Wegwerkzaamheden in Terneuzen PZC 14 maand weeknr. werk A werk B werk C werk Dl werk D2 39 oktober 40 41 42 43 november 44 45 46 47 48 december 49 50 51 situatie I situatie II situatie III situatie IV X maandag 7 oktober 2002 De komende maanden wordt er op verschillende locaties in de kern Terneuzen gewerkt aan de doorgaande routes. Omdat deze werkzaamheden gevolgen hebben voor het verkeer, volgt hieronder een overzicht. Het betreft vier werken op bijgaande tekeningen in rood aangegeven met A, B, C en D. Werk D is in verband met de doorgang gesplitst in Dl en D2. Werk A (ondergrondse parkeergarage Scheldekade) Deze werkzaamheden betreffen het bouwrijp maken van het terrein ten behoeve van de aanleg van het le gedeelte van de ondergrondse parkeergarage felegen aan de Scheldekade. Hiervoor dient de cheldeboulevard gedeeltelijk verlegd te worden. Tijdens deze werkzaamheden is de Scheldeboulevard tussen de Nieuwstraat en Stadhuisplein vier weken afgesloten voor alle verkeer. De kruispunten met de Nieuwstraat en Stadhuisplein blijven bereikbaar. Dit geldt ook voor café restaurant "Westkant". Werk B (herinrichting Herengracht) Deze werkzaamheden betreffen het herinrichten van de Herengracht. Eenrichtingsverkeer blijft tijdens de werkzaamheden praktisch de hele periode mogelijk. Het eenrichtingsverkeer loopt vanaf de Axelsedam richting de Blokken. Buiten deze periode vinden er nog werkzaamheden plaats aan de waterkant, deze zijn echter niet van invloed op het verkeer. Werk C (rotonde G. Gezellestraat-Zuidlandstraat) Deze werkzaamheden betreffen het aanleggen van een rotonde ter plaatse van het kruispunt Guido Gezellestraat - Zuidlandstraat. Ten behoeve hiervan wordt het kruispunt afgesloten voor alle ver keer. Doorgaand verkeer over de Guido Gezellestraat en de Zuidlandstraat is gedurende acht weken niet mogelijk. De route naar de winkels in de Zuidland straat wordt via borden aangegeven. Werk D (rotonde G. Gezellestraat-Rooseveltlaan) Deze werkzaamheden betreffen het aanpassen van de rotonde Guido Gezellestraat - Rooseveltlaan bij Driewegen. Deze rotonde verandert van een tweebaansweg in een eenbaansweg. Er is voor gekozen om deze werkzaamheden zoveel mogelijk met het verkeer op de rotonde te realiseren. Dit houdt in dat er voor het doorgaande verkeer een tweetal fasen ontstaat (Dl en D2). Dl - doorgaand verkeer tussen oost en west wel, tus sen zuid en noord niet mogelijk. Periode twee weken. De afslag van de Rooseveltlaan naar Driewegen blijft gedurende deze werkzaamheden bereikbaar. D2 - doorgaand verkeer zuid en noord wel, tussen oost en west niet mogelijk. Periode twee weken. Situatie I SITUATIE I week 41 t/m week 42 werkzaamheden verwijzlngsrou+es X j Situatie II Algemeen Het doorgaande verkeer en het verkeer richting centrum zal door middel van bewegwijzering worden aangeduid (op tekeningen in groen aangegeven). De voortgang van de werkzaamheden is afhankelijk van de weersomstandigheden. Voor aanvullende informatie over de uitvoering van het werk, kunt u contact opnemen met de heer G. de Grave van de afdeling Civiele Techniek van de gemeente Terneuzen, tel. 0115-642 229. Situatie III Situatie IV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 14