MtHi Ben je moeder of wil je moeder worden? tempo-team wvs" Nierpatiënte Hester Landa wacht op niertransplantatie VERGEET DEZE ADVERTENTIE NEEM ZELF HET INITIATIEF Zo cv&dt Ut Stop dan met roken! Gemeente Noord-Beveland Tempo-Team zoekt intercedenten met initiatief. Jouw uitdaging is het beste uit jezelf én anderen te halen. Je zoekt daarom een inspirerende werkgever die vrijheid en creativiteit weet te waarderen. Praat eens met Tempo-Team. specialist in flexibele arbeid. Wij houden van medewerkers met originaliteit, lef en een scherp oog voor nieuwe kansen. Je bent een commercieel talent en je hebt werkervaring in de zakelijke dienstverlening, bij de overheid of in de financiële dienstverlening. Als intercedent bij Tempo-Team zet ie alles op alles om de perfecte match tussen mens en werk tot stand te brengen. Je bent het gezicht van ons bedrijf en aanspreek punt voor klant én flexwerker. Momenteel hebben wij vacatures in de regio Zeeland. Kijk of het klikt tussen jou en Tempo-Team op wwwtempo-team.nl/intercedente. Interesse? Stuur een brief met je cv naar Tempo-Team. ta.v. Nicole Leenders. adviseur werving en selectie (0162) 48 02 42. Postbus 12700, 1100 AS Amsterdam-Zuidoost of mail naar hrm.support@tempo-team.nl. Roken is zowel voor, tijdens als na de zwangerschap schadelijk. Roken kan tot verminderde vruchtbaar heid leiden. Rokende zwangere vrouwen hebben meer kans op een miskraam of een vroegge boorte. Het geboortegewicht van baby's van ro kende moeders is gemiddeld 250 gram lager. Ook vergroot roken tijdens de zwan gerschap de kans op luchtweginfecties en wiegendood in het eerste levensjaar. Meer informatie over stoppen met roken? Bel met Defacto: 0900 - 9390 0,220,10 p/m) HUID E FACT O 4* K EDERLANDSE KANKERBESTRIJDING K0NIN6IN WILHELMINAFONDS De gemeente Noord-Beveland is een gemeente met circa 7000 inwoners, gelegen in het centrum van Zee land. De gemeentelijke organisatie kent met ingang van 1 oktober 2002 twee sectoren, Grondgebied en Samenlevingszaken en een stafafdeling. De organisatie zal sterk proces-georiënteerd gaan opereren vanuit de visie 'de klant centraal'. Voor de toekomst wordt vervolgens de ontwikkeling naar een werkorganisatie voorzien met daarin een front- en backoffice en de vorming van één loketsituatie, 'de gemeentewinkel'. De sector Grondgebied bestaat uit de clusters ROER, Bouwen, Wonen en Milieu en Openbare Werken. Daarnaast is er een sectorsecretariaat. Voor het cluster Bouwen, Wonen en Milieu zijn wij thans op zoek naar: Medewerker Bouw- en Woningtoezicht en Milieu m/v (functie A) Medewerker Economie, recreatie en dorpsvernieuwing m/v (functie B) Beide functies zijn fulltime functies gebaseerd op een werkweek van 36 uur. De functie (A) Wij zoeken een functionaris die het leuk vindt om burgers en bedrijven te adviseren en controleren bij hun bouwactiviteiten. De functionaris zal in hoofdzaak belast worden met: - het behandelen van aanvragen om bouwvergunning en meldingen, inhoudende het toetsen van bouw plannen aan bestemmingsplannen en aan de bouwverordening; - de controle, toezicht en handhaving inzake bouwen en ruimtelijke ordening; - het behandelen van aanvragen om sloopvergunning; - het aanspreekpunt zijn voor klanten in geval van bouwaanvragen met meerdere vergunningstechnische aspecten. De functie (B) Binnen deze functie is de functionaris belast met de uitvoering van wet- en regelgeving op het gebied van economische zaken, recreatie, volkshuisvesting, verkeer en vervoer en privaatrechtelijke aangelegenhe den. Te denken valt aan: - het behandelen van verzoeken voor de aankoop, verkoop (ver)huur en verpachting van gronden; - advisering over en op onderdelen uitvoeren van het beleid van volkshuisvesting en recreatie; - advisering inzake voorkomende privaatrechtelijke en bestuurrechtelijke aangelegenheden, alsmede de uitvoering van de Wegenwet, verkeersbeleid en waterstaataangelegenheden. Wat verwachten wij van de kandidaten? Voor beide functies is een MBO-werk- en denkniveau vereist. Voor functie A denken wij aan iemand die in het bezit is van het diploma MTS-bouwkunde, aangevuld met bijvoorbeeld ambtenaar Bouw en Wo ningtoezicht 1. Voor functie B denken wij aan iemand die in het bezit is van het diploma Bestuursambte naar met de specialisatie VROM. Verder gelden voor beide functies de volgende competenties: Resultaatgericht, goede communicatieve vaardigheden, analytisch vermogen, klantvriendelijk, flexibel en integraliteit. Voor functie A is een klantgerichte instelling een absolute pre. Wat bieden wij u? Werken in een collegiale en integrale werksfeer waarvoor wij, afhankelijk van opleiding en ervaring een bruto maandsalaris kunnen bieden van maximaal 2.747,- (salarisschaal 8) bij 36 uur per week voor functie A en voor functie B maximaal 2.424,- (salarisschaal 7). Daarnaast hebben wij een modern pak ket secundaire arbeidsvoorwaarden. De werklocatie is het gemeentehuis te Wissenkerke. Inlichtingen: Inlichtingen over beide functies kunt u verkrijgen bij het sectorhoofd Grondgebied, de heer B. Melis, tele foon 0113-377355, bij mevrouw D. Dingemanse, coördinator van het bureau Bouwen, wonen en milieu, telefoon 0113-377362 en bij de beleidsmedewerker P&O, de heer C. H. Poortvliet, telefoon 0113- 377312. Sollicitaties: Sollicitaties met curriculum vitae verwachten wij vóór 1 november 2002. Deze kunt u richten aan: Het college van Burgemeester en Wethouders van Noord-Bevel and, Postbus 3, 4490 AA Wissenkerke. e-mail: info@noord-beveland.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De WVS-groep is één van de grootste werkgevers in West-Brabant. Onze 'mission statement' luidt: WVS-groep, als maatschappelijke organisatie, biedt mensen kansen zichzelf door middel van arbeid te ontwikkelen met als doel het vinden van werk op de arbeidsmarkt of in een (meer) beschermde omgeving. De WVS-groep geeft namens 9 gemeenten in West Noord-Brabant uitvoering aan de Wet Sociale Werkvoorziening en de Wet Inschakeling Werkzoekenden. Het werkgebied ligt op het terrein van reïntegratie van personen die door omstandigheden een af stand hebben tot de arbeidsmarkt. De medewerkers zijn werkzaam in drie industriële bedrijven, één groenbedrijf, één bedrijf dienstverlening, één bouwbedrijf en het hoofdkantoor. De WVS- groep is in ontwikkeling en richt zich op een verdere optimalisatie. Dynamiek en gedelegeerde verantwoordelijkheden zijn kenmerkend. Het op elkaar afstemmen van sociale en bedrijfseconomische doelstellingen is een constante uitdaging. Thans is een aantal functies vacant geworden. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de functionaris genoemd bij desbetreffende vacature. Indienstname geschiedt via de Stichting West Brabant Werkt, voor de duur van één jaar, met als detachering bij de WVS-groep. Bij gebleken geschiktheid vindt aansluitend een aanstelling plaats in dienst van de WVS-groep (met uitzondering van de teamleider In take en Begeleiding). Schriftelijke sollicitaties kunt u vóór 2 november 2002 zenden aan bij de vacature genoemde P&O-consulent, Postbus 1130,4700 BC Roosendaal. Het aanvangsalaris is afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring. Andere reacties dan van die van sollicitanten worden niet op prijs gesteld. MEDEWERKER MARKETING SALES m/v TEAMLEIDER INTAKE EN BEGELEIDING m/v (voor de duur van 1 jaar) CONTROLLER m/v Industrieel bedrijf te Bergen op Zoom concern/staf P&O te Roosendaal concern/staf Finenciën te Roosendaal Het bedrijf kent de Product Markt Combinaties assemblage en me taal-waren. Het in groepsverband detacheren van medewerkers is een nieuwe activiteit die de komende jaren verder vorm gege ven gaat worden. De medewerker Marketing Sales zal in de opzet en uitvoering een belangrijke rol spelen. Taken - opstellen en uitvoeren van het marketing- en salesbeleid - opstellen en uitvoeren van markt-onderzoeken en marke tingplannen - acquisitie nieuwe opdracht gevers en relatiebeheer - lid van het bedrijfsteam en als zodanig mede verantwoordelijk voor de realisatie van dit beleid Functie-eisen - HTS/HEAO commerciële richting - aanvullende opleiding op marketinggebied - communicatie en commercieel vaardig - initiatiefrijk en creatief - financieel inzicht - minimaal 3 jaar ervaring in een commerciële en/of marketing functie Ons aanbod Salarisindicatie (uitgaande van een 36-urige werkweek): maxi maal 40.200,-- bruto per jaar (inclusief vakantiegeld) Inlichtingen: de heer H. Hoogeboom, bedrijfsleider Industrie Bergen op Zoom, telefoon 0164-286401. Sollicitatie: mevrouw I. Human, P&O-consulent. Taken - verantwoordelijk voor een juiste advisering aan de indicatiecom missie met betrekking tot (her)in- dicatie van kandidaat SW- medewerkers - geeft leiding aan de integrale uitvoering van intake en trajectbegeleiding - coördineert en coacht de activi teiten van de direct onder hem ressorterende medewerkers (12) - voert overleg omtrent (herplaatsingen, trajectplannen en trajectbegeleiding - verantwoordelijk voor de ont wikkeling en toepassing van be geleidingsmethodieken voor het team Intake enTrajectbegeleiding Functie-eisen - HBO (agogisch) - 3 jaar leidinggevende ervaring - kennis van trajectbegeleiding en sociale, psychische en verstan delijke beperkingen en de effec ten op arbeidsmarktintegratie - goede communicatieve vaardig heden - veranderingsgezind, onderne mend en een analytisch denk vermogen - vermogen om netwerken te creëren Ons aanbod Salarisindicatie (uitgaande van een 36-urige werkweek): maxi maal 44.700,-- bruto per jaar (inclusief vakantiegeld). Inlichtingen: de heer J. Brouwers, hoofd P&O, telefoon 0165-596500. Sollicitatie: mevrouw M. Lanooij, P&O-consulent. Taken - samenstellen van begrotingen, budgetten, managementrappor tages en de jaarrekening - verder ontwikkelen en bewaken van de planning- en controlcyclus - onderkennen van de financiële risico's alsmede het adviseren over de mogelijkheden om deze risico's te reduceren - uitvoeren van het treasury- beleid, o.a. liquiditeitsplanning en liquiditeitsbegroting - uitvoeren van interne controle werkzaamheden en adviseren over de opzet en werking van de administratieve organisatie en interne controle Functie-eisen - HEAO BE of AC - 2 jaar ervaring in een vergelijkbare functie - goede communicatieve en so ciale vaardigheden - kennis van en affiniteit met ERP- en financiële systemen - flexibel en in staat zijn om zowel zelfstandig als in teamverband te werken Ons aanbod Salarisindicatie (uitgaande van een 36-urige werkweek): maxi maal 44.700,-- bruto per jaar (inclusief vakantiegeld). Inlichtingen: de heer L. van Velzen, controller, telefoon 0165- 596500. Sollicitatie: mevrouw M. Lanooij, P&O-consulent. COORDINATOR TRAININGS AFDELING (2X) m/v Industrieel bedrijf te Roosendaal en te Etten-Leur Taken - coacht en traint (nieuwe) mede werkers op werkhouding en gedrag - verricht onderzoek, observeert, traint medewerkers in werksoor ten en op gedragsaspecten, be spreekt dit met betrokkenen en rapporteert c.q. adviseert hierover - denkt mee aan verbeteringen van werkwijzen, methoden en systemen van de TA-afdelingen, concernbreed - levert (administratieve) bijdrage in het totale primaire mens ont- wikkelproces - kan, op initiatief van het mana gement, ingezet worden in spe cifieke projecten Functie-eisen - MBO (agogisch) - goede mondelinge en schriftelij ke vaardigheden - kennis van sociale, psychische, verstandelijke en gedragsmatige beperkingen - bekend met arbeidskundige methoden en technieken - affiniteit en inlevingsvermogen met betrekking tot de doelgroep Ons aanbod Salarisindicatie (uitgaande van een 36-urige werkweek): maxi maal 35.600,-- bruto per jaar (inclusief vakantiegeld). Inlichtingen: de heer J. Verdaasdonk, divisiedirecteur Industrie, telefoon 0165-596500. Sollicitatie: de heer J. Brouwers, hoofd P&O. COORDINATOR BEDRIJFSBUREAU m/v Industrieel bedrijf te Roosendaal Taken - op een coachende manier direct leiding geven aan 6 medewer kers van het bedrijfsbureau, als mede het coördineren van ma gazijn en expeditie, alsmede de vakinhoudelijke ondersteuning - zorgdragen voor een goede af stemming van werkzaamheden en optimale beheersing van de processen - nauw samenwerken met ma nagers in- en ompak, kabel- en electromontage - structureren en bewaken van processen en resultaten Functie-eisen - HBO bedrijfskunde/logistiek - minimaal 3 jaar bedrijfsbureau-ervaring - coachende leider met uitstraling - communicatief sterk met een natuurlijke drang tot het oplos sen van technische en organisa torische problemen -- kennis van BAAN IV Ons aanbod Salarisindicatie (uitgaande van een 36-urige werkweek): maxi maal 40.200,-- bruto per jaar (inclusief vakantiegeld) Inlichtingen: de heer J.W.J. Rentrop, bedrijfsleider Industrie Roosendaal, telefoon 0165-587800. Sollicitatie: mevrouw C. van Wijk, P&O-consulent. PRODUCTCOORDINA- TOR m/v Industrieel bedrijf te Roosendaal Taken - werkzaamheden binnen het bedrijfsbureau - zorgdragen voor het opstellen van calculaties met betrekking tot het huidige werkpakket van in- en ompak en kabel- en elec- trom'ontage - het beheren van offerte-aanvragen - werkvoorbereiding van de productie - communiceren en afstemmen met de productie-afdelingen, magazijn en collega's van het bedrijfsbureau Functie-eisen - MTS - minimaal 2 jaar bedrijfsbureau ervaring - kennis van BAAN IV - communicatief vaardig - klantgericht en op een gestruc tureerde manier kunnen werken - flexibiliteit Ons aanbod Salarisindicatie (uitgaande van een 36-urige werkweek): maxi maal 31.400,-- bruto per jaar (inclusief vakantiegeld) Inlichtingen: de heer J.W.J. Rentrop, bedrijfsleider Industrie Roosendaal, telefoon 0165-587800. Sollicitatie: mevrouw C. van Wijk, P&O-consulent. Bij meer dan 40.000 Nederlanders werken de nieren slecht en bij duizenden patiënten he lemaal niet. Zij moeten, om in leven te blijven, dialyseren: een intensieve en belastende be handeling. Elk jaar weer komen er ruim 1.400 dialysepatiënten bij die deze zware behande ling moeten ondergaan. Veel van deze patiën ten wachten op een niertransplantatie. Maar, de gemiddelde wachttijd voor een niertrans plantatie is op dit moment vier jaar. Hester Landa (23) kan erover meepraten. Vijf jaar geleden werd ze nierpatiënt. Drie keer per week sporten, uitgaan: het zit er allemaal niet meer in. Maar Hester bruist nog steeds van de energie en werkt vijftien uur per week als managementassis tente. "Ook bezoek ik middelbare scholen om voorlichting te geven over orgaandonatie. Hoewel ook ik op de wachtlijst sta, doe ik dit werk niet voor mezelf. We kunnen toch niet accepteren dat er jaarlijks honderden mensen onnodig overlijden!" Relativeren "Na vijf jaar ben ik inmiddels aardig gewend aan mijn ziekte. Als je je niet precies aan de regels houdt wordt je teruggefloten door je lichaam. Zo simpel is dat. Voordat ik deze ziekte had, sportte ik drie keer per week. Nu moet ik iedere week kiezen of ik wil sporten of liever naar een verjaardag ga of iets anders sociaals doe. Wel wil ik later heel graag kinderen. Maar daarvoor moetje getransplanteerd zijn." Steun de Nierstichting De Nierstichting zet zich in voor nierpatiënten. Zo werkt de Nierstichting aan uitbreiding van het aan tal niertransplantaties en geeft uitleg over het belang van orgaandonatie. De Nierstichting finan ciert ook veel wetenschappelijk onderzoek ter ver betering van de behandeling en het voorkómen van nierziekten. Daarnaast geeft de Nierstichting individuele hulp aan nierpatiënten en steunt pro jecten die daaraan bijdragen. De Nierstichting kan haar werk doen dankzij dona teurs, collectanten en anaere sympathi santen. Iedere bijdrage in de vorm van /Oï. een financiële gift of activiteit voor de Nier- stichting is daarom van harte welkom. «.SE»» v Nierstichting Nederland f Gratis informatielijn nier- ziekten0800 - 388 00 00 www.nierstichting.nl NIERSTICHTING Giro 88.000, Bussum

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 49