Slabbekoorn loopt titel mis PZC Van de Wijnckel is scorende nomade Van de Ven spil in nieuwe profploeg Ko Kasse voelt zich benadeeld HWP 3 meteen al favoriet hoofdklasse 16 Lenaerts wint in klasse Z1 Duatlonzege voor Meerman Motorcoureur valt en ziet kansen op kampioenschap in rook opgaan Overwinning Terèse van Lare Koole veertiende in Posbankloop uitslagen wb dinsdag 1 oktober 2002 VROUWENPOLDER - Met twee overwinningen en een der de plaats in de klasse Z1 maakte Evelien Lenaerts de concurren tie duidelijk dat men dit seizoen rekening met haar dient te hou den. Nog maar pas gepromo veerd toonde Lenaerts met een uitstekend bevestigde proef dat ze met Omar het zware werk ge makkelijk aan kan. Met een sco re van 198 punten was ze tijdens de dressuurwedstrijd van de RV Sé-Ros zelfs een maatje te groot voor de concurrentie. Evelien Lenaerts ging amper drie seizoenen geleden met CD- mar in de klasse B van start en stoomde in recordtijd door naar de klasse zwaar. Ook in manege De Eendracht vormde Evelien Lenaerts met Omar weer een mooi plaatje. Het was voor Arthur Vos dan ook bepaald geen schande dat hij met Bonaparte met zeven punten minder als tweede ein digde. In de strijd om de derde stek lieten Suzie de Pagter met Madelien en Elna Ridderbos met Castor de teller op 180 pun ten stil staan. Ook op de beslis sende onderdelen hielden zij de balans in evenwicht, zodat zij de prijs moesten delen. In de klasse Z2 zag Astrid van de Veer kans om zich duidelijk te onderscheiden. De amazone uit Veere stuurde de schimmel Joli met 196 punten naar de zege. In de strijd om de tweede plaats wist Rafaela van den IJssel het thuisvoordeel niet volledig te benutten. De Middelburgse stuurde Eendracht's Koss naar 182 punten. Een gelijk aantal punten verwierf de Kruiningse Carolien Kodde met Monday. De Israëlische Raz Nitzany kwam naar Nederland om de fijne kneepjes van de dressuur- sport te leren. In de klasse Z ont popte ze zich al snel als een ge duchte tegenstander. Met een overwinning in de klasse LI be wees de Israëlische met haar nieuwste aanwinst Westveer's Reine dat ze met meerdere paar den aardig overweg kan. De sco re van 174 punten was voor Raz Nitzany zelfs ruim voldoende voor twee wintpunten. Ook Mi randa Weijermans kende met haar Paspartout een uitsteken de start. Zij stuurde de viervoe ter met 170 punten naar de tweede stek. MOLENSCHOT - Jordy Meer man uit Middelburg heeft in het Brabantse Molenschot een dil ation over 5 kilometer lopen, 27 kilometer fietsen en 2,5 kilome ter gewonnen. Na vijf kilometer fietsen pakte Meerman de koppositie. In de laatste run hoefde hij niet meer voluit te gaan om die plek te be houden. door Henk de Winter BUXTEHUDE - Rallycrosser Ko Kasse voelde zich sterk be nadeeld in de laatste race voor het Europees kampioenschap in het Duitse Buxtehude en goed ook. De Nieuwdorpse rallycros ser had zich na drie manches ge plaatst voor de B-finale. Hij zou op de derde en laatste startrij staan. Toch ging dat niet door. Met een twintigste tijd in de eer ste van de drie te rijden heats was de opening van Kasse in de Duitse EK-wedstrijd niet al te sterk. Met een vijftiende tijd in de tweede en een zevende tijd in heat drie scoorde de Nieuwdor- per genoeg punten om in de B-finale in Divisie 2 te mogen plaatsnemen. Een uur later was Kasse die plaats echter kwijt. De Belg Martin had protest ingediend tegen een uitsluiting die hij had gekregen, maar in feite bedoeld was voor de Zweed Nilsson. Hoewel de race was afgevlagd en startopstellingen van de fi naleraces al officieel bekend waren gemaakt, besloot de wed strijdleiding toch om het protest van Martin toe te kennen en die heat waarin de Belg was gestart in zijn geheel over te laten rij den. De Belgen Scheveneels en Verhuringen en veroorzaker Nilsson profiteerden van dit buitenkansje en verdrongen met een snellere tijd achter hun naam Kasse uit de B-finale. Kasse: „Protesteren hielp niet. Ook de Noor Lindjefell wilde protest aantekenen, maar ook zijn protest werd niet ontvanke lijk verklaard. Dit heb ik nog nooit meegemaakt." Het opnieuw laten rijden bete kende niet alleen een verschui ving in de startopstelling van de finaleraces, maar ook in de eindstand van het Europees kampioenschap. De Belg Sche veneels profiteerde volop van de nieuwe situatie en vei'drong de Noor Lindjefell naar plaats drie. Mark-Jan Vlassak uit Bu- del blijft Europees kampioen in Divisie 2. De uit Terneuzen afkomstige Ti neke de Poorter bekeek dit alles van de zijlijn. Zij start immers in de D ivisie 1de klasse voor vier- wiel aangedreven auto's. De Poorters finishte daarin met haar Fiat Coupé als 24e. door Henk de Winter ASSEN - Een valpartij heeft een eind gemaakt aan de kampioen schapskansen van Arno Slab bekoorn in de Superstock-klas se. De motorracer uit 's-Heer Abtskerke hield aan de duike ling op het circuit in Assen een zere schouder over. Zijn motor liep veel schade op. Al vroeg in het seizoen nam Slabbekoorn op zijn 750cc Su zuki-machine de leiding in het kampioenschap van de Super stock-klasse. Hij dwong tijdens het vervolg het nodige respect af bij de concurrentie. Als enige startte hij met een 750cc-motor. De anderen in de Superstock kozen voor motoren met een vermogen van lOOOcc. Met acht punten voorsprong op Richard Fluttert (Hengelo) en negen punten voorsprong op Robert van der Molen (Haarlem) verscheen Slabbekoorn gecon centreerd aan de start voor de laatste race in Assen. Zijn wouw Sera had twee briefjes bij zich met daarop de positie die Arno minimaal moest rijden om de titel te pakken. Die aanwij zingen kreeg hij te zien op zijn pitbord. Vier ronden voor het einde werd het bord met de aan wijzingen naar binnengehaald. In de nationale bocht, de eerste bocht na de start, gleed Slabbe koorn onderuit en was hij defi nitief uitgeschakeld voor de ti telstrijd. Fluttert won de race en werd kampioen. Slabbekoorn eindig de op de derde plaats in de eind stand. Johan Fredriks uit 's-Heeren- hoek knokte zich in de 125cc klasse naar voren. Vanaf een achttiende plaats werkte hij zich op naar een tiende positie. De einduitslag is nog niet offici eel. Er lopen nog enkele pro testen tegen verschillende rij ders. Arno Slabbekoorn (links) ging vier ronden voor het eind van de race onderuit en verspeelde daarmee zijn kansen op de Nederlandse titel. door Paul van Dijke VLISSINGEN - In de eerste ronde van de Zeeuwse schaak- competitie in de hoofdklasse ZSB hebben de teams van HWP 3 en SVWZV flink uitgehaald. Het derde team van HWP 3, dat als grote favoriet voor de titel van start gaat, haalde met 6,5-1,5 flink uit tegen het eigen vierde en SVWZV verpletterde Zierikzee met 6-2. HWP 4-HWP 3 1,5-6,5: Het der de team van HWP uit Sas van Gent is dit jaar de te kloppen ploeg in de ZSB hoofdklasse. Tegen het eigen vierde kon de ploeg alvast wat warmdraaien. Met vijf overwinningen en drie remises is het team goed op koers voor één van de twee pro motieplaatsen. Gedetailleerd: 1. Ph. Maenhout- H. de Ridder 0-1; 2. N. Dubbeldam- A. Galle remise; 3. F. van Parijs- G. van Rij remise; 4. R. Pauwels- A.den Hamer remise; 5. M. Pauwels- J. Gommers 0-1; 6. T. Maenhout- T. Lammens 0-1; 7. M. Colsen-J. de Zwart 0-1; 8. T. Perisic-Ph. Bekaert 0-1. SVWZV-Zierikzee 6-2: Ook SVWZV uit Oostburg liet er in de eerste ronde geen gras over groeien. Het team uit Oostburg, met daarin enkele talentvolle jeugdspelers, moest in de eerste ronde aantreden tegen promo vendus Zierikzee. Slechts Ab van Hoeve en Gerard de Winter moesten in remise berusten en Simon Provoost liep tegen een nul aan. Gedetailleerd: 1. C. Lanckriet- J. Aangeenbrug 1-0; 2. B. de Voge- laere-R v/d Veken 1-0; 3. A. van Hoeve-M. Krijger remise; 4. S. Pro voost-H. Jukicenekke 0-1; 5. G. de Winter-A. Bandsma remise; 6. J. de Meester-B. v/d Graaf 1-0; 7. S. Braem-A. Brakel 1-0; 8. A. Oosters-J v/d Made 1-0. Landau-Souburg 2 3,5-4,5: Vo rig seizoen betekende de neder laag van Jean-Pierre van Ge- mert ook fhet verlies voor zijn achttal tegen Landau. Dit keer behaalde de nieuwbakken teamleider van Souburg 2 een overwinning en won zijn team. Ook de verrassende winstpartij van jeugdspeler Erik van Nas sau op Wim Sinke mocht er zijn. Gedetailleerd: 1. P. Kalisvaart- R. Schroevers 0-1; 2. T. de Putter- R. Sleijn 0-1; 3. A. Arendse-E. van Boven 1-0: 4. E. Bolleman-B. Rouw 1-0; 5. M. de Clerck-P. Noorlander 1-0; 6. W. Sinke-E. van Nassau 0-1; 7. B. Audenaert-W. Franse remi se; R. de Hulster-J.P. van Gemert 0-1. Middelburg 2-Terneuzen 2 5,5- 2,5: Teamleider Jonkheer gaf het goede voorbeeld aan zijn team door te winnen van Van Hecke. en Max van Eekhoud, Jos de Jager en Frans Rikumahu volgden hem. Remises van Wes- terweele, Simon Sanders en Ro nald Lauer bezegelden het lot van de Temeuzenaren. Gedetailleerd: 1. M. Westerweele- C.J. Freeke remise2. M. van Eek- hout-J. Dees 1-0; 3. S. Sanders- O. Gommers remise; 4. A. Jonkheer- M. van Hecke 1-0; 5. M. de Bock- F. de Koeijer 0-1; 6. R. Lauer- W. Cleeren remise; 7. J. de Jager- C.N. Roose 1-0; 8. F. Rikumahu- Q. Volleman 1-0. De Zwarte Dame-Goes 4-4: De beginfase zag er goed uit voor DZD. Op het oog voordelige stellingen van Michel Mon tenegro en Daan van Noppen verzandden echter en liepen ge heel (Van Noppen) of gedeelte lijk (Montenegro) verkeerd af. Na een remise tussen Zweedijk en Luitwieler stond Goes met 4-2 voor. DZD'ers Anton Hage naars als Wouter Bliek stonden toen beter, en wisten met moeite hun partijen winnend af te slui ten. Gedetailleerd: 1. M. Montenegro- R. Burgerhoff remise; 2. W. Meul- blok-J. van Ruler 0-1; 3. A. Quak- kelaar-E. Kloosterman 0-1; 4. W. Bliek-L. Nieuwenhuyse 1-0; 5. D. van Noppen-J. Grochal 0-1; 6. A. Hagenaars-R. v/d Braak 1-0; 7. L. Zweedijk-M. Luitwieler remise; S. P. Bruys-J. Pauptit 1-0. door Jan-Jaap Corré TILBURG - Hij is pas 22 jaar, maar toch al toe aan zijn vijfde voetbalvereniging. Rob bie van de Wijnckel uit Eede heeft na een avontuur bij hoofdklasser Hoek en een uit stapje naar België weer een stapje terug ge daan. Zondag-derdeklasser Breskens is nu zijn club en daar doet hij wat hij heel zijn le ven al doet: scoren. Van de Wijnckel begon zijn voetbalcarrière bij Aardenburg. Daar presteerde hij zo goed dat hij op negentienjarige leeftijd al de overstap maakte naar Hoek. „Misschien was het iets te vroeg om naar Hoek te gaan, maar als zo club je belt, is dat natuurlijk wel een uitdaging. Ik heb daar slechts één sei zoen gespeeld en ik kreeg weinig speeltijd. Misschien ben ik er ook wel te snel weer weggegaan. Je weet het natuurlijk nooit, maar wellicht had ik daar toch kunnen sla gen als ik nog wat langer was gebleven." België was de nieuwe bestemming voor de inmiddels twintigjarige spits. „Ik kreeg van Johan Ballegeer, die ik nog kende uit mijn Hoek-tijd een aanbieding om naar Malde- gem te komen. Omdat hij mij belde met die vraag, dacht ik dat hij wel veel vertrouwen in mij zou hebben. Na een paar weken werd echter een spits van Club Brugge gehaald. Die kreeg de voorkeur boven mij en ik be landde dus op de bank. Dat viel me erg tegen van Ballegeer", vertelt de student bedrijfs economie. Dat Van de Wijnckel bij Hoek een goede in druk achtergelaten had, bleek toen hij bij Maldegem niet meer aan spelen toekwam. „Ik kreeg toen een telefoontje van een be stuurslid van het Belgische Eeklo. Diegene vertelde mij dat hij me bij Hoek had zien spelen en dat de club interesse in mij had. Toen ben ik daar gaan spelen." Inmiddels had Van de Wijnckel echter zijn HBO-opleiding aan de Hogeschool Zeeland afgerond en besloten om naar de Universi teit te gaan. „Daardoor werd het voor mij onmogelijk om alle trainingen mee te ma ken en in België kun je dan niet in het eerste elftal spelen. Zeker niet op dat niveau. Het is te vergelijken met de eerste klasse zondag in Nederland." En dus vertrok Van de Wijnckel weer. Dit seizoen is hij neergestreken bij Breskens en heeft daar al vijf keer gescoord in de eerste vier competitiewedstrijden. „Ik heb het heel erg naar mijn zin bij Breskens, al viel het niveau me wel tegen. Ik had niet gedacht dat het zoveel lager zou liggen dan bij mijn clubs in België. Ook de trainer Rinus Zegers bevalt mij zeer goed. Hij is een goede trainer met leuke oefenstof, maar bovendien is hij een hele vriendelijke man. Dat vind ik ook belangrijk." Het Zeeuws topscorersklassement ziet er als volgt uit: 1. Niek van Sprundel Aardenburgen Martin de Hamer (Nieuwdorp) beiden 6 doelpunten3. Mar cel Lourens (Zeelandia Middelburg) en Robbie van de Wijnckel (Breskens) beiden 5; 5. Hans van Damme (HW'24), Ruud Hoogesteger (Kapel- Ie), Lex Zwang (Duiveland), Alexander Bom (MZVC), Jason Blommaert (Veere), Padden van de Water (Yerseke), Dennis Bootsgezel (Zeeland Sport), Lunven Vermeer (Vlissingen) allen 4\ 13. Arjan Human (Hoek), Rieno van Oost (Hoek), Ro bin van de Moere (Bevelanders), Niels Kole (Ka- pelle), Patrick Koppejan (De Meeuwen), Martin Kiesenberg (ZSC'62), Johnny Lensen (HW24), Ko Brand (Domburg), Johan Tuin (Goes), Hubèr Rentmeester (Patrijzen), Eddy van den Bosch (Steen), Ronnie Tresonie (Aardenburg), Winand van Haelst (Hidsterloo), Jackie Minderhoud (De Noormannen), Geertjan de Smet (RIA W.), Khaled Boufrahi (Vlissingen) en Adrivan Ha- negem (IJzendijke) allen 3. door Rudy Booqert VLISSINGEN - Motorcrosser Rinus van de Ven heeft de vol gende stap naar de top gezet. Een dag na het behalen van zijn zwaarbevochten vierde natio nale titel in vijf jaar werd giste ren bekendgemaakt, dat de veertienjarige Vlissinger vol gend seizoen de kopman van het profteam van Ron van Gerwen uit Oss wordt. Van de Ven liet aanbiedingen van diverse andere teams, onder meer het Duitse Sarholz, Kawa saki Europa en Yamaha Neder land, liggen om de spil in het nieuw te vormen jeugdteam van Van Gerwen te worden. „Het team moet de doorstroming naar de Grands Prix verzor gen", verklaarde de Brabantse modestofgigant Van Gerwen gisteravond. De jeugdige Vlissinger heeft een contract getekend voor twee jaai". In die periode moet hij klaargestoomd worden voor het echte werk: de Grands Prix. Van Gerwen sluit niet uit dat hij over twee jaar zijn team omvormt van een voorportaal voor Grands Prix tot een heus Grand Prix-team. Volgens vader Giel van de Ven was dat een voorna me reden om met Van Gerwen, zwager van bondscoach John van den Berk, in zee te gaan. Het team gaat uit vier rijders be staan: naast Van de Ven de zoon van Van Gerwen en de broers Coldenhof, die beiden een lei dende rol vervullen bij de wilde bond MON. Oud-wereldkampi oen Van den Berk zal als trainer/ coach gaan fungeren. Teambaas Van Gerwen: „In Nederland be staan nog geen professionele jeugdteams. Voor Rinus is dat interessant, omdat alles nu van a tot z voor hem geregeld wordt." Voor vader en vaste begeleider Giel van de Ven betekent de overstap het einde van vijf jaar lang alles opzij zetten voor zijn zoon. „We krijgen nu rust in de tent: geen financiële problemen meer, het vervoer naar wedstrij den is geregeld. Voor ons is het nu definitief voorbij. We staan aan de kant." Van de Ven zal volgend seizoen in de 85cc opnieuw deelnemen aan de Europese jeugd Grands Prix en aan het wereldkampi oenschap. Hij krijgt daarbij een splinternieuwe camper en een oplegger van bijna zestien me ter tot zijn beschikking, waarin in alle gemakken voor een cros ser wordt voorzien. In Soubur ger David van de Ketterij heeft hij voor de komende twee jaar eveneens een nieuwe monteur. SLUIS -Terèse van Lare uit Sluis heeft in het Franse Ardres weer een overwinning kunnen bijschrijven op haar omvangrij ke palmares. Een week na het behalen van de wereldtitel triatlon long distan ce in Nice ging de 53-jarige er weer tegen aan. Met een achter stand van een kleine minuut op de kop van het vrouwenveld be gon Van Lare aan het fietsen waar zij al snel een paar mannen in haar wiel kreeg. Een stop en go penalty was het gevolg. Dub bel gemotiveerd zette van Lare aan en reed in een ruk door naar de kop, die ze ook bij de laatste run niet meer uit handen gaf. Ze finishte in een tijd van 1 uur 40 minuten en 42 seconden, ruim drie minuten voor de Francaise Florence Thietard. VELP - De Zeeuwse atleten Niels Koole, Sepp Vermeulen en Chantal Maat hebben in del5 kilometer lange Posbankloop in Velp goed gelopen. Koole (Dy namica) werd veertiende in 52.06. Koole eindigde als zesde Neder lander ruim achter winnaar Ke- niaan Francis Kibiwott die met 43.52 een nieuw parkoersrecord neerzette. Chantal Maat (Dyna mica) werd in het topveld met onder andere Anne van Schup- pen en Annelieke van de Sluijs zevende bij de vrouwen in 1.05.21. De Keniaanse Delilah Asiago liep ook een parkoersre cord (50.54). Badminton Eerste klas Zuid-Holland: Terneuzen 1- Netwerk 1 3-5. Derde klas afd. 71: Ter neuzen 2-Sinar3 4-4, Astroiden 1-Zierik zee 1 1-7. Vierde klas afd. 72: Terneuzen 3-Den Ossaert 1 2-6, Den Ossaert 2-Zie- rikzee 3 5-3. Vijfde klas afd. 73: Rillandia 2-Sinar 4 3-5, Astroiden 2-Zierikzee 4 6-2, Schepnet 2-Marathon 3 3-5. Vijfde klas afd. 74: Pluumpje 1-Den Ossaert 3 3-5, Kats 2-Rillandia 3 6-2. Zesde klas afd. 75: Rillandia 5-Schepnet 3 1-7, As troiden 4-Pluumje 2 6-2 foto Henkde Winter Bowling Cricket Darts Golf Paardrijden Volleybal Schiedam. Landelijke 5-mans bow lingleague, klasse 2D: BV Sassenheim- Delphi Vlissingen 0-3, Hawkeye Den Haag-Delphi Vlissingen 1-2, Musis Futu re Schiedam-Delphi Vlissingen 0-3. Stand: 1. Grieks Rest. Delphi Vlissingen 8 punten 5185 pinfall; 2. Musis Future Schiedam 6 - 5129; 3. Pincode Rotter dam 6 - 5017; 4. Hawkeye Den Haag 4 - 5115; 5. Kapsalon Krijger Middelharnis 4 - 4747; 6. Bowlingvereniging Sassen- heim 3 - 4715; 7. Gemini Zoetermeer 3 - 4473; 8. Yuck Fou Hellevoetsluis 2 - 4776. Argentinië. WK rr Groep B: Italië - Kroatië 3-0 (25-18 25-20 25-20), Polen - Canada 3-1 (25-23 22-25 26-24 25-21). Groep C: Bulgarije - Rus land 3-0 (28-26 25-19 25-23), Tunesië- Frankrijk 1-3 (23-25 25-20 17-25 11-25). Groep D: Spanje - Japan 3-2 (25-18 23-25 22-25 29-2715-13), Joegoslavië - Kazach- stan 3-0 (25-19 25-16 25-15). Groep E: Verenigde Staten - Brazilië 3-2 (25-22 20- 25 25-27 33-31 15-12). Groep F: Grieken land - Cuba 3-0 (25-21 25-21 25-19). Ne derland - Tsjechië 3-2 (15-25 27-25 25-19 25-27 15-11). Stand: 1Nederland 2-4 (6-2 2. Griekenland 2-2 (3-3), 3. Cuba 2-2 (3-4 4. Tsjechië 2-0 (2-6). Zwemmen Colombo. ChampionsTrophy. Finale: Sri Lanka - India verregend. Sri Lanka 222/7 (50 overs), India 38/1 (8,4 overs). De twee landen delen het prijzengeld. Vlissingen. Rankingtoernooi. Mannen. Singels, winnaarsronde: 1. Ed dy Crawford, 2. Simon Sijbrands, 3. Jean-Pierre Strubbe en Mike van der Lin den. Verliezersronde: 1Danny de Vos, 2. Richard Miri. Koppels, winnaarsronde: 1Danny de Vos/Richard Miri, 2. Kees en Karin van Leeuwen, 3. Simon Sijbrands/ GerTolhoeken Dennis van Lomwel/Dan- ny Goedhart. Verlïezersronde: 1. Jean- Paul van Acker/Lida de Krey, 2. Jean- Pierre Strubbe/John Huitema. Vrouwen. Singels, winnaarsronde: 1. Karin van Leeuwen, 2. Monique Freyer. Verliezersronde: 1 Margo Boot, 2. Lia Menheere, Goes. Par-wedstrijd Goese Golf: 1Mari- us Gunning 2,2. Marianne Roskam 1., 3. Annie Kemetmüller 0. Goes. Speedo-wedstrijden. Mannen. 100m rugslag minioren 5: 1. Hajo Kok (BEV) 1.356,47 2. Rik de Klerk (ZEEL) 1.47,01 3. David Meertens (STV) 1.48,40 100m schoolslag minioren 6: 1. Sander van Nieuwenhuyze 1.29,44 2. Frenske Eijsermans (GAN) 1.49,51 3. Christian van Bommel (ZEEL) 1.50,39. 50m vlin derslag minioren 3 en 4: 1. Simon Eden- burg (OND) 0.51,85 2. Yoshi Breukers (BEV) 0.52,62.200m wisselslag minioren 5: 1 Hajo Kok 3.21,29 2. Angelo Priester 3.56,94. 100m vlinderslag minioren 6:1 Sander van Nieuwehuyzen 1.37,15 2 Christian van Bommel (ZEEL) 1.57,35 3, Stefan Roovers (GAN) 2,15,90. 100m rugslag minioren 3 en 4:1. Tim Tramper (ZEEL) 1.43,78 2. Yoshi Breukers (BEV) 1.49,58 3. Simon Edenburg (OND) 1.50,65. 100m vrije slag minioren 5:1 Hajo Kok (BEV) 1.27,76 2. Rik de Klerk (ZEEL) 1.36,70 3. Paul v.d. Driest (LUCI 1.39,91. Vrouwen. 100m rugslag minioren 5:1. Danique van Peenen 1.27,75 2. Joy Tramper (ZEEL) 1.28,96 3.Sanne Klompe (GAN) 1.37,39. 100m schoolslag minio ren 6:1. Yessica Wouters (STV) 1.38,292. Rianne Poot (GAN) 1.38,71 3. Yara Breu kers (BEV) 1.40,81.50m vlinderslag mini oren 3 en 4:1. Manon Minneboo 0.42,37 2. Judith Stap (STV) 0.45,51 3. Josephien Jansen (BEV) 0.49,92. 200m wisselslag minioren 5: 1. Danique van Peenen 3.07,38 2. Sanne Klompe (GAN) 3.46,46 3. Joanny Lavrijssen (BEV) 3.48,71100m vlinderslag minioren 6: 1. Jacqueline Boonman (BEV) 1.26,89 2. Kelsey Onder- dijk (BEV) 1.28,74 3. Birgit Lavrijssen (BEV) 1.38,85. 100m vrije slag minioren 5: 1. Danique van Peenen 1.17,10 2. Joy Tramper 1.17,67 3. Joanny Lavrijssen 1.32,79. Robbie van de Wijnckel. Vrouwenpolder. Dressuur RV Sé-Ros. Paarden klasse Z2:1Astrid van de Veer, Joli (Sé-Ros) 196; 2. (gelijk) Rafaela van den Ijssel, Eendracht's Koss (Oranjezon) en Carline Kodde, Monday (Z-Bev.) 182. Klasse Z1: Evelien Lenaerts, Ommar (Scheldestad) 198; 2. Arthur Vos, Bona parte (Oranjezon) 191; 3. (gelijk) Suzie de Pagter, Madelien (Scheldestad) en Elna Ridderbos, Castor (Sé-Ros) 180. Klasse M2: 1. Inneke Stevense, Lambada (Ho- gerheide) 165; 2. Huberdien Wester- weele, Okareina (Weelr.) 155; 3. (gelijk) Diana van der Hoek, Jacco (Duyksehoef) en Eva Crama, Bonita (Sé-Ros) 154. Klas se M1: 1. Chantal Flipse, Jade (Weelr.) 161; 2. Debby Janssen, Merwin Jerom (Allround) 159; 3. Ilse de Jonge, Homerus (Weelr.) 156. Klasse L2:1. Miriam van de Voort, Onix (Weelr.) 169; 2. Agnetha Ber- tou, Emblemedu Defey (Haringr.) 167; 3. Emma van de Hooven, KV Hatrichta (Scheldestad) 163. Klasse L1: 1. Raz Nit zany, Westveer's Reine (Oranjezon) 174; 2. Miranda Weijermans, Paspartout (Gouwe Reyers) 170; 3. Cyrilla Zoer, Niki- ta (Oudenbosch) 150. Sportprijsvragen Lucky Day: 5-16-18-19-26-30-34-37-41- 43-46-51-52-53-54-56-68-70-79-80. (ondervoorbehoud) Advertentie Arnemuidse politiehond Zeeuws kampioen Jan de Nooijer uit Arnemuiden heeft afgelopen weekend met zijn Mechelse herder Wendy, de kampioenschappen gewonnen. Het kampioenschap werd ge houden bij de P.H.V. "Nooilgedacht" te Nieuwdorp. De uitreiking werd gedaan door Dhr. P. Babijn. De uitslag: 1J, de Nooijer, Arnemuiden 435.5 2. E. Nagelkerke, Clinge 430 3. C. van Belzen, Arnemuiden 425 4. A. Donkersteeg, Goes 424 5. A. Zoetewey. Yerseke 418

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 16