Houdbaar tot 2003. Droomt u van een auto waarin dynamiek en design perfect samenkomen? De nieuwe Vectra GTS. Adriaanse van der Gem. brondstofveibr. en COj-uitetoof, volgens Richtlijn 1999400/EG. Benz. moforen kms/Bfcr: von 9.3 tot 13. liters; 100 km: van 10,7 tot 7,7. COj gr/km: van 257 tot 184. Dieselmotoren kms/liter von 13,0 tot 17,0. liters'IOO lm: von 7.7 tot 5,9. COj gr/km: von 208 tot 159. Fuil-Operational Lease via Mosterlease, vanaf 549.- per moond (ad BTW). 48 mnd)20.000 km per jaar en ind. houderschopsbetosting. verzekering en vefwijderingsb.jdroge. Meer into via www.mostfriease.nl VERANDERINGSMANAGEMENT IS NOV. BOS 2002 STOFFELS CLEANING Stoffels Cleaning hoofdsponsor BOS Lupo Cambridge met 1.275,- voordeel Golf Oxford met 995,- voordeel Lichtmetalen velgen met 228,- voordeel Laat de pref niet bederven en kom snel naar onze showroom! Of kijk op www.volkswagen.nl Navigatie en lichtmetalen velgen met 1.396,- voordeel Uw Volkswagen-dealers «n.*ons. Volkswagen. Wie anders? Een Volkswagen gaat vele jaren mee. Dit in tegen stelling tot onze speciale acties. Breng daarom nog dit jaar een bezoek aan onze showroom. Onze tijdelijke aanbiedingen variëren van compleet uitgeruste actie modellen tot flinke kortingen op extra accessoires. Kom kennismaken met de bijzonder rijke standaard uitrusting van de Lupo Cambridge en de Golf Oxford. Deze actiemodellen laten weinig te wensen over. Hetzelfde geldt voor het voordeel, want dat kan oplopen tot 1.275,-. Gaat uw interesse uit paar de nieuwe Polo? In dat geval bieden wij u een set fraaie Uchtmetalen velgen aan met een interessante korting en kunt u tijdelijk profiteren van een extra aantrekkelijke financiering via het Volkswagen Financieringsplan. Bij aankoop van een nieuwe Passat stellen wij u voor de keuze: een navigatie-systeem met extra voordeel of lichtmetalen velgen voor een speciale prijs. En als u niet kunt kiezen dan neemt u ze toch gewoon allebei? Omdat zowel de voorraad als de houdbaarheid van onze acties beperkt is. raden wij u aan nog dit jaar bij ons binnen te lopen. Bovendien vervalt per 1 januari 2003 de milieusubsidie, die u nü nog tot 1.450,- exrra voordeel oplevert. Eindelijk. De nieuwe Vectra GTS. Een sport sedan die alles in zich heeft. Z'n lage daklijn geeft 'm de uitstraling van een coupé, terwijl z'n dynamische motoren - waaronder de indrukwekkende 3.2-V6 met 211 pk/155 kW - voor stormachtige prestaties zorgen. In combinatie met het unieke Interactive Driving System een garantie voor ongetemd rijplezier. www.opel.nl Opel. Fresh thinking - better cars. deRuyter Weel M^T Deloitte Adviesburo Advocaten te Middelburg TOUCHC STOFFELS Willem Butz, algemeen directeur Stoffels Cleaning. Stoffels Cleaning, toonaangevend schoonmaakbedrijf in Zeeland en Brabant met 800 medewerkers en een omzet van 15 miljoen euro per jaar, is hoofdsponsor van het BOS-evenement. 'Veranderingsmana- gement', het centrale BOS-thema, klinkt alge meen directeur Willem Butz als muziek in de oren. „We zijn een poosje geleden de weg in geslagen om actiever te opereren naar onze klanten. Van een puur uitvoeringsgerichte or ganisatie naar een organisatie die mee wil denken met de klant voordat deze het beseft. Niet alleen schoonmaken, maar dienstverle ning in de meest brede zin van het woord ten bate van een goed schoonmaakobject. We willen bijvoorbeeld meedenken bij nieuwbouw van onze klanten. Hoe ze hun kantoren inrich ten: terugwijkende plinten, hangende toiletten, de keuze van vloerbedekking, etcetera. We geven het dringende advies om geen tapijt in de kantine aan te leggen, iets wat helaas nog steeds gebeurt. Bij hoogbouw mag er conform de arbovoorschriften boven de tien meter geen ladder opgegaan worden om schoon te maken. Er moet bij de nieuwbouw dus voorzien worden in een glaswasinstallatie op het dak. Onze organisatie is op een waanzinnige manier anders gaan denken en acteren. Dat kost tijd en energie", aldus Butz. Hij iegt uit dat er een voorname taak is weggelegd voor de 40 objectleiders, de sleutelfunctionarissen, bij Stoffels Cleaning om de omslag in het denken te effectueren. Zij zijn de spil in het totale verande ringsproces. Stoffels' slogan 'de juiste koers in schoonmaken' wordt aangewend om aan te geven wat van de medewerkers wordt verwacht. Voor Stoffels Cleaning staat de 'k' in het woord koers voor 'klant', de 'o' voor 'ontwikkeling van onze mensen, ons bedrijf en onze markt', de 'e' voor 'enthousias me', de 'r' voor 'resultaat', zowel in geld als in oplossingen, de 's' voor 'samenwerking met interne en externe partijen'. „Koers is een dynamisch woord, ledereen in ons bedrijf moet pro-actief zijn om een daadwerkelijke businesspartner te zijn voor onze klanten. Wij veranderen in een andere richting omdat de markt daar om vraagt. Wij hebben veel kennis in huis en deze toegevoegde waarde willen we graag aanwenden bij het geven van advies: over de inrichting van kantoren, hoe om te gaan met ziektever zuim, personeelsmanagement. Al onze mensen moeten alert zijn en in inzien wat er bij onze opdracht gevers speelt. Niet wachten tot de klant een probleem heeft, maar dit voorzien en oplossingsgericht denken. Het gaat om een verandering in mentaliteitscultuur: we denken in oplossingen, niet in proble men. Betrokkenheid bij onze klanten is erg belangrijk. Ik wil dat mijn mensen meer kunnen dan alleen een stofzuiger vasthouden. We willen meer zijn dan een gewoon schoonmaakbedrijf." Stoffels Cleaning verbindt als hoofdsponsor graag de naam van haar bedrijf aan het BOS-evenement. Willem Butz: „Ik ga er al jaren heen. Ik vind de BOS een leuk initiatief en denk dat het bedrijven de gele genheid geeft om wat van elkaar op te steken. Vorig jaar was de keus niet zo moeilijk: AvestaPolarit was de terechte winnaar. Marc van 't Westeinde hield een doordacht uitgebalanceerd verhaal over be trokkenheid van 'de werkvloer' bij het beleid. Het is een goede zaak dat er dit jaar meerdere stemron des zijn." Het hoofdkantoor van Stoffels Cleaning is gevestigd aan de Mr. F.J. Haarmanweg 53 in Temeuzen. MEDE HOOFDSPONSORS: Website juniorkamer Zeeuwsch-Vlaanderen: www.bosjuniorkamer.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 8