a ven werk 1 .1 es fulltime medewerker PZC W18 HYDRO INTERNATIONAL TAX ACCOUNTANT CONSULTATIEBUREAU-ARTS ZorgSaam Een nieuwe uitdaging?? DELTA MARINA watersportmonteur %0n WEESKINDEREN LATEN JE NIET LOS. 7 VORKHEFTRUCKCHAUFFEURS 3 HAVENWERKERS accountmanager(s) m/v collega (m/v) Een flexibele kijk op vast werk tempo-team zaterdag 28 september 2002 Within the Hydro Agri Division, Hydro Agri Shared Services is pro viding services to Agri Units and other Divi sions in the area of Ac counting, Reporting, Tax and Vendor Invoice Pro cessing. The Shared Service organization is also supporting the Cor porate tax department, responsible for Corpo rate Income tax, VAT, Energy Tax in the Benelux and the South ern European Tax area. Norsk Hydro is active in down stream energy trading activities with complex EU VAT and Energy tax require ments. A main challenge for the Corporate Tax Department is to have an optimal tax strategy for this business. Internet: www.has.hydro.com www.hydro.com www.dekanaalzone.nl For its Tax Department Hydro Agri Shared Services in Sluiskil is looking for (m/f): Main Areas of responsibilities: Processing of monthly Energy Tax and VAT compliance procedures, m Process verification procedures of SAP VAT flows. Processing of VAT representation procedures. R Processing the Corporate Income Tax returns. H Preparing and guiding of Tax Audits. R Processing of Yearly statutory reporting. R Assist the Corporate department in development and implementation of Corporate Income Tax, VAT and Energy tax strategies. R Assist the Corporate department in monitoring of appliance of transfer price principles. H Assist the Corporate department with the coordination of Tax filings and related audits. What we expect from you: R HBO degree in Accounting or equal level by relevant experience. Good knowledge of Dutch Income Tax, EU VAT Energy taxation requirements. II 3-5 years experience within the responsibility areas gained in an international environ ment, preferable in an auditing firm. R IT skilled. ffl Good command of Dutch and English. Other languages are an asset. H Excellent interpersonal and communication skills. Open minded with a proactive approach. Ability to work in a flexible, informal environment and willingness to travel. For more information about the positions please contact: Mr. L. De Graeve, Hydro Agri Shared Services. Phone: +31 (0)11547 4142, Email: luc.de.graeve@hydro.com Interested candidates are invited to send their application together with C.V. before October 18, 2002 to: Hydro Agri Sluiskil B.V., for the attention of Mr. Ron Raes, P.O. Box 2, 4540 AA Sluiskil Phone:+31 (0)11547 4347, Email: ron.raes@hydro.com (Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.) Kloosterboer biedt logistieke facilitei ten en vormen van dienstverlening aan die samenhangen met opslag, stuwadoren en vervoer van koel-/vries- lading van onder meer vis, vlees, grondnoten, fruit, vruchtenconcentra ten, vruchtensappen, frites en zuivel producten. Hiervoor beschikt het be drijf over 7 locaties, 250 medewerkers ■en 1.300.000 m' opslagcapaciteit. Kloosterboer verstrekt, met eigen spe cialisten, optimale geautomatiseerde informatievoorziening en afhandeling van alle (douane) dokumenten. Schriftelijke sollicitaties voorzien van een curriculum vitae kunt u binnen 10 dagen richten aan: Kloosterboer Vlissingen v.o.f. Postbus 66, 4380 AB VLISSINGEN t.a.v. afdeling personeelszaken. Reageren kan ook per e-mail naar: Caroline.ten.hove@kloosterboer.nl Voor nadere informatie kunt u con tact opnemen met John Dane, tel. 1 0138-486213 of kijken op onze'website: www.kloosterboer.nl. Wegens groei van ons klantenbestand zijn wij op zoek naar een Commercieel Manager m/v (40 uur) Standplaats Vlissingen Verantwoordelijkheden: Als commercieel manager bent u verantwoordelijk voor de ontwikkeling en uitvoe ring van het commercieel beleid (tarieven, marktonderzoek en -ontwikkeling en ver koop), inclusief de after-sales service. U neemt deel aan de besluitvorming over het strategisch beleid en bent verantwoordelijk voor de uitvoering van de daaruit voort vloeiende doelstellingen. U houdt zich intensief bezig met het verwerven van nieu we ladingpakketten en klanten. U bereidt de afsluiting van contracten voor een be waakt de naleving van de gemaakte afspraken. Daarnaast onderhoudt u contact met bestaande klanten om te komen optimalisering en uitbreiding van de dienstverle ning. Hierbij houdt u aspecten als Kwaliteit en efficiency scherp in het oog. Door uw hel dere visie en inspirerende ondernemerschap weet u, Kloosterboer sterk te positio neren als logistiek dienstverband. Functie-eisen: U heeft een relevante opleiding op hbo-niveau, aangevuld met ervaring in de logis tieke dienstverlening, bij voorkeur in de foodsector. U bent stimulerende manager die vertrouwen uitstraalt en klanten aan zich weet te binden. U hebt financieel in zicht, een resultaatgerichte instelling en een commerciële drive. U hebt een goede beheersing van de Engelse taal aangevuld met een of meer moderne talen (bij voor keur Spaans en/of Frans). Wij bieden: Kloosterboer biedt een uitdagende functie in een dynamische werkomgeving waarin u alle ruimte krijgt om de afdeling commeriële zaken verder uit te bouwen. Het sala ris en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig met de zwaarte van de functie. Cold storage - Stevedoring Forwarding - Shipping Wij zoeken per direct, zowel voor Oosterschelde Thuiszorg als voor onze collega's op Walcheren en Zeeuws-Vlaanderen, een De vacature betreft 36 uur per week, verdeeld over 5 dagen (eventueel is de vacature te vervullen in deeltijd). Functie-inhoud: - het uitvoeren van consultatiebureauwerk; - het deelnemen aan relevante overlegstruc turen en meedenken over het te voeren beleid. Wij verwachten: - dat je in het bezit bent van het diploma basisarts en dat je de applicatiecursus Consultatiebureau-arts hebt gevolgd of bereid bent deze te volgen (ervaring in de ouder- en kindzorg strekt tot aanbeveling); - dat je goed binnen een team kunt functio neren; - uitstekende communicatieve vaardigheden. Wij bieden: - een inwerkprogramma en scholingsmogelijk heden; - arbeidsvoorwaarden conform de CAO Thuiszorg; - het salaris bedraagt, afhankelijk van ervaring, minimaal €3.401,10 en max €4.472,95 bruto per maand bij een volledig dienstverband, conform schaal 13 van de CAO Thuiszorg. Informatie en sollicitatie: Een functieprofiel kun je opvragen bij de afde ling P&O, telefoon (0113) 249200. Voor meer informatie kun je op werkdagen contact opne men met Dré van Eekelen, Zorgteammanager, telefoon (0113) 249200. Jouw schriftelijke reactie, onder vermelding van 'sollicitatie' op de envelop, kun je vóór vrijdag 11 oktober 2002 richten aan: Oosterschelde Thuiszorg, afdeling P&O, Postbus 79, 4460 AB Goes. STICHTING Zecuwü-Vlanndcrcn zorgstroom Zorg met respect, waar u ook woont oosterschelde thuiszorg één van de twee Volvo Penta Marine Centers in Nederland heeft plaats voor een ervaren Wij zoeken een "doener" die zelfstandig kan werken voor: - onderhoud en reparatie van scheepsmotoren - reparatie van elektrische installaties - inbouw van nautische apparatuur, boegschroeven, verwarmingen, e.d. Je bent een "teamplayer", beschikt over de vereis te diploma's en ervaring en je bent bij voorkeur zelf een enthousiast watersporter. Wij bieden een afwisselende baan in een leuk team, goede beloning conform Hiswa CAO en deelname in pensioenfonds. Interesse? Schrijf een briefje, e-mail mag ook, t.a.v. dhr. A. Geelhoed, hoofd technische dienst. DELTA Postbus 16, 4484 ZG Kortgene tel. 0113-307171 e-mail: homeport@deltamarina.nl website: www.deltamarina.nl DELTA MARINA. MET GOUD BEKROOND (mJ DOOR THE YACHT HARBOUR ASSOCIATION ARINA GIRO-596890 /T\ Jlfti Werelï^uders Achterom 152,1211 PD Hilversum Tel: 035 626 4578 E-mail: inro@wereldouders.nl www.wereldouders.nl LU I— CO O Q Z O CQ LU LD Z LU X LU m cc O O H Z z> Cl CC LU u. UI Z CC Onze opdrachtgevers zijn internationaal werkzame bedrijven, die zich richten op stuwadoorsactiviteiten en logistieke dienst verlening in de industrie. Vanwege uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij per direct: Heb je ervaring en een certificaat basisveiligheid VCA-1 (even tueel ook een heftruckrijbewijs) of wil je hiervoor opgeleid worden en heb je een flexibele instelling en geen bezwaar te gen werken in ploegen (inclusief nacht- en weekenddiensten)? Reageer dan telefonisch tijdens kantooruren bij Jos Veraart, info: 0118-490933 of e-mail naar havenwerk@zeelandnet.nl i Swagelok®/Nederland Sales Service B.V. 9. /MM Swègelok®/Nederiand Sales Service B. V. is exclusief distributeur voor Swage lok®, fabrikant van industriële componenten, waaronder fittingen en afsluiters. Gevoerde producten vinden hun toepassing in een breed scala van applicaties o.a. binnen de (petrochemische, voedingsmiddelen- en semiconductorindustrie. Voor de regio Zeeland (t/m Roosendaal en tot onder Rotterdam) zijn wij op zoek naar enthousiaste die de uitdaging aandurven verantwoording te dragen voor zijn/haar marktseg ment of rayon. Vanzelfsprekend behoren het uitvoeren van commerciële doel stellingen, relatiebeheer, omzetgroei, het opstellen van een verkoopplan en uit breiden van het klantenbestand tot uw taken. Wat verwachten wij: U beschikt over een HBO werk- en denkniveau bij voorkeur in een commer cieel technische richting. Enige jaren ervaring in een commerciële functie is wenselijk, alsmede affiniteit met de marktsegmenten. Leeftijd tot ca. 35 jaar. Verder beschikt u over eigenschappen als zelfstandigheid, flexibiliteit, commu nicatieve en sociale vaardigheden, inzet, klantgericht denken en collegialiteit. Wat kunt u verwachten: Een zelfstandige, verantwoordelijke functie binnen een dynamische organisatie met een sterke marktpositie. Ruimte voor persoonlijke ontwikkeling en gede gen ondersteuning waar nodig. Een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Herkent u zich in bovenstaand profiel en spreekt een toekomst bij onze organisatie u aan, stuur dan binnen twee weken uw sollicitatie en CV naar: Swagelok®/Nederland Sales Service B.V. Dhr. H. Franse Postbus 93, 2740 AB Waddinxveen Tel.: (0182) 62 40 60 E-mail: swnl@euronet.nl Het bestuur van de Vereniging voor Protestants - Christelijk Onderwijs Veere Noord-Beveland zoekt voor haar basisschool "De Dubbele Punt" te Geersdijk zo spoedig mogelijk: Chr. basisschool de dubbele Punt Ver. PCO Veere/ Noord- Beveland is een vereniging waaronder vijftien scholen met ruim 1400 leerlingen en 100 leerkrachten ressorteren. Ver. PCO Veere Noord - Beveland biédt de kinderen op haar scholen de gelegenheid hun talenten optimaal te ontwikkelen. Daarbij gaan we ervan uit dat er voor elke kind een unieke plaats in de samenleving is, passend bij zijn mogelijkheden. Kinderen worden 1 enthousiaste professionele leerkrachten, die zich laten inspireren door een christelijke levensovertuiging. Deskundigheid, persoonlijke betrokkenheid en enthousiasme staan centraal is onze organisatie. Het adres van onze vereniging is: Dam 10 Postbus 370 4330 AJ Middelburg Het betreft een volledige baan voor de onderbouw. Onze school is een kleine, gezellige en moderne basisschool. Onze school staat in een actieve dorpskern. De school participeert in het dorpsleven. Wij vragen iemand die: 9 Kiest voor christelijk onderwijs. Een christelijke levensovertuiging heeft en openstaat voor andere opvattingen. Op enthousiaste wijze met het team, ouders en kinderen wil samenwerken. 9 Flexibel is en goede contactuele eigenschappen bezit. De ontwikkelingen in het onderwijs, in het bijzonder die in de onderbouw, volgt en er bij ons op school vorm aan wil en kan geven. Wij bieden: Een school met ca. 35 kinderen, verdeeld over 3 groepen. Een enthousiast team dat functioneert op basis van gelijkwaardigheid en dat streeft naar kwalitatief goed onderwijs en de ontwikkelingen in het onderwijs volgt. Een open overlegstructuur met ouaers en bestuur. Voel jij je aangesproken? Schrijf dan een sollicitatiebrief, waarin je zoveel mogelijk van jezelf en je onderwijsvisie belicht. Je kunt deze brief tot uiterlijk 9 oktober a.s. richten aan Inge Maaskant (directeur), CBS De Dubbele Punt, Barkey Wolfstraat 18, 4494 NP Geersdijk. Tel: 0113-306094. E-mail: admin@de-dubbele-punt.geersdijk. kennisnet, nl Behoefte aan meer informatie? Bel of kom langs! De sollicitatiegesprekken vinden plaats op woensdagavond 1 oktober. Tempo-Team Projecten, een onderdeel van Tempo-Team, heeft zich gespecialiseerd in het opleiden en detacheren van gespecialiseerd personeel ten behoeve van uitvoeringsorganisaties in de sociale zekerheid. Het betreft functies in de volle breedte van hel werlcveld, zoals consulenten Sociale Zaken, juridisch medewerkers, budget consulenten, CWi adviseurs etc. Voor diverse diensten Sociale Zaken in de regio Zuidwest Nederland zijn wij op zoek naar Ervaren consulenten sociale zaken/ klantmanagers (m/v) Per detacheringopdracht verricht je taken die variëren van het fungeren als troubleshooter tot het beheren van een eigen cliëntenbestand. De werkzaam heden bestaan onder andere uit het vaststellen van het recht op een uitkering op basis van de wet- en regelgeving en het rapporteren van deze bevindingen. Tevens voer je hercontroles urt op rechtmatigheid en doelmatigheid van uitkeringen en kan arbeidsmarkttoeleiding tot je takenpakket behoren, Je verstrekt informatie en geeft voorlichting aan burgers. Waar nodig verwijs je door naar andere instanties. Je beschikt over ruime ervaring in het betreffende vakgebied.Tevens beschik je overeen goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid,je hebt een grote mate van zelfstandigheid en je hebt kennis van de sociale kaart. Vanzelf sprekend heb je een flexibele en klantgerichte instelling. Je bent voor maximaal 36 uur en minimaal 24 uur per week beschikbaar Wij bieden je een arbeidsovereenkomst bij Tempo-Team Projecten met goede opleidingsmogelijkheden, een veelzijdige, uitdagende functie met ruime doorgroeimogelijkheden en een marktconform salaris. Spreekt ons aanbod je aan, stuur dan je sollicitatiebrief en je cv naarTempo-Team Projecten, la.v.Anja Hendriks, Nieuwe Ginnekenstraat 38,4811 NS in Breda. Voor meer informatie kun je bellen naar (076) 533 06 40. www.tempo-team.nl PROJECTEN Het team van het Beva Huis zoekt een van 25 jaar met ervaring in de kledingbranche. Moet zelfstandig kunnen werken. Opleiding M.M.O. is een pre. Ben jij degene die dit jong en dynamische team wil komen versterken, neem dan contact op met de heer J. Bos. Tel. 0113-216559. Lange Vorststraat 64-66 4461 JR Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 46