Terneuzen krikt moreel flink op PZC PZC Human weer verlosser Hoek Doelpuntenfestij n in vierde klasse A zondagvoetbal Steen ploeterend naar eerste winst Kloetinge blaakt van vertrouwen Ter Leede koploper af ,23 Zondag-hoofdklasser wijst JVC Cuijk met 4-1 terug Panningen verrast TOP maandag 7 oktober 2002 door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Met een magi straal hakballetje verzorgde Ronald van Sliedregt gisteren het slotakkoord bij Terneuzen- JVC Cuijk. Drie verdedigers stonden op het verkeerde been. waarna Mike But voor 4-1 kon zorgen. Het was voor Terneuzen een prachtige afsluiting van een collectief sterk gespeeld duel, waarin de Terneuzenaren het moreel flink opkrikten. 'Dat laatste was nodig ook, want na twee nederlagen op rij had het zelfvertrouwen van veel spelers toch een deukje opgelo pen. „Dat klopt", zei Dimitri -Mbuyu. „En je hebt vandaag "kunnen zien dat het vaak nog veel te onrustig is." De oefenmeester erkende dat met Nico van der Meer achterin het al beter was gegaan dan in voorgaande wedstrijden. De Brabander vormde samen met Danny Magito het hart van de verdediging en pendelde tussen de laatste linie en het midden veld. Magito had zijn handen vol aan de sterke Ferdi Akan- kan, maar won het gros van de cluels. Op de vleugels speelde Hubert van den Hemel links een _sterke wedstrijd en hield Geert Bosschaart op rechts linksbui ten Kris Michiels in bedwang. Gavaarlijk Remco van Leeuwen stond na 25 minuten aan de basis van de -openingstreffer. De afgemeten voorzet van Van Leeuwen werd door Mike But krachtig binnen- gekopt. JVC Cuijk, dat als één van de kampioenskandidaten wordt bestempeld, was daarna gevaarlijk via een snelle coun ter, maar Erik de Koeijer lag in de baan van het schot. Uit de daaropvolgende uitbraak had Van Leeuwen zijn ploeg op een nog comfortabelere voorsprong kunnen zetten, maar zijn inzet was te slap. „We hadden het in de eerste helft al af moeten maken"', ana lyseerde Mbuyu, die zijn ploeg in tactisch opzicht bij balverlies ver terug liet zakken. „Als je te lgen JVC speelt moet je realis Terneuzcn-uitblinker Benoit Moukoko (rechts) heeft uitgehaald voor de 2-1. Verdediger Pascal van de Hombergh van JVC Cuijk is te laat. foto Charles Strijd tisch zijn. Die ploeg geeft zowel Terneuzen de rust mee inging, uit als thuis veel druk en wij wa- was na een dikke minuut, al weer ren niet in de positie om dat ook verdwenen. Danny Magito deel- teproberen." de een klein duwtje uit aan De minimale voorsprong waar Akankan en de toegekende vrije trap werd door voormalig NEC- speler Luuk Maes binnenge schoten: 1-1. Terneuzen leek weer helemaal opnieuw te moe ten beginnen, maar een minuut later toonde Benoit Moukoko zijn klasse. Tussen twee man kreeg hij de bal enigszins geluk kig mee, waarna de Afrikaanse spits knap afrondde: 2-1. door Peter van Kouteren VLISSINGEN - Panningen boekte in de hoofdklasse B van het zondagvoetbal een verras sende zege. De staartploeg ver sloeg leider TOP met 1-0. Panningen - TOP 1-0 (1-0). 37. Olaf van Schijndel 1-0. Scheidsrechter: H. Huygevoort ('s-Hertogenbosch). Rode kaart: 22. Days (TOP). Gele kaart: Van Esseveldt Panningen Ttoeschouwers: 350.. UNA - UDI'19/Beter Bed 1-2 (0-1). 35. Peter van de Heuvel (strafschop) 0-1, 54. Ruud Spooren 1-1, 59. Ri chard van de Boogaard 1-2. Scheidsrechter: JStraven (Rijswijk Gele kaart: Sleddens, Vreven, Spooren (UNA), Van Lanen, Van der Steen, Marcucci, Hofmeijer (UDI- '19/Beter Bed). Toeschouwers: 500. TEC - IVS 3-0 (0-0). 66. Stefan Haaksman 1-0, 84. Hank Laetimia (strafschop) 2-0, 90. Beyhan Konak 3-0. Scheidsrechter: P. Heusmeier (Oldenzaal). Gele kaart: Haaksman (TEC), Roberts, Schulpen, Hensgens (IVS). Toeschouwers: 750. SVMeerssen - OJC Rosmalen 5-2 (1- 1). 21. Bobby Schoonens (strafschop 0-1,43. Jeroen Evelijn 1-154. Bob by Schoonens 1-2, 55. Luc Fibbelers 2-2, 67. Jeroen Evelijn 3-2, 80. Bart Meulenberg (strafschop) 4-2, 85. Stef Joseph 5-2. Scheidsrechter: H. Jaspers (Uden). Toeschouwers: 250. Gemert - Schijndel/Datelnet 1-1 (1- 1). 1. Carlo Vorstenbosch 0-1, 30. Jacco Hoffmans 1-1. Scheidsrech ter: R. Badalchawdhari (Eindhoven Rode kaart: 52. Jeroen Minneboo (Schijndel). Toeschouioers: 900. Vinkenslag - Deurne 2-1 (0-1). 44. Marcel Pommé 0-1 (eigen doelpunt), 55. Atilla Dokmeci 1-1, 68. Marcel Pommé 2-1. Scheidsrechter: B. Dongen ('s-1-Iertogenbosch). Toe schouwers: 150. Vanaf dat moment speelde Ter neuzen een gewonnen wed strijd. Jordy Bakker kwam in de ploeg voor de tegenvallende Saey en zorgde voor meer drei ging. Ronald van Sliedregt werd daarna ingebracht voor Van Leeuwen en dat bleek een gou den wissel van Mbuyu. Nadat Moukoko na individuele acties al een paar keer dicht bij een treffer was geweest, brak hij zes minuten voor tijd (na opnieuw een prachtige actie op de ach terlijn)weer door. Ronald van Sliedregt schoot de voorzet van uitblinker Moukoko hard en hoog binnen. Twee minuten later zorgde Van Sliedi'egt voor het hoogtepunt van de middag. Na een passje van Moukoko zette de sluwe spits Mike But met een fantas tisch hakje alleen voor de kee per en de 4-1 was een feit. Mbuyu: „Natuurlijk ben ik te vreden over vandaag, maar er moet nog wel een aantal dingen veranderen. Ik zou graag meer druk geven en van achteruit wat rustiger voetballen. Als dat lukt, dan gaan wij dit seizoen zeker nog verrassen." Geflatteerd De doelpuntenmaker voor JVC Cuijk vond de 4-1-nederlaag wat geflatteerd en legde de schuld bij zijn eigen ploeg. „Het tempo lag veel te laag"zei Luuk Maes. „We wisten dat Terneu zen, ook thuis, in zijn schulp zou kruipen en daarom moesten we vooral de flanken benutten. Maar ik geloof dat die jongens niet één keer voorbij hun tegen stander gekomen zijn. Deze ne derlaag komt nu wel hard aan." Terneuzen-JVC Cuijk 4-1 (1-0). 25. Mike But 1-0, 47. Luuk Maes 1-1,48. Benoit Moukoko 2-1S4. Ronald van Sliedregt 3-1, 86Mike But 4-1. Scheidsrechter: Th.P. Hoeben (Ven- lo). Gele kaart: Dennis de Kraker (Terneuzen), Anton Konings (JVC Cuijk). Aantal toeschouwers: 400. Terneuzen: Erik de Koeijer; Geert Bosschaart, Danny Magito, Nico van der Meer, Hubert van den He mel; Remco van Leeuwen (73. Ro nald van Sliedregt), Dennis de Kra ker, Johan van Rumst, Stefan Saey (58. Jordy Bakker); Mike But en Be noit Moukoko. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Aan doelpun ten gisteren geen gebrek in de vierde klasse A. In zes duels werd maar liefst 29 keer ge scoord. De meeste treffers vielen te bewonderen bij IJzendijke - Oostburg, dat in 4-5 eindigde. Ook De Noormannen toonde zich productief. Bij rust was het nog 1-1 tegen Ria W, maar na negentig minuten stond er een 5-3-eindstand op het bord. In het duel om de eerste plaats toonde Walcheren zich produc tiever dan Aardenburg, met een 4-1-eindstand tot gevolg. Hulsterloo sloeg in het duel met Renesse binnen zeven minuten driemaal toe en boekte de derde overwinning op rij. Het minste aantal treffers (twee stuks) viel in de duels Clinge - Zeeland Sport (0-2) en Axel - Vlissingen, dat met 1-1 geen winnaar ken de. IJzendijke - Oostburg 4-5: Een sterk gestart IJzendijke leidde na 25 minuten met 2-0 door tref fers van Adri van Hanegem en Michel de Ruijsscher. Door een blessure van Oostburg-speler Mamadouda Gueye (schouder uit de kom) lag het duel hierna zo'n tien minuten stil. Deze spelonderbreking had de bezoe kers blijkbaar goed gedaan, want nog voor rust werd de ach terstand omgebogen tot een voorsprong via doelpunten van Niek Maenhaut (2x) en Ruben de Ridder: 2-3. Een na rust ster ker Oostburg liep via Nico Sol en Abubakar Kourouman (strafschop) verder uit naar 2-5. IJzendijke toonde echter veer kracht en kwam in het laatste kwartier door Michel de Ruijs scher en Adri van Hanegem nog sterk terug tot 4-5. In de laatste minuut miste Adri van Hane gem nog een goede kans op de gelijkmaker; zijn schot ging net naast het doel. De Noormannen - Ria W 5-3: De bezoekers kenden voor rust een overwicht, maar verzuimden verder uit te lopen dan 0-1 via een treffer van Darryl Rawicl- jan. Hierdoor kon Mark Min- derhoud de thuisploeg kort voor rust langszij brengen na een foute terugspeelbal: 1-1. Kort na rust hielp Steven Koster de thuisploeg met een eigen doel punt verder op weg: 2-1. Arjan de Meij maakte nog wel gelijk, maar via treffers van Frank Ma- ranus, Joost Grootjans en Jac kie Minderhoud, slechts door broken door de tweede treffer van De Meij, liep De Noorman nen verder uit naar een 5-3-ze- ge- Clinge - Zeeland Sport 0-2: On danks protesten (omdat aan de treffer een overtreding zou zijn voorafgegaan) werd een jeugdig Clinge al na zeven minuten op achterstand gezet door Ender Igdeci. Kort voor rust verdub belde Ruben de Keizer de voor sprong van de Vlissingers met een fraai afstandsschot: 0-2. In de tweede helft kreeg de thuis ploeg wat meer grip op het duel, echter zonder dat dit tot veel kansen leidde. Omdat Zeeland Sport niet echt meer aandrong, eindigde cle wedstrijd in 0-2. Hulsterloo - Renesse 3-0: In een vrij tam duel verzuimde een sterker Hiilsterloo het eerste halfuur om de kansen te benut ten. Nadat Kenneth Mangnus in de dertigste minuut de ban had gebroken, ging het hard; via treffers van Jan Bosman en op nieuw Kenneth Mangnus was het zeven minuten later al 3-0. Na de rust waren de ploegen wat meer aan elkaar gewaagd, maar ondanks enkele kansjes vielen er geen doelpunten meer. Axel - Vlissingen 1-1 (1-1). IS. Joep van de Broeke 1-0, 35. Khaled Bou- frahi 1-1. Scheidsrechter: H. Atmac (Sluiskil). Gele kaart: Michael Freijzer, Fonny Verstraeten (Axel), Ngefu Sambi, Jaimy Bloppoel (Vlis singen). Aantal toeschouioers: 100. Walcheren - Aardenburg 4-1 (2-0). 26. Mike Geljon 1-0, 29. Roelof Sie- reveld2-0,55. MichelvanDalen3-0, 70. Nielc van Sprundel 3-1, 90. Vin cent de Rijke 4-1. Scheidsrechter: J.M. Vleugel (Wemeldinge)Gele kaart: Iemlce Kuijper, Mike Geljon (Walcheren), Richard Reijniers (Aardenburg). Aantal toeschou wers: 90. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Dankzij een 2- 2-gelijkspel tegen Zeelandia Middelburg heeft Grenswach ters het eerste punt behaald in de derde klasse A. Beide Mid delburgse doelpunten werden gemaakt door Marcel Lourens. Onderaan de ranglijst boekte Steen bij Dosko, dat nu de nieu we hekkensluiter is, een belang rijke 1-0-overwinning. Jn Oost-Souburg had Breskens- - trainer Rinus Zegers een weer zien met zijn oucle club RCS. .Breskens won met 0-1Patrijzen (4-1 tegen Zierikzee) en Moerse Boys (2-0 tegen Domburg) blij ven de ranglijst aanvoeren met beide twaalf punten uit vijf duels. Goes klom via een 4-0- overwinning op Hontenisse naar de derde plaats. Grenswachters - Zeelandia Middelburg 2-2: Uit de eerste de beste aanval van de bezoekers opende Marcel Lourens de sco re: 0-1. In een eerste helft die .gekenmerkt, werd door wer li- voetbal van beide ploegen werd 'verder niet meer gescoord. Vrij wel direct na het begin van de •tweede helft kopte Mark SPORTREDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484454 Fax: (0118) 470102 Email: sport@pzc.nl Jan Dagevos (chef) Frits Bakker (coördinator zuid) Koen de Vries (coördinator midden) Rudy Boogert (coördinator noord) Björn Goorden Roeland van Vliet Eldridge Pentury CENTRALE REDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484000 Fax: (0118)470102 E-mail: redactie@pzc.nl INTERNET www.pzc.nl E-mail: web@pzc.nl Leenaerts de gelijkmaker bin nen: 1-1. Ondanks een licht overwicht voor Grenswachters bracht Marcel Lourens met zijn tweede treffer de Middelburgers in de 65e minuut opnieuw op voorsprong: 1-2. Zes minuten later bracht André Voogd de thuisploeg alweer langszij. Bei de ploegen gingen in cle slotfase op zoek naar de overwinning, maar kwamen niet meer tot sco ren. Dosko - Steen 0-1: Twee slecht voetballende ploegen lieten een eerste helft zien die net zo goed schriftelijk afgedaan had kun nen worden: 0-0. De eerste tien minuten na rust, met kansen voor beide ploegen, leken de aanzet voor een beter tweede bedrijf. Hierna zakte de wed- strijd echter weer in en het was tekenend dat het enige doelpunt voortkwam uit een dode spelsi tuatie. Michel van de Bosch te kende in de 7 5e minuut vanaf elf meter de enige treffer aan: 0-1. Dosko bleek hierna niet meer bij machte om op zoek te gaan naai de gelijkmaker. Moerse Boys - Domburg 2-0: De bezoekers bestreden de koplo pers door met veel mensen ach ter de bal te spelen. Na zeven tien minuten moest het roer om toen Rob Kuijsteimans, on danks protesten van Domburg wegens buitenspel, de score kon openen: 1-0. Ook hierna bleven de beste kansen voor Moerse Boys, vooral via het lastige spit- senduo Niek Voermans en Bas Schraauwen. De tweede helft begon met een goede kans voor Domburg, die echter niet werd benut. Een kwartier voor tijd besliste Niek Voermans het duel definitief door op aangeven van Bas Schraauwen de 2-0 binnen te schieten. RCS - Breskens 0-1 (0-0). 67. Dwight van Hulle 0-1. Scheidsrechter: H.J, Tempelaar (Dordrecht). Gele kaart: Paul Reiter (RCS). Aantal toeschou wers: 125. Patrijzen - Zierikzee 4-1 (2-1). 10. Teun van Slooten 1-0,12. Robin van Welt 1-1. 40. Peter de Jong 2-1, 77. Hubèr Rentmeester 3-1, 80. Peter de Jong 4-1 (strafschop). Scheidsrech ter: L.A.G.M. Winterm,ans (Hank). Gele kaart: Arjan Verburg, Marc van Haneghem (Patrijzen), Jacco van der Schee, Erwin Nelissen, Jarno Vermeulen en Patrick Verkaart (Zie rikzee). Aantal toeschouwers: 150. Hontenisse - Goes 0-4 (0-1). 20. Niels Paardekooper 0-1, 78. Johan Tuin 0-2. 81. Clarence Pahlad 0-3, 87. Quan Tran 0-4. Scheidsrechter: C. Konings (Tilburg). Gele kaart: Luc Vermeerssen (Hontenisse). Aantal toeschouwers: 100. door Rudy Boogert MARKEN - Dertig seconden was Hoek zaterdag verwijderd van het stomste puntverlies in tijden. Talloze 24-karaats kansen werden omgetoverd in losse flodders en tegenstander Marken leek daardoor op het eigen eiland met een 2-2-ge- lijkspel te ontsnappen. Totdat alleskunner Arjan Human op de valreep de verlossing bracht. Marken was toch gewaar schuwd dat Human het in de slotfase van een wedstrijd nog wel eens op zijn heupen krijgt. Twee weken geleden boog hij in de laatste minuten tegen Excelsior Maassluis eigen handig een 2-1-achterstand om in een 3-2-ovei*winning. Zaterdag hield Human de spanning er iets langer in, maar vér in blessuretijd be zorgde hij Hoek opnieuw een 3-2-uitzege. Toen de hele de fensie van Marken lucht raak te in plaats van de voorzet van Bail Poppe, werkte Human de bal koelbloedig in het net. Evenals veertien dagen eerder in Maassluis bracht Humans winnende uithaal zijn ploeg aan de leiding in de hoofdklas se A. Koploper Ter Leede, vorige week nog glorieus win naar in Hoek (0-4), kwam im mers op eigen veld niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen Quick Boys, waai-door Hoek weer over de concurrent uit Sassenheim heen wipte. Maar dat Hoek zaterdag zo lang on zekerheid had over de eigen drie punten, had het volledig aan zichzelf te wijten. Oefening baart kunst, maar in de voetbalwereld gelden blijk baar andere ï'egels. Op de laat ste tx-aining voor het duel met Marken mochten de spelers van Hoek vrijwel de hele oe fensessie op het doel rossen, maar twee dagen later bleek er nog maar weinig munitie in de schoenen te zijn achtergeble ven. „Als we het in de eerste helft gewoon hadden afge maakt met al die kansen, dan was die spanning op het einde niet .meer nodig geweest", vond trainer Angelo Nijskens. Korte mouwen En kansen kreeg Hoek bij de vleet. Nog niet eens de schoten rond het zestienmetei'gebied meegeteld (van met name Hu- man en Kanu), had Hoek de rust kunnen bereiken met een Hoek-spits Arjan Human (rechts) duelleert met een tegenstander van Marken. foto Iwan Lautenschutz 5-1-voorsprong. Wesley de Smet kreeg de bal op een pre senteerblaadje in zijn voeten geschoven en Rieno van Oost kwam zelfs tweemaal oog in oog met Marken-doelman Eel- co Zeinstra, die het gure herfstweer dapper trotseerde met koi-te mouwen, maar bei den hadden geen vuur in de sloffen. Ze compenseex-den him mis sers echter met twee voltref fers. Een één-tweetje uit het boekje tussen Van Oost en De Smet werd na ruim een kwar tier door de laatste afgerond (0-1). Vlak voor rust hervond Van Oost zijn touch, toen hij een formidabele steekpass van Human laag langs de doelman tikte (1-2). Tussendoor had Carlos Hasselbaink - net zo'n stormram als zijn broer Jimmy bij Chelsea - uit de eerste de beste kans voor Marken nog gelijkgemaakt. Na rust kwam er aanvankelijk zand in de machine van Hoek. De aanvallen liepen stroever en de verdediging liet steken en gaten vallen. Balverlies van Human op het middenveld leidde de tweede gelijkmaker in. De aanval die daaruit volg de leek afgeslagen, maar Musa Kanu bood ongewild een her kansing. De bal sprong van zijn voet en daax'doorkon Kees Bank de 2-2 langs Belpaire schuiven. Hoekschoppen Met twee frisse vleugels (Pop pe en De Wispelaere) zette Hoek niettemin zijn slotoffen- sief in, met Human als spil. Een lob van zijn voet werd op de doellijn gekeerd, een schot ging voorlangs, maar met ne gen verdedigers hield Marken stand. Ook de stortvloed aan hoekschoppen leverde niks op. Veextien corners mocht Hoek nemen en daarvan bereikte ruim de helft de eerste paal niet eens. Wellicht nieuwe oe fenstof voor de donderdag- training. De eilandbewoners van Mar ken, laatste op de ranglijst, le ken na Ter Leede 'ook Hoek op een 2-2-gelijkspel te houden. Maar toen scheidsrechter Beltman al bijna lucht hapte voor het laatste fluitsignaal, gooide Poppe er nog één spi'int uit op de rechtex'kant en Hu- man koos nog één keer positie in het zestienmetergebied. En warempel: de voorzet leek langs alles en iedereen van Marken te slalommen, had de rechterschoen van Human als tussenstation en het doel van Max'ken als eindpunt. „In de rust hield ik de spelers al voor dat ze geduld moesten hebben. In het laatste kwartier maken we toch wel het ver schil", blufte Nijskens. „Maar om nou zo lang te wacliten... Het was frustxex-end. We com- bineerden goed, maar de slag room op de taaxt kwam maar niet. Als j e op dit niveau zo veel kansen mist, wordt dat nor maal gesproken afgestraft. Maar gelukkig had Arjan (Hu- man) een bommetje voor het laatst bewaard." Marken - Hoek 2-3 (1-2). 19. Wes ley de Smet 0-1, 32. Carlos Hassel baink 1-1, 41. Rieno van Oost 1-2, 56. Kees Bank 2-2, 93. Arjan Hu man 2-3. Scheidsrechter: D. Belt man (Holten). Gele kaart: Rogier Hoogland (Marken), Djamel Buy- se (Hoek). Aantal toeschouwers: 250. Hoek: Jürgen Belpaire; Johan Mu ch er, Gunther de Meyer, Djamel Buyse, Franky Standaert; Wesley de Smet (61. Bart Poppe), Björn Langeveld, Musa Kanu. Mare Minnaert (61. Frank de Wispelae re); Arjan Human, Rieno van Oost (76. Leon van den Ouden) door Roeland van Vliet KLOETLNGE - Geloof in eigen kunnen heeft Kloetinge zater dag tegen Noordwijk overeind gehouden. De Bevelandse hoofdklasser verprutste een helft lang de ene na de andere kans, kwam daarna zelfs met 2- 0 achter, maar hield vertrou wen, En dus bleef de ploeg vol op de aanval spelen. Binnen veertig minuten veranderde stand van 0-2 in 4-2. Kloetinge had het beste van het spel, maar bakte er in de eerste helft te weinig van in het vijan delijke strafschopgebied. Pieter de Graaff opende het bal der ge miste kansen in de vierde mi nuut. Wilco de Valk, Ronald Zuijdwegt en Erik cle Groene volgden zijn voorbeeld. De inxst werd bereikt met 0-0, waar het misschien 2-0 had moeten zijn. Aan het begin van de tweede helft gaf Noordwijk, de ploeg die tot dan nog nauwelijks ge vaar had gesticht, het goede voorbeeld. Ofwel, nadat De Groene weer een dot van een kans miste, maakte Noordwijk binnen tien minuten cle 0-1 en 0- 2. Toch lieten de Kloetinge-spe- lers het hoofd niet hangen, want ze wisten dat ze bij de sterkere ploeg zaten. Rechtervleugelspe ler De Valk nam het voortouw in het voordzetten van de aanvals golven. Hij was het ook die de 1- 2 op het bord zette, nog geen mi nuut na de 0-2. De Valk pikte de bal op ter hoogte van de zijlijn en stoomde op richting het strafschopgebied. Van het rand je van de 'zestien' schoot hij in de verre hoek. De aansluitingstreffer was de bevestiging voor Kloetinge dat winst er daadwerkelijk in zat. De thuisploeg bleef maar aan vallen en zag die inzet beloond. Bij Erik de Groene, cle spits die het eerste uur zo ongelukkig was geweest in zijn balbeham deling, begon het ook te lopen. Hij zorgde voor de assist bij de 2-2. Ronald Zuijdwegt speelde in op De Groene die met zijn rug naar het doel de bal aarmam. Vervolgens legde hij de bal weer af op de inkomende Zuijdwegt die op zijn beurt Noord wij k- doelman Sander van der Niet verschalkte. En Kloetinge zette door. Tien minuten voor tijd mocht De Groene zijn gram halen. De Valk gaf hem een subtiel passje door het hart van de Noordwijk-ver- dediging. De Groene nam de bal aan en lobde hem vervolgens prachtig over de uitkomende Van der Niet heen: 3-2. En alsof dat nog niet genoeg was, rondde hij ver in blessuretijd een vrije trap af. De bal ging langs de muur en belandde in de verre hoek, buiten het zicht van de doelman: 4-2. Kloetingc-Noordwijk 4-2 (0-0). 48. Florencio Cornelia 0-1, 55. Patrick van Dam 0-2, 56. Wilco de Valk 1-2, 66. Ronald Zuijdwegt 2-2, 81. Erik de Groene 3-2, 90. Erik de Groene 4- 2. Scheidsrechter: A.M.M. Klerks (Waalwijk). Gele kaart: Emiel Dorst (Kloetinge)Toeschouwers: 750. door Hans Radt VLISSINGEN - Ter Leede is na het gelijkspel tegen Quick Boys (1-1) weer koploper af in de lioofdklasse A van het zaterdag voetbal. Hoek pakte de volle winst tegen Marken en nam de leiding weer over. Ter Leede - Quick Boys 1-1 (1-1). 8. Patrick Kalkema 1-0, 45. Remco Torken 1-1. ScheidsrechterE. van der Perk (Leiden). Gele kaart: Ro gier Cordes, Patrick Kalkema (Ter Leede), Raymond Platon, Arie van Rijn (Quick B). Toeschouwers: 2500. Excelsior Maassluis - Kozakken Boys 2-2 (2-1). 9. Stephan van dei- Velde 1-0, 23. Stephan van der Velde 2-0,31. Nabil Bouchlal 2-1,59. Nabil Bouchlal 2-2. Scheidsrechter: H. van Beek (Cothen). Rode kaart: Maarten van Gelderen (Kozakken Boys). Gele kaart: John Verbaan, Marcel Kooman, Anton Versteeg, Marco Kant, Nabil Bouchlal (Ko- zakkken Boys), Barry de Vrede,Ri chard Rasens (Excelsior Maassluis). Toeschouioers: 600. Rijnsburgsc Boys - FC Lisse 1-0 (0-0). 71. Robert Kabelaar 1-0. Scheidsrechter: F. Brand (Rijswijk). Gele kaart: Robert van Wijk, Jasper Ketting (beiden Rijnsburgse Boys). Toeschouwers: 1000. Katwijk - Volendam 0-0. Scheids rechter: J. Angevaare (Hillegom). Aantal toeschouwers: 1000. Scheveningcn - Capelle 0-0. Scheidsrechter: R. de Haan (Oud- Beijerland). Gele kaart: Mohammed Bensaid, Rudy Bentver (beiden Ca pelle). Toeschouioers: 500.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 45