Advocaat grijpt terug op verleden PZC WK voor aanvallers en rappe mannen Kerkhof ziet MZVC groeien Afgeschreven Theunisse kampioen Profvoetballers lopen geld eigen fonds mis 22 Ivanisevic scoort overal Clarence Seedorf en Ronald de Boer maken rentree in Oranje Hooligans zijn paspoort kwijt ■■■■■BMHBHBHBMiraiBKfaMWHM—Bi Debuut Oost in olympisch elftal Niemann wil ook als moeder weer winnen WK wielrennen 2005 in Madrid Kanu speelt met Sierra Leone Yu absent tegen Frankrijk Schalken stijgt plaats Doelman op stage bij Feyenoord Babangida naar Saudi-Arabië Lampre-renners vrijgelaten KNVB waarschuwt clubs J Finish op circuit Zolder Wegwedstrijd circuit Zolder-,-'-- (lengte; 3.977m) - O Eerste. Linkse Slerrenwachl 0 L. Bianchi O Chicane 9 G. Villeneuve V 9 Terlaemen Jochen Rindt 9-Jacky Ickx Pitsgebouwen A13\'. Ronde: 13,1 km Individuele, tijdrit. HASSELT mannen elite mannen neo's (onder23) mannen junioren en vrouwen elite vrouwen junioren Albertkanaal WK WIELRENNEN PROGRAMMA TIJDRIT PROGRAMMA WEG MANNEN DATUM RONDES Junioren Onder 23 Elite VROUWEN Junioren di 08/10 l 33.7 do 10/10 43,5 Onder 23 Brussel b zo 13/10 VROUWEN di 08/10 l 15.0 Junioren Élite Junioren wo 09/10 I 23,3 door Marc van Veen MALLORCA - Lichamelijk is hij een wrak, afgeschreven door tal van medici. Wils kracht is echter het toverwoord bij wielrenner Gert-Jan The unisse. Gisteren greep hij op Mallorca de Europese titel op de weg in de leeftijdscategorie boven de dertig jaar. En dat voor iemand die nog steeds kampt met de naweeën van een dwarslaesie en voor een deel gehandicapt is. Theunisse kon het gisteren am per zelf bevatten na de race over honderd kilometer, waar bij hij aan het eind met een Spanjaard en Duitser voorop kwam. Vijf jaar geleden raakte hij in Frankrijk zwaar gewond bij een ongeval. In een afdaling botste hij frontaal op een auto. Al zijn pezen en spieren waren bijna volledig doorgesneden. Theunisse: „Partiële dwarslae sie is de term die artsen ervoor gebruiken. Wilskracht heeft me er doorheen gesleept. Ik laat me door niemand afschrij ven." Jarenlang revalideerde hij. Tegenwoordig woont hij op Mallorca. Daar draait hij weer trainingsdagen van zeven, acht uur. Fysiek is de Brabander nog steeds niet helemaal in orde. Theunisse mist een groot deel van zijn evenwichtsvermogen. Officieel is hij voor dertien pro cent gehandicapt. „De balans is nog wel eens zoek, zeker op een losse ondergrond heb ik moeite om mijn evenwicht te houden." Alle trainingsarbeid om toch weer redelijk normaal te kun nen leven, betaalt zich steeds meer uit. Zoveel zelfs, dat de winnaar van het bergklasse- ment in de Tour de France van 1989 overweegt om volgend jaar weer als professional te starten, in het mountainbiken en op de marathon. „Dat is een nieuwe discipline, die gewel dig in opkomst is. Wedstrijden van over de tweehonderd kilo meter. Dat kan ik wel aan. Ik moet het hebben van mijn uit houdingsvermogen. Korte wedstrijden hebben voor mij geen zin." Het doel om weer als professio nal te gaan rijden, komt niet al leen voort uit eerzucht. Inmid dels heeft hij met sportkoepel NOCNSF gesproken. Theunis se wil graag actief ambassa deur zijn voor de gehandicap tensport. „Ik wil voor mensen een voorbeeld zijn. Je moet je nooit laten afschrijven." ANP ZAGREB - De Kroatische tennisser Goran Ivanisevic viert zijn doelpunt in de af scheidswedstri jd van Zvonimir Boban. Ivanisevic, oud-winnaar van Wimbledon en een groot voetballiefhebber, speelde gisteravond in Zagreb mee met de Kroatische ploeg die in 1998 derde werd op het WK. Te genstander was een selectie van wereldsterren, onder wie Rijkaard, Papin, Rivaldo, Redondo, Bierhoff, Matthaus, Massaro, Donadoni, Rossi, Maldini, Weah en Viduka. Het sterrenensemble won het duel met 2-1. Boban, die in zijn laatste wedstrijd werd vervangen door Ivanisevic, is vooral bekend als aanvoerder van Kroatië en als een van de sterren van het grote AC- Milan uit de jaren negentig. foto Nikola Solic/Reuters dinsdag 8 oktober 2002 WK-wielrennen in Hasselt en Heusden-Zolder door Henri van der Steen ZEIST - Clarence Seedorf keert terug in de selectie van het Ne derlands elftal. De middenvel der van AC Milan raakte onder Louis van Gaal uit de gratie bij Oranje en werd door diens op volger Dick Advocaat ook geen selectie waardig gegund. Tot gisteren. Voor het EK-kwalificatieduel met Oostenrijk, volgende week woensdag, riep Advocaat giste ren twintig spelers op, net zo veel als vorige maand tegen Wit-Rusland. In vergelijking met die wedstrijd zijn Kevin Hofland en Rafael van der Vaart door blessures niet beschikbaar. Patrick Paauwe werd gepas seerd door Advocaat, Andy van der Meyde waarschijnlijk ook. De rechterspits van Ajax ont brak zondag tegen Feyenoord wegens grieperigheid, door gaans geen reden voor een bondscoach om iemand te laten vallen voor een wedstrijd die tien dagen later wordt gespeeld. Voor de vier afvallers haalde Advocaat niet alleen Seedorf bij de selectie, maar kon hij ook weer een uitnodiging sturen naar de PSV'ers Bouma en Ooij- er, alsmede aan ex-Feyenoorder George Boateng, die tegen woordig bij Middlesbrough voetbalt. Boateng werd al eens geselecteerd door Advocaat, thuis tegen Engeland in februa ri dit jaar. Verrassingen telt de selectie al caat alle posities wel dubbel bezet. Behalve dan dat er nau welijks nog een originele bui tenspelerbij Oranje te vinden is. Maar als je het systeem met vleugels hebt afgedankt, heb je die natuurlijk ook niet nodig. Advocaat selecteerde een groep van twintig spelers van wie twee spelers op de tribune zullen plaatsnemen. De volledige selectie bestaat uit: Van der Sar (Fulham), Waterreus (PSV); Frank de Boer (Barcelona), Bouma (PSV), Ooijer (PSV), Reizi ger (Barcelona), Ricksen (Glasgow Rangers), Stam (Lazio Roma); Boa teng (Middlesbrough), Van Bommel (PSV), Cocu (Barcelona), Davids (Juventus), Kluivert (Barcelona), Seedorf (AC Milan); Ronald de Boer (Glasgow Rangers), Hasselbaink (Chelsea), Van Hooijdonk (Feye noord), Makaay (Deportivo la Co- runa), Van Nistelrooy (Manchester United), Zenden (Chelsea). GPD LONDEN-Maar liefst 1209En- gelse hooligans moeten deze week tijdelijk hun paspoort in leveren. De Britse regering hoopt zo te voorkomen dat de geregistreer de vandalen zaterdag de EK- kwalificatiewedstrijd van hun favorieten tegen Slowakije in Bratislava bijwonen. De grens controles in Oostenrijk en Tsje chië zijn in verband met de komst van de Engelse suppor ters verscherpt. SID met al wel, als daar ook de ren tree van Seedorf onder mag val len. Dat Van der Meijde is be dankt, is toch ook opvallend. En André Ooijer is bij PSV bepaald niet aan een serie superwed strijden bezig. De grootste ver rassing is wellicht de terugkeer van Ronald de Boer in de selec tie. De Boer was jarenlang, tech nisch gezien althans, een van de beste spelers van het land, mis schien wel de beste. Met de jaren namen zijn blessureproblemen echter toe. Zijn transfer naar Glasgow Rangers - een topclub in de luwte - gaf aan dat Ronald de Boer zijn beste jaren wel had gehad. Het was niet verbazing wekkend dat Advocaat hem vo rige maand tegen Wit-Rusland passeerde, ten faveure van de nieuwe Ajax-held Van der Vaart. Boos De Boer was daarover ont stemd, nee: hartstikke boos. In Nieuwe Revu zei De Boer: „Ik was zó kwaad dat ik er niet bij zat. Kwaad op Advocaat ja, na tuurlijk. Dat heb ik hem ook ge zegd." Nou ja... „Tenminste, ik -zei tegen hem dat ik teleurge steld was." Advocaat had echter simpel één en één bij elkaar opgeteld om vlotjes tot de conclusie te komen dat De Boer bij Oranje gezien de superdoorbraak van Van der Vaart bij Oranje hooguit nog een reserverol te claimen had. Voor de EK-interland tegen Oosten rijk moet Advocaat vanwege de blessure van Van der Vaart nu toch weer een beroep doen op De Boer. Daarmee geeft Advocaat zichzelf in elk geval eventueel de mogelijkheid, als de situatie het vraagt, over te stappen op een systeem met een rechtsbui ten. In eerste instantie zal De Boer echter zijn geselecteerd voor de positie achter de spit sen. Een kleine wijziging in de selec tie is er nog wat betreft de posi tie van Boudewijn Zenden. De linkerspits van Chelsea werd voor de interland tegen Wit- Rusland nog geselecteerd als aanvaller - en vervolgens opge steld als linksachter. Op de lijst voor Oostenrijk staat hij na drukkelijk vermeld onder de verdedigers. Dit wijst erop dat Advocaat hem weer als links back wil opstellen; Bouma wordt clan zijn stand-in. Met deze selectie heeft Advo- ZEIST - Jason Oost is voor het eerst in de selectie van het olym pisch elftal opgenomen. De negentienjarige aanvaller van RKC Waalwijk is door bondscoach Wim Koevermans opgeroepen voor het EK-kwali ficatieduel in en tegen Oosten rijk op dinsdag 15 oktober. In vergelijking met de ploeg die het eerste EK-duel met Wit- Rusland verloor (0-1) ontbreken Stekelenburg (Ajax) en Hoog- strate (FC Groningen). De volledige selectie bestaat uit: Guido Buziak (TOP/Oss), Gino Cou- tinho (PSV); Jürgen Colin (NAC), Meivin Fleur (RBC Roosendaal), Ci- vard Sprockel (Feyenoord), Michael Dinsdag (Vitesse), Alje Schut (FC Utrecht); Rogier Molhoek (RKC Waalwijk), Said Boutahar (Excelsi or), David Mendes da Silva (Sparta), Youssouf Hersi (NEC), Nicky Hofs (Vitesse), Santi Kolk (Heerenveen); Jason Oost (RKC Waalwijk), Arjen Robben (PSV), Robin van Persie (Feyenoord), Klaas-Jan Huntelaar (PSV), Frank Demouge (NEC). ANP door Anton Lippold EINDHOVEN - Een grote groep ex-profvoetballers is gedupeerd door de Stichting Contractspe- lersfonds KNVB, CFK. Zij wor den gekort op hun maandelijkse uitkering uit het fonds. Volgens CFK-directeur Harko de Vla ming betreft het 445 oud-profs. De profvoetballers storten tij dens hun loopbaan de helft van hun salaris in het CFK, dat met het vermogen de beurs op gaat. Door de grote verliezen op de aandelenmarkt leed het fonds vorig jaar 18,5 miljoen euro ver lies. De spelers kregen daardoor het bericht dat ze de rentebij schrijving van 5 procent mislie pen. Dat leidde al tot woedende reac ties bij de profs. Het CFK-be- stuur garandeerde altijd een vast rendement van de beleg gingen. De grote verliezen tref fen ook de ex-profs. „Wehebben een brief gekregen van het CFK, waarin we dit te horen kregen. Zonder enige toelichting. Ik stond perplex. Ik ben hier niet blij mee en dan druk ik me nog mild uit", zegt John Veldman, oud-prof van onder meer Ajax en Vitesse. „Over geld praat ik niet, maar het gaat om het prin- BERLIJN - De Duitse top- schaatsster Gunda Niemann (36) wil eind volgend jaar een comeback maken. Daarmee maakt Niemann, die het afgelo pen olympische seizoen miste wegens zwangerschap, een ein de aan de geruchten dat ze een punt zou willen zetten achter haar carrière. In een interview met het tijd schrift Super-Illu, dat komende donderdag verschijnt, zegt Nie mann dat zij 'ook als moeder nog een keer mooie overwinnin gen wil vieren'. De sportvrouw uit Erfurt be weert nog te veel plezier te heb ben aan het schaatsen om er mee optehouden. „Ik wil weer het ijs onder de ijzers voelen, de snel heid beleven, die geweldige sfeer in de hallen en de jubel van het publiek ervaren. Aanvankelijk zou ze vandaag haar toekomstplannen bekend maken. Maar Super-Illu trad er gisteren al in een voorpublicatie mee naar buiten. GPD cipe", vervolgt hij. „Directeur De Vlaming van het CFK garan deerde mij de uitkering, dus vraag ik me af wat voor zeker heid we nu nog hebben. Dan hadden ze dit van tevoren moe ten vertellen. Als je A zegt, moet het niet B worden. Dit kan na tuurlijk niet!" De Vlaming zegt dat er geen sprake is van korting op de uit kering. „Bij de vaststelling van de uitkering bouwen we een re- kenrente in van 4 procent. De pensioenfondsen zitten nu niet in een stralende tijd. We hebben de rente niet gehaald, dus moe ten we de vaststelling van de uitkering ook herzien." Veldman is inmiddels bestuurs lid van spelersvakbond Pro- Prof. Deze bond eist inspraak en bestuux-lijke invloed in het CFK. ProProf heeft vierhonderd le den, die een substantieel deel van het vermogen in het fonds inbrengen. ANP door Ad Pertijs ZOLDER - Hasselt sloot gisteren een deel van de buiten- en binnenring af voor de training van het WK wielrennen, dat vandaag tussen Hasselt en het circuit van Zolder begint met de tijdritten voor juni orvrouwen en neo-amateurs. Het ver keer zat onmiddellijk muurvast. „Da's toch even schrikken", zei organisator Rob Beenders. „Dit was pas een test." De 2 3-j arige Belg wil komend weekeinde liefst 150.000 mensen naar het WK trek ken. „Als iedereen zich aan de aanwij zingen van de politie houdt, garanderen we dat de mensen vanaf de parkings met pen delb ussen binnen een kwartier op het circuit staan." Na gisteren houdt ook hij zijn hart vast. Ondertussen gaat het promoten van het WK gewoon door. De vlakke omloop in Vlaams Limburg geldt voor de meeste renners als een buitenkansje op de we reldtitel. In plaats van een saaie afwach tende wedstrijd of afvalkoers belooft de titelstrijd in Zolder een open en enerve rende race te worden. De gedachte aan een massaspurt is vooral de wens van de jeugdige organisatie. Met namen als Za- bel en Cipollini hoopt men massa's men sen van buiten het land naar Zolder te lokken. Leeuw In Vlaanderen moet het vooral de wed strijd van Johan Museeuw worden. De kranten haken gretig in op iedere uit spraak die de Leeuw van Vlaanderen naar voren schuift als kanshebber. Daar- ZOLDER - De wereldkampioenschap pen wielrennen op de weg zijn in 2005 in de Spaanse hoofdstad Madrid. Dat heeft de internationale wielrenunie UCI giste ren bekendgemaakt. Madrid kreeg de voorkeur boven de an dere kandidaatstad Luzern in Zwitser land. Het parkoers zal dwars door de stad Madrid gaan. Het WKbaanwielrennenis voor 2005 vergeven aan Los Angeles. AFP naast is Mare Wauters een graag aange haalde kanshebber. De Rabo-renner woont in Lummen en dat ligt naast het circuit. Dat het ontsnappingen gaat re genen, weet iedere Vlaamse kenner. De kunst is met elke serieuze vlucht een rap pe man mee te sturen. De Nederlandse bondscoach Genie Knetemann zal zoiets ook in zijn gedach ten hebben. Hij wees gisteren Max van Heeswijk, samen met Servais Knaven en Jan Boven, aan om de Nederlandse WK- selectie te completeren. Van Heeswijk kan een koers afmaken. Dat kunnen ook Steven de Jongh, Karsten Kroon en Mi chael Boogerd. De Rabo-renners krijgen dan ook Jan Boven mee als helper. Ten koste van Koos Moerenhout, die gisteren definitief buiten de boot viel. Een buitenkansje, dat houdt de organi satie ook de wielerfans voor. „De koers is op de televisie prima te volgen, maar je beleeft haar pas echt als je er live bij bent", zegt Liesbeth Kees van de 'promo- tiedienst'. Zeven videowalls in evenzo- vele supportershoeken moeten een beeld op de gehele koers geven. Beenders vroeg zich gisteren samen met de politie af hoe hij al het volk geruisloos het circuit binnenloodst. „Als we de rou tes voor de pendelbussen open weten te houden, is er niks aan de hand." De chaos in Hasselt, vanwaaruit de komende drie dagen de tijdritten starten, neemt hij voor lief. „Ach, het voordeel van van daag was, dat iedereen in Hasselt en om streken nu weet dat het WK echt begon nen is." GPD vr 11/10 za 12/10 j ANTWERPEN - Musa Kanu, de aanvallende middenvelder van Hoek, is uitgenodigd voor een wedstrij d met het nationale elftal vanSierra Leone. Door die selectie moet hij de komende thuiswedstrijd van Hoek tegen Scheveningen missen. Kanu vertrekt vandaag naar zijn geboorteland. Hij speelt dit weekeinde een thuis wedstrijd met Sierra Leone tegen Gabon. Die wedstrijd geldt als kwalificatie voor de Africa Cup. Kanu: „Ik ben heel blij met de uitnodiging, want de nationale bond had me al twee j aar niet meer opgeroepen. Toen ik er dit j aar op vakantie was, hebben ze weer contact met me gezocht." Kanu (25) speeldein het verleden zestien interlands voor zijn land. VLISSINGEN - Tafeltennisser Kalun Yu speelt vanavond niet mee in de intexiand tussen Frankrijk en Nederland. De Middelburger, de nummer drie van Nederland, is door bonds coach Pieke Fransen niet geselecteerd omclat hij kampt met een blessure aan de achillespees. Yu's vervanger is Limburger Daan Sliepen. De overige twee spelers zijn de vaste waarden j Trinko Keen en Danny Heister. Het duel in het kader van de Europese competitie wordt gespeeld in Romans sur Isère, bij Lyon. Nedeiiand verloor zijn eerste wedstrijd met 3-2 van Joegoslavië. Frankrijk versloeg Oostenrijk met 3-1. RIJSWIJK - Sjeng Schalken heeft zijn positie bij de beste twintig tennissers van de wereld weer iets verstevigd, De Limburger steeg gisteren op de officiële plaatsingslijst van de zeventiende naar de zestiende plek. Die stijging dankt Schal- 1 ken aan zijn finaleplaats in het ATP-toernooi van Moskou, I Hij verloor zondag die finale van de Fransman Mathieu. AN? j ROTTERDAM - Doelman Tim Howard loopt de komende j twee weken stage bij het beloftenteam van Feyenoord en Ex- celsior. De 23-jarige Amerikaan komt uit voor New York New Jersey MetroStars en werd al eens verkozen tot beste keeper in de Major League. ANP AMSTERDAM- Tijjani Babangida speelt de rest van het sei- j zoen in Saudi-Arabië. Al Ittihad huurt de Nigeriaanse vleu gelspits voor zes maanden van landskampioen en bekerhou der Ajax. De aanvaller kwam in de zomer van 1996 naar Ajax, de club waarvoor hij 122 officiële wedstrijden speelde en 22 keer scoorde. Hij kwam eerder uit voor VW en Roda JC. Ajax verhuurde Babangida eerder aan het Turkse Genclerbirligien Vitesse. ANP TOURS - Tien leden van de wielerploeg Lampre, onder wie vier renners, zijn weer vrijgelaten nadat de politie hen giste l-en na afloop van Parijs-Tours voor verhoor had opgepakt. De acties vonden plaats naar aanleiding van cle affaire-Rumsas. De vrouw van de Litouwse renner werd dit jaar kort na de Tour de France aangehouden met een groot aantal verboden middelen in haar auto. Edita Rumsas verblijft sinds eind juli in een Franse cel. Franse speurders vermoeden een grootscha lig dopingnetwerk binnen de Italiaanse ploeg. AFP door Jan-Jaap Corré MIDDELBURG - Tien jaar lang voetbalde hij niet, maar op aan raden van een vriend begon hij weer. Nu is René Kerkhof (27) een vaste waarde in het eerste elftal van de Middelburgse Za terdag Voetbal Club (MZVC). Na de promotie van vorig sei zoen draait de ploeg nu ook in de derde klasse bovenin mee. „En we kunnen met deze groep nog doorgroeien", weet Kerkhof, die afgelo pen zaterdag in het duel met Apollo drie doelpunten maakte. René Kerkhof groei de op in Koudekerke en doorliep de jeugd- elft allen van de plaatselijke voetbalclub VCK. Op zijn vijftiende stopte hij met voetballen. „Ik had het in die tijd niet zo goed naar mijn zin bij VCK. Daarbij kwam dat ik ook interesse had voor veel an dere sporten. Ik ben me vanaf die tijd onder meer met wind surfen bezig gaan houden", ver telt de spits. Rentree Tien jaar lang voetbalde Kerk hof vervolgens niet en een ren tree op de voetbalvelden leek onwaarschijnlijk. Tot hij drie jaar geleden verhuisde naar Middelburg. „Ik wilde wel weer wat aan sport gaan doen, maar wist eigenlij k niet goed watEen vriend van mij, Ralph Veerhoek, speelde toen bij het net opge richte MZVC en vi'oeg mij om ook weer te gaan voetballen. Dat heb ik gedaan. Ik ben in het tweede elftal begonnen. Toen na een halfjaar het eerste elftal met personele pi-oblemen kwam te zitten, kwam ik daar in beeld. Het eerste seizoen moest ik het doen met een paar invalbeurten. Het is langzaam doorgegroeid en tegenwooixlig ben ik dus ba sisspeler." Dat MZVC, na vorig seizoen ge promoveerd te zijn, op de derde plaats staat in de derde klasse verbaast Kerkhof allerminst. „Wij hebben een goede groep en hadden als doelstelling een plaats bij de eerste vijf. Onze kracht is de mix tussen jong en oud. Aan de ene kant hebben we jongens die ervaring hebben in de tweede klasse en daarnaast ook jonge jongens, zoals Joël le Due en Joost Beekman, die overgekomen zijn van Zeelandia Mid delburg. Ook zij we ten regelmatig het net te vinden. Door dat de groep gemid deld nog wat jonger is geworden dan vorig seizoen zie ik zeker mogelijkheden om door te groeien. Zelfs een nieuw kampi oenschap dit seizoen sluit ik niet uit, al hangt dat natuurlijk van veel factoren af." Het Zeeuws topscorersklassement ziet er als volgt uit: 1. Niék van Spru.nd.el (Aardenburg) en Marcel Lourens (Zeelandia Mid delburg) beiden 7 doelpunten; 3. Martin de Hamer (Nieuwdorp) 6; 4. Robbie van de Wijnckel Breskensj, Adri van Hanegem (IJzendijlce) en Robin van de Moere Bevelanders allen 5; 1. Arjan Human (Hoek), Rie- no van Oost (Hoek), Hans van Dam me (HW'24), Johan Tuin (Goes), Huber Rentmeester (Patrijzen ),Ruud Hoogesteger (Kapelle), Lex Zwang (Duivéland), Alexander Bom (MZVC), Patrick Koppejan (De Meeuxoen), René Kerkhof (MZVC), Joël le Due (MZVC), Jason Blommaert (Veere), Padden van de Water (Yerselce), Martin Kiesenberg (ZSC'62), Dennis Bootsgezel (Zee land Sport), Jackie Minderhout) NoormannenKhaled Boufrahi (Vlissingen) en Lunven Vermeer Vlissingenallen 4. ALKMAAR - Voetbalclubs in het district West 1 van de KNVB worden de laatste tijd geplaagd door 'grappenmakers'. In het blad 'Officiële Medede lingen' waarschuwt de voetbal bond verenigingen voor lieden die wedstrijden uitstellen, af keuren of verplaatsen en arbi ters afbellen. „Vooral de laatste maand gebeurt dat in de omge ving van Amsterdam---.door mensen die telefonisch clubs be naderen en zich voordoen als of ficiële vertegenwoordigers", vertelt hoofd wedstx-ijdzaken Dick Doornebosch. Vooral de amateurtak van Ajax blijkt een geliefd slachtoffer. Daarbij lijkt haast sprake van gerichte acties. Dooimeboseh: „Ach, of het zover gaat weet ik niet. Bovendien kijken ze bij die club ook wel uit." GPD

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 38