Wérkt Tènce Intercedent lil RGZi 11 BouwCenter ■DeJagerTolhoek PZC 31 Klaarmeester m/v 37 uur per week - j^Pgaj uitzendbureau Gezocht: teamplayer met pit! Tènce Buijs afbouw O 1COLIJN B.V. Secretarieel Medewerker (M/V) COLIJN B.V. Telefoniste/typiste M/v zaterdag 5 oktober 2002 Waterschap Zeeuwse Eilanden Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met ongeveer vierhon derd medewerkers voor degelij ke waterkeringen, voor aanleg, onderhoud en veiligheid van plattelandswegen, voor een goed waterpeil, voor een goede kwaliteit van het opper vlaktewater en voor zuivering van het afvalwater. Het water schap voert deze taken uit in de provincie Zeeland boven de Westerschelde.Het hoofd kantoor is tot medio 2004 gevestigd in Goes en daarna in Middelburg. De organisa tie is onderverdeeld in de sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een Staf. Zeeuwse Eilanden streeft een cultuur na waarin voor alle medewerkers sprake is van een duidelijke taak, een eigen verantwoorde lijkheid en differentiatie in beloning. Meer informatie over waterschap Zeeuwse Eilanden kunt u vinden op www.wze.nl De afdeling Zuiveringsbeheer verzorgt de planvorming voor en de uitvoering van de operationele taken voor de zuiveringstechnische werken. Tevens zorgt de afdeling voor het dagelijks beheer en onderhoud van polderge malen en stuwen onder de verantwoordelijkheid van de afdeling Onderhoud Technische Installaties(OTI). De uitvoering van operationele taken berust bij drie districten. De afdeling Zuiveringsbeheer beheert in totaal 11 riool waterzuiveringsinstallaties (rwzi's), 95 rioolgemalen en ca. 300 kilometer transportleiding. Er zijn 48 personen werkzaam. De afdeling staat onder leiding van een afdelingshoofd. De standplaats is de rwzi Willem Annapolder te Kapelle/Biezelinge. bij de afdeling Zuiveringsbeheer van de sector Waterbeheer, vac.nr. 02-16 Functie-informatie Klaarmeester De Klaarmeester heeft o.m. de volgende taken: het bedienen van de rwzi's; het uitvoeren van, al dan niet, dagelijkse analyses; het uitvoeren en begeleiden van onderhoudswerkzaamheden; het controleren van het zuiveringsproces; het houden van storingsdiensten en het ingrijpen bij storings diensten; het registreren van en verwerken van bedrijfsgegevens; •het, zonodig in overleg met het districtshoofd,"nemen van maatregelen aangaande het zuiveringsproces op basis van analyses en bedrijfsgegevens. Functie-eisen MTS-opleiding elektrotechniek en bij voorkeur meet- en regel techniek; bereidheid tot het volgen van de opleiding techniek afvalwa terzuivering (TAZ en UTAZ); ervaring met bovengenoemde werkzaamheden strekt.tot aan beveling; ervaring met procesautom.atisering; het gevolgd hebben van/ dan wel de bereidheid tot het volgen van veiligheidsopleidingen; goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal; zowel zelfstandig als in groepsverband kunnen werken; bereidheid om buiten de normale werktijden storingsdienst te lopen; kunnen omgaan met wisselend werkaanbod; in 'bezit van een auto (en de bereidheid deze in te zetten) en rijbewijs BE; woonachtig of bereid zijn 1e gaan wonen in het district Zuid- Bevelancj. mm- Salaris Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 2395,00 bruto per maanden wordt onder meer bepaald aan de hand van. opleiding, leeftijd en ervaring. Het salaris is exclusief vakantie toelage (8%) en eindejaarsuitkering (2,7%). Arbeidsvoorwaarden Het waterschap heeft een uitstekend pakket primaire en secun daire arbeidsvoorwaarden, waaronder het pensioenreglement van het ABP en de ziektekostenregeling IZR. Door het kopen of verkopen van verlof is het mogelijk om gemiddeld 36 c.q. 38 uur per week te werken. Zeeuwse Eilanden hanteert een beoorde- lings- en beloningsbeleid waarbij aandacht gericht uitgaat naar het functioneren van de medewerker. Dit leidt onder meer tot het toekennen van periodieke salarisverhogingen. Een mede werker komt in aanmerking voor een prestatiebeloning wan neer aan bepaalde voorwaarden is voldaan. Sollicitaties ...1. aan: Waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 114, 4460 AC Goes. Per e-imail kan ook: personeel@wze.nl (brief en c.v. als bijlage in Word). Vermeld het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief en de envelop of de e-mail. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de-Wet - Samen het aandeel allochtonen in.zijn personeelsbeleid ver-: groten. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan de gestelde eisen voldoen, worden uitdrukkelijk verzocht te reageren. Acquisitie naai aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en zal ook nier worden gehonoreerd. Piet Heinstraat 77 Postbus 114, 4460 AC Goes Telefoon (0113)241000 Fax (0113)227528 info@wze.nl www.w mm 9 Gezocht!: Matrozen m Voor de Provinciale Stoomboot Diensten Zeeland zijn wij op zoek naar enthousiaste matrozen voor langere tijd. Heb je aantoonbare ervaring in de binnenvaart, kustvaart of in de visseri j? En vind je hel daarnaast leuk om in ploegen- dient te werken? Kom dan eens langs voor een kopje koffie in Middelburg. Ervaren Bouwkundige ■H Voor een dynamisch bedrijf te Roosendaal in de bouwkundige sector zijn wij op zoek naar jou: HBO-er Bouwkunde! Wanneer jij beschikt over meerdere jaren erva ring met het opstellen van bestekken en begrotingen, gede gen vakkenis en goede communicatieve eigenschappen, willen we je uitnodigen een keer langs te komen bij ons op de vestiging Middelburg. Lader/Losser ISSfl Wij zijn op zoek naar flexibele laad- loskrachten die bij voorkeur parttime willen werken maar tevens bereid zijn om evt. meer uren te maken, of als bijrijder willen wer ken als er extra werk is. De werkzaamheden zijn: hel lossen en uitpakken van pallets, registratie van pakketten, het laden van pakketten in vrachtwagens. Ben je een stevige aanpak- ker, parttime beschikbaar, flexibel en heb je eigen vervoer neem dan contact met ons op. Zelfdenken wij bijv. aan stu denten die tijd over hebben en wat willen bijverdienen of een ieder die bepaalde dagdelen beschikbaar is. Meer infor matie bij onze vestiging in Goes. Manager Reisbureau m/v Voor een reisbureau in de omgeving Goes zijn wij op zoek naar een reislustige, energieke manager die van aan pakken weet. Het spreekt voor zich datje behalve datje van reizen houd, er ook de nodige kennis van hebt (bij voorkeur in het bezit van je SEPR-papicren) en ook de nodige erva ring hebt in de reiswereld. Bij voorkeur ook in een leiding gevende functie. Dagelijks heb je de leiding over 4 vaste medewerkers en ben je verantwoordelijk voor alle voorko mende zaken op de vestiging. Heb je een HBO werk- en denkniveau, ben je fulltime beschikbaar en hoeven we jou over de reiswereld niets meer te vertellen reageer dan snel! Voor meer informatie neem je contact op met ons kantoor in Goes. mm 9 www.ience.nl Middelbure@tence.nl Lange Geere 12. 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 Gnps@lence.nl Westwal 7, 4461 CM Goes Telefoon 0113-230976 Wil je werken in een jonge, dynamische en sterk groeiende organisatie? Tènce! uitzendbureau is voor zijn vestiging in Vlissingen op zoek naar een daadkrachtige en enthousiaste collega. Een commercieel talent aan wie onze klanten zonder aarzelen hun opdrachten toevertrouwen. Een kordate, servicegerichte regelaar die de juiste persoon op de juiste plek in het juiste bedrijf weet te plaatsen. m/v Voor de vestiging Vlissingen. Wat vragen wij Je bent enthousiast, doelgericht, creatief en representatief. Je weet van aanpakken en bent sociaal vaardig; daarnaast draai je je hand niet om voor organisato rische en administratieve taken. Je hebt een MBO- of HBO opleiding afgerond en al eerder met succes in een commer ciële functie gewerkt. Bovendien bezit je een rijbewijs B en woon je in Vlissingen of directe omgeving. Wat bieden wij Een veelzijdige en uitdagende functie bij een uitzendbureau dat echt anders werkt. Je komt te werken in een jong en actief team, met veel ruimte voor eigen initiatief. Wij bieden een passend salaris met aantrekkelijke arbeids voorwaarden. Verder ontvang je een opleiding op maat en stimuleren we je persoonlijke ontwikkeling. Wat moet je doen Ben jij die enthousiaste medewerker die een positieve bijdrage aan ons team kan leveren? Stuur dan vóór 19 oktober a.s. een brief met cv naar Tènce! uitzendbureau t.a.v. Martijn Harinck, Oude Markt 12, 4381 ES Vlissingen. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Martijn via tel. 0118 - 41 50 59 of mail naar: mharinck@tence.nl. ïi 8uitzendbureau www.tence.nl Tèncel uitzendbureau heeft meer dan 40 vestigingen in Nederland en België. Tènce! is onderdeel van Vebego Services, een internationaal opererende dienstverlenende organisatie met vestigingen in onder meer Duitsland, Engeland, Frankrijk, Portugal en Zwitserland. a vebego com pany stichting revalidatie-geneeskunde zeeland De Stichting Revalidatiegeneeskunde Zeeland (RGZ) is als zelfstandige organisatie actief op het terrein van revalidatiegeneeskunde op spe cialistisch niveau in de provincie Zeeland, voor zowel kinderen als volwassenen. De RGZ heeft drie vestigingen: De unit 'Lindenhof' (poliklinische en klinische volwassenenrevalidatie) te Goes; De unit 'De Wielingen' (poliklinische kinder- en volwassenenrevalidatie) te Temeuzen; De unit 'Reigerbos' (poliklinische kinderrevali- datie) te Goes; Tevens vindt er revalidatiegeneeskundige consul tatie en medebehandeling door onze revalidatie artsen in de Zeeuwse ziekenhuizen en verpleeg huizen plaats. Momenteel werken ruim 175 medewerkers bin nen de RGZ. Voor de locatie 'Reigerbos' zijn wij, met grote spoed, op zoek naar een: fysiotherapeut M/V voor gemiddeld 23 uur per week, waarvan 8 uur voor onbepaalde lijd en 15 uur voor be paalde tijd (dit in verband met vervanging wegens arbeidsongeschiktheid). Verplichte werkdagen zijn dinsdag en donderdag, de overige invulling van de uren is bespreekbaar. Taken: - functionaris voert fysiotherapeutisch onderzoek uit, behandelt en begeleidt; - functionaris adviseert, rapporteert en neemt deel aan overleg; - functionaris onderhoud externe contacten; - functionaris helpt mee aan het ontwikkelen van het behandelbeleid binnen revalidatiecentrum 'Reigerbos'. Wij verwachten van kandidaten: - dat zij duidelijk affiniteit hebben met kinderen; - dat zij in het bezit zijn van het vereiste vakdiploma HBO-fysiotherapie; - ervaring in de gezondheidszorg of specifiek in de revalidatie; - dat zij bereid zijn om aanvullende scholing te gaan volgen, - een flexibele, enthousiaste en creatieve inbreng in ons team. De voorkeur gaat uit naar iemand met registratie kinderfysiotherapie of in oplei ding hiervoor. Nadere informatie omtrent de vacature kunt u verkrijgen bij de heer A. M. C. Kleemans, Unitmanager'Reigerbos'. tz 0113-236800. Uw schriftelijke reactie kunt u, uiterlijk tot 16 oktober 2002, sturen aan de stich ting RGZ, 's-Gravenpolderseweg 114a, 4462 RA te Goes, t.a.v. mevrouw I. Fok- kema, personeelsfunctionaris. Nadere informatie inzake RGZ kunt u verkrijgen middels de website: www.rgz.nl S TE R P L E I S T E R Buijs afbouw is al meer dan 65 jaar een begrip in de regio's West-Brabant en Zeeland. Dagelijks leveren onze 140 medewerkers eerste klas kwaliteit op het gebied van alle voorkomende stukadoorswerkzaamheden, zandcementdekvloeren, spackspuitwerk en gipsscheidingswanden. Voor onze vestigingen Bergen op Zoom en Terneuzen zijn wij op korte termijn op zoek naar kandidaten voor de functie van: Voor onze vestiging Bergen op Zoom WERKVOORBEREIDER/UITVOERDER M/V regio Zeeland Voor onze vestiging Terneuzen WERKVOORBEREIDER/UITVOERDER M/V regio Zeeuws Vlaanderen Funktie-omschrijving: - In teamverband de uitvoeringswerkzaam heden van een project voorbereiden en begeleiden - Het maken van tijdschema's en bouwplaats indelingen - Coördineren van diverse bouwactiviteiten - Verantwoordelijk zijn voor het verzamelen van relevante gegevens - Voorbereiding van inkooptransacties Funktie-eisen: - Niveau MTS-Bouwkunde of gelijkwaardig - Goede organisatorische kwaliteiten - Leeftijd 22-45 jaar - Klantgericht werken - Goede contactuele eigenschappen - Ervaring in de bouw noodzakelijk Arbeidsvoorwaarden: Het salaris en de overige arbeidsvoor- waarden zullen worden afgestemd op de kennis en kwaliteit van de kandidaat, waarbij de CAO voor het Stukadoors- bedrijf als basis dient. J "3 x U kunt uwischriftelijke sollicitaties met cumailum vitae vóór 22 oktober opsturen aan: T ''till !Uwist«.v. 4hr, R.A.C. DrifaiPortbu» 177, 4600 AD Bergen op Zoom, of Soiricitaties@buijsafbouw.nl 64)248508* fax (0164)246305 a' Colijn B.V. is een dynamisch technisch bedrijf met installatiebedrijven voor elektrotechniek, beveiliging en telecommunicatie Wij zoeken: Functie-inhoud: - Het onderhouden van telefonische contacten met onze klanten - Het in- en doorvoeren van diverse mutaties in het klantenbestand - Het verzorgen van correspondentie en offertes - Het organiseren en uitvoeren van diverse activiteiten ter ondersteu ning van de directie Functie-eisen: - Opleiding Havo/Meao of gelijkwaardig - Ervaring met Word en Excel - Passend in het huidige team Heeft u belangstelling voor deze functie stuur dan uw sollicitatie en cv voor 14 oktober 2002 naar: Colijn B.V., t.a.v. mevr. G. W. Jansen, Lewestraat 43, 4481 BC Goes/Kloetinge. Goes/Kloetinge Lewedorp 43 4481 BC Kloetinge Telefoon 0113-213720 BouwCenter De Jager-Tolhoek is een zelfstandige regionale groothandel in bouw-, hout/plaat- en afbouwmaterialen en is lid van de landelijke BouwCenter Organisatie. Ons leveringsgebied is Zuid-West-Nederland. Voor onze vestiging te Goes zijn wij op zoek naar een kandidaat voor de onderstaande vacature: BouwCenter is een Voor minimaal 3 en maximaal 5 dagen per week. samenwerkingsverband van zelfstandige regionale leveranciers van professionele bouwmaterialen, beukens, tegels Met in totaal 78 vestigingen is rij de grootste leverancier van bouwend Wat we verwachten U bent verantwoordelijk voor het afhandelen en doorverbinden van de binnenkomende en uitgaande tele foongesprekken voor het hele bedrijf. U verzorgt het typewerk voor diverse afdelingen, het merendeel voor de verkoopmedewerkers. Daarnaast verricht u (licht) adminis tratief werk voor de boekhoudkundi ge afdeling. Uw profiel U bent op zoek naar een nieuwe uitdaging. U hebt minimaal een HAVO /MBO werk- en denkniveau. U bezit ruime, aantoonbare ervaring m.b.t. boven genoemde functie. U bent vriendelijk, correct en flexibel. U hebt ervaring en kennis t.a.v. automatiserings systemen, m.n. Word en Excel. Leeftijdsindicatie 25-35 jaar. Wij bieden u Een functie met uitdagingen in een innoverende werk omgeving. Een prima voorwaarden- pakket in overeenstemming met uw capaciteiten. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 8 dagen sturen naar: BouwCenter de Jager-Tolhoek t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 2, 4460 AA Goes. Goes Stanleyweg 2 Vlissingen, (bij de Zeelandhallen) Industrieweg 11 Tel. 0113 - 246600 Tel. 0118 - 410444 Shop/Showroom/Groothandel Shop

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 31