Tjoba slaat dubbelslag Winst en jubileum in Oostkapelle eerste speelronde Nieuwdorp benut zijn kansen van ZK dammen Heinkenszand spint garen bij uitglijders van concurrenten Korfballers alleen aan kop Jeugdbiljarters profileren zich Bart Maas derde in Kidscup uitslagen Spreekbeurt scheidsrechter Schenkels Knappe zege Schroevers op ponydag maandag 30 september 2002 schop. Robert Jan van de Ge- i nugten besliste tien minuten voor tijd de wedstrijd" verdiend I in het voordeel van Colijns- I plaat. SPS-Cadzand 0-0: Beide ploe gen werkten hard, maar wisten nauwelijks kansen af te dwin- gen. Pas in de slotfase kreeg het j aandringende Cadzand enkele mogelijkheden, maar de ploeg I zag geen kans de excellerende doelman Niels Lisseveld te pas-1 seren. Krabbendijke-WIK 3-1: Met doelpunten van Martin Bal in de 30e en 40e minuut nam de thuis- j ploeg verdiend afstand van een I tegenvallend WIK. Leon Hen- drikse kon vlak voor rust nog wel voor 2-1 zorgen, maar een derde treffer van Bal halverwe ge de tweede helft bleek beslis send. Halsteren-SKNWK 0-2: De Zeeuwen waren een klasse be ter, maar omdat de tweede tref fer pas een kwartier voor tij dop het scorebord kwam, bleef de wedstrijd lang spannend. Na een halfuur zorgde jbeon de Bruine met een fraaie vrije trap 1 in de kruising voor de 0-1 en I Gert-Jan Tier ie tekende op voorzet van Martijn Neele voor 1 0-2. DVO-Hoedekenskex-ke 3-0: De thuisclub had bij rust door tref- i fers van Bas Bogers (2x) en Mo- j hammed Didi de winst al te pak- ken. In een plichtmatig gespeel- de tweede helft was er niets meer te beleven. Vrederust-Smerdiek 1-2: De Thoolse formatie miste teveel kansen en kon daardoor on- j danks de winst niet tevreden te zijn. Vijf minuten na rust kwam Vrederust zelfs op voorsprong door Demmers, maar twee doel punten van Niels Hage (59e en 74e min) voorkwamen dat er punten werden gemorst door- het team van trainer Potappel. Stavenisse-Wolfaartsdijk 0-3: Leon Tavenier kon nog net voor 1 rust het groeiend overwicht van de bezoekers in een doelpunt uitdrukken. De winst kwam na de thee niet meer in gevaar en I via treffers in de laatste tien mi- nuten van Harm Fluijt en Perry Eveleens werd het nog 0-3. van onze sportredactie VLISSINGEN - In de vierde klasse van het zaterdagvoetbal kregen twee ploegen een pak slag: Wissenkerke verloor met 11-1 van Nieuwland en Brou wershaven met 8-0 van DFS. Koploper Wemeldinge ging thuis met 3-1 het schip in tegen Borssele, waardoor Heinkens zand, dat Spui met 3-1 klopte, de nieuwe leider wordt. In 4B pakte SKNWK via een 2-0-zege de punten bij Halsteren. Hoede- kenskerke verloor met 3-0 van leider DVO'60 en Stavenisse kwam tekort tegen Wolfaarts- dijk: 3-0. Nieuwland-Wissenkerke 11-1: Bart Jan Kroes (2x), Wilco Kwekkeboom en Richard Ja cobs tekenden voor de 4-0-rust- stand. De tweede helft werd nog wel geopend met een treffer van Stefan van Gilst voor de door blessures verzwakte bezoekers, maar daarna zorgden Karsten Felius, Bart Jan Kroes, Richard Jacobs, Michiel van Boven en Dennis vanBelzen voorde 11-1. Wemeldinge-Borssele 1-3: Borssele kwam na 16 minuten verdiend op voorsprong door René de Jonge. Op slag van rust werd het 0-2 door Martijn de Graaf, maar vanaf de aftrap te kende Boy Priem direct voor de 1-2. Het na rust aandringende Wemeldinge werd pas in de slot minuut door een treffer van Wil - liam Boone definitief geklopt. Heinkenszand-Spui 3-1: Ray mond Mohr maakte er al na twee minuten 1-0 van, maar Spui kwam in de gelijkopgaan- de eerste helft verdiend op gelij ke hoogte door Mark van Min nen. Na rust was de thuisclub sterker. Opnieuw Mohr tekende na vijf minuten voor de 2-1. Een treffer van Remco van der Does werd ten onrechte afgekeurd, zodat het tot elf minuten voor tijd duurde eer de wedstrijd werd beslist, door een doelpunt van Gerben Menheere. Mevo-Colijnsplaatse Boys 0-2: De bezoekei's kwamen door een treffer van Mark Geene na 14 minuten op voorsprong. Direct na de thee miste Mevo een straf- door Ron de Waal 'S-HEER HENDRIKSKINDE REN - In een wisselvallige wed strijd hebben de korfballers van eersteklasser Tjoba zaterdag een uitstekende slag geslagen. De 18-15-overwinning op Kinder dijk kwam met hangen en wur gen tot stand, maar door de ne derlagen van Maassluis en HKC werd de ploeg van Wilko Fokke wel ongedeeld koploper. Er stond zaterdagmiddag aardig wat op het spel voor de ploeg uit 's-Heer Hendrikskinderen. Met de ontmoetingen tegen de mede koplopers Maassluis en HKC in het verschiet, kon Tjoba zich na de nederlaag tegen Albatros ei genlij k geen nieuwe misstap ver oorloven. „Want dan zou de ne derlaag uit de eerste wedstrijd weieens heel zwaar door kunnen gaan wegen", wist aanvoerdster Anita Cijsouw vooraf. Ook coach Wilko Fokke was de zeperd van de seizoensopening nog niet vergeten. „Het zou voor het zelfvertrouwen goed zijn om met voorsprong de zaal in te gaan, maar aan de andere kant loert het gevaar dat we er mis schien te makkelijk over gaan denken." Tegen Kinderdijk kon Fokke in de eerste vijf minuten niet over gemakzucht van zijn ploeg kla gen. Zijn ploeg liep door twee treffers van Mark-Peter van der Meer en één van Mark de Schip per met speels gemak uit naar een 3-0-voorsprong. Toch werd ook snel duidelijk dat het vak van de veelscorende De Schip per, dat verder bestond uit Ilse Boogaard, Jolanda Kole en Ar nold Glaser, niet in besten doen stak. Het viertal miste scherpte en had de grootste moeite om in het vervolg van de eerste helft de korf te vinden. Gevolg was dat de bezoekers uit Alblasserdam in een mum van door Koen de Vries OOSTKAPELLE - Het was zaterdag middag dubbel feest in Oostkapelle. Naast de 6-0-zege van het vrouwenelftal op KFC werd ook het heuglijke feit ge vierd dat Janita Mol-Davidse haar 250e wedstrijd speelde. Davidse begon haar voetbalcarrière bij de F-pupillen van ColijnsplaatseBoys en bleek al snel een talent. Op haar veertiende stapte ze over naar Oostkapelle, waar op een hoger niveau werd gespeeld. Ze werd in tal van selecties opgenomen, met als hoogtepunt de nationale vrou wen-seniorenselectie. Voor het Neder lands elftal kwam ze in elf officiële inter lands in actie. Momenteel is Davidse op haar 26e samen met Suzanne van de Knijf één van de twee routiniers in het elftal dat uitkomt in de eerste klasse, het op één na hoogste niveau van Nederland. „Ikhoop dat ze nog vele jaren doorgaat", meldde haar trainer Adrie Franke giste ren. „Ze is een heel belangrijke schakel in Oostkapelle." Davidse denkt daar iets anders over. Ze heeft nog plezier in het voetbal, maar be kijkt aan het eind van het seizoen of ze er nog een jaar aan vastknoopt. tijd weer op gelijke hoogte met Tjoba stonden: 4-4. Er sloop wat irritatie in de ploeg van Tjoba, waar Arnold Glaser al tegen een gele kaart was opgelopen. Wilko Fokke moest zich veelvuldig aan de zijlijn melden om zijn ploeg op de rails te houden. Kinderdijk profiteerde maar kortstondig van de mindere fase bij Tjoba, want door doeltreffende uitha len van Arnold Glaser, Mark-Peter van der Meer en As- trid Koole, werd de 6-5-achter- stand snel omgebogen in een 8- 6-voorsprong. Fouten Zo snel als Tjoba de zaak weer had rechtgezet, zo snel gleed de ploeg weer naar een bedenkelijk niveau. Onder aanvoering van Marco Verhoef en Ronald Ver- heij strafte Kinderdijk de ene na de andere fout van Tjoba af, waardoor er bij rust een 10-8- voorsprong op het scorebord prijkte. „Onbegrijpelijk eigenlijk met zoveel routine", zou Mark de Schipper na afloop verklaren. De Schipper, die zelf ook nog faalde vanaf de strafworpstip, wist wel de vinger meteen op de zere plek te leggen. „We hielden ons met andere dingen dan korf bal bezig. Vrijwel iedereen maakte acties die niet op elkaar aansloten en bovendien gingen velen mee in het praten tegen de scheidsrechter. Veel te laat gin gen we met verstand korfbal len." Het duurde tot een kwartier in de tweede helft voordat de rust en de discipline terugkeerde in het spel van Tjoba. Toen was echter ook al duidelijk dat Kinderdijk niet in staat was Tjoba op de pijnbank te leggen. Ruim een kwartier lang stokte de doelpun- tenmachine, waardoor Tjoba te rug in de wedstrijd kon komen. Anita Cij souw bracht haar ploeg na twintig minuten spelen weer aan de leiding (13-12) en toen ook de opgeleefde Mark de Schipper en de vanaf de straf worpstip foutloze Mark-Peter van der Meer bleven scoren, was de buit binnen. Na de 18-15-zege bleef de kam pioenskandidaat echter met de nodige vraagtekens zitten. „De tweede helft verliep redelijk naar wens", verklaarde Wilko Fokke na afloop. „Maar het is nog steeds niet constant ge noeg." Mark de Schipper voor zag heel wat werk de komende dagen. „We moeten de koppen maar eens bij elkaar steken om dit in het vervolg te voorkomen. Gelukkig zijn we met werkkorf- bal overeind gebleven", klonk het opgelucht. Tjoba-Kinderdijk 18-15 (8-10). Sco res Tjoba: Mark-Peter van der Meer 8, Mark de Schipper 4, Arnold Glaser 2, Jolanda Kole, Astrid Koole, Anita Cijsouw en Gerben van Boven. Janita Davidse kreeg een ingelijst Oostkapelle-shirt met de handtekeningen van haar ploeggenoten en trainer. foto Lex de Meester koplOp0I*S 113 VCK verliest ongeslagen status na nederlaag in topper in derde klasse door Daaf Kasse 'S-GRAVENPOLDER - In het dorpshuis van 's-Gravenpolder is zaterdag het Zeeuws dam kampioenschap van start ge gaan. Tot en met 15 maart 2003 spelen 48 dammers, verdeeld over vier klassen, om de hoogste eer. In de hoofdklasse kwamen drie spelers met een winstpartij uit de startblokken. Axjo Kouse maker, Bennie Provoost en Daaf Kasse grepen de eerste ronde aan om afstand te nemen van hun concurrenten. Bennie Pi'o- voost, die zaterdag zijn zeven tiende verjaax-dag vierde, maak te indruk met een overwinning op Erwin Hamers. KAPELLE - De persoonlijke kampioenschappen libre voor de jeugd toonde met twee pro moties naar een hogere klasse aan dat er rek zit in het jeugdbil- jarten. Kampioen van de vierde klasse werd Kevin de Kok van De Her berg uit Krabbendijke. In de vijfde klasse was Sjors Schanck van VEGABV uit Oost-Souburg oppermachtig. In de zevende klasse ging de titel naar Marcel Reij eveneens van VEGABV. Kevin de Kok haalde de titel en daarmee een plaats in de gewes- telijke eindstrijd zonder tot grootse daden te komen. Met een moyenne van 1.26 bleef hij maar net in binnen de marges van zijn klasse. Spijtig voor Maikel Govaers was dat hij (als gevolg van een auto-ongeval) de strijd niet kon afmaken in deze klasse. In de vijfde klasse toonde Sjors Schanck aan uit het goede hout te zijn gesneden. Hij werd niet alleen kampioen in zijn klasse maar ook toernooiwinnaar en haalde promotie naar de vierde klasse. Ook voor hem is een plaats in het gewestelijk kampi oenschap gereserveex-d. Marcel Reij had in de zevende klasse dan wel. geen concurrentie en werd derhalve kampioen, maar besloot een goed optreden met promotie naar de zesde klasse. Ook voor hem is een plaats in de .gewestelijke finale weggelegd. De speler uit Hoofddorp kwam met een lastig te hanteren stel ling uit de opening en in het ver volg van de partij prof iteerde de jeugdspeler uit Aagtekerke daar handig van. In zware tijd nood leek Hamers nog af te kun nen wikkelen naar een eindspel, maar met een leuke finesse maakte Provoost een eind aan de partij. Arjo Kousemaker had bijna zes uur nodig om Aait Walraven op de knieën te krijgen. De voorzit ter van de PZDB overleefde de eerste tijdnoodfase, maar ge bruikte daarna een groot deel van zijn bedenktijd om een re misevariant te'vinden. Uitein delijk bleek dat toen zijn be denktijd was verstreken hij de vereiste 75 zetten niet gehaald had. Daaf Kasse behaalde zijn eerste ovexwinning ten koste van Jan van de Weteringh, de nummer drie van vorig jaar. In een klas sieke partij kreeg Van de Wete ringh te kampen met een lastige voorpost. Nadat de speler uit Stavenisse had vei'zuimd een bevrijdende ruil te nemen, werd zijn stelling onhoudbaar. Titelhouder Kees Rijk uit Lewe- doxp kon geen kansen creëren tegen promovendus Wim Kop- pejan en moest in remise berus ten en ook Johnny de Leeuw had zich een betere start voorge steld. Tegen Jaap Veerhoek kreeg de Goesenaar wel wat aanknopingspunten, maar in de tijdnoodfase bleek de verdedi ging van de man uit Nisse in or de. In de promotieklasse viel er al in de openingsronde een ver rassing te noteren: de jonge Ri- anka Rentmeester uit 's-Gravenpolder versloeg René Dusebout en gaat nu samen met Marc Bronke, die Ferry Berk- holst klopte, aan de leiding. VLISSINGEN - Mountainbiker Bart Maas uit Hansweert is in het algemeen klassement van de Kidscup in de klasse 11/12-jarx- gen als derde geëindigd. De kidscup is een landelijke moun tainbikewedstrijd voor jeugd van 6 tot en met 14 jaar. Er zijn acht wedstrijden met drie on derdelen. Een trail, een dual sla lom en een cross country. door Jan-Jaap Corré NIEUWDORP - De wedstrijd tussen Nieuwdorp en VCK in de derde klasse van het zaterdag voetbal was een echte topper tussen twee ploegen die hun eer ste drie wedstrijden hadden ge wonnen. Aan het spel was zo nu en dan te zien dat het om twee ti telkandidaten ging, die aan el kaar gewaagd waren. De doel treffendheid van Nieuwdorp was echter groter, waardoor de ploeg met 2-0 won. Een goede grasmat, prachtig weer en 150 toeschouwers. Alles was zaterdagmiddag in Nieuw dorp aanwezig om er een attrac tieve wedstrijd van te maken. In de eerste helft voldeden de spe lers aan de verwachtingen en lieten enkele goede combinaties zien. Aan de kant van de thuis club was het vooral de driehoek met Turan Dogan, Ferhan Topal en topscorer Martin de Hamer die elkaar bijna blindelings wis ten te vinden. Bij VCK verliep bijna elke aan val via uitblinker Martin Kop- pejan, vaak in combinatie met rechtshalf Arjen Kats. Tot veel kansen leidde dat echter niet. De beste kans in het eerste half uur was voor de bezoekers uit Koudekerke. Michel Meulmees- ter stoomde vanaf eigen helft door het midden van het veld op combineerde met Bas de Regt, maar miste de kracht om deze oogstx-elende actie af te maken. De eerste echte kans voor de thuisclub leverde meteen een treffer op. Een lage voorzet van Haluk Tamambay werd door spelers van beide ploegen ge mist en kwam zomaar voor de voeten van Marcel van der Does. Hij bedacht zich geen moment en schoot onbexispelijk de 1-0 binnen. Keeper Na de rust bleek dat de ranglijst (de ploegen hadden voor de wedstrijd niet alleen evenveel punten, maar ook hetzelfde doelsaldo) een goed beeld gaf. Ze gaven elkaar geen duim breed toe, al creëerde VCK de meeste kansen. Via eerst Corné Nieuwkex-k en later Stefan Wielemaker was de ploeg uit Koudekerke dicht bij de gelijk maker, maar steeds was het de uitstekend keepende Mark Geelhoed die de bezoekers van de 1-1 afhield. VCK-trainer Ad Poortvliet was van mening dat zijn ploeg een gelijkmaker wel verdiend had. „Ik vond dat wij de tweede helft beter speelden dan Nieuwdorp, Qua spel en instelling kan ik mijn ploeg niets verwijten, maar we wisten alleen niet tot scoren te komen. Dat kwam mede doordat hun keeper veel ballen schitterend pakte. Die jongen verdient een pluim. Nieuwdorp ging veel beter met de spaarzame kansen om. Uit een schitterende voorzet van linksachter Martien Geelhoed verdubbelde de frank en vrij staande spits Peter Kasteleijn met een kopbal de score. In te genstelling tot zijn collega Poortvliet vond Nieuwdorp- -coach Piet Puijpe niet dat VCK de gelijkmaker eerder al had verdiend. „Ik denk dat dit een verdiende ovexwinning is. We hebben collectief en tactisch goed gespeeld en weinig wegge geven. Het is alleen jammer dat we op sommige momenten ver gaten te voetballen. Als we dat wel hadden gedaan, was het een nog leukere wedstrijd kunnen worden." Puijpe denkt dat zijn ploeg dit jaar hoog kan eindigen. „Wezijn de afgelopen jaren altijd tweede of derde geëindigd en we willen het nu een stapje beter doen. We zijn natuurlijk goed begonnen met twaalf punten uit vier wed strijden, maar ik weet niet of dat een goed beeld geeft. Misschien hebben we wel tegen de wat zwakkere ploegen gespeeld, Volgende week hebben we Veere en over een paar weken GPC. Pas daarna weten we hoe we er voorstaan." Nieuwdorp: Mark Geelhoed; Ruud Welleman, Joost Polderdijk, Jeroen Weststrate, Martien Geelhoed; Haluk Tamambay (88. Ralf Kole), Turan Doga n, Ferhan Topal. Marcel van der Does; Peter Kasteleijn (74. Herbert van Waarde), Martin de Ha mer. VCK: Albert van Boven; Sebastiaan Schipper, Dankfried Verhage, Mi chel Meulmeester, Ronald Ovaa; Ar jen Kats, Martin Koppejan, Bas de Regt (81. Danny Joosse), Matthijs Lodder (81. Sjoerd Gelok); Stefan Wielemaker, Corné Nieuwkerk (81. Sander Jasperse). Biljarten Teamcompetitie district Walcheren de Bevelanden: Klasse BI Driebanden klein: VEGABV 1 - BV Zierikzee 1 3-4; VEGABV 2 - LBV 2 5-2; ALM 1 - BV Jacobs 1 2-5; LBV 1 - De Sportvisser 1 2-5; Scheldezicht 1 - De Herberg 1 7-0; OBK 1 - Onda 1 5-2. Klas se B2A: LBV 3 - ALM 2 5-2; Scheldezicht 2 - Onda 2 3-4; Delta 1 - De Herberg 2 6-1; De Vier Linden 1 - OBK 2 0-7; De Sportvisser 2 - De Sportvrienden 1 7-0. Klasse B2B: OHGL 1 - Drieb. De Kroon 1 7-0; LBV 4 - DOSov. 1 2-5; 't Raedthuys 1 - De Toekomst 1 3-4; OBK 3-TOG 1 7-0; Onda 3 - OKK1 7-0. Klasse C1 Libre kl.en kader 38/2: Distr.team Wal.deBev 1 - DOSnieuwk. 1 4-3; VEGABV 6-Winden burg 2 0-7; ReHaWe 1 - VEGABV 4 2-5. Klasse C2A: Delta 2 - De Toekomst 2 5-2; Avontuur 2 - De Sportvisser 3 5-2; Onda 4 - Scheldezicht 3 7-0. Klasse C2B: VE GABV? - Dampoort 1 6-1; DeToekomst 3 - 't Raedthuys 3 7-0. Klasse C4A: LBV 5 - Scheldezicht 4 6-3; TOG 3 - OKK 2 7-2; VEGABV 8 - DOSov. 2 7-2; De Toekomst 4 - ALM 42-7; De Herberg 4- Delta 44-5; Dampoort 2 - De Vier Linden 2 2-7. Klas se C4B: Delta 5 - HIO 3 5-4; OKK77 1 - Re HaWe 3 5-4; Avontuur 3 - Scheldezicht 5 2-7; TOG 4 - De Vier Linden 3 4-5; De Herberg 5 - ALM 5 4-5; De Sportvisser 4 - Onda 5 7-2. Klasse C5: 't Raedthuys 4- Onda 6 2-7; Scheldezicht 6 - VEGABV 9 0-9. Bowlen Bowling Vereniging Middelburg. Maan dagleague: Hertel service - Pelgrim 3-1, Euro cars - E-property 4-0, Kwik kwek kwak - Spruyt 0-4, Kapsalon Due - Com puter service 0-4, Pro shop Goes - Hart van Middelburg 1-3, Imtech - Pets place 2-2, Fine line tattoo - Pelgrim 2 2-2. Stand na 12 games: Computer service 14, Im tech 12, Pets place 11, Hart van Middel burg 11, Euro cars 11, Hertel service 9, Pelgrim 2 9, Pro shop Goes 7, Pelgrim 7, Spruyt6, Kwikkwek kwak5, E-property 4, Kapsalon Duck 4, Fine line tattoo 2. Woensdagleague: de Voogd - Herwegh 3-1, M&Obedrijf - Taekwondo 4-0, Full house - Auto Louwerse 3-1, Vergosport - Zandee en de Kuyer 1-3, Timmermans - Johns 1-3, Theo maakt 't-Schrobbelerke 3-1, Poseidon - Morena 3-1. Stand na 12 games: de Voogd 13, M&Obedrijf 11, Theo maakt't 11, Herwegh 10, van Kam penschoenen 10, Schrobbelerke 10, Mo rena 8, Full house 8, Poseidon 8, Zandee en de Kuyer 8, Taekwondo 7, Vergosport 6, Johns 6, Timmermans 5, Biggekerke 4, Auto Louwerse 3. Donderdagleague: Au to Ram - Eastman 3-1, de Rekening - EPZ 2 3-1, EPZ - Fonsies 3-1, Kruitmolen - Wondergem 4-0. Stand na 12 games: Kruitmolen 14, EPZ 9, Auto Ram 8.5, Wondergem 8, Fonsies 8, de Rekening 7.5, Eastman 6, Epz 2 3. Rechterhandlea gue: Nietsjes - Guppen 3-1, Freggels - Nieuw team 3-1Homepins - Pinkillers 0- 4, Master builders - Dass 4-0. Stand na 9 games: Nietsjes 11, Master builders 8, Freggels 8, Guppen 7, Pinkillers 5, Dass4, Homepins 4, Nieuw team 1. FutsaI Regio Walcheren. Eerste klasse: Arne- muiden - Oostkapelle 7-3, Alfonds/zuid- west negen - VZV/Hydrofa 8-2, Taxicen trale - Bij de punt 9-3, Westkapelle - He- busport 5-2, Murre/de Visser - Jong Am- bon 8-4, Domburg - Emergo 12-1Stand: Domburg 3-9, Murre/de Visser 3-9, West kapelle 3-9, Alfonds/zw 3-6, Taxicentrale 3-6, Arnemuiden 3-4, Hebusport 3-3, Emergo 3-3, Jong Ambon 3-3, Bij de punt 3-1, Oostkapelle 3-0, VZV/Hydrofa 3-0. Tweede klasse: vv Hebusport-Tome 13- 2, Schinkel assurantie - Café 't Fust 4-8, Ontop - WE A 8-3, Oostkapel Ie 2 - Westka pelle 2 16-2, Garderen/Dekker - fc Lau rens 2-5, WZP - VZV/Hydrofa 2 10-8. Stand: vv Hebusport 3-9, Ontop 3-9, WZP 3-7, Oostkapelle 2 2-6, Café 't Fust 3-6, Schinkel assurantie 2-3, fc Laurens 2-3, Garderen/Dekker 3-3, WEA 3-3, Torna 3- 1, de Dwaes 2-0, VZV/Hydrofa 2 2-0, j Westkapelle 2 3-0. Derde klasse: Vanuus- /decor - VAW 5-3, Café Stout - Garderen- /Dekker 2 8-1, Draadkrabbers - Thermo products 3-5, Akkerdaas kado - Domburg 2 3-3. Stand: Vanuus/decor 3-9, Dom- burg 2 3-7, Akkerdaas kado 3-7, Woon- I trend Zeeland 2-6, Schinkel assurantie 2 2-3, PSVW 2-3, DTP/Stout 3-3, VAW 3-3, Draadkrabbers 3-3, Thermo products 3- 3, Baderie 2-0, Garderen/Dekker 2 3-0, Vierde klasse: VZV/Hydrofa 3 - SSVW 4- 8, vv Hebusport 2 - Varian/Chrompack9- 5, BVR groep - EPZ 4-5, Dekker/Tramper- Uiterton 6-4, VPV - Dauwendaele 2 6-1, fc Laurens 2- de Stoof 6-5. Stand: SSVW4- 12, VPV 4-9, Uiterton 4-7, EPZ 3-6, BVR 1 groep 4-6, vv Hebusport 2 4-6, fc Laurens j 2 4-6, VZV/Hydrofa 3 3-4, Dekker/Tram i per 3-4, Varian Chrompack 4-4, de Stoof 3-0, fc Dauwendaele 2 4-0. Vijfde klasse: Torna 2 - NDW advocaten 5-0, Goede vrienden - Café Albatros 9-5, Vanuus/de cor 2 - Atofina 2-15, VAW 2 - Westkapelle 3 4-4, Uiterton 2 - Gouwe gheyt 9-3, fc Mi niatuur - fc Zeeland 9-2. Stand: fc Minia- tuur 4-12, Goede vrienden 4-10, VAW 24- 7, Uiterton 2 4-6, Atofina 4-6, Café Alba- I tros4-6, Westkapelle 3 3-5, Gouwe gheyl j 3-4, Torna 2 3-3, Vanuus/Decoor 2 2-1, fc Zeeland 3-0, NDW advocaten 4-0. Zesde klasse: VZV/Hydrofa 4 - jd Janse 1-0, Part ner advies - Jong Arnemuiden 2-10, vd Sluis grondwerk - Provincie Zeeland 1-5, Domburg 3 - Draadkrabbers 2 11-0, fc Laurens 3 - Uiterton 3 5-15, Schinkel as surantie 3 - Westkapelle 4 5-2. Stand: Jong Arnemuiden 4-12, Schinkel assu rantie 34-10, VZV/Hydrofa 44-10, Partner advies4-9, Domburg 3 3-7, Westkapelle4 4-7, Provincie Zeeland 3-3, vd Sluis grondwerk4-3, Uiterton 34-3, jd Janse 4- 3, fc Laurens 3 4-0, Draadkrabbers 2 4-0. VLISSINGEN - Jac Schenkels is op maandag 7 oktober te gas< op de ledenbijeenkomst van de scheidsrechtersvereniging Noord- en Zuid-Beveland. Schenkels is één van de scheids- i rechters die de laatste jaren is doorgedrongen tot het betaalde voetbal. De arbiter zal een le- zing geven over zijn ervaringen in de voetballerij. De bijeen komst staat open voor alle be langstellenden en wordt gehou den in de kantine van voetbal vereniging Wemeldinge. Aan vang is 20.00 uur. VLISSINGEN - Tijdens de Na tionale New Forest ponydag heeft Ylonka Schroevers uit Veere voor een knappe prestatie gezorgd. Zij won met haar pony Morion de Alta beker. Schroevers is de eerste Zeeuwse I combinatie die deze beker wint. De Alta beker kan alleen wor- j den gewonnen door combina ties die in de dressuur en het springen minimaal op M-niveau rijden. Ylonka Schroevei's reed mee in de klasse Z1-dressuur en het M-springen. Marcel van der Does wordt na zijn treffer achterna gezeten door Martin de Hamer. Peter Kasteleijn deelt ook mee in de feestvreugde. VCK-spelers Martin Koppejan (links)\ kijkt teleurgesteld toe. foto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 18