Over een jaar wil ik een contract Doelpuntenmaker Allaart is weer fit Oud-basketballer Rik Smits in voorlopige Nederlandse selectie RBC'er Mathijs Hage debuteert bij Schouwse selectie Samenwerking tussen Cios en profclub RBC Goede start dammers Middelburg Toppers winnen in jeugdcircuit Twee leiders in strijd biljarttitel Toppers winnen in jeugdcircuit Dressuurzege Evelien Schouten Dagzege voor Ramon Kuipers Nederlagen voor RBVM uitslagen agenda J wb 19 dinsdag 15 oktober 2002 Hnor Ben van den Aarssen ZIERIKZEE - Linkspoten zijn anders. Zeker als ze op tien staan, zoals dat in het jargon heet. Vaak zijn ze letterlijk te gen de draad in, een beetje eigenwijs, onvoorspelbaar en creatief. Mathijs Hage uit Zie- rikzeeis zo iemand. Hage noemt zichzelf een kloot- zakje. in en buiten het veld. Bij RBC in Roosendaal is hij bezig aan zijn zevende seizoen. De twintigjarige Hage is inmiddels doorgedrongen tot Jong RBC, de poort van het betaald voet bal. Een knieblessure staat ech ter voorlopig een echte door braak in de weg. Wel kreeg hij onlangs voor het eerst een uitnodiging voor de Schouwse selectie. Morgen avond wordt in Brouwershaven aangetreden tegen zater dagderdeklasser WHS. Hage is naar eigen zeggen vereerd. De invitatie verraste hem. ,,Ik ben toch een beetje vergeten in Zee- GOES - Het Cios in Goes en de betaaldvoetbalclub RBC teke nen vanmiddag om 15.00 uur in het stadion van RBC een samen werkingsovereenkomst voor drie jaar. „We gaan profiteren van eikaars kennis", aldus Cios- directeur Paul van der Kraan. Het Cios profiteert van de sa menwerking doordat leerlingen praktijkervaring kunnen op- doen bij de Roosendaalse prof- I club. Zij kunnen dan trainen ge- I ven - als assistent-trainer - aan dejeugdteams van RBC. Voor de Brabanders is het voor- j deel van de samenwerking dat contractspelers bij het Cios op leidingen kunnen volgen. Ook I heeft de sportopleiding meer kennis op het gebied van medi sche testen dan RBC. De voet ballers kunnen zich in het ver volg in Goes laten keuren. land." Al vroeg koos Hage voor een avontuur bij de betaald- voetbalorganisatie in Roosen daal. De overstap werd hem en zijn ouders in Zierikzee niet in dank afgenomen. Reden te meer voor Hage om extra zijn best te doen. Toch vielen de eerste jaren bij RBC niet mee. „Vroeger werd ik door het talentenbusje van de club opgehaald. Ik was één van de eersten die instapte. Dat bus je ging alle dorpen langs. Er kwam geen eind aan de rit. Bo vendien had ik in het begin veel last van autoziekte. Het was af zien." Hage had het er graag voor over. Slagen in het betaald- voetbal is nog altijd zijn doel stelling. „Dit jaar moet het lukken. Aan het eind van het seizoen moet ik erin geslaagd zijn om een contract af te dwin gen." De jonge Zeeuw kreeg in febru ari van dit jaar een forse knauw. Tijdens een training raakte hij flink geblesseerd aan de linker knie. Binnenband kapot en kruisband verzwakt, zo luidde de diagnose. Vier maanden suk kelde hij voort, alvorens er in ju ni tot een operatie werd beslo ten. Dit seizoen kwam hij onder de nieuwe trainer Koos Waslan- der bijna niet aan spelen toe. Nog altijd is Hage op de weg te rug. Vrijwel dagelijks is hij te vinden in het krachthonk om de spieren rond de bewuste knie te laten aansterken. In afzonde ring werkt hij op het trainings veld aan zijn rentree, samen met de uit Tholen afkomstige her steltrainer Erwin de Nijs. Het zijn niet de makkelijkste weken voor het voetbaldier uit Zierik zee. „Soms is er twijfel, soms heb je gewoon geen zin meer. Je wilt spelen, aan de bal zijn. Een dag zonder bal, is een dag niet geleefd." Hoofdmacht Een halfjaar geleden zag de toe komst er voor Hage aanmerke lijk zonniger uit. Jong RBC speelde de sterren van de hemel. De inbreng van Hage loog er niet om. Achter de spits zocht hij de ruimte, regelmatig pikte hij zijn doelpuntje mee. Jong RBC ein digde uiteindelijk als tweede op de ranglijst. De promotie van de hoofdmacht naar de eredivisie bemoeilijkte de kansen van Ha ge op een doorbraak. Meer dan een handvol krachten van bui tenaf maakte de afgelopen tijd zijn opwachting in Roosendaal. „Daardoor is de tweede selectie veel breder geworden. Er zijn nogal wat jongens teruggezet. Anderen zijn vertrokken. Pim Bruins (uit Wilhelminadorp) naar SSV, Jeroen Slooff uit Tho len naar Halsteren. Sportief ge zien is er dit jaar sprake van een flinke terugval. We zijn minder een team. Het valt ook niet altijd mee om op de bank te zitten, ter wijl er een eerste elftalspeler op jouw plaats staat. Vorig jaar was het tweede nog een spring plank naar het eerste, zo hoort het ook te zijn. Nu lijkt het meer een vangnet voor jongens die het net niet gehaald hebben." Mathijs Hage draagt het hart op de tong. Net zoals Lothar Mat- theus, met wie hij vroeger van wege de naamsovereenkomst door vriendjes op straat nog wel eens werd vergeleken. Grote voorbeelden heeft Hage genoeg. Moeiteloos schudt hij het rijtje namen met beroemde nummers tien uit z'n mouw. Maradona, Cantona. Hagi, Inzaghi. Roy Keane. „Allemaal persoonlijk heden. Niet altijd begrepen, apart. Daar herken ik wel iets van mezelf in." Vrijwel dagelijks ontmoet Hage ook de grote jongens van RBC. Een collega voelt hij zich nog lang niet. „Ik kijk tegen die mannen op, al probeer je het niet te laten merken. Vorig jaar heb ik nog een tijdje met Henk Vos in de spits gespeeld. Dat was wel een geweldig mooie ervaring." Regelmatig komt Hage nog bij Zierikzee kijken. Zijn broer Barry speelt er in het eerste. Voorzitter Toon van Tiggelho- ven is een oom. Verder heeft Hage niet zoveel meer met z'n oude club. „Martin de Jonge, mijn trainer van vroe ger, vraagt nog regelmatig hoe het gaat. Van de rest hoor ik bij na nooit iets. Dat is me wel flink tegengevallen. Daardoor is de drempel om terug te gaan hoog." Voorlopig stelt Hage alles in het werk om gezond te worden. En dan, als het even kan, wil hij een contract. Hage heeft fors geïn vesteerd in zijn droom. Zeven jaar heen en weer rijden tussen Zierikzee en Roosendaal. Een HBO-opleiding communicatie aan de Hogeschool Zeeland brak hij na enkele weken af. De studie was niet te combineren met het voetballen. Voor Hage was de keus destijds niet moei lijk. „Ik wil later kunnen zeggen dat ik er in ieder geval alles aan heb gedaan." Eilandgevoel Morgenavond keert Mathijs Hage even terug op de Schouw se velden. Als de knie het wil tenminste. „Ik doe m'n uiterste best om het te halen. Ik hou van Schouwen-Duiveland. Ik vind het een geweldig mooi eiland. Ik heb ook echt dat eilandgevoel. Ik vind het geweldig leuk dat ik bij de selectie zit. Maar m 'n knie is nu het belangrijkste." Mathijs Hage, hier bezig met zijn hersteltraining: „Een dag zonder bal, is een dag niet geleefd." foto Robert van den Berge Blakende vorm spits is positieve nieuws in moeilijk seizoen Serooskerke Frank Allaart: „De ene keer lukt alles bij Serooskerke, maar als het minder gaat hebben we niemand die opstaat en zegt hoe het moet." foto Lex de Meester VLISSINGEN - In eerste ronde van de Zeeuwse damcompetitie ontving in de hoofdklasse won Middelburg in een spannend duel van het tweede team van PWG 's-Gravenpolder. De Middelburgers kwanten op voorsprong door winst van Kammeraat op Van der Schraaf versloeg. Op 't Hof trok de stand gelijk door Davidse te verslaan. Op nieuw namen de gasten een voorsprong, Schunselaar ver sloeg Rianca Rentmeester. Na dat vier partijen in remise wa ren geëindigd, lukte het de 14 ja rige Martijn Rentmeester niet de gewonnen stand in winst om tezetten, na bijna vijf uur spelen moest hij remise accepteren en zo ging de winst mee naar Mid delburg eindstand 8-11 In Vhssingen kwamen de teams van Lammerenburg en Goes- /Zierizee aan de borden. Ook hier een spannende strijd die eindigde in remise, omdat voor beide ploegen slechts een winst- partij kon worden genoteerd. Voor Lammerenburg won Jan Koppejan en voor de combina tie GZC was er winst voor Wal raven. In Aagtekerke waren de plaat selijke dammers veel te sterk voor Tholen, eindstand 175. De dammers uit Bergen op Zoom versloegen PWG 's-Gra venpolder 3 overtuigend met 175. GOES - De leidende koppels de den het zaterdag goed tijdens het Janvier Dancemasters- jeugdtenniscircuit in Goes. In de B-poule bij de meisjes moch ten de nummers één en twee, Li- anne Korsmit/Amanda Weijts en Kimberley Dekker/Adeline Vos, respectievelijk zes en vijf punten aan hun totaal toevoe gen. Korsmit en Weijts hebben nu twaalf punten uit twee wed strijden, Dekker en Vos elf. Bij de jongens deden de gebroeders Paul en Lars van Hoeve van zich spreken in de D-poule. Zij wa ren de enige combinatie die zes punten bemachtigde, waardoor de laatste plaats werd verruild voorde vijfde. De duo's Erik van den Hof/Tim Visser en Niek Hermus/Alexander van de Vrie staan met tien punten op een ge deelde eerste plaats. door Jan-Jaap Corré SEROOSKERKE - Een jaar lang was hij er uit omdat hij ge opereerd werd aan zijn kruis band. Nu is Frank Aliaart (21) weer helemaal terug en nam hij al zestig procent van de doel punten van de voetbalvereni ging Serooskerke voor zijn re kening. Dat is het positieve nieuws in het tot nu toe tegen vallende seizoen van de Wal- cherse formatie. Al heel zijn leven voetbalt Al laart bij de voetbalvereniging in zijn woonplaats. Eerst doorliep hij alle jeugdelftallen en drie jaar geleden maakte hij de over stap naar de hoofdmacht van zijn eerste seizoen voor de - op dat moment - vierdeklasser maakte hij liefst 39 competitie treffers. In het jaar dat volgde was Allaart aan het revalideren van een operatie aan zijn kruis band en nu dat achter de rug is weet de goaltjesdief het net weer makkelijk te vinden. Dat hij weer tot 39 treffers komt, lijkt de spits onwaarschijnlijk. „Dat seizoen speelden we na tuurlijk wel in de vierde klasse door Edwin Swier DEN HAAG - In een interview met de Indianapolis Star maak te Rik Smits onlangs het grootst mogelijke voorbehoud. „Ieder jaar denk ik aan het eind van de zomer aan een rentree in de NBA. Dit jaar is die keus het moeilijkst. Omdat ik besef dat het, gezien mijn leeftijd, waar schijnlijk mijn laatste kans is. Maar ik denk niet dat het gaat gebeuren." Optimisten leiden er niettemin en het niveauverschil met de derde klasse, waar we nu in spe len, is enorm. Mijn trainer Leen- dert Geelhoed heeft voor het seizoen gezegd dat hij vijftien doelpunten van mij verwacht en daar houd ik me voorlopig maar aan vast." Allaart heeft wel spijt van het feit dat hij zich niet eerder aan zijn kruisband heeft laten ope reren. „Toen ik mijn kruisband scheurde, ben ik naar een dokter in Breda gegaan en die vertelde mij dat de kruisband wel ge scheurd was, maar dat hij een operatie niet nodig achtte. Ik ben toen krachttraining gaan doen, maar ik hield veel last. uit af dat Smits, Nederlands meest succesvolle NBA-speler aller tijden, gretig is en een te rugkeer overweegt. Onder hen ook bondscoach Maarten van Gent. Van Gent selecteerde de voormalig NBA-speler van de Indiana Pacers voor de inter lands die het nationale basket- Toen heb ik besloten om de Bel gische dokter Martens ernaar te laten kijken. Die zei binnen vijf minuten dat ik absoluut geope reerd moest worden. Hij snapte niet dat de dokter in Nederland die diagnose niet gesteld had. Achteraf vind ik het jammer dat ik niet gelijk naar Martens ge gaan, want dan had ik nu al lan gere tijd zonder pijn kunnen spelen." De positie van zijn ploeg dit sei zoen (Serooskerke staat op de negende plaats met zes punten) valt Allaart tegen. „We hadden absoluut verwacht hoger te staan, maar vorig jaar kenden we een nog slechtere eerste pe- balteam de komende maanden in het kader van EK-kwalifica- tie afwerkt tegen Litouwen (20 november), Oekraïne (23 no vember), Bulgarije (27 novem ber), Turkije (22 januari) en Zwitserland (25 januari). Smits basketbalt nog regelma tig. Maar zeer vrijblijvend. In riode en wonnen we de tweede periodetitel. Er is dus nog hoop. We hebben een hele jonge ploeg en dan is het logisch dat je heel wisselvallig bent. De ene keer lukt alles, maar als het minder gaat hebben we niemand die op staat en zegt hoe het moet. We zaten nu gelijk weer in een fase beland waarin veel tegenzit. Daarnaast missen we in Niels Lobbezoo een belangrijke spe ler, die ook zijn kruisband heeft gescheurd. Niels en ik voelen el kaar goed aan op het veld en hij zelf scoort ook regelmatig. We zullen hem de rest van het sei zoen nog moeten missen en dat is toch wel een aderlating voor wedstrijdjes op een pleintje na bij zijn huis in Indianapolis en in een recreatieve competitie in SportZone, het fitness/sport complex dat hij bezit. „Ik hou nog steeds van het spelletje. Maar ik basketbal vooral om in conditie te blijven." Van Gent weet niet of de 3 6-j ari- ons team", vertelt de assistent accountant, die 's avonds en op vrijdag ook nog student is. Of zijn hattrick van afgelopen zaterdag zijn eerste voor Se rooskerke was, weet hij niet pre cies. „Misschien heb ik er twee seizoenen geleden ook wel één gemaakt, maar dat zou ik niet durven zeggen. Zaterdag was ik niet eens zo tevreden over mijn prestatie. In de eerste helft scoorde ik dan wel drie keer, maar de tweede helft had er best nog eentje bij gemogen", bleef Allaart kritisch. Vanavond speelt Serooskerke een vriendschappelijke wed strijd tegen Zeelandia Middel burg en komend weekend staat een oefenpotje tegen 's-Heer Arendskerke gepland. Het Zeeuws topscorersklassement ziet er als volgt uit: 1. Niek van Sprundel (Aardenburg) 9 doelpunten; 2. Marcel Lourens (Zeelandia Middelburg) S; 3. Adri van Hanegem (Uzendijke) 7; 4. Mar tin de Hamer (Nieuwdorp), Joel le Due (MZVC), Frank Allaart (Se rooskerke) en Robbie van de Wijnc- kel Breskensallen 6, 8. Robin van de Moere (Bevelanders) en Hubèr Rentmeester (Patrijzen) beiden 5; 10. Arjan Human (Hoek), Rieno van Oost (Hoek), Hans van Damme (HW'24), Johan Tuin (Goes), Ruud Hoogesteger (Kapelle), Corné de Frel (Noad'67), Arjan Koopmans (Rillandia), Francel Kousemaker (Tholense Boys), Alexander Bom (MZVC), Patrick Koppejan (De Meeuwen), René Kerkhof (MZVC), Come Nieuwkerk (VCK), Jason Blommaert (Veere), Martin Kiesen- berg (ZSC'62), Lex Zwang (Duive lend), Ronald Zwager (Duiveland), Ronnie Tresonie (Aardenburg), Wi- nand van Haelst (Hulsterloo), Mark Minderhoud (Noormannen), Michel de Ruijsscher (IJzendijke), Jackie Minderhoud (Noormannen), Khaled Boufrahi (Vlissingen), Lurtven Ver meer (Vlissingen) en Dennis Boots gezel (Zeeland Sport) allen 4. ge Smits in is voor een rentree in het nationale team. De twee hebben elkaar daar nog niet over gesproken. „Maar je weet nooit hoe een koe een haas vangt", aldus de bondscoach. Van Gent moet op 18 oktober een üjst met geselecteerden in leveren bij de wereldbasketbal- bond Fiba. Op deze uitgebreide lijst staan dus veel meer namen dan Van Gent ooit zal oproepen. Zo springt ook de selectie van Geert Hammink (die vorig jaar meldde zijn interlandcarrière af te sluiten) in het oog. GPD HEINKENSZAND - In de strijd om de het persoonlijk kampi oenschap libre vijfde klasse van het district Walcheren/de Be- velanden lijken nog twee deelnemers in aanmerking te komen voor de titel. Ruud Rooze uit 's-Heer Arendskerke van LBV en Diana Geers uit Vlissingen van ReHaWe voeren na vier ronden ongeslagen het veld aan. Edward Ippel van de organiserende vereniging HIO voert het peloton achtervolgers aan en is al op drie pun ten achterstand gezet. Zaterdag en zondag wordt in café 'Dé-3' in Heinkenszand vanaf 12.30 uur de strijd voorgezet De finale is zondag omstreeks 15.30 uur. GOES - De leidende koppels deden het zaterdag goed tijdens het Janvier Dancemasters-jeugdtenniscircuit in Goes. In de B-poule bij de meisjes mochten de nummers één en twee. Li anne Korsmit/Amanda Weijts en Kimberley Dekker/Adeline Vos. respectievelijk zes en vijf punten aan hun totaal toevoe gen. Korsmit en Weijts hebben nu twaalf punten uit twee wedstrijden, Dekker en Vos elf. Bij de jongens deden de ge broeders Paul en Lars van Hoeve van zich spreken in de D- poule. Zij waren de enige combinatie die zes punten bemach tigde, waardoor de laatste plaats werd verruild voor de vijfde. De duo's Erik van den Hof/Tim Visser en Niek Hermu s/Alexander van de Vrie staan met tien punten op een gedeel de eerste plaats. VROUWENPOLDER - Opvallend veel combinaties kwamen tijdens de dressuurwedstrijd van de RV Sé-Ros een fractie te kort voor een winstpunt. Daar was bij Evelien Schouten geen sprake van. De amazone uit Kapelle stuurde in manege De Eendracht in de klasse L2 de prima bewegende Adonis met 170 punten naar het oranje erelint. Ze scoorde daarmee een voldoende voor twee winstpunten. Stouten was daarmee de beste van een sterke kopgroep, want ook de als tweede eindigende Evelien van Breda met Ginger mocht met twee bonuspunten op zak de ring verlaten. De Bra bantse Yvonne Muijsers met Floris en de Zuid-Bevelandse Amber van de Parel L'Arouch, die de derde stek deelden, kwa men met hun 167 punten een fractie tekort voor een tweede winstpunt. In de tweede proef stuurde Amber van de Parel L'Arouche met 166 punten naar de zege, en mocht daarmee als een tweede winstpunt aan haar totaal toevoegen. MIDDELBURG - De Middelburgse karter Ramon Kuipers heeft in Lelystad de dagoverwinning behaald in een wedstrijd om het Nederlands kampioenschap 100 cc voor junioren. De twaalfjarige karter won de eerste manche en hoefde in de tweede race slechts één coureur voor zich te dulden. Kuipers staat nu, met nog één race om het NK te gaan, tweede in het al gemeen klassement. 's-GRAVENPOLDER - In de eerste ronde van de toemooidi- visie A hebben de rolstoelbasketballers van RBVM uit Mid delburg in 's-Gravenpolder beide wedstrijden verloren. Het eerste duel met Red Giants uit Meppel eindigde in 16-29, de tweede wedstrij d tegen Redeoss uit Delft ging nipt naar de be zoekers: 22-24. Topscorer bij RBVM was Mark Aalders met tien punten. Atletiek Eindhoven. Marathon: Hans Corbijn (Dy namica) 3.17.49. Badminton District Zuid-West, speelweek 5. Senio ren. Hoofdklasse: Sinar 1-Espe Papen- drecht 1 4-4 Tweede klasse: Terneuzen 1-Shuttle up 1 3-5, Espe Papendrecht 2- Netwerk 1 3-5. Derde klas afd 71: Mara thon 2-Sinar 33-5, Astroiden 1-Marathon 1 2-6 Vierde klas afd 72: Sjuttel 1-Zierik- zee 3 5-3, Terneuzen 3-Schepnet 1 1-7, Den Ossaert 2-Zierikzee 2 3-5. Vijfde klas afd 73: Kats 1-Zierikzee 4 4-4, Astroiden 2-Marathon 3 3-5. Vijde klas afd 74: Pluumpje 1-Kats 2 8-0, Marathon 4-Den Ossaert 3 0-8, Astroiden 3-Rillandia 3 0- 8. Zesde klas afd 75: Schepnet 3-Pluum- pje 2 6 - 2, Terneuzen 4-Sjuttel 2 4 - 4, Ril landia 5-Rillandia 4 2-6, Astroiden 4- Marathon 55-3. Jeugd. Eerste klas: Ril landia 1-Pluumpje 1 8-0, Sinar 1 -Zierik zee 1 5-3. Tweede klas: Rillandia 2- Pluumpje 2 5-3, Sinar 3-Terneuzen 1 2 - 6. Derde klas: Rillandia 3-Wissenkerke 1 4-4, Marathon 3-Schepnet 1 0-8, Sinar 4- Marathon 2 7-1. Vierde klas: Terneuzen 3-Schepnet 2 4-4, Sinar 6-Wissenkerke 2 1 -7 Sinar 5-Zierikzee 2 0-8. Basketbal Vrouwen Promotiedivisie: BV Lely 2- Rotterdam 82-55, JRC Boxtel-Wildcats 56-77, The Jumpers-Quo Vadis 50-46, Landsl.Lions 2-Sharklets 45-68, Black Eagles-Orca's 52-59, BC Vlissingen-Ba- ros 74-78, Cangeroes-Jugglers 80-54. Vrouwen derde divisie: BV Souburg-BC Vlissingen 2 64-38, Agathos-Jumping Crabs gesi., Vossenberg-Springfield 58- 39, Schïjndel-Tenderfeet 82-48, High Fi ve 2-Eastw.Tigers 21-78, Barons 2- Pendragon 40-38. Mannen tweede divi sie: Pendragon-High Five 69-94, BC Vlis- singen-Virtus 71-74, SVH-EBBC 3 73-70, Barons-Den Dungk 79-70, Dunatos- Black Eagles 60-79, WSC-PSV 2 81-65. Mannen derde divisie: Springfield-Vol- harding 81-59. RCBoxtel-BV Rooi 91-52, High Five 2-Migliore 75-83, Waldric- EBBC 4 50-57, Eastw.Tigers 2-Jumping Crabs 66-105 Mannen eerste klasse: Condor-Scheldesport 94-53, Starz'81- Blauw Wit 75-80, Vossenberg-Smokkel- hoek 78-56, ABC-Agathos 68-76, Barons 3-Pendragon 2 64-58. Mannen tweede klasse: Volharding 2-Marathon 51-47, BC Vlissingen 2-Scheldesport 2 113-41, Mevo'80-BV Souburg 2 35-78. Jongens junioren hoofdklasse: PSV-High Five 101-74, Black Eagles 2-Wizards 65-76, Eastw.Tigers-BS Weert 43-109, WSC- Jumping Crabs 92-74. Jongenskadetten hoofdklasse: JRC Boxtel-EBBC 48-101, PSV-Schijndel 93-48, Black Eagles- Blauw Wit 78-49, High Five-Black Eagles 2 84-43, BC Heeze-Eastwood Tigers 61- 70. Jongensjunioren: Volharding-Mara thon 49-53, BV Souburg-Marathon 91-44. Jongenskadetten: Volharding 2 Dynamo'70 22-107 Jongensaspiran ten: BV Souburg-BV Souburg 2 81-20, Mevo'80-Scheldesport niet bekend Meisjes: BV Souburg 2-Dynamo'70 n.o.g., BV Souburg-Marathon 52-34. Dammen Zeeuwse dambond, hoofdklasse: PWG 's-Gravenpolder 2 - Middelburg 811, Lammerenburg-GZC 99, Aagtekerke- Tholen 17-5, PWG 's-Gravenpolder 3- BDV 5-17. Paardensport Kapelle. Dressuur RV De Braanjenhoek. Paarden klasse Z1: 1. (gelijk) Anoek Er- wich, Levi (Paardebloem en Arriette Bertram, Kas (Roosendaal) 183; 3. Ro nald Aarts, Navajo (Z-Bev.) 173. Klasse M2: 1Virginia van der Wel (wouw) 163; 2. Joke Wisse, Latrichte B (Scheldestad) 147; 3. Inge de Dreu, Mandoer (Se-Ros) 141. Klasse M1: 1. Simone van HoepenM Plain's Astra (Weelr.) 166; 2. Janine Com- mee, Royal Lady (Paardebloem) 163; 3 Monique Verschuure, Primeur (Z-Bev.) 163. Tweede proef. Klasse Z1: 1. Ronald Aarts, Navajo, 179; 2. Anouk Ewich, Levi, 172; 3. Arriette Bertram, Kas, 169. Klasse M2:1. Virginia van derWel, Pardoes, 160, 2. Inge de Dreu, Mandoer, 160; 3. Mariet- te Luteijn, Gogolo (Braanjenhoek) 148. Klasse M1: 1. Monique Verschuure, Pri meur, 169; 2. Janine Commee, Royal La dy, 168; 3. Simone van Houpen, Plain's Astra, 167. Klasse L2:1. Danielle van Zn- ten. Newton. 170; 2. Hannah Otte, Nadru- ta, 170;3. Miranda Weijermans, KV Pride Patrichta (Gouwe Reyers) 161Klasse L1 1. Mariette Luteijn, K Doruto Queen, 167, 2. Virginia van der Wel, Millstream's Ro bin Hood, 158; 3. Mariska Baars, Kresta, 157. Rugby Tweede klasse zuid: Tovaal Hookers 12- 0, Oemoemenoe Amstelveen 2 74-0, Gouda Tilburg 6-34, Breda RCE/PSV 5-5, Oldfants Te Werve 10-23. Stand: Tilburg 630 (279-47Te Werve 627 198-71To vaal 521 (148-42). Hookers 519 (128-45), Oemoemenoe 513 (118-75), Breda 68 (91-113), Oldfants 6-4 (103-173), Am stelveen 2 64 (67-332), RCE/PSV 62 (43-182), Gouda 51 (56-143). Sportprijsvragen Lucky Day: 8-11-12-15-17-25-29-31-32- 33-36-51 -54-56-59-61-65-69-73-76. Voetbal Vrouwenvoetbal. Vierde klasse B: Patrijzen-SVD 1-5, We meldinge-Terneuzense Boys 3-3, Zaamslag-Dinteloord 0-2. Tem. Boys 4-10 Zaamslag 5- 6 Wemeld. 5-10 Kloetinge2 3- 3 Patrijzen 5- 6 Dinteloord 5- 3 SVD 5- 6 Juniorenvoetbal. A-junioren. Derde divisie: BSC-OJC 5-2, Dongen-WSC 1-2, Papendrecht- Zee- landia-M 1-3, Voab-Halsteren 3-1 Ba ronie-Wilhelm. 1-5, Internos-Sarton 5 Sarto 6-18 Halsteren 6- 6 Wilhelmina 6-16 Voab 6- 6 Internos 6-13 OJC 6- 4 BSC 6-12 Dongen 6- 4 WSC 6-10 Papendr. 6- 4 Zeel-Mburg 6- 7 Baronie 6- 3 B-junioren. Derde divisie: Longa-Voab 1-0, RCS-Internos 0-1, WSC-Theole 2-3, OJC-Brabantia 4-4, Terneuzen-B- SC 0-1, Nuenen-WWZ9-4. BSC 6-18 OJC 6- 7 Terneuzen 6-15 Nuenen 6- 6 Longa 6-14 Voab 6- 6 WSC 6-12 RCS Theole 5- 7 Internos Brabantia 5- 7 WWZ Volleybal Buenos Aires. Mannen, WK. Halve finale: Rusland-Frankrijk 3-2 (25-19 16-1525-20 21-25 15-9). Finale: Brazilië - Rusland ^-2 (23-25 27-25 25-20 23-25 15-13). Om der de plaats: Frankrijk - Joegoslavië S-0 <25- 23 25-23 25-16) Om vijfde plaats: Italië Argentinië 3-2 (27-29 25-17 25-22 22-25 24-22). dinsdag Dammen PZDB-clubcompetitie. Tweede klasse. Lammerenburg 2 - G.Z.C 2. Aanvang 19.30 uur. Voetbal Vriendschappelijk. Zeelandia Micldel- htirn-^prnnclfprkp Aanvanrr *1P .TOmir

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 19