PZC Laat ze niet vallen Eerst was het drie keer in de week fitness. Nu is het drie keer in de week spoelen' Plaats uw familie berichten in de PZC maandag 21 oktober 2002 Met vee! verdriet deel ik u mede. dat na een dappe re strijd, tegen een slopende ziekte die niet te win nen was. toch nog onverwachts is heengegaan mijn lieve, altijd zorgzame man PIETER JAN LOUS echtgenoot van Nel van der Wielen 19 februari 1955 t 20 oktober 2002 "Hij was mijn rots in de branding". Nel Lous-van der Wielen Kloosterstraat 15, 4361 AL Westkapelle Wij willen Piet gedenken in een samenkomst voor familie, vrienden en belangstellenden in de her vormde kerk. Markt 67 te Westkapelle. op donder dag 24 oktober om 14.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in de kerk. Voor de samenkomst is er vanaf 13.30 uur gelegen heid tot afscheid nemen in het jeugdgebouw bij de kerk. Tot ons groot verdriet overleed na een ernstige ziek te, toch nog onverwacht, mijn lieve zoon, onze lieve broer, zwager en oom PIETER JAN LOUS Gelukkig is een verder lijden hem bespaard geble ven. Westkapelle: N. Lous-Louwerse Nee en Lou Minderhoud-Lous Piet en Jolanda johnny en Muriël Kees en Nel Lous-Huibregtse Renée en Ramon Vivian en Wim Breukelen: Dick en Reia v.d. Wielen-Manten Westkapelle, 20 oktober 2002 Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lie ve neef PIET LOUS Zijn vriendschap en belangstelling zullen we mis sen. We wensen Nel, moe Nee en verdere familie sterkte toe. Westkapelle. nom Arjoan Lous Nel en Leen Jo en Wim Heden ontvingen wij het droeve bericht dat onze neef PIET LOUS is overleden. Wij wensen Nel en familie heel veel sterkte toe. moe Kee Jo en Dingeman Paula en Adrie Ria en Jan Nel en Piet Samen fietsen samen kletsen samen lachen samen werken Helaas is dit alles voorgoed voorbij, want PIET is niet meer bij ons. Nel, we zullen er voor je zijn. Adri en Rina Kleinepier Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend PIET LOUS Zelfs de laatste dag had je nog volop belangstelling in anderen. Piet, we zullen je missen. We hopen Nel in de toe komst de nodige steun te kunnen geven. Andre en Tannie de Kam Digna en Brita Met grote droefheid geven wij u kennis dat de Heere tot zich heeft genomen onze lieve broer, zwager en oom DICK SLABBEKOORN echtgenoot van Ingena Ardon Kapelle, 8-6-1946 t Goudswaard. 18-10-2002 Kapelle: Ina Slabbekoom Markstay (Can Willy Slabbekoom Kenny Johnny Kapelle: Rienie Slabbekoom Yerseke: Anja Minnaard-Slabbekoorn Lauw Minnaard Martin en Nathalie Karin en Menno Dennis Debbie Kapelle, 18-10-2002 Er is een geest die zo bijzonder en sterk is Maar ook een lichaam dat anders is De geest bleef vechten tot het laatst aan toe. Alleen het lichaam, dat werd moe. Heden overleed na een langdurig en moedig gedra gen lijden onze lieve dochter, zuster, schoonzuster, tante en stiefzuster 1 ANN IE HARTMAN-KORSTANJE echtgenote van Jan Hartman, in de leeftijd van 57 jaar. Goes: L. Korstanje M. Korstanje-van Sluijs en kinderen Viergever Middelburg: Kees en Ineke Korstanje Oud-Vossemeer: Jan en Marjan Korstanje Mark en Leonie Goes, 19 oktober 2002 Correspondentieadres: D. D. van de Boutstraat 6, 4461 HR Goes. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lie ve tante CORNELIA JORINA HOOGERHEIDE-VERHULST - tante Keetje - Wij denken met dankbaarheid aan haar terug. Malden: Sandra en Corrado Ruta-Clarisse Anne, jonas en Marnix Leiden: José en Ram Budhathoki-Clarisse Herinner mij zoals ik was. Niet in sombere dagen, maar in de zon. Herinner mij zoals ik was. Na een lange, moedige strijd, is vredig ingeslapen, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overonia ADRIANA NIEUWLAAT Sjaan weduwe van Boukc Weijbrands Kromhout van der Meer in de leeftijd van 73 jaar. Rotterdam: Jannie Sandra Kim Thom. Daan Oostburg Brigitte en Math Linda en Antonio Robin Amsterdam: Rindert en Eric Middelburg: Bouke en Inge Annika Nanouk Oostburg, 18 oktober 2002 Correspondentieadres: Familie Herpers Noordwal 26. 4501 JV Oostburg. De begraafplaats zal plaatsvinden op dinsdag 22 ok tober om 15.30 uur op de algemene begraafplaats te Oostburg. Samenkomst om 15.00 uur in "Pro Rege" aan de Ou de Stad. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Pro Rege". Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag vanaf 14.15 uur in het mortuarium van het Antonius Ziekenhuis. Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle verzorging die zij in "De Stelle" mocht ontvangen. Hij kan en wil, en zal in nood zelfs bij het naad'ren van den dood volkomen uitkomst geven. oude berijming Psalm 18:10 Met diepe droefheid geven wij kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen uit onze familiekring, onze geliefde broer, zwager en oom CORNELIS VAN DEN BROEKE Cor in de leeftijd van 78 jaar. Middelburg: B. van den Broeke-Tapperwijn Z. Maljers-van den Broeke J. van den Broeke N. van den Broeke-Labeur N. Hubrechsen-van den Broeke G. Hubrechsen New Zealand: Chr. van den Broeke N. van den Broeke-Smith Neven en nichten God Parent of: Vanesse M. Murphy Ivan Ch. Hutchins Bruce W. Hutchins Friends 18 oktober 2002 Correspondentieadres: Adriatischezeestraat 24, 4388 GL Oost-Souburg Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 23 oktober a.s. om 11.00 uur in de aula van het crema torium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Mid delburg. Waarna de crematieplechtigheid zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condo leren. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen dienen deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hierbij geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte, maar na een zeer arbeidzaam leven is overle den mijn lieve zus, schoonzus en tante Riekje HENDRIKA WILHELMINA HENDRIKS sinds 29 mei 1994 weduwe van Jan Knoop op de leeftijd van 78 jaar. Amsterdam: J. Wesdorp-Hendriks J. A. D. van Golberdinge en kinderen 4327 AK Serooskerke (Sch.-D.), 19 oktober 2002 Huismeet 6 Een korte overdenking zal worden gehouden dins dag 22 oktober om 13.30 uur in het Dorpshuis te Serooskerke. waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Serooskerke. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in genoemd Dorpshuis na de begrafenis. Zwevend over het strand één zijn met het zand één zijn met: de zee weer één zijn met z'n twee Rust zacht Peter en Karin Jimi In ons land wordt I op dc 150 mensen getroffen door epilepsie. Wij staan voorwetenschappelijk onderzoek, voorlichting vu een infolijn, folders en brochures, begeleide vnkantïcactivitcilcn, individuele hulp en cpilepsicprojecten in ontwikkelingslanden. Er ls nog zoveel Ie doen. Giro 222111 r Nationaal Epilepsie Fonds Postbus 270,3990 GB Houten www.epilepsie.nl Oude Zandweg 2.4361 SK Westkapelle. Tel. 0118 571436. Fax 0118 571410 Verrijn Stuartweg 10.4462 GE Goes, Tel 0118 571436. Fax 0118 571410 E-mail: info@dominicus.nl www.dominicus.nl 'Niet anders dan recht te doen, en getrouwheid lief te hebben en ootmoedig te wandelen met uw God'. Mich. 6:8 Verdrietig, maar dankbaar voor de hele Fijne herin neringen, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma WILHELMINA DE NOOIJER-WONDERGEM weduwe van L. de Nooijer in de leeftijd van 80 jaar. Kloetinge: Thea Labeur-de Nooijer Adrie Labeur Mark en Ilse Simone en jelmer Zoulelande: Piet de Nooijer Leuntje de Nooijer-de Regt jaap en Corien Wemeldinge: Cobie van Liere-de Nooijer Jan van Liere (in herinnering) Johan Dirksland: Sari Ottevanger-de Nooijer Co Ottevanger Willentijn, Daan Kapelle. 20 oktober 2002. Oude Bosstraat 1 Correspondentieadres: Zwinstraat 2. 4374 BT Zoutelande De herinneringsdienst van Woord en Gebed, die ge leid zal worden door Ds. I. Hogeweg. zal plaatsheb ben donderdag 24 oktober om 13.00 uur in de Ge reformeerde kerk, Biezelingsestraat 67 te Kapelle. Aansluitend zal onze moeder en oma worden begra ven bij onze vader en opa op de algemene begraaf plaats te Kapelle. Na de begrafenis krijgt u de gelegenheid tot condo leren in de consistorie van de Gereformeerde kerk. Heden heeft de Here van mij weggenomen mijn lie ve schoonzus WILHELMINA DE NOOIJER-WONDERGEM Arnemuiden: J. Theune-de Nooijer Arnemuiden, 20 oktober 2002. 'Klein en dapper' Ze heeft een felle strijd gestreden. Haar weg was soms moeizaam en zwaar. Van ons is weggenomen mijn beminde vrouw, onze geliefde moeder en oma JANNETJE ELIZABETH STRAUB echtgenote van Jan Kornelis Paardekooper 25-10-1922 18-10-2002 's-Heer Abtskerke: Jan Paardekooper Goes: Maaike Brouwer-Paardekooper Gilles Brouwer t Marijn en Ilse Kattendijke: Marien Paardekooper Truus Jansen Kattendijke: Hans Paardekooper v. d. Plasschestraat 2, 4444 AG 's-Heer Abtskerke Op dinsdag 22 oktober is er van 19.30-20.00 uur ge legenheid om afscheid te nemen in het rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 25 oktober om 10.00 uur in de Ned. Hervormde kerk te 's-Heer Abtskerke. waarna aansluitend omst reeks 10.45 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Sinoutskerke. Na afloop van de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Wij bedanken hel personeel van de afdeling Psychia trie voor ouderen van Emergis en Unit 3 van ver pleeghuis Ter Weel voor de liefevolle verzorging. Hierbij geven wij u kennis van het overlijden op 79- jarige ieeftijd van onze zuster en schoonzuster JANNETJE ELIZABETH STRAUB vrouw van J. K. Paardekooper Kloetinge: A. E. Straub-de Meester Waarde: C. Straub-Dijl Kapelle: J. C. van Schaik-Straub A. FL.van Schaik Kloetinge: F. E. Straub A. N. Straub-Jobsen 's-Heer-Abtskerke, 18-10-2002 MIENTJE Je zus San En niemand, of hij heeft een naam bij U, en niemand valt, of hij valt in Uw handen, en niemand leeft, of hij leeft naar U toe. Verdrietig, maar dankbaar dat verder lij den hem bespaard is gebleven, hebben wij af scheid genomen van mijn man, on ze vader, opa, overopa en zwager JACOB VAN MALDEGEM Jaap echtgenoot van Hubregtje Hendrika van Iwaarden Baarland. t Kapelle, 13 maart 1918 18 oktober 2002 Kapelle: H. H. van Maldegem- van Iwaarden Wemeldinge: Hannie en Adrie Luteijn-van Maldegem Patrick Michel en joyce, Myrthe, Keivin 's-Gravenpolder: Jaap en Carolien van Maldegem-Markusse Martijn Esther Erik Kapelle: M. C. van Iwaarden H. H. van Iwaarden Park Beukenhof 28, 4421 BV Kapelle. Jaap is overgebracht naar rouwcentrum 'De Be- velanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen gelegenheid tot bezoek. Op woensdag 23 oktober willen wij Jaap geden ken in de Dorpskerk van Fleinkenszand. De dienst zal worden geleid door ds. J. H. van Over- beeke, aanvang 13.00 uur. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Heinkenszand. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het dienstgebouw van voornoemde kerk. Ps. 25.6 berijmd Diep bedroefd delen wij u mede dat de Heere op Zijn tijd uit ons midden heeft weggenomen mijn in nig geliefde man, onze lieve en zeer zorgzame vader en opa DANIËL BOONE in de leeftijd van 87 jaar. Yerseke: N. Boone-Michielsen Yerseke: A. Boone (in herinnering) Yerseke: N. Boone-van der Have J. van der Have Marlijn en Ruud Yerseke: J. Boone L. Boone-Kwekkeboom Jantien Elien Yerseke: C. E. J. K. Boone Willem Nellie en Peet 20 oktober 2002 Dahlialaan 67, 4401 GZ Yerseke De dienst van Woord en Gebed, waarbij u bent uit genodigd, zal gehouden worden op D.V. donderdag 24 oktober om 15.15 uur in het verenigingsgebouw Molenlaan I a te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in bovengenoemd gebouw. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Mochten wij u vergeten zijn een rouwkaart te stu ren wilt u dan deze advertentie als zodanig be schouwen. Met verdriet in ons hart, delen wij u mede dal geheel onverwacht in haar slaap is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder ïa/f/e èo/'ande/ióu/y-dc/otforst i (//e weduwe van A. Brandenburg in de leeftijd van 90 jaar. Zuidbroek (Gr.) 10-07-1912 f Hansweert 19-10-2002 Krabbendijke: Tonny Brandenburg Dien Brandenburg-Dorrepaal Tiel: Eric en Heidi, Eva, Sara Hoogerheide: Claudia en Arjen, Edolie, Ludovic, jiline Hansweert: Dick Brandenburg Palmira Brandenburg-van der Borgt Doetinchem: Rob en Leonique, Dominique Goes: Jan Brandenburg Joyce, Joeri Hansweert. Sluisbrug 14 Correspondentieadres: Watervliet 24. 4413 GD Krabbendijke. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woens dag 25 oktober om 15.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Vooraf gaande aan deze dienst is er vanaf 14.50 uur gele genheid om afscheid van onze moeder te nemen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve de ze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem be spaard is gebleven, delen wij u mede dat is overle den onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa CORNELIS MARINUS BOLIER weduwnaar van Johanna Hendrika Klaassen eerder weduwnaar van Stoffelina Wouterina Jakoba de Bel in de gezegende ouderdom van 90 jaar. Giessenburg: Rinus Bolier Corrie Bolier-Nijsse Cees en Vanessa, Marit Rinco en Esther, Esri Oostdijk: Corrie Harthoorn-Bolier Henk Harthoom in herinnering Jaap en Liesbeth, Rick Lia en Eric. Nikki Naaldwijk: Ko Bolier in herinnering Ria Vijverberg-Lobert Piet Vijverberg Maurice en Trisia, Bethany Yerseke, 18 oktober 2002 Correspondentieadres: 2£ Vlietweg 19. 4415 AE Oostdijk. De dienst van Woord en Gebed, geleid door ds. C. Biemond, wordt woensdag 23 oktober om 13.00 uur gehouden in de Ned. Herv. kerk te Yerseke. Vooraf is aldaar vanaf 12.30 uur gelegenheid om af scheid te nemen. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Yerse ke. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk centrum 'De Haven', Dreef 6 te Yerseke gelegen heid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief heb ben ontvangen, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij er kennis van dat de Heere van ons heeft weggenomen onze geliefde CHRISTINA MAATJE SONKE in de ouderdom van 90 jaar Westmaas: M. N. Kram-Zandee (ex.test.) Steenbergen: J. Chr. Zandee (ex. test.) Krabbendijke, 20 oktober 2002. Correspondentieadres: Vlasakkers 24, 3273 XG Westmaas De rouwdienst wordt D.V. donderdag 24 oktober om 15.00 uur gehouden in één der zalen van de Ge reformeerde Gemeente, J. W. Frisostraat 1 te Krab bendijke. Vooraf is aldaar vanaf 12.50 uur gelegenheid om af scheid te nemen. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Krab bendijke. Na de begrafenis is er in genoemd gebouw gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Och, mocht ik, in die heilige gebouwen De vrije gunst, die eeuwig Hem bewoog, Zijn lieflijklieid en schonen dienst aanschouwen! Psalm 27 vers 3 berijmd Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn zeer geliefde man, onze lieve vader en opa GOVERT VAN DIJK Oost-Souburg, Goes, 31 januari 1911 18 oktober 2002 Goes: W. van Dijk-Haitsma Oude Wetering: J. M. M. Sinke-van Dijk J. Sinke Wieteke en Lucien Jens. Marijn, Lies, fosien Wim en Diane Maaike, Lucas Bob Hugo en Leonie Bruinisse: M. A. Boot-van Dijk D. P. Boot Barld Wielske De Horst 18, 4461 WZ Goes. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 24 oktober om 12.50 uur in het kerkgebouw van de Christelijk Ge reformeerde Kerk, Bergweg 43A te Goes. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Psalm 130 De Heere heeft uit ons midden tot zich genomen, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader ANDRIES BIL weduwnaar van Antje Landman in de gezegende leeftijd van 100 jaar. Wij zijn dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn. Burg-Haamstede: J. C. Boot-Bil M. M. Boot Zierikzee: C. Bil Kerkwerve: J. J. Bil N. Bil-Boot Nieuwerkerk: N. W. de Reus-Bil M. de Reus Zierikzee: Joh. Bil klein- en achterkleinkinderen 19 oktober 2002 Zandweg 314301 TA Zierikzee. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. woensdag 23 oktober in de Chr. Geref. kerk, Zevengetijstraat 11 te Zierikzee. aanvang 15.30 uur, waama de begrafenis zal plaats hebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Voor de dienst is er van 13.00 lot 13.25 uur gele genheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven heeft betoond door uw aanwezigheid, kaarten en brieven na het overlijden en bij de begrafenis van mijn geliefde zoon, broer, zwager en oom LAU MAAS Onze hartelijke dank hiervoor. Oud-Sabbinge, oktober 2002 Joh. Maas OM NOOIT TE VERGETEN. Uw gedachten over een uniek gedenkteken geven wij gestalte in natuursteen. Vraag naar het fotoboek met vele voorbeelden. Goes: 'De Goese Poort Rotonde Ringbaan-West Telefoon (0113) 216555 Middelburg- Arnesteinweg 40 Telefoon ,01181 612579 NATUURSTEEN ZANDEE DE KUIJPER Steun de Nierstichting. Giro 88.000 Gril NIERSTICHTING Telefoon: 035-697 80 60 een leegte... ...vraagt om zorg en aandacht a'e.andra mat*kUSSe uitvaartverzorging T 0113 214291 M 06 10730321 info@uitvaartinzeeland.nl www.uitvaartinzeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 24