Walcheren spelenderwijs naar top PZC De Stormvogel krijgt te weinig Dammers nestelen zich in top Stroo wint RES-cross ondanks armblessure Tholense Boys pakt een puntje bij AZVV Leiders vierde klasse maken geen fouten 26 Vierdeklasser ook te sterk voor Aardenburg: 4-1 si": uitslagen Makje Schuit en De Nooijer Tennisser overlijdt tijdens wedstrijd agenda wb maandag 7 oktober 2002 door Pieter van Klinken VLISSINGEN - Walcheren heeft gisteren met speels gemak het duel met Aardenburg ge wonnen: 4-1. De Zeeuws-Vla mingen moesten hierdoor hun koppostie in de vierde klasse af staan aan de Vlissingers. De thuisploeg domineerde het eer ste uur en scoorde driemaal. Aardenburg leek pas daarna vleugels te krijgen, maar scoor de slechts één keer. Het was duidelijk dat Walche ren en Aardenburg om de kop positie. Beide ploegen speelden verzorgd voetbal. Het grootste probleem bij Aardenburg was de fysieke kracht. De jonge ploeg kon niet opboksen tegen de power die Walcheren in de strijd gooide. Op het midden veld en in de aanval bleek vooral in de eerste helft dat Walcheren de duels won door meer kracht en felheid in de strijd te leggen. De ploeg van trainer Robbie de Muij nek maar twee keer een kans creëren. „Walcheren speel de wat mannelijker", legde de oefenmeester na de wedstrijd uit. „Vooraf had ik al mijn twij fels. Hoe reageren die jonge spe lers op de fysieke kracht? Nou, ze waren te zenuwachtig en mis ten daardoor kracht." Doordat Walcheren op het mid denveld sterker was, brak de ploeg vaak uit richting doel van Aardenburg-doelman Arjen Worst, één van de uitblinkers in de laatste wedstrijden. Ook gis teren verkocht hij zijn huid duur. Dankzij enkele prachtige reddingen voorkwam hij dat de schade voor rust beperkt bleef. Van de acht kansen die de thuis ploeg in het eerste deel kreeg, gingen er maar twee in. En die twee keer was Worst absoluut kansloos. Pas na 26 minuten viel de eerste goal. Na een vastgelopen aanval van uitblinker Paul Bunnik, kwam de bal voor de voeten van Mike Geljon, die zijn uithaal van vijftien meter in de rechter hoek zag vallen. Drie minuten later was het diezelfde Geljon die een vrije schop panklaar op de voet van Roelof Siereveld legde. Hij dacht nauwelijks na en vuurde de bal achter Worst: 2-0. In de tweede helft ging Walche ren verder waar het gebleven was. Al na tien minuten was het derde doelpunt een feit. Michel van Dalen schoot een vrije schop vanaf 25 meter in de rech terbovenhoek. Pas daarna leek de schroom van de spelers van Aardenburg af te vallen. Na tien minuten kwam het ver diende doelpunt voor de bezoe kers. Invaller Angelo Sinack, die de aanval was komen ver sterken, kopte de bal op de lat waarna Niek van Sprundel de bal binnenschoot. Een waar kansenfestijn volgde voor de Zeeuws-Vlamingen. Van Sprundel gleed uit bij een kans één minuut later. Nog geen mi nuut daarna schoot hij de bal op de paal en twee minuten later was het Arjen Quaak die miste. In totaal werden in de tien mi nuten na het doelpunt van Van Sprundel vier ballen op de paal of op de lat geschoten door Aar denburg. Walcheren kon daarna profite ren van de gaten die in de verde diging van Aardenburg vielen. In blessuretijd was het Mike Geljon die Vincent de Rijke in de gelegenheid stelde om de 4-1 te maken. Bij Walcheren kunnen ze nu gaan denken aan de periodeti- tel. Nog maar twee wedstrijden winnen en dan is de ploeg zeker van een plaats in de nacompeti- tie. Dat is opmerkelijk. Vorig seizoen speelde de ploeg bijna tot de laatste wedstrijd om lijfs behoud in de vierde klasse. „Nu zijn we de best voetballende ploeg in deze klasse", vindt Wal- cheren-aanvoerder Michel Ca rol. „We denken natuurlijk al aan de periodetitel, maar het is nog vroeg. We moeten eerst maar eens de volgende wed strijd winnen." Walcheren: Lars Peters; Freddy Compeer, Marco Schroevers, Michel Carol, Niels Westerterp (76. Ruud Hosemans (90. Stefan Meliefste Roelof Siereveld, Paul Bunnik. Mi chel van Dalen, lemke Kuijper (84. Dennis de Rijke); Mike Geljon, Vin cent de Rijke. door Rinus Verberkmoes AXEL - Ondanks een armbles sure heeft Souburger Martin Stroo zaterdag beslag gelegd op de eindzege in de RES-cross. In de 125cc-klasse waren er ere plaatsen voor Roel ban Bergen en Ma i kei van de Goor. In de 125cc-klasse ging de eind- winst naar Maarten Govaert uit Wetteren. In zijn serie was hij overduidelijk de beste, getuige zijn score van vijftien zeges in de twintig te verrijden manches. Ook zaterdag was de Belg twee maal de sterkste. In zijn kielzog volgden Roel van de Bergen ('s- Gravenpolder) en Maikel van de Goor (Vlissingen), die Rohald Vrijelinck (Oostende) aftroefde In de categorie tot 85cc had Martin Stroo (Oost-Souburg), die herstellende is van een arm breuk, voldoende aan meedoen om kampioen in zijn klasse te worden. Zijn optreden werdmet winst beloond en maakte dat Christophe Neckbroek (Wette ren) op slag kansloos voor de ti tel werd. De Belg strandde op de tweede plaats, een klassering die hij zaterdag ook behaalde achter Mark Boot (Burgh- Haamstede). door Jurgen Naeye AXEL - AZW bleef zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Tholen se Boys steken op een 2-2-ge- lijkspel. De formatie van trainer Jaap Goossen boog een 0-1-ach- terstand om in een 2-1-voor sprong, maar kon niet voorko men dat de bezoekers twintig minuten voor tijd langszij kwa men. De einduitslag was een juiste weerspiegeling van de krachts verhoudingen tussen de twee deklassers. De ploegen waren aan elkaar gewaagd en kregen in de slotfase van de open wed strijd kansen op de winnende treffer. De thuisploeg keek al vroeg in de wedstrijd tegen een 0-1-aeh- terstand aan. Tholense Boys middenvelder Jaben Kortland, die vorige week in het thuisduel met Terneuzense Boys al sterk inviel, startte voor de eerste keer in de basis en beloonde het vertrouwen van zijn trainer met een doelpunt. Een minuut later voorkwam Kees Schieman een grotere ach terstand voor zijn ploeg door een inzet van France! Kousema ker van de doellijn te halen. Het was een fase waarin Tholense Boys de boventoon voerde. Tien minuten voor het rustsig- naal kwam AZW langszij door een goal van Leon Goossen. Na de hervatting zagen de honderd toeschouwers een leuke pot voetbal. Dit was mede de ver dienste van scheidsrechter Sardjoe uit Vlissingen. De leids man, die ondanks een kuitbles sure het duel afmaakte, floot niet voor onbenullige overtre dingen en paste goed de voor- deelregel toe, waardoor het spel weinig werd onderbroken. Halverwege de tweede helft kreeg Tholense Boys in een tijdsbestek van drie minuten vier kansen om opnieuw op voorsprong te komen, maar de bezoekers faalden in de afwer king. De Tholenaren kregen het initiatief in de schoot geworpen omdat de Terneuzenaren ston den te stuntelen bij het uitver dedigen. „Heel typerend", vond Tholense Boys-trainer Romeo van Aerde,' profvoetballer bij FC Dordrecht. „We wisselen sterke fasen af met enorm slech te perioden. Opvallend is dat er altijd eerst een aanleiding moet zijn, voordat we sterker worden Helaas missen we nog de stoot kracht om het overwicht te ver talen in doelpunten." Terwijl iedereen zat te wachten op de treffer van Tholense Boys, nam de thuisploeg echter de lei ding via Richard Wullems. Twee minuten later al scoorde Fran- cel Kousemaker de verdiende gelijkmaker. Hij had daarbij het geluk dat zijn afstandsschot af week via AZW-speler Jurgen de Reu, waardoor doelman Meesen kansloos was. Tholense Boys: Marius Bal, Arie Draaijer, Rick van de Velde, Carlo Heijboer, Jeroen Nieuiokoop, Wim Schot, Jaben Kortland (60. Frans Hagenbeek), Michael de Jong, Ali Oumhamed (77. Said Oumhamed), Ronnie de Graaf, Francel Kousema ker. Moment uit de wedstrijd tussen de Stormvogel en Dokkelaers. foto Ruben Oreel door Ko Mechielsen VLISSINGEN - De waterpoloërs van de Stormvogel kregen zaterdag te weinig in de tweede wedstrijd in de tweede klasse. De Vlissingers speelden tegen Dokkelaers een goede wedstrijd maar stonden na het laatste fluitsignaal met lege handen 4-5. Een klasse lager deed Schelde het opnieuw goed door met 14-3 te winnen van DSZ. Stormvogel begon goed maar miste enkele kansen. Dokkelaers scoorde als eerste uit een overtalsituatie: 0-1. Stormvogel speel de overleefde vervolgens twee maal een- man-mindersituatie en wist vervolgens op gelijke hoogte te komen: 1-1. Daarna mis ten de Vlissingers enkele opgelegde kansen, waardoor Dokkelaers met een 2-3-voor- sprong kon gaan rusten. In de derde periode speelde de thuisploeg een sterke pressing. Dokkelaers kreeg wei nig kansen terwijl de Vlissingse ploeg de kansen optimaal te benutte: 4-3. Uit een overtal-situatie kwam Dokkelaers weer ge lijk (4-4) waarna een pittige laatste periode aanbrak. Dokkelaers benutte een kans, ter wijl de Stormvogel enkele fraaie mogelijk heden liet liggen: 4-5. Scores de Stormvogel: Sjaak Leijnse en Jan Kees Mol beiden 2. Schelde-DSZ 14-3: Schelde speelde in een hoog tempo en daar had DSZ geen ant woord op. Na de eerste periode stond het al 5-0. Na een dipje in de tweede en derde pe riode (6-0 en 9-2) haalde Schelde weer een goed niveau en haalde in de laatste periode nog eens lekker uit 14-3. Scores Schelde: Bas van de Heuvel, Roderik Won- dergem, Chris van Royen en Cees van Houioelïn- gen 3, Bas Wesdorp en Stefan de Die 1 maal. Stormvogel 2-Aegir 11-8: De Vlissingse re serves hadden een goede start en namen in de eerste periode een 3-0-voorsprong. Daarna kwam Aegir beter in de wedstrijd en maakte dankbaar gebruik van de mogelijk heden. Na 6-4 werd het zelfs 7-7 bij het in gaan van de laatste periode. In de slotfase wisten de Vlissingers de kansen te benutten zodat er een 11-8-zege werd behaald. Scores Stormvogel: Pim Bekkers 5, Jeroen van de Broeke 3, Loek van 't Westende 2 en Hank Rie- mens 1. SWNZ 2-Ganze 3-4: De mannen van Ganze namen steeds een voorsprong. Eind eerste periode was het 1-2 waarna de Goesenaren in de tweede periode op 1-3 kwam. In de derde periode werd het 3-3, waarna Ganze een zwaarbevochten maar verdiende winst behaalde. Scores Ganze: Dennis Rutten, Cheyenne van Ber- kel, Maarten Buijs en Andre van Zijp allen 1. Schelde-PS V 3 17-2Na de zeperd van vori ge week kwam Schelde nu compleet in het bad, terwijl PSV 3 over slechts zeven spelers kon beschikken. Gevolg was een kopie van het duel van vorige week. Alleen was nu Schelde de bovenliggende partij. Via 4-0, 8-1 en 11-1 werd het ,meer dan verdiend 17-2. Scores Schelde: Jolanda Jansen 6, Astrid Segers en Jessica Koster 3 Inge Tanghe en Rehate Lou- iverse 2 en Rowena Witkamp 1. Treffers-Ganze 7-4De vrouwen van Ganze speelden een goede wedstrijd maar kwamen in de eerste twee periodes tekort. Via 3-1 werd het 5-1. Daarna zette de Goese ploeg aan, maar het was te laat. Scores Ganze: Tamara Flore 3, Marjolein Flipsel. Aart Walraven, de nieuwe voorzitter van de Zeeuwse dambond, sleepte een remise uit het vuur. door Wim Broekhoven VLISSINGEN - In de vierde klasse A wonnen vier van de vijf hoogst geplaatste ploegen hun wedstrijd met speels gemak. Al leen Wemeldinge had het in Ca- dzand (3-4) moeilijk, maar Heinkenszand, Borssele, Co- lijnsplaatse Boys en DFS ken den geen problemen. De groot ste uitslag viel te noteren bij Spui-Brouwershaven: 10-0. In 4B wonnen de koplopers met minder grote cijfers. Met een 2- 1-zege op DSE blijft SKNWK in het spoor van DVO'60, dat zon der puntenverlies is. Heinkenszand-Nieuwland 4-1: Na een matte eerste helft, waar in al in de eerste minuut Gerben Menheere een pracht kans om de score te openen miste, drukte de thuisploeg door. Guido Wis- kerke tekende na een kwartier voor de 1-0 en Nigel Holmes vijf minuten later voor de 2-0. Hal verwege werd het via de net in gevallen Marijn van Liere 3-0, voordat Eddy de Vries met een fraaie kopbal de eer kon redden. Nigel Holmes zorgde vijf minu ten voor tij d voor de 4-1 Borssele-Wissenkerke 4-0: Roy Magnus, Hicham El Jadidi (fraaie vrije trap) en Martijn de Graaf scoorden voor rust. Da niël Beyerlein deed dat uit een strafschop na de thee in een wedstrijd, die door de thuis ploeg volledig werd gedomi neerd.. Colijnsplaatse Boys-SPS 4-0: Pas een halfuur voor tijd wist de veel sterkere thuisploeg via Yoeri Visser een opening te for ceren in de bezoekende defen sie. Robert- Jan van de Genug- ten maakte er een kwartier voor tijd 2-0 van. Mark Geene teken de met twee doelpunten in de laatste drie minuten voor de 4-0. Cadzand-Wemeldinge 3-4: In een gelijkopgaande eerste helft opende Richard Schouten na twintig minuten de score voor de bezoekers, maar via twee treffers van Michel Cillekes leidde Cadzand bij rust met 2-1. Angelo Martlé maakte er na een foto Willem Mieras door Daaf Kasse MIDDELBURG - De twee Zeeuwse teams die uitkomen in de landelijke damcompetitie hebben zaterdag klinkende overwinningen behaald. In de hoofdklasse won PWG 's-Gra- venpolder met 13-10 van De OI- dehove uit Leeuwarden. De Middelburgse damclub was in de tweede klasse D met 15-12 te sterk voor de reserves van Meurs/Denk en Zet uit Culem- borg. Friesland is al sinds mensen heugenis een sterke damprovin- cie, die in het verleden wereld kampioenen als Harm Wiersma en Jannes van der Wal heeft voortgebracht. Met die weten schap in het achterhoofd begon nen de dammers van PWG aan him wedstrijd tegen De Oldeho- ve, een club met een rijke ge schiedenis. Het werd een kwalitatief hoog staande wedstrijd, waarin in al le partijen het evenwicht lang gehandhaafd bleef. Het score- verloop was aanvankelijk wei nig spectaculair. Na gelijkwaar dige remises van Erwin Hamers, Andres van den Berge, Ronnie Gunter. Daaf Kasse en Arjo Kousemaker prijkte er na zo'n vier uur spelen een 5-5-tussen- stand op het scorebord. Op dat moment kon de wedstrijd nog alle kanten op, omdat er zowel voordelige als nadelige standen voor de Zeeuwse ploeg resteer den. Bennie Provoost maakte een eind aan de gelijke stand door een prachtige overwinning aan het vijfde bord. In een klas sieke partij profiteerde hij knap van de uitgedunde rechtervleu gel van zijn tegenstander. Na een gelijkspel van Jan van de Weteringh tegen een van de be tere Friezen sleepte Aart Walra ven vanuit een iets mindere stand ook een punt uit het vuur. Gezien de twee resterende stan den was de nederlaag daarmee definitief afgewend. Kees Rijk, die tegen de sterkste speler van De Oldehove zeer lang had standgehouden moest zich gewonnen geven, waardoor de stand weer gelijk werd. John ny de Leeuw werd uiteindelijk matchwinner voor zijn ploeg. Na de tijdnoodfase had zijn te genstander een verkeerde af wikkeling naar het eindspel ge kozen, waardoor de topspeler uit Goes een gewonnen positie had bereikt. Met nog slechts en kele seconden op de klok moest de Fries zich gewonnen geven. Met drie punten uit twee wed strijden draait PWG 's-Graven polder nu mee in de top van de hoofdklasse. Over twee weken wacht de zware uitwedstrijd te gen Heijmans Excelsior uit Ros malen en dan moet blijken of de Zuid-Bevelandse ploeg sterk genoeg is om mee te doen in de strijd om de titel. Middelburg De Middelburgse damclub doet het tot nu toe heel aardig in de tweede klasse D. Zaterdag boekte de ploeg een verdiende overwinning op Meurs/Denk en uur zelfs 3-1 van. Een minum later tekende Schouten al voor de 3-2 en tien minuten voortijd werd het door John Mol ver diend opnieuw gelijk. In de slot minuut ging de winst nog ge- flatteerd naar de bezoekers door een derde treffer var Schouten. DVO'60-Krabbendijke 2-1: k een gelijkopgaande wedstrijd nam de thuisclub een 2-0-voor- sprong door doelpunten van Sa-1 charius (35e min) en Hartman! (60e min), voordat Danny Webe: er een kwartier voor tij d 2-1 van kon maken. Een verdiende Zeeuwse gelijkmaker zat er ver volgens niet meer in. Smerdiek-Stavenisse 4-1: De thuisclub was veel sterker, maar uit een grote hoeveelheid1 kansen scoorde voor rust alleen Erik van Haaften: 1-0. Eenj kwartier na rust werd het 2-0] door een kopbal van Stefan de Jong en tien minuten later 3-0 door een strafschop van Jordv Hage. Erik van Haaften tekende vervolgens eerst nog voor de 4-0, voordat Sander Smits de, bezoekende eer kon redden. Wolfaartsdijk-Halsteren 2-1:1 In een aardige wedstrijd opende Arnold van Gemerden na der tien minuten de score voor de thuisclub. Via Van Rijswijk werd het nog voor rust weer ge lijk. Wolfaartsdijk had na rust een klein overwicht, dat door i Leon Ta venier vier minuten' voor tijd in een winnende treffer werd uitgedrukt. Hoedekenskerke-Vrederust 2-4: Julian Walraven tekende na dertien minuten voor de ge lijkmaker, nadat Rudi Langen- berg al in de zesde minuut de score voor Vrederust had ge opend. Vlak voor rust werd hei door Ei-win Demmers 1-2, maar acht minuten na de thee kor.1 Walraven na onderuithalen van Fred Velkers vanaf elf meter: voor de tweede keer gelijkma ken. Een punt leverde dat de thuis club niet op, want Rogier Ste-i wart tekende een kwartier voor tijd voor de 2-3 en in de slotmi nuut werd het ook nog 2-4 door opnieuw Langenberg. Biljarten Zet 2een team dat voor het me rendeel bestaat uit jonge, oner varen spelers. Lange tijd leek de ploeg uit Culemborg voor een stunt te gaan zorgen, want dankzij combinatieve nederla gen van Piet Nieuwenhuijzen en Jan Grim stond het al snel 0-6 voor de bezoekers. Nadat Jaap de Jonge en David Davidse remise hadden ge speeld kon Middelburg dankzij een goede winstpartij van Peter Schunselaar eindelijk iets te rugdoen. Via Wim Koppejan, die in een uitgedund standj e zijn tegenstander liet vastlopen, werd het vervolgens 8-8. Ad Trapman herstelde zich van zijn nederlaag in de openingswed strijd door een mooie overwin ning aan het derde bord, zodat de Middelburgers eindelijk op voorsprong kwamen. Na een onverdiende overwinning van Frans Blaas en een nederlaag van Jan Moens was het Ruud van Eenennaam die dankzij een voordelige remise de winst voor zijn team veiligstelde. Teamcompetitie district Walcheren de Bevelanden. Klasse B1 Driebanden klein: LBV 2-ALM 1 2-5, De Sportvisser 1-Vega bv 1 5-2, Onda 1-LBV 1 5-2. Klasse B2A: De Sportvrienden 1-De Vier Linden 1 0-7, Avontuur 1-LBV 3 5-2, ALM 2-Scheldezicht 2 3-4, OBK 2-Delta 1 5-2, Onda 2-De Sportvisser 2 5-2. Klas se B2B: DOS ov. 1-Onda 3 0-7, De Toe komst 1-LBV 4 4-3, TOG 1-OHGL1 5-2, Vega bv 3-'t Raedthuys 1 4-3, Onda 3-Drieb. De Kroon 1 5-2. Klasse C1 Libre kl.en kader 38/2: Vega bv5-Windenburg 1 2-5, Distr.team Wal.deBev 1-Winden- burg 1 5-2, Vega bv 5-Windenburg 2 4-3, DOS nieuwk. 1-Vega bv 4 5-2, Re- HaWe 1-Vega bv 6 5-2. Klasse C2A: De Toekomst 2-Onda 4 5-2, Scheldezicht 3-Avontuur 2 0-7. Klasse C2B: OHGL 2-Vega bv 7 0-7, 't Raedthuys 3-OBK 4 7-0 Dampoort 1-De Toekomst 3 2-5. Klasse C3: OBK 5-Delta 3 2-5, OHGL 4-ALM 3 5-2, TOG 2-SNA 1 5-2, HIO 2-OHGL 3 4-3. Klasse C4A: Delta 4-Dampoort 2 2-7, Scheldezicht 4-TOG 3 4-5, ALM 4-De Herberg 4 9-0, DOS ov. TERNEUZEN - Leo de Nooijer, de Walcherse tijdritspecialist, wil nog altijd zijn grenzen ver leggen. Plannen heeft hij om een aanval te gaan doen op het we relduurrecord gestroomlijn lig fietsen. Zaterdag won De Nooij er samen met Jacq Schuit uit Arnemuiden een koppeltijdrit in Terneuzen. Voor de koppeltijdrit was maar weinig belangstelling. Slechts dertien teams kwamen aan de vertreklijn voor de rit langs de Westerscheldedijk tussen Ter- neuzen en Perkpolder. Op de prestatie van De Nooijer en Schuit stond geen enkele maat. Zo'n zeven minuten was hun voorsprong op het duo Sacha Burton en Nelis Rokven van de wielervereniging Zeeuws- -Vlaanderen, dat als tweede eindigde. HULST - De 54-jarige tennisser Toine Rodrigo is zaterdag tij dens een wedstrijd in de be- drijfstenniscompetitie in Den Dullaert in Hulst onwel gewor den en overleden. Rodrigo, aanvoerder van het team van Van Etten Wonen, was bezig aan een enkelpartij tegen een speler van DruwaZeerdr- Waut toen hij werd getroffen door een hartinfarct. Medische hulp van toegesnelde omstan ders, dokter en ambulanceper soneel mocht niet meer baten. In verband met het overlijden van Toine Rodrigo werden direct al le wedstrijden van de competi tie die in het afgelopen weekein de zouden worden gespeeld af gelast. 2-LBV 5 0-9, De Vier Linden 2-Vega bv8 2-7. Klasse C4B: HIO 3-TOG 4 5-4, ALM 5-De Sportvisser 4 9-0, ScheldezichL 5-OKK'77 1 9-0, ReHaWe 3-De Herberg 5 2-7. Klasse C5: OKK'77 3-'t Raedthuys 4 9-0, Vega bv 9-De Herberg 6 7-2. Standen. Klasse BI driebanden: 1. D; Sportvisser 14-20,2. Scheldezicht 13-15.1 3. LBV 24-15,4. De Herberg 1 3-12,5.8. V I Zierikzee 13-12,6. Vega bv2 3-12,7. Vega bv 1 4-11,8. Onda 1 3-10,9. OBK 13-9,10 ALM 1 4-9,11LBV 1 4-8,12. B.V.Jacobs 2-7. Klasse B2A: 1. Onda 2 4-21, 2. De Sportvisser 2 4-19, 3. OBK 2 4-17,4. Scheldezicht 2 4-16, 5. Delta 1 3-15,6, LBV 3 4-12,7. ALM 2 3-11,8. De Vier Lin den 1 4-9, 9. Avontuur 1 2-3,10. De Her berg 2-3, 11. De Sportvrienden 1 4 4 Klasse B2B: 1. Onda 3 4-24, 2. 't Raedt huys 14-18,3. LBV 4 4-17, 4. OBK 3 3-15. 5. Vega bv3 3-11, 6. OHGL 1 3-11,7. D; Toekomst 1 3-10, 8. DOS ov. 1 4-10,9 TOG 1 4-9,10. Drieb. De Kroon 1 3-6,11 OKK'77 1 3-2. Klasse Cl libre en kader 38/2:1Windenburg 2 4-22,2. Distr.tear Wal.deBev 1 4-18,3. DOS nieuwk. 14-171 4. Vega bv 5 4-16, 5. Vega bv 4 4-12,6 Windenburg 1 3-9, 7. ReHaWe 1 3-7,8 Vega bv 6 4-4. Klasse C2A: 1. De Toe-] komst 2 3-14, 2. Scheldezicht 3 4-14,3 Avontuur 2 2-12,4. Onda 4 3-11,5. Delta2, 3-10, 6. De Sportvisser 3 3-9,7. 't Raedt huys 2 2-0. Klasse C2B: 1Vega bv7 4-27 2. De T oekomst 3 4-24,3. 't Raedthuys34- 12, 4. OHGL 2 3-7, 5. Dampoort 1 3-5, E ReHaWe 2 2-2,7. OBK 4 2-0. Klasse C3: V HIO 2 3-16, 2. TOG 2 3-14,3. Delta 33-10 4. OHGL 4 3-10,5. S.N.A. 1 2-7.6.0HGL8 3-7,7. ALM 3 2-5, 8. De Herberg 3 1-4,9. OBK 5 2-4. Klasse C4A: 1Vega bv 8 4-32. 2. ALM 4 4-25, 3. LBV 5 4-24, 4. TOG 31 24,5. De Vier Linden 2 4-22, 6. Dampoort 2 4-17,7. De Toekomst 4 3-15,8. DOS ov. 24-14,9. De Herberg 4 4-13,10. Delta <14-j 9,11. Scheldezicht 4 4-8,12. OKK'77 23 4. Klasse C4B: 1. Scheldezicht 5 4-25T ALM 5 4-23,3. De Herberg 5 4-20,4. HlOi 4-18,5. ReHaWe 33-15,6. Delta 53-13,7 TOG 44-13,8. OKK'77 14-12,9. Avontuu 3 2-1110. De Sportvisser 4 4-1111 Dt Vier Linden 3 2-10,12. Onda 5 2-9. Klass; C5:1Vega bv 9 3-20,2. OKK'77 3 3-19,3 De Herberg 6 3-16, 4. Onda 6 2-11,5. D- Herberg 7 2-9, 6. Scheldezicht 6 2-4,7 Raedthuys 4 3-2. Schieten Scherpenisse. Olympia Match. Jeugd 1! t/m 16 jaar: 1 Pieter Poot 267, 2 Gertjar Rijstenbil 261,3 Jan Willem Bijnagte 255 Klein kaliber geweer liggend: 1 Richar: Poot 575, 2 Leen Bijnagte 567, 3 Johsr van Houdt 563, 4 Abel Potappel 559, Han van Tiggele 559,6 Victor Cras 548, Jan Poot 557, 2 Jan van Tiggele 543, Paul Schotkamp 520, 1 Bram Lindhóot 517, 2 Merien Moerland 487,1 Albert d; Bruyn 469. Klein kaliber karabijn: 1 Victor Cras 281, 2 Thijs Geuze 278, 1 Jurgvd Vlies, 274, 2 Hans Koese 273, 3 Leen Bij nagte 269, 4 Gabie Bolier 256, 1 Arr: Moerland 280, 1 Nico Tijssen 254. Klei" kaliber pistool: 1 Eddie Anthonisse 236 Jurg van de Vlies 222, 1 Johan de Gra:-' 199,2 Berry de Graaf 165. Wielrennen Oosterhout. Jeugd categorie 6, 25 kilo meter: 7. Marco Minnaard (Theo Middel- i kamp). Categorie 7,30 kilometer: 7.Tin' Dees (Theo Middelkamp). _maandag_ PZDB-clubcompetitie. Hoofdklasse Aagtekerke - Tholen. Aanvang 19.30] ■S Voetbal Spreekbeurt van betaaldvoetbo!' scheidsrechter Jac Schenkels. Locatie kantine voetbalvereniging Wemeldinge Aanvang 20.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 26