Jeugdig elan heeft de overhand PZC Dreischor zonder puntverlies Zierikzee behoudt ongeslagen status WIK blijft in spoor van koploper DVO SKNWK raakt pas in laatste minuten echt op dreef 17 duiveland speelt Bruse Boys naar 4-1-nederlaag in Oosterland ZSC'62 boekt simpele zege in thuiswedstrijd Tweede winst Zonnemaire maandag 23 september 2002 doorWim Broekhoven VLISSINGEN - In de vierde klasse A komt Wemeldinge na de 6-0-zege op Wissenkerke al leen aan de leiding. Cadzand blijft via een 4-2-zege op Mevo in het goede spoor, nel als Hein- kenszand dat met 1-0 won van DFS. Brouwershaven (2-0-ver- lies tegen Colijnsplaat) en SPS (5-0-nederlaag tegen Borssele) blijven puntloos hekkensluiter. In 4B gaat DVO'60 na cle 1-0- winst op Smerdiek aan de lei ding. SKNWK en WIK'57, dat met 5-4 van DSE won, volgen op één punt van de Roosendaalse leider. Wissenkerke-Wemeldinge 0-6: Frank Weststrate opende tien minuten voor rust de score voor de bezoekers. Ferry van de Sluis maakte er net voor rust ook nog 0-2 van in een door Wemeldinge gedomineerde eerste helft. Nadat Wissenkerke-speler Ed win de Moor na rust met een ge broken enkel van het veld was gedragen, was de thuisclub de kluts kwijt, via treffers van Wouter Dagevos, Ferry van de Sluis en Frans Westrate (2x) werd het nog 0-6. Cadzand-Mevo 6-2: Michel Cil- lekens opende na twintig minu ten de score voor Cadzand, maar een strafschop van Marco Saman leverde na dertig minu ten bij de eerste echte aanval van Mevo meteen de gelijkma ker op. Angelo Martlé tekende vervol gens voor 2-1 en opnieuw Sa- man voor de 2-2. Pas een kwar tier voor tijd werd het 3-2 door Cillekens, die daarna ook voor de 4-2 en 5-2 zorgde. Via Angelo Martlé werd het 6 -1 Spui-Nieuwland 3-2: De be zoekers kwamen via Tim Joosse op 0-1. Michel Fiei'et maakte vervolgens wel gelijk, maar via Richard Jacobs was er bij rust een verdiende 2-1-achterstand voor Spui. Na de thee was de thuisclub beter bij de les en na dat Mark Otterloo voor de ge lijkmaker had gezorgd, tekende Michel Fieret twintig minuten voor tijd voor de 3-2. DFS-Heinkenszand 0-1: Ray mond Mohr kopte de bezoekers na een halfuur op voorsprong. Na rust had DFS het beste van het spel, maar verder dan een bal op de lat van Anco van der Linde en een van de doellijn af getrapte inzet van Ronald Braam kwam men niet. Borssele-SPS 5-0: Tot aan de rust kon SPS het bijbenen, maar nadat Martij n van de Graaf di rect na de thee voor 1-0 had ge zorgd, was de thuisclub gelan ceerd. William Boone(2-0 en 3-0), opnieuw Van de Graaf en Toon van Liere maakten 5-0. Colijnsplaatse Boys-Brouwer shaven 2-0: Robert-Jan van de Genugten tekende met goals in de 16e en 38e minuut voor de 2-0 ruststand. Brouwershaven bleek nooit in staat de thuis ploeg in problemen te brengen. Smerdiek-DVO'60 0-1: Een wedstrijd, die eigenlijk geen winnaar verdiende. De bezoe kers pakten echter een kwartier voor tijd de drie punten door een treffer van Mohammed Didi Hoedekenskerke-Krabbendij - ke 2-2: De thuisploeg kwam in de stevige partij na een kwartier op voorsprong door Arjo Zan- dee. Hein Lobbezoo tekende een half uur voor tijd voor de 1-1, maar een snelle aanval van de thuisploeg leverde zes minuten later 2-1 op door Martijn Eek- hard. Opnieuw Lobbezoo te kende tien minuten opnieuw voor een verdiende gelijkmaker. WIK-DSE 5-4: Via Leon Hen- drikse en Theo Wittenberg leid de WIK na een halfuur met 2-0. Tien minuten voor rust werd het 2-1 door Jansen en twee minu ten later was het 2-2 door Sam son. Theo Wittenberg kon ech ter de thuisploeg nog voor rust opnieuw aan de leiding bren gen. Richard Vei'hage maakte er na een uur 4-2 van. Jansen tekende direct daarna voor de 4-3, maar Maarten Dijkstra vergrootte de marge weer tot twee doelpunten. Zon der de uitgevallen Wittenberg en Elmar Verhage had WIK het daarna nog knap lastig om de overwinning veilig te stellen. Verder dan een treffer van Kamp kwam DSE echter niet. Wolfaartsdijk-Vrederust 0-2: Het na rust aandringende Wolf aartsdijk werd prompt tot twee keer gecounterd. Een kwartier voor tijd werd het 0-1 door Hermans en vier minuten voor tijd 0-2 door Demmers. door Ko de Ridder NIEUWERKERK - Het duel SKNWK-SC Stavenisse was als een spannende film. De voetbal lers van SKNWK lieten zater dag op Sportpark Het Springer namelijk iedereen in spanning wachten op de afloop. Vanaf de 85e minuut - het stond toen 2-1 - werd het bezoekende SC Stave nisse alsnog op een 6-1-neder- laag getracteerd. Direct bij het begin van de wed strijd liet SKNWK zien dat het plannen had voor een ruime overwinning. Dat behoorde - gelet op de tegenstander SC Stavenisse - ook tot de moge lijkheden. SC Stavenisse, dat puntloos onderaan stond na twee wedstrijden en een doel saldo van 0-7 had, wilde zich echter niet zomaar naar de slachtbank leiden. SKNWK nam al snel de touw tjes in handen en vooral de zeer goed spelende aanvoerder Leon de Bruine strooide gretig met goede passes. Na twaalf minu ten werd het 1-0 door Leon Goe- degebure, die de van de SC Sta- venisse-doelman terugspringde bal, na de inzet van Maarten Padmos, inschoot. SKNWK wilde de voorsprong verder uit breiden, maar het was in 27e mi nuut Jeremy Gierman van de gasten die de score op 1-1 bracht. Vlak daarna kwam SKNWK weer voor te staan. In de 34e minuut liet SC Stavenis- se-doelman Marco Dorst name lijk een voorzet van Jurjen Ver meer door zijn handen glippen, waarna Jacky de Bruine alert reageerde: 2-1. Na de rust was de ploeg uit Sta venisse de beter ploeg. De eerste 22 minuten werden gedomi neerd door SC Stavenisse. SKNWK mocht niet klagen dat Brams Smits, Sander Smits en Peter Eerland geen kans zagen voor een verrassing aan de zijde van SC Stavenisse. De moge lijkheden ervoor waren er. Daarna was het vooral weer Le on de Bruine die de Nieuwe- kerkse elf wakker schudde. Hij had echter geen succes met een goede solo actie en een afstands schot zag hij verwerkt worden tot corner. Tot de 85e minuut bleef het zodoende 2-1. Toen kwamen dé vijf minuten van SKNWK. Christiaan van Vossen maakte de 3-1 na goed voorbereidend werk van Emiel Kuijten. Invaller Van Vossen zorgde ook voor de 4-1 en de an dere invaller Sytze Stins liet 5-1 aantekenen. Tenslotte was het weer Van Vossen die voor 6-1 zorgde. De maker van een zuive re hattrick speelde de wedstrijd overigens niet uit. Hij verliet vlak voor tijd het veld met een enkelblessure. Trainer Cees Willemse: ,,Voor een trainer en de supporters is zo'n verloop natuurlijk niet goed voor de zenuwen. We heb ben verdiend gewonnen, maar complimenten voor de voetbal lers van SC Stavenisse. Zij bo den goed tegenstand op een po sitieve wijze." Collega Dick Soomers: ,,Mijn team heeft van middag goed gepresteerd en verdient mijn complimenten. Maar op het laatst was de accu echt helemaal leeg." Vrije rol SKNWK-aanvoerder Leon de Bruine: ,,Ik heb een heerlijke wedstrijd gespeeld. Van de trai ner heb ik een volledig vrije rol en dat is alleen maar prettig. Jammer is dat het aantal gebles seerde spelers door het uitvallen van Christiaan van Vossen toe neemt. Maar deze jonge enthou siaste en soms speelse ploeg moet in staat zijn om dit op te kunnen vangen. Het is heerlijk om aanvoerder te zijn van een 'echte vriendenploeg' die ook buiten het voetballen om veel met elkaar optrekt. Door deze overwinning schuiven we weer wat op in het linkerrijtje, maar ons doel is duidelijk om de bo venste plaats van dit rijtje te ha len." SKNWK-SC Stavenisse 6-1 (2-1). 72. Leon Goedegebure 1-0, 27. Jere my Gierman 1-1, 34. Jacky de Brui ne 2-1, 85. Christiaan van Vossen 3-1, 86. Christiaan van Vossen 4-1, 87. Sytze Stins 5-1, SS. Christiaan van Vossen 6-1. Gele kaart: Paul Oostdijk (SC Stavenisse). Scheids rechter: A. Wagenaar (Yerseke). Aantal toeschouiuers: 80. SKNWK: Leon Quik, Maarten Pad mos, Robbert van der Zande, Leon Goedegebure (71 Sytze Stins), Gert- -Jan Tierie, Emiel Kuijten, Jurjen Vermeer, Jan-Jaap Padnios (45 Christiaan van Vossen), Leon de Bruine, Martijn Neele, Jacky de Bruine. SC Stavenisse: Marco Dorst, Martin Neele, Marco Klippel, Peter de Rij ke, Wim Mari7iissen, Sander S77iits (75 Eric de Roos), Paul Oostdijk, Bram S/nits (88. Niels Veldman), Pe ter Eerland (85 Jan-Kees Wesdorp), Kees vati Putte, Jeremy Gierma7i. door Jos van Belzen door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - In de derde klasse van het vrouwenvoetbal heeft ZSC'62 een knappe zege be haald. Op eigen veld werd het bezoekende SV Capelle met 2-0 verslagen. WIK'57, dat in de- 1 zelfde klasse speelt, pikte een I punt bij een veel sterker spelend 1 GW'63. i ZSC'62-SV Capelle 2-0 (1-0): De Schouwse formatie van trai ner Kees Snoek dicteerde het duel op eigen veld van begin tot eind. Hoewel het spel zich al me teen in het eerste bedrijf op de helft van SV Capelle afspeelde, strandden nagenoeg alle aan vallen van ZSC'62 voor het zes tienmetergebied. In de 25e mi nuut was het uiteindelijk raak. Uit een vrije trap van Wendy Pleijsier lukte het Joyce Brand met het hoofd de 1-0 te scoren. Na de hervatting werd door bei de ploegen veel gewisseld en lukte het Capelle om de thuis ploeg terug te dringen. Dat was voor ZSC-trainer Snoek het sein om zijn ploeg weer op orde te brengen. „En toen werden we weer sterker", merkte Snoek op. Tien minuten voor het einde bracht Joyce Brand uit een strafschop de eindstand van 2-0 op de borden. GW'63-WIK'57 2-2 (1-1): WIK'57 liep in Gameren, tegen het plaatselijke GW'63, negen tigminuten achter de feiten aan. „We mogen dan ook enorm blij zijn met één punt", vertelt bege leider Jan Berrevoets. Het elftal uit Kerkwerve was overigens verre van compleet. Vanwege een groot aantal blessures moest een beroep worden gedaan op enkele oudgedienden. Uitein delijk kon met precies elf speel sters worden afgereisd. Na reeds een halfuur onder constante druk te hebben gestaan werd WIK'57 verdiend op een 1-0-achterstand gezet. Rianne Hart bracht WIK'57 vlak voor rust uit een strafschop onver wacht langszij. In de tweede helft was het wedstrijdbeeld niet anders. Andermaal kwam de thuisploeg op voorsprong. Uit een counter scoorde Ellen Schreurs de 2-2. door Maurice Steketee BERGEN OP ZOOM - De voet ballers van Zierikzee hebben gistermiddag het eerste punten verlies van het seizoen moeten incasseren. De ploeg van John de Frel kwam tegen Dosko niet verder dan een bloedeloze 0-0. Ondanks het gelijkspel blijft Zierikzee medekoploper. Aan het begin van de competitie werd Dosko nog bestempeld als één van de titelkandidaten in de derde klasse zondag, maar net als in de eerste twee competitie duels wist de ploeg uit Bergen op Zoom ook tegen Zierikzee nauwelijks te imponeren. Zie rikzee was ook niet in beste doen, mede door een aantal mutaties in het team. Daardoor was het duel vooral in de tweede helft nauwelijks het aanzien waard. Zierikzee begon gehavend aan het treffen tegen de Brabanders. Robbert Roggeband was ge schorst en Erwin Nelissen en Patrick Roggeband kampten met een hamstringblessure. Bo vendien viel Martin van dei- Schee tijdens de warming-up uit. Oefenmeester De Frel kon ach teraf wel leven met het gelijk spel. „Ondanks dat Dosko het initiatief had, hebben wij van daag de beste kansen gekregen. Jammer dat de scheidsrechter een overtreding op Patrick Verkaart wegwuifde en geen strafschop gaf." In de eerste helft had Dosko weliswaar een veldoverwicht, maar echt grote kansen leverde dat niet op. Zierikzee loerde op de counter en vlak voor rust wa ren de Schouwenaren nog het dichtst bij een treffer. Een schot van Thomas Vos kwam via de binnenkant van de paal in de handen van de Dosko-doelman terecht. Na rust viel er aan Zie rikzee kant alleen nog een kans voor Patrick Verkaart te note ren. Zierikzee: Jaco van der Schee; Jarno Vermeule7i, Barry Hage, Michel Winkels, Remco van der Wekken; Robin van Welt, Colin van Oeveren, Lee Mol, Ben Verwest; Thomas Vos en Pat-riek Verkaart. LEWEDORP - Het eerste elftal van Zonnemaire heeft de twee de overwinning van dit seizoen geboekt in de reserve vierde klasse. Het tweede elftal van Lewedorpse Boys werd met 7-1 verslagen. Lewedorpse Boys 2 nam nog wel een 1-0-voorsprong, maar van af dat moment nam Zonnemaire het heft in handen. Rutger Koo- man en Lennert Goudzwaard zorgden voor 2-1 en na de rust liep Zonnemaire uit. Kooman miste eerst een strafschop, maar scoorde daarna alsnog de 3-1. Via Edwin de Vlieger (corner in één keer binnen), Rutger Koo man, Marcel de Vlieger en Mau rice Hart liep Zonnemaire uit naar een klinkende 7-1-over- winning. ZIERIKZEE - Dankzij een 4- 1-overwinning bij Kwaden- damme blijft Dreischor zon der puntenverlies de ranglijst in de vijfde klas B aanvoeren. Vosmeer, de enige Zeeuwse deelnemer in de vijfde klas C, won met 2-1 bij Lepelstraatse Boys en blijft door dit resul taat medekoploper in deze klas. Kwadendamme-Dreischor 1- 4: Vrijwel vanaf de aftrap was er direct een goede kans voor de thuisploeg, maar hierna was het vrijwel alleen Dreischor dat dicteerde. Toen in de 35e minuut Serge Beu lens na tweemaal geel kon ver trekken was het helemaal ge daan met Kwadendamme. Frank van de Helm, Kees Ver west, Lucien Vroegh en Pa trick Berrevoets zorgden voor 0-4. Pas kort voor tijd tekende Leon Bek voor de eretreffer van de thuisploeg: 1-4. Lewedorpse Boys-Jong Am- bon 1-3: Na een doelpuntloze eerste helft was het Rob Evers- dijk die, nadat hij voor rust nog door de lat hiervan was weerhouden, in de 60e minuut de score opende: 1-0. Waar Le- bo hierna verzuimde de kan sen te benutten, sloeg Jong Ambon aan de andere kant wel toe. Via Nus Taniwel, Martin Waisapy (strafschop) en Son ny Haurissa bogen de Middel burgers de achterstand binnen een kwartier om tot 3-1 in hun voordeel. Robur-Volharding 3-1: Trai ner Marcel de Nijs was na af loop niet tevreden over de tweede helft van zijn ploeg, waardoor Volharding nog en kele kansen had gekregen op de aansluitingstreffer. Bij rust stond het 3-1 door treffers van Rick Hopmans (2x), Dennis Wijers en een eigen doelpunt van Marco Rolandus. De twee de helft kende wel enkele mo gelijkheden, maar geen doel- punten. Ouwerkerk-Hansweertse Boys 0-2: Halverwege leidden de bezoekers met 2-0 door treffers van Frank Quakkelaar Hansweertse Boys-aanvoerder Rinze Bak gaat in duel met een speler van Ouwerkerk. Hansweerste Boys won met 2-0. foto Marijke Folkertsma en Stanley Stanczak. Na de rust ging Ouwerkerk fanatiek op zoek naar de aansluitings treffer, maar de scherpte in de afwerking ontbrak. Mede door deze goede tweede helft was trainer Ron de Bruine ondanks de nederlaag toch tevreden: „Het was beter dan de vorige twee wedstrijden. Nu de af werking nog." Vivoo-Luctor'88 0-3: De thuisploeg, die vorige week met 7-0 van Lebo had gewon nen, kende een sterke ope ningsfase met onder meer een afgekeurd doelpunt. Hierna sloeg Luctor'88 halverwege de eerste helft binnen twee minu ten tweemaal toe: via Martin Rijk en Stefan van Hoepen stond het 0-2 halverwege, me de omdat Vivoo in de 44e mi nuut een strafschop niet wist te benutten. Kort voor het ein de bepaalde Arne Honingh de eindstand op 0-3. Lepelstraatse Boys-Vosmeer 1-2: Na een snelle treffer van Jacco Vaders kreeg Vosmeer legio kansen om de score ver der uit te bouwen. Omdat deze niet werden benut, kon de thuisploeg kort voor rust, al dan niet uit met een treffer in buitenspelpositie, langszij ko men: 1-1 halverwege- Ook in de tweede helft hadden de be zoekers een overwicht. Pas in de 70e minuut leidde dit tot de winnende treffer van Ed Mast- bergen:1-2. i door Klaas Verspoor OOSTERLAND - Het contrast na afloop was groot. De kleed kamerdeur van Bruse Boys bleef minutenlang hermetisch geslo- len en het leek wel alsof er zich niemand achter de deuren be vond. De spelers van Duiveland maakten daartegenover kabaal en lieten zich rijkelijk fêteren. Daar was dan ook volop reden voor, want die ploeg won de eer ste Duivelandse derby in de der- j de klasse B, nadat het bijna een uur lang met een man meer J speelde, overtuigend: 4-1. Duiveland-Bruse Boys was het duel van een jonge gretige ploeg met een team dat voor een groot j deel bestaat uit ervaren spelers. Olaf Filius, trainer van ervaren- er Bruse Boys, deed als eerste de I kleedkamerdeur open. „Ik ben I zeker teleurgesteld. Qua inzet I en wedstrijdmentaliteit vond ik I ons beter. Het stond op zich goed bij ons. Bovendien hadden we al met 1-0 voor moeten staan toen I Duiveland scoorde. Op dat mo- ment gaat Erik Bleiji in de fout I en dan kom je kort daarna met tien man te staan", analyseerde Filius de eerste 37 minuten van J het duel. Duiveland-trainer Piet Roks zag het vanaf de kant ook alle- maal gebeuren. Duiveland en I Bruse Boys waren lief voor el- kaar. Het spel was niet hard, beide ploegen wilden aanval- lend voetballen. In de openings fase verdedigde Duiveland goed vooruit en zowel Ronald Zwa- I ger als Lex Zwang stoorden de j spelvoortzettingen van keeper Mark Giljam. In de dertiende minuut kwam de grootste kans voor de bezoekers. Een hoge bal werd door Jacob van den Berge voor de voeten van George Ge luk gekopt. Geluk deed vervol gens alleen voor Hans Capelle technisch alles fout en schoot hoog over. Het eerste halfuur ging gelijk op en zowel Duiveland als Bruse Boys kreeg wat kleine kansjes. In de 34e minuut scoorde de i thuisploeg. Laatste man Erik I Bleiji verzuimde de bal weg te I werken en bleek zo ongewenst Duiveland-speler Lex Zwang (10) loopt juichend weg nadat hij de derde goal voor zijn ploeg heeft gemaakt. Marnix van der Hulle (links), Dannie le Comte (midden) en Ronald Zwager (rechts) juichen mee. De Bruse Boys-spelers Erik Bliji (3) en Marco ketting (2) staan erbij en kijken ernaar. foto Ma rijke Folkertsma de 1-0 in te leiden. Jan IJzelen- berg bediende vervolgens bij de tweede paal Ronald Zwager die al glijdend Mark Giljam kans loos liet. Hands Twee minuten later kon cle Bru se Boys-doelman inrukken. Na een diepe bal vanaf het midden veld op Lex Zwang maakte Giljam hands buiten het straf schopgebied. Arbiter Koeij- voets kon niets anders doen dan de rode kaart tonen. Giljam: „De bal stuitte door op het glad de veld. Het was geen opzet, niet bewust, maar je brengt je hand automatisch naar de bal toe. Een reflex." Ruben van de Berg maakte daarna als veldspeler plaats voor reservedoelman Ja cob Muller. „Met tien tegen elf deed ieder een bij ons een stapje extra. Je krijgt zelf wat meer ruimte en moet dan nooit achteruit gaan lopen", gaf Filius de Bruse strijdwijze daarna aan. „Jam mer dat de keeper er uit moest. Dat kwam ons spel niet ten goe de", vond Roks. Bruse Boys pakte zelf het initia tief en zette kort voor rust flink aan. Hans Capelle moest zich strekken op een kopbal van Ge luk en Marien Benard schoot net naast. Ook na rust startte Bruse Boys beter. Een kans van Geluk werd nog onbenut gelatenmaar in de 50e minuut viel toch de toen verdiende gelijkmaker. Tonnie van den Berge bracht neef Jacob in stelling. Van den Berges inzet werd nog door Jaco de Bruine nog van de doellijn gered, maar Mujo Avdic was er als de kippen bij om voor 1-1 te zorgen. De gelijkmaker werkte als een wekker voor Duiveland. De ploeg herpakte zich en trok de wedstrijd naar zich toe. Zwa ger kreeg de eerste mogelijk heid, maar werd goed gehinderd door directe tegenstander Mar co Ketting. Daarna legde Zwa ger de zwakke plek van Bruse Boys bloot. Zwagers steekbal op Lex Zwang liet het hart van de Bruse defensie, waar Alex An- deweg en Erik Bleiji acteerden, sneller kloppen. Zij hadden geen antwoord meer op de acties van Lex Zwang: 2-1. In de 68e minuut werd zo het duel definitief beslist. Een vrije trap van linkshalf Marnix van der Hulle werd door broer Bart, mede doordat doelman Muller onder de bal door ging, pan klaar voor het hoofd van opnieuw Zwang gelegd: 3-1. Een kwartier voor tijd kwam de mooiste aanval van de wed strijd. Zwager vond Bariy Steenpoorte die niet zelfzuchtig was en de bal breed legde op Zwang. Het aanvalstrio zag de combinatie beloond worden met de vierde treffer. „Ik hoefde er zelf weinig aan te doen", sprak Zwang over zijn drie tref fers. „Dit is een heerlijk gevoel. Winnen en zelf drie keer scoren. Maar ik kreeg ze dan ook op een presenteerblaadje." Roks was zichtbaar in zijn sas. „Ik vond Bru iets beter aan de bal. Je moet Jacob en Tonnie van den Berge geen ruimte geven. Vroe ger konden ze dat nog beter dan nu. Maar je kunt ze nog steeds niet laten staan. Wij gaven zelf weinig kansen weg." Collega Filius complimenteerde Roks. „Ik vond Duiveland voor al goed zonder bal. Ik baal ver schrikkelijk, maar met deze wedstrijdmentaliteit moeten we punten gaan pakken. Daar ben ik van overtuigd." PietRoks sloot mooi af: „Bruse Boys heeft nog een naam in de voetbalwe reld, maar vandaag waren ze Duiveland niet de baas." Duiveland: Hans Capelle, Mark IJzelenberg, Jaco de Bruine, Leo Burgers (64. Dannie le Comte), en Jasper vati Almetikerk; Jan IJzelen- berg (75. Chris IJzelenberg), Bart- vati der Hulle en Ma7~nix va7i der Hulle: Barry Steenpoorte, Lex Zwang en Ronald Zwager. Bruse Boys: Mark Giljam, Marco Ketting, Erik Bleiji (76. Erik Gil- jai7i), Alex Andeweg en Simon BoogaardRuben van de Berg (37. Jacob Muller), Tonnie van den Ber ge, Marien Benard (73. Ricardo de Winter) en Mujo Avdic; Jacob van den Berge en George Geluk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 29