verkoopadviseur m/v BIJKERK B.V. PZC UW SERVICE-PARTNER IN HYGIËNE Administratie Service-chauffeur/monteur Rentokil Leerkrachten Plaats uw adverten ties in de PZC Voselaar Vredehof bv kwaliteitscontroleur hardfruit m/v DOKTERSASSISTENTE l'l' I loodgieter/dakdekker ALLROUND TIMMERLIEDEN METSELAAR LOODGIETER Lijkt het jou leuk om in je vrije tijd een spoorwegbedrijf te runnen? Word dan vrijwilliger bij de Stoomtrein Goes-Borsele. Heb je belangstelling? zaterdag 19 oktober 2002 Een onderneming van ILLE Papier-Service GmbH www.attila-service.ni Voor het versterken van ons team in onze nieuwe vestiging te Goes zijn wij op zoek naar o.a. een Administratieve Medewerker/ster en een Service-Chauffeur/Monteur Functieomschrijving: Invoeren nieuwe debiteuren Archivering Ingeven uitgaande voorraden Telefonisch te woord staan klanten Facturering Correspondentie Functie-eisen: Min.Meao (administratief) Kennis van gangbare automatiseringssy stemen. Werkervaring in een Admin. Func tie. Goede communicatieve vaardigheden en een grote mate van accuratesse. Beheersing van de Engelse en Duitse Taal. Functieomschrijving: Het leveren van bestaande klanten op vaste route's Het controleren van onze apparatuur "bij elke aanlevering" op functionaliteit. Het repareren cq vervangen van de apparatuur bij evt. defecten Het uitvoeren van tussenleveringen Het monteren van apparatuur bij nieuwe en bestaande klanten. Functie-eisen: Rijbewijs B.E. Zowel technisch als ruimtelijk inzicht Representatief, Servicegericht en klantvriendelijk. geen 8 tot 5 mentaliteit Voor deze functies verzoeken wij alleen serieuze kandidaten te solliciteren. Uw schriftelijke sollicitatie met recente pasfoto binnen 14 dagen kunt U richten aan: llle/Attila Service BV, t.a.v. de afd. personeelszaken, Postbus 408, 4460 AV te Goes o.v.v. sollicitatie plus vermelding functie. Bedrijfsinfo: Attila Service BV is een snel groeiende onder neming die bedrijven, kantoren en horeca in geheel Nederland en België voorziet van toiletbenodigdheden Rentokil Initial b.v. is onderdeel van de Engelse onderneming Rentokil Initial plc., de marktleider in dienstverlening in meer dan 40 landen. In Nederland zijn er 4 zelfstandig opererende bedrijven actief (3.500 medewerkers) die zich specifiek bezighouden met het verbetëren van de werkomgeving en het beschermen van gezondheid en bezit. Rentokil Initial b.v. bestaat uit de divisies Tropical Plants, Hygiene en Pest Control. Rentokil Pest Control is gespecialiseerd in de preventie, inspectie en bestrijding van ongedierte in en rondom bedrijfsgebouwen. Door uitbreiding van onze activiteiten en groei in onze onderneming zijn wij in regio Zeeland op zoek naar een: voor de werving van nieuwe klanten voor Rentokil Pest Control en het onderhouden en uitbouwen van bestaande relaties. Wij vragen: Resultaatgerichte, zelfstandige maar vooral klantvriendelijke collega met een oplei ding op MBO- of HBO-niveau. Commerciële ervaring in een verkoopfunctie is een pré. Naast een flexibele instelling beschikt u over goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden en een representatief optreden. Uw inzet, doorzettings vermogen en de wil om te leren zijn essentiële factoren om succesvol te zijn binnen onze onderneming. Wij bieden: Een afwisselende zelfstandige functie waarbij u uw probleemoplossend vermogen volledig in kunt zetten om onze klanten optimaal van dienst te zijn. Vanzelfsprekend start u met een uitgebreid opleidingsprogramma dat gericht is op onze dienst verlening. Daarnaast kunt u rekenen op een goed salaris, een auto, een aantrek kelijke bonusregeling en andere gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Stuur uw schriftelijke sollicitatie inclusief curriculum vitae binnen veertien dagen naar Rentokil Pest Control, t.a.v. de heer J. Janssen (pcdbest@rentokil.nl). Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Pest Control Postbus 264 5680 AG Best www.rentokil.nl a rentokil initial company Personeel Vereniging voor Prot. Chr. Basisonderwijs in Midden Zeeuws-Vlaanderen zoekt voor 2 van haar scholen wegens zwangerschapsverlof collega's die de ontstane vacatures willen invullen. i Het betreft de volgende scholen: Oranje Nassauschool Per i december 2002 wordt een collega gezocht, die in de midden en bovenbouw wil werken. Het zwangerschapsvejHf duurt tot 24 maart 2003. Daarna ontstaat een vacature van twee dagen in de week. De Hille Op deze school ontstaat de vacature per 9 decembe%2002. We zoeken voor deze vacature een collega die in groep ia/2a. wil komen werken. De vacature duurt tot 28 maart 2003. Daarna ontstaat een vacature voor 3 dagen in dezelfde groep. Voor de twee vacatures betreft de zwangerschapsperiode een volledige baan. Gedurende deze periode is deeltijd mogelijk. interesse in deze banen, dan graag reageren voor 29 oktober. Heeft u vragen of wilt u meer informatie over deze advertentie? Bel even naar: Piet Vercouteren, directeur Oranje Nassauschool, tel.0115-477074/0117-454158 (privé) Ellen Brand, adjunct directeur De Hille tel. on5r6i2445/49i554'(pfivé) Johan Dingemanse,directeur De Hille tel. 0115-612445/695257^^) Een sollicitatiebrief met C.V. kunt u voor 29 oktober sturen naar; De Vereniging voor Prot. Chr. Basisonderwijs Midden Zeeuws- Vlaanderen t.a.v. mevr. M Breukelman-Schïtt, {secr.j Maassingel 6,4535 HDTerneuzen. Vogelaar Vredehof B.V. is een dynamische fruitgroothandel met ca. 70 medewerkers. Wij zijn gevestigd te Krabbendijke, en bele- veren hiervandaan diverse groothandels- en grootwinkelbedrij ven in zowel binnen- als buitenland. Ter versterking van onze kwaliteitscontrole zijn wij op zoek naar een: Functie-inhoud: mede verantwoordelijk voor de kwaliteitscontrole van in komende en uitgaande goederen. Assistentieverlening op kwaliteitsgebied bij de kleinver- pakking en sorteren.. Nauwe samenwerking met de bedrijfsleider, in- en ver kopers, collega-kwaliteitscontroleurs en expeditiemede werkers. Functie-eisen: Gedegen kennis van hardfruit. Middelbaar denknivo. Goede contactuele eigenschappen. Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken Bereidheid tot overwerk. Elementaire kennis en/of ervaring met computersyste men. Salariëring: Is in overeenstemming met de sleutelfunctie welke u bin nen ons bedrijf bekleedt. De secundaire arbeidsvoorwaar den zijn zonder meer uitstekend te noemen. Schriftelijke sollicitaties naar: Vogelaar Vredehof B.V., Postbus 50, 4413 ZH Krabbendijke. I.v.m. zwangerschapsverlof gezocht: met ingang van 1 december jonge, enthousiaste (fulltime) Ook verpleegkundigen worden uitgenodigd te solliciteren. Sollicitaties met c.v. sturen naar: G. P. Harskamp, huisarts Noordstraat 8 4571 GD Axel G E M E E N T E IDDELHARNI Middelharnis ligt centraal op Goeree-Overflakkee en heeft ongeveer 17.200 inwoners. De gemeente bestaat uit de kernen Middelharnis, Sommelsdijk, Nieuwe-Tonge en Stad aan 1 Haringvliet. Middelharnis ven/uit een regionale functie en beschikt daarvoor over uitstekende voorzieningen, zoals een uitgebreid winkelcentrum, scholen voor voortgezet, speciaal en basis onderwijs, een multifunctioneel recreatiecomplex en een openbare bibliotheek. Door de ligging aan het Haringvliet is Middelharnis in trek bij watersporters. Het enthousiaste team van 'Het Kompas', een speciale school voor basisonderwijs te Middelharnis, is op zoek naar een nieuwe collega. Als je dat zou willen worden, verwachten wij een enthousiaste en flexibele inzet, maar bovenal een warm gevoel voor kinderen en hun pro blemen. Ook moet je achter de samenwerkingsgedachte staan die de school, sinds haar oprich ting in 1982, hoog in het vaandel heeft. Ervaring in het speciaal onderwijs strekt tot aanbeveling. Heb je dat nog niet, dan zorgen een vaste dagprogrammering en de collegiale ondersteuning ervoor dat je niet 'in het diepe' wordt gegooid. De structuur en de werkwijze van de school bie den je overigens veel houvast. Wij zijn met spoed op zoek naar een GROEPSLEERKRACHT M/V wtf.1,0 Functie-eisen Van sollicitanten voor deze betrekking wordt verwacht dat zij: - volledig bevoegd zijn voor het lesgeven in het primair onderwijs: - een open en spontane houding hebben; - in teamverband kunnen werken; - breed inzetbaar zijn; - kindgericht kunnen werken; - geen 'negen-tot-vijfmentaliteit' hebben. De voorkeur gaat uit naar een leerkracht die in de bovenbouw ingezet kan worden. Informatie en sollicitatie Nadere informatie over de functie kan je krijgen bij de directeur van de school, Henk Blanke, telefoon 0187 - 48 36 25 (school) of 0187 - 48 60 46 (privé). Voor vragen over de selectieprocedure kan je bellen naar Lineke Verwijs, personeelsconsulente, telefoon 0187 - 47 55 12. Bij de selectieprocedure worden naast het bestuur de ouder- en de personeelsgeleding van de medezeggenschapsraad betrokken. Sollicitaties kunnen vóór 31 oktober 2002 worden opgestuurd naar het college van burge meester en wethouders, Postbus 13240 AA Middelhanis. Wij zien je brief met belangstelling tegemoet. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. WARMTE LOODGIETERSWERKEN is een jong bedrijf dat hoofdzakelijk bij particulieren werkzaamheden verricht op het gebied van verwarming, gas, water, sanitair en dakbe dekking. Onze klantenkring is recent fors uitgebreid, en om iedereen toch optimaal van dienst te kunnen zijn is er binnen ons bedrijf plaats voor een Wij zoeken iemand met: - oog voor service en de wensen van onze klanten - kennis op het gebied van dakbedekking en lood- en zinkwerk - rijbewijs Wij bieden: - afwisselend werk - goede werksfeer in een hecht team - goede secundaire arbeidvoorwaarden - mogelijkheid tot volgen van cursussen Uw sollicitatie kunt u tot 25 oktober telefonisch of schriftelijk richten aan: Gelok, Warmte en Loodgieterswerken, t.a.v. A. J. Davidse, 0118-61 20 93 of Postbus 8032, 4330 EA Middelburg. AAN AANNEMINGS- EN INSTALLATIEBEDRIJF Bijkerk B.V. is een aannemings- en installatiebedrijf welke over wegend werkzaam is in de utiliteitsbouw, luxe woningbouw en re novaties. Het bedrijf bestaat momenteel uit 30 vaste medewerkers. Voor diverse projecten hebben wij op korte termijn plaats voor: Wij zoeken kandidaten die: vakbekwaam en gemotiveerd zijn goed in een team kunnen functioneren zelfstandig kunnen werken Wij bieden de juiste kandidaat: een afwisselende en zelfstandige functie goede salariëring en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden I Voor verdere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de directie, tel. 0111-651246. Wij verzoeken u uw sollicitatie met c.v. binnen twee weken te richten aan: Bijkerk B.V., t.a.v. de directie, Postbus 62, 4328 ZH Bursh-Haamstede. De Stoomtrein Goes-Borsele is een museumspoorweg bedrijf dat jaarlijks tienduizenden reizigers per stoomtrein vervoert tussen Goes en Oudelande. Tevens bouwt de SGB aan een spoorwegmuseum in Goes. Bij de SGB werken uitsluitend vrijwilligers, die er samen voor zorgen j dat de stoomtrein kan blijven rijden. Wij zijn momenteel vooral op zoek naar lokettisten, conducteurs, stokers, buffetmedewerkers, schilders/afwerkers, metaalbewerkers/constructeurs, timmerlieden, dieselmonteurs en spoorbouwers. Ervaring is welkom, belangrijker is enthousiasme, zelfstandig kunnen werken en teamgeest. Kom dan op zaterdag 26 oktober 2002 naar het SGB-station aan de Van Doornestraat te Goes. Om 10.00,13.00 en 15.00 uur exact starten er op deze plaats informatiebijeenkomsten. Of bel ons op nummer 0113-270705. Ditronics, gevestigd in Goes, is een organisatie die haar activiteiten ontplooit op het gebied van telecommunicatie, datacommunicatie, brandmeld- en ontruimingsinstallatics Door zich niet alleen te focussen op de kwaliteit van de aangeboden systemen, het beheersen vat de onderliggende technieken, maar vooral ook door zich te verplaatsen in dc situatie van haar afnemers, is Ditrcnics thans, ook voor de grootste en modernste ondernemers, een partner. Vanwege de drukke werkzaamheden zijn wij, ter versterking van ons team, op zoek naar: MONTEURS SERVICE-MONTEURS BRANDMELDTECHN1EK De Functie: Na een gedegen inwerkpenode zult u zich zelfstandig gaan bezighouden met de aanleg, onderhoud en service van brandmeld- en ontruimingsinstallaties Werkgebied: Zuid- en Midden-Nederland. Uw Profiel: - Relevante LTS of MTS opleiding en (VEV) vervolgopleidingen op het gebied van brandmeldtechniek - Enige ervaring met computers en computerprogramma's, zoals Word Excel - Leeftijd 20-25 jaar - Rijbewijs B -WA-1 certificaat - Enkele jaren relevante werkervaring - Goede communicatieve vaardigheden - Zowel zelfstandig als in teamverband en planmatig kunnen werken - Klantgericht kunnen denken en handelen - Woonachtig in de regio of de bereidheid zich daar te vestigen - Enthousiaste instelling Wij bicden: - Een afwisselende functie in een dynamisch bedrijf - Ruimte om zich te ontwikkelen en door te groeien in een dynamische organisatie - Een goed salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Belangstellenden voor deze functie worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties voor 2 november a.s. te richten aan: DITRONICS B.V. t.a.v afdeling Personeelszaken Scottweg 13 4462 GS Goes t TELECOMMUNICATIE BRANDDETECTIE NETWERKTECHNIEK Samenwerkend in 9 basisscholen: CBS Oranje Nassau, Sluiskil CBS Het Kompas, Hoek CBS Reuzenhoek, Reuzenhoek CBS DeTorenberg, Zaamslag CBS De Warande, Axel CBS De Hille, Terneuzen CBS De Stelle, Terneuzen CBS Pr. W.van Oranje, Terneuzen CBS De Oude Vaart, Terneuzen Klik ook op S8Banenland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 50