Schletterer verbijt de pijn De Stormvogel laat te veel kansen liggen PZC Korfballers Ondo komen sterk terug Tafeltennissers Arnemuiden in goede positie Dynamica-atleet ondanks blessure naar winst in Den Inkelloop uitslagen Goverse wint solo marathon 20! maandag 28 oktober 2002 door Alex Krappen ARNEMUIDEN - De tafelten nissers van Arnemuiden hebben de inhaalwedstrijd in de derde divisie tegen koploper Bran- dersstad met 7-3 verloren. Dat zijn drie nuttige punten voor Arnemuiden, dat door dit resul taat in de strijd om handhaving na één competitiehelft zeven punten voor staat op FvT 3. De jongens van Arnemuiden wonnen met 7-3 van Alexan- dria-esp en grepen daardoor de koppositie in de C-klasse. Ondanks de drie nuttige punten was Arnemuiden-speler Jan- Rien Meerman ontevreden over de uitslag. „We kwamen met 3-2 voor, en dat had zelfs 4-1 kun nen zijn. Ik speelde de eerste wedstrijd een berepartij maar ik verloor." Desondanks ziet hij de nabije toekomst rooskleurig in. „Als we geen gekke dingen doen, blijven we er gemakkelijk in. Ik hoop dat we derde kunnen wor den, dan hebben we de volgende competitie een gunstiger pou le." In de hoofdklasse won SAR'72 2 de inhaalwedstrijd tegen 't Zand 2 met 7-3. Door dit resul taat neemt SAR de koppositie tijdelijk over van 't Zand, dat met een invaller aantrad. Verbaasd De jongens van Arnemuiden vinden zichzelf na een wissel vallige eerste competitiehelft tot hun eigen verbazing terug aan kop van de ranglijst in de C- klasse. De 7-3-zege op Alexandria had ruimer kunnen uitvallen, twee wedstrijden werden met klein verschil verloren. De voor sprong op Hotak en Smash'76 bedraag vijf punten. Toch is speelster Tamara Meerman er nog niet gerust op. „We hebben die koppositie voor het grootste deel te danken aan de 10-0- winst op Brandersstad. Maar dat was een geflatteerde uitslag. De terugwedstrijd kan zomaar 5-5 worden." In de meisjes A-klasse verloor SAR/Keukenvisie met 3-7 van Tanaka. Op de helft van de com petitie staat het team uit Kloos- terzande vierde. door Sjaak Sinke KRUININGEN - Ondanks een slepende heupblessure slaagde Sebastién Schletterer van Dy namica er zaterdag toch in om voor de tweede achtereenvol gende maal de Den Inkelcross op zijn naam te schrijven. Voor naamste slachtoffer van zijn da dendrang was Arjan Beije (Del ta Sport), die voor de zevende keer naast een overwinning in de Oranjewoud-crosscompeti- Ook vorig jaar was het Schlet terer die Beije van de zege af hield in Rruiningen. Toch deed Beije goede zaken in de strijd om de Zeeuwse crosscompetitie, omdat zijn grootste concurrent Al win Vermeulen (AV'56) pas op de vierde plaats eindigde. De tiende editie van de Den In kelloop was met 250 deelnemers niet alleen goed bezet, ook de strijd bij de mannen was het aanzien meer dan waard. Me teen na de start voor een wed- strij d over 9030 meter lanceerde Theo Rabout (Dynamica) zich zelf naar de kopop geringe ach terstand gevolgd door Alwin Vermeulen, Arjan Beije, Sebas tién Schletterer, Joost de Klerk (ex-AV'56) en de verrassend sterk lopende veteraan Sjaak Luteyn (Wielingen). Na de derde doorkomst liepen Vermeulen, Beije en De Klerk nog aan de leiding, op enkele meters gevolgd door Luteyn en Schletterer. Theo Rabout kreeg de rekening gepresenteerd voor zijn doldrieste opening en zakte ver terug. „Een beginnersfout", zou hij na zijn race erkennen. ..Maar het ging zo gemakkelijk dat ik het toch wilde proberen." Met nog twee ronden voor de boeg leek Sjaak Luteyn vooreen stunt te gaan zorgen door als ve teraan brutaalweg de leiding te nemen voor alle senioren. Na één ronde werd hij weer tot de orde geroepen door De Klerk, Beije en Schletterer, die zich ui terst slim liet meedrijven en geen inspanning te veel deed. In de laatste meters ontdeed Schletterer, gebruik makend van zijn hogere basissnelheid, zich van een vertwijfelde Arjan Beije die weer naast de hoogste trede op het podium greep. Joost de Klerk gaf achttien seconden toe, maar hield wel Alwin Ver meulen achter zich. Rabout herpakte zich in de laatste ron de en finishte op de vijfde plaats, net achter de eerste vete raan Sjaak Luteyn. Vooraf had Schletterer zich weinig illusies gemaakt over zijn kansen op de zege. „Ik heb al het hele seizoen last van een heupblessure. Het gaat om de aanhechtingen van de boven beenspieren aan het bekken. Maar ik wil zo graag deze loop winnen dat ik de pijn op de koop toe neem", vertelde hij somber. Na zijn gewonnen race zei hij opgetogen: „Naarmate mijn spieren warmer werden, kreeg ik steeds minder last van mijn chronische blessure." Toch is Schletterer geen kandidaat voor de eindzege in de cross- competite. „Ik doe nog hooguit aan één of twee crossen mee. Die moeten dan wel op vlak terrein zijn, want vorig jaar in de Mos selloop op Schouwen heb ik mijn blessure opgelopen op de klimmetjes over mul zand." Ko mende zaterdag is hij wel van de partij bij de Singelloop in Mid delburg, die hij vorig jaar ook op zijn naam schreef. Macht Joost de Klerk was eveneens te vreden met zijn derde plaats. „Ik ben er een jaar uit geweest door een knieblessure en mis nog de macht en concentratie om de wedstrijd naar mijn hand te zetten." De Klerk studeert in middels scheikunde aan de Vrije Universiteit in Amsterdam en is lid van atletiekvereniging Pha- nos'80, waar hij traint onder Gerard van Lent. Alwin Vermeulen verspeelde uiteindelijk acht punten op zijn rivaal Beije, van wie hij vorig jaar in de laatste wedstrijd de ti tel afsnoepte. Sinds de geboorte van zijn zoon staat de training op een laag pitje en wordt ook zijn nachtrust nog al eens ver stoord. „Ik bouw het langzaam weer op en hoop in de tweede helft van de competitie toe te slaan", liet hij desondanks vol vertrouwen weten. Sjaak Luteyn heerste als een vorst bij de veteranen. Dat bete kent dat hij klaar is voor het lan delijke werk, waarin hij ook voorin hoopt mee te kunnen draaien. Ruud Woord van Thor en de Belg Luc Wageman com pleteerden het erepodium bij de mannen H40. Eddie Smit (Delta Sport) is be zig met een sterke reeks over winningenbij de mannen H50 in de landelijke wedstrijden. Ook in Kruiningen was er niemand die in de buurt van de man uit Kerkwerve kon blijven. Joop Lasseur (Delta Sport) gebruikte de Den Inkelloop als opwarmer tje voor de volgende dag, de ma rathon van Eindhoven, en won afgetekend bij de mannen H60. Voortvarend Frederique Versluys van De Wielingen, vorig jaar nog kam pioene op de korte cross, heeft dit seizoen haar zinnen gezet op de lange cross bij de vrouwen. BREDA - Patrick Goverse heeft in Breda de tweede schaatsmarathon van de baancompetitie gewon nen. De negentienjarige uit Kapelle plaatste een beslissende demarrage na 55 ronden en reed de laat ste vijf ronden alleen naar de finish. Adriaan Pro voost (Domburg) werd vierde, Maarten Janse (Wolphaartsdijk) zevende en Floris-Jan Koole (Mid delburg) achtste. De kopgroep in de beginfase van de Kruiningse Den Inkelloop. Vlnr: Alwin Vermeulen, Arjan Beije en Joost de Klerk. foto Willem Mieras door Ko Mechielsen VLISSINGEN - De Stormvogel heeft zaterdag de vierde neder laag op rij geleden in de tweede klasse van de waterpolocompe- titie. SVH won met 3-4. De Schelde blijft het goed doen in de derde klasse. De Terneuzena- ren wonnen tegen PZPC (8-5) hun vierde wedstrijd op rij. De Stormvogel 2 won met 5-4. De Ganze-mannen wonnen van SBC2000 met 4-6 en de Schel- de-vrouwen met 6-2 van Ven nen, terwijl de Ganze-vrouwen met 9-7 verloren bij Merlet. De jeugd van De Schelde versloeg PSV verrassend met 9-4. De Stormvogel - SVH 3-4: De Vlissingse tweedeklasser speel de een rommelige wedstrijd waarin het te veel kansen liet liggen. Al in de eerste periode werden twee overtalsituaties niet benut en was het SVH dat uit een manmeersituatie de bal achter de goed invallende kee per Pim Bekkers schoot: 0-1. In de tweede periode kwam De Stormvogel goed terug. Eerst was het Ad van 't Westende die zijn ploeg op gelijke hoogte schoot: 1 -1De Vlissingers over leefden driemaal een manmin- dersituatie, waarna Danijel Ga- vranovic De Stormvogel zelfs op 2-1 bracht. In de laatste mi nuut kwam SVH echter weer op gelijke hoogte: 2-2. De Stormvogel had een ronduit slechte derde periode, maar bleef overeind dankzij de red dingen van Pim Bekkers. De Stormvogel maakte twee man- meersituaties niet af en tot drie maal toe kon een doorgebroken speler niet scoren. SVH strafte die mindere fase prompt af: 2-3. De thuisploeg nam in de laatste periode risico's. Mede daardoor kwamen de Rotterdammers via een strafworp zelfs op 2-4. De Stormvogel kwam in de laatste minuut nog wel terug in de wed strijd door Patrick Vader (3-4), maar de tijd was te kort om nog op gelijke hoogte te komen. De Schelde - PZPC 8-5: PZPC bezorgde De Schelde een lastige avond. De ploeg uit Pijnacker liet constant een speler voor lig gen en De Schelde kon geen ge bruikmaken van de ruimte. De thuisploeg miste te veel kansen waardoor het een slechte wed strijd werd die niet om aan te zien was. PZPC nam zelfs nog een 0-1- voorsprong voordat De Schelde kon scoren. Daarna gaf de ploeg minder weg, maar kon zelf ook niet veel brengen. In de tweede periode werd het snel 2-1maar daarna werden de kansen we derom gemist. Na de 3-1 in de derde periode strafte PZPC de fouten van De Schelde af, wat resulteerde in een 5-5-stand bij het ingaan van de laatste perio de. Daarin slaagde De Schelde er dankzij een sterke fase alsnog in om de wedstrijd naar zich toe te trekken. Scores De Schelde: Chris IJsebaert 3, Cees van Houwelingen 2, Bas Wesdorp, Bram van de Heuvel en Chris van Royen 1. De Stormvogel 2 - Spio 5-4: De Vlissingse reserves speelde een goede wedstrijd tegen Spio en namen in de eerste periode een 2-0-voorsprong. In de tweede periode vergat het thuisteam een grote voorsprong te nemen: 3-0. Het werd 4-1, en toen De Stormvogel in de laatste perio de met een man minder verder moest, kwam Spio nog akelig dichtbij. Scores De Stormvogel: Pim Bekkers 3, Gep Navest 2 SBC2000 - De Ganze 4-6: De mannen van De Ganze vochten een spannend, nogal fysiek duel uit, waarin beide ploegen aan vankelijk maar moeizaam tot scoren kwamen. Na 0-0 in de eerste periode opende De Ganze in het tweede bedrijf eindelijk de score: 0-1. Na een strafworp voor De Ganze zette de Goese ploeg de wedstrijd naar zijn hand. Na 1-4 probeerde de Bre dase ploeg het nog wel, maar De Ganze won de wedstrijd ver diend. Scores De Ganze: Guido Vermeulen, Dennis Rutten, Maarten Buijs, Piet Schop, Cheyenne van Berkel en An dre van Zijp 1. De Schelde - Vennen 6-2: De Schelde-vrouwen speelden een sterke wedstrijd waarin weinig kansen werden weggegeven. De Schelde nam in de eerste perio de een 2-0-voorsprong, maar zakte daarna ietwat weg. Na de 3-0 ging het gelijk op, maar De Schelde slaagde erin de voorde lige marge te behouden: 5-2. In de laatste periode waren de be zoekers uitgeteld. Scores De Schelde: Rowena Wit- kamp en Jolanda Jansen 3. Merlet - De Ganze 9-7: Nadat de Ganze-vrouwen in de eerste pe riode op 0-1 waren gekomen, hielden beide ploegen elkaar in evenwicht. Na 4-4 in de tweede periode en 6-6 in de derde, was het Merlet dat in de laatste pe riode de volle winst pakte. Scores De Ganze: Astrid Assink 4, SigridMorren. Tamara Flore en Joy ce Pieters 1. De Schelde - PSV 9-7De jeugd onder achttien jaar won ook dit jaar de thuiswedstrijd tegen PSV. De Eindhovense ploeg, al jaren de bakermat voor jeugd spelers in Zuid-Nederland, kon twee periodes tegenstand bie den. Daarna trok de Schelde- jeugd de wedstrijd naar zich toe. door Jan Roovers VLISSINGEN - Op de laatste speeldag van de eerste competitiehelft veldkorfbal kwamen alleen de Zeeuwse derde- en vierdeklassers het veld op. Ondo, Seolto, Togo en Blauw Wit waren de winnaars van de slotdag. Stormvogels - Ondo 5-6: De harde wind maakte het de aanvallers dermate lastig dat de score maar moeizaam aantikte. De thuisploeg ging daar aanvankelijk beter mee om, ging met een 3-2-voorsprong rus ten, zag na 4-2 de winstkansen stijgen, maar viel toen aanvallend stil. „In de tweede helft kregen we wel een licht veld- overwicht, maar we deden te weinig met de kansen", zei coach Ralph Gillissen van Ondo, die vond dat zijn ploeg een terechte overwinning had behaald. Uit dat over wicht liep Ondo na de aansluiting bij 4-4 naar 4-6. „Dat kregen we net niet meer dicht", keek aanvoerder Jan Theune van Stormvogels terug op een wedstrijd waar in zijn ploeg volgens hem een punt had verdiend. Scores Stormvogels: Sander Koole 2, Laura Kleinepier, Ajan Verhage en Jan Theune 1 Scores Ondo: Bas de Pagter en Wirn Allaart 2, Sandra van de Broek en Iwan de Pagter 1 Door de 16-6-overwinning bij Nikantes gaat Togo ongeslagen de zaal in. Volhar ding en Atlas gaven in de slotminuten de punten weg. In de vierde klasse A won Seolto de lastige uitwedstrijd in en tegen Zevenbergen. Na een gelijkopgaande eerste helft (4-4) drukten de bezoekers na de rust het sur plus aan kwaliteit uit in een 7-11-over- winning. Rob Harthoorn was met vier doelpunten topscorer, coach Wim Voor- neveld laakte het harde en onsportieve spel van de thuisploeg. Dwarreldoelpunt Bij Korbatjo - Olympia W kwamen de be zoekers nooit in de wedstrijd. Na 7-1 bij de rust werd het 12-4 voor de thuisploeg. „We waren een maatje te klein", wist coach Dick Moerland van Olympia W. Volharding speelde tegen het bezoekende Nios een goede wedstrijd, maar verzuim de het veldoverwicht in de score te verta len. Daardoor kon de tegenstander steeds aansluiten en, dankzij een dwarreldoel punt in de laatste minuut, zelfs met de vol le buit vertrekken. Antoine Steketee (5) en Antjan Laban (4) scoorden voor de thuis ploeg. In de vierde klasse B hield Togo in de uit wedstrijd tegen Nikantes de ongeslagen status gemakkelijk overeind. Sterk uit de startblokken gekomen besliste de ploeg de wedstrijd al in de eerste helft: 3-12. Daarna bood de thuisploeg wat meer te genstand en tikte de score niet meer aan: 6-16. Roel Schipper was de absolute uit- R^affoop van de derby Atlas - Blauw Wit (8-10) liet Michel Wezemer van Atlas er geen twijfel over bestaan hoe de neder laag tot stand was gekomen: „Weggege ven!" Hij doelde op de slotminuten waar in de bezoekers profiteerden van slecht uitverdedigen en zo van 8-8 naar 8-10 konden uitlopen. Coach Kees Broerse van Blauw Wit vond dat zijn ploeg verdiend had gewonnen: „Wij waren beter, maar verzuimden in de tweede helft de kansen te benutten en afstand te nemen." Arnold Flipse voor Blauw Wit (4), Anneke de Vis ser, Rob de Pagter en Diane Mulder voor Atlas waren de topscorers van beide ploe gen. Handbal Ze begon uiterst voortvarend en finishte winnend met bijna een minuut voorsprong op Edith Gerards (Dynamica), die in het tweede deel van de wedstrijd clubgenote Christel Verbeek naar de derde plaats verwees. Ingrid Ysebaert (RKHAV) won meteen haar eerste cross bij de veteranen, nadat ze enige tijd geleden ook al Nederlands vete- ranenkampioene op de mara thon was geworden. Sjaan Maartense (AV'56) moest genoe gen nemen met de tweede plaats. Spannend Bijzonder spannend was het op de korte cross bij de mannen, In de laatste honderden meters vochten Rutger Veerman (Wie lingen) en Jack Hopmans (Spa- do) een verwoed sprintduel uit. Vrijwel gelijktijdig passeerden ze de finish. Scheidsrechter Piet Maartense zag Hopmans een fractie eerder de meet passeren. Helemaal eens met deze beslis sing was Veerman het niet, maar omdat Hopmans als buiten staander geen punten voor de crosscompetitie kan scoren, leg de hij zich bij het besluit neer. Veerle Vermaire was de sterkste op korte cross bij de vrouwen. De volgende wedstrijd voor de Oranjewoud-crosscompetitie is op 9 november in Hulst. Rotterdam. Vrouwen, Lucardi Cup, zes- landentoernooi. Laatste speeldag: Ne derland - Roemenië 30-27 (10-11); Kroa tië - Wit-Rusland 35-30, Slowakije - Tsjechië 25-21. Eindstand: 1. Nederland 5-10,2. Slowakije 5-6,3. Roemenië 5-6,4 Tsjechië 5-4, 5. Kroatië 5-2, 6. Wit-Rus- land 5-2. Honkbal Judo Schaken Tafeltennis Tennis Turnen Zoetermeer. Internationaal toernooi. Vrouwen, meerkamp (sprong/ brug- /balk/ vloer): 1. Van de Leur (Ned) 36,900 (9,350/9,625/8,625/9,300), 2. Ban (Roe) 36,350, 3. Kozitsj (Oek) 36,150. Toestelfinales. Sprong: 1. Van de Leur (Ned) 9,300. Brug: 1. Van Leeuwen en Van de Leur 9,450. Balk: 1. Ban (Roe) 9,463. Vloer: 1. Kozitsj 9,488. Veldkorfbal Derde klasse A: All Ready-DVS 15-6, De Voltreffers-Olympia S 7-9, Vrienden schaar B-ACKC 14-22, Spirit-BKC 8-11. Stand: ACKC 7-12, DVS 7-9, Olympia S 7 9, BKC 7-8, All Ready 7-7, Vrienden schaar B 7-7, De Voltreffers 7-3, Spirit 7-1. Derde klasse B: Stormvogels-Ondo 5-6, NlO-Oranje Nassau 10-5, DSO-Korbis afg., Reeuwijk-Good Luck 6-9. Stand: DSO 6-10, Korbis 6-10, Good Luck 7-10, Ondo 7-8, Nio 7-8, Or.Nassau 7-6, Storm vogels 7-1, Reeuwijk 7-1. Vierde klasse A: Korbatjo-Olympia W 12-4. Zevenber- gen-Seolto 7-11, Luctor-Thor 11-13, Vol- harding-Vios N 9-10. Stand: Seolto 7-12, Korbatjo 7-12, Thor7-10, Volharding 7-8, Vios N 6-6, Luctor7-4, Olympia W 6-2, Ze venbergen 7-0. Vierde klasse B: Atlas- Blauw Wit 8-10, 'tCapproen-Argento7-3, Nikantes-Togo 6-16. Stand: Togo 7-14, Gemini 7-12, Atlas 7-7, Blauw Wit 7-7, Zaamslag 7-7, 't Capproen 7-5, Nikantes 7-4, Argento7-0. Volleybal Amsterdam. Super Cup. Vrouwen: Arke- /Pollux - Longa'59 3-0 (25-18 25-17 25-17 Mannen: VC Omniworld Piet Zoomers/Dynamo 3-0 (25-21 25-23 25-20 Wedstrijd afgebroken wegens ontbre ken wissels bij Dynamo. Vrouwen, tweede divisie C: De Schal- mers-Rijnmond 2 3-2, Spivo-Mikro Electro/Roosendaal 1-3, Dimplex/Ekspalvo-Utrecht 2 4-0, Volley Meerkerk-Vrevok'95 2 3-2, Visade/Voor- burg-Alcom/Capelle 0-4. Stand: Alcom- /Capelle 5-22, Mikro Electro/Roosendaal 5-17, Morres/Hulst 4-13, Taurus 4-13, De Schalmers 4-13, Dimplex Ekspalvo 4-12, Volley Meerkerk 4-11, Vrevok 2 4-9, Rijnmond 2 4-8, Visade/Voorburg 5-5, Utrecht 2 4-4, Spivo 5-3. Derde divi sie: VOY-Mikro Electro/Roosendaal 2 1-3, Sliedrecht Sport 2-Fusion 0-4, Tim- mers/Volley Zuid-Kwiek 0-4, Rowido/D- DL-De Burgst 2-3, WIK/Univé-Sarto 1-3, Odulphus-Vollido 0-4. Stand: Volli- do 5-22, Mikro Electro/Roosendaal 2 4-17, Sarto 4-17, Kwiek 4-14, Fusion 4-14, WIK/Univé 4-13, VOY 4-9, Rowi- do/DDL 4-7, De Burgst 4-7, Odulphus 5-3, Sliedrecht Sport 2 4-1, Timmers/Volley Zuid 4-1. Eerste klasse C: Cometo-Sarto 2 2-3, VVS'92-Mikro Electro/Roosendaal 3 3-2, Dynamo- '70-Sic Pugno 3-2, Rijnmond 2-Morres- /Hulst 2 3-1, Zuvo-Savok 1-3. Tweede klasse A: DVO 2-Volley/A 0-4, Intermez zo-Fusion 4 3-2, Bernisse-Kwiek 2 3-2, Blijdorp'95-MVC 1-3, Futora-Timmers/Volley Zuid 3 3-1. Tweede klasse E: Rowi-IJVC 4-0, De Sterre-Sic Pugno 2 4-0, VVR-Udenhout 2 1-3, Zuvo 2-Bok 4-0. Derde klasse E: Dynamo'70 2-Mytilus 1-3, Zuvo 3-Vol- ley Quick 1-3. Derde klasse F: Cometo 2-Diomedon 3-1, Gavok-Groene Ster 2 2-2, Rowi 3-AVC87 3-1, Traai it-Sic Pugno 3 3-1, Voko 4-De Burgst 3 2-2. Mannen, tweede divisie C: Krimpen-Sliedrecht Sport 2 1-3, Shot-Wea/Mevo'80 3-1, Ekspalvo 2-Steda/Sovicos 3-2, Rijnmond 2-To- negido/Voorburg 2 2-3, Vrevok 2-AI- com/Capelle 2 4-0. Stand: Vrevok 24-18, Sliedrecht Sport 2 4-16, Steda/Sovicos 5-11, Shot 5-11, Fikszo/Home 3-10, Ekspalvo 2 4-10, Spivo 3-9, Taurus 4-9, Rijnmond 2 4-9, Tonegido/Voorburg 4-7, Wea/Mevo'80 3-6, Alcom/Capelle 2 4-3. Derde divisie: Goirle-Vollido 3-1, Mikro Electro/Roosendaal 2-Jola/Olym- pus 3-2, Rowi-Fusion 3-1, Atak'55-Morres/Hulst 3-2, Schovocom- ca-Rijnmond 4 3-1, Voko-Vollido 2 3-1. Stand: Voko 4-18, Jola/Olympus 5-15, Atak'55 4-13, Morres/Hulst 4-11, Goirle 4-11. Mikro Electro/Roosendaal 2 4-11, Fusion 4-10, Vollido 2 4—9, Schovocom- ca 4-9, Rowi 4-8, Rijnmond 44-4. Eerste klasse C: Houtboetiek/Astrea-3ic Pugno 1-3, De Sterre-Rijnmond 5 3-1, VVS'92-Spirit 0-4, Fusion 3-De Burgst 1-3, Zuvo-Tïmmers/Volley Zuid 3-2. Tweede klasse A: Holy-Vovero 2-3, Rijnmond 6-Volley/Z 2-3, Intermezzo-Fusion 4 2-3, Yum-Kwiek 0-3 (gest.), Rowido/DDL 2-Volley Voor- ne 2 2-3, Futora-Timmers/Volley Zuid 2 0-4. Tweede klasse F: Cometo-IJVC3-2, VVS'92 2-De Kikkers 2-3, Dynamo'70 2-Mytilus 2 0-4, Mikro Electro/Roosen daal 4-Morres/Hulst 2 3-1. Derde klasse A: DVO 3-Vollido 3 2-2, Gavok 2-Fusio.i 5 2-2, Bernisse-MVC 3-1, Yum 2-Scho vocomca 3 1-3, Derde klasse E: VVS'9; 3-AVC87 2 1-3, Gavok 4-AVC87 34-{ Mikro Electro/Roosendaal 5—Ardito 4-0, De Sterre 2-Bok 2-2. Wielrennen Anaheim. World Series. Anaheim An gels - San Francisco Giants 6-5. Stand in best-of-seven: 3-3. Amsterdam. NK mannen. Klasse tot 60 kg. Finale: Houkes w.v. Mooren, yuko Tot 66 kg. Finale: Van Dijk w.v. Bouma, koka (n.v.t Tot 73 kg. Finale: Meijer w.v Van der Ham, wazari. Tot 81 kg. Finale: Guillaume Elmontw.v. Van Laarhoven, yuko. Tot 90 kg. Finale: Huizinga w.v. Mastenbroek, ippon. Tot 100 kg. Finale: Elco van der Geest w.v. Nieuwenhuis, ip pon. Boven 100 kg. Finale: Dennis van der Geest w.v. Carty, ippon. Bied. Olympiade. Mannen, eerste ronde: Qatar - Nederland 1-3. Al-Modiahki -Ti- viakov 1/2-1/2,AI-Sayed-Vanden DoelO- 1, Nezad - Nijboer0-1, Al-Tamimi - Ernst 1/2-1/2. Vrouwen, eerste ronde: Noor wegen-Nederland 1,5-1,5. Hagesaether - Lanchava 0-1, Bjerke - Schuurman 1/2- 1/2, Johnsen-Hamelink 1-0. Eindhoven. Dutch Open. Mannen, enkel spel. Finale: Wang Hao (Chn/4) - Chuan Chih-Yuan (Tai)4-3 (3-118-1111-311-55- 11 11-5 11-5). Dubbel, finale: Kong Ling- hui/Ma Lin (Chn) - Ma Wenge/Yan Sen (Chn)4-1 (9-11 11-511-9 11-811-7). Vrouwen, finale: Niu Jianfeng - Li Jia 4-2 (11-9 6-11 11-3 12-14 11-6 11-7). Dubbel spel, finale: Li Jia/Niu Jianfeng (Chn) - Guo Yue/Li Xiaoxia (Chn) 4-0 (11-8 11-5 11-811-9). Sint Petersburg. Mannen, 1 miljoen eu ro. Finale: Grosjean (Fra/3) - Youzhny (Rus) 7-5 6-4. Basel. Mannen, 1 miljoen euro. Finale: Nalbandian (Arg/6) - Gonzales (Chl/7) 6-4 6-3 6-2. Stockholm. Mannen, 650.000 euro. Fina le: Srichaphan (Tha/7) - Rios (Chl/6) 6-7 6- 0 6-3 6-2. Linz. Vrouwen, 585.000 euro. Finale: Henin (Bel/4) - Stevenson (VSt) 6-3 6-0. Luxemburg. Vrouwen, 225.000 euro. Fi nale: Clijsters (Bel/1) - Maleeva (Bul/2) 6- 1 6-2. Amsterdam. Zesdaagse. Eindstand 1-Martinello/Villa (Ita) 361, 2. Stam/Slip pens (Ned) 351,3. Gilmore/McGrory(8i l/Aus) 312,4, Rïsi/Betschart (Zwi) 286;« drie ronden 5. Madsen/Nothste,' (Den/VSt) 300. Dottenijs (Bel). A-veldrit. 1. Nijs (k 55.15,2. De Clercq (Bel) 0.46,3. Vantlv. renhout (Bel), 4. Vervecken (Bel) 1.31, Berden (Bel) 1.36, 6. Lefebvre (Fra) 1.^| 17. Verhagen (Ned) 4.11. Westenschouwen. Strandrace. A-catt gorie: 1Dennis Raadtgever (Goes), 2. ic Vereecken (Hulst), 3. Edzard van Ew't (Goes), 4. John van de Vreede (Krabbe- dijke), 5. Jacques Schuit (Arnemuider 6. Wilco Jonker (Burgh-Haamstedel," Jan Schrier (Lewedorp), 8. Mark Sm? (Graauw), 9. Hein van 't Huilenaar (Ben mei), 10. Rene Hoek (Goes), 11. Dick' de Berg (Gapinge). Stand ATB-compet, tie: 1. Eric Vereecken 71, 2. Dick vanoi Berg 64,3, Mark Smet 58. 4. John vanc.; Vreede 58, 5. Jan Schrier 54. B-categorie: 1. HuibSlabbekoornfKap? Ie), 2. Adrie Jongenelen (Bosschenhoo!: 3. Roedi Weststrate ('s-Heer Arenfls kerke). Stand: 1Adrie Jongenelen 74,. Roedi Weststrate 71, 3. Huib Slabb? koorn 71. Vrouwen: 1. Baukje Doedj; (Driewegen), 2. Marjan Monster (Goes! 3. Angeliena Huis (Halsteren), Stand: Baukje Doedee 75, 2, Angeliena Huis7{ 3. Barbara Tolleman 62. Jeugd 13t/m 16 jaar: 1. Jacco Wagenaa (Yerseke)', 2. Peter Kort (Yerseke), 3. Bar Maas (Hansweert). Stand: 1. Jacco W; genaar 70, 2. Peter Kort 67, 3. Bart Mas 66. Jeugd 11 t/m 12 jaar: 1. Wesley Ac.; (Vlissingen), 2. Maurice van de Bert* (Goes), 3. Jacob de Roo (Kapelle) Stam 1Maurice van de Berge 73,2. WesleyA: ca 73,3. Jacob de Roo 68. Jeugd 9 t/mü jaar: 1Johan Oosterhuis (Vlissingen!: Brian Mulder (Heinkenszand), 3. Georj van Koeveringen (Kapelle). Stand: 1, han Oosterhuis 73,2. George van Koe.; ringen 69,3. Rien Terpstra 65. Jeugd ti- 9 jaar: 1. Ivar Moeleker (Goes), 2. Tom? Oosterhuis (Vlissingen), 3. Menno Ri? veld Cs-Gravenpolder). Stand: 1 Ne van de Boomgaard 70, 2 Ivar Moelee 69,3. Tomas Oosterhuis 68. Zwemmen Oostburg. Zeeuwse Hoofdklasse. Me nen. 50m rugslag: 1. Bertvan WaeslZO 0.32,26 2. Jarbas in den Bosch (ZO 0.32.39.3. Thijs den Hamer (ZVS) 0.33,9i 200m rugslag: 1. Michel de Munck (ZVS 2.25,13 2. Maarten Braem (ZVS) 2.35,S 3. Bert van Waes 2.38,71800m vrije sis; 1. Niek de Ridder (ZCK) 9,35,19 2, Rob: Dellaert (ZVS) 10.33,21 3. Florian BoO horst (ZV) 11,20,51. 200m schoolslag: Thijs den Hamer 2.43,07 2. Steven v. Berghe (ZCK) 2.52,79 3. Gino van Dar me (ZCK) 3.08,94. 200m wisselslag Niek de Ridder 2.26,18 2. Michel i Munck 2.26,26 3. Jarbas in den Bost1 2.29,44. 50m vrije slag: 1Bert van Wa- 0.25,75 2. Maarten Braem 0.27,65 3. Thij den Hamer 0.27,80. 5x50m vrije slag: ZCK 2. Scheldestroom 3. Scheldestrooi Vrouwen. 50m vlinderslag: 1 Sabin van Waes (ZCK) 0,30,34 2. Ryan Verplai ke (ZVS) 0.30,49 3. Stephanie Rombo (ZCK) 0.30,83. 200m wisselslag: 1. Rya Verplanke 2.33,83 2. Ellen v.d. Velt (ZVS) 2.35,87 3. Linda Vink (ZCK) 2.36,5 800m vrije slag: 1. Carmen de Ridda (ZCK) 9.50,42 2. Ingeborg Francke (ZVS 10,21,50 3. Marlinde Eggermont (ZVS 10,31,53. 200m vlinderslag: 1. Ryan Ver planke 2.34,52 2. Stephanie Rombout 2.38,41 3. Sabine van Waes 2.52,18 100m rugslag: 1. Ellen v.d. Velde V10,21 5x50 vrije slag: 1. ZCK 2. Scheldesltoom 3. ZCK Terneuzen. Eerste klasse Zeeuwse com petitie. Mannen. 200m wisselslag senio ren: 1. Stefan de Die (SCH) 2.17,79 2. Kb vin Hondsmerk (SCH) 2.24,75 3. Ceesvs- Houwelingen (SCH) 2.28,22. 100m vlin derslag junioren 2:1. Kevin de Jong (SC- 1.14,94 2. Hans van Broekhoven (SCH 1.19,22 3. Niek Kampman (SCH) 1.24,8: 100m schoolslag junioren 4: 1. Kevr Hondsmerk 1.16,34 2. Sander van Hoev; (SCH) 1.19,85 3. Martijn Schuijs (ZEEL 1.24,36.100m vrije slag senioren: 1. Stf fan de Die 0.54,60 2. Cees van Houwelir gen 0.55,57 3. Roel Dellaert (BRL 0.58,30. 100m rugslag jeugd 2:1. Stefa de Die 1.08,90 2. Kevin de Jong 1.11,723 Stefan Nieuwenhuize (ZEEL) 1.19,13 50m schoolslag junioren 2: 1. Kevin d Jong 0.36,30 2. Daniel Kunne (SCH 0.40,19 3. Hans van Broekhoven 0.40,31 50m rugslag junioren 4: 1. Kevin Hond; merk 0.31,47 2. Sven Geensen 0.34,48: Sander van Hoeve 0.34,49. 4x1 OOrn wil selslag senioren: 1Schelde 2. Bruinvis: Zeelandia. Vrouwen. 200m wisselslag senioren:' Shanyra van Bambost (SCH) 2.44,90; Lieselotte de Koek (BRU) 2.49,16 3. The rese de Munck (ZEEL) 2.49,99.100m rit; slag junioren 2: 1. Naomi Smits (BRL 1.17,55 2. Josje van Houwelingen (S0 1.18,75 3. Sacha van Vorstenbos (SC- 1.21,14.100mvrijeslagjeugd2:1. Nac Smits 1.07,94 2. Nona Neels (SO 1 08,32 3. Zoe Braai (ZEEL) 1.08,73.100 rugslag senioren: 1 Shanyra van Ba- bost 1.17,032. Therese de Munck 1.18' 3. Josje van Houwelingen 1.18,72 103 vlinderslag senioren: 1. Ilona Ne - 1.18,86 2. Jacintha van Boven (ZEE, 1 19,48 3. Naomi Smits 1.21,66. 50 schoolslag junioren: 1. Sacha van V: stenbos 0.39,01 2. Shanyra van Bamb: 0.39,69 3. Lieselotte Koek 0.39,90. 5ti ruglsag jeugd 2:1. Ilona Neels 0.37,IÉ Jacintha van Boven 0.37,18 3. Car: Minnaard (ZEEL) 0.37,72. 4x100m vi slag: 1. Schelde 1 2. Schelde 2 3. Zeel: dia. Tweede klasse Zeeuwse Competitie. Mannen. 200m wisselslag: 1Youri Va (OND) 2.29,13 2. Dennis Rutze «BE 2.37,62 3. Evert Schiettekatte (ON 2.39,50. 50m vlinderslag junioren: 1 by Aarnoutse (BEV) 0.32,82 2. Dem Boonman (BEV) 0.34,45 3. Rens Janv p Dieren (BEV) 0.37,14. 100m schoolsl junioren 4: 1. Rias Jansen (BEV) 1.23,: 2. Jelle Terpstra (OND) 1.25,27 3, Chris aan Krijnsen (BEV) 1.626,76. 100mvr; slag senioren: 1. Youri Vaes 0.59,09 Evert Schiettekatte 1 ..01,75 3. Jero van Gastel (OND) 1.03,30. 100m rugsl jeugd2: 1. Jeroen van Gastel 1.14,32 - Jelle Terpstra 1,15,28 3. Yorick Breuke (BEV) 1.26,54 50m schoolslag junion 2: 1Rens Jan van Dieren 0.40,70 2. All Eversdijk (OTT) 0.41,14 3. Dennis Boff j man 0.42,43. 50m rugslag junioren 4 Jelle Terpstra 0.35,06 2. Yorick Breukf 0.37,00 3, Wesley Provoost (BE 0.38,83. 4x100m wisselslag: 1. Otters Otters 3. Onderdak. Vrouwen. 200m wisselslag senioren Krista Vaes (OND) 2.59,48 2. Evi Em linke (HON) 3.02,44 3. Elze Eertink (BE j 3.16,42. 100m rugslag junioren 2:1. V nique Lindenberg (BEV) 1.18,91 2.Cte dia Terpstra (OND) 1.20,38 3 Roxan' Huibregtse (BEV) 132,76.100m vrijesl i jeugd 2: 1. Suzanne Thoen (BEV) 1.10 1 2. Krista Vaes 1.13,483. Amanda Lïndf berg (BEV) 1.14,34.100m rugslag ren: 1. Evi Erpelinck 1.21,51 2. Claud i Terpstra 1.23,77 3. Kim v.d. Guchte (BE 1.31,75. 100m vlinderslag senioren Amanda Lindenberg 1.25,56 2. Evi Erp linck 1.27,90 3. Claudia Terpstra 1.28! 50m schoolslag junioren 2:1. Krista V:- 0.40,42 2. Monique Lindenberg 0.42,01 Emke Erpelinck (HON) 0.44,40. 50mru slag jeugd 2:1. Suzanne Thoen 0 36,2? Amanda Lindenberg 0.40,95 3. Step' -nie Kosten (BEV) 0.42,82. 4x100mvr slag: 1Bevelanders 2 en 3. Onderdak

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 20