Advies en begeleiding hoofdthema's bij ALTENA Autoclean Zeeland: meer dan poetsen alleen De Andere Makelaar, anders dan anders Grote kachelshow bij Gebr. Dominicus in Goes Goed advies en sterk inlevingsvermogen bij DEPA Care Schadeservice: opvallend onopvallend Mulder Binnenhuis: topper in woon stoffering Een koninkrijkje voor uw kind! Dressual clothing bij de Egelantier PZC donderdag 26 september 2002 advertentie 22 Vlissingen - In de Scheldestraat in Vlissingen is al sinds jaar en dag een interieurzaak gevestigd die in de wijde omgeving zijn weerga niet kent. Halverwege de straat staat het zwarte pand van ALTENA interieur design. Ruim 40 jaar geleden werd de zaak opgericht door de vader van de huidige eigenaar: Dick Altena. Dick Altena groeide bij wijze van spreken op tussen de fauteuils en kasten. Het vak is hem met de paplepel ingegoten. In die 40 jaar is de werkwijze van ma's en als het aan Dick Altena ligt ALTENA interieur design eigenlijk zal dat altijd zo blijven, niet veranderd: advies en begelei- „Een stoel verkopen is wel leuk, ding vormden altijd al de hoofdthe- maar het is mooier om met de Vlissingen - De benaming 'autopoetsbedrijf' laat aan duidelijk heid niets te wensen over. ledereen die een auto aanschaft, nieuw of gebruikt, vindt het normaal dat die auto er glimmend en blinkend schoon uitziet. Autobedrijven, dealers, lease maatschappijen en overheidsdiensten weten dat maar al te goed. Zij maken gebruik van de diensten van gespecialiseerde bedrijven waarvan automobilisten het bestaan misschien niet eens kennen: de professionele Focwa autopoetsbedrijven. mensen mee te denken, advies te geven en in samen spraak tot een keus te komen", aldus Dick. Hij komt dan ook veel bij de mensen thuis omdat zonder de juiste indruk van de ruimte een juist ad vies vrijwel onmo gelijk is. Na een be zoek van Dick maakt hij een plan en wor den er plattegronden en perspectieftekenin gen vervaardigd zodat men op voorhand al een indruk kan krijgen hoe het zal worden. In een aantal vooraf afgesproken stappen komt het dan tot een inrichting. Voorheen runden de twee broers Dick en Jack Altena de zaak met z'n tweeën. Met inschakeling van deskundige derden kon elke 'klus' geklaard wor den. Na het overlijden van Jack, deze zomer, gaat Dick door. Hij heeft een team van mensen om zich heen verzameld die thuis zijn in het hele interieurvak. Dick zit nu als de spreekwoordelijke spin in het web. Men kan in de winkel terecht voor meubelen, vloerbedekking, gordij nen en verlichting: kortom een com pleet eigentijds interieur op hoog niveau. Een goede indruk van wat er door ALTENA interieur design gebo den wordt, geeft de website: www.altena-id.nl. Neem eens een kijkje, echt de moeite waard. En loop natuurlijk eens binnen in de winkel aan de Scheldestraat. ALTENA interieur design Scheldestraat 25-29 Vlissingen Tel: 0118 - 413476 E-mail: info@altena-id.nl Veere - 1 april 2002 werd De Andere Makelaar opgericht door Rene Leenpoel en Roland de Wit. Geen grap, maar een serieus makelaarskantoor dat zich wil onderscheiden van de andere spelers op de makelaarsmarkt. Goes - Aan de Verrijn Stuartweg 10 in Goes is in het voorjaar de tweede vestiging van Gebr. Dominicus bv geopend. Om de nieuwe vestiging extra warm aan te bevelen houdt Gebr. Do minicus op 10,11 en 12 oktober de grootste kachelshow van Zee land. Op de Goese lokatie heeft Gebr. Do- fiek op sfeerverwarming, natuurste- minicus een groot assortiment van nen tegels en gedenkstenen, haarden en kachels, zowel hout In de vestiging in Westkapelle vindt gestookt als op elektrisch of gas. men hetzelfde assortiment met als den: www.dominicus.nl. Tijdens de komende kachelshow zal aanvulling een collectie sanitaire echter ook nog een grote ruimte tegels. De Goese vestiging van Gebr. naast het pand van Gebr. Dominicus Dominicus ligt centraal in Zeeland en ingericht worden waar zich een zestal is ook voor klanten uit West-Brabant leveranciers zal presenteren. Kortom: eenvoudig te bereiken. De meeste bezoekers zijn bereid om een eindje te rijden voor een bezoek aan de showroom van Gebr. Domini cus. „Wij verkopen immers geen zoete broodjes, maar zaken waarover mensen uitgebreid advies willen hebben en over na willen denken" al dus Dominicus. Ook op de kachel show wordt publiek uit heel Zeeland I verwacht. Als het een succes wordt, overweegt Gebr. Dominicus om de show jaarlijks te organiseren. Gebr. Dominicus is ook op internet te vin- Tijdens een gesprek met de beide eigenaren van De Andere Makelaar wordt als snel duidelijk waarom ze zo anders zijn dan anders. Waar bijna ieder makelaarskantoor zich tegen woordig ook bezig houdt met hy potheken, verzekeringen en andere aanverwante diensten, daar richt De Andere Makelaar zich enkel en alleen op de bemiddeling op de woning markt. Core Business heet dat. Vol gens De Wit kan je je maar in één ding echt specialiseren. Uiteraard ad viseren de beide heren wel, maar ze verwijzen uiteindelijk de klant toch door. „We sluiten niet zelfverzekerin gen of hypotheken af", aldus Roland de Wit. Daarnaast proberen ze zich in het makelaarsvak ook te onder scheiden van hun collega's. „We proberen dingen anders aan te pakken. Inventiviteit en originaliteit staan bij ons hoog in het vaandel". Zo hebben Rene en Roland eens klanten die interesse hadden in een woning aan het water met een Hoogaars naar het huis gevaren. Het gaat daarbij om de sfeer die je creeërt. Je moet een potentiële koper de gelegenheid geven verliefd te worden op het huis dat hij of zij zo graag wil hebben. En hoe kan je dat beter doen door de specifieke ken merken van het huis te be nadrukken? Uiteraard is De Andere Makelaar ook present op internet. In ternet is tegenwoordig niet meer weg te denken uit deze branche. Een heleboel huizen komen niet eens meer in de krant of een woninggids omdat ze al via internet verkocht zijn. Er zijn zelfs mensen die hun huis zelf op internet te koop zetten. Dat wordt afgeraden: „Je neemt dan risico. Je kunt voor verrassingen komen te staan waarvoor je niet verzekerd bent. Een makelaar is dat wel". De Andere Makelaar op internet: www.anderemakelaar.nl. De Andere Makelaar Sluisweg 5A, Veere Tel: 0118 - 506141 E-mail: contact@anderemakelaar.nl zo'n groot aanbod aan kachels en haarden is in Zeeland nog nooit ver toond. De leveranciers Kall-fire, Barbas, Faber, Flam, Bellfires en Helex komen met hun nieuwste pro- ducten direct van de Amsterdamse Huis- houdbeurs naar Goes. Adri Dominicus, één van de vier directeuren van het bedrijf: „Het r gaat bij de kachel- |- show om sfeerver warming en niet om hoofdverwarming. We hebben zelfs kachels die alleen maar voor de sier zijn en hele maal geen warmte afgeven". Dat neemt niet weg dat je met bepaalde hout- en gaskachels je huis toch goed kunt verwarmen. Gebr. Do minicus richt zich in de Goese vestiging speci- Gebr Dominicus bv Verrijn Stuartweg 10, Goes Oude Zandweg 2, Westkapelle Tel: 0118 - 571436 E-mail: info@dominicus.nl Auto Clean Zeeland aan de Mer- curiusweg 13 in Vlissingen is zo'n Focwa autopoetsbedrijf. Een Focwa autopoetsbedrijf staat garant voor een goede bedrijfsvoering en kwa liteit met betrekking tot vakman schap en deskundigheid. Uiteraard voldoet Auto Clean Zeeland aan alle milieu- en arbovoorschriften. In het geval van Auto Clean Zeeland dekt de naam 'autopoetsbedrijf' toch niet geheel de lading. Naast totale reconditionering en reiniging van de auto kunt u aan de Mercuriusweg ook terecht voor uit deuken zonder spuiten, lakreparatie, steenslagreparatie, dashboard- en bekledingreparatie, lakverzegeling en verkoop van was- en poetspro ducten. De laatste jaren weten ook steeds meer particulieren de weg naar Auto Clean Zeeland te vinden, hetzij voor een reinigingsbeurt van hun auto of voor het ruime assor timent auto-onderhoudsproducten voor de doe-het-zelver. Een bestseller op dit moment is de lakverzegeling Wax Guard. Nadat deze is aangebracht heeft het de eigenschap vuil af te stoten en een zeer goede bescherming te bieden. Uw auto hoeft na een flinke regenbui niet meer gewassen te wor den als u de Wax Guard gebruikt. Zeker een aanrader met de herfst en de winter voor de deur! Wilt u meer weten over wat Auto Clean Zeeland u te bieden heeft? Kijk dan op de web site: www.autocleanzeeland.nl Auto Clean Zeeland Mercuriusweg 13, Vlissingen Tel: 0118 - 410793 E-mail: info@autocleanzeeland.nl Middelburg - Onopvallend: dat is het werk van Care Schadeser vice in Middelburg. Je ziet er uiteindelijk niets meer van terug. En dat is nu juist de bedoeling van autoschadeherstel. Opval lend: dat is het nieuwe pand van Care Schadeservice aan de KlarinetwegZf. Goes - Verkoop, verhuur en reparatie van kwaliteitsgereedschap en machines voor bedrijven en de (professionelere) doe-het- zelver. 55.000 artikelen op voorraad. De grootste in Zeeland op het gebied van verkoop en verhuur van gereedschap en machines. Dat is in een notedop het verhaal van DEPA in Goes en Vlissingen. In het voorjaar van 2002 opende schap en machines. De enorme diver- DEPA in Goes haar nieuwe hoofdves- siteit aan artikelen die men zowel in tiging aan de Livingstoneweg 14. Een de verkoop als de verhuur aanbiedt uitstekend bereikbaar en represen- brengt wel met zich mee dat advies tatief pand. In het gebouw van 2.500 aan en inlevingsvermogen in de klant m1 staan alle artikelen van DEPA op- heel belangrijk zijn. En dat begrijpen gesteld: van kettingzagen tot beton- ze bij DEPA maar al te goed. De trilnaalden en van aggregaten tot medewerkers van DEPA beschikken aanhangwagens. Kortom: een com- over uitgebreide technische kennis pleet assortiment gereedschappen en machines voor de meest uiteenlopende werkzaamheden. DEPA is vooral bekend van de levering van ar tikelen in de bouw en industrie, maar DEPA levert aan de meest uiteenlopende klan ten. Zo werden in ver band met de millenni umwisseling tientallen aggregaten geplaatst bij politiebureau's, ge bouwen van de provin cie en de diverse posten van de Schelde walradarketen. Be langrijk in dit vak is het 'bijblijven'. DEPA is altijd alert en houdt de markt van gereed schap en machines scherp in de ga- om de klanten zo goed mogelijk te ten. DEPA is er vaak als eerste in Zee- kunnen adviseren. Jos Dekkers: „We land bij om nieuwe artikelen in het vragen altijd door. En dat is in het be- assortiment op te nemen. Daarmee lang van de klant. De klant moet met is het bedrijf van directeur Jos het juiste stuk gereedschap zijn klus Dekkers trendsetter in Zeeland gaan klaren". Steeds vaker komen geworden op het gebied van verkoop, klanten naar DEPA met de vraag welk verhuur en reparatie van gereed- gereedschap of welke machine ze moeten gebruiken voor een bepaalde klus. „Ze verwachten van ons dat wij een pasklaar antwoord en een goed advies hebben" aldus Dekkers. En dat heeft DEPA. Voor elke klus! Als dan eenmaal het juiste stuk gereedschap is gekozen hecht DEPA veel waarde aan een goede instructie voor de ge bruiker van het gereedschap of de machine. Dat neemt niet weg dat DEPA snel kan leveren. Eén telefoontje is ge noeg. Overal in Zeeland en ver daar buiten (zelfs tot ver over de lands grenzen) is materiaal van DEPA te vin- Middelburg - Gevestigd aan de Kromme Weele 21-23 in Mid delburg biedt Mulder Binnen huis een compleet assortiment voor woningstoffering: luxe gordijnstoffen, vitrages en zon wering. Natuurlijk heeft men een grote collectie vloer-be- dekking: zowel tapijten als linoleum, vinyl en laminaat. Mulder Binnenhuis biedt een totaalpakket van de meest gerenomeerde gordijnfabrikan ten in zowel modern, klassiek en romantisch eigentijds. U vindt bij Mulder nog steeds de be kende Romanex de Boussac en Sanderson stoffen. Stoffen van top kwaliteit voor de echte kenners en liefhebbers. Tevens is Mulder Binnenhuis dealer van onder andere Kobe stoffen, be kend om de mooiste combinaties met meubel- en rijk gedecoreerde gordijnstoffen. Voor het moderne in terieur biedt men de collecties van ondermeer De Ploeg, Kendix en Li ving Colours. Voor een verfijnde af werking kunt u kiezen voor een deco ratief roedegarnituur of een beklede sierkap in diverse modellen. Voor de liefhebbers kan Mulder Bin nenhuis natuurlijk een mooie draperie verzorgen. Mocht u moeite hebben met het maken van uw keuze, dan staan de medewerkers van Mulder Binnenhuis altijd voor u klaar met goede adviezen en een deskundige begeleiding. Het hele stofferingstraject is in pro fessionele handen: Mulder Binnen- Middelburg. Voor wie thuis al een Mulder Binnenhuis huis beschikt over een eigen stof- voorproefje wil zien van de winkel, Kromme Weele 21-23, feerder en een eigen atelier. Ze ont- die kan een bezoek brengen aan de Mjddelburq vangen u graag op het bekende website: Tet/Fnx- nnP - dr/.m-, adres aan de Kromme Weele 21-23 in www.mulderbinnenhuis.nl. ici/ruA. uiio 014077 den. Overtuig uzelf en ga eens e kijkje nemen bij DEPA. DEPA Livingstoneweg 14, Goes 0113 - 561298 Industrieweg 2-4, Vlissingen 0118-415351 Care Schadeservice is een landelijke keten van gespecialiseerde auto- schadeherstelbedrijven, marktleider in de branche en betrouwbare partner van vele verzekerings- en lease maatschappijen. Maar Care Schade service is ook partner in autoschade herstel voor particulieren. Care ver zorgt het gehele traject van schade- herstel: van demontage, uitdeuken en spuiten tot en met montage en af werking. Aantrekkelijk voor particu lieren is het 'uitdeuken zonder spui ten': een kostenbesparende methode van schadeherstel, maar toch met een verbazingwekkend mooi resul taat. Uiteraard kunnen alle klanten rekenen op een snelle en prettige ser vice: wij begrijpen als geen ander dat u zo snel mogelijk weer van uw vertrouwde auto gebruik wilt maken. Mocht het herstel van een schade toch wat langer gaan duren dan rege len wij voor u representatief vervan gend vervoer. Ook kunnen wij hulp bieden bij het invullen van het schadeaangifteformulier. Care Schadeservice is bovendien ISO- gecertificeerd, lid van de FOCWA en Eurogarant. Dat betekent dat onze dienstverlening en ons product aan hoge kwaliteitseisen moet voldoen. Inovatief: dat is Care Schadeservice ook. Uniek is het aanbieden van ver vangend vervoer voor rijscholen. Lesauto's met schade kunnen bij Care Schadeservice worden hersteld, ter wijl de rijschoolhouder een vervan gende auto ter beschikking krijgt: met alle bijzondere onderdelen van een lesauto erop en eraan! Meer in formatie op www.care-schadeservice.nl. Care Schadeservice Middel burg Klarinetweg 4, Middelburg Tel: 0118 - 613564 E-Mail: middelburg@care- schadeservice.nl Middelburg - Vijf jaar geleden opende Kace Noyens samen met zijn vrouw Marije een sfeervolle modewinkel in één van de mooiste straatjes in het hartje van Middelburg. In een stijlvol kersenhouten interieur bieden zij hun collectie Dressual Cloth ing aan: kleding die net wat netter is dan Casual. Mede door deze collectie heeft de breid bijvoorbeeld de collectie van winkel een denkbeeldige 'hoge drem- Ierse en Schotse truien, vesten en pel' en een nogal dure uitstraling slip-overs is: meer dan 125 soorten gekregen. Wie echter binnenloopt voor zowel dames als heren herbergt aan de Herenstraat 5 merkt al snel men er. Een andere specialiteit van de dat de sfeer losjes en ontspannen is Egelantier zijn de tweedcolberts, en dat de eerdere drempelvrees Deze zijn voornamelijk uit Ierland geheel ongegrond blijkt. Mede van- afkomstig. Daar vindt men nog wege het bekende knelpunt, de handgeweven Donegal tweeds, iets drempelvrees van vele passanten, wat je nu nog kunt kopen, maar wat hebben de eigenaren van deze typ- binnen enkele jaren voor goed tot het isch Britse shop na een uitgebreid on- verleden zal behoren. Ook de derzoek besloten om verschillende broekencollectie is uitzonderlijk, met merken in hun assorti ment te vervangen. Zo hebben bijvoorbeeld de merken Daks en Burberry, welke inder daad erg prijzig zijn, plaats moeten maken voor wat meer betaal bare mode van bij voorbeeld John Par tridge, Barnett Bar- nett en Wellington. Deze merken ademen juist nog sterker dan Burberry en Daks de Engelse Country sfeer uit, en dat is toch het geen waarvoor de klanten van de Ege lantier naar de Heren straat komen. Wie er binnenloopt zal verrast ziin hop nif^p- name ribbroeken zijn er in alle kleuren te vinden. Dat de Egelantier een specialisme aan de dag heeft gelegd is merkbaar in het klantenbe stand. Mensen uit het hele land, maar ook van daarbuiten, maken inmiddels hun geregelde trip naar de Egelantier. Wij vroegen één van die bezoekers naar zijn ervaring met die 'hoge drem pel', maar deze persoon keek ons slechts schouderophalend en niet be grijpend aan, terwijl hij de eigenaar van de Egelantier vroeg om zijn glas nog meer eens vol te doen De Egelantier Herenstraat 5, Middelburg Tel: 0118 - 650665 Middelburg - Veranderen in een prinses? Een piratenfeest ge ven? Eten van bijpassende bord jes? Het is allemaal mogelijk in de nieuwe feest- en cadeau winkel 'Het Kinderpaleis' aan de Pottenmarkt 22 te Middel burg. Alles in deze gezellige winkel staat in het teken van kinderen: je komt er 'hinke lend' binnen, de lampen zijn gevuld met speelgoed, natuur lijk is er een speelhuis en ie dereen wordt gadegeslagen door de ridder en z'n prinses! Naast de verkleed kleren met acces soires zijn er allerlei feestartikelen met een thema zoals Barbie, Bob de Bouwer en vele andere. Als je bij Het Kinderpaleis een cadeautje koopt dan zal dat bijna al tijd van hout of stof zijn. Dit kan vari eren van Nijntje-klompjes tot een rid derkasteel en van muziekinstru menten tot haarspeldjes. Het is zelfs mogelijk dat je voor 10 Eurocent klaar bent. Kleine hebbedingetjes genoeg. Mocht er gezinsuitbreiding op komst zijn, dan weet Het Kinderpaleis ook daarmee wel raad: babyvlaggen, slingers, bedankdoosjes, traktatie taarten, ooievaarsverhuur en ga zo maar door. Als extra service bieden ze de helpende hand aan moeders (en vaders) die moeite hebben weer iets nieuws te verzinnen voor het kinder feestje. Er zijn o.a. themakisten te huur (bij voorbeeld zangeres, ruimtevaart) of je kunt een clownsfeest geven waar bij een echte clown thuis een voorstelling komt geven. Binnenkort organiseert Het Kinderpaleis ook heksen- en piratenspeurtochten door het centrum van Middelburg. Kortom: Middelburg heeft er een sfeervolle kinderwinkel bii met een enorme variatie aan originele Het Kinderpaleis cadeaus en te gekke feestideetjes. Pottenmarkt 22, Middelburg Het kinderpaleis is geopend op maandagmiddag van 13.00 tot 17.30 uur, van dinsdag tot en met vrijdag van 9.30 tot 17.30 uur, op zaterdag van 9.30 tot 17.00 uur en op koopavond (donderdag) van 19.00 tot 21.00 uur. Tel: 0118 - 638351

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 22