PUBLIEKSDAG Goese Uitvaartcentra PZC van Dissel Oostinga Hage edenktekens PC HERMES Wij nodigen de mensen dan ook graag uit op 12 oktober a.s. tussen 10.00 en 16.00 uur in onze centra: Rouwcentrum De Bevelanden, Geldeloozepad 20, Goes. Tel. 0113-311444. Uitvaartcentrum Goes, Zuidvlietstraat 37, Goes. Tel. 0113-216363. De koffie staat klaar. dinsdag 8 oktober 2002 Op 12 oktober a.s. houden de beide Goese Uitvaartcentra (Rouwcentrum De Bevelanden, Geldeloozepad 20 en Uitvaartcentrum Goes, Zuidvlietstraat 37) hun jaarlijkse publieksdag. Waarom een jaarlijks terugkerende publieksdag kan men zich afvragen. Het antwoord van de heren Hoekman (Rouwcentrum De Bevelanden) en Roeland (Uitvaartcentrum Goes) is duidelijk. Op deze dag willen wij de mensen informeren over alle zaken die bij een uitvaart komen kijken. Als uitvaartonderneming ben je vaak de eerste die, na een overlijden in contact komt met de familie of nabestaanden. De eerste zorg is dan natuurlijk de verzorging van de overledene. Hiervoor beschikken wij, binnen onze facilitaire organisaties, over goed opgeleide, gediplomeerde medewerkers die, in overleg met de familie c.q. nabestaanden, de verzorging ter hand nemen zodat op een goede, door de familie gewenste, wijze afscheid genomen kan worden. Heel bewust hebben wij als uitvaartondernemingen gekozen voor eigen medewerkers om te voorkomen dat de familie steeds andere gezichten ziet en wij de kwaliteit van verzorging door middel van opleidingen intern of extern steeds op een hoog peil kunnen houden, want ook in dit werk zijn regelmatig veranderingen en verbeteringen, waardoor de kwaliteit steeds verbetert. Ter plaatse wordt samen met de uitvaartverzorger overlegd of de opbaring thuis of in een uitvaartcentrum moet gebeuren. Bij een thuisopbaring is dan nog de keuze tussen opbaring op bed, met gebruik van een bedkoeling of in de uitvaartkist, met gebruik van de verplaatsbare kistkoeling. Wij vinden het van groot belang dat men als familie voor alle zaken rondom de uitvaart één aanspreekpunt heeft nl. De uitvaartverzorger. Deze man of vrouw begeleidt de familie vanaf het eerste contact tot en met de uitvaart en de tijd daarna. Met deze man of vrouw kan men werkelijk alles bespreken. Doordat wij, als uitvaartondernemingen, alle faciliteiten in huis hebben is er ook een regelmatige controle op de uitgevoerde werkzaamheden en worden onvolkomenheden tijdens het werkoverleg besproken. We zijn ons, als uitvaartondernemingen, dagelijks bewust van de belangrijke rol die we spelen in het rouwproces. Een goed verzorgde uitvaart kan helpen bij het verwerken van het verlies. Vaak komt een overlijden onverwacht en dan moet je kunnen vertrouwen op de zorg en steun van de uitvaartverzorger. De uitvaartverzorger aan wie je alles kunt toevertrouwen en die zal trachten alle wensen ten aanzien van de gehele uitvaart zo goed mogelijk te realiseren. De publieksdag is tevens de gelegenheid om een kijkje achter de schermen van de uitvaartondernemingen te nemen. Hoe ziet het gebouw eruit, wat is een verzorgingsruimte, een klimaatkamer, de mogelijkheden betreffende de aula's en de catering. Hoe functioneert een bedkoeling, wat zijn de mogelijkheden van rouwdrukwerk en advertenties. Wat zijn de mogelijkheden op de begraafplaats of in het crematorium. Kortom we trachten op alle vragen een passend antwoord te geven. Hoe functioneert de organisatie, wat wordt door de uitvaartonderneming geregeld etc. Tijdens deze dag zijn ook diverse aan de uitvaart verwante bedrijven aanwezig om vragen te beantwoorden op hun gebied. Zo kan men voor alle vragen die leven rondom de uitvaart op die dag terecht. Aan de publieksdag in Rouwcentrum De Bevelanden werken o.a. mee: Van Dissel, Oostinga Hage notarissen Zij verstrekken informatie over o.a. testamenten, erfrecht, etc. Zandee de Kuijper Natuursteen B.V. Gedenktekens, grafmonumenten, etc. Tomba Speciale uitvaartkisten en bekledingen Stalhouderij Haasnoot Aanwezig met authentieke rouwkoets met paarden R.V.S. verzekeringsadviseur R D. Arrebout Specialist op het gebied van uitvaartverzekeringen Bloemkwekerij P. Hermes Rou warrangementen Stichting Voorzorg Uitvaart Informatie over vooraf regelen van uitvaarten, etc. Aan de publieksdag in Uitvaartcentrum Goes werken o.a. mee: Van Dissel, Oostinga Hage notarissen Zij verstrekken informatie over o.a. testamenten, erfrecht, etc. Zandee de Kuijper Natuursteen B.V. Gedenktekens, grafmonumenten, etc. Bloemisterij Han Meerhof!' Rouwarrangementen F.D.C. Bos&Richèl U itvaartverzeke ringen ÉgEtifraattcapt (rjjfSjgoéw~'f pj T-h 7. K 7 77 i£ !7i Kloetingseweg 45, Goes Tel.: 0113-232800 Fax:0113-211801 e-mail: notarissen@doh.knb.nl Zandee de Kuijper Een vertrouwd adres met een nieuwe naam Goes: Rotonde Ringbaan-West Tel. (0113) 216555 Middelburg: Arnesteinweg 40 Tel. (0118) 612579 www.grafgedenktekens.nl Bloemisterij bloemen, planten rouwarrangementen Biezelingsestraat 13 Kapelle 0113-341681 Veranderingen in de persoonlijke situatie Wat is voor u de reden een afspraak te maken met RVS adviseurs Arrebout of Sturm? onderdeel van ING Aa) P. Arrebout, W. Sturm Makelaardij o.g. Hypotheken Verzekeringen Pensioenen Sparen Financieringen Financieel Diensten Cenlrum Bos Richèl Blauwedijk 1 4331 JC Middelburg Telefoon (0118) 61 42 87 Fax (0118)62 81 51 Mobiel (06) 53 37 57 28 E-mall: bos@bós-richel.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 24