Opvang asielzoekers blijft nodig PZC Commissie houdt casino niet tegen Sneller herstel na beroerte Wafels eten voor het goede doel 16 Tegenstander asielzoekersopvang met dood bedreigd lezers schrijven COA acht voortijdige sluiting onderkomen vluchtelingen onwaarschijnlijk Playbackshow in Sluiskil Blpf verbiedt LN gebruik lied in uitzending De Stiel Clinge houdt open huis Lijsttrekker Van Dongen VVD-GB treedt af WCT XXXXV WCT XXXXVI Waterfront WCT XXXXVII agenda Burgemeesters donderdag 3 oktober 2002 door René Hoonhorst SLUISKIL - Een verklaard te genstander van de aanvullende opvang (AVO) voor asielzoe kers in Hotel Sluiskil is deze week telefonisch met de dood bedreigd. Als de Sluiskillenaar zich gis teravond in negatieve zin zou uitlaten over de AVO was hij zijn leven niet meer zeker. Dat verklaarde secretaris A. Ivens van de Dorpsraad Sluiskil gis teravond tijdens de informa tieavond over verlenging van het opvangcontract tot 1 janu ari 2005. Ivens wilde de identi teit van de bedreigde persoon niet prijsgeven, maar sprak over een 'omwonende' van Ho tel Sluiskil. De bedreiger sprak gebrekkig Nederlands, maar de dorpsraadsecretaris wilde daar niet de conclusie uittrek ken dat de dader in het opvang centrum verblijft. De bedreig de persoon heeft aangifte gedaan en de politie heeft de zaak in onderzoek, bevestigde de Terneuzense wethouder E. Kerckhaert. De wethouder en de Zeeuwse directeur van het Centraal Or gaan opvang Asielzoekers H. van der Aa ('ik heb dit tijdens mijn 13-jarige loopbaan bij het COA nooit meegemaakt') wa ren het met Ivens eens dat be dreigingen met de dood niet thuishoren in discussies over het oprichten en voortzetten van asielzoekerscentra. Ivens' conclusie dat de sfeer en de op komst erg bepaald werden door de bedreiging ging hen echter te ver. Kerckhaert en Van der Aa konden zich wel voorstellen dat veel inwoners van het Kanaaldorp de infor matie-avond niet bezochten omdat ze de. juiste, gedachte hadden dat de zaken toch al waren geregeld. door René Hoonhorst SLUISKIL - Hotel Sluiskil biedt tot 1 januari 2005 onder dak aan 160 asielzoekers. Tot 1 november 2003 verblijven daar naast veertig asielzoekers in de tijdelijke units (keten, woon- containers) bij het hotel. De vertegenwoordigers van het Centraal Orgaan opvang Asiel zoekers (COA) wonden er giste ren geen doekjes om tijdens de informatie-avond over de ver lenging van het contract voor de aanvullende opvang (AVO) in Sluiskil. Ondanks het sterk da lende aantal asielzoekers - het huidige kabinet wil het aantal van 80.000 asielzoekers terug brengen tot minder dan de helft - blijft tijdelijke opvang de ko mende jaren nodig. Uit het oog punt van landelijke spreiding en personeelsaanbod lijkt het aan- SLUISKIL - Het Sociaal Kultu- reel Initiatief (SKI) houdt een Soundmix-playbackshow op zaterdag 5 oktober in Het Meu- lengat te Sluiskil. In tegenstelling tot voorgaande j aren is er alleen een middagedi tie om 133 0 uur. Een j ury beoor deelt de optredens. Deelnemers worden verdeeld in leeftijds groepen. Ze mogen maximaal twee keer deelnemen en moeten twee uur voor aanvang aanwe zig zijn. Zaterdagmorgen is er gelegenheid om te oefenen van 9.00 tot 11.00 uur. nemelijk dat het hotel nog dik twee jaar zijn huidige functie behoudt. Alleen als de instroom nog ver der terugloopt dan vernacht, is er een klein kansje dat de op vang in Sluiskil eerder dicht kan, meldde COA-woordvoer- der C. de Mooy na herhaaldelijk aandringen van de zich al op verkiezingstoernee wanende WD-lijsttrekker W. Broekhuy- sen. Drie vertegenwoordigers van het COA, burgemeester R. Barbé (door het COA aange zocht als voorzitter voor de avond) en wethouder E. Kerck haert (sociale zaken en welzijn) bezwoeren wel dat Hotel Sluiskil per 1 januari 2005 defi nitief dicht gaat en niet meer in gebruik zal zijn als AVO. Woningen Eigenaar T. Lomans meldde al bezig te zijn met de ontwikke ling van een visie over de toe komst van het gebouw. Hij zei rekening te houden met 'het be lang van het dorp' en liet door schemeren dat het hotel wel eens, als gemeente en provincie akkoord gaan, geheel kan ver dwijnen om op die plaats wo ningen te kunnen bouwen. De belangstelling voor de infor matie-avond viel tegen. Er wa ren ruim zestig mensen naar zaal 't Meulengat getogen. On der hen zo'n dertig' bewoners van Hotel Sluiskil, enkele vrij willigers van Vluchtelingen werk en zeven kandidaat raadsleden van de nieuwe ge meente Terneuzen. Twee asiel zoekers vroegen aandacht voor hun eigen situatie. Zij waren niet uit vrije wil naar Sluiskil gekomen, maar niemand ver- door René van Stee SLUIS - De gemeente Sluis- Aardenburg werkt mee aan de vestiging van een casino in het voormalige hotel de Dikke van Dale in Sluis. Op grond van de Wet op de Kansspelen dient de gemeente allereerst het casi noverbod te doorbreken. Een dergelijk verbod is enige jaren geleden ingesteld in verband met de zorg van overlast voor omwonenden en eerdere onsta- ne situaties als bij illegale pira midespelen in Eede. Voorts moeten de overeenkom sten met Family Funtasy Pare Toversluis -eveneens in Sluis- en De Dikke Van Dale over hét niet toestaan van een speelgele- HILVERSUM - Popgroep Bief wil niet dat Leefbaar Nederland zijn liedje Mooie Dag gebruikt voor de LN-uitzending in het kader van de zendtijd voor poli tieke partijen. Tot nu toe was de muziek van de Zeeuwse groep tweemaal te horen in een uit zending van Leefbaar Neder land. Volgens BI of-manager Frank van der Meijden heeft de partij de band nooit om toestemming gewaagd. Blof zou die ook niet hebben verleend omdat de groep met geen enkele politieke partij in verband wil worden ge bracht. Volgens LN-fractieleider Fred Teeven zal zijn partij de muziek van de popgroep in het vervolg niet meer gebruiken. „De partij heeft auteursrechten voor het gebruik van het nummer be taald", aldus Teeven. „Maar de bandleden hebben ook nog per soonsrechten op basis waarvan ze kunnen besluiten dat hun muziek niet voor alle gelegen heden mag worden gebruikt. We hebben na overleg met de raads man van de groep besloten de muziek niet meer te gebruiken." Volgens Teeven wordt er vanaf volgende week aan het verzoek van Blof voldaan. „In het pro gramma dat donderdag wordt uitgezonden zit de muziek nog omdat het technisch niet meer mogelijk was dit te wijzigen maar daarna gebeurt dit niet. meer." genheid in beide bedrijven wor den doorbroken. Hierna kan via een wijziging van het bestem mingsplan een casino in de Dik ke van Dale worden gevestigd. De weg voor Toversluis is hier mee niet vrijomdat het algehele casinoverbod blijft bestaan. Een eventuele aanvraag voor een tweede speelgelegenheid in Sluis wordt apart beoordeeld, terwijl er ook een wijziging van het bestemmingsplan voor no dig is. Tot slot moet het casinomono polie van het Rijk worden door broken. De aanvrager in Sluis, de Belgische Verdonck Groep die drie casino's in België bezit, zal dit traject zelf in gang moe ten zetten. Om zo min mogelijk risico te lopen is de gemeente ook met de initiatiefnemer overeengekomen dat hij eventu ele planschade als gevolg van de wijziging van het bestemmings plan voor zijn rekening neemt. Van de leden van de raadscom missie algemeen bestuur zag L. Kamphuis (CDA) gisteravond de meeste haken en ogen aan de casinoplannen. Hij wees op het ontstaan van parkeerproble men als gevolg van het grote aantal bezoekers. Ook vroeg hij aandacht voor een goede com municatie met omwonenden. Kamphuis vroeg zich verder of de deur voor Holland Casino niet wagenwijd werd opgezet, mede omdat dat de exploitaitie van De Dikke van Dale afhan kelijk blijkt van de komst van het casino. „Kunnen ze die periode over bruggen als het rijksbeleid niet op korte termijn verandert", al dus Kamphuis. Burgemeester Straatsma achtte die kans on waarschijnlijk. Wat hem betreft maakte het ook niet met welke exploitant zaken wordt gedaan, zolang het bij één speelgelegen heid in Sluis blijft die voldoet aan alle door de gemeente en de wet gestelde eisen. huist graag zonder uitzicht op een toekomst. „Ik ben ook een mens en geen hond die je overal naar toe kunt sturen", betoogde Hassan uit Guinee. De asielzoe kers kregen sympathiebetui gingen van een paar aanwezige dorpsbewoners. Een enkeling vdlde de zekerheid dat het AVO echt over twee jaar en drie maanden de deuren sluit en een bewoner van het Minister Lelyplein vroeg of het hotel een eigen telefooncel kan krijgen. Zeker in de zomer, als een aan tal asielzoekers met het hele ge zin tot in het begin van de nacht naar de telefooncel trekt, on dervindt de buurt overlast van lawaai. Ook komt de verkeers veiligheid in het gevaar door op straat spelende kleine kinderen. De Zeeuwse CO A-directeur H. van der Aa meldde dat er al een openbare telefoon in het hotel is. Dat apparaat werkt alleen op kaarten van tien euro, terwijl op het plein al met een kaart van vijf euro kan worden gebeld. Van der Aa: „We vragen bij KPN Telecom nog eens na of het ap paraat kan worden aangepast." In de Hersen Herstel Unit in deBlaauwe Hoeve revalideren mensen nadat ze zijn getroffen door een beroerte. foto Camile Schelstraete door Jean-Lou de Gucht HULST - In verzorgings- en verpleeghuis De Blaauwe Hoeve in Hulst is gisteren de eerste Hersen Herstel Unit in de regio offici eel geopend. Op de afdeling kunnen maxi maal zes patiënten verblijven voor revali datie na een beroerte. Vroeger bleven patiënten na een beroerte maandenlang in het ziekenhuis liggen. „Niets is zo vervelend als een verblijf in het ziekenhuis", zegt verpleeghuisarts J. Ellen. „Bovendien vraag je dan om complicaties. Nu komen patiënten zo snel mogelijk naar hier. Want hoe eerder je begint met de reva lidatie hoe beter de resultaten zijn." Patiënten worden tijdens hun verblijf in de unit intensief begeleid door fysiotherapeu ten, diëtisten en ergotherapeuten. Na ge middeld acht weken wordt bekeken of de patiënten terug naar huis kunnen of opge nomen worden in het verzorgings- of ver pleeghuis. „Het streven is dat ze terugkeren naar huis", zegt unitmanager W. Peeters. „Als dat uit gesloten is, wordt pas een opname in het verzorgings- of verpleeghuis overwogen." Volgens Peeters heeft de unit die nu enkele maanden bestaat het bestaansrecht al be wezen. „Als ik zie wat we met een aantal mensen al bereikt hebben durf ik nu al die conclusie te trekken." Kleinschaligheid Het enige gevaar dat de Hersen Herstel Unit bedreigt is volgens Peeters de kleinschalig heid. „Met zo weinig patiënten en personeel kan de continuïteit van de zorg in gevaar komen. Zelf zou ik naar een iets grotere af deling toe willen." Daar heeft directeur A. Janse van De Blaau we Hoeve wel oren naar. „Uitbreiding van de afdeling is voor ons geen enkel punt. Als er voldoende patiënten zijn kunnen wij dat regelen." Met de opening van de unit loopt De Blaau we Hoeve volgens Janse vooruit op de toe komstplannen en de vernieuwing van het verzorgings- en verpleeghuis. „Het gaat ons er om zoveel mogelijk rekening met de wen sen van de cliënten te houden. Ons project terminale zorg is daar ook een voorbeeld van. Daarmee bewijzen we het bestaans recht van de Blaauwe Hoeve en hebben we de samenleving iets te bieden." door René Hoonhorst TERNEUZEN - De dwarsfluit is uit de gratie bleek gisteren op de jaarlijkse bazar van het Ter neuzense zorgcentrum Bachten Dieke. De bakken met te verko pen platen bevatten opmerke lijk veel exemplaren van Ber- dien Sternberg en Thijs van Leer. Of de fluitisten - samen met on der anderen Jack Jersey, opna men van conferenciers en vele platen uit de serie 'Alle dertien goed' - een beetje verkochten, was gistermiddag nog niet be kend, bij activiteitenbegeleid ster Petra van Puijvelde. Maar de door bewoners gemaakte kaarten, kledingen ander hand werk staan immer garant voor een behoorlijke opbrengst. De prijswinnende erwtensoep van huiskok Patrick de Letter vond ondanks het warme weer gretig aftrek bij de talrijke be zoekers. Ook de inkomsten uit de verkoop van wafels, koffie en oliebollen en niet te vergeten bijdragen van vrijgevige spon sors moet een aardig bedrag op leveren voor een extraatje voor de bewoners. De leiding van het verzorgings huis heeft nog geen oordeel ge geven, maar de Van Puijvelde en haar collega's hebben al een be stemming voor de inkomsten van de bazar. „Tijdens de vele warme dagen deze zomer zaten de bewoners graag buiten. De zon was echter vaak te fel, dus iedereen kroop onder de parasol. We hebben er echter maar één, dus zouden we CLINGE - Het ambachtelijk centrum De Stiel houdt op za terdag 5 oktober open huis. In de ateliers van de Stiel maken cli ënten van de Sterre onder meer kaarsen, potten, kaartjes en schilderijen. Het resultaat van dit werk wordt zaterdag van 11.00 tot 15.00 uur gepresen teerd. door René van Stee AARDENBURG - Waarnemend wethouder F. van Dongen van de gemeente Sluis-Aardenburg treedt in verband met gezond heidsproblemen terug als lijst trekker van de combinatielijst WD-Gemeentebelangen voor de gemeenteraadsverkiezingen in de nieuwe gemeente Sluis. Van Dongen heeft hartklachten en kreeg het advies om het kal mer aan te doen. Van Dongen zet zijn huidige werkzaamheden in afgeslankte vorm voort tot aan de nieuwe raadsperiode. Aan het verzoek van zijn partijgenoten om lijst trekker te blijven en pas na de verkiezingen terug te treden, wenste hij niet te voldoen. „Dat vond hij kiezersbedrog", ver klaarde fractievoorzitter F. Maenhout gisteravond. Hij be treurt het vertrek van zijn lijst trekker in hoge mate. „Het was geen makkelijke beslissing, maar in zijn eigen belang was het wel de beste. Het is heel spij- Deze rubriek is uitsluitend bestemd voor reacties op in de PZC versche nen redactionele berichten, artikelen of commentaren. De reactietijd beloopt uiterlijk 7 dagen. Plaatsing van bijdragen betekent niet dat de redactie de meningen en stellingen van de inzenders onderschrijft. Open brieven, oproepen, gedichten en anonieme inzendingen worden niet geplaatst. Bijdragen mogen niet langer zijn dan 250 woorden. De re dactie behoudt zich het recht voor inzendingen te bekorten. Over ge weigerde brieven wordt niet gecorrespondeerd. Met grote verbazing heb ik de afgelopen week de berichtge ving in de PZC gevolgd over de WCT. Mijn verbazing geldt vooral het aantal arbeidsplaat sen. Voordat de procedures be gonnen werd er in Borssele een voorlichtingsavond over de WCT gehouden. Daar werd ons verteld, dat er 1500 arbeids plaatsen op de WCT zouden komen. In de gecombineerde commissievergadering van Pro vinciale Staten op 23-9 wordt uitgegaan van 800 arbeids plaatsen. Tijdens de procedures zijn er dus al 700 arbeidsplaat sen verdwenen! Voor de provin ciale bestuurders, die de werkgelegenheid als het be langrijkste argument zien om vóór de WCT te stemmen, moet het moeilijk te verteren zijn dat hun belangrijkste argument al voor bijna de helft ontkracht is. Een betere reden om een besluit te heroverwegen kan ik niet be denken. De gedeputeerde Bruinooge verzekert ons, dat het aantal arbeidsplaatsen die de WCT meebrengt 'keihard' is. Gezien het bovenstaande, heb ik daar zo mijn twijfels over. 'Boterzacht' is een betere kwali ficatie. Joke Karelse-Goddijn Oostsingel 7 Borssele Hoe de PvdA in elkaar zit wisten we allang. Ondergetekende was aanwezig bij een discussie tus sen PvdA-Statenleden en be stuursleden van de vereniging- Redt de Kaloot op 13 augustus 2001 in de duinen bij het Ka- lootstrand. „De aanleg van de WCT maakt verdere verdieping van de Westerschelde onnodig", werd met name door de heer Holtkamp naar voren gebracht. „Het verlies van het recreatie- strand is niet zo erg, er kan vast wel ergens anders een strandje worden opgespoten", werd door mevrouw Vermeulen naar voren gebracht. Wat lezen we nu in de jongste beantwoording van de inspraak op pagina 44? „De aanleg van de WCT staat los van een eventuele verdere verdie ping van de Westerschelde. Bij de besluitvorming over de WCT is door bevoegd gezag ook nooit gesuggereerd dat er een relatie tussen deze twee dossiers zou moeten worden gelegd". En wat lezen we op pagina 46? „Het op spuiten van een strand bij Baar land is geen reële optie, het is allies vogelrichtlijngebied". We zijn weer voorgelogen. Bij de PvdA is men in één ding goed en in één ding slecht. Men is goed in het sluiten der rijen als dat het PvdA-belang dient en men is slecht in de eerlijke discussie als de uitkomst daarvan wel eens nadelig voor die zelfde PvdA zou kunnen zijn. Voor mij per soonlijk niets nieuws, maar in het WCT-verband voor vele ja renlange trouwe PvdA-stem- mers (waarvan ik er velen in mijn vrienden- en kennissen- lering heb) een zware ontgoo cheling en diepe teleurstelling. Riaan Rijken Montgomery laan 21 Middelburg collega van een andere gemeen- te publiekelijk te spreken, zon der dat hij op dat moment een weerwoord kan gevenhet is ook feitelijk onjuist. Bij mijn aan treden in juni 1991 werd ik door het gemeentelijke accountants bureau geconfronteerd met een aanzienlijk tekort op de reke ning over het voorgaande jaar Dit tekort had een grote structu rele doorwerking naar daarop volgende jaren. Met grote steun van de onderscheiden colleges van B en W én een goede ge meenteraad hebben we dit te kort na enkele jaren van sober beleid kunnen omzetten in overschotten en reserveringen, waar inmiddels diverse projec ten mee gefinancieerd zijn. Dit alles tot grote tevredenheid van diegenen die van deze voorzie ningen profiteren. Collega Kes- sen zou ik daarom willen aanra den om eerst zichzelf de maat te nemen vóórdat hij anderen de maat meet! Th.A.M. Steenkamp burgemeester West Maas en Waal oud-burgemeester Hontenisse 1991-1999 Dijkstraat 11 Beneden-Leeuwen In de PZC van 26 september is te lezen, dat Terneuzen over twee jaar zijn Waterfront heeft. Dat valt nog te bezien, want op dit moment bestaat daarover geen enkele zekerheid. Wat de Raad van State heeft beslist is, dat de gevraagde schorsing van de rechtbankuitspraak niet is in gewilligd. De beslissing over het al dan niet doorgaan van de bouw, dit wil zeggen de mogelij ke vernietiging van de bouw- vergunning, zal plaatsvinden in de aangevraagde hoger-be- roepszaak. Indien de uitspraak daarvan nu reeds duidelijk zou zijn, zouden schorsing en hoger beroep in één zitting zijn afge handeld. Navraag bij cle Raad van State maakte eens te meet 1 duidelijk dat de schorsing voor namelijk te maken heeft mei spoedeisendheid. Aangezien volgens Rijkswaterstaat niet gebouwd mag worden in de pe riode oktober-april is schorsing van de bouwvergunning thans niet spoedeisend. Afwijzing van een schorsing geeft dan ook geen enkele indicatie over de uitslag van de nog te voeren ho- ger-beroepszaak. De mogelijk heid is zelfs reëel, dat een bouw werk moet worden afgebroken indien de rechterlijke uitspraak negatief uitpakt voor de bou wer. In de zitting is hierop door de rechter nadrukkelijk gewe zen. De woorden van wethouder Van der Hoofd in het artikel zijn bezijden de waarheid. De rech ter heeft nog zeker niet geoor deeld dat de gemeente goed ge handeld heeft. De wethouder geeft hiermee te kennen dat hij niet weet hoe deze aangelegen heid juridisch in elkaar zit ofwel hij bluft in de richting van mo gelijke kopers van een apparte ment in Waterfront. Beide mo gelijkheden sieren hem niet. E. C. van Ooij-Ortelee M. Steijns Churchïlllaan 93S Terneuzen nu graag een zonwering hebben die de hele patio overdekt. Dan kan een hele groep bewoners te- gelijkertijd in de schaduw zit ten." foto Peter Nicolai tig dat dat de heer Van Dongen vertrekt. Vooral voor zijn eigen persoon, maar ook voor de partij omdat we in hem een prima lijsttrekker hadden gevonden", aldus Maenhout. Het terugtreden van Van Don gen heeft als gevolg dat het Oostburgse raadslid J. Provoost de nieuwe lijsttrekker voor de WD-Gemeentebelangen in de nieuwe gemeente Sluis wordt. Van Dongen had geen behoefte om te reageren. Op 4 oktober wordt in de Staten gestemd over de WCT. Ik hoop dat de PvdA, die niet tegen de komst van de WCT is, een motie indient waarin een oplossing gevraagd wordt voor de bezwa ren zoals ingebracht door de af delingen van die partij. Indien deze motie met de financiële on derbouwing niet aangenomen wordt, dan dient de fractie als nog tegen te stemmen. Op deze wijze blijft de PvdA de baas over haar eigen beslissingen en behoudt het contact met het electoraat. Adieu, Middelburg se kaasstolp. J. W. Minderhout Haymanstraat 7 Middelburg In het afgelopen weekend las ik met belangstelling een artikel in de PZC waarin een vijftal Zeeuws- Vlaamse burgemees ters in een soort ronde-tafelge sprek met elkaar van gedachten wisselen. Samen met uw redac teuren Conny van Gremberghe en Wout Bareman werden veel onderwerpen, zoals de gekozen burgemeester, besproken. Aan het eind van het artikel sloeg mijn belangstelling echter om in verbazing en teleurstelling. Eén van participanten, collega Kes- sen van Hulst, meende dat ik in de jaren dat ik burgemeester van Hontenisse was, slechts 'op de winkel gepast' had. Niet al leen is dit bestuurlijk en collegi aal zeer ongepast om zo over een STREEKACTtVITEITEN AXEL - Gregoriuscentrum, 13.30 uur: Creatief handwerken, 14.00 uur: Kaarten bieden; De Halle, 14.00 uur: Kaarten en biljarten, solodansen; Trefpunt. 13.00 uur: Kaarten en biljarten, 14.00 uur: Zangkoor; CLINGE - Malpertuus, 13.30 uur KBO 1 gymnastiek, biljarten; 19.45 uur: Bingo; GRAAUW - Gemeenschapshuis, 13.30 j uur: Kaarten bieden; HOEK - De Lovenhoek, 9.00 uur: Bridge; 9.30 uur: Koersbalcompetitie; 13.30 uur: Biljarten, kaarten en soosmiddag; HULST - De Lieve, 9.00 uur: Engelse les, 9.30 uur: Gymnastiek; 13.00 uur: biljar ten; 13.30 uur: Koersbal en handwerken; 19.00 uur: Line dance; 19.30 uur: Bridge, KLOOSTERZANDE - Café Molenhof, 20.00 uur: Kennismakingsles dansen, KOEWACHT - De Vlaschaard, 13.00 uur: Biljarten; 13.30 uur: SWO modeshow; OOSTBURG - Den Hoekzak, 13.30 uur Koersbal en sjoelen voor ouderen; PHILIPPINE - De Schotse Hoek, 18.30 uur: Pergamano voor de jeugd en tekenclub; SAS VAN GENT - De Roselaer, 9.30 uur: Kartonnage, callanetics; 13.15 uur.Teke- nen; 15.30 uur: Techniek is leuk voor groep 6 tot en met 8; SLUISKIL - Het Meulengat, 13.30 uur. SWOS koersbal, kaarten, canasta, biljar ten competitie dames; 18 uur: Kinderca baret Het Talent; 19 uur: Jeugdcabaret HetTalent; 19.30 uur: Blaaskapel Ein Pro sit en toneelgroep Sempre Avanti; ST.JANSTEEN - De Warande, 13.30 uur: KBO biljarten; TERNEUZEN - De Veste, 13.30 uur: Hand werken, soos, canasta en biljarten; 16.30 uur: Repetitie zangkoor; 19,00 uur: Bridge; Buurthuis de Hoeve, 13.30 uur: Biljarten; 20.00 uur: Bingo; Scheldetheater, 20.00 uur: Optreden Boudewijn de Groot; VOGELWAARDE - Café Ons Vermaak, 14.00 uur: Kaarten; WESTDORPE - Café 't Polderken, 13.30 uur: Jokeren; ZAAMSLAG - Dorpshuis, 9.30 uur: Aero bic; 10.30 uur: Volkdansen; 13.00 uur: Kaarten en biljarten; 14.00 uur: Handwer ken;

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 44