De Die is al vroeg in vorm PZC Grote uitslagen bij poolbiljarten Kasse mist podium door pech Capella en Noord wind zegevieren Freeke koploper bij ZK schaken Misverstanden te over in ZK motorcross ,21 Twee limieten voor NK Ronald Ovaa overleden Selectiedag voor voetbaltalenten Tweede plaats Terèse van Lare uitslagen Belgen heersen in dartstoernooi agenda dinsdag 8 oktober 2002 door Nora van Bambost VLISSINGEN - Stefan de Die bewees tijdens de eerste compe titiewedstrijd al in topvorm te zijn. De zwemmer van De Schel de behaalde twee limieten voor de nationale titelstrijd en reali seerde een beste jaargangpres tatie. In de nationale B-competitie is de strijd tussen de Zeeuwse teams spannend. ZC Koewacht behaalde in Vlissingen 5352 punten en de Schelde A verza melde 5353 punten. Beide teams namen het op tegen Scheldes- troom uit Breskens en Luctor et Emergo uit Middelburg, die bei de uitkomen in de nationale C-competitie. De Stormvogel uit Vlissingen wist in Zwijndrecht 5370 pun ten te behalen, hetgeen voorlo pig een derde plaats oplevert. Naast Terneuzenaar Stefan de Die zwommen ook de ZCK- zwemmers Niek de Ridder en Stephanie Rombout NK-limie- ten. Stefan de Die zwom 55,57 op de 100 meter wij e slag, hetgeen een MIDDELBURG - De Middel burgse atleet Ronald Ovaa is zondag in zijn woonplaats over leden aan een hartstilstand. Ovaa was lid van Veteranen Ne derland. De dag voor zijn over lijden had hij nog een wedstrijd gelopen in Vlaardingen. Hij wordt vrijdag begraven. Ronald Ovaa werd 36 jaar. evenaring was van zijn beste jaargangprestatie voor jongens onder del6 jaar. Ook op de200m vrije slag was De Die goed op dreef. Hij tikte aan in een tijd van 2.01.98 en verbeterde daar mee zijn eigen beste jaargang prestatie. Niek de Ridder zette op de 200 meter rugslag een tijd van 2.25.62 op de klokken en bleef daarmee ruim één seconde onder de NK-limiet bij de jon gensjunioren 3. Stephanie Rombout uit Hulst bewees haar vorm op de 200 me ter wisselslag bij de meisjes jeugd 1. Zij behaalde met haar tijd 2.35,28 nipt de NK-limiet, die staat op 2.35,60. District De B-ploeg van de Schelde uit Terneuzen begon goed in de zwemcompetitie district 2. De formatie won de wedstrijd. In het district 3 was het de organi serende vereniging de Honte uit Kloosterzande die met klein verschil won van tegenstander de Otters uit Axel. De winst van de Schelde was vooral te danken aan de goede resultaten van Kevin en Ashwin Wullems bij de jongens en Lieke Beezemer bij de meisjes. De snelle tijden van Milou van de Buclk, Evi en Iris Erpelincke en Steven Janse zorgden voor een goede klassering van de Honte. Het team van De Bruinvis, uit komend in dezelfde competitie als de Schelde B, scoorde vooral hoog met de sterke zwemmers Naomi Smits, Liselotte de Koek, Roel Dellaert, Jonas de Maet en Truus Claeys. Deze club moest ondanks de goede resul taten toch genoegen nemen met ruiml80 punten achterstand op het B-team van de Schelde. doorWim de Vos WESTDORPE - De derde com petitieronde in de eerste divisie poolbiljarten van het district Kanaalzone leverde grote uit slagen op. Zo kwam De Tukker uit Westdorpe naast ZV All Stars aan de leiding dankzij de maximale score (6-0) tegen het Axelse Hoeckhuys. All Stars won met 5-1 van Double or No thing en door die ene verliespar- tij kon De Tukker langszij ko- Na drie wedstrijdronden blijkt er dus niet veel te veranderen in de krachtsverschillen. Het ver schil tussen de top van het klas sement en de rest is nu al vrij groot te noemen. Achter het tweetal leidende ploegen weet ook Beterdak/De Gravin (5-1 winst op nieuwkomer The Jef- TERNEUZEN - De stichting Beterjeugd houdt morgen, woensdag, in Terneuzen een se lectiedag voor Zeeuws-Vlaam- se voetbaltalenten in de leeftijd van acht tot veertien jaar. De clinic wordt gehouden op de velden van voetbalvereniging Terneuzen en begint om 15.00 uur. De nieuwe voetbalschool is een initiatief van de voetbalver eniging Terneuzen en het Belgi sche Beveren en richt zich op jeugdige spelers uit de regio, waarbij ook net over de grens in het Waasland wordt gescout. De stichting wil de talenten zo lang mogelijk in eigen streek begelei den. Ko Kasse kwam in de eerste heat tot een vierde tijd. Daarna moest hij vanwege pech de daaropvolgende races laten schieten. foto Henk de Winter door Henk de Winter MAASMECHELEN - Ko Kasse is er niet in geslaagd om de derde plaats in het Bel gisch kampioenschap rallycross in de groep N klasse vast te houden. De Nieuvv- dorper werd geconfronteerd met pech en behaalde zodoende geen punten. Hij werd nu vierde in het eindklassement. Kasse startte sterk op de natte Duivels berg. Hij realiseerde een tweede tijd in de trainingen. Met een vierde tijd in de eerste heat kwam een goede startpositie in A-fi nale al aardig in zicht. Kasse moest echter de tweede heat na één ronde al staken. Al kort na de start waren de technische pro blemen aan de Astra van Kasse zichtbaar. Hij kreeg te maken met een onwiïlige kop peling. Kasse viel steeds verder naar ach teren. In de korte tijd tussen de tweede en derde manches bleek dat de snelle uitge voerde noodreparatie in de race geen stand zou houden. In de derde heat moest hij vervolgens verstek laten gaan. Met maar één tij d achter zijn naam was er geen finaleplaats weggelegd voor Kasse. Gelaten ,,Niks aan te doen", reageerde Kasse gela ten op zijn uitvaUen. „Het is de eerste keer dit seizoen dat ik door een technisch pro bleem aan mijn raceauto een finalerace mis." De wedstrijd in divisie 2 is werd ge wonnen door de Duister Rene Coste. De Belg Johnny Verkuringen pakte met de derde plaats in de race de Belgische titel in divisie 2 (Groep N Klasse). De Belgen Jody Lannoye en Ronny Scheveneels maakten het kampioenenpodium vol. Kasse werd uiteindelijk vierde in de het kampioen schap. Dick Krijger uit Wolphaartsdijk, die deze wedstrijd niet aan de start verscheen, ein digde in het eindklassement als tiende. Jos Krijger liet ook verstek gaan en werd in het algeheel kampioenschap van de Eu roklasse zesde. frey's) zich mee in de top te mel den. The Underdogs blijft voorals nog achter. Deze ploeg telt een achterstand van negen punten maar is nog slechts tweemaal in actie gekomen. Dit keer werd Het Paradijs met 6-0 geklopt. In de tweede divisie blijft The Ivo ry Ball's leider na de 4-2-winst op First Ladies. Op drie punten achterstand vol gen ZVS (1-5 tegen Dream Team), The Riff (5-1 tegen The Pooligans) en The Elmo's (2-4 tegen Roskam). Komend weekeinde zijn er geen competitie-activiteiten. Dan wordt de eerste bekerronde ge speeld. HOEK - De tweede editie van het Zeeuws-Vlaanderen Open werd beheerst door de Belgische darters en dartsters. Bij de man nen ging de winst naar Harry Famay uit Elversele. Patricia de Peuter uit Antwerpen won bij de vrouwen. Beste Zeeuws-Vlaming bij de mannen was Robert Scheffer uit Sluiskil. Pas in de halve finale werd hij uitgeschakeld door Ar nold Reinard uit Antwerpendie op zijn beurt met 3-0 de finale verloor van Harry Famay. Bij de vrouwen bereikte Bianca van Overmeeren uit Sluiskil de finale. Daarin moest ze met 3-0 buigen voor de Belgische topspeelster Patricia de Peuter. Met 120 deelnemers was het toernooi in Hoek goed bezet. De dartsdag werd afgesloten met een fraaie demonstratie van de Britse top darters Andy Ford ham en Wayne Mardle. Er namen ruim 200 zeilers deel aan de Antwerp race. foto Ronald den Dekker door Rinus Verberkmoes ANTWERPEN - De vijftiende Antwerprace is voor de Bres- kense zeiljachten Capella en Noordwind een succesvolle wedstrijd geworden. Routinier Frans Maas zegevierde met Ca pella in de klasse IRC 5-6 en ka pitein Roy van Aller won met Noordwind in de serie ORC Club 5-6. De Antwerprace kende ruim tweehonderd deelnemers. Een fors aantal zeilers gebruikte de ze wedstrijd om de boten naar de winterberging te brengen in het Antwerpse te brengen. Daarnaast doen met name in de laatste jaren tal van boten uit de regio mee. Zij keren de andere dag terug naar hun ligplaatsen in Terneuzen of Breskens. Frans Maas behoorde met Ca- peUa tot de laatste groep. Hij keerde met de wisseltrofee IRC 5-6 terug naar Breskens omdat hij in zijn groep de snelste was met een tijd van 4:14:02 uur. Zijn naaste belager Croix du Cygne met Jongepier aan het roer deed er bijna elf minuten langer over en nummer drie Co- linoe van Stranart ruim een half uur langer. Noordwind met Roy van Aller als schipper kwam uit op een tijd van 3:36:47 en was daarmee de snelste in de klasse ORC Club 5-6. Ruim zeven minuten achter deze voorzitter van de WV Bres kens, hij won de wisseltrofee Priem Rozenberg, kwalificeer de Onrust met Akkermans als schipper zich als tweede voor Chaca Cha Cara van Van dei- Linden (4:09:51). Er was ook succes voor Christi na van André de Nijs, eveneens lid van de WV Breskens. Dit jacht won in de groep ORC Club 1-2. In de boten gemeten vol gens deze meting, maar dan in de klasse 3-4. werd WV Bres- kens-zeiler Frans de Vries Lentsch met Stortemelk derde achter respectievelijk winnaar Titan van Mike de Bruin en Ex- cape van Eddy Verbinnen door Roeland Alders OOST-SOUBURG - Matthieu Freeke van de schaakvereniging Vlissingen is koploper bij het Zeeuws kampioenschap scha ken. Freeke wordt gevolgd door Joey Grochal, die vorig jaar kampioen werd bij de B-jeugd, en Corné Harmsen. Beiden heb ben één punt, maar Grochal heeft slechts één wedstrijd ge speeld. In de eerste ronde speelde Mat thieu Freeke remise tegen Axe laar Martij n de Clerck. Lan- dau-speler De Clerck kwam goed uit de opening en Freeke moest dus ook alle zeilen bijzet ten om remise te houden. Nadat De Clerck was uitgeraasd, was de stelling gelijkwaardig ge worden en werd tot remise be sloten. In de middagsessie trad Freeke aan tegen Corné Harm sen. De Terneuzenaar had geen kind aan Harmsen en won. De Clerck had het echter in de tweede ronde erg moeilijk. Te gen Joey Grochal van de Goese schaakvereniging was de con centratie even weg. Grochal maakte dankbaar gebruik en kon dus het punt bijschrijven. Jeugd In de B-groep doen de favorie ten het naar behoren. Ook hier doet de Terneuzense jeugd het erg goed. Jan Breukelman won in de ochtendsessie van Erik van Nassau van de schaakklub Sou burg met een schitterd dame-offer. In de tweede ronde won Breukelman van Nina Strous. Concurrenten in deze groep zijn Debbie de Klerk, Ab van Hoeve en Simon Provoost. De laatste twee, beide uitko mend voor de West-Zeeuws- Vlaamse schaakvereniging moesten in de eerste ronde tegen elkaar spelen. Van Hoeve had een zeer goede tot niet gewon nen stelling. Dooreen verkeerde afwikkeling verzandde de stel ling alsnog in remise, zodat Pro voost zijn handen dit kon knij pen met dit halve punt. AUCHY-LES-MINES - Terèse van Lare uit Sluis is tweede ge worden in de duatlon van het Franse Auchy-les-Mines. De wedstrijd ging over 6 kilo meter lopen, 30 kilometer fiet sen en 4 kilometer lopen. De Belgische Mieke Vyncke was de sterkste bij de vrouwen. In de rommelig verlopen duatlon hield Van Lare op de streep vijf seconden over op Catherine Grabiec. van onze sportredactie AXEL - Casper Ovaa (22) uit Oost-Sou burg is alsnog Zeeuws motorcrosskam pioen geworden in de klasse 250cc. Vo rige week zaterdag nog werd Erik van der Wekken uit Zierikzee gehuldigd als kampioen na de slotcross in Axel. Dat bleek op een misverstand te berus ten. Na overleg tussen de diverse orga nisatoren en een herberekening van de punten, werd duidelijk dat niet Van der Wekken, maar Ovaa de regelmatigste rijder was. Van der Wekken zakte in het eindklassement naar de tweede plaats. Het kan nog erger, want in de 125cc- klasse bleken zelfs meerdere fouten ge maakt te zijn. Henk Buys (Oost-Sou burg), die tot zijn eigen verbazing als kampioen werd gehuldigd, werd na herberekening van de reeksen terugge zet naar de tweede plaats. Opmerkelijk Dave de Jonge (Heinkenszand) is de echte kampioen van Zeeland. Dat is op merkelijk, omdat hij in eerste instantie helemaal niet tot de topdrie behoorde. Adriaan de Visser (WestkapeHe), die aanvankelijk als tweede werd geklas seerd, viel na de herteUing zelfs hele maal weg uit de top van het klassement. Ook Aswin Vandamme (Zuiddorpe) mag zijn bronzen medaille weer inleve ren. Die gaat nu naar Dennis Schelle- man (Magrette). Badminton Hoofdklasse. BCR 91 8-Schollevaar 2 5-3. Eerste klasse Zuid-Holland: Netwerk- Nieuwerkerk 5-3, Nosvri -Terneuzen 2-6. Derde klasse: Sinar 3-Sinar 2 2-6, Mara- thon-Terneuzen 2 7-1, Zierikzee-Mara- thon 2 6-2. Vierde klasse: Den Ossaert-De Sj uttel 4-4, Zierikzee 2-Terneuzen 3 4-4, Schepnet- Den Ossaert 2 8-0. Jeugd, eer ste klasse: Pluumpje-Sinar 2 1-7, Sinar 2- Rillandia Smashers 5-3, Sinar-Pluumpje 5-3. Biljarten Kampioenschap derde klasse drieban den klein biljart van de ZVB in Axel.Eind stand: 1. Rinus Scheele (NASA/Ed Hore mans Axel) 10 matchpunten, algemeen gemiddelde 0,361, hoogste serie 4 ca ramboles, 2. Dirk de Jonge (SBC Sluiskil) 8-0,398-5, 3. Hilly de Jonge (NASA/Ed Horemans) 8-0,355-4,4. Tonny van Ste- vendaal (Den Ouden Arend St.-Jansteen 8-0,333-4,5. Aart Vasseur (TMW Sluis) 8-0,308-3, 6. Joop Holdorp (OBV Oost burg >8-0,283-4,7. Cor van Eek (BW Ter neuzen) 4-0,248-4, 8. Yoko Schmidt (Concordia Terneuzen) 2-0,217-3. Poolbiljarten. District Kanaalzone, 1e di visie: The Underdogs-Paradijs 6-0, De Tukker-Het Hoeckhuys 6-0, Your Ser vice -ZV Untouchables 5-1ZV All Stars- -Double or Nothing 5-1, Beterdak/De Gravin-The Jeffrey's 5-1 Stand: De Tuk ker 3-25, ZV All Stars 3-25, Beterdak/De Gravin 3-22, The Underdogs 2-16, Dou ble or Nothing 3-11, Your Service! 3-11, Het Hoeckhuys 3-10, De President 2-8, ZV Untouchables 3-3, Het Paradijs 3-2, The Dino's 1 -1The Jeffrey's 1 -12e divisie: The Riff-De Pooligans 5-1, Dream Team-ZVS 1-5, De Biljartclub- -The Riffbitches 3-3, Roskam-The El mo's 2-4, First Ladies-The Ivory Ball's 2-4, Team X-tricky Hot Shots 1-5. Stand: The Ivory Ball's 3-23, ZVS 3-20, The Riff 3-20, The Elmo's 3-20, De Pooli gans 3-14, Tricky HotShots 3-13, Dream Team 3-12, De Biljartclub 3-10, Team X 3-9, First Ladies 3-8, The Riifbitches3-6, Roskam 3-2. Honkbal New York. NBA, play-offs, best-of-five. American league: Minnesota Twins Oakland Athletics 5-4 (eindstand: 3-2). National league: San Francisco Giants - Atlanta Braves 8-3 (stand: 2-2)., Schaken Zeeuws kampioenschap. Persoonlijk kampioenschap Jeugd. A-groep, eerste ronde: Martijn de Clerk-Matthieu Freeke 1/2-1/2, Corné Harmsen- Willem Horst 1-0. Tweede ronde: Joey Grochal-Mar- tijn de Clerck 1 -0, Matthieu Freeke- Cor né Harmsen 1-0. Stand: 1. Matthieu Freeke 1 1/2, 2. Joey Grochal 1,3. Corné Harmsen 1. B-groep, eerste ronde: Wil liam v/d Berge-Jurriaan Strous 0-1, Ni- na Strous -Coen Wagenveld 1-0, Ab van Hoeve-Simon Provoost 1/2-1/2, Erik van Nassau-Jan Breukelman 0-1, Ingvar Nordin-Debbie de Klerk 0-1. Tweede ronde: Jurriaan Strous-Cebbie de Klerk 0-1, Jan Breukelman-Nina Strous 1-0, Ingvar Nordin-AbvanHoeve 0-1, Simon Provoost-Erik van Nassau 1-0, Coen Wagenveld-William v/d Berge 1-0. Stand: 1. Jan Breukelmzn, Debbie de Klerk 2,3. Ab van Hoeve, Simon Provoost 1 1/2. C-groep, eerste ronde: Mattis van Doeselaar-James Gehrmtnn 1-0, Quin- ten Volleman-Robbert Jansen 0-1Nick Boidin-Nino Bellenge 1-C, Jozien Wijk- huijs—Isis v/d Have 0-1, Nels de Fey.ter- -David de Feyter 1-0, Chrstiaan 't H'art- -Jacquelïne Willemsen 1-0, Mariska Willemsen -Stefan Willemsen 0-1, Inge borg Jansen-Noraly Staige 0-1, Eva PotQuinten v/d Vrie 0-I. Martijn Ver- maat-Marien Vossen 0-1, Brian Mat- thijsse-Anne-Wil Speelman 1-0, Joost van Druenen-Marc van 't Hooft 1-0. Tweede ronde: Marien \/ossen-Mattis van Doeselaar 0-1, Rcbbert Jansen- -Joost van Druenen 1-0, Quinten v/d Vrie-Nick Boidin 1-0, Isis v/d Have-Bri- an Matthijsse 1-0, Noray Stange-Niels de Feyter 0—1, Stefan Willemsen-Christi- aan 't Hart 1-0, James Gehrmann-lnge- borg Jansen 0-1Marc van 't Hooft-Quin- ten Volleman 0-1, Nino Bellenge-Jozien Wijkhuijs 1-0, David de Feyter-Martijn Vermaa' 1-0, Jacqueline Willemsen-E- va Pot 1-0, Anne-Wil Speelman-Maris- ka Willemsen 0-1. Derde ronde. Quinten v/d Vrie-Robbert Jansen 1-0, Niels de Feyter-lsis v/d Have 1-0, Mattis van Doe- selaar-Stefan Willemsen 1-0, Nick Boi- din-lngeborg Jansen 0-1, Christiaan 't Hart-Nino Bellenge 1/2-1/2, Joost van Druenen-Noraly Stange 0-1, Quinten Volleman-Jacqueline Willemsen 1-0, Brian Matthijsse-David de Feyter 1-0, Mariska Willemsen -Marien Vossen 0-1 Martijn Vermaat-James Gehrmann 0-1, Eva Pot-Marc van 't Hooft 1-0, Jozien Wijkhuijs-Anne-Wil Speelman 1-0. Stand: 1. Mattis van Doeselaar, Niels de Feyter, Quinten v/d Vrie 3. D-groep, eer ste ronde: Ester Moerdijk-Sjaak Diele- man0-1,Zazav/d Have-Claire Volleman 0-1, Joeri de Bruyckere-Carlijn Braem 1-0, Mike Degraeve-Walter de Nood 0-1, Roland Kars-Robert Minderhout 1-0, Monique de Vries-Coen Mulder 1 -0. Tweede ronde: Sjaak Dieleman-Mo- nique de Vries 1-0, Claire Volleman-Ro- land Kars 0-1, Diede Broekaert-Quinten Ducarmon 0-1, Walter de Nood-Joeri de Bruyckere 0-1, Bas Mulder-Ester Moer dijk 0-1, Robert Minderhout-Zaza v/d Have 1-0, Carlijn Braem-Mike Degraeve 0-1Derde ronde: Joeri de Bruyckere-S- jaak Dieleman 1-0, Roland Kars-Quin- ten Ducarmon 1-0, Coen Mulder-Walter de Nood 1-0, Mike Degraeve-Diede Broekaert 1-0, Monique de Vries-Robert Minderhout 0-1, Bas Mulder-Claire Vol leman 0-1. Vierde ronde. Joeri de Bruyc- kere-Roland Kars 0-1, Sjaak Dieleman- -Mike Degraeve 1-0, Quinten Ducar- mon-Claire Volleman 1-0, Robert Min derhout- Coen Mulder 0-1, Ester Moer- dijk-Carlijn Braem 1-0, Bas Mulder-Za- za v/d Have 0-1. Stand: 1. Roland Kars 4, 2. Sjaak Dieleman, Quinten Ducarmon, Joeri de Bruyckere, Coen Mulder 3. Sportprijsvragen Tennis Boekhara (Oez). Mannen, challenger, 25.000 euro. Finale: Van Lottum (Ned/1) - Mazarakis (Gri/3) 7-6 6-1. Voetbal A-junioren. Derde divisie: Zeelandia-M- -Voab 4-2, WSC-Papendrecht 4-3, OJC-Dongen 0-3, Sarto-BSC 5-3, Wil- helmina-lnternos 2-2, Halsteren-Baro- nie 5-2. Sarto 5-15 Dongen 5- 4 Wilhelmina 5-13 Zeeland.M 5- 4 Internos 5-13 Papendr. 5- 4 BSC 5- 9 OJC 5- 4 WSC 5- 7 Voab 5- 3 Halsteren 5- 6 Baronie 5- 3 B-junioren. Derde divisie: Theole-OJC 5-1, Internos-WSC 1-6, VOAB-RCS3-1 WVVZ-Longa 0-3, BSC-Nuenen 2-1, Brabantia-Terneuzen 1-3. Terneuzen 5-15 Voab 5- 6 BSC 5-15 Theole 4- 4 WSC 5-12 RCS 5- 4 Longa 5-11 Nuenen 5- 3 Brabantia 4- 6 WVVZ 5- 1 OJC 5- 6 Internos 5- 0 Zeilen Antwerprace. IRC 1-2: I.Scud van Was- serval jr. IRC 3-4: 1. Garce van Jan van den Bossche. IRC 5-6: 1. Capella van Frans Maas. CRC Al: Frans Lemmens wisseltrofee: Tenace van Dirk Rens. CRC A2: Kapitein Terlinck wisseltrofee: Gem ma van Dante de Meyer. CRC B: Dirk Peeraer wisseltrofee: Tanit van Anita Ids- kes. CRC C: Eugène Vandergraesen wis seltrofee: Lance lau van Wim Driessens. ORC 1-2: Jos Jonckheer wisseltrofee: Christina van André de Nijs.ORC 3-4: Hu- go Verlinden wisseltrofee: Titan van Mi ke de Bruin. ORC 5-6: Priem Rozenberg wisseltrofee: Noordwind van Roy van Al - Ier. Sportklasse: 1. Shayan van Raph van Dessel. Half ton klasse: 1. Red Cloud van Tom Florizoone. Elf meter klasse: 1 Scandinavian van Robrecht de Bock. Zwemmen Competitie Vlissingen. Mannen. 4x100m vrije slag: 1. De Schelde 2. ZC Koewacht 3. Luctor et Emergo. 100m wisselslag minioren 6:1. Edwin de Jong (SCH) 1.26,58 2. Bas van Houwelingen (SCH) 1.27,553. Marlon van Gremberghe (BRU) 1.27,55.200m schoolslag junioren 4: 1. Kevin Hondsmerk (SCH) 2.47,91 2. Niek de Ridder (ZCK) 2.50,32 3. Sven Geensen (SCH) 2.55,06.100m rugslag ju nioren 2:1. Kevin de Jong (SCH) 1.11,80 2. Niek Kampman (SCH) 1.15,24 3. Rob bert v.d. Linden (SCH) 1,18,90.100m vrije slag jeugd 2: 1. Stefan de Die (SCH) 0.55,57 2. Stein de Maeyer (ZCK) 0.58,67 3. Remco Kint (ZCK) 1.02,00. 200m wis selslag mannen: 1. Charles Potin (LUC) 2.19,87 2. Jarbas in den Bosch (ZCK) 2.29,75 3.Sven Schieman (SCH) 2.30,65. 100m rugslag mannen: 1. Ronnie Babijn (ZCK) 1.07,27 2. Michel de Munck (ZVS) 1.07,89 3. RobVermeueln (LUC) 1.10,33. 50m schoolslag minioren 6:1. Edwin de Jong 0.43,24,2. Lorenzo van Poele (SCH) 0.44.08.3. Bas van Houwelingen 0.45,80. 100m vlinderslag junioren 4: 1. Kevin Hondsmerk 1.08,59 2. Niek de Ridder 1.09,12 3. Ferdi Boelee (LUC) 1.15,83. 200m vrije slag junioren 2:1Niek Kamp: man 2.23,59 2. Kevin de Jong 2.30,58 3. Florian Boekhorst (ZVS) 2.39,67,100m schoolslag mannen. 1. Stein de Maeyer (ZCK) 1.13,42 2. Charles Potin 1.14,17 3. Jarbas in den Bosch 1.16,39. 200m rug slag jeugd 2: 1. Stefan de Die 2.21,73 2. Niek de Ridder 2.25,62 3. Kevin Honds merk 2.31,72.200m vrije slag mannen; 1 Stefan de Die 2.01,98 2. Charles Potin 2 03,02 3. Ronnie Babijn (ZCK) 2.05,11. Vrouwen. 4x50m wisselslag: 1. ZC Koe wacht 2. Luctor et Emergo 3. Scheldes- troom. 100m vrije slag minioren 6: 1. Ashley de Jong (SCH) 1.14,71 2. Anne v.d. Velde (SCH) 1.19,12 3. Milou Geen sen (SCH) 1,20,51.200mrugslagjeugd2: 1.Valerie Manhave (ZVS) 2.36,91 2. Car men de Ridder (ZCK) 2.41,26 3. Petra Vink (ZCK) 2.41,68.100m vlinderslag junioren 2: 1. Mariska Hamelink (ZCK) 1.16,63 2. Shanyra van Bambost (SCH) 1.19.09 3.' Anouk Meesen (ZCK) 1.24,38. 100m schoolslag senioren 2: 1. Stephaniè Rombout (ZCK) 1.20,67 2. Anneloek Schrijvershof (LUC)1.23,81 3. Marlinde Eggermont (ZVS) 1.26,20.100m vlinder slag: 1. Ryan Verplanke (ZVS) 1.06,30 2. Ellen v.d. Velde (ZVS) 1.08,19 3. Sabine van Waes (ZCK) 1.09,72.50m rugslag mi nioren 6: 1. Ashley de Jong 0.40,41 2. Milou Geensen 0 40.69 3. Laura Brink- man (LUC) 0.43,28 100m vrije slag jeugd 2: 1. Stephanie Rombout 1.04,00 2. Car men de Ridder 1.05,59 3. Josje van Hou welingen (SCH) 1.10,17. 200m school slag junioren 2: 1. Mariska Hamelink 3.06.29 2. Anouk Meesen 3.10,45 3. Shanyra van Bambost 3.11,21. 200m wisselslag senioren 2: 1. Stephanie Rombout 2.35,28 2. Sabine van Waes 2.36,65 3. Marlinde Eggermont 2.43,34. j 200m schoolslag senioren: 1. Ryan Ver planke 2.49,98 2. Ellen v.d. Velde 2.52,49 3.Carolien Schrijvershof (LUC) 2.56,64. 4x50m vrije slag jeugd 2:1ZC Koewacht 2. Luctor et Emergo 3. Schelde. Competitie Hulst. Mannen. 4x50m wis selslag junioren 4 e.j.: 1. Otters Axel 2. Schelde B 3. Bruinvis. 25 rugslag minio ren 4 e.j.: 1. Paul ArieSchoonakker(OTT) 0.26,09.50 schoolslag minioren 6:1Stef Goense (OTT) 0.50,65. 100m wisselslag junioren 2: 1. Alex Eversdijk (OTT) 1.23,24 2. Ashwin Wullems (SCH) 1.26,86 3. Jordy de Reus (SCH) 1.31.52.50m vrije slag junioren 4: 1. Kevin Wullems (SCH) 0.29.67.2. Stefan de Feyter (SCH) 0.30,03 3. Brian Oosting (OTT) 0.31,39. 100m vlinderslag jeugd 2: 1. Erwin van Boven- (OTT) 1.15,05 2, Jonas de Maet (BRU) 1.24,78 3. Leon Wagter (SCH) 1.29,70. 50m schoolslag mannen: 1. Gert-Jan Ramondt (BRU) 0.35,19 2. Bram v.d. Vel de (BRU) 0.35,58 3. Robbert Dellaert (BRU) 0.35,60.50m vrije slag minioren 4: 1Paul Arie Schoonakker 0.48,51 2. Wes ley Dieleman 0.59,28 3. Diego de Meyer 1.15,36. 50 rugslag minioren 6: 1. Mit chell Kappetein (SCH) 0.44,58 2. Ivar Jan sen van Roosendaal (SCH) 0.53,82 3. Bry an Bouws (SCH) 0.54,80. 25 m rugslag minioren 6: 1. Steven Janse (HON) 0.20.60 2. Jorg Verhallen (HON) 0.21,82 3 Stef Goense (OTT) 0.23,36.100m vrije slag junioren 2: 1. Ashwin Wullems 1.16.30 2. Jordy de Reus 1.22,36 3. Mer- tijn Loof (SCH) 1.26,85.50 m rugslag juni oren 2: 1 Arjan van Boven (OTT) 0.44,49 2. Steven Janse (HON) 0.46,71 3. Jorg Verhallen (HON) 0.50,14. 100m school-i slag junioren 4:1. Jonas de Maet 1.23.00 2. Stefan de Feyter 1.26,73 3. Kevin Wul- iems 1.27,81. 200m vrije slag jeugd 2: 1. Leon Wagter (SCH) 2.29,96 2. Jonas de Maet 2.39,85.100m wisselslag mannen: 1. Roel Dellaert (BRU) 1.07,81 2. Gerr- -Jan Ramondt (BRU) 1.08,07 3. Jan-Wil lem Ramondt (BRU) 1.09,08 4x100m vrije slag jeugd 2: 1. Schelde B 2. Bruin vis.Vrouwen.4x100mvrijeslag. 1 Bruin vis 2. Schelde 3. Bruinvis. 4x50m vrije slag: 1. Honte 2. Honte 3. Honte. 25 rug slag minioren 4:1. Jill Vernimmen (OTTi 0.21,01 2. Rowie v.d. Velden (SCH) 0.22.03 3. Iris Erpelinck (HON) 0.22,03 50m schoolslag minioren 6:1Milou v.d. Bulck (HON) 0.47,38 2. Jacqueline Her man (OTT) 0.47,38 3. Lieke Beezemer (SCH) 0.48,22.100m wisselslag junioren 2: 1. Evi Erpelinck (HON) 1.22,03 2. Nikki Eggermont (SCH) 1.23,23 3. Varda Wag- i ter (SCH) 1.24,51. 50m vrije slag jeugd 2. 1Daphne Wiskerke (BRU) 0.32,78 2. Ma riska van Zuuren (SCH) 0.32,88 3. Mari anne van Zuuren (SCH) 0 33,21. 100m vlinderslag vrouwen: 1. Naomi Smits (BRU) 1.20,94 2. Lieselotte de Koek (BRU 1 23.62 3. Varda Wagter 1.36,75. 50m schoolslag vrouwen: 1. Truus Claeys (BRU) 0.41,11 2. Emke Erpelinck (HON) 0.43.39 3. Kim Erpelinck (HON) 0.43,80 50m vrije slag minioren 4: 1. Iris Erpe linck 0.39,66 2. Jill Vernimmen 0.40,96 3. Rowie v.d. Velden 0 41,02. 50m rugslag minioren 6:1. Lieke Beezemer 0.45,32 2. Lisa Alewijnse (SCH) 0.48,06 3. Sylvia Dickie (SCH) 0.49,00. 25m rugslag mino ren 4: 1. Milou v.d. Bulck 0.20,09 2. Jac queline Herman 0.20,47 3. Jill Vernim men 0.21,09, 100m vrije slag junioren 2: 1. Naomi Smits 1.09,77 2. Varda Wagter 1.14,39 3. Nikki Eggermont 1.15,28. 50m rugslag junioren 2: 1. Evi Erpelinck 0.37.12 2. Emke Erpelinck 0.40,22 3. Anne Scheerders (HON) 0.41,40 100m school slag jeugd 2:1Lieselotte de Koek 1.27.29 2 Kim Erpelinck 1.34,41 3. Ilse Beezemer (SCH) 1.36,38. 200m vrije slag vrouwen: 1. Naomi Smits 2.34,83 2. Lieselotte de Koek 2.46,29 3 Nikki Eggermont 2.47,72. 100m wisselslag vrouwen: 1. Truus Claeys 1.19,71 2. Evi Erpelinck 1.23,79 3. Mariska van Zuuren 1.26,89.4x50m vrije slag junioren 2:1. Bruinvis 2, Schelde 3. Honte. dinsdag- mm Voetbal Vriendschappelijk: Uefa's Terneuzense Boys - Biervliet. Aanvang: 19.30 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 43