Gwftkt Qtzorfrt ooo« O Uw gift redt levens 'M HissinGcn P E R S O N E E L Een regisseur met kijk op onderwijs Personeel PZC 1 LIFTOFF Giro 300 of collecte SENIOR BELEIDSADVISEUR V/M LOKAAL ONDERWIJSBELEID Werken als Arbeidsbemiddelaar BEDRIJFSLEIDER Begeleider Emergis t zaterdag 28 september 2002 D^k stichting V carmelcollege De Stichting Carmelcollege bestaat uit 17 brede scholengemeenschappen voor voortgezet onderwijs. Ze zijn verspreid over heel Nederland. Onze scholen; besteden veel aandacht aan de levens- en waarden die we als gezamenlijk vertrekpunt hanteren. Waarden en normen afgeleid van de signatuur van de aangesloten scholen: katholiek, protestants-christelijk en algemeen- vragen van hun leerlingen, gebasseerd op de normen bijzonder. Onderwijzend en onderwijsondersteunend personeel voor de scholen van de Stichting Carmelcollege Sg. De Crundel in Hengelo Docent Biologie, 16 lesuren regu lier, bovenbouw vmbo; Inlichtingen worden verstrekt door de heer J. Meienhorst, telefoon (074) 245 77 77. Twents Carmel College in Oldenzaal Docent Zorg/Welzijn breed, 26 lesuren regulier, bovenbouw vmbo; Inlichtingen worden verstrekt door de heer F.j.L. Rorink, telefoon (0541) 53 23 33. Docent Scheikunde/ANW, 17 les uren, m.i.v. 21 oktober a.s. voor de duur van 4 maanden; Docent Natuurkunde, 12 lesuren langdurige ziektevervanging, onderbouw havo/vwo; Inlichtingen worden verstrekt door de heer B.G.H. Arends, telefoon (0541) 51 20 66. R.K. Sg. St.-Canisius in Almelo en Tubbergen Docent Engels, 12 lesuren ver vanging, bovenbouw vmbo, havo/vwo; Docent Nederlands, 12-26 les uren vervanging, vmbo/havo /vwo; Docent Techniek, 13 lesuren ver vanging, onderbouw; Inlichtingen worden verstrekt door de heer H. Hofhuis, telefoon (0546) 48 84 88. Carmel College Salland in Raalte Docent Duits, 20 lesuren regulier, vmbo; Docent Geschiedenis /Maatschappijleer, 17 lesuren regulier, vmbo; Docent Nederlands, 14 lesuren regulier io lesuren ziektever vanging, vmbo; Docent Verzorging, 12 lesuren regulier, vmbo; Vanaf medio december 2002 zijn er nog vacatures voor dierhouderij 31 lesuren en wiskunde 37 lesuren, vmbo. Dit betreft grotendeels ver vanging. Inlichtingen worden verstrekt door de heer A. Nijland, telefoon (0572) 34 85 00. Etty Hillesum Lyceum in Deventer Docent Zorg/Welzijn breed, 25 lesuren regulier, bovenbouw vmbo; Docent Biologie, 10 lesuren regu lier, bovenbouw vmbo; Inlichtingen worden verstrekt door de heer F.J. Voortman, telefoon (0570) 62 70 70. Groepsleerkracht Iwoo, 20 les uren, per i januari 2003 voor de duur van 4 maanden; Inlichtingen worden verstrekt door mevrouw H. Coppes, telefoon (0570) 50 34 66. Katholiek Drents College in Emmen Docent Engels, 18 lesuren ver vanging, m.i.v. 4 november; Docent Wiskunde, 12 lesuren ver vanging theoretische leerweg; Docent Techniek en Welzijn, io lesuren regulier, bovenbouw vmbo; Inlichtingen worden verstrekt door de heer j. Schutte, telefoon (0591) 62 28 70. Sg. Marianum in Groenlo en Lichtenvoorde Docent ANW/Biologie, 21 lesuren regulier, onderbouw havo/vwo; Docent Frans, ie graads, 26 les uren, vervanging van 16 decem ber 2002 tot 7 februari 2003; Docent Nederlands, ie graads, 16 lesuren langdurige vervanging; Docent Nederlands, 2e graads, 21 lesuren vervanging vmbo Inlichtingen worden verstrekt door de heer P. Muller, telefoon (0544) 47 70 70. Docent Lichamelijke Oefening, 14 lesuren langdurige vervanging, vmbo; Inlichtingen worden verstrekt door de heer C. Jakobs, telefoon (0544) 39 90 90. Hooghuis Lyceum in Oss Docent Muziek, 10 lesuren regu lier, m.i.v. i december a.s.; Inlichtingen worden verstrekt door de heer C. de Groot, teleloon: (0412) 63 32 56 (0412) 62 23 77. Docent Tekenen/CKV, 17 lesuren vervanging, m.i.v. 28 oktober a.s;. Inlichtingen mevroüw M. van Hattum, telefoon (0412) 62 23 77 Titus Brandsmacollege in Dordrecht Docent Nederlands, ie graads, 17 lesuren regulier, bovenbouw havo/vwo; Docent Wiskunde 14 lesuren regulier, m.i.v. maart 2003 Inlichtingen worden verstrekt door de heer E. van Dijk, telefoon (078) 653 08 88. Augustinianum in Eindhoven Administratief medewerk(st)er, 24 uur vervanging, mogelijk over gaand in regulier, 6 dagdelen waarvan i middag; TOA Scheikunde, 24 lesuren regulier; Inlichtingen worden verstrekt door de heer J. Nagel, telefoon (040) 211 io 69. De Stichting Carmelcollege biedt: Veelzijdige functies in een prettige en dynamische werkomgeving. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de Carmel-CAO. Wilt u reageren? Belangstellenden kunnen schrifte lijk reageren. Stuur vóór 12 oktober 2002 uw sollicitatiebrief en curri culum vitae aan de Stichting Carmelcollege ter attentie van mevrouw G. Schepers, postbus 864, 7550 AW Hengelo. U kunt ook e-mailen: schepers@carmel.nl. Open sollicitaties voor alle docen tenfuncties zijn van harte welkom. De scholen van de Stichting Carmel college: Augustinianum, Eindhoven Bonhoeffer College, Enschede Carmel College Salland, Raalte Etty Hillesum Lyceum, Deventer De Crundel, Hengelo Hooghuis Lyceum, Oss Katholiek Drents College, Emmen Sg. Marianum, Groenlo en Lichtenvoorde Pius X College, Almelo SVO De Singel, Oss Slash 21, Lichtenvoorde St.-Antoniuscollege, Gouda St.-Canisius, Almelo SVO Titus Brandsma, Enschede Titus-Brandsmacollege, Dordrecht Twents Carmel College, Oldenzaal Sg. Twickel, Hengelo JOBS GROENTEMAN/VROUW Voor een groente speciaalzaak zijn wij op zoek naar een enthousiaste verkoopmedewerker die zelfstandig kan werken en van aanpakken weet Ben jij klantvriendelijk, flexibel en fulltime beschikbaar Kom dan langs voor meer informatie OPPERMAN 0 Voor een aannemingsbedrijf zijn wij op zoek naar handige mensen die graag buiten bezig ANAUST Voor een internationaal werkend bedrijf zijn wij op zoek naar een gemotiveerde HLQ-er. Het gaat hierbij om een project van een half jaar op de afdeling research! Je bent accuraat, flexibel en bent bekend met verschillende technieken op analytisch gebied. Je beheerst de engelse taal. SECRETARESSE Je bent samen met een team van secretaresses verantwoordelijk voor alle voorkomende secretariGle werkzaamheden. Wij zijn op zoek naar iemand op Havo niveau met relevante werkervaring. Kennis van MS office en van de engelse en duitse taal. BAKKERUMEDEWERKfSTTJER Het gaat hierbij om een parttime functie voor langere tijd. Ben jij jong enthousiast en heb je 's middags tijd over Kom dan langs voor meer informatie, MARKTVERKOOPSTER Voor op de Middelburgse markt Je kunt goed hoofdrekenen en bent klantvriendelijk. Vroeg opstaan is voor jou geen probleem. Gravenstraat 14, Middelburg tel.0118-653133 ma - vr, van 8 tot 18 uur De Nationale Hartweek Nederlandse^X^Hartstlchting vrienden van de harts I ich1ing De gemeente Vlissingen ontwikkelt nieuw zorg- en welzijnsbeleid. Daarin wordt de samen werking en afstemming met het lokaal onderwijsbeleid intensiever. Het primaat van dit nieuwe beleid ligt bij de gemeentelijke afdeling Welzijn. Wij zoeken een regisseur met kijk op onderwijs die; Vorm en inhoud geeft aan de functie van: DE FUNCTIE Je bouwt actief.mee:aan de toekomst van Vlissingen. Je bent dan ook goed op de hoogte van alle ontwikkelin gen en trends in het onderwijsveld. Je kunt deze prak tisch omzetten naar lokaal beleid en kunt de uitvoering faciliteren. Samenwerking met andere disciplines en organisaties is essentieel binnen deze functie. Als senior treed je op als productcoördinator en ben je verant woordelijk voor de beleidsontwikkeling en -uitvoering op een breed terrein. Je adviseert gemeentebestuur en directie en coacht en ondersteunt beleidsadviseurs en -medewerkers. Complexe beleidsvragen zijn bij jou in goede handen. FUNCTIEPROFIEL Je hebt een acdemisch/HBO-plus niveau (bij voorkeur een onderwijskundige opleiding) en hoogwaardige en j| meerjarige ervaring op het gebied van onderwijsbeleid. Tevens beschik je over brede kennis van de ontwikke lingen in het onderwijs. Je hebt inzicht in politieke en bestuurlijke verhoudingen, je bent bovendien strate gisch, analytisch en conceptueel ingesteld en je hebt aantoonbare ervaring met het leiden van complexe beleidsprojecten en -processen. Je communicatie- en adviesvaardigheden zijn overtuigend en je bent in staat de samenwerking tussen verschillende disciplines inhoud te geven. WIJ BIEDEN U: Afhankelijk van leeftijd en ervaring bedraagt het bruto •jaarsalaris inclusief toelagen maximaal 52.000 (schaal 11). De functie wordt opnieuw beschreven en gewaardeerd. Behalve een prima salaris biedt de gemeente Vlissingen uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden: flexibele werktijden, fiets- en PC-privéproject, betaald ouder schapsverlof, een ruime verhuiskostenregeling, studie faciliteiten en meer. NADERE INFORMATIE Voor meer informatie over de vacature kun je contact opnemen met Rob Schiettekatte, tel. 01 18-487242, e-mail rse@vlissingen.nl of met Sjaak de Reu, tel. 0118- 487201, e-mail sru@vlissingen.nl. Nadere informatie is ook te vinden op www.vlissingen.nl/cultuur en toerisme SOLLICITATIES Wil je reageren? Stuur dan je sollicitatiebrief vóór 10 oktober naar gemeente Vlissingen, Afdeling POScl, t.a.v. John van den Heuvel, Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN, of per e-mail naar werken@vlissingen.nl. De sollicitatiegesprekken zijn op 14 oktober. De gemeente Vlissingen geeft voorrang aan mensen die op de arbeidsmarkt een achterstand hebben. Vlissingen is een maritie- 45.000 inwoners. Met alle stedelijke mogelijkheden en voorzieningen. Vlissin gen biedt alles wat het leven aangenaam maakt. Interessant werk. Betaal baar wonen. Scholen. Uit gaan. Winkelen. Ruimte. En natuurlijk: de mooiste boulevard van Nederland! Bekijk Vlissingen op: www.vlissingen.ni Acquisitie naar aanleiding.van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kijk voor meer informatie over deze vacature op: www.gemeentebanen.nl/vlissingen Door een groeiende vraag vanuit de arbeidsmarkt start Princen Group Opleidingen wederom de opleiding Arbeidsbemiddelaar. Deze intensieve en praktijkgerichte opleiding met baanintentie, bereidt werkzoekenden voor op het werkveld van uitzenden, de tacheren, werving selectie en reïntegratie. Het betreft een dagopleiding; 16 weken theorie en aansluitend 4 maanden stage bij een organisatie die actief is op het gebied van arbeidsbemiddeling in uw eigen regio. De theorie wordt verzorgd in Bergen op Zoom, Nijmegen, Hoofd dorp en Groningen. Start 2 december 2002. Om in aanmerking te komen dient u aan de volgende criteria te voldoen: O U heeft een uitkering of komt in aanmerking voor outplacement; U beschikt over een HBO-werk- en denkniveau; U heeft goede commerciële, sociale en communicatieve eigenschappen; U bent fulltime beschikbaar en in bezit van rijbewijs B. Is uw belangstelling gewekt? Stuur een brief met C.V., bij voorkeur per e-mail, naar het be treffend onderstaande adres; Informatie tijdens kantooruren: Opleiding Bergen op Zoom Fred van Houten Postbus 751 - 5340 AT Oss - T: 0412-650050 E: fred.van.houten@princen-group.com Opleiding Nijmegen - Rie-Anne Peek Postbus 751 - 5340 AT Oss - T.: 0412-650050 E: rie-anne.peek@princen-group.com Opleiding Hoofddorp - Fred van Houten E". fred.van.houten@princen-group.com Opleiding Groningen - Nannette Jonker E: nannette.jonker@princen-group.com Vanaf 1 oktober is ons nieuwe telefoonnummer 0412-691234. Bezoek ook onze website; www.princen-group.com Trappenfabriek Vermeulen Trappenfabriek Vermeulen is gespecialiseerd in hel vervaardigen van houten en staten trappen voor de woning- en utiliteitsbouw voor de Nederlandse markt. 1 Iet bedrijf heeft ca. 100 medcweikcrs in dienst en kan zich rekenen tot de grootste trappen fabrikanten vanNederland. Trappenfabriek Vermeulen heeft de. beschikking over een modem nieuw bedrijfspand en een goed uitgerust machinepark: Trappenfabriek Vermeulenis een SQM-/SHM4eerbedrijf. In 2003 bestaat het bedrijf 45. jaar Voor onze afdeling Stalen Trappen zoeken wij een: Kerntaken: Optimaliseren van het productieproces Verantwoordelijk voor logistiek inkoop (zowel coördinerend als uitvoerend) Verantwoordelijk voor productie-afdeling en montage buitendienst (ca. 30 personen) VGM-VCA coördinator Lid kader (managementteam) Functie-eisen: MTS-of HTS-wtb opleiding oEgelijkwaardig niveau (door ervaring: bereikt) Leeftijd tussen 35 en 45 jaar •Ruime ervaring in een gelijkwaardige functie in een moderne metaalconstructiewerkplaats Kennis van metaalconstructies en montage-/fasteehnieken VL-VCA diploma Computervaardigheden (word excel AutoCad) Leidinggevende capaciteiten Wij bieden: Een zelfstandige baan in een bedrijf met een no-nonsense werkcultuur Een passend salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden Voor meer informatie over deze functie kunt u contant opnemen met de beer C. Mol of H; Sep. Uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van uw C.V. kunt u richten aan: Trappenfabriek Vermeulen B.V. Lokkerdrcef 14 Telefoon: 076-5088000 E-mail: info@vermeulen-trappen.nl 4879 ND Etten-Leur Telefax: Ö76-5033343 Internet: www.vemieulen-trappen.nl (m/v) Binnen de sector Langdurige Zorg en Wonen werken wij met subregio's. Binnen de subregio Vlissingen en omstreken ressorteren de Beschermende Woonvorm en Begeleid Zelfstandig Wonen, Dagactiviteitencentrum 't Trefpunt en ambulante zorg. In de BW Vlissingen zijn onze bewoners en het team per direct op zoek naar een enthousiaste begeleider voor 24 of 32 uur per week. In de Beschermende Woonvorm Vlissingen wonen 20 bewoners verdeeld over vier huizen. Beschermd Wonen biedt ondersteuning aan mensen met een psychiatrische achtergrond die ten gevolge daarvan niet, of nog niet, zelfstandig kunnen wonen, en begeleidt hen op het gebied van huisvesting en woonrevalidatie. Er wordt gewerkt vanuit de rehabilitatievisie. De functie Als begeleider houdt u zich bezig met de individuele en groepsgerichte begeleiding van bewoners in de Beschermende Woonvorm en Begeleid Zelfstandig Wonen in Vlissingen. Ook levert de begeleider een aandeel in de uitvoe ring en evaluatie van begeleidingsplannen. Het profiel Naast het diploma B-verpleegkundige of een andere relevante opleiding op MBO-niveau, is het hebben van affiniteit en ervaring met het begeleiden van bewoners met een psychiatrische problematiek van groot belang. Wij verwachten dat u zowel zelfstandig als in teamverband kunt werken. Wij zoeken een stimulerende, enthousiaste "teamworker" die creatief kan meedenken in de ontwikkelingen van het beschemd wonen. Flexibiliteit en bereidheid alle diensten te verrichten is ook belangrijk. Bij gelijke geschiktheid, gaat onze voorkeur uit naar een mannelijke collega. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het aanbod De functie is ingedeeld overeenkomstig FWG functiegroep 40. Deze schaal vangt aan met 1.468,- en eindigt op 2.280,- bruto per maand op fulltime basis. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO GGZ horen bij deze functie. Uw reactie Wilt u meer informatie over de functie, dan kunt u contact opnemen met Jeannette van der Zwaag, teamleider sub regio Vlissingen e.o. Zij is van maandag tot en met donderdag bereikbaar op telefoonnummer 0118 4.1 72 04. E-mailen kan natuurlijk ook: vanderzwaag@emergis.nl Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 2002.89 linksboven op de envelop, kunt u vóór 8 oktober 2002 richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, Jacqueline Haver, personeelsadviseur, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mailadres is: personeel@emergis.nl. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op 16 oktober a.s.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 47