WE A/Me vo toont attractief spel Simultaan trekt zelfs toeristen Kerkwerve wint eerste wedstrijd Eurocup-wedstrijd RS-kiasse eindigt op spectaculaire wijze Handballers Deltasport zijn in jaar gegroeid Scaldina herstelt zich na slechte seizoensstart Rentmeester kan net niet winnen in Wernhout Volleyballers knikkeren eerste divisionist uit beker uitslagen Dammers van PWG beginnen met remise in Dordrecht agenda maandag 23 september 2002 door Inge Heuff BRUINISSE - Met een specta culaire laatste wedstrijd op het Grevelingenmeer werd gis termiddag de circuitkampioen schappen voor de Eurocup 2002 in de RS-klasse, serie 200, 400 en 600 afgesloten. De 700 en 800 serie zeilden voor het beste wedstrijdresultaat. In deze serie waren de winnaars na de twee eerdere Euro cup-kampioenschappen al be kend. De voorgaande circuitkampi oenschappen werden in Bretag- ne en op het Gardameer in Italië gezeild. Drie dagen zouden deze wedstrijden bij zeilschool Aquavitesse in Bruinisse duren. Maar zaterdag kon door wind stilte niet gezeild worden. Op vrijdag hadden de 25 deelne mende een- en tweepersoons- skiffboten uit Engeland, Duits land en Nederland twee van de in het totaal drie verplichte wedstrijden gezeild met een matige wind. Zou gisteren de wind het ook af laten weten, dan werd dit circuitkampioenschap nietig verklaard. In de loop van de gisterochtend begon het ech ter te waaien en om 11.30 uur gingen de vijf RS400 boten van start, kort daarop gevolgd door de zes RS200 boten. De wind trok stevig aan. Hier door was goed te zien was hoe snel de skiff boten door het wa ter snijden, zeker als de zeilers de genaker kunnen gebruiken. Ook de start van de RS600, 700 en 800 was uiterst scherp. Drie rondes duurde de eerste wed strijd en dankzij een wind kracht vier tot vijf werden deze in een goede tijd gevaren. Met name de winnaars van de RS400 en 800 kwamen spectaculair snel over de finish. Volgorde Tijd is echter niet bepalend in deze competitie, maar de volg orde van binnenkomst. Wel moet de laatste boot binnen vijftien minuten na de winnaar binnen zijn. Voor de tweede wedstrijd waren twee rondes gepland. Ook nu gingen de se ries enorm scherp van start. Te gen het einde van de race staker plotsklaps een forse bui op met een flinke windkracht zes. Een aantal boten was al gefinisht'! maar niet iedereen haalde hei eindpunt. Boten kapseisden e,pl een aantal werd afgevoerd door] de aanwezige rubberboten. An deren gaven er zelf de brui aanl en lieten de finish voor wat héi| was. Op het startschip wer'd| daarom voor het eind van de wedstrijd geblazen. Uitslag. RS200: C. Bouton, I. Pjc/c-I ard en J, Lewis (allen uit Enge- i land). RS400: R.Kenyon, G. O'Brien, G. Chipperfield (allen uil] Engeland). RS600 A. Southern I. Jubb (E), M. den Berg (NL).RS7fli: I C. Brandt (D), A. Kreuzer (D), R Rous (E). RS800:A. Misset E),J.de Roy (NL). WERNHOUT - Ruud Rentmeester is er net niet II in geslaagd een wieler koers in het Brabantse Wernhout te winnen. De achttienjarige Goesenaar, die het rijden op de weg afwisselt met mounlain- biken, werd in de eind sprint nipt verslagen door zijn medevluchter Gideon de Jong. Ruud Rentmeester sprong kort na het begin van de 65 I kilometer lange koers met j De Jong en Mike Aloo weg. Het drietal breidde 1 de voorsprong gestaag uit j en dubbelde het peloton j op tien ronden van de fi- i nish. In de eindsprint j kwam Rentmeester een half wiel te kort op De Jong. Aloo liet hij wel ach- I ter zich. Dirk van Dam, eveneens afkomstig uit 1 Goes, kwam als elfde over de finish. doorWim Kakebeeke ZIERIKZEE - Een jaar geleden bestond er geen twijfel over de afloop tussen Ambiance/Delta Sport en het derde garnituur van DES'72. De Papendrechtse handballers wonnen de ont moeting vrij gemakkelijk. Een jaar later liggen de kaarten an ders. De Zierikzeese formatie is niet alleen gegroeid, maar ook terdege sterker geworden. Het werd 27-20. Bij de zege moet wel de kantte kening gemaakte worden dat DES beide partijen achtereen afwerkte in sporthal Onderdak. Even daarvoor eindigde de ont moeting tussen DWS en DES'72 3 in een gelijkspel 23-23. In de opening van de driekamp heeft Delta Sport het af laten weten tegen DWS. En dat was nogal onnodig. In de eindfase speelde de zwakke afronding een grote rol. Opgelegde kansen werden maar al te gemakkelijk om zeep geholpen. Het ervaren DWS profiteerde gretig en won terecht. „Over het totaal ben ik tevreden", zei trainer John Jan sen na afloop. „De inzet is goed. De afwerking is minder. Op de beslissende momenten laten we nog veel opgelegde kansen lig gen." WEA/Mevo'80 in de aanval tijdens de gewonnen bekewedstrijd. foto Marijke Folkertsma door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - Wanneer de voor tekenen zich niet bedriegen, belooft het weer eens een aan trekkelijk volleybalseizoen te worden in Zierikzee. Promo vendus WEA/Mevo'80 etaleer de zaterdag als kersverse tweede divisionist uitermate at tractief spel. Hoewel nog nie mand echt in de juiste vorm steekt, werd in sporthal Onder dak op spectaculaire wijze eer- stedivisionist Mikro Electro uit Roosendaal met 3-1 uit de beker geknikkerd. Natuurlijk zijn spelers en bege leiders van Mevo'80 gereser veerd optimistisch na de 3-1-bekerzege op Mikro Elec tro. Het was bekend dat de Bra bantse opponent een leegloop heeft geleend, waardoor enorm aan niveau is ingeboet. De Roo- sendaalse formatie wordt der halve nu reeds gezien als poten tiële degradant. Ook Mevo-coach Arie de Kreij zette zo zijn vraagtekens bij de mogelijkheden van de zojuist verslagen tegenstander. „Mikro is met dit team niet in staat eer ste divisie te spelen. Zij degra deren als een baksteen, denk ik." Voor aanvang had De Kreij nog geroepen dat een overwin ning moeilijk zou worden en dat Mevovoor de verrassing zou gaan. „Niks geen verrassing", concludeerde hij echter achter af. „We hebben vanmiddag ge woon verdiend gewonnen. Vooral het collectief heeft goed gefunctioneerd. Er is weer een stapje vooruit gezet en ik zie dat de rek er nog lang niet uit is. De ze ploeg kan de tweede divisie best aan. En als we echt goed spelen kunnen we nog voor vele verrassingen gaan zorgen. Mevo-uitblinker Remon van Boven toonde zich eveneens op timistisch. Niet in de laatste plaats omdat hij op zijn nieuwe positie als midden-aanvaller (vorig seizoen stond hij nog op de buitenkant) uitstekend uit de verf kwam. Snelle ballen, harde ballen, Van Boven had ze zater dag allemaal in huis en rondde ze veelal met succes af. Ook met de sprongservice, die hij zich in middels eigen heeft gemaakt, was hij de enige Zierikzeese speler die met de opslag druk wist te geven. „Het was eigenlijk nog niet alle maal optimaal. Zowel aanval lend als blokkerend liet ik af en toe toch wel steekjes vallen. Maar het was wel een lekkere wedstrijd. Mijn sex-vice pakte vandaag ook goed uit. Wanneer we individueel de komende tijd nog verder groeien, denk ik dat we in de tweede divisie toch wel een goede middenmoter kunnen worden", aldus de 26-jarige Zierikzeëenaai'. Als aanvaller kan Van Boven ondertussen le zen en schrijven met spelverde ler Joost Timmermans, getuige meei-dere fraaie acties tussen die twee zaterdag tegen Mikro. Aan het spel van de nieuwe pas ser, Wouter de Steur, moet hij vooralsnog even wennen. „Je moet gewoon nog gevoel voor elkaar krijgen. Dat heb ik met Joost al wel. Wouter is zeker niet minder en technisch mis schien nog wel beter", vex-telt Van Boven. De van eerstedivi- sionist Tonegido (Voorburg) overgekomen nieuwe spelver deler van Mevo'80 speelde één set mee in de bekeiwedstxijd. En juist in die'derde set verloren de Schouwenaren met 25-23. „Maar dat komt zeker niet door hem", meent coach De Kreij. „De Steur speelt gewoon anders en daar moeten we nog aan wen nen." Wouter de Steur onderschrijft de mening van zijn nieuwe coach. „De afstemming op el kaar is zeker nog niet optimaal. Joost en ik passen ook heel an ders. Vooral de lage pass is voor mij moeilijk. In de eerste divisie was ik altijd hoog en hard ge wend. Het aanpassen vergt wat tijd. Het duurt gewoon even. Trouwens, we zijn ook nog maar drie weken bezig." De Kreij vult nog aan: „Wouter heeft me veel vertrouwen gegeven. Hij deed vandaag hele goede dingen. Hij wist Remon bijvoorbeeld pre cies op cle juiste momenten aan te spelen." Enthousiast Het grote publiek zag Mevo'80 van meet af aan met mooi en en thousiast volleybal Mikro Elec tro het leven zuur maken. De eerste set kwam overtuigend op naam van de thuisploeg: 25-19. In de tweede set liet met name Remon van Boven zich gelden. Of het nu zijn sprongsexvice was, zijn éénmansblok of zijn bekeken zachte aanval door het midden, alles lukte: 25-22. In de derde set kwam Mevo aan het begin al snel op achterstand door enkele onbenullige foutexx. Tot twee keer toe werd de ach terstand omgebogen, maar uit eindelijk pakte Mikro de winst: 25-23. In de vierde set nam Me vo bij 18-1.6 afstand, mede na enkele prima acties van Gerrit van Splunder. Buitenaanvaller xArnout de Graaf maakte het be slissende punt: 25-18. van onze sportredactie KERKWERVE - In de tweede speelronde van de tafelten- niscompetitie heeft het eer ste team van Kerkwerve SAR'72 4 uit Kloosterzande met 6-4 verslagen. Zowel het derde als het vierde team ver loor. Kerkwerve l-SAR'72 4 6-4: Maurice van Slobbe was weer hersteld van zijn ziekte waardoor hij vorige week in de eerste competitieronde in de derde klasse A tegen Ef fect 3 verstek moest laten gaan. Toen vexioor de ploeg met 7-3. Kerkwerve speelde zaterdag een goede wed strijd. Stoffel van der Wek ken en Maurice van Slobbe wonnen beiden twee keer, Albert de Vos reikte één keer naar de overwinning. De Vos deed dit tegen Theo 't Hooft, die hij in vier games klopte met 11-3 11-7 9-11 11-9. Zeer sterk Van der Wekken opende zeer sterk door diezelfde 't Hooft te verslaan met 11-3 11-3 11-7. OolcEtienne van Acker moest buigen voor de Noord gouwenaar met de cijfers 13-1111-6 11-8. Van Slobbe won van van Acker en van 't Hooft. Tegen de laatste scoorde hij 12-10 in de 4e game. Ook de dubbel was voor Kerkwerve, Van der Wekken/Van Slobbe wonnen in vijf games van 't Hooft- /Van Acker, waarbij de be slissende vijfde game eindig de met 11—8. Kerkwerve 3-'t Batje 2 2-8: Gerard Knol was de enige en kelspeler van Kerkwerve die wist te winnen in het duel in de vijfde klasse. Albert van Kessel was het slachtoffer in vijf' games met de setstanden 5-11 9-11 11-5 11-9 11-5. 't Batje 2, dat speelde met Jan Provoost, Albert van Kessel en Jan Versluys, is op voor hand een van de sterkeren in 5C. Ze gaven alleen het dub belspel nog uit handen. Kerkwerve won dit duel met 11-9 in de vijfde game. Zo wel Jos Lindeman als Plenk 't Hart kon niet tot winst ko men. Gehandicapt Scaldina 3-Kerkwerve 4 7-3: Het vierde Kerkwerfse team was ook al gehandicapt en kon maar met twee spelers cle derby tegen Scaldina 3 aan treden. Wilbert Huigens wist wel te winnen van Kees Son- neveld (9-11 in de vijfde game) en An ja Plandsoen was Sonneveld eveneens de baas (8-11 in de vijfde game), doch de rest van de wedstrij den trok Scaldina naar zich toe, Jan Remmers en Bram Vroegop wormen beiden hun wedstrijden, maarincasseer- deix wel een nederlaag in de dubbel. Huigens en Pland soen waren de baas met een zeer nipte 10-12 in de vijfde game. De drie weggegeven punten vormden de basis voor de 7-3 nederlaag van Kerkwerve 4. Eric van den Doel en Mare Erwich staan maar één remise toe Futsal door Hennie de Jonge ZIERIKZEE - Schaakvereni ging Zierikzee viert dit jaar zijn negenjarig bestaan met een reeks van activiteiten. Voor één daarvan had de club twee na tionale schaakkampioenen uit genodigd om een simultaan wedstrijd te spelen. De monu mentale Grote Kerk van Zierik zee was het decor voor deze krachtmeting, die door de wet houder van sport, de heer Joost van Felius werd geopend. Marc Eiwich was in 2000 Euro pees kampioen bij de jeugd en in 2001 en 2002 Nederlands jeugd kampioen. Erwich nam het op tegen de jeugdleden van de schaakvereniging Zierikzee, aangevuld met toevallige pas santen. Zo waren er vier Gro ningse toeristen die toevallig de kerk kwamen bezoeken en on middellijk konden aanschui ven. Ook was er een toerist uit Zuid-Afrika op weg voor een bezoekje aan Veere. Het toeval bracht hem in Zierikzee, waar hij besloot zijn reisje even uit te stellen om eerst de strijd tegen Erwich aan te binden. Erwich behaalde een fantas tisch resultaat door 24 winst- partijen op zijn naam te schrij ven. Kim Fierens was de enige die na ruim 2 uren schaken een remise behaalde. Het bord was op de twee koningen na com pleet leeg gespeeld. 1998,2001 en2002. Ontspannen liep Van den Doel zijn rondjes langs de borden en deed zonder al te veel moeite de juiste zetten. De tegenspelers hadden het niet gemakkelijk, er heerste een in drukwekkende stilte. Sommi gen wilden met een onverhoedse aanval te winst proberen binnen te halen, sommigen gingen voor een stevige verdediging, maar voor bijna iedereen viel lang zaam het doek. Na 17 ronden en ruim een uur spelen, boekte Van den Doel zijn eerste overwin ning. Sjaak Spiegels was het eerste slachtoffer. Even later was het ook Teun Brouwer die Van den Doel met de overwin ning kon feliciteren. Richard van der Veken, de club kampioen van de schaakvereni ging, had een prachtige stelling met mooie kansen op zijn bord weten te creëren. Om deze partij niet te verliezen zag Van den Doel zich gedwongen een remise te forceren. De overige twintig partijen werden door Van den Doel in winst om gezet. Ontspannen Na het optreden van Mare Er wich was het Eric van den Doel die een simultaanstrijd tegen de senioren speelde. Van den Doel is internationaal grootmeester en de Nederlands kampioen van van onze sportredactie ZIERIKZEE - De tafeltennis sers van Scaldina 1 traden in de tweede ronde van de najaars competitie thuis aan tegen 't Zand 4. Na de wat mindere com petitiestart van vorige week be haalde de promovendus een goed resultaat: 5-5. Arjan Bom was geblesseerd en dit gaf Pang Yuen de kans om zijn klasse in het eerste team te tonen. Ondanks gedegen spel en een knappe viersetter tegen Aart Landmeter kon Pang geen pun ten binnenhalen voor het eerste team. Het sprokkelen van winstpunten was voorbehou den aan Hans Volkeri en Cor Smalheer. Volkeri won al zijn wedstrijden, waarbij Sandra Zuidweg de enige tegenstander- was die nog een game kon af snoepen. De dubbel die Volkeri en Smalheer samen speelden, werd ook in drie games tot een goed eind gebracht. Aan het eind van de avond was het Cor Smalheer die Roland Meester nog naar huis stuurde en zo de 5-5 liet aantekenen. Het tweede team van Scaldina moest in een uitwedstrijd tegen TCS4 ook al met een invaller- aantreden. Jan Remmer mocht de honneurs waarnemen voor de wegens rugklachten gestopte Ad de Graaf. Alleen Pang Yuen sloot een partij winnend af. Even leek het er op dat Jan Kik ook nog voor een punt zou gaan zorgen, maar in de vijfde game tegen Paul Kil verloor Kik op een 9-7 voorsprong het initia tief, zodat er alsnog met 9-11 verloren werd. Derby Het derde Scaldina team trad thuis aan tegen Kerkwerve 4. Deze eilandelijke derby werd een mooie winstpartij voor de spelers van Scaldina waarbij wel gezegd moet worden dat Kerkwerve 4 maar met twee mensen aan kwam zetten. Kees Sonneveld verloor zijn twee partijen en Jan Remmers en Bram Vroegop wonnen hun ei gen partijen zodat de avond af gesloten werd met een 7-3- winst. In dezelfde klasse mocht Scal dina 4 aantreden tegen 't Batje 3. En waar het vierde team ver leden jaar nog moesten vechten tegen degradatie, lijkt de zo merstop de mannen goed ge daan te hebben: Mario van de Popering en Hans Jonker won nen hun eigen partijen en Corne den Otter zorgde in de dubbel met Jonker en ineen enkel partij ook nog voor twee punten, zodat Scaldina 4 met een 8-2 winst nu in de bovenste regionen van de competitie vertoeft. Scaldina 5 trad thuis aan tegen Yerseke 4 en ondanks dat de spelers van Yerseke maar met twee man kwamen, konden Ed Voshol, Femke Saman en Joop van Houdt geen potten breken en werd deze wedstrijd met 7-3 verloren. De jeugd van Scaldina speelde afgelopen zaterdag een thuis wedstrijd in de Raamstraat. Het eerste jeugdteam speelde tegen Reynaert 3 en verloor met 3-7. Bert van de Wielen zorgde voor- één punt, Martijn van de Helm bracht twee punten binnen. Yourie van Dijken speelde twee vijfsetters, maar kon geen van beide winnend afsluiten. Scaldina 2 ontmoette Arnemui- den 4 en verloor: 4-6. Koen van Veldhoven won zijn drie partij en. Jurgen Gouwens zorgde voor het vierde punt. Scaldina 3 speelde met Wim van de Wielen en Kas Vaillant tegen Reynaert 5, Van de Wielen won nog wel zijn drie partijen, maar moest de spelers van Ryenaert toch met 3-7-winst naar huis laten gaan. Recreatieve ZieZaVo-competitie. Eer ste Klasse: Café de Banjaard-moToren Boys 1-5, L.C. v.d. Cingel/Deurloo Sport- Eethuis Marktzicht7-1. Stand Van de Cingel 3 3 0 0 9 22- 6 moToren Boys 3 3 0 0 9 18- 8 Van Oeveren 2 2 0 0 6 14- 4 Even Buiten 2 1 0 1 3 11- 9 Marktzicht 3 0 12 1 11-10 DeBanjaard 3 0 12 1 6-13 Neffen d' Eule 2 0 0 2 0 8-14 Deurloo Sport 2 0 0 2 0 2-14 Tweede Klasse: Stella Boys-FC Kerk werve 2-2, Café 't Visslop-Garage Slager 2-4, Mainbalance-Braber Groenvoor ziening 2-3, SV DreischorAWRvO 2-6. Stand Braber 2 2 0 0 6 5-3 Stella Boys 2 1 1 0 4 8-3 FC Kerkwerve 2 1 1 0 4 7-5 Café 'tVisslop 2 1 0 1 3 12- 7 Garage Slager 2 10 1 3 5-8 AWRvO 2 10 13 9-14 Mainbalance 2 0 0 2 0 5-8 SV Dreischor 2 0 0 2 0 3-8 Derde Klasse: Timmerbedrijf Verhoek- Profile Tyrec. Rinus Roon 6-8, Frituur MIDDELBURG - Het damtien- tal van PWG 's-Gravenpolder is de competitie begonnen met een gelijkspel. In Dordrecht speelde PWG zaterdag 12-12 tegen Be ter/Dordrecht. In de eerste hoofdklassewed strijd van PWG 's-Gravenpol- der trad de ploeg op volle oorlogssterkte aan. Ook bij Dordrecht waren alle spelers present. Na een veelbewogen gelijkspel van Arjo Kousemaker opende Aart Walraven de score. De kersverse PZDB-voorzitter speelde een goede partijwaarin zijn tegenstander te veel tijd ge bruikte en uiteindelijk door de vlag ging. Na gelijke spelen van Bennie Provoost, die de sterke Anton Kosior zwaar onder druk zette, en Johnny de Leeuw ver grootte PWG de voorsprong door een winstpartij van Ronnie Gunter. De jongste van de twee gebroeders speelde in een aan vallend opgezette partij zijn te genstander compleet van het bord. Daaf Kasse speelde gelijk, waarna een nederlaag van Henk Gunter de Dordtenaren terug in de wedstrijd bracht. Twee voor delige gelijke spelen van Erwin Hamers en Jan van de Wete- ringh brachten de stand op 10- 13. Kees Rijk vocht op dat mo ment voor een punt, maar de Zeeuwse kampioen kon het in het eindspel niet bolwerken en moest de winst aan zijn tegen stander laten. Plan West-MDO 3-4, Zeelandia-Ondei houdsbedrijf Kristo 3-2, PC Boulevard Nugrin 2-2. Stand Rinus Roon MDO Zeelandia Nugrin Plan West Kristo PC Boulevard Verhoek 3 3 0 0 9 18-12 3 3 0 0 9 1K'7 3 2 0 1 6 13-6 3 1114 12-10 3 1 0 2 3 15-13 3 1 0 2 3 9-8 Volleybal WEA/Mevo'80 recreatievolleybal com petitie. Zeelandia 1-Atlas/Korstanje 1 3-0, Café De Stulp 2-WEA/Mevo '80 1-1, Big Boss-; Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 3-0, HCR i De Kroon/Wiska l-'t Vegertje 2-1, CaféDe Vlinder-Zeelandia 2 1-2, Praktijk Jan/Clu- zona-Profile Tyrecenter Rinus Roon 2-1, Sgravo/De Verfbron-WEA/Mevo '80 31- 2, Connexxion-Stars of Life 3-0, MOL Agro-Sgravo/DEK verkeersopleidingen 3-0, Schilder de Oude/Kwiek H4- WEA/Mevo '80 jeugd 3-0, WOZ-ATLASi 0-3, Zeelandia 3-Marleco/Cluzona 2 1-2, CZ actief in gezondheid-HCR De Kroon- /Wiska Dames 3-0, Duckhams motorolie; /Cluzona-WEA/Mevo '80 Dames 1 2-1,: Bolle Dier&Tuin/Wik 1-WEA/Mevo '80! Meisjes 2-1, Mazda Legemaate-DRS/Wii 2 0-3. Standen. Poule A. Big Boss 3 2 1' Zeelandia 1 2 2 0 6 Café De Stulp 3 2 1'4 Atlas/Kors.1 2 113 WEA/M/80 1 2 0 2 1 VC Lob 0 0 0 0 Kwiek H3 2 0 2 "0 Poule B. HCR De Kr. 1 3 3 0.8 Pr Jan/Cluzona 3 3 0 ,8 't Vegertje 3 2 1 I Pro. Tyrecenter 3 1 2-5 Zeelandia 2 3 2 1 'JI Café De Vlinder 3 1 2 1 Connexxion 3 1 2 3| Stars of Life 3 1 2 31 WEA/Mevo 3 3 1 .2-2 Sgravo 3 0 3,1 Poule C. Atlas 2 3 3 Ö.H Cluzona2 3 3 0 3 Kwiek H4 3 2 1 '7 MOLAgro 2 2 0 5 VVOZ 3 1 2-3 Zeelandia 3 2 0 2,1 Sgravo 2 0 2,0 De Banjaard 2 0 2 0 WEA/Mevo j. 2 0 2,0 j Poule DA. DRS/Wik 2 3 3 0 9 CZ 3 3 0 8 WEA/Mevo D1 3 2 1'? Wik 3 2 2 0 ,6 Cluzona 3 2 1 0 Mazda L. 3 12 3 Wik 1 3 1 2-2 WEA/Mevo m. 3 0 3 il Kwiek D1 2 0 2.0 Wiska Dames 3 0 3 0 maandag_ Biljart Nationale bekercompetitie driebanden groot. Destenebrug-Melody Amber i Aanvang: 18.45 uur. Locatie: SPB cfl'nj trum Yip Plaza, Goes. Futsal Hoofdklasse: FM Sranang-Malabaie Aanvang: 20.50 uur. Locatie: Sportpün'i Zeeland, Goes. Voetbal Eerste divisie: Helmond Sport-FC Den I Bosch. Mark Erwich kende weinig moeilijkheden in de schaaksimultaan van Schaakvereniging Zierikzee. Hij won 23 van de 24 partijem. foto Marijke Folkertsma

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 30