lil O V IA 'WW SIÖT HM JjjjVüW ELOCOAT I* Cormexxion zoekt mensen die voor bereikbaarheid zorgen! PZC W31 Feel Free Feel Esprit STOREMANAGER SALESMEDEWERKERS Esprit wants yot Ben jij de zekerheid die JUiiB® zoekt? Elektro monteur m/v MEDEWERKER KASSA RECEPTIE (16-32 uur per week) MEDEWERKER(STER) HUISHOUDELIJKE DIENST (15 uur per week) OPROEPKRACHTEN HORECA ervaring niet vereist. connexxion zaterdag 5 oktober 2002 Esprit is een internationaal bedrijf dat kleding, accessoires en lifestyle- producten vervaardigt en in 44 landen verkoopt. Aan de basis van het succes van Esprit liggen de collecties met een stijlvol en jong karakter, een steeds groeiend assortiment, een dynamisch imago en een bedrijfscultuur die draait rond openheid en verantwoordelijkheidszin. Een belangrijke rol is daarbij weggelegd voor de medewerkers bij Esprit. Met hun combinatie van persoonlijkheid, talent, ervaring en energie vormen ze onze drijvende kracht. Ze krijgen dan ook alle ruimte om hun ondernemingszin en verantwoordelijkheidsgevoel te ontplooien. Met zelfstandige jobs, prima opleidingen en reële doorgroeimogelijkheden. Binnenkort openen wij een nieuwe Esprit partnershipstore in Goe; Voor deze store zijn wij op zoek naar mensen die een van de volgende functies zouden willen vervullen (m/v): - Je profiel: Je bent een enthousiaste persoonlijkheid met een jonge sportieve uitstraling. Je valt op door je commerciële flair, flexibiliteit, gevoel voor mode en spontaniteit. Eventuele ervaring in de modedetailhandel en een mode opleiding vormen een pluspunt. Ons aanbod: Allereerst een leuke job met eigen verantwoordelijkheden en reële doorgroeimogelijkheden. Je volledige persoonlijkheid komt tot haar recht in een ongedwongen sfeer van openheid en teamwerk. Daarnaast krijg je de kans om mee te groeien met een dynamische, toekomstgerichte onderneming. Je kan ook rekenen op een stevige opleiding en permanente vorming. Leuke collega's, flexibele werkuren én aantrekkelijke arbeids voorwaarden maken deel uit van ons aanbod. Spreekt dit je aan? Stuur of mail dan meteen je brief met cv en recente foto naar: Esprit Middelburg, t.a.v. Carla Jakobsen, Markt 53a, 4331 LK Middelburg. E-mail: esprit@zeelandnet.nl Vermeld in je brief in welke functie je interesse hebt. 'Met de formule van JUMBO: 'de zeven zekérheden', staat de consument meer dan ooit centraal. In elke JUMBO Supermarkt vindt onze klant een complete sortering met veel aandacht voor verse producten van uitstekende kwaliteit. De medewer kers van JUMBO vervullen elke dag met veel gevoel voor service hun taak. Daarom trekken onze winkels steeds meer bewuste consumenten aan die op zoek zijn naar een supermarkt met de laagste prijzen, een compleet assortiment en een hoog serviceniveau Heb je interesse, kom don langs afschrijf naar: JUMBO t.a.v, de heer H. Doems Sir W. Churchillaan 49 4333 BB MIDDELBURG supGïitt3ïkten Onze supermarkt in Middelburg heeft wegens uitbreiding de volgende vacatures m/y: MEDEWERKER ACE 32 uur De afdeling Aardappelen, Groente en Fruit vormt de entree van het filiaal. Deze afdeling biedt naast de bekende fastmovers ook exclusieve exoten. De AGF- medewerkers zorgen voor een goede presentatie van de producten en bedienen de klanten van goed advies. Je bent verantwoordelijk voor een goed ver koopadvies aan onze consumenten. Je takenpakket bestaat uit het verkopen, presenteren en adviseren van AGF-producten. AVOND- EN WEEKENDHULPEN 2 avonden en of zaterdag Op diverse afdelingen zoeken wij collega's van 16 jaar en ouder voor het verkopen en presen teren van en adviseren over producten. Werktijden zijn in overleg. Uitbetaling is boven minimumloon met direct uitbetaling van vakantiegeld, vakantiedagen en ATV in de vorm van een toeslag. WAT HEEFT JUMBO JOU TE BIEDEN: - een zelfstandige baan binnen een gezond bedrijf met een collegiale werksfeer - diverse opleidings- en doorgroeimogelijkheden - goed salaris in overeenstemming met de functie en C.A.O. - vakgerichte cursusmogelijkheden Elocoat B.V. is een onderdeel van Elopak AS, (Noorwegen) één van 's-werelds grootste verpakkingsproducenten. Het hoofdkantoor is nabij Oslo gesitueerd. Er zijn wereldwijd diverse verkoopkantoren en productiecentra. In Nederland (Terneuzen) bevinden zich twee fabrieken (Elocoat en Elopak) en de verkooporganisatie Benelux. Elocoat voorziet rollen board van diverse kunststoflagen met voor sommige toepassingen laminatie van aluminium folie. Elocoat levert het bewerkte board hoofdzakelijk aan de zusterorganisaties in Nederland en Duitsland, Denemarken en Noorwegen. Vervolgens vervaardigen de Elopak productieplants de verpakkingen voor zuivelproducten en vruchten sappen, maar ook voor industriële producten als zeep en wasverzachters. Ter versterking van onze technische dienst, zijn wij op zoek naar een in 5-ploegendienst Functie-inhoud: Het analyseren en verhelpen van storingen c.q. wegnemen van de storingsoorzaken op het gebied van elektro, meet- en regelsystemen, pneu matische en hydraulische installaties aan de hand van meldingen in het onderhoudssysteem, zodanig dat de apparatuur functioneert volgens de gestelde eisen op veiligheids-, kwalitatief en technisch gebied (betrouw baarheid en beschikbaarheid garanderen). Calibreren van instrumenten gebruikt in het proces ten einde het gewenste kwaliteitsniveau te handhaven. Uitvoeren van modificaties op hard- en software gebied t.b.v. het wijzigen van de werking van bestaande systemen c.q. in bedrijf stellen van nieuwe instaf laties, zodanig dat opdrachten tijdig en conform specificaties worden 4° Uitvoeren van preventieve inspecties aan kracht- en lichtstroomnetten, transformatoren, schakelkasten, transportsystemen e.d. aan meet- en regelsystemen voor (PLC-)besturing, bewaking, registratie en beveiliging van apparatuur, installaties i.e. processen, teneinde vast te stellen of systemen juist functioneren, onveilige situaties tijdig onderkend en gecorrigeerd kunnen worden. Functie-eisen: 4» Afgeronde MBO opleiding (diploma), Elektro, elektronica. 4» Kennis van (bij voorkeur Siemens) fysieke opbouw PLC systemen. 4* Affiniteit met mechanische/hydraulische/pneumatische techniek. 4* Een goede kennis van de Engelse en Duitse taal. 4* Analytisch en probleemoplossend denkvermogen. 4* Goed inzicht in technische installaties en bedrijfsprocessen. 4» Goede manier van rapporteren. 4* Zowel zelfstandig kunnen werken als in teamverband. Wat bieden wij u: U komt te werken bij een mondiale hoofdrolspeler op de markt van verpakkingen en verpakkingssytemen. Hierbij hoort uiteraard een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket, corresponderend met het niveau en de verantwoordelijkheid van deze functie. Indien u geïnteresserd bent, kunt u uw schriftelijke sollicitatie sturen aan: Elocoat B.V., ter attentie van mevrouw A. Hamelink, Postbus 90, 4530 AB Terneuzen. Sluitingsdatum 18 oktober 2002. De Zeeuwse Theater Stichting ZTSis een organisatie die de exploitatie verzorgt van de Stadsschouwburg en Concertzaal Middelburg en het nieuwe theater in Goes. Daarnaast verzorgt zij de organisatie van de voorstellingen in de dorpshuizen op Schouwen-Duiveland en Theater De Parel in Domburg. Ook is zij verantwoordelijk voor de kaartverkoop van het Zeeland Nazomer Festival, het Minitheater en 't Spiegeltheater. In de huidige organisatie werken thans 75 medewerkers en staan er 230 voorstellingen op het programma. De Stichting kent een Raad van Toe zicht model. In verband met sterk toegenomen activiteiten zijn wij per direct op zoek naar Werkzaamheden: Kaartverkoop voor diverse theaters Bedienen telefooncentrale Zelfstandig kassadienst draaien voor aanvang van een voorstelling Diverse administratieve werkzaamheden, waaronder correspondentie naar het theaterpubliek, kasstaten maken, zalenverhuur, verzenden van mailingen etc. Ontvangen en helpen van gasten aan de receptiebalie Wij zoeken een enthousiaste, flexibele, klantvriendelijke collega, die graag in teamverband werkt en ook bereid is om in de avonden en weekenden te werken. Kennis van Word en Excel is wenselijk. Spreekt jou dit aan, reageer dan zo spoedig mogelijk. Een werkplek in het theater Goes behoort tot de mogelijkheden. De schriftelijke sollicitatie kan gericht worden aan de Zeeuwse Theater Stichting, t.a.v. Maijan Francke, Postbus 124,4330 AC Middelburg. Werkzaamheden: Interieurverzorging van alle publieksruimtes en kantoren. Werkzaamheden vinden voornamelijk in de ochtenden plaats sarrten met vier collega's. Wij zoeken een enthousiaste, flexibele collega die graag in teamverband werkt en bereid is om ook in wisseldienst de weekeinden te werken. Ben jij geïnteresseerd, bel dan vooreen afspraak met Peter Dingemanse (tel. 0118-659664) of stuur een sollicitatiebrief naar de Zeeuwse Theater Stichting, t.a.v. Peter Dingemanse, Postbus 124,4330 CA Middelburg. Werkzaamheden Barhandelingen voor aanvang en tijdens de pauze van voorstellingen Aannemen en uitgeven van jassen in de garderobe Ophalen van glaswerk en servies in de diverse foyers Wil jij een leuke baan binnen een jong en enthousiast horecateam, en wil jij werken wanneer jij kunt! Bel dan voor een afspraak met Peter Dingemanse (tel. 0118-659664) of stuur een sollicitatiebrief naar de Zeeuwse Theater Stichting, t.a.v. Peter Dingemanse, Postbus 124, 4330 AC Middelburg. Connexxion is een jonge, ambitieuze organisatie met tegelijk een enorme traditie op het gebied van openbaar vervoer, taxi's, tourbussen en vervoer over water. Een onderdeel binnen connexxion is connexxion tours. Tours verzorgt groepsvervoer, dagtochten, VIP-vervoer en onder steunt lijndiensten van het Openbaar Vervoer. Voor een van onze opdrachtgevers zijn wij per direct op zoek naar een Touringcarchauffeur voor ongeveer 30 uur per week. Onze functie U vervoert, met ondersteuning van bus begeleiding, in dagdienst een vaste groep passagiers tussen Axel en Ekeren. Uw profiel U bent in het bezit van rijbewijs D, represen tatief, gemotiveerd en flexibel en beschikt over een groot verantwoordelijkheidsgevoel. U bent ouder dan 21 jaar, in het bezit van het CCV-B diploma personenvervoer en u heeft een goede beheersing van de Nederlandse en indien mogelijk Engelse taal. Ons aanbod Een interessante functie in een dynamische organisatie, waar klantvriendelijkheid en marktgerichtheid kernbegrippen zijn. Uw arbeidsvoorwaarden worden geregeld op basis van de C.A.O. voor het besloten bus- Geïnteresseerd? Voldoet u aan het profiel, stuur dan binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie een brief met korte motivatie en CV naar Connexxion Tours, Afdeling Personeelszaken, Cateringweg 12,1118 AN Schiphol. Of per e-mail: V.Smith@connexxion.nl Kijk voor meer informatie over connexxion op www.connexxion.nl >brengt mensen bij elkaar De Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg Goeree-Overflakkee biedt verpleging en verzorging aan ouderen met somatische en psychogeriatrische hulpvragen. Wij bieden deze zorg vanuit een protestants christelijke levensovertuiging in verpleeghuis De Samaritaan en in verzorgingshuis De Goede Ree, en door middel van substitutieprojecten in omlig gende zorginstellingen. Wie bij de HDG werkt, heeft ruimte voor eigen inbreng in de multi disciplinaire teams. Wonen op Goeree-Overflakkee is aangenaam: met dichtbij de stedelijke voorzieningen van Rotterdam en vele recreatieve mogelijkheden in de directe omgeving. In verband met enkele perscneelsmutaties hebben wij op een verzorgingsafdeling in verzorgingshuis De Goede Ree en op de afdeling Straalenburg van verpleeghuis De Samaritaan plaatsingsmogelijkheden voor een UNITLEIDER IV1At minimaal 32 uur per week (88,89%) Stichting HDG Koningin Julianaweg 59 3245 KA Sommelsdijk Telefoon 0187 48 82 00 Fax 0187 48 25 00 Wat houdt de functie in? In hoofdlijnen kent deze functie de volgende taken - u geeft, onder (eindverantwoordelijkheid van het dusterhoofd, operationele leiding, (werk)begeleiding en instructie aan alle medewerkers, binnen het team; - u coördineert, regelt en verdeelt de werkzaamheden binnen het team; - u neemt deel aan de uitvoerende werkzaamheden binnen het team; - u draagt zorg voor een juiste kwalitatieve en kwantitatieve persqneelsinzet met betrekking tot de dagelijkse bewonerszorg en levert informatie ten behoeve van de opstelling van het dienstrooster; - u draagt zorg voor een goed woon- en leefklimaat, zowel voor de mede- werkers als voor de bewoners; - u instrueert, motiveert (en introduceert) medewerkers en draagt mede de zorg voor de uitvoering van het personeelsbeleid; - u rapporteert het dusterhoofd verzorging regelmatig omtrent de voortgang van de zorgactiviteiten; - u draagt zorg voor de continuïteit van de zorgverlening en bewaakt en bevordert de kwaliteit met betrekking tot de directe bewonerszorg; - u draagt zorg voor de administratieve werkzaamheden en voor de registratie en rapportage in de zorgdossiers; -u bevordert en bewaakt het juiste gebruik en beheer van inventaris, verpleegmatenalen en hulpmiddelen; -u draagt zorg voor de werkbegeleiding van leerling-verzorgenden en stagiaires. Wie zoeken wij? De kandidaten dienen te beschikken over tenminste het diploma bejaarden- verzorgende of (ziekenverzorgende, bij voorkeur aangevuld met een kaderopleiding. U heeft affiniteit met de zorg voor de ouder wordende mens. Verder wordt enige leidinggevende ervaring op prijs gesteld. Gelet op de identiteit van onze. .instelling verwachten wij van de kandidaten een positief protestants christelijke levensovertuiging. Wat hebben wij te bieden? Voor de arbeidsvoorwaarden geldt de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Maar er is méér, zoals een spaarloonregeling, personeelsvoorzieningen bij Centraal Beheer Achmea, deeltijdmogelijkheden en kinderopvang. De Stichting HDG voert een actief opleidingsbeleid met goede ontplooiings- en doorgroeimogelijkheden. Meer weten? Heieen de Jong-Vink, manager zorgdienst HDG, beantwoordt graag uw vragen over deze functie. Wilt u solliciteren? Stuur uw brief of e-mail met CV, binnen twee weken naar Hans Nouwen, hoofd personeel en opleiding E-mail: sollicitatie@sthdg.nl. HERVORMD DIAKONALE GEZONDHE1DSZOR m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 63