fidverteren doet verkopen ruis SAROUK HALVE PRIJS! Laat ze niet vallen LIVE MUZIEK Uitnodiging informatieavond Teammanager wijkbeheer/bewonerszaken m/v PZC 24 Beleidsmedewerker Waterbeheer (m/v) Beleidsmedewerker Wegen (m/v) Waterschap de Groote Waard Giro 222111 VRIJDAG 25 OKTOBER zaterdag 28 september 2002 Rijksweg N57 De aanleg van de nieuwe N57 is een gezamenlijk initiatief van Rijkswaterstaat Zeeland, gemeente Middelburg en gemeente Veere, Provincie Zeeland en Waterschap Zeeuwse Eilanden. Het gaat om een nieuwe Rijksweg N57 tussen de Veersedam en de Rijksweg A58. De weg loopt vanaf de A58 bij Nieuw en St Joosland langs de noordkant van Middelburg naar Serooskerke. De samenwerkende partijen streven ernaar in 2005 te starten met de aanlegDe nieuwe N57 zal dan in 2008 klaar zijn. Onderdoorgangen Golsteinseweg en Van 't Hoffweg Donderdag 3 oktober 2002 Voor de onderdoorgangen Golsteinseweg en Van 't Hoffweg bij de nieuwe Rijksweg N57, ter hoogte van St. Laurens, staan twee varianten in het voorontwerp bestemmingsplan Rijksweg N57 van de gemeente Middelburg. Omdat nog geen overeenstemming is bereikt over de keuze voor één van de varianten, vindt er een informatieavond plaats. Hierbij zijn alle betrokkenen van harte welkom. Het doei van de avond is om bewoners en belanghebbenden te informeren over de twee varianten en hoe deze tot stand zijn gekomen. Er zijn vertegenwoordigers van Rijkswaterstaat, Waterschap Zeeuwse Eilanden en de gemeente Middelburg aanwezig om toelichting te geven en vragen te beantwoorden. Na de informatieavond moet blijken: of er voldoende draagvlak is onder betrokkenen om één van de twee varianten te kiezen. De gekozen variant wordt opgenomen in het ontwerpbestem- mingsplan van de gemeente Middelburg. Na de tervisielegging komt dit plan aan de orde in de gemeenteraad van Middelburg, Informatieavond Datum: Donderdag 3 oktober 2002 Tijd: 19.30 -21.00 uur Plaats: Stadsschouwburg Middelburg, Molenwaterzaal De zaal is open vanaf 19.00 uur Informatie contact De organisatie van de avond is in handen van Korbee Hovelynck Dit bureau heeft ook het Open Plan Proces begeleid dat van 1996 tot 1998 heeft plaatsgevonden voor de nieuwe Rijksweg N57. Heeft u vragen over de informatieavond? Neem dan contact op met Korbee Hovelynck via telefoonnummer 030-2250101, De Regionale Woningbouwvereniging Samenwerking beheert 6000 woningen in Noord- en Zuid- Beveland. De RWS wil een marktgerichte, sociale onderneming zijn. Dit heeft geleid tot het ontwik kelen van een nieuwe strategie, bedrijfsplannen en een nieuwe structuur waarin de vraag van de klant een meer bepalende plaats heeft gekregen. Daarnaast wordt aandacht geschonken aan ver breding en diversificatie van het dienstenpakket. Binnen de vernieuwde organisatie zijn drie sectoren geformeerd te weten: Woonservice, Vastgoedbeheer en Bedrijfsmiddelen Innovatie. De sectoren worden geleid door sectormanagers. Voor de sector Woonservice willen wij graag in contact komen met kandidaten voor de functie Functietypering U geeft leiding aan het team wijk- en buurtbeheer en bewonerszaken, bestaande uit 8 medewerkers. Het team is verantwoordelijk voor het verlenen van service aan de huurders op het gebied van onderhoud aan woningen alsmede op het gebied van hun (directe) woon- en leef omgeving. Hierbij gaat het met name om inspectie en toezicht op de bouw- en installatietechnische kwaliteit van de woningen en woon- functionele aspecten, het bevorderen van de huurdersparticipatie en het zorgdragen voor het (sociaal) beheer van de woonomgeving. U bent verantwoordelijk voor de organisatie, kwaliteit en inhoud van de werkzaamheden. U coördineert de werkzaamheden omtrent de woningopnamen voor de begroting. U coördineert de afstemming binnen het team m.b.t. de normen voor oplevering van de woningen bij huurderswisseling. U verzorgt vanuit het team managementinfor matie, de analyse hiervan en u adviseert omtrent te nemen besluiten. Functie-eisen Om in deze functie succesvol te zijn, dient aan de volgende kwalificaties te worden voldaan: -HBOwerk-en denkniveau; - inzicht in of affiniteit met bouw- en installatietechnische aspecten; - affiniteit met het werkveld van woningcorporaties; - bij voorkeur kennis van regelgeving m.b.t. de volkshuisvesting; - kennis van en ervaring met beleidsondersteuning; - ervaring met leidinggeven. Tevens wordt verwacht dat kandidaten de volgende competenties bezitten: - coachend leiderschap; - sociale en communicatieve vaardigheden; - doelmatig, doeltreffend en slagvaardig; - resultaatgericht; - kwaliteitsbewust. .iiliiiiiiiiliiiiiiiin. 'iiiimiii uiiiiiiii, Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij de heer H.F. Bekker, sectormanager Woonservice, tel, 0113-377033. Een assessmentonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Wij verzoeken kandidaten hun belangstelling vóór 14 oktober a.s. schriftelijk kenbaar te maken door het zenden van een sollicitatiebrief met CV aan de RWS, t.a.v. de afdeling P 0, Postbus 158,4460 AD Goes. Sollicitaties via e mail kunt u richten De organisatie bestaat uit vijf afdelingen: Uitvoering, Bestuurlijke en Juridische Zaken (BJZH), Personeel, Informatie, Organisatie en Financiën (PIOF), Interne Zaken (IZ) Beleid, Beheer en Bedrijfsbureau (BBB). De organisatie wordt aangestuurd door een twee directieleden. De Groote Waard zorgt voor veilige dijken en juiste waterpeilen in de Hoeksche Waard en op het Eiland van Dordrecht. Bij het waterschap De Groote Waard werken ca. 80 medewerkers, verdeeld over een vijf tal afdelingen. De afdeling Beleid, Beheer en Bedrijfsbureau (BBB) is gericht op de taakvelden: waterke ringen, waterkwantiteit en wegen De afdeling is verantwoordelijk voor de beleidsontwik keling op deze taakvelden waarbij maatschappelijke ontwikkelingen een belangrijke basis vormen voor een eigentijdse beleidsontwikkeling. Daarnaast zorgt de afdeling voor de vertaling van beleid naar concreet beheer door uitvoeringsgerichte bestekken. Binnen de afdeling Beleid, Beheer en Bedrijfsbureau is een vacature ontstaan voor de functies van: 37 uur per week Ook n deel a houd ting v Tit het waterschap het groenbeheer en >ens voor het onder een veilige inrich- een groot aantal wegen buiten de bebouwde kommen in de Hoeksche Waard. grootte van het gebied ca 28.500 ha gemiddelde hoogte 0,5 m onder NAP 105 km hoofdwaterkeringen 139 km binnenwaterkeringen 2.940 km watergangen Wat zijn je taken? In déze functie zorg je voor de integrale beleidsvoorbereiding en uitwerking op het gebied van het peilbeheer, zoals het voorbereiden en afhandelen van peilbesluiten, afwa teringsplannen en kunstwerken, het adviseren ten aanzien van vergunningaanvragen voor onderbemalingen en de peilhandhaving ook bij extreme regenval. Ook heb je een belangrijke taak in de afstemming van het peilbeheer met provincie, gemeenten, andere waterbeheerders en belanghebbenden ten aanzien van het peilbe heer. Je vormt een bepalend gezicht in contacten met de omgeving op het gebied van het peilbeheer. Daarbij beantwoord je hun vragen zo goed mogelijk en zoek je binnen de beleidskaders naar oplossingen voor geconstateerde knelpunten. Wie zoeken wij? Je beschikt over een HBO werk- en denkniveau en je hebt meerdere jaren ervaring op het gebied van het waterbeheer en in het bijzonder peilbeheer. Je bent op de hoogte van recente ontwikkelingen op het gebied van Waterbeheer 21ste-eeuw. Je mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden zijn goed ontwikkeld en je hebt goede contactuele eigenschappen. Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Ervaring als beleidsambtenaar binnen een klein bestuursorgaan is een pré. 37 uur per week (herhaalde oproep) 405 km wegen en fietspaden Waterschap De Groote Waard Rijksstraatweg 3b Postbus 7010, 3286 ZG Klaaswaal www.wdgw.nl Wat zijn je taken? In deze functie zorg je voor de integrale beleidsvoorbereiding en uitwerking op het taak veld wegen. Je taakveld beslaat ruim 400 km waterschapswegen en fietspaden in het buitengebied van de Hoeksche Waard. Je zorgt ook voor de nodige verkeersbesluiten en bent de vraagbaak van de organisatie als het gaat om bijvoorbeeld vergunningen en verkeersontwikkelingen in en rond de Hoeksche Waard. Daartoe onderhoud je goede contacten met provincie, gemeenten en politie over verkeersveiligheid, afstemming en handhaving. Tenslotte ben je ook een bepalend gezicht in contacten met bewoners en verkeersdeelne mers. Daarbij beantwoord je hun vragen zo goed mogelijk en zoek je binnen de beleids kaders naar oplossingen voor geconstateerde knelpunten. Wie zoeken wij? Je beschikt over een HBO werk- en denkniveau en je hebt meerdere jaren ervaring op het gebied van wegen en verkeer. Je bent op de hoogte van recente ontwikkelingen op het gebied van Duurzaam Veilig, NWP, CROW en RONA-richtlijnen. Je mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden zijn goed ontwikkeld en je hebt goede contactuele eigenschappen. Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Ervaring als beleidsambtenaar binnen een klein bestuursorgaan is een pré. Wat bieden wij voor beide functies? Je kunt rekenen op een leuke, brede functie binnen een enthousiast en ambitieus team. Beide functies zijn op salarisniveau 10 gewaardeerd (aanloopschaal 9), maximaal 3366,- bruto per maand, op basis van een 37-urige werkweek. Dit is exclusief 8% vakantietoe slag en 2,7% eindejaarsuitkering. Daarnaast kennen wij goede secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder kinderopvang. Sollicitatieprocedure Als je belangstelling voor één van deze functies hebt, stuur dan je schriftelijke sollicitatie voorzien van een recent CV vóór 11 oktober 2002 naar Waterschap De Groote Waard, afdeling PIOF, t.a.v, Ellze de Jonge, Postbus 7010, 3286 ZG Klaaswaal of per e-mail: e.m.dejonge@wdgw.nl. Wij willen de procedure zo snel mogelijk doorlopen. Daarom hebben we reeds 18 en 22 oktober gereserveerd voor de eerste gespreksronde. Je wordt verzocht hiermee rekening te houden. Een assessment center maakt in het kader van het ontwikkelingstraject deel uit van de procedure en is gepland in week 45. Informatie Indien je meer informatie wenst over de functie, neem dan contact op met Hans Waals, hoofd van de afdeling BBB, telefoon 0186 - 57 72 53, of met Thea van de Rijt, beleids medewerker P&O, telefoon 0186 - 57 72 27. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. In ons land wordt 1 op de 150 mensen getroffen door epilepsie. Wij staan voor wetenschappelijk onderzoek, voorlichting via een infolijn, folders en brochures, begeleide vakantieactiviteiten, individuele hulp en epilepsieprojecten in ontwikkelingslanden. fCBFc Word donateur. Er is nog zoveel te doen. Nationaal Epilepsie Fonds Postbus 270, 3990 GB Houten www.epilepsie.nl "Je kind zal het maar hebben!" Een hersenaandoening bij Kinderen is heel ingrijpend. Voor kind en ouders. Daarom wil de Hersenstlchting Nederland Investeren in snellere diagnostiek en betere behandeling voor aangeboren hersenaandoeningen bij kinderen. We doen ir het financieren van wetenschappelijk onderzoek en (cbk het geven van voorlichting. Geef daarom gul. Hersenstichting Nederland Giro 860 Gelieve tijdig te reserveren Fam. Dimitris GRIEKS SPECIALITEITEN- RESTAURANT Bierkaaistraat 12 Hulst - Tel. 0114-312066 RWS, Stationspark 30, Postbus 158,4460 AD Goes T (0113) 23 16 74, F (0113) 23 38 11rws@rwsgoes.nl, www.rwsgoes.nl PERZISCHE TAPIJTEN Verkoopt de hele kollektie voor de Het pand is verhuurd. Wij stoppen per eind 2002 Openingstijden: Dinsdag t/m zaterdag van 9.30 tot 17.30 u. Donderdagavond van 19.00 tot 21.00 u. KONINGSTRAAT 9 GOES TEL0113-227101

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 24