Strafschop vormt het breekpunt Duitser wint bowlingtitel PZC Belg Kristof Rul bepaalt tempo in Bodylineloop Twee man aan kop na derde ronde om Zeeuwse damtitel 's-Heer Arendskerke onderuit bij Terneuzense Boys: 4-1 Lebo delft het onderspit in thuiswedstrijd uitslagen Onderonsje van twee zwemclubs in hoofdklasse Vier medailles voor Zeeuwse judoka's in Sint Oedenrode wb 18 maandag 28 oktober 2002 door Aector Dooms TERNEUZEN - Tweedeklasser 's-Heer Arendskerke was nage noeg de gehele wedstrijd tegen Terneuzense Boys de onderlig gende partij. De ploeg van Ma rien Schroevers verloor dan ook met 4-1De oefenrneester noem de de nederlaag terecht, maar wist het zo net nog niet wat er was gebeurd als de 3-1 niet was gevallen. De Zeeuws-Vlamingen waren vijf kwartier de betere ploeg. Toen 's-Heer Arendskerke ech ter door een doelpunt van Ste fan van de Velde terug in de wedstrijd kwam had Terneu zense Boys het even moeilijk, maar dezelfde speler tikte ge heel onnodig Ryan de Regt in een kansloze positie binnen het zestienmetergebied aan. De spits ging naar de grond, waar na scheidsrechter L. Koedam uit Woudrichem de bal op de stip legde en de gele kaart trok voor Van de Velde. Robbie Jonk man miste van elf meter, maar schoot zijn ploeg in tweede in stantie naar 3-1Dit was de nek slag voor de Bevelanders. Marien Schroevers. trainer van 's-Heer Arendskerke: ,,De straf schop was te zwaar gestraft, maar wat Van de Velde deed. was ook met slim. Dat doelpunt was het breekpunt. Anders had ik het nog niet geweten. Over heel de wedstrijd gezien was de winst voor de Boys verdiend. Vooral de eerste helft hebben we veel te tam gespeeld." Daarmee had Schroevers niets teveel gezegd. Zijn ploeg slaag de er niet in om een fatsoenlijke aanval op te bouwen. Met lange halen werd geprobeerd Frank Goedegebure in stelling te bren gen, maar de anders zo gevaar lijke spits voelde zich niet op zijn gemak. Dat was ook de ver dienste van Boys-verdediger Robert Rijnberg, die zich als een terriër in zijn prooi (Goedege bure) vastbeet en veel geslaagde intercepties op zijn naam mocht schrijven. Terneuzense Boys kreeg voor rust drie opgelegde kansen, waarvan er één werd benut. Zo trof Tim Louwiesse de paal en werd Robbie Jonkman bij die actie net iets teveel gehinderd om de bal over de doellijn te glij den. Ottens had zijn spelers ge vraagd om snel te combineren. ,,Met hoge ballen maakten we geen enkele kans tegen de fysiek sterkere tegenstander." Acht minuten voor rust kreeg de Boys dan toch zijn verdiende voorsprong. De Regt werd de diepte in gestuurd. De grillige aanvaller liet twee tegenstan ders even terugkomen, waarna hij de bal subtiel bij de tweede paal op de voet van Louwiesse legde: 1-0. Vlak na rust lekende Zeeuws-Vlamingen helemaal op rozen te zitten. Bij een hoek schop van De Regt ging Lou wiesse een luchtduel aan met een tegenstander, waarna de bal voor de voeten van Van de Broe- ke sprong, die verwoestend uit haalde: 2-0. Bij Arendskerke was laatste man Richard de Jager na rust doorgeschoven naar het mid denveld, waardoor Eversdijk meer aan de bal kwam. Dat leid de tot een treffer van Van de Vel de: 2-1. Er leek meer in te zitten voor de Bevelanders. Terneu zense Boys was, mede door de wissels, het spoor bijster. Ottens greep in door Jonkman uit de spits terug te laten zakken. ,,Ik moest omschakelen naar vier middenvelders, hoewel dit te gen mijn principe is", zei Ottens. De beslissing viel met de straf schop van Jonkman, die zijn in zet in eerste instantie zag ge stopt door Boonstra maar de te rugspringende bal alsnog in schoot: 3-1. Daarna liet De Regt twee unieke kansen onbenut en belandde een inzet van Mevlud Eryurük op de lat. In blessure tijd vormde de treffer van De Regt de bekroning voor zijn goe de wedstrijd: 4-1. Terneuzense Boys-'s Heer Arends kerke 4-1 (1-0): 37. Tim Louwiesse 1-0, 50. Jeroen van de Broeke 2-0, 70. Stefan van de Velde 2-1, 77. Rob bie Jonkman 3-1 (strafschop), 90. Ryan de Regt 4-1Scheidsrechter: L. Koedam (Woudrichem). Gele kaart: Stefan van de Velde (s Heer Arends kerke). Aantal toeschouwers: 200. 's-Heer Arendskerke: Wijbrand Boonstra; Dennis op 't Hof, Richard de Jager, Walter de Kolc, Vincent Na- gelkerke (72. Wouter de Kort); Ste fan van de Velde, Ard Eversdijk, Jan van de Klooster, Marco Goedegebu re; Patrick Nieuwenhuize (57. Mark Nieuwdorp), Frank Goedegebure. v s i Terneuzense Boys-spits Robbie Jonkman (links) ziet zijn inzet geblokt door een verdediger van 's-Heer Arendskerke. foto Charles Strijd doorWim de Vos TERNEUZEN - De Belgen zet ten zaterdag de toon tijdens de Bodylineloop in Terneuzen. Ditmaal was het echter niet de voorin verwachte Kurt Vanha- verbeke die de boventoon voer de. Die rol was weggelegd voor zijn landgenoot Kristof Rul. De inwoner van Gent liep vanaf het begin in een strak, en vooral hoog tempo dat door niemand gevolgd kon worden. Rul won dan ook vrij eenvoudig. Bij de vrouwen was Terèse van Lare uit Sluis de snelste. Voor Kristof Rul leek het wel of er geen wind stond in Terneu zen. Op het lastige, 4500 meter lange parkoers, hadden de deel nemers de wind op bijna drie kwart van het traject tegen. Maar waar de meesten daar veel hinder van ondervonden, ging Rul er als een bezetene van door. Zelfs voor Kurt Vanhaverbeke, die de laatste weken hard aan LEWEDORP - Lewedorpse Boys heeft gisteren op eigen veld van Hansweertse Boys ver loren. In het enige duel dat door ging in de vijfde klasse B was Stanley Stanczak de matchwin- Beide ploegen hebben dit sei zoen problemen met scoren. Dat was ook in deze wedstrijd te zien. Halverwege de eerste helft strafte Stanley Stanczak een fout van de Lebo-defensie af door de enige treffer te maken: 0-1. Hierna kregen beide ploe gen nog enkele kansen, maar ge scoord werd er niet meer. Door deze overwinning neemt Hans weertse Boys de koppositie over van Jong Ambon, maar de ploeg van Bert Pentury heeft met nog twee duels tegoed vijf verlies- punten minder. zijn vorm aan het schaven is ei vorige week nog twee wedstrij den op zijn naam wist te schrij ven (de Erpelkappersloop u Axel en een loop in het Belgische Sint-Laureins), lag het tempot< hoog. Met name in het begin probeer de Vanhaverbeke Rul nog wel te volgen, maar hij moest al snel afhaken. ,,Ik ben te snel van start gegaan, omdat ik hem niet wilde laten gaan. Ik had er bete aan gedaan om vanaf het begij mijn eigen tempo te lopen. Dan had ik hem misschien nog kun; nen achterhalen", gaf Vanha verbeke na de wedstrijd aan. Vooral in het middendeel vand< wedstrijd breidde Rul de voor sprong ver uit. In de slotrondj (er moesten drie omlopen wor den gelopen) kwam Vanhaver beke nog wel terug, maar mé een achterstand van zestien sf conden reikte hij niet verder da; de tweede plaats. Henk Hame link was de enige Zeeuws-Vla ming die een plaats in de toptie kon veroveren. De Sassenaz eindigde op de zevende plaats Terèse van Lare was een klass apart bij de vrouwen. De triatle te uit Sluis ondervond geen et kele tegenstand van beteken: en slaagde er zelfs in om in hï totaalklassement op de tien» plaats te finishen. Dat was du ver voor de rest van het ovens vrouwenveld. Op de middenafstand over na gen kilometer was de strijd we spannend. Peter de Vet uit Axë en de Belg Dirk Christiaam maakten zich snel van de overi ge lopers los en gaven elkaa weinig of niets toe. Het tweeté bleef lang bij elkaar en in di slotfase probeerde De Vet to: driemaal toe zijn opponent 5 verschalken. Christiaans slaag de er echter telkens in om teruj aan te klampen. In een lang spurt was het tenslotte Christ! aans die De Vet naar de tweed", plaats verwees. Trees Ver meersch was op deze afstand d snelste bij de vrouwen. De kort afstand (4500 meter) werd bij d vrouwen gewonnen door Sonj Faro uitBreskens. Van onze sportredactie 's-GRAVENPOLDER - Na de derde ronde in hel Zeeuws dam kampioenschap hebben zich twee man aan de leiding genes teld. Bennie Provoost uit Aagte- kerke speelde zaterdag gelijk tegen Johnny de Leeuw en zag Daaf Kasse daardoor langszij komen. De Middelburger ver sloeg in een enerverende partij Wim Koppejan. Het duel tussen de jonge Bennie Provoost en Johnny de Leeuw, de sterkste Zeeuwse dammer van de laatste decennia, stond OOSTBURG - De tweede wed strijd in de hoofdklasse van de Zeeuwse Zwemcompetitie is een onderonsje geworden tus sen Scheldestroom uit Breskens en de zwemmers van ZC Koe wacht. Door het extreme weer konden de Stormvogel uit Vlis- singen en Luctor et Emergo uit Middelburg niet komen. ZCK-zwemmers Stephanie Rombout en Niek en Carmen de Ridder zwommen een limiet voor de NK te Emmen en Eind hoven. Stephanie Rombout zet te op de 50 meter vlinderslag een snelle tijd neer 0 30,83 en be haalde daarmee de limiet voor de NK in Eindhoven en het NK sprint. Deze tijd was ook goed voor een Zeeuwse Beste Jaar gang Prestatie voor meisjes on der de veertien jaar. Niek de rid der zwom op de 800 meter vrije slag een Zeeuwse BJP en be machtigde een startbewijs voor de NK Emmen voor de 200 me ter wisselslag. Hij tikte daarbij aan in 2.26.18. Zus Carmen de Ridder zwom op de 800 meter vrije slag bij de da mes een tijd die haar toegang verschaft tot het NK. Zij zwom 9.50,42 en bleef daarmee ruim negen seconden onder de NK-limiet van 10.00,10. De 25-jarige Ryan Verplanke van Scheldestroom behaalde op het loodzware onderdeel 200 meter vlinderslag een Zeeuwse BJP bij de dames onder de 29 jaar. Zij deed er 2.34,52 oyqr. bol van de onderhuidse span ningen. De opening was voor Provoost, die zijn opponent een randschijf opdrong. Een kleine onnauwkeurigheid van de ze ventienjarige jeugdspeler zorg de ervoor dat De Leeuw zijn lange vleugel mooi kon ontwik kelen In het middenspel ging de partij gelijk op, maar in de over gang naar het eindspel trokken zich donkere wolken samen bo ven de stelling van Provoost. Dankzij een verrassende afwik keling kon de jongste van de twee kemphanen toch nog een gelijkspel forceren. De overwinning van Daaf Kasse kwam niet zonder slag of stoot tot stand. Wim Koppejan kwam al snel in een hekstelling te staan, maar hij gaf daarna goed tegengas en bouwde een sterke centrumpositie op. Toen beide spelers in tijdnood kwamen, stond het bord in lichterlaaie. Kasse werd verrast door een manoeuvre van zijn tegenstan der, maar prompt daarna sloeg hij zelf toe. Hij wikkelde af naar een eindspel met twee schijven meer en won. Arjo Kousemaker en Jan van de Weteringh delen de derde plaats in de tussenstand, met één punt achterstand op beide koplopers. Kousemaker versloeg Erwin Hamers in een partij waarin een onvoltooide hekstelling het centrale thema was. Van de We teringh boekte zijn tweede overwinning in dit toernooi ten koste van Ko Louwerse, die een groot deel van de partij in de aanval was maar uiteindelijk verrast werd door een subtiel offer van de man uit Stavenisse. Titelhouder Kees Rij k kwam za- terdag voor het eerst in dit toer nooi tot winst. In zijn partij te gen Evert Wiskerke kon de Le- wedorper met een sterke aan valsmanoeuvre de winst pak ken. Rianka Rentmeester gaat aan kop in de promotieklasse. De zestienjarige speelster uit 's- Gravenpolder won in een voor- uitgespeelde partij van Ferry Berkholst. In de eerste klasse zijn de krachtsverschillen zeer klein. Liefst vier man gaan nu aan de leiding: Jan Baayens, Jan Flikweert, Arie den Hollander en Niels Roelof sen hebben vijf punten uit drie partijen. Jo Houmes, Piet van Keulen en Ab Smit delen met zeven uit drie de eerste plek in de tweede klasse. Eric Kok gooit één van zijn vele strikes. De bowler uit Haarlem eindigde als tweede op het Open Middelburgs bowlingkampioen- schap. foto Lex de Meester Zeeuwse bowlers spelen nauwelijks rol van betekenis door Peter Vrancken MIDDELBURG - Het dertien de Internationale Open Bow lingkampioenschap van Mid delburg is zaterdag na een zin derende finale gewonnen door de Duitser Harald Punessen. Bij de vrouwen was de span ning aanmerkelijk minder, want Chris Koopmans won de titelstrijd met een voorsprong van bijna 170 pins. Bowlen is vooral bekend als gezelschapsspelletje. Een ver jaardag of feestje vieren met bowlen. Maar bowlen is ook topsport en dat ging zaterdag hand in hand in het bowling en partycentrum De Kruitmo- len bij het gelijknamige Mid delburgse sportcomplex. Op een paar banen speelden ou ders met hun kinderen, terwijl de acht wedstrijdbanen wer den ingenomen door de top pers die streden om de Open Middelburgse bowlingtitels. Het enige minpuntje vormde de uiterst magere publieke be langstelling. Alleen naaste fa milieleden volgden de verrich ten van de spelers. En dat ter wijl de technische verrichtin gen vaak van schone klasse zijn en ook aan tactiek ont breekt het niet. Voor een gezel ligheidsbowler zijn de gekrul de ballen een genot voor het oog. En wat de sport dan voor al zo fraai maakt, is de opval lende sportiviteit tussen de spelers onderling. Voordat zaterdagmiddag de finale bij de mannen begon, werden eerst de banen en bal len optimaal geprepareerd. De banen werden volledig auto matisch in de olie gezet en ver volgens uitgeboend. De bow lingballen kregen een behan deling van de spelers en dat leek bij sommige deelnemers meer op een psychologisch ri tueel om de individuele span ning op te voeren. De dertiende editie van de Open Middelburgse bowling kampioenschappen trok een overvloed aan Nederlandse deelnemers. Het internationa le karakter werd vertolkt door deelnemers uit België, Duits land en zelfs enkele Amerika nen. In de finale overheerste het Nederlandse continent. De winst ging echter naar een Duitser, Harald Punessen. Hij verdiende zijn titel in de derde, vierde en vijfde game, toen hij strike op strike (alle kegels in een worp om) produceerde. In de derde serie tekende hij voor liefst zeven strikes op rij, ge volgd door twee spares (alle kegels in twee worpen om). De eerste 'Zeeuwse' inbreng in de mannenfinale kwam van Remco Verboon uit Vlaardin- gen die De Kruitmolen als zijn thuishaven beschouwd. De winnaar van 1996 en 2000 kwam als tweede uit de halve eindstrijd. In de finale werden zijn zwakke vierde en vijfde serie hem fataal. .,De bal deed niet meer wat ik wilde en dan ga je met een game van 140 achter de feiten aan lopen. De achterstand werd groter en dan wordt het heel moeilijk om het verschil nog goed te ma ken. Ik kwam wel terug met een serie van 238, maar het goede gevoel erbij was er niet. Maar met een zesde plaats ben ik wel tevreden", aldus Ver boon. De onderlinge verschillen in de finale waren minimaal. Het verschil tussen winnaar Ha rald Punessen en nummer twee Eric Kok bedroeg slechts zeven pins. ,,En als je dan ach teraf ziet, dat mijn verschil met de nummers vier en vij f zes negen pins was, had ik hoger moeten eindigen. Maar ach teraf praten is altijd gemakke lijk. Ik had gewoon een andere bal moeten pakken", aldus Remco Verboon. Nog achter Verboon eindigden Raymond de Jong uit Zonnemaire (ne gende) en Erik Sabben uit Kruiningen (zestiende). Vrouwen In de vrouwenfinale was Chris Koopmans uit Maassluis op permachtig. Zij kwam al als sterkste uit de halve finales en kwam in de finale geen mo ment in gevaar. De voorsprong bedroeg uiteindelijk bijna 170 pins. De Zeeuwse inbreng moest komen van Jacqueline Johnson uit Oost-Souburg. Ze begon met een zesde score aan de finale en werd achtste in de eindklassering. Biljarten Teamcompetitie district Walcheren de Bevelanden: Klasse B1 Driebanden klein: BV Zierikzee-ALM 7-0; ALM-OBK 5-2; VEGABV 2-De Herberg 2-5; LBV- Scheldezicht7-0; L.B, V. 2 O.N.D.A. 14-3; De Herberg 1-O.B.K, 1 3-4; B.V.Zierikzee 1-De Sportvisser 1 5-2 Klasse B2A: O.B.K. 2-De Sportvrienden 1 6-1;Delta 1- A.L.M. 2 5-2; De Vier Linden I-Avontuur 1 0-7; De Herberg 2-O.N.D.A. 2 7-0; De Sportvisser 2-L.B.V. 3 4-3. Klasse B2B: Drieb. De Kroon 1-D.O.S.ov. 1 5-2; O.H- .G.L. 1-De Toekomst 1 7-0; T.O.G. 1- O.K.K. 1 5-2; O.N.D.A. 3-'t Raedthuys 1 7-0. Klasse C1 Libre kl.en kader 38/2: Windenburg 1-V.E.G.A.B.V. 6 7-0; V.E- .G.A.B.V. 5-V.E.G.A.B.V. 4 6-1; V.E- .G.A.B.V. 6-Distr.team Wal.deBev 1 0-7; Windenburg 2-Windenburg 1 3-4; ReHa- We 1-D.O.S.nieuwk. 1 2-5; Windenburg 1-ReHaWe 1 7-0. Klasse C2A: Schelde zicht 3-De Toekomst 2 2-5; De Sportvis ser 3-'t Raedthuys 2 0-7. Klasse C2B. 't Raedthuys 3-Dampoort 1 5-2 O.B.K. 4- V.E.G.A.B.V. 73-4ReHaWe 2-0 H.G.L. 2 2-5. Klasse C3: S.N.A. 1-Delta 3 3-4, A.L.M. 3-0.B.K. 5 5-2; O.H.G.L. 4-T.O.G. 2 2-5; De Herberg 3-H.I.O. 2 7-0. Klasse C4A: V.E.G.A.B.V. 8-De Herberg 4 7-2; T.O.G. 3-Delta 4 9-0; L.B.V. 5-A.L.M. 4 4-5; Scheldezicht 4-D.O.S.ov. 2 4-5; De Toekomst 4-Dampoort 2 0-9. Klasse C4B: A.L.M. 5-De Vier Linden 3 4-5; O.K.K.77 1-O.N.D.A. 5 4-5; Avontuur 3- Delta 5 5-4; T.O.G. 4-De Sportvisser 4 6-3; Scheldezicht 5-ReHaWe 3 5-4; De Herberg 5-H.I.0.3 5-4. Klasse C5: O.K.K. 3-V.E.G.A.B.V. 9 7-2; O.N.D.A. 6-De Her berg 7 7-2; 't Raedthuys 4-Scheldezicht 6 2-7. Bridge Oogstdrive 25 oktober. Groep A: 1. epr. Van Nieuwenhuize 63.33%, 2. mw. Maas-hr.Maas 62.08%, 3. hrn. Den Broe der-Roelof 57.92%, 4. hrn. Hoogstraten- De Jager 55.42%, 5. dms. Roelse-Ten SINT OEDENRODE - Op een judotoernooi in het Brabantse Sint Oedenrode hebben vier Zeeuwse judoka's een medaille behaald. Er was twee keer goud, één keer zilver en één keer brons. De zestienjarige Markus Vinke van Judo-Ryu van Schaik be haalde de eerste plaats in de klasse tot 81 kilogram. Hij won in de finale van Tom Ballegeer uit Grave met een vol punt. De techniek waarmee judoka uit Zoutelande Ballegeer ver schalkte was een tai o toshi. Voor Ramon van de Grift uit Vlissingen was er eveneens een gouden plak. Hihj zegevierde in de klasse tot 50 kilogram. Boy de Punder werd tweede in dzelf- de klasse, Jelle Bongertman reikte tot brons. Zodoende wa ren alledrie podiumplaatsen in die klasse voor judoka's van de Souburgse judoschool Ryu van Schaik. Vaanholt 52.92%, 6. mevr. Van Boven-hi De Koeijer 52.08%, 7. hrn. Horsman- Van Os 50.83%, 8. dms. V.d. Dries-Paree 45.42%, 9. dms. Hundersmarck-VaWeo- kamp 42.92%, 10 dms. Brinckman-Van Geesbergen 40.42%, 11. epr Dees 39 17%, 12. hrn. Poelman-Ridderhof 37.50% Groep B: 1. dms. Bol-Verhagi 63.33%, 2. hrn Ganseman-Vahlenkamp 60.42%, 3. dms. Hurkmans-V.d. Vmrc 54.17%, 4. mvr. v.Koeveringe-hr.Fortui: 50.83%, 5. hrn. Hultermans-Pankoi 50.42%, 6. dms. Dekker-Gaakeer 49.58^. 7. mvr. Bruinesse-hr. Scherp 49.17%,8 dms. De Krom-Zweedijk 48.75%, 9. mv: de Ruijter-hr. De Vries 45.00%, 10. dms Van Dijk-De Winter 43.75%, 11. epr M> net 42.50%, 12. epr. Verschoore 42.Off; Groep C: 1. dms. V.d. Hil 62.92%, 2 hm Tierie-Wijnen 58.75%, 3. hrn. Blonk-V.tt Werken 57.50%, 4. epr. Hoogeboor 56.25%, 5. dms. Meijer-Rijk 55.00%, 6 mvr. Meester-hr. V. Keeken 51.25%," dms. Dondorff-Kips 50.83%, 8. epr. Te- louw 49.17%, 9. epr. Renne 46.67%, IC dms. Vermue-Van 't.Westende 39.17\ 11. epr. Tuinman 37.50%, 12. dms. V.C Borgt - Van Stee 35.00%. Groep D: 1. hm Bolluyt-Kips 65.63%, 2. hrn v.Oeveren Wisse Nijssen 58.85%, 3. mvr. Vermen len-V.d. Helm 56.25%, 4. mvr. Schreiber hr. Ten Hengel 52.08%, 5. hrn. Meerman Walraven 51.04%, 6. hrn. Killan-V.ö Sluis 50.52%, 7. mvr. Schliekelmann-hi Hurkmans 50.00%, 8. epr. Malleko'J 46.35%, 9. dms. Baarends-Remiji 36.98%, 10. dms. Gulmans-Jansa 32.29%. Groep E: 1. dms. Bïl-De BoC 63.02%, 2. epr. Verhaagen 60.94%, 3. ep Labruyere 58.85%, 4. dms. Kopmels-Pa teer 56.25%, 5. mvr. Noom-Meeste 52.60%, 6. dms. De Engelsman-Rooven 50.52%, 7. hrn. Hage-De Zeeuw 47.4(ft 8. dms. Van der Heijden-Schillemaw 43.23%, 9. dms. Vogelaar-Van Zweeds' 33.85%, 10. epr. Van Hove 33.33%. Futsal Regio Walcheren. Tweede klasse: vvHe busport - Schinkel assurantie 8-2, Di dwaes - Torna 6-3, Oostkapelle 2 - Café Fust 1 -2, Ontop - VZV/Hydrofa 2 4-8, Ga' deren/Dekker - WZP 5-7 Stand: v Hebusport 7-21Café 't Fust 7-15, Oostki pelle 2 5-12, WZP 6-10, Ontop 6-9, Schir kei assurantie 5-6, fc Laurens 5-6, WEA5 6, VZV/Hydrofa 2 6-6, Garderen/Dekkerf 6, Torna 7-4, De dwaes 5-3. Derde klass PSVW - VAW 5-3, Schinkel assurantie! Draadkrabbers 7-4, Domburg 2 - Bader 3-5, Akkerdaas kado - Woontrend Ze land 3-3, Garderen/Dekker 2 - Va1 uus/ABC decor 5-0, Thermo products Café Stout 4-4. Stand: Akkerdaas kade.' 14, Domburg 2 6-13, Schinkel assuran! 2 6-13, PSVW 5-12. Vanuus/ABC decorf 10, Garderen/Dekker 2 6-9, Woontre» Zeeland 6-7, Thermo products 6-7, VA' 6-6, DTP/Café Stout 6-4, Baderie 5-j Draadkrabbers 6 3. Vierde klasse: EP: VPV 4-4, SSVW - Uiterton 4-2. BVR groe - Dekker/Tramper 5-1, w Hebusport! VZV/Hydrofa 3 2-6, Varian/Chrompad fc Laurens 2 6-3. Stand: SSVW 7-19, E'. 7-14, Uiterton 7-13, VZV/Hydrofa 3 7-1! BVR groep 7-12, vv Hebusport 2 7-t VPV 7-11, fc Laurens 2 7-7, Vanï Chrompack 7-7, Dekker/Tramper 6-5, D stoof 6-1, fc Dauwendaele 2 5-0. Vijf» klasse: Uiterton 2 - Atofina 8-5, Va uus/ABC decor 2 - Café Albatros 5! VAW 2 - NDW advocaten 3-5, Torna! Goede vrienden 4-6, FC Zeeland - Wes kapelle 3 3-9, fc Miniatuur - Gouwe Gh? 5-4. Stand: Goede vrienden 6-16, fc Mr atuur6-15. Café Albatros 6-12, Uitertof 6-10, VAW 2 6-10, Westkapelle 3 6' Gouwe gheyt 6-10, Atofina 6-6, Vs uus/ABC decor 2 6-6, Torna 2 6-3, ND. advocaten 6-3, fc Zeeland 6-1. Zes» klasse: Provincie Zeeland - Uiterton 3| 4, Jong Arnemuiden - VZV/Hydrofa Stand: Jong Arnemuiden 7-18, Schini-j assurantie 3 6-16, Partner advies 6-1! VZV/Hydrofa 4 7-13, Westkapelle 4 6-1» Domburg 3 6-10, Provincie Zeeland7-9. D Janse 6-6, Draadkkrabbers 2 6-6, v Sluis grondw. 6-3, fc Laurens 3 6-3, Ui® ton 37-3.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 18