee: plaats over te nemen en die k liet hij niet aan zich voo: gaan, Door George Mahu te versli nestelde Boogaert zich aan kop van de ranglijst. De partijen gaan zaterdag 2; vember onder leiding van I Trommelen om 13.00 uur verd Omstreeks 17.00 uur wordt] finale gespeeld tussen Boogd en Visser. Biljarten Eede. Grand Prix driebanden. Achtste fi nales: M. Dallinga-A. Schelfhaut 41- 32/46 beurten. Th. Platjouw-Th. Freijzer 50-17/51, L. Dallinga-E. van Goethem 50- 36/45, K. Pöpsel-A.v.d. Bunder 22-21/62, H. de Witte-P. Vasseur 32-23/35, A. Baart- J. Breur 30-22/47, D. de Jonge-L. de Vos 17-25/45, R. Goethals-J. Leeraert 32- 18/58. Kwartfinales: Th. Platjouw-A. Schelfhaut 50-28/37, L. Dallinga-K. Pöp- sel 50-18/56, H. de Witte-A. Baart 32- 27/48, R, Goethals-D. De Jonge 32-15/61 Halve finales: Th. Platjouw-L. Dallinga 50-37/43, H. de Witte-R. Goethals 32- 28/56. Finale: Th. Platjouw-H. de Witte 50-16/37 beurten. Walsoorden. Kampioenschap eerste klasse driebanden klein biljart district Zeeuws-Vlaanderen. Stand na vier ron den: 1. Jo Boogaert (De Kastanje) 6 matchpunten, algemeen gemiddelde 0.704. hoogste serie 6 caramboles; 2. Benny Visser (WBC) 6-0.664-6; 3. George Mahu (Ons Vermaak) 2-0.581-4; 4. Joke Breur (BW) 2-0.475-4. Poolbiljarten. Competitie Kanaalzone. Eerste divisie: Double or Nothing-De President4-2, ZV All Stars-Het Paradijs 6- 0, De Tukker-The Underdogs 6-0, Beter dak/De Gravin-@ Your Service! 4-2, The Dino's-Het Hoeckhuys 3-3, The Dino's- The Jeffrey's 4-2, The Jeffrey's-The Un derdogs 0-6, The Dino's-De President 2- 4, Het Hoeckhuys-ZV All Stars uitgesteld, ZV Untouchables-The Underdogs 3-3. Stand: De Tukker 5-42, Beterdak/De Gra vin 5-36, ZV All Stars 4-34, Double or No thing 5-27, The Dino's 5-21, The Under dogs 5-20, De President 5-19, Your Service! 5-15, Het Hoeckhuys 4-14, ZV Untouchables 4-7, Het Paradijs 5-3, The Jeffrey's 4-3. Tweede divisie: Team X- ZVS 2-4, De Biljartclub-De Roskam 1-5, The Riff-Tricky Hot Shots 2-4. Dream Team-The Riffbitches 4-2, First Ladies- De Pooligans 1-5, The Elmo's-The Ivory ball's 3-3 Stand: ZVS 5-35, The Ivory ball's 5-34, The Elmo's 5-31, Dream Team 5-26, The Riff 5-24, De Pooligans 5-24, Tricky Hot Shots 5-22, First Ladies 5-22, Team X 5-15, De Roskam 5-14, De Biljart club 5-12, The Riffbitches 5-8. 4-6, GEOS 5-6, Antieke Duintjes 3; Olympiaxos 4-5, Riemens 4-5,DeZwai 5-4, Polderman 4-2, Korenschoof 4-1 Kools4-2, Rode Leeuw 4-0. Trimlopen Terneuzen. Bodylineloop, 13,5 kilorr ter. Mannen: 1. Kristof Rul (B) 43.52 nuten; 2. Kurt Vanhaverbeke (B) 44. Dirk Masson (B) 47.48; 4. Henk de Br; wer (B) 48.31; 5. Paul d'Hont (B) 48.55 Roland Meerschaut(B)48.56;7.Henkl melink (Sas van Gent) 49.00; 8. Ivan Mi (B) 49.39; 9. Johan Eeckhout (B) 49.49, Ronny Schelfhout (B) 51.43. Vrouwen Terèse van Lare (Sluis) 51.20 minuter Agnes deCausemaecker(B) 58.46,3 Zweistra (Terneuzen) 1.06.55. 9 kilor ter. Mannen: 1. Dirk Christiaans (BI 3' minuten; 2. Peter de Vet (Axel) 31 3é Jordi van Guyse (B) 32.12; 4. Henk Tatenhove (Terneuzen) 33.42; 5. V Bakker (Terneuzen) 33.52. Vrouwen Trees Vermeersch (Sas van Gent) 37 2. Cindy Mees (B) 39.34; 3. Wendy var Velde (B) 41.40 4,5 kilometer. Mann 1. Jarno van Guyse (B) 15.01 minuter Edwin de la Ruelle (Koewacht) 15.41 Freddy Verstichele (B) 15.45; 4. Willi Goossens (B) 15.55; 5. Willy Faro (B1 kens) 16.40. Vrouwen: 1. Sonja F (Breskens) 19.36 minuten; 2. Carla gers (Koewacht) 19.44; 3. Haike var Velde (B) 20.01. Jeugd. 1000 meter Sanne van Ballenberge (B). Bowling Huisleague Bowlingvereniging Sas van Gent. Sjaak Moens-De Splitters 3-1, 't Stremijn-De Bulldozers 1-3. Stand: De Bulldozers 16-10.454, The Killers 16- 10.391, Sjaak Moens 11 -9513, 't Stremijn 9-10.227, De Splitters 5-4829. Hoogste gamegemiddelde. Mannen: A. de Vrieze, 188,67 pins. Vrouwen: Y Chapelier, 158,61 Hoogste game. Mannen: A. de Vrieze. 245. Vrouwen: Y. Chapelier, 189. Teams: The Killers 666. Hoogste serie. Mannen: A. de Vrieze, 580 Vrouwen: M. de Leux, 512.Teams: De Bulldozers, 1799 pins. Futsal Hulst. Rayoncompetitie Kosova-Rabo- bank 3-4, Donckers-'t Anker/Schelfhout 5-0, IZV/IBS-ING bank 4-5, Den Dullaert- IZV/IBS 2 2-6, ADM/Lazarus-De Smet 3-4, De Reizende Man-Casteels/De Meerpaal 1-15, Pabo-Neckermann/Stuntmarkt 8-2, Chevy's-Max Korting/Van de Voorde 9-3, 't Jagershuis-Première/Zaman Sport 2 5-0. Oostburg. Orevo. Eerste klasse: RVS/En- gelaar-BlauweTulp 3-4, Delta Nuls-Tele- post 4-3, Meeuwsen-Oud Sluis 4-2, Avance-Meeuwsen 2-3, l'Equipe-Tele- post 2-2, Delta Nuts-Voerman 6-2, Avan- ce-Telepost 3-2, Voerman-l'Equipe 3-5. Stand: Delta Nuts 6-10, Meeuwsen 6-9, Blauwe Tulp 4-7, l'Equïpe 4-6, Oud Sluis 4-5, La Porte d'Or 4-4, Telepost 5-3, Avan ce 4-2, Voerman 6-1, RVS/Engelaar 5-1. Tweede klasse: De Zwart-Korenschoof 3-5, Kools-Olympiaxos 0-6, Geos- ABN/AMRO 5-2, H4A-Kools 5-0, Polder man-Antieke Duintjes 4-7, Riemens-Ro- de Leeuw 4-2, Olympiaxos-De Zwart 2-3, Antieke Duintjes-Riemens 6-6. Stand: H4A 5-7, ABN/AMRO 4-6, Golden River MIDDELBURG - Het dertiei Internationale Open Bowlii kampioenschap van Midd burg is zaterdag na een zim rende finale gewonnen door Duitser Harald Punessen, vrouwen was de spanning as merkelijk minder, want Cb Koopmans won de titelstr met een voorsprong van 170 pins. De dertiende editie van de Op Middelburgse bowlingkami oenschappen trok een overvlo aan Nederlandse deelneme Het internationale karak werd vertolkt door deelnem uit België, Duitsland en enkele Amerikanen. In de fin overheersten de Nederlande De winst ging echter naar Duitser, Harald Punessen W diende zijn titel in de den vierde en vijfde game, toen strike op strike (alle kegels één worp om) produceerde. In derde serie tekende hij vo liefst zeven strikes op rij, volgd door twee spares (alle! gels in twee worpen om). De onderlinge verschillen in finale waren minimaal. Het ve schil tussen winnaar HaraldP nessen (die tien jaar geledeno al won) en nummer twee Kok bedroeg slechts zeven pi In de vrouwenfinale was Cb Koopmans uit Maassluis oppf machtig. Zij kwam al als ster ste uit de halve finales en kift in de finale geen moment in£ vaar. De voorsprong bedro uiteindelijk bijna 170 pins.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 38