Slabbekoorn loopt titel mis PZC Van de Wijnckel is scorende nomade Ko Kasse voelt zich benadeeld HWP 3 meteen al favoriet hoofdklasse 16 Van Acker onderuit in achtste finales Theo Rabout vijfde in België Motorcoureur valt en ziet kansen op kampioenschap in rook opgaan Zege voor Terèse van Lare De Griend snelste in Springerrace All Stars blijft koploper Van de Ven spil in profploeg uitslagen dinsdag 1 oktober 2002 VLISSINGEN - Darter Jean- Paul van Acker is tijdens de ope ning van het Zeeuwse ranking- seizoen in Vlissingen al in de achtste finales gesneuveld. De Ijzendijkenaar werd er met 3-1 uitgeschakeld door de latere winnaar Eddy Crawford. Crawford, een speler van Hart van Middelburg, verkeert mo menteel in eensupervorm. Vori ge week nog won hij de Jelmer Overdam Memorial in Middel burg en dat dit bepaald geen toeval was. liet hij in sporthal Baskensburg blijken. In de hal ve eindstrijd won hij met een 4-3 van Mike van der Linden en in de finale boog Simon Sijbrands na een enerverende strijd met 2-1. Sijbrands had in de halve finale afgere kend met Jean-Pierre Strubbe: 4-1. Opvallend was ook de vroege uitschakeling van de regerende Zeeuwse kampioen Karl Mese, die er in de eerste ronde door Si mon Sijbrands met 3-0 werd uitgegooid. Ook Remy Persijn sneuvelde vroegtijdig. Hij be reikte evenals zijn plaatsgenoot Van Acker de laatste zestien, maar stuitte toen op Peter Schriek. De verliezersronde werd gewonnen door Danny de Vos, die in een Trefpunt-onder onsje won met 4-3 van Richard Miri. Bij de vrouwen ging de winst naar Karin Krappen. Zij reken de in de finale af met Monique Freyer. Margo Boot won de fina le in de verliezersronde van Lia Menheere. Ook bij de koppels gingen de re gerende Zeeuwse kampioenen Eddy Crawford en Mike van Belle er al in de eerste ronde uit. Dit was tegen Kees en Karin van Leeuwen. De finale ging hier tussen Danny de Vos en zijn maat Richard Miri. Het Zeeuws-Vlaamse duo redde het in de enerverende eindstrijd te gen Kees en Karin van Leeu wen. De verliezersronde werd gewonnen door Jean-Paul van Acker en Lida de Krey. Zij ston den in de finale tegenover Jean- Pierre Strubbe en John Huite- ma. Het volgende rankingtoernooi is zondag 20 oktober bij Yip Pla za in Goes. SINT-MARIA OUDENHOVE - Theo Rabout uit Zuidzande is als vijfde geëindigd tijdens een 10,5 kilometer lange straten- loop in het Belgische Sint-Ma- ria Oudenhove. Rabout noteerde een tijd van 35 minuten. Caroline Hersschens uit Zuidzande werd ook vijfde door Henk de Winter BUXTEHUDE - Rallycrosser Ko Kasse voelde zich sterk be nadeeld in de laatste race voor het Europees kampioenschap in het Duitse Buxtehude en goed ook. De Nieuwdorpse rallycros ser had zich na drie manches ge plaatst voor de B-finale. Hij zou op de derde en laatste startrij staan. Toch ging dat niet door. Met een twintigste tijd in de eer ste van de drie te rijden heats was de opening van Kasse in de Duitse EK-wedstrijd niet al te sterk. Met een vijftiende tijd in de tweede en een zevende tijd in heat drie scoorde de Nieuwdor- per genoeg punten om in de B-finale in Divisie 2 te mogen plaatsnemen. Een uur later was Kasse die plaats echter kwijt. De Belg Martin had protest ingediend tegen een uitsluiting die hij had gekregen, maar in feite bedoeld was voor de Zweed Nilsson. Hoewel de race was afgevlagd en startopstellingen van de fi naleraces al officieel bekend waren gemaakt, besloot de wed- stri j dleiding toch om het protest van Martin toe te kennen en die heat waarin de Belg was gestart in zijn geheel over te laten rij den. De Belgen Scheveneels en Verkuringen en veroorzaker Nilsson profiteerden van dit buitenkansje en verdrongen met een snellere tijd achter hun naam Kasse uit de B-finale. Kasse: „Protesteren hielp niet. Ook de Noor Lindjefell wilde protest aantekenen, maar ook zijn protest werd niet ontvanke lijk verklaard. Dit heb ik nog nooit meegemaakt." Het opnieuw laten rijden bete kende niet alleen een verschui ving in de startopstelling van de finaleraces, maar ook in de eindstand van het Europees kampioenschap. De Belg Sche veneels profiteerde volop van de nieuwe situatie en verdrong de Noor Lindjefell naar plaats drie. Mark-Jan Vlassak uit Bu- del blijft Europees kampioen in Divisie 2. De uit Terneuzen a fkomstige Ti neke de Poorter bekeek dit alles van de zijlijn. Zi j start immers in de Divisie 1, de klasse voor vier- wiel aangedreven auto's. De Poorters finishte daarin met haar Fiat Coupé als 24e. door Henk de Winter ASSEN - Een valpartij heeft een eind gemaakt aan de kampioen schapskansen van Arno Slab bekoorn in de Superstock-klas se. De motorracer uit 's-Heer Abtskerke hield aan de duike ling op het circuit in Assen een zere schouder over. Zijn motor liep veel schade op. Al vroeg in het seizoen nam Slabbekoorn op zijii 750cc Su zuki-machine de leiding in het kampioenschap van de Super stock-klasse. Hij dwong tijdens het vervolg het nodige respect af bij de concurrentie. Als enige startte hij met een 750cc-motor. De anderen in de Superstock kozen voor motoren met een vermogen van lOOOcc. Met acht punten voorsprong op Richard Fluttert (Hengelo) en negen punten voorsprong op Robert van der Molen (Haarlem) verscheen Slabbekoorn gecon centreerd aan de start voor de laatste race in Assen. Zijn vrouw Sera had twee briefjes bij zich met daarop de positie die Arno minimaal moest rijden om de titel te pakken. Die aanwij zingen kreeg hij te zien op zijn pitbord. Vier ronden voor het einde werd het bord met de aan wijzingen naar binnengehaald. In de nationale bocht, de eerste bocht na de start, gleed Slabbe koorn onderuit en was hij defi nitief uitgeschakeld voor de ti telstrijd. Fluttert won de race en werd kampioen. Slabbekoorn eindig de op de derde plaats in de eind stand. Johan Fredriks uit 's-Heeren- hoek knokte zich in de 125ec klasse naar voren. Vanaf een achttiende plaats werkte hij zich op naar een tiende positie. De einduitslag is nog niet offici eel. Er lopen nog enkele pro testen tegen verschillende rij ders. op de 3,5 kilometer. Zij klokte 16 minuten en 24 seconden. Arno Slabbekoorn (links) ging vier ronden voor het eind van de race onderuit en verspeelde daarmee zi jn kansen op de Nederlandse titel Paul van Dijke VLISSINGEN In de eerste ron de van de Zeeuwse schaakcom petitie in de hoofdklasse ZSB hebben de teams van HWP 3 en SVWZV flink uitgehaald. Het derde team van HWP 3, dat als grote favoriet voor de titel van start gaat, haalde met 6,5-1,5 flink uit tegen het eigen vierde en SVWZV verpletterde Zierik- zee met 6-2. I1WP 4-HWP 3 1,5-6,5: Het der de team van HWP uit Sas van Gent is dit jaar de te kloppen ploeg in de ZSB hoofdklasse. Tegen het eigen vierde kon de ploeg alvast wat warmdraaien. Met vijf overwinningen en drie remises is het team goed op koers voor één van de twee pro motieplaatsen. Gedetailleerd1. Ph. Maenhout- H. de Ridder 0-1; 2. N. Dubbeldam- A. Galle remise3. F. van Parijs- G van Rij remise4. R. Pauwels- A. den Hamer remise; 5. M. Pauwels- J. Gommers 0-1; 6. T. Maenhout- T. Lammens 0-17. M. Colsen-J. de Zwart 0-1; 8. T Perisic-Ph. Bekaert 0-1. SVWZV-Zierikzee 6-2: Ook SVWZV uit Oostburg liet er in de eerste ronde geen gras over groeien. Het team uit Oostburg, met daarin enkele talentvolle jeugdspelers, moest in de eerste ronde aantreden tegen promo vendus Zierikzee. Slechts Ab van Hoeve en Gerard de Winter moesten in remise berusten en Simon Provoost liep tegen een nul aan. Gedetailleerd: 1. C. Lanckriet- J. Aangeenbrug 1-0; 2. B. de Voge- laere-R v/d Veken 1-0; 3. A. van Hoeve-M. Krijger remise; 4. S. Pro- vuost-H. Jukkenekke 0-1; 5. G. de Winter-A. Bandsma remise; 6. J. de Meester-B. v/d Graaf 1-0; 7. S. Braem-A. Brakel 1-0; 8. A. Oosters-J v/d Made 1-0. Landau-Souburg 2 3,5-4,5: Vo rig seizoen betekende de neder laag van Jean-Pierre van Ge- mert ook het verlies voor zijn achttal tegen Landau. Dit keer behaalde de nieuwbakken teamleider van Souburg 2 een overwinning en won zijn team. Ook de verrassende winstpartij van jeugdspeler Erik van Nas sau op Wim Sinke mocht er zijn. Gedetailleerd: 1. P. Kalisvaart- R. Schroevers 0-1; 2. T. de Putter- R. Steijn 0-1; 3. A. Arendse-E. van Boven 1-0; 4. E. Bolleman-B. Rouw 1-0; 5. M. de Clerck-P. Noorlander 1-0; 6'. W Sinke-E. van Nassau 0-1; 7. B. Audenaert-W. Franse remi se; R. de Hulster-J.P. van Gemert 0-1. Middelburg 2-Terneuzen 2 5,5- 2,5: Teamleider Jonkheer gaf het goede voorbeeld aan zijn team door te winnen van Van Hecke, en Max van Eekhoud, Jos de Jager en Frans Rikumahu volgden hem. Remises van Wes- terweele, Simon Sanders en Ro nald Lauer bezegelden het lot van de Terneuzenaren. Gedetailleerd: 1. M. Weslerweele- C.J. Freeke remise; 2. M. van Eek- hout- J. Dees 1-0; 3. S. Sanders- O. Gommers remise; 4. A. Jonkheer- M. van Hecke 1-0; 5. M. de Bock- F. de Koeijer 0-1; 6. R. Lauer- W. Cleeren remise7. J. de Jager- C.N. Roose 1-0: 8. F. Rikumahu- Q. Volleman 1-0. De Zwarte Dame-Goes 4-4: De beginfase zag er goed uit voor DZD. Op het oog voordelige stellingen van Michel Mon tenegro en Daan van Noppen verzandden echter en liepen ge heel (Van Noppen) of gedeelte lijk (Montenegro) verkeerd af. Na een remise tussen Zweedijk en Luitwieler stond Goes met 4-2 voor. DZD'ers Anton Hage naars als Wouter Bliek stonden toen beter, en wisten met moeite hun partijen winnend af te slui ten. Gedetailleerd: 1. M. Montenegro- R. Burgerhoff remise; 2. W. Meul- blok-J. van Ruler 0-1; 3. A. Quak- kelaar-E. Kloosterman 0-1; 4. W. Bliek-L. Nieuwenhuyse 1-0; 5. D. van Noppen-J. Grochal 0-1; 6. A. Hagenaars-R. v/d Braak 1-0; 7. L. Zweedijk-M. Luitwieler remise; 8. P. Bruys-J. Pauptit 1-0 door Jan-Jaap Corré TILBURG - Hij is pas 22 jaar, maar toch al toe aan zijn vijfde voetbalvereniging. Rob bie van de Wijnckel uit Eede heeft na een avontuur bij hoofdklasser Hoek en een uit stapje naar België weer een stapje terug ge daan. Zondag-derdeklasser Breskens is nu zijn club en daar doet hij wat hij heel zijn le ven al doet: scoren. Van de Wijnckel begon zijn voetbalcarrière bij Aardenburg. Daar presteerde hij zo goed dat hij op negentienjarige leeftijd al de overstap maakte naar Hoek. „Misschien was het iets te vroeg om naar Hoek te gaan, maar als zo club je belt, is dat natuurlij k wel een uitdaging. Ik heb daar slechts één sei zoen gespeeld en ik kreeg weinig speeltijd. Misschien ben ik er ook wel te snel weer weggegaan. Je weet het natuurlijk nooit, maar wellicht had ik daar toch kunnen sla gen als ik nog wat langer was gebleven." België was cle nieuwe bestemming voor de inmiddels twintigjarige spits. „Ik kreeg van Johan Ballegeer, die ik nog kende uit mijn Hoek-tijd een aanbieding om naar Malde- gem te komen. Omdat hij mij belde met die vraag, dacht ik dat hij wel veel vertrouwen in mij zou hebben. Na een paar weken werd echter een spits van Club Brugge gehaald. Die kreeg de voorkeur boven mij en ik be landde dus op de bank. Dat viel me erg tegen van Ballegeer", vertelt de student bedrijfs economie. Dat Van de Wijnckel bij Hoek een goede in druk achtergelaten had, bleek toen hij bij Maldegem niet meer aan spelen toekwam. „Ik kreeg toen een telefoontje van een be stuurslid van het Belgische Eeklo. Diegene vertelde mij dat hij me bij Hoek had zien spelen en dat de club interesse in mij had. Toen ben ik daar gaan spelen." Inmiddels had Van de Wijnckel echter zijn HBO-opleiding aan de Hogeschool Zeeland afgerond en besloten om naar de Universi teit te gaan. „Daardoor werd het voor mij onmogelijk om alle trainingen mee te ma ken en in België kun je dan niet in het eerste elftal spelen. Zeker niet op dat niveau. Het is te vergelijken met de eerste klasse zondag inNederland." En dus vertrok Van de Wijnckel weer. Dit seizoen is hij neergestreken bij Breskens en heeft daar al vijf keer gescoord in de eerste vier competitiewedstrijden. „Ik heb het heel erg naar mijn zin bij Breskens, al viel het niveau me wel tegen. Ik had niet gedacht dat het zoveel lager zou liggen dan bij mijn clubs in België. Ook de trainer Rinus Zegers bevalt mij zeer goed. Hij is een goede trainer met leuke oefenstof, maar bovendien is hij een hele vriendelijke man. Dat vind ik ook belangrijk." Het Zeeuws topscorersklassement ziet er als volgt uit: 1. Niek van Sprundel Aardenburgen Martin de Hamer (Nieuwdorp) beiden 6 doelpunten; 3. Mar cel Lourens (Zeelandia Middelburg) en Robbie van de Wijnckel (Breskens) beiden 5; 5. Hans van Damme HW'24Ruud Hoogesteger (Kapel- Ie), Lex Zwang (Duiveland), Alexander Bom SLUIS -Terèse van Lare uit Sluis heeft in het Franse Ardres weer een overwinning kunnen bijschrijven op haar omvang rijke palmares. Een week na het behalen van de wereldtitel triatlon long distance in Nice ging de 53-jarige er weer tegen aan. Met een achterstand van een kleine minuut op de kop van het vrouwenveld begon Van Lare aan het fietsen waar zij al snel een paar mannen in haar wiel kreeg. Een stop en go penal ty was het gevolg. Dubbel gemotiveerd zette Van Lare aan en reed in een ruk door naar de kop, die ze ook bij de laatste run niet meer uit handen gaf. Ze finishte in een tijd van 1 uur 40 minuten en 42 seconden, ruim drie minuten voor de Frangaise Florence Thietard. Ronny Schelfhout sinds kort lid van TV Oostburg finishte na 1 uur 36 minuten en 53 seconden voor Jan van Baar (Oostburg) die bij zijn duatlondebuut een tijd liet noteren van 1 uur 40 minuten en 2 seconden. Ingrid Ver- heyen (Breskens) had 1 uur 58 minuten en 42 seconden nodig om deze Franse duatlon te volbrengen. TERNEUZEN - De boot Griend met schipper Marco de Bat heeft de Springerrace gewonnen. De Terneuzenaar finishte in de zeilwedstrijd van WV Neusen vlak voor de Capella van Frans Maas uit Breskens. De deelnemers aan de Springerrace hadden deze keer te kampen met weinig wand. Het briesje dat er stond veranderde tussentijds ook nog eens talloze malen van richting. Dit noopte wedstrijdleider en gastheer Piet van Driel tot inkorten van de race. Desondanks kon er rond de Middenplaat in de Westerschei de een rondje van vijftien mijl gevaren worden. De Griend bleek na verrekening van de han dicaps de snelste te zijn geweest voor Capella en Narai van DickKuypens (Terneuzen). WESTDORPE - Na twee wedstrijdronden is er al een tweede ling in de eerste divisie van de competitie poolbiljarten van het district Kanaalzone. ZV All Stars, De Tukker en Beter dak/Gravin delen namelijk de lakens uit. All Stars bleef koploper na de ruime overwinning (5-1) op nieuwkomer Your Service!, maar De Tukker naderde wel tot op één punt. De ploeg uit Westdorpe was in Terneuzen met 6-0 te sterk voor De President. Beterdak/Gravin voegde zich ook bij de toppers dankzij de winst op ZV Untouchables: 4-2. Zowel Double or Nothing (tegen Dino's) als Het Hoeckhuys (tegen Het Paradijs) wonnen hun wedstrijd met 5-1. VLISSINGEN - Motorcrosser Rinus van de Ven heeft de vol gende stap naar de top gezet. Een dag na het behalen van zijn zwaarbevochten vierde nationale titel in vijf jaar werd giste ren bekendgemaakt, dat de veertienjarige Vlissinger volgend seizoen de kopman van het profteam van Ron van Gerwen uit Oss wordt. Van de Ven liet aanbiedingen van diverse andere teams, onder meer het Duitse Sarholz, Kawasaki Europa en Yamaha Nederland, liggen om de spil in het nieuw te vormen jeug'dteam van Van Gerwen te worden. „Het team moet de 'doorstroming naar de Grands Prix verzorgen", verklaarde de Brabantse moclestofgigant Van Gerwen gisteravond. De Vlissinger heeft een contract getekend voor twee jaar. In die periode moet hij klaargestoomd worden voor het echte werk: de Grands Prix. Van Gerwen sluit niet uit dat hij over twee jaar zijn team omvormt van een voorportaal voor Grands Prix tot een heus Grand Prix-team. Volgens vader Giel van de Ven was dat een voorname reden om met Van Ger wen in zee te gaan. Badminton Eerste klas Zuid-Holland: Terneuzen 1- Netwerk 1 3-5. Derde klas afd. 71: Ter neuzen 2-Sinar34-4, Astroiden 1-Zierik- zee 1 1-7. Vierde klas afd. 72: Terneuzen 3-Den Ossaert 1 2-6, Den Ossaert 2-Zie- rikzee 3 5-3. Vijfde klas afd. 73: Rillandia 2-Sinar 4 3-5, Astroiden 2-Zierikzee 4 6-2, Schepnet 2-Marathon 3 3-5. Vijfde klas afd. 74: Pluumpje 1-Den Ossaert 3 3-5, Kats 2-Rillandia 3 6-2. Zesde klas afd. 75: Rillandia 5-Schepnet 3 1-7, As troiden 4-Pluumje 2 6-2 foto Henk de Winter Biljarten MZVCJason Blommaert (Veere), Padden van de Water (Yerseke), Dennis Bootsgezel (Zeeland Sport), Lunven Vermeer (Vlissingen) allen 4; 13. Arjan Human (Hoek), Rieno van Oost (Hoek), Ro bin van de Moere (Bevelanders), Niels Kole (Ka- pelle), Patrick Koppejan (De Meeuwen), Martin Kiesenberg (ZSC'62), Johnny Lensen (HVV'24), Ko Brand (Domburg), Johan Tuin (Goes), Hubèr Rentmeester (Patrijzen), Eddy van den Bosch (Steen), Ronnie Tresonie (Aardenburg), Winand van Haelst (Hulsterloo), Jackie Minderhoud (De Noormannen), Geertjan de Smet (RIA W.), Khaled Boufrahi (Vlissingen) enAdrivanHa- negem (IJzendijke) allen 3. Poolbiljarten. Competitie Kanaalzone. Ie divisie: Beterdak/Gravin-ZV Untou chables 4-2, Double or Nothing-Dino's 5-1, De President-De Tukker 0-6, ZV All Stars-@ Your Service! 5-1, Het Hoeck- huys-Het Paradijs 5-1. Stand: ZV All Stars 2-17, De Tukker 2-16, Beterdak- /Gravin 2-14, Het Hoeckhuys 2-10, Dou ble or Nothing 2-10, De President 2-8, The Underdogs 1-7, Your Service 2-3, ZV Untouchables 2-2, Het paradijs 2-2, Dino's 1-1. 2e divisie: Tricky Hot Shots-ZVS 1-5, First Ladies-Dream Team 2-4, The Riffbitches-Team X 1-5, The Elmo's-The Riff 3-3, De Pooligans- -Roskam 6-0, The Ivory ball's-De Biljart club 4-2. Stand: The Ivory ball's 2-16, The Elmo's 2-13, De Pooligans 2-13, ZVS 2-12, The Riff 2-12, Dream Team 2-11, Team X 2-8, De Biljartclub 2-6, First Ladies 2-6, Tricky Hot Shots 2-5, The Riffbitches 2-2, Roskam 2-0. Sportprijsvragen Lucky Day: 5-16-18-19-26-30-34-37-41- 43-46-51-52-53-54-56-68-70-79-80. Tennis Groede. Regionaal clubkampioenschap, finales. VE: Jose de Wit—Brigith de Waele 2-6 6-4 6-3, VD: De Paepe/Willemsen- Van Tiggelen/Buijsse 7-6 6-2, ME: Bart van de Sande-Tony. Seen 6-2 4-6 6-3, MD: Seen/Houck-Steyaert/Van Water schoot 6-3 6-4, GD: Verplanke/Marteïj- n-Aerssens/De Bliek 6-3 6-4. Volleybal Argentinië. WK mannen. Groep B: Italië - Kroatië 3-0 (25-18 25-20 25-20), Polen - Canada 3-1 (25-23 22-25 26-24 25-21). Groep C: Bulgarije - Rus land 3-0 (28-26 25-19 25-23), Tunesië - Frankrijk 1-3 (23-25 25-20 17-25 11-25). Groep D: Spanje - Japan 3-2 (25-18 23-25 22-25 29-2715-13), Joegoslavië - Kazacn- stan 3-0 (25-19 25-16 25-15). Groep F: Griekenland - Cuba 3-0 (25-21 25-21 25- 19). ren 6:1Yessica Wouters (STV) 1.38,29 2. Rianne Poot (GAN) 1.38,71 3. Yara Breu- kers (BEV) 1 40,8150m vlinderslag mini- oren 3 en 4:1. Manon Minneboo 0.42,37 2. Judith Stap (STV) 0.45,51 3. Josephier. Jansen (BEV) 0.49,92. 200m wisselslag minioren 5: 1. Danique van Peenen 3.07,38 2. Sanne Klompe (GAN) 3.46,46 3. Joanny Lavrïjssen (BEV) 3.48,71100m vlinderslag minioren 6: 1. Jacqueline Boonman (BEV) 1.26,89 2. Kelsey Onder- dijk (BEV) 1.28,74 3. Birgit Lavrijssen (BEV) 1.38,85. 100m rugslag minioren 3 en 4: 1. Manon Minneboo 1.29,94 2. Ju dith Stap (STV) 1.38,943. Josephien Jan sen (BEV) 1.40,40.100m vrije slag minio ren 5: 1. Danique van Peenen 1.17,10 2. Joy Tramper 1.17,67 3. Joanny Lavrijs sen 1.32,79. Terneuzen. Speedo-wedstrijden. Mannen. 100m rugslag minioren 5: 1 Basvan Houwelingen 1.22,432. Roderick van Doeselaar (ZCK) 1.29,24 3. Sander Boidin (ZVS) 1.37,27. 100m schoolslag minioren 6: 1. Edwin de Jong (SCH) 1.34,50 2. Marlon van Gremberghe (ZCK) 1.38,79 3. Dries Decloedt (ZCK) 1.45,93. 50m vlinderslag minioren 3 en 4: 1.Mi chael Hamelink (ZCK) 0.54,20.200m wis selslag minioren 5:1Bas van Houwelin gen 3.08.47 2. Roderick van Doeselaar 3.14,13.3. Dennis Wolfert (SCH) 3.30,00. 100m vlinderslag minioren 6:1. Lorenzo van Poele (SCH) 1,37,00 2. Marlon van Gremberghe (ZCK) 1.37,54 3. Edwin de Jong (SCH) 1.44,20.100m rugslag minio ren 3 en 4: 1. Mitchell Kappetein (SCH) 1.35,18 2. Michiel Pater (ZVS) 1.41,50 3. Paul Arie Schoonakker (OTT) 2.08.06. 100m vrije slag minioren 5: 1. Bas van Houwelingen 1.15,41 2. Roderick van Doeselaar 1.17,35 3. Dennis Wolfert 1.26,45. Vrouwen. 100m rugslag minioren 5: 1. Michelle Picavet (ZCK) 1.32,87 2, Lisa Alewijnse (SCH) 1.39,05 3. Sylvia Dickie (SCH) 1.43,73. 100m schoolslag minio ren 6:1Ashley de Jong 1.34,81 2. Milou Geensen (SCH) 1.36,08 3. Milou v.d. Bulck (HON) 1.40,76. 50m vlinderslag minoren 3 en 4: 1. Iris Erpelinck (HON) 0.46,53 2. Kirsten de Boevere (ZVS) 0.47,80 3. Janneke v.d. Poele (ZCK) 0.50,92. 200m wisselslag minioren 5: 1 Michelle Picavet 3.25,64 2. Lisa Alewijn se 3.37,02 3. Nicky Vanhijfte (ZVS) 3.57,02. 100m vlinderslag minioren 6:1. Ashley de Jong 1.27,252. Milou Geensen 1.41,24 3. Lieke Beezemer 1.46,03.100m rugslag minioren 3 en 4:1Carlijn Braem (ZVS) 1.42,24 2. Kirsten de Boevere (ZVS) 1.43,78 3. Jill Vernïmmen (OTT) 1.44,30. 100m vrije slag minioren 5:1 .Michelle Pi cavet 1.03,34 2. Lisa Alewijnse 1.31,87 3. Bianca de Pooter 1.36,01. Advertentie Zwemmen Robbie van de Wijnckel. Goes. Speedo-wedstrijden. Mannen. 100m rugslag minioren 5: 1. Hajo Kok (BEV) 1.356,47 2. Rik de Klerk (ZEEL) 1.47,01 3. David Meertens (STV) 1.48,40. 100m schoolslag minioren 6: 1. Sander van Nieuwenhuyze 1.29,44 2. Frenske Eijsermans (GAN) 1.49,51 3. Christian van Bommel (ZEEL) 1.50,39. 50m vlin derslag minioren 3 en 4:1. Simon Eden- burg (OND) 0.51,85 2. Yoshi Breukers (BEV) 0.52,62.200m wisselslag minioren 5: 1. Hajo Kok 3.21,29 2. Angelo Priester 3.56,94. 100m vlinderslag minioren 6: 1. Sander van Nieuwehuyzen 1.37,15 2. Christian van Bommel (ZEEL) 1.57,35 3. Stefan Roovers (GAN) 2,15,90. 100m rugslag minioren 3 en 4:1Tim Tramper (ZEEL) 1.43,78 2. Yoshi Breukers (BEV) 1 49,58 3. Simon Edenburg (OND) 1.50,65. 100m vrije slag minioren 5: 1. Hajo Kok (BEV) 1.27,76 2. Rik de Klerk (ZEEL) 1.36,70 3. Paul v.d. Driest (LUC) 1.39,91. Vrouwen. 100m rugslag minioren 5: 1. Danique van Peenen 1.27,75 2. Joy Tramper (ZEEL) 1.28,96 3.Sanne Klompe (GAN) 1.37,39. 100m schoolslag minio- Arnemuidse politiehond Zeeuws kampioen Jan de Nooijer uit Arnemuiden heeft afgelopen weekend met zijn Mechelse herder Wendy, de kampioenschappen gewonnen. Het kampioenschap werd ge houden bij de P.H.V. "Nooitgedacht" te Nieuwdorp. De uitreiking werd gedaan door Dhr. P. Babijn. Dc uilslag: 1J. dc Nooijer, Arnemuiden 435.5 2. E. Nagelkerke, Clinge 430 3. C. van Belzen, Arnemuiden 425 4. A. Donkersteeg, Goes 424 5. A. Zoetewey, Yerseke 418

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 40