All Ready speelt opnieuw gelijk Scaldina snoept punten bij koploper PZC Dreischor laat zich kaas van het brood eten J Delta Sport mist glans in driekamp WIK-vrouwen pas in tweede helft los Café De Stulp leidt voor twee giganten s2't Zierikzeese korfballers in evenwicht met Vriendenschaar: 15-15 Gelijkspel voor Zierikzee Al Gepast afscheid Ingrid Langel met Kennedy Dago verwining I voor Mark Bootl Marjan van der Veer is eerste districtskampioen uitslagen maandag 7 oktober 2002 door Evelyn Pokorni ZIERIKZEE - Voor de derde achtereenvolgende keer heeft korfbalploeg AU Ready uit Zie- rikzee genoegen moeten nemen met een gelijkspel. In de zater dag gespeelde thuiswedstrijd tegen Vriendenschaar uit Bode graven wisten beide ploegen vijftien keer te scoren. Gezien de stand in de derde klasse A van de veldkorfbal- competitie was een gelijkspel niet vreemd. Zowel All Ready als Vriendenschaar behaalde immers vier punten uit vier wedstrijden en bekleedde daar mee een positie in de midden moot. Echter, met de overwin ning van drie weken geleden op titelkandidaat ACKC nog in het geheugen, was er voor All Ready ROOSENDAAL - Nog steeds zijn de A-junioren van Zierik zee in de hoofdklasse zonder overwinning. In Roosendaal kreeg de ploeg van trainer Leen Koster wel kansen op de winst (twee keer lat, één keer paal), maar verder dan een 1-1-gelijk- spel kwamen de Zierikzeese spelers niet. Hekkensluiter Alliance pakte zodoende het eerste punt in deze competitie. Nadat doelman Ste fan Smalheer in de openingsfa se tweemaal handelend moest optreden ging hij in de dertiende minuut in de fout. Hij liet een vrije trap door zijn handen glip pen en dat betekende de 1-0 voor Alliance. Zierikzee wanhoopte niet en ging op jacht naar de gelijkma ker. Freek Torensma zag een eerste inzet nog gered worden, maar drie minuten na de eerste poging kon de Zierikzeeënaar toch juichen. Een schot op goal werd gelost door de Alliance- doelman en in de rebound zorg de Torensma, een van de betere spelers bij Zierikzee tegen Al liance, voor de 1 -1 BRUINISSE - In de strijd om de Aqua Delta Dressuurbokaal profiteerde Ingrid Langel opti maal van het thuisvoordeel. De manegehoudster uit Bruinisse stuurde op eigen bodem bij de paarden in de klasse Z2 Kenne dy naar de zege. Bij de pony's verdedigde Cynthia Buiter met Claever met succes haar titel. Het winnen van de Aqua Delta Bokaal betekende voor Ingrid Langel met Kennedy een fijn af scheid van de basissport. Na dit succes neemt de amazone uit Bruinisse met de schimmel de overstap naar de nationale klas se lichte tour. Een overstap waar de Cartago-zoon volgens Ingrid Langel aan toe is. Ingrid Langel stuurde Kennedy in de eerste proef naar het goede totaal van 66.66 procent en leek daarmee een onaantastbare voorsprong te hebben opge bouwd. Maar in de tweede proef dreigde haar pupil en clubge noot Mario Eenige toch nog een glorieus afscheid van de basis- sport van Kennedy in de weg te staan. De ruiter uit Zierikzee won met Joplin met overmacht de tweede proef, maar kwam toch een fractie tekort om zijn trainster het algemeen klasse ment van de leiding te verdrin gen. meer mogelijk moeten kunnen zijn. Coach Harm Brandt waag de zich voor aanvang op een nat en winderig sportpark Bannink evenwel niet aan een voorspel ling. „Van Vriendenschaar weet ik heel weinig, behalve dat er een paar lange mensen bij die ploeg zitten. Het zal wel lastig worden, door de wind krijg je met schieten moeilijke wendin gen. Ook het veld is niet gewei- dig." De meeste tegenstand kwam niettemin van de jeugdige ploeg uit Bodegraven, die binnen zes minuten met 0-2 op voorsprong stond. All Ready trok de stand bij 4-4 weer gelijk en nam zelfs een 7-5-voorsprong, maar nog voor de rust herstelde Vrienden schaar de balans: 7-7. Bedachtzamer In de tweede helft was het score verloop bijna identiek aan dat van voor de rust. Weer keek All Ready regelmatig tegen een punt achterstand aan. Toch was er aan de kant van All Ready enige verandering van tactiek merkbaar. Aanvoerster Debbie Winkels en ook Hettie Melissant gingen bedachtzamer te werk in de aanval. En het was vooral Maurice Brul die de aanval van Vriendenschaar keer op keer wist af te breken door de bal te onderscheppen. Nadat beide ploegen kort na rust een keer scoorden bracht uitstekend samenspel van Es ther Talen en Manon Torensma All Ready op een 9-8-voor- sprong. Deze werd echter snel weer tenietgedaan door Vrien denschaar, waarna Jan-Willem van Nieuwenhuijzen weer een punt voorsprong voor All Ready tot stand bracht: 10-9. In deze fase van de wedstrijd, waarin beide korfbalploegen om en om scoorden, liet All Rea dy vooal zien rustig een verdedi ging te kunnen organiseren. Met nog ongeveer vijftien minuten speeltijd voor de boeg en de stand, na een treffer van Esther Talen, opl3-12 leek er nog een spannend laatste kwartiertje in het verschiet te liggen. Op 13-14 kon Jan-Willem van Nieuwen huijzen voor de vierde keer in deze wedstrijd doel treffen uit een vrije worp van aanvoerster Debbie Winkels. Vrienden schaar beantwoordde dit veer tiende punt van All Ready met een langdurig opgebouwde aanval en oogstte daarmee de 14-15. Luuk vanEijken benutte de stafworp, na een overteding op Maurice Brul en maakte hiermee het laatste punt van de wedstrijd. Tikken Nadat het horloge van de scheidsrechter het vertikte om nog verder te tikken en de beide coaches uitkomst moesten brengen over de nog te spelen tijd, waren er vooral mooie kan sen voor All Ready om er alsnog met de winst vandoor te gaan. Coach Harm Brandt bracht een paar minuten voor tijd, de van een gescheurde enkelband her stelde Ronald Snoek voor Henk de Graaf in de wedstrijd. Dat All Ready met Snoek 'meer lengte, meer gogme en meer er varing' (aldus Brandt) in de ploeg heeft, liet deze overduide lijk zien in zijn drie minuten du rende aanwezigheid op het speelveld. Toch kon ook Snoek niets meer veranderen aan de 15-15-stand. Luuk van Eijken, goed voor twee treffers, vond na afloop dat All Ready de kans om te winnen had laten liggen. „Er had meer in gezeten. Vriendenschaar was verdedigend beter, vooral op Hettie Melissant. Verdedigend zijn wij tekortgeschoten. Dat was ook de hoofdoorzaak van het gelijkspel. De tegenstander had een makkelijke afvang en zette ook de aanval makkelijker op. De wind viel mee, maar het veld was erg glad. De laatste paar minuten die wel spannend waren hoopte ik dat Ronald 'm zou maken", aldus de nummer zeven van All Ready. Gevraagd naar de gemoedstoe stand van Harm Brandt na af loop (teleurgesteld of tevreden?) antwoordde deze: ,,'t Zou alle bei kunnen. Ik denk dat 15-15 een terechte uitslag is. Hoewel we met 7-5 voor hebben ge staan, ging het verder gelijk op. Bij de dames was het lengtever schil wel merkbaar. De inzet was goed vandaag, we begon nen matjes maar daarna was het oké. Nee, spannend vond ik het niet, omdat het er goed uitzag en onze voorgaande wedstrijden spannender waren. Een sportie ve wedstrijd was het wel." Scores All Ready: Jan-Willem van Nieuwenhuijzen 4, Henk de Graaf 3, Manon Torensma, Esther Talen en Luuk van Eijken 2, Hettie Melissant en Debbie Winkels 1. Scheidsrech ter: Rob Remans (Sliedrecht) door Jos van Belzen VLISSINGEN - De koploper in de vijfde klas B, Dreischor, leek in Huijbergen op weg naar zijn vijfde zege op rij. In de laatste minuten boog Vivoo de 2-3-ach- terstand echter nog om in een 4- 3-overwinning. Daardoor heeft Jong Ambon (4-1-overwinning op Luctor'88) nu de minste ver- liespunten in deze klasse. Ou- werkerk keerde met een 6-2- nederlaag huiswaarts van FC Bergen. FC Bergen-Ouwerkerk 6-2: Tot kort voor rust kon Ouwerkerk de schade bepei-kt houden tegen een betere tegenstander. Pas in de 44e minuut opende Oram Parlamis de score: 1-0. In de tweede helft bleken de Zeeuwen conditioneel niet meer opge wassen tegen FC Bergen dat vijfmaal toesloeg via Cesar Yeral (2x), Thomas Bergs en Oram Parlamis (2x). Voor de be zoekers scoorden Jakkoo Brou wer en Michael Dalebout tegen. Jong Ambon-Luctor'88 4-1: De beste kansen waren voor de thuisploeg, maar desondanks nam Luctor de leiding via Ar nold Hagenaar. Nog voor rust bogen Nus Lekawaël en El- dridge Pentury deze achter stand om tot 2-1. In de tweede helft liep Jong Ambon verder uit naar 4-1 door Marsal Ririhena en Paulo da Silva Gomes. Zico Tuhuleruw kreeg wegens na trappen de rode kaart. Vivoo-Dreischor 4-3: Na de openingstreffer van Sander Uijl sloeg Martijn Oerlemans twee maal toe namens Vivoo: 2-1. Frank van de Helm en Sander Uijl leken Dreischor een 3-2-overwinning te bezorgen, maar het venijn zat duidelijk in de staart. Nadat hij er in de 88e minuut 3-3 van had gemaakt, sloeg Martijn van de Berg een minuut later uit een strafschop nogmaals toe waardoor het duel in 4-3 eindigde. Lewedorpse Boys-Volharding 1-0: In een open duel lieten bei de ploegen de nodige kansen on benut. De thuisploeg hield via een minimale overwinning to; drie punten over aan dit di door een treffer van Rich, Vermeulen in de 20e minuut Kwadendamme-WW'67 l De thuisploeg kende een g« start wat leidde tot de verdie:, openingstreffer van Roel Jonge in de 17e minuut: 1-0 rust werd Kwadendamme ruggedrongen en twintig mu ten voor tijd maakte Stefan de Velde gelijk: 1-1. De sloth was spannend met kansen v beide ploegen, maar geentr- fers. Robur-Hansweertse Boys 1- Na een kwartier slaagde A; Fertoute erin de bal uit e hoekschop direct achter do; man Peter Hai'inck te depor. ren: 0-1. Blijkbaar geschrokk door deze achtei'stand viel E bur hierna terug, maarkw, het kort voor rust toch n langszij via Dennis Weijers profiteerde van een fouteteru speelbal. De tweede helftbrac) meer kansen voor de Boys ma: geen doelpunten: 1-1. Cluzona-Vosmeer 6-1: Dirk Ca les (2x) en Johan Heijne de 3-0-ruststand vast. Evenlee Vosmeer terug te komen tot Jacco Vaders tegenscoorc maar al snel bracht MarcoMaj de marge weer op drie. Jero: van Maal en Stijn Boeije maa' ten het halve dozijn vol: 6-1. AXEL - Motorcrosser Max» Boot heeft zaterdag in Axel dj tiende wedstrijd om de BES cross op zijn naam geschreven) De jeugdige rijder uit Burgj Haamstede hield in de 85cc-c| tegorie de Belg Christopj Neckbroek en Terneuzena Boys Stockman achter zio Soubui'ger Marlin Stroo, q herstellende is van een arj breuk, werd kampioen in de klasse. Mark Boot kwam daa voor niet in aanmerking, omci hij te weinig wedstrijden vi het RES-circuit heeft gereder Voor de derde keer op rij stapte het All Ready van aanvoerster Debbie Winkels (voorgrond) zaterdag met een gelijkspel van het veld. foto Marijke Folkertsma door Wim Kakebeeke van onze sportredactie ZIERIKZEE - De tafeltennissers van Scaldina kaapten drie punten weg in de uitwedstrijd tegen koploper 't Batje. Niettemin blijven de Zierikzeese spelers in de gevarenzone van de tweede klasse B. Kerkwerve kwam met een 5-5-gelijk- spel uit Oudelande terug, maar na wed strijden heeft het Kerkwerfse trio nog werk te verzetten, want het staat op de laatste plaats in de derde klasse A. 't Batje - Scaldina 7-3: Hans Volkeri pi'esteei't beter clan vernacht met de nieuwe elf-puntenregeling en won in Wolphaartsdijk twee partijen plus de dubbel met Arjan Bom. Alleen Adrie de Jonge was te sterk voor Volkerialhoewel deze genoeg kansen had in de vijfde set om de winst te pakken (6-1-voorsprong). Ai-jan Bom kon alleen de dubbel samen met Hans Volkeri winnen, maar tegen Jan de Troye zat er meer in. Vei'lies in vier sets was het resultaat (8-11, 11-8, 11-5, 11-8). Invaller Jan Remmers sloot geen enkel- partij winnend af. maar maakte het Hans van der Kraan toch lastig. Hij dwong hem tot vier games, maar kon de neder laag van Scaldina niet afwenden. Oudelande - Kerkwerve 5-5: Stoffel van der Wekken was de gi'ote man bij Kei'k- werve. Hij won drie individuele enkel spelen. John Stroo moest in drie games naar de kant, Tom Schaap in vier games en voor Dick Moelker was er helemaal al geen eer te behalen tegen de ontketende Kerkwervenaar (2-11 in de derde game). Alleen het dubbel, Maurice van Slobbe, ging in vijf games verloren. Individueel won Van Slobbe één parij, van John Stroo, maar met name in de vierde game was dat nipt: 14-16. Ook Albex-t de Vos kwam één keer tot winst. Dick Moelker moest er aan geloven: 16-14.11-9 en 11- 7. Scaldina 2 - Kerkwerve 2 5-5: Hoewel de laatste bal pas om één uur 's nachts werd geslagen, was de puntendeling terecht. Pang Yuen van Scaldina won die laatste partij van Ab Kroezeman met 11-9, 13- 11 en 11-8. Yuen was de gevierde man bij de Zierikzeeënaars met louter enkelze ges. Liefst vijf partijen moesten in de vijfde game beslist worden. John Hage leek van Jan Kik te winnen, maar die sloeg op de valreep met 11-3 toe voor zijn tweede overwinning. Jaap Huigens re kende in drie games af met Mar Holkers, evenals zijn twee kompanen van Kerk werve. De dubbelpartij was ook voor Kerkwer ve. Huigens/Kroezenam klopten Yuen- /Kik in vijf games. 't Batje 3 - Scaldina 3 4-6: Jan Remmers had een diukke avond, want hij speelde gelijk met het eei'ste team als invaller mee. Dat weerhield hem er niet van bij zijn eigen team drie partijen winnend af te sluiten. Tegen Wim van Kessel scoorde hij in de viei'de set zelfs negen punten op i~ij en boog hij 8-2-achterstand om in een 8-1 l-overwinning. Kees Sonneveld won twee van zijn drie partijen. Gerrit van den Bosch kon niet imponeren en won slechts één partij. Kerkwerve 3 - Westerzicht 2 7-3: Het trio Jos Lindeman, Gerard Knol en invalster Anja PI andsoen blijft goed meedraaien. Zowel Jos Lindeman als Gerard Knol won individueel drie keer; het dubbel spel moesten ze uit handen geven in vijf games. An ja Plandsoen tekende voor het zevende punt door Kroesen in vijf games te verslaan (12-10 in cle beslissende game Scaldina 4 - Kapelle 7 1-9: Hans Jonker redde de eer voor Scaldina. Hij vei-sloeg Frits Vexwaat in vier sets: 11-7,11-6,9-11 en 11-9. Verder konden Come den Otter en Bert de Jong geen tegenstand van be tekenis bieden. Het gros van de partijen ging gewoon in drie games verloren. Kerwerve 5 - Westerzicht 4 8-2: Na de zware nederlaag van vorige week tegen Oudelande was Kerkwerve gebrand op revanche. Fred van Slobbe en John Pan- nekoek wonnen allebei drie keer. Mar griet de Kan smaakte eveneens het zoet der overwinning: ze versloeg Kuiper in vijf games na een 2-1-achterstand. Het dubbel levei'de het achtste Kerkweiwe- punt op. Kapelle 9 - Scaldina 5 8-2: De nieuwe speler in het vijfde team van Scaldina, Ed Voshol, kon redelijk meekomen en wist Wim Riemens in een keui-ige drieset ter te verslaan. Ook de dubbel van Voshol en Joop van Houdt tegen Wim Riemens en Jeroen Rottier werd gewonnen in een spannende vijfsetter (vijfde game: 9-11). van onze sportredactie SCHARENDIJKE - Op pa pier waren de voetbalsters van WIK'57 in de uitwed strijd tegen ZSC'62 zwaar favoriet, maar op het veld duurde het tot in de tweede helft voordat WIK die rol ook waarmaakte. Toen ging het snel en werd het nog 1-7. WIK-ti-ainer Jan Berrevoets vond zijn ploeg te slap in de eerste helft. „Het leek wel of het team bang was om hier te verliezenZe waren niet fel in de duels en overal een stap te laat." Deze houding i~esul- teerde in een veldoveiwicht voor ZSC, maar de ploeg had te veel kansen nodig om te scox-en, vond ZSC-trainer Kees Snoek. „We kwamen tot vier keer aan toe alleen voor de keepei'. Er ging er maar één in." Zijn WIK-collega vond dat zijn ploeg van geluk mocht spi-eken, „We hadden weinig in te bi-engen. Zij scoorden maar één keer en we kwamen vlak voor rust gelukkig nog op 1-1 ook. Het was een erg slechte eerste helft van ons." Na rust schakelden de be zoeksters een versnelling ho ger en al liep de score op naar 1-4. In de slotfase liep de Kerkwei'fse ploeg nog uit naar 1-7. De treffers voor de thuisploeg was van Michelle Brongeest. Voor de bezoekstei's scooi"- den Ellen Schreurs (driemaal Bianca Kloet (tweemaal), Saskia Kloet en Jaimy van Beveren. door Joop van den Oudenhoven OOLTGENSPLAAT - Marjan van der Veer van biljartvereni ging 't Klusje uit Melissant is de eerste kampioen van het biljart district Schouwen-Duiveland geworden. Zij deed dit in het li- bre zesde klasse. Zij verzekerde zich daarmee van een plaats in de gewestelijke finale. Tevens werd haar prestatie beloond met promotie naar de vijfde klasse. Echt spannend werd het niet in 't Centrum in Ooltgensplaat. Daarvoor was het klassevex- schil van Marjan van der Veer met de rest te groot. Toch lukte het haar niet ongeslagen te blij ven. In de finale moest zij de overwinning laten aan haar vooi'naamste concurrente Adri Ista uit Oosteiiand. Dat was slechts een klein smetje op het overigens fraaie blazoen van de winnares. Het verlies kon zij hebben, om dat haar moyenne garant stond voor de eindo.verwinning en voor promotie naar de vijfde klasse. Dat bereikte Ista, die een uitstekend toernooi afwerkte, evenals nog twee deelnemers aan deze eindstrijd. Dat geeft wel aan dat er knap werd ge presteerd door de deelnemer-s. Opvallend was het optreden van de twaalfjarige Gert Jan van Va- len van BV De Poedel die zijn debuut glans gaf met een zesde plaats en promotie naar de vijf de klasse. Ron van Putten van BV Zierik zee en Saar Hilker van West- hoekladies werden respectieve lijk zevende en achtste. ZIERIKZEE - De voorbereiding verloopt tot op heden voorspoe dig voor de handballers van Ambiance/Delta Sport. Met als uitschieters de optredens tegen Ajax/Lebbeke en Mountain Stars. In Breda maakte de ploeg zaterdagavond echter even pas op de plaats. De oefensessies te gen Tornado (26-21) en Bergeijk (25-19) werden weliswaar in winst omgezet, maar de echte glans was er een beetje vanaf. „Ik had er geen goed gevoel bij," oordeelt Francois Verrijzer na afloop. Beide tegenstanders opereren een klasse lager dan Delta Sport. Het gat tussen cle afde- lingsploegen en het landelijke toneel bleek in de praktijk klei ner dan gedacht. Vooral het ver schil in cijfers uitdrukken bleek een groot manco voor Delta Spoil. Vooral aan de concentra tie wilde het nog wel eens schor ten. „Tegen dit sooil ploegen moet je strak op je poten staan," klonk het na afloop resoluut uit de mond van Francois VeiTijzer. D e sti j 1 van de b allen die j e niet bevalt, geen structuur. En ga zo maar door." De spelbepaler, overgekomen van eerstedivisio- nist Ebcon/Groene Ster, was verre van gecharmeerd van Tor nado en Bergeijk, maar zag wel het nut van de wedstrijden in. Vooral de opening tegen Torna do was frappant. Delta Spo: nam de pot veel te laconiek o] Gevolg was een snelle 6-0-aci terstand, ondanks de nodii reddingen van Peter Bos. 0 rust in het spel te krijgen, gi: achterin het roer om. De van tie die trainer Jansen heeft aa geleei'd tijdens de voorben ding wiei-pen hun vruchten Het blok stond opeens op juiste plek en Tornado moesth antwoord schuldig blijven. Tegen Bergeijk wekt Dei Sport de schijn dat een gro uitslag in de lucht hing. Na e vlotte 9-2-vooi'sprong zakte! spelpeil. „Bij het wisselen w den we iets zwakker. Dat was voorgaande weken niet hetg val," vond Verrijzer. Delta Sp! bleef de partij wel controlen en won verdiend met 25-19. V. zijn terugkeer heeft de in Go woonachtige routinier nog ge- moment spijt gehad. „Er a voor komend seizoen mogelr heden zat. Er lopen drie go linkshandigen rond. Op dit a veau is dat een ongekende lus Inmiddels is bekend geword dat de Zierikzeese ploeg in competitie de krachten zal ni ten met onder meer EDH, S turnus, Wings en Snelwiek „Ik heb er best moed op," rs geerde Verrijzer. „De poule niet gemakkelijk, maar we me ten er ook niet voor wegloper Delta Spoi-t komt tijdens a voorbereiding nog eenmaal i actie. Over twee weken tega EMM in. Middelburg. Biljarten Ooltgensplaat. Districtskampioenschap zesde klasse libre. Eindstand: 1. Marjan van der Veer ('t Klusje) 7 gespeeld - 12 punten, moyenne 1.05; 2. Adri Ista (D' Eu- le) 7-12,0.88; 3. J. Bom (West Brabant) 7- 8, 0.73; 4. Onno Sies (Phoenix) 7-8, 0.69; 5. Van Oevele (West Brabant) 7-6,0.65; 6. Gert Jan van Valen (de Poedel) 7-5,0.72; 7. Ron van Putten (Zierikzee) 7-3,0.56; 8. Saar Hilker (Westhoekladies) 7-2,0.59. van onze sportredactie ZIERIKZEE - Langzaamaan wordt het kaf van het koren gescheiden in de recreatieve volleybalcompetitie van Zierikzee. De twee giganten van vorig seizoen - Zeelandia en vc Lob - zijn als enige twee ploegen nog onge slagen. Niettemin heeft Café De Stulp de leiding overgenomen van Zeelandia. De ploeg won met 3-0 van Duiveland Vastgoed/Kwiek H3, terwijl de vorige leider Zeelandia niet in actie hoefde te komen. De Stulp heeft vijf wedstrijden gespeeld en tien punten, maar Zeelandia volgt op slechts één punt en heeft twee duels minder gespeeld. Titelverdedi ger vc Lob heeft nog maar twee wedstrijden gespeeld, maar verspeelde op de jongste speeldag direct al het eerste punt. Nummer drie Big Boss snoepte de kampioenen van vorig jaar één punt af, maar verloor wel met 2-1. In de B-poule nam HCR De Kroon/Wiska de leiding door een solide 3-0-overwinning op Conexxion. Pra ktij k Jan/Cluzona moest die plaats afstaan, omdat het niet in actie kwam, maar houdt de beste papieren omdat het nog een wedstrijd tegoed heeft. De ach tervolgers Profile Tyrecenter Rinus Roon en 't Vegeitje morsten punten. De topdrie-ploegen in poule C won met de maximale 3-0-score. Bij de wouwen nader de DRV accountants/Wik 3 koploper DRS- /Wik 2 tot op één punt door een 3-0-zege op de meisjesploeg van Wea/Mevo'80. Volleybal Zierikzee. Recreatieve competitie. Poule A: vc Lob - Big Boss 2-1, Café De Stulp - Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 3-0, Wea/Mevo'80 - ATLAS/Korstanje 3-0. Stand: 1Café De Stulp 5-10,2. Zeelandia 3-9, 3. Big Boss 4-8, 4. vc Lob 2-5, 5. Wea/Mevo'80 4-4,6. Atlas/Korstanje 4-3, 7. Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 4-0. Poule B: 'tVegertje -Stars of Life 1-2, HCR De Kroon/Wiska - connexxïon 3-0, Café De Vlinder- Sgravo-de Verfbron 2-1Pro file Tyrecenter Rinus Roon - Wea/Me vo'80 3 2-1Stand: 1HCR De Kroon/Wis- ka 5-12, 2. Praktijk Jan/Cluzona 4-10, 3. Vegertje 4-8, 5. Café De Vlinder 5-8 j Zeelandia 24-7,7. Stars of Life 4-5,8 o? nexxion 5-4, 9. Wea/Mevo'80 3 5-3, Sgravo-de Verfbron 5-2. J Poule C: MOL AGRO - VVOZ 3-0, Schiloj de Oude/Kwiek H4 - Zeelandia 3 A Stadscafé De Banjaard - Sgravo-DEKviï keersopleidingen 3-0, ATLAS 2 J Wea/Mevo'80 jeugd 3-0. Stand: V LAS 2 5-13,2. Schilderde Oude/Kwiet 5-12, 3. MOL AGRO 4-11,4. MarlecoT zona 2 4-8.5. Zeelandia 3 4-4,6. Stads.' fé De Banjaard 4-3, 7. VVOZ 4-3,8 Sg1. vo-DEK verkeersopleidingen 4-2, Wea/Mevo'80 jeugd 4-1. Poule DA: CZ actief in gezondhei- Kwiek/Sporthuis Zierikzee D1 2-1, BojJ Dier&Tuin/Wik - HCR De Kr°.og| vo'80Dames 1-2, Dn» - Wea/Mevo'80 Meisjes 3-0. Stand. DRS/Wik 2 4-12,2. DRV accountant 3 4-11, 3. CZ actief in gezondheid 5-lWj Wea/Mevo'80 Dames 5-10,5. Mazda gemaate 5-7, 6. Duckhams mo»r«» Cluzona 4-6, 7. Bolle Dier&Tuin/VWMj 8. Kwiek/Sporthuis Zierikzee D1 4-4; HCR De Kroon/Wiska Dames 5-2, '1 Wea/Mevo'80 Meisjes 5-2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 40