Kaartenfestival zonder winnaar Schelleman is regelmatigste PZC BKC bedwingt koploper DVS AZVY heeft vrede met 2-2-gelijkspel Voorwaarts en Scheldesport in evenwicht Belgisch geweld in autocross Westdorpe Scheidsrechter speelt hoofdrol bij Terneuzense Boys-Rillandia uitslagen maandag 7 oktober 2002 door Jan Roovers AXEL - De basketbalploegen van Voorwaarts (Axel) en Scheldesport (Terneuzen) kwamen zaterdag de zaal in voor een dubbele streekderby. De Voorwaarts-vrouwen won nen in eigen huis overtuigend met 50-34, de Voorwaarts- mannen leverden de punten in bij de Terneuzense tegenstan der: 47-51. Voorwaarts - Scheldesport 50- 34 (vrouwen): De thuisploeg had in het eerste kwart even tijd nodig om ingespeeld te ra ken en keek na die periode dan ook tegen een 6-14-achter- stand aan. „We moesten elkaar even vin den", zei Sonja Geelhoedt over de aarzelende start. Voorwaarts nam in het tweede kwart de wedstrijd over met een aanval die steeds beter op toeren kwam en sloot de eerste wedstrijdhelft met een 21-18- voorsprong af. „We waren in die fase aanvallend niet scherp genoeg en voerden daarna ook de opdrachten niet meer uit", vond Scheldesport-coach Pe ter Heijnen. In het derde kwart bood de stand van 34-28 nog uitzicht op een goed resultaat voor cle bezoekers. Maar in het slotbedrijf van de wedstrijd werd Scheldesport overspeeld door de thuisploeg, die niet al leen weinig kansen meer weg gaf, maar ook het wapen van de fast-break gebruikte om nog ver bij de tegenstander weg te lopen: 50-34. Petra Geelhoedt (21 punten), Sonja Geelhoedt (11) en Mariek Nanninga (10) waren de topscorers van Voor waarts. Voorvyaarts - Scheldesport 2 47-51' (mannen): De opening was voor de bezoekers (5-9), maar daarna pakte cle thuis ploeg overtuigend het initia tief. Voorwaarts schakelde over naar een hoger tempo en sloot cle tweede periode af op 24-12. Wat voor Voorwaarts een verplicht nummer leek te worden, veranderde echter op slag door de knieblessure die Mischa van Waesberghe in de slotfase van het tweede kwart opliep. De spelmaker en belangrijkste aanvaller van Voorwaarts had op dat moment al dertien pun ten achter zijn naam, maar bleek onmogelijk verder te kunnen. Scheldesport kwam in het derde kwart met twee drie punters naar 29-29, hield Bas Di eleman met vier P 's achter de hand voor cle laatste periode en sloeg in een finale waarin felle duels werden uitgevochten, beslissend- toe: 47-51. Voor Scheldesport was het de twee de zege op rij. Mischa van Waesberghe was topscorer bij Voorwaarts met dertien pun ten. Voor Scheldesport haal den Martin van Ham, Bas Di- eleman en Erik-Jan van de Heuvel elk acht punten binnen door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Twee rode kaarten, een karrenvracht aan gele kaarten, opstootjes, verhit te spelers en twee doelpunten. Het is een korte samenvatting van het duel in de tweede klasse tussen Terneuzense Boys en Ril landia, dat zaterdag één helft redelijk saai en één helft best aantrekkelijk was. Binnen de twee elftallen sprong niet één speler er echt uit en de hoofdrol had iemand anders voor zich ge reserveerd: scheidsrechter Ver meulen uit Moerdijk. De leidsman begon zijn kaar tenfestival in Terneuzen na vijf minuten toen de immer mondi ge Robbie Jonkman om uitleg vroeg na een vermeende over treding. Een gele kaart was het gevolg en er zouden er daarna nog zeven volgen, waaronder nog één voor Jonkman die daar door tien minuten voor tijcl met rood mocht vertrekken, De stand was op dat moment al 1-1 nadat HakimDidi uit een corner vlak voor de rust voor 0-1 had gezorgd en Robbie Jonkman een kwartier na rust gelijk had ge maakt. Beide ploegen zouden na dat doelpunt ook niet meer tot scoren komen. Tevreden met het gelijkspel wa ren de beide trainers allerminst. Ze vonden allebei dat hun ploeg het in een eerder stadium af had moeten maken, maar cle dubieu ze rol van de scheidsrechter had volgens hen ook meegespeeld. „Ik vind het niet erg als een scheidsrechter gele kaarten trekt", vertelde Henk Ottens. „Maar hij geeft Robbie (Jonk man) een kaart voor praten, en als Ryan (de Regt) even latei- langs achter wordt neergehaald geeft-ie niks. Dat was in mijn ogen rood, dus dat snap ik dan niet." Geen vrede Zijn collega van Rillandia had ook geen vrede met het gelijk spel en wees eveneens naar Ver meulen. „We hebben de winst hier uit handen gegeven", zei Rillandia-trainer Paul van Buuren. „Maar daar speelt de scheidsrechter natuurlijk ook een rol in." Van Buuren doelde daarmee op het doelpunt dat vlak na rust door Arjan Koop- mans werd gescoord. Koop- mans liep mee met cle doorge broken Giel Dubbeld, bleef achter de bal en scoorde 0-2. Grensrechter Leo .Jonkman hield zijn vlag naar beneden, maar de leidsman had het an ders gezien en keurde de treffer- af. Het was het breekpunt in de wedstrijd, want een kwartier la ter zette Ryan de Regt met een steekbal Robbie Jonkman al leen voor keeper Alwin van Dongen. De Terneuzense aan valler maakte het koel af (1-1) en vanaf dat moment kwam er- werkelijk leven in het duel, om dat beide ploegen bij tijden wij le licht geïrriteerd waren. Zo trapte Hakim Didi achter de rug van de scheidsrechter bij een corner Jordi Goossen neer. Frans Scheele betrad daarom het veld en Vermeulen stuurde de leider van Terneuzense Boys met rood achter de omheining-. Jonkman mocht niet veel later ook de kleedkamers opzoeken en met tien man greep Terneu zense Boys nog bijna de winst. De inzet van Mario de Fouw be landde echter op de paal. „Wij hadden de bal veel beter rond moet laten gaan", had Paul van Buui-en geconstateerd. „Dat gebeurde niet goed en dan komen we met die bal op de paal nog goed weg. Maar we zijn nog steeds ongeslagen, dus in dat opzicht ben ik wel tevreden." Voor Terneuzense Boys was het alweer het derde gelijkspel van deze competitie. „We hebben nu uit drie thuiswedstrijden twee punten gepakt en dat hadden er eigenlijk zeven moeten zijn"zei Henk Ottens. „We moeten ge woon meer gaan voetballen. Er wordt bij ons soms meer gepraat dan gevoetbald. En we moeten de kansen eens gaan benutten. Ik ben ervan overtuigd dat het dan goed komt." Terneuzense Boys: Ronald Gort; Ro bert Rijnberg, Ralph Zegers, Jordi Goossen; Anrico van Iieclce, Jeroen van de Broeke, Mevlud Eryürük, Ayhan Atmaca; Mario de Fouio (83. Dennis Hamelink), Robbie Jonkman en Ryan de Regt. door Jan Roovers TERNEUZEN - Twee van de drie Zeeuws-Vlaamse korfbal ploegen boekten zaterdag in hun uitwedstrijden verdienste lijke resultaten. BKC hield kop loper DVS op 8-8 en Zaamslag won in Hellevoetsluis met 5-7 van 't Capproen. Luctor verloor. DVS - BKC 8-8: Coach Mare Kolijn van BKC had hier vooraf voor getekend. Maar na afloop besefte hij dat ertegen de koplo per zelfs meer in gezeten had. In een wedstrijd waarin de verde digers meestal baas waren over de aanvallers, kon BKC welis waar pas na de rust en bij 4-4 de aansluiting maken. Daardoor gesterkt ging de ploeg vrijuit spelen, kwam bij 5-6 voor de eerste keer op voorsprong en was bij 6-8 heel dicht bij de overwinning. In een rommelige eindfase werd het nog 8-8. Scores BKC: Danny Hamelink 3, Carlo Hamelink 2, Karin Kolijn, Marieke Roest en Michiel Roest 1 Korbatjo - Luctor 14-8: De uit slag doet vermoeden dat Lu een kansloze wedstrijd spc-; De werkelijkheid was aw tot een kwartier voor tijd! den de bezoekers niet al goed meegedaan, maar dt genstander bij 5-6 ook to; verrast. Bij 8-7 leek de n strijd nog open, maar toe: bezoekers conditioneel zakten kon Korbatjo naar geflatteerde zege uitlopen. Scores Luctor: Jelske Geelhui: Peter Durink 2, Marjolein Dim Davy Jonker en Adri de Jonge 't Capproen - Zaamslag 5-1: een, gelet op de moeit omstandigheden (regenbu harde wind) alleszins redel eerste helft (4-6) werden de: valsvakken van beide plot door de verdedigingen ai troefd. De 1-1-score na de zegt claar alles over. „Een ma re score, maar de ploeg prest boven verwachting", vond: voerder Frans Verpoorte.' Scores Zaamslag: Marcel Zuidam 2, Debby Cerpentier van Zuidam, Joris de Bree, Mc vanReeuivijk en Pieter HamelinI door Rinus Verberkmoes WESTDORPE - De Belgische autocrosser Dirk Velghe deklas seerde zijn concurrenten bij de sprinters zaterdag in Westdorpe tot sparringpartners. Tijdens de zevende autocross in de serie van acht won Velghe al le vier de manches. Bij de sprin ters viel ook Leonard van de Ven (Vlissingen) op. Hij werd twee maal tweede en twee keer derde. Daarmee behield hij de leiding in cle totaalstand, waarin hij uitliep op Sjakko de Visser (Sluiskil), die vierde werd. In de opstapklasse reed Ruben van Overmeeren (Zaamslag) naar zijn zesde dagzege. Pech vogel was Hendrik Netten, die na een koprol met een pijnlijke nek in zijn Opel bleef zitten. Ruim een halfuur na zijn duike ling werd de Hulstenaar (21) door de brandweer uit j crosswagen gehaald en ini ambulance afgevoerd. Daarop kon Bax-t Roelse(Wal landkerkje), samen met Ab Jonge (Hoek) rijder in de Hou CRX in de klasse tot 1550cc, zege in zijn groep pakken. I leidt in het klassement vt Marvin Overbeeke (Hoek), zaterdag tweede werd voorl ve Vermeulen (Westdorpe). In cle klasse tot 1950cc verj vigde Paul van der Poel (Pu zijn leidende positie. In zwaarste groep werd Ad Bij wers (Essen) kandidaat ni| mer één voor de titel. HenkBl gers, die het klassemi aanvoerde, komt niet meer a de start omdat zijn wagen te j fect is geraakt. Bij de key) heeft Simon de Visser (Sluis de titel op zak. Bij de vrouw gaat de eindzege vi-ijwel ze; naar Sari Guiljam Autosport door Jurgen Naeye AXEL - AZW bleef zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Tholen- se Boys steken op een 2-2-ge- Iijkspel. De formatie van trainer Jaap Goossen boog een 0-1-ach- terstand om in een 2-1-voor sprong, maar kon niet voorko men dat de bezoekers twintig minuten voor tijd langszij kwa men. De einduitslag was een juiste weerspiegeling van de krachts- vei-houdingen tussen de twee deklassers. Beide ploegen waren aan elkaar gewaagd en kregen inde slotfase van de open wedstrijd kansen op de winnende treffer. De beste mogelijkheid was voor AZW-invaller Richard Wul- lems, die in de slotminuut alleen op doelman Marius Bal afliep maar de bal te ver voor zich uit speelde, waardoor de kans ver loren ging. Jaap Goossen had na afloop ge mengde gevoelens. „Er lagen drie punten in het verschiet, maar voor hetzelfde geld sta je na afloop met lege handen. Het kon twee kanten opAls j e de he le wedstrijd in ogenschouw neemt, is 2-2 een terechte uit slag." Vertrouwen De thuisploeg keek al vroeg in de wedstrijd tegen een 0-1-ach terstand aan. Tholense Boys middenvelder Jaben Kortland, die vorige week in het thuisduel met Terneuzense Boys al stei'k inviel, startte voor de eerste keer in de basis en beloonde het vertrouwen van zijn trainer met een doelpunt. De talentvolle voetballer speel de zich via een één-tweetje met Michael de Jong behendig vrij en rondde zijn actie alleen voor goalie Niels Meesen koelbloedig af. Een minuut later voorkwam Kees Schieman een groteie ach terstand voor zijn ploeg door een inzet van Francel Kousema ker van de doellijn te halen. Het was een fase waarin Tholense Boys de boventoon voerde, maar alert moest blijven bij de uitvallen van de thuisploeg. Zo verscheen Joep Frusch. alleen voor doelman Marius Bal, maai de aanvallende middenvelder zag zijn inzet gestopt. De re bound werd door Leon Goossen over geschoten. Aan de andere kant lieten Ali Oumhamed en Ronnie de Gi-aaf de kans op 0-2 v liggen. Tien minuten voor het rustsignaal kwam AZW langs zij door een goal van Leon Goos sen. De vervanger van de we gens werk afwezige Jaap den Doelder speelde tot dan toe een zeer ongelukkige wedstrijd en solliciteei-de openlijk naar een wissel. Trainer Jaap Goossen liet de aanvaller staan en zag tot zijn genoegen dat hij de juiste keuze had gemaakt. Scheidsrechter Na de hei-vatting zagen de hon derd toeschouwers een leuke pot voetbal. Dit was mede de verdienste van scheidsrechter Sardjoe uit Vlissingen. Deleids- man, die ondanks een kuitbles sure het duel afmaakte, floot niet voor onbenullige overtre dingen en paste goed de voor- deelregel toe, waardoor het spel weinig weixl ondex-broken. Halverwege de tweede helft kreeg Tholense Boys in een tijdsbestek van drie minuten vier kansen om opnieuw op voorsprong te komen, maar de bezoekers faalden in de afwer king, De Tholenaren kregen het initiatief in de schoot geworpen, omdat cle Terneuzenaren ston den te stuntelen bij het uitver dedigen. „Heel typerend", vond Tholense Boys-trainer Romeo van Aerde, profvoetballer bij Dordrecht. „We wisselen in een wedstrijd sterke fasen af met enorm slechte perioden. Opval lend is dat er altijd eerst een aanleiding moet zijn, voordat we sterker worden. Helaas mis sen we nog de stootkracht om het overwicht te vertalen in doelpunten." Terwijl iedereen zat te wachten op de treffer van Tholense Boys, nam de thuisploeg echter de lei ding. Richard Wullems timede beter dan doelman Marius Bal en kopte de vrije trap van Leon Goossen bekwaam binnen. De voorsprong was echter van kor te duur, want twee minuten later al scoorde Francel Kouse maker de verdiende gelijkma ker. Hij had daarbij het geluk dat zijn afstandsschot afweek via AZ W-speler Jurgen de Reu, waardoor doelman Meesen kansloos was. AZW: Niels Meesen, Kees Schie man (88. Ferry van der Veelce), Ro mano van Overmeire, Gerben Steij- aert, Peter van de Velde (46, Richard Wullems), Wouter Kruisifikx, Joep Frusch, Marco Bolleman, Jurgen de Reu, Veli Eryürük, Leon Goossen (77. Corné Langendoen). Martin Stroo, Maarten Govaert, Eric Peeters en Koen Verburgh (vim-) krijgen van stichtingsvoorzitter Piet Apers (rechts) de RES Trofee uitgereikt. foto Wim Kooyman Motorcrosser uit Magrette pakt eindzege in RES-cross door Rinus Verberkmoes AXEL - Stijn Cauwenberg was zaterdag de beste licentiehouder in de afsluitende RES-motorcross. De zevende plaats van Dennis Schelleman uit Magrette was goed voor het kampioenschap in zijn klasse. Hij kaapte de titel weg voor de neus van Alexander Pochet uit Beauraing. De spanning in de top van het klassement bij de licentiehouders was voor aanvang van de slotwedstrijd in Axel om te snijden. Na het schrappen van de slechtste twee resultaten ging Schelleman met drie pun ten vooi-sprong van staxf. De 21-jarige Po chet, die in voorgaande competities als vijfde en derde was geëindigd, rekende op een perfect lopende KTM-motor met een cilinderinhoud van 250cc. Schelleman ging de slag in met een KTM met een mo tor van 125cc. „Een goed lopende machi ne", oordeelde de 24-jarige vertegen woordiger vooraf. Dat leek ook zo te zij nomdat hij zijn bela ger in de eerste manche op ogenschijnlijk gemakkelijke wijze achter zich kon hou den. Tot in de negende ronde Pochet hem passeerde en wegliep. Hij leek daarmee zijn achterstand in het klassement in één klap goed te maken, maar pal voor de fi nish verleen den As win Vandamme en Jur gen van Ham de achtervolgende Schelle man vrije doorgang, waardoor deze zijn voorsprong slechts met één punt ver kleind zag. De slotreeks moest zodoende de eindwin naar aanwijzen. Het werd een anticlimax, omdat Pochet een duikeling maakte, ver volgens nog een rondje reed, maar toen op moest geven. Zijn opgave kwam voor Schelleman als een bevrijding. Vanaf dat moment was hij zeker van zijn zaak en kon hij zich, zonder ook maar één manche te winnen, kampioen noemen. Superieur In de 125cc-klasse ging de eindwinst naar Maarten Govaert uit Wetteren. In zijn se rie was hij overduidelijk de beste, getuige zijn score van vijftien zeges in de twintig te verrijden manches. Ook zaterdag was de Belg tweemaal de sterkste. In zijn kiel zog volgden Roel van de Bergen ('s-Gra- venpolder) en Maikel van de Goor (Vlis singen), die Rohald Vrijelinck (Oostende) aftroefde in de strijd om de tweede plaats. Sander de Braai kwalificeerde zich zowel zaterdag als in cle eindstand als vierde. De negentienjarige coureur uit Zaamslag werd bovendien uitgeroepen tot de meest beloftevolle ï-enner van het seizoen 2002. In cle klasse 250/500cc was Eric Peeters (Tielen) superieur. De routinier bewees dat in de slotwedstrijd nogmaals door twee keer te zegevieren. Tot twee keer toe versloeg hij Herman van de Bos (Koe wacht), die in cle eindstand derde werd achter Jos Kesters (Opglabbeek). Op zijn beurt bleef Kesters in de eindstand Van de Bos net voor. Bij de veteranen startte Koen Verburg (Assebroek) als klassementslei der, Die status liet hij zich niet ontnemen door de eerste manche op zijn naam te schrijven voor Raymond Peeters (Ste- vooi-t), die in de afsluitende ontmoeting Rudy Walhout (Zandstraat) voor moest laten gaan. Voor de eindstand maakte dat niet meer uit. Peeters bleef Walhout daar in ruim voor. De bijna vijftigjarige Johan Schelleman (Axel) werd achter dit trio vierde, ook in het eindklassement. In de categorie tot 85cc had Martin Stroo (Oost-Souburg), die herstellende is van een armbreuk, voldoende aan meedoen om kampioen in zijn klasse te worden. Zijn optreden werd met winst beloond en maakte dat Christophe Neckbroek (Wet teren) op slag kansloos voor de titel werd. De Belg strandde op de tweede plaats, een klassering die hij zaterdag ook behaalde achter Mark Boot (Burgh-Haamstede). Boy Stockman (Terneuzen) werd derde. Autocross Westdorpe. Tot 1550cc: 1. Bart Roelse (Waterlandkerkje), 2. Marvin Overbeeke (Hoek), 3. Dave Vermeulen (Westdorpe). Tot 1950cc: 1. Paul van de Poel (Putte), 2. Patrick Gabriëls (Kalmt- hout), 3. Dennis Poppe (Vlissingen). Bo ven 1950cc: 1. Arthur Merriënboer (Oost- Souburg), 2. Ben de Ridder (Vlissingen), 3. Ad Brouwers (Essen). Kevers: 1Simon de Visser (Sluiskil). Vrouwen: 1. Marion van Aart (Oud Gastel), 2. Sari Guiljam (Zaamslag), 3. Daphne Soethaert (Sluiskil). Sprinters: 1. Dirk Velghe (Kor- temark), 2. Leonard van de Ven (Vlissin gen), 3. Stefan Rabaut (Grimmingen). Futsal Hulst. Rayoncompetitie: Morres/contro- lec 3-De Reizende Man 5-2, Rabobank- -ADM/Lazarus 1-2, Neckermann/Stunt- markt-Casteels/De Meerpaal 2-5, 't Anker/Schelfhout-Den Dullaert 6-5, Kosova-Pabo 3-1, Première/Zaman sport 2—IZV/IBS 2 8-4, IZV/IBS-'t Jager huis 2-3, Donckers-Chevy's 3-5, ING bank-De Smet 9-6. Stand: Kosova 4-12, Première Zaman Sport 2 4-12, Casteels- /De Meerpaal 4-12, Chevy's 4-9, Pabo 4-9, 't Jagerhuis 4-9, Neckermann/ Stuntmarkt 3-6, Rabobank 4-6, De Smet 4-6, Morres/Controlec 3 4-6, ADM/laza- rus 4-6, 't Anker/Schelfhout 4-6, ING bank 3-3, Max Korting/Van de Voorde 3-3, Donckers 4-3, IZV/IBS4-3, IZV/IBS2 4-0, Den Dullaert 4-0, De Reizende Man 4-0. Oostburg. Orevo. Eerste klasse: Voer man-Oud Sluis 4-6, Delta Nuts-La Porte dOr 1-4, lEquipe-Blauwe Tulp 2-3. Stand: Meeuwsen 2-4, Blauwe Tulp 2-4, Delta Nuts 3-4, Oud Sluis 2-3, lEquipe 3-3, Telepost 2-2, La Porte dOr 2-2, Avance 1-0, RVS/Engelaar 2-0, Voer man 3-0. Tweede klasse: Korenschoof-Riemens 0-5, Olympiaxos-Polderman 2-1, Kool- s-ABN Amro 1-13, Roode Leeuw-de Zwart 1-8, H4A-GEOS 3-3. Stand: H4a 3-5, ABN Amro 2-4, Golden River 2-4, Olympiaxos 3-3, Antieke Duintjes 1-2, Riemens 2-2, GEOS 2-2, Kools 2-2, De Zwart3-2, Polderman 2-0, Roode Leeuw 2-0, Korenschoof 2-0. Motorsport Axel. Tiende RES-cross. 85 cc: 1. Mark Boot (Burgh-Haamstede), 2. Christophe Neckerbroek (Wetteren), 3. Boy Stock man (Terneuzen), 4. Erik Koote (Som- melsdijk), 5. Kevin van Hudt (Terneuzen), 19. Jasper de Vos (Hoek), 22. Dimitri Dek ker (Zandstraat). 125cc: 1. Maarten Govaert (Wetteren), 2. Roel van de Bergen ('s-Gravenpolder), 3. Tennisser overlijdt bij duel in Hulst HULST - De 54-jarige tennisser Toine Rodrigo, aanvoerder van het team van Van Etten Wonen, is zaterdag tijdens een wedstrij d in de bedrijfstenniscompetitie in Den Dullaert in Hulst onwel geworden en overleden. Rodrigo was bezig aan een en kelpartij tegen een speler van DruwaZeerdrWaut toen hij werd getroffen door een hartin farct. Medische hulp door toe gesnelde omstanders, dokter en ambulancepersoneel mocht niet meer baten. In verband met het overlijden van Toine Rodrigo werden direct alle wedstrijden van deze competitie afgelast. Maikel van de Goor (Vlissingen), 4.3 der de Braai (Zaamslag), 5, Roha/cri] li nek (Oostende), 8. Kevin de Beer (A)| 15. Maikel Benjamins (Clinge), 16. Dj go Vaal, 17. Mare Mieras (beiden Axj 18. Elroy Vaal (Kloosterzande),19,Cai van Heese (Koewacht). 250/500cc: 1Eric Peeters (Tielen),2 F man van de Bos (Koewacht), 3. JosK ters (Opglabbeek), 4. Bart Schildermj (Opoeteren), 5. Robin Ploegaert (Slui 6, Peter de Booy (Walsoorden),' Danny de Muynck (Sas van Gent). Veteranen: 1. Koen Verburgh (Ai broek), 2. Rudy Walhout (Zandstraal] Raymond Peters (Stevoort), 4. Joj Schelleman (Axel), 5. Ad Geldof(0o: pelle), 6. Ronny Doppegieter(Hoofdp 9. Bram van Hoeve (Axel), 11. Rij Dekker (Zandstraat), 16. Freddy Willi sen (Hoofdplaat), 19. Peter Vaal (Axe! Licentiehouders: 1. Stijn Cauwentj (Langdorp), 2. Nick Huiszoon (Vlissin 3. Tim Govaert (Wetteren), 4. Pascal Zeeuw (Heikant), 5. Jurgen van Hamlj Niklaas), 6. Aswin Vandamme (Zuickj pe), 7. Dennis Schelleman (Magfej 13. Dion Verhulst (Axel). Eindstand. 85cc: 1. Martin Stroo 10] Souburg), 2. Christophe Neckebrosl Boy Stockman. 125cc: 1. Maarten: vaert, 2. Maikel van de Goor, 3. Ron Vrijelinck. 250/500cc: 1. Eric Peeteü; Jos Kesters, 3. Herman van de Bos.Vj ranen: 1. Koen Verburgh, 2. Rayro) Peeters, 3. Rudy Walhout. Lïcentieh! ders: 1. Dennis Schelleman, 2. Alexan Pochet (Beauraing), 3. Aswin Vand,] VolleybalI Bedrijfsvolleybal Hulst. Eerste kis mannen: Stuntmarkl-Brandax3-0,E Avesta-CVC Doolaege 3-0, Matthijs -Kole Luctor 1-2, BVH Rhodos-S: Smash 2000 0-3. Stand: 1. Stuntirai 5-15; 2. Start Smash 2000 5-10; 3, E. Rhodos 5-10; 4. BVH Avesta 5-9;5. Kj Luctor 6-6; 6. CVC Doolaege 5-Sj Brandax 5-2; 8. Matthijs 5-1. Tweede klasse man" ABN/Amro-Ambulo 1-2, Stuntm: 2-De Troubadour 2-1. Stand: 1. De Tc badour4-10;2. Stuntmarkt 2 4-9; 3. A bulo 4-5; 4. ABN/Amro 5-5; 5. KoleL tor 2 4-0. Eerste klasse vrouwen: Cerestar Be! lux-Van Waterschoot 2-1, ZamanSpt -Verhulst 3-0, Ferket en de Mf -Vroome 1-2, VVC Rhodos-Voorwai 0-3. Stand: 1. Zaman Sport 5-11: Vroome 5-10; 3. Van Waterschoot5- 4. Cerestar Benelux 5-10; 5. Voorwas 5-7; 6. Ferket en de Maat 5-6; 7. Verht 5-4; 8. VVC Rhodos 5-2. Tweede klasse vrouwen: PC Place-Tc de Beu Ie 2-1, CVC/Boehlé-Van We mael 0-3, SC Morres 2-Hau!ez3-0, Jo Morres-SC Morres 1 0-3. Stand: 1. Morres 1 5-14; 2, SC Morres 2 5-10, Total de Beule 5-9; 4. PC Place 5- Haulez 5-6; 6, Jong Morres 5—6; 7. v Wesemael 5-5; 8. CVC/Boehlé 5-2. Derde klasse vrouwen:WentzlerPau« s-'t Hoeksken 3-0, SC Morres 3-Tèj 0-3, De Bruijn-De Sterre 0-3. Stand Tence 5-13;2. Wentzler Pauwels 5-1' SC Morres 3 5-9. Wielrennen Jeugdwielerronde IJzendijke, Dik banden. Tot 6 jaar: 1. Sander Neuck mans (IJzendijke), 2. Arne de Gri (Oudenaarde), 3. Kelvin van Poucke. zendijke). 6, 7 en 8 jaar: 1. Davy Gm (Yerseke), 2. Ivan Dellaert (IJzendijke) 10 en 11 jaar: 1. Koen Dellaert (Drie* gen), 2. Bas Wiersum, 3. Niels Hirdisl den IJzendijke), 12,13 en 14jaar: 1. Ji my Vanoverbeke (Oost Eeklo), 2. P:E Mullaert, 3. Talita van Hoek (beiden BJ vliet). Licentiehouders. Tot 12 jaar; 1- git Lavrijssen, 2. George van Koevefid (beiden Kapelle), 3. Brian van Goeinl (Sluiskil), 4. Niels Wijtinckf Lembekel- 13 en 14 jaar: 1. Remco Bijman (Axel) Kenny de Wilde (Lembeke), 3. Dim Sijnesael (Hellevoetsluis), 4. Agnee] Francke (Koudekerke). Terneuzense Boys-aanvoerder Ayhan Atmaca (midden) vecht een du iessein Dogan van Rillandia. foto Charles Strijd

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 48