PZC 14 T O s dinsdag 1 oktober 2002 Wij zijn erg gelukkig met de geboorte van onze zoon RALPH VICTOR Ralph is geboren op 28 september 2002 Lenny van Loon en Victor Guilloteaux Kinderdijk 12, 4331 HG Middelburg, 0118-635207 J-loo had dit kunnen gebeuren, in de bloei pan het Iepen met alle kleuren. 'Plotseling moesten wij afscheid nemen pan mijn (oudJtante Markdje Visser-Mosselman Terneuzen: Miriam, Broertje Jjpnisio Bedroefd namen wij kennis pan liet overlijden van onze gewaardeerde collega Marie Visser-Mosseln xai i We hebben Marie leren kennen als iemand met een positieve instelling en peel belangstelling voor ande ren. We perliezen in haar een fijne collega. Onze gedachten gaan uit naar haar man en kinde ren. Wij wensen hen veel sterkte toe om dit gemis een plaats te geven in hun leven. Medewerkers zorgcentrum Ter Peede Geschokt hebben wij gereageerd op het overlijden van Maria Visser Wij wensen poel en de kinderen veel sterkte toe. Mdeling TD-N-OS gïlex, JrecLJhiub Jacco en Piet Geheel onverwacht, na een noodlottig ongeval, is van ons heengegaan onze medewerkster Marie Visser-Mosseln tan piiini 27 jaar was Marie als verzorgende werkzaam bij onze stichting. De laalstejaren als medewerkster huiskamer in zorgcentrum Ter peede. Positief denkend, enthousiast en toegewijd stond zij in het leven. Xe straalde dit ook uit in haar werk voor de bewoners en in haar goede contacten met collega 's. Wij wensen haar man poel en haar kinderen pian- ne en 'Diandra veel sterkte toe om dit plotselinge, gro te verlies te dragen. ■Namens bewoners en medewerkers van zorgcentrum Ter '({cede, J. de Graaf, raad van bestuur .flij kent onze broosheid, hij weet dal wij maar stof zijn ('Pslam 10314) Geschokt en verdrietig hebben we kennisgenomen van hel overlijden van Maria Visser-Mosseln tan moeder van onze leerling 'Diandra uit klas 2c Onze gedachten gaan naar jullie uit. .leerlingen, personeel, locatieraad CS W vest iging Vlissii igei i <S.J. Pos li na, afdelingsdirecteur Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van liet onverwachte overlijden van Maria Visser-Mosseh nan echtgenote van onze collega en medewerker poel Visser Wij wensen 'poel, zijn kinderen en verdere familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Mfdelït igsleidii ig, collega 's technische diensten en directie Pechiney Jfederïand JT.V. Als woorden te kort schieten. Optimistisch, opgewekten dat tot 't laatst. Zo herinneren wij ons lid van de ouderraad ROEL ALER Trudy en Milou wensen wij veel sterkte toe! Namens het personeel van Het Goese Lyceum voor beroepsonderwijs drs. A. P. M. Wevers, locatiedirecteur Pontes-Goes drs. L. K. de Kraker, sectordirecteur vmbo Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons ouderraadslid ROEL ALER Met grote inzet en enthousiasme begon hij vorig jaar aan zijn taak in de ouderraad. Ondanks zijn positieve instelling heeft Roel zijn ziek te niet kunnen overwinnen. Trudi. Milou en familie, wij wensen jullie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. De ouderraad van het Goese Lyceum voor beroepsonderwijs Goes, 1 oktober 2002 Een adem in harten een bloem..., een fontein zó krachtig van leven het toppunt van jou zijn. We hebben veel van jou geleerd. Je leerde ons alleen niet wat het is jou te moeten missen. Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, is na een kortstondig ziekbed uit ons midden weggenomen mijn lieve man, onze zorg zame vader en opa PIËTRO DE MARCO 12-3-193b 29-9-2002 Goes: Emma de Marco-Uitlerhoeve Kleverskerke: Lia Meerman-de Marco Jos Meerman Pascal, Kimberley, Salina Goes: Carlo de Marco Johanna de Marco-Bustraan Wesley, Nigel Populierenstraat 72 4462 BG Goes Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op dinsdag en woensdagavond van 19.30-20.30 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 3 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes, waar na aansluitend om 12.00 uur de crematieplechtig heid zal plaatsvinden in het crematorium te Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum Van der Hooft, Bos- seweide 2 te 's-Gravenpoider. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met speciale dank aan de huisarts en de verpleging en artsen van afdeling D van het Oosterscheldezie- kenhuis te Goes. Lieve Opa PEET Als 1 druppel regen zegt; 'We houden van jou' En je zou ons vragen hoeveel Wij van jou houden, Dan regent het het hele jaar door... Pascal, Kimberly en Salina Meerman Wesley en Nigel de Marco Mijn lieve zoon Niet een blad, maar een boom is gevallen Geveld door een felle storm Nu door liefde en wind gedragen Is hij op weg gegaan. Tot ons groot verdriet hebben we veel te vroeg af scheid moeten nemen van mijn lieve zoon, onze broer en zwager PIËTRO DE MARCO Goes: P. de Marco t C. de Marco-Bruël Goes: Carlo en Corrie de Marco Goes: Umberto en Francien de Marco Hulst: Quirino en Ria de Marco Goes: Rosa en Peet Nuijten Goes: Adrie en Corrie de Marco en kinderen Met dank aan Johanna en Monique voor de goede verzorging. Lieve Ome PEET Je strijd is gestreden. Je ogen vallen dicht Voor ons blijft de herinnering Je vriendelijk gezicht Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve oom. Van al je (achter)neven en nichten: Piëtro, Milan, Sylvana, Lisa Mario en Anja, Kevin, Pascalle, Dominique Monique en Roël, Romeo, Sharon Ricardo en Francien, Délano Petra en Jan, Jordy, Roy Chantal en Wim Angelo Renate en Oswald Sabrine en Mario Herinneren is weten Gedenken is voelen Overleden onze vriend PEET DE MARCO Stien, Gerarda Colin Mark. Diana Anne, Martijn Diepgeschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurman PIËTRO DE MARCO Ons medeleven gaat uit naar Emma, kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hun veel sterkte toe. Fam. Bakker Fam. Duinkerken Fam. Kroon Fam. v. d. Plasse Fam. Redelijkheid Fam. Santuz Fam. Verwey Fam. Zuurveld Enige en algemene kennisgeving 'Een ding te weten doet minder pijn dat ik ergens een beschermengel vooral mijn liefsten zal zijn'. LIES KOEKOEK echtgenote van Adrie Duininck Geboren te Dordrecht 25 april 1935 Overleden te Zuidzande 27 september 2002 Tegen haar ziekte viel niet te vechten. Zij was niet alleen mijn vrouw onze moeder en oma maar ook ons maatje. Zuidzande: Adrie Dordrecht: José Yermo, Rachelle Dorst: Martin en Mechtild Joost, Joris, Lies Cadzand: Jeanette Oostburg: Karei Marloes, Charlotte, Roland 4505 AW Zuidzande. Sluissestraat 21. Adrie, de kinderen en ik willen iedereen bedanken die heeft gebeld, op bezoek is geweest en heeft ge schreven als bewijs van steun en medeleven. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Op 28 september is overleden onze buurman RINUS DE RIDDER De herinneringen blijven. Jan en Marie Proos Sam en Cathrien Klaassen Ihmeelliset ovat Herran tiet Romeinen 11, vers 33 Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van EILA JOHANNA HYTTINEN sinds 15 augustus 1995 weduwe van Hendrik Huisken Helsinki, 1 september 1920 Middelburg, 27 september 2002 Onze bijzondere dank gaat uit naar allen die het mogelijk hebben gemaakt dat zij tot het einde toe in haar eigen vertrouwde omgeving kon blijven. Kapelle: H. A. Huisken M. A. E. Huisken-Bergmans Jiska Michiel Middelburg: M. L. J. van der Werff-Huisken R. van der Werff Correspondentieadres: De Gagelaar 8 4421 GR Kapelle De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woens dag 2 oktober 2002 a.s. om 12.00 uur in het crema torium aan de Westelijke Oude Havendijk te Mid delburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie\>en deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatste gezocht. Rust nu maar uit. Tot ons groot verdriet is na een zeer arbeidzaam le ven vol zorg voor wie hem dierbaar en lief waren, na een ongelijke strijd van ons heengegaan mijn lie ve man, onze zorgzame vader en lieve opa CHRISTIAAN LOURENSE echtgenoot van Adriana Siereveld in de leeftijd van 73 jaar. Arnemuiden: A. Lourense-Siereveld Annie en Rinus Rijke John en Emmy Rianne en Ruud Zias en Ina Lourense Joey Ria en Klaas Geldof Marlinda Claudia Charlene Jeanette en Paulus Poortvliet Jesper Stephanie Nadia Jacco en Liandra Lourense Alysha 4341 GS Arnemuiden. 30 september 2002 Houwerstraat 7 De overledene is thuis opgebaard, alwaar gelegen heid is tot afscheid nemen op woensdag a.s. van 19.00 tot 21.00 uur. De samenkomst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden op vrijdag 4 oktober om 11.30 uur in de ontmoetingsruimte van de Gerefor meerde kerk, Kerklaan te Arnemuiden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de be graafplaats, Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tot ons groot verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve opa. OPA LOURENSE we houden van je en zullen je ontzettend missen. [ohn en Emmy Rianne en Ruud Joey Marlinda, Claudia, Charlene Jesper, Stephanie, Nadia Alysha Na een kortstondige ziekte heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze geliefde zwager en oom CHRISTIAAN LOUWERSE in de leeftijd van 73 jaar. Sterke de Heere onze zus en haar kinderen. Arnemuiden: J. Siereveld G. Siereveld-van Belzen J. Meerman-Siereveld C. Meerman C. J. Siereveld Colijnsplaat: H. Siereveld P. Siereveld-van Belzen B. Siereveld M. Goulooze-v. d. Heijde Arnemuiden: C. Meerman-Siereveld A. Meerman D. de Meulemeester-Siereveld P. de Meulemeester Colijnsplaat: J. Siereveld L. L. Siereveld-de Regt J. Siereveld T. Siereveld-Coppoolse Arnemuiden: G. Marijs-Siereveld C. Marijs J. Siereveld E. A. Siereveld-van de Velde B. Siereveld P. H. Siereveld-de Regt Arnemuiden, 30 september '02. Heden overleed onze buurman CHRIS LOURENSE Mien van Belzen Izak en Sien van Belzen Toon van Dalen Prina en Lou de Hamer Arnemuiden, 30 september 2002 Na een moeizame levensavond, is door de Heere uit ons midden weggenomen onze geliefde en zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder KLAZINA SLABBEKOORN weduwe van Jacob Walhout geb. 4 oktober 1917 overl. 30 september 2002 Culemborg: Jan Walhout (in herinnering) Wilma Walhout-Hol 's-Gravenpolder: Johan Walhout Borssele: Toob Walhout Joke Walhout-Vertregt H. 1. Ambacht: Bertus Walhout Riet Walhout-Kranenburg Castella (Aus.): Ko Walhout Ngaire Walhout-Fraser Waddinxveen: Henk Walhout Janny Walhout-Burger Zoutelande: Annie Meeuwse-Walhout Gerard Meeuwse Klein- en achterkleinkinderen Catalijneweg 34, 4454 AN Borssele. Op D.V. donderdag 3 oktober is er van 19.30-20.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen en condole ren in de zaal van de kerk der Gereformeerde Ge meente te Borssele. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden vrijdag 4 oktober om 10.30 uur in voornoemde kerk, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Na afloop van de begrafenis is er ook gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Geen bezoek aan huis. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Herinner mij zoals ik was, maar niet in mijn sombere dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Zeer dankbaar voor alles wat zij in haar uiterst lief devol leven voor ons allen heeft betekend, delen wij u met droefheid mede dat, geheel onverwacht, is overleden onze lieve zorgzame moeder, schoon moeder, groot- en overgrootmoeder KRINA JOHANNA VAN DOEZELAAR sinds 26 november 1985 weduwe van Willem Jacobus le Grand in de leeftijd van 86 jaar. Oostburg: Jenny en Tonny van de Vijver-le Grand Wilko en Monique Ricky Sandrina en Sylvano Shirley Steve Aardenburg: Wim le Grand Aardenburg: Willem t en Elly le Grand-Dieleman Jaco en Lilian Danielle Stephanie Guido en Jolanda Serge Levi Rody Wim en Rhonda Sluis: Nel en Kees van Liere-le Grand Petra en Willem Jan Niek Kim Edwin en Miranda Naomi Aardenburg, 30 september 2002 Peurssensstraat 32. Correspondentieadres: Zuidzandsestraat 23, 4501 AL Oostburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 4 oktober om 14.00 uur in de Ontmoetingskerk aan de Sassen- straat 3 te Aardenburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Ontmoetingsruimte. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Een moeder sterft altijd te vroeg al wordt ze nog zo oud. Je bidt dat God haar sparen zal omdat je van haar houdt. Maar als de jaren knellen gaan zij ziek wordt, moe en oud Bid je dat God haar halen zal omdat je van haar houdt. Na een leven van eenvoud en hartelijkheid voor ons en allen die zij kende is, na een kortstondige ziekte, die zij moedig gedragen heeft, overleden onze lieve moeder en oma JACOBA PIETERNELLA DEN BEER weduwe van Abraham Jacobus Sol 18-2-1916 t 27-9-2002 Axel: J. Sol L. Sol-de Visser Axel: Ab en Wendeline Koewacht: Lizette en Jos Sybrand, Wynand Kloosterzande: Jaco en Natasja Daan Koewacht: Coletta en Mario Jacob, 02 Correspondentieadres: Prins Mauritsstraat 15, 4517 HA Axel De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op donderdag 3 oktober om 14.00 uur in de S.o.W. Kerk, Koestraat 2 te Axel. (parkeergelegenheid op het Kennedyplein) Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie con doleren in voornoemde kerk. Mijn oog zal op U zijn. Ps. 32:8c Verdrietig, maar dankbaar dat ze zolang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis dat de Here uit ons midden heelt weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en tante ADRIANA JACOMINA VAN LIERE (Zus) gehuwd geweest met Cornelis Jan Dingenis Sinke t 1 maart 1982 1-1-1909 r 29-9-2002 Tot het laatst toe had ze belangstelling voor allen die haar lief en dierbaar waren, echter het afstand moeten doen van haar zelfstandigheid viel haar zwaar. Krabbendijke: Kees en Cobi Sinke-de Kok Joanneke en Johan, Dies Connan en Anneke, Julio, Jeffrey, Anna Annemieke en Jacco, Thijs, Lotte Kapelle: Nely en Marien Verhulst-Sinke Martine en Jan-Willem Kèa en William Marijn Koudekerke: Joke en Janneke Sinke-Hart Yerseke: Jankees en Els Sinke-Koster Kees en Linda Tom en Ilyana Rozemarijn Yerseke: Nel Verschuure Correspondentieadres: Fuchsialaan 22, 4401 HV Yerseke. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. J. F. Ezinga, wordt D.V. maandag 7 oktober om 13.00 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Damstraat 20 te Yerseke. Vooraf is aldaar vanaf 12.30 uur gelegenheid tot condoleren. Indien u de dienst wilt bijwonen wordt u hierbij uit genodigd. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te Yerseke. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. GROOTMOEDER onze lieve omi is er niet meer. Kusje van: Thijs, Lotte, Julio Jeffrey, Anna en Dies Het is een lange reis geweest. Schitterend! Dankbaar voor het lange leven dat hem gegund was, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader en opa LAURENS CORNELIS JOSEPH KOOIMAN weduwnaar van Sara Jacoinina Janse Krabbendijke, 21 april 1915 Koudekerke, 29 september 2002 St. George (Canada): Gustaaf Kooiman Carolina Kooiman- Gianvincenzo Halifax (Canada): Alexander Vlissingen: Marco Vlissingen: Ronald Kooiman Elodie Rotterdam: Liesbeth en Leendert Correspondentieadres: Vrijdomweg 56, 4382 BC Vlissingen Onze vader en opa is opgebaard in het rouwcen trum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aldaar geen bezoek. De herdenkingsdienst zal worden gehouden vrijdag 4 oktober om 12.00 uur in de Michaëlskerk, Dorps plein te Koudekerke, waarna wij onze vader en opa in besloten kring naar zijn laatste lustplaats zullen brengen. Na de herdenkingsdienst is er gelegenheid de fami lie te condoleren in het rouwcentrum te Vlissingen. In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Vredig en rustig is onze lieve zeer zorgzame moe der, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder in geslapen CORNELIA JOHANNA FLIPSE-MAAS sinds 8 april 1973 weduwe van David Flipse Zij is 95 jaar geworden. Biggekerke: J. J. Flipse t M. J. Flipse-Zachariasse Cora en Dies Wilco, Koen, Hanneke Middelburg: C. J. Flipse David-Jan Marijke Vlissingen: M. J. Weijermans-Flipse J. Weijermans John en Asja Danny en Eline Jack en Kim Koudekerke: J. C. Flipse Michel en Esmeralda Nonna Daniël le Monique en Fin Jillian Koudekerke, 29 september 2002. Badhuisstraat 18 Correspondentieadres: Kasteelstraat 112, 4381 SN Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 3 oktober van 12.45-13.15 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vliss ingen. Aansluitend zal daar om 13.30 uur de dienst var. Woord en Gebed worden gehouden, waarna de be grafenis zal plaatshebben om 14.30 uur op de alge mene begraafplaats te Koudekerke. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum te Vlissingen. Veel liefde heeft ze ons gegeven Veel verdriet is ons gebleven Voor uw blijken van medeleven en belangstelling die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma JACOBA GOUDZWAARD-DE BRUINE zeggen wij u hartelijk dank. Onze dank gaat ook uit naar de medewerkers van ver pleeghuis 'Cornelia' voor de liefdevolle verzorging die zij in haar laatste levensperiode daar heeft mogen ontvan gen. Mientje Otte-Goudzwaard Adri Otte Hans Goudzwaard Janny Goudzwaard-Janse Suzan Capelle-Goudzwaard Wim Capelle Kleinkinderen en achterkleinkinderen Oosterland, oktober 2002 Voor uw medeleven en uw warme belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man en onze vader HERMAN SCHEEPBOUWER zeggen wij u onze oprechte dank. An Scheepbouwer-Dolman Eric en Henriëtte Martin en Chantal Westkapelle, september 2002 Dankbetuiging Wij willen u bedanken voor uw warme belangstelling en de vele blijken van medeleven na het heengaan van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader JACOBUS SCHIEMAN Een speciaal woord van dank aan het personeel van "Af deling C" van "De Vurssche" te Axel voor de liefdevolle verzorging. Eveneens aan de doktoren die hem hebben begeleid. J. Schieman-de Koeijer Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Axel, september 2002 Dankbetuiging De dood kent geen pardon. Wat helpt en heelt, zijn de herinneringen, die we met dankbare handen meedragen. We zijn u erg dankbaar voor uw medeleven bij het over lijden van onze mama en schoonmama, oma en overoma ELIZA LOUISE VAN DAMME-DELLAERT Zij kreeg bij haar afscheid in ruime mate terug wat ze gedurende vele jaren aan anderen gaf: aandacht, harte lijkheid, liefde. De vele blijken van belangstelling hebben ons erg goed Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen; familie Van Damme, familie Dellaert. IJzendijke, september 2002 Zij die geen dankbetuiging hebben ontvangen, gelieven deze als zodanig te beschouwen. Voor overige familieberichten zie pag. 12

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 14