PZC Human kan een oorlog winnen Getergd Kloetinge haalt zijn gram PZC Patrijzen verslaat Domburg en houdt koplopers in vizier 15 Hoek-spits scoort ook op halve kracht in Maassluis (2-3) Capelle boekt eerste zege - Aardenburg behoudt ongeslagen status maandag 23 september 2002 door Frits Bakker MAASSLUIS - De ontlading was zo typerend voor een spits van zijn ongewone klasse. Twee schoten, twee goals en de wed- strijdwas beslist. Arjan Human, dit jaar overgekomen naar Hoek. wist zelf niet zo goed waar hij de kracht opeens van daan haalde. „Ik speelde slecht, omdat ik al weken pijn aan mijn ribben heb", zei hij zaterdag voor de deur van de kleedkamer, na de benauwde 3-2-overwin- ning op Excelsior Maassluis. Het hele elftal dook op Human, toen hij drie minuten voor het einde de winnende goal had ge maakt en op zijn knieën in het gras zonk. Want eigenlijk had niemand meer vernacht dat Hoek een schijnbaar hopeloze 2-1-achterstand nog kon om buigen naar een 3-2-winst. Zelfs met elf spelers tegen tien, omdat Excelsior al na een klein halfuur een verdediger kwijt raakte, speelden de Zeeuwen absoluut niet met de flair van een trotse koploper. De opbouw was te steriel, alles moest over rechts, omdat van links geen enkele dreiging komt, de thuisclub toonde veel meer bezieling en de meest vooruitge schoven spits (Rieno van Oost) miste weer te veel opgelegde kansen en staat tegen zijn ge woonte in al twee wedstrijden droog. Kortom: Hoek leek in Maassluis, waar Djamel Buyse met een kopbal voor een vroege voorsprong had gezorgd, op het einde de wedstrijd nog dom te verspelen. Ongrijpbaar Het geluk van de koploper was dat Ai-jan Human het plotseling op een kleine tien minuten voor tijd op zijn heupen kreeg en liet zien dat hij een speler is die een oorlog kan winnen. De versnel ling, met de bal aan de voet, was ineens weer ongrijpbaar voor de tegenstander. Waar Hoek al veel te lang beukte op de sterke ver dediging van Excelsior, vond Human in die laatste tien minu ten de openingen naar cle goal. „Ik vond de eerste mooier dan de tweede", zei hij later met een uitgestreken gezicht. Wat heet mooier. Het was een goal die maar zelden te zien is op het ni veau van de hoofdklasse. Hu- man kreeg de bal op een paar meter buiten het strafschopge bied. Hij zag in een flits een muur van verdedigers staan, schoof de bal bijna achteloos voor zijn zwakkere linkervoet en schoot zo zuiver langs die muur, in de uiterste beneden hoek, dat de keeper er geen vuist meer tegen kreeg. De tweede (en winnende) goal viel zes minuten later, op één minuut van het einde van de of ficiële speeltijd. Leon van den Ouden, die sterk inviel in de slotfase, kaatste een bal in de voeten van Human. De spits liep op volle snelheid nog een paar tegenstanders voorbij en joeg de bal hard langs de duikelende keeper Grauwmeijer. Zo kwam Hoek toch uit op een score die de slechtste wedstrijd van de competitiestart nog eni ge glans gaf. En die de Zeeuws- Vlaamse ploeg op een veelbelo vende positie op de ranglijst brengt, met twee punten voor sprong op de eerste achtervolger en al een aardige kloof op de concurrenten uit de midden moot. Angelo Nijskens, de trainer: „Maar het heeft wel een enorme inspanning gekost. Ik heb wel, ook toen we met 2-1 achterkwa men, altijd het vertrouwen ge had dat er nog iets in de lucht hing. We mochten deze wed strijd gewoon niet weggeven, maar het was toch bijna ge beurd. Het leek in het begin wel alsof we met te veel zelfvertrou wen in het veld kwamen. Je zag iedex-een zowat denken: dit gaan we even opknappen. Maar het werd ineens een andere wed- strijd toen we met elf tegen tien kwamen te staan." Druk zetten Arjan Human: „Het is eigenlijk zo simpel als je met een man meer speelt: je moet zo'n tegen stander kapot spelen tot hij er fysiek dooi'zit. En dan toeslaan. Dat hebben we in het laatste kwartier wel gedaan, maar het had veel vroeger moeten gebeu- ren. We zetten op de momenten dat het moest veel te weinig druk, waardoor zij er met tien tegen elf toch nog konden uitko men. Bij ons liep het niet lekker voorin, omdat de voorzetten niet aankwamen. Zelf speelde Human ook geen beste wedstrijd. De ex-prof heeft al weken last van een ge kneusde rib, opgelopen dooreen elleboogstoot in de eerste wed strijd tegen FC Lisse. „Ik kan geen duels ingaan, omdat bijna elke beweging pijn doet. En ik ga ook geen hai'de kopduels in", ver-telde hij zaterdag na de wed strijd. „Het is een vervelende pijn, die nog een paar weken zal dui'en. Ik kan 's mox-gens nauwe lijks mijn bed uit, maar ik blijf spelen, omdat rusten toch geen zin heeft. De dokter zegt dat het na zes weken weer overgaat." Ook met een aanvaller op halve kracht had Hoek in Maassluis een feilloze stai-t. De tegenstan der, kampioen in het vei'zame- len van gele en rode kaarten, speelde zichzelf in het eerste halfuur uit de wedstrijd. De warrig leidende scheidsrechter Den Haan deelde in dertig mi nuten tijd al drie keer geel en één keer rood uit. Hans Jorgen Nicolai, de centrale verdediger, mocht in de 23e minuut vertrek ken nadat hij Rieno van Oost op weg naar de goal onderuit had gehaald. Hoek profiteerde bijna onmiddellijk van de chaos bij de thuisclub. Djamel Buyse kopte in de 33e minuut, net als een week eerder tegen Rijnsburgse Boys, uit een hoekschop van Wesley de Smet de 1-0 achter Rob Grauwmeijer. Maar nog voor de rust kwam Excelsior ge lijk. De vrije verdediger Bariy de Vreede bleek een meester in het nemen van vrije trappen. Tien minuten voor rust krulde hij de bal nog tegen de paal, één minuut voor rust was het van twintig meter wel raak: 1 -1 De thuisclub kwam na de rust nog furieuzer uit de kleedka mer. Rieno van Oost schoot uit een tegenaanval (voorzet Wes ley de Smet) nog wel de mooiste kans hoog over Daarna schoot Excelsior weer uit zijn slof. Ri chard Rasens mocht na een af geslagen hoekschop tussen tien verdedigers aanleggen voor een schot: Jürgen Belpaire was kansloos: 2-1. Toen het helemaal dreigde mis te gaan, gooide Nijskens op twintig minuten van het einde zijn elftal om. Hij bracht een derde aanvaller in (Leon van den Ouden), zette Frank de Wis- pelaei'e op links voor de on zichtbare Minnaert en Bart Poppe op rechts voor De Smet. De druk werd verhoogd en de kansen kwamen. Arjan Human had (in de 83e en de 89e minuut) aan twee bevliegingen genoeg om de zuur verdiende winst bin nen te halen. Excelsior Maassluis-Hoek 2-3 (1-1). 33. Djamel Buyse 0-1, 44. Barry de Vrede 1-1, 60. Richard Rasens 2-1, 83. Arjan Human 2-2, 89. Arjan Hu- man 2-3. Scheidsrechter S. den Haan (Oud-Beijerland). Rode kaart: Hans Jorgen Nicolai (Excelsior Maassluis). Gele kaart: Fouad El Hamdaoui, Harold Loeve, Tom Vis ser (allen Excelsior Maassluis). Franky Standaert, Mare Minnaert (Hoek). Aantal toeschouwers: 650. Hoek: Jürgen Belpaire; Thomas Ra- gut, Johan Mücher, Patrick de Guchteneire (69. Leon van den Ou den), Franky Standaert; Wesley de Smet (77. Bart Poppe), Musa Kanu, Djamel Buyse, Mare Minnaert (69. Frank de Wispelaere); Arjan Hu- man, Rieno van Oost. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Zonder de va kantie vierende trainer Stoffel Schipper verloor Domburg in 's- Heerenhoek met 3-1 van Patrij zen. Door deze overwinning blijft de ploeg van trainer Kees van de Sluis, ondanks het gemis van de geblesseerde Wilfred van den Dries aansluiting houden met de koplopers in de derde klasse A. Met zeven punten uit drie duels wordt de ranglijst aangevoerd door Zeelandia Middelburg (1-1 bij RCS) en Zierikzee (0-0 bij Dosko). In Zundert was Goes niet opge wassen tegen Moerse Boys. Het duel eindigde in 3-0 waardoor de Goesenaren hun eerste ne derlaag van dit seizoen leden. Steen tegen Bi-eskens was een doelpunti'ijke wedstrijd die in 4-5 eindigde. Grenswachters- Hontenisse werd afgelast Patrijzen-Domburg 3-1: Al na negen minuten kon Hubèr Rent meester profiteren van een foute terugspeelbal en de score ope nen: 1-0. In de 30e minuut was het dezelfde speler die uit een voorzet van Joffrey Geldof deze voorsprong verdubbelde. Om dat drie minuten later ook aan de kant van Patrijzen foutief werd teruggespeeld op de doel man kon Patrick Provoost 2-1 aantekenen en kwam de span ning terug in de wedstrijd. Kort voor rast bracht de lange Mark van Hanegem met een ra ke kopbal de marge weer op twee doelpunten: 3-1. In de tweede helft kreeg de thuisploeg nog enkele goede kansen die niet werden benut. Dombux-g was alleen nog een keer via een vrije trap van Ko Brand gevaar lijk. Moerse Boys - Goes 3-0: In een i'ommelige eerste helft met veel balverlies was er een hoofdrol weggelegd voor de beide doel mannen. Ondanks enkele open kansen bleef het tot aan de thee 0-0. Na de rust trok Moerse Boys het spel naar zich toe, wat al na elf minuten leidde tot de openingstreffer van Niek Voer- mans: 1-0. Toen Niek Bastiaan- sen er halverwege de tweede helft 2-0 van maakte leek het duel beslist. Goes drong nog wel aan en kreeg nog een open kans op de 2-1 die echter niet werd benut. Via een uitval bracht Regt van Tichelt in de laatste minuut van de regu liere speeltijd de 3-0-eindstand op het bord. In blessuretijd kreeg de thuisploeg nog enkele kansen om de score verder uit te bouwen. RCS - Zeelandia/Middelburg 1-1 (1-0). 35. Ruud Verbeek 1-0, 64. Mar cel Lourens 1-1. Scheidsrechter: P. Maas (Hoofdplaat). Aantal toe schouwers: 250. Dosko - Zierikzee 0-0. Scheidsrech ter: Dempelaar (Dordrecht). Gele kaart: Lee Mol, Remco van der Wek ken ZierikzeeAantal toeschou wers: 250. Steen - Breskens4-5 (2-3). 3. Divighl van Hulle 0-1, 8. Robbie van de Wijnckel 0-2, 23. Esad Osmanovski 0-3, 34. Gino van den Broecke 1-3, 36. Eddy van den Bosch 2-3, 46. Er ik de Rechter 2-4, 48. Stijn Dobbe- laer 3-4, 70. Eddy van den Bosch 4-4, 75. Robbie van de Wijnckel 4-5 Scheidsrechter: H. Meerkerk (Streefkerk). Gele kaart: Dwight van Hulle, Robin Buitendijk, Serge de Ruijsscher en Barry Polderman (allen Breskens), Michel van den Bosch en Michiel Vink (Steen). Aan tal toeschouwers: 200. Van de Ven bijna zeker van titel VALKENSWAARD - Rinus van de Ven kan komend weekeinde in het Friese Makkinga de Ne derlandse titel in de klasse 85cc hoge wielen veiligstellen. De Souburger pakte in de vijfde wedstrijd om het NK een vierde en een eerste plaats en dat bleek nog niet voldoende voor de titel In de eerste manche had Van de Ven een slechte start en daarna ging hij in de tweede bocht ook nog eens onderuit. Daarna zette Van de Ven de achtervolging in en dat resulteerde uiteindelijk nog in een vierde plaats. In de tweede manche maakte hij snel duidelijk wie de sterkste crosser was. Van de Ven pakte na twee ronden de eerste plaats en stond die niet meer af. VLISSINGEN - Capelle boekte in de hoofdklasse A van het za terdagvoetbal tegen Marken de eerste zege (1-2) en verkreeg door aansluiting met de staart van de middenmoot. Marken-Capelle 1-2 (0-1). 39. Mo- hamed Ben Sard 0-1, 46. Ton van Bremen (e.d.) 1-1,86. Henk Roeland 1-2. Scheidsrechter: F. van Wieren (Dokkum). Aantal toeschouwers: 200. Noordwijk-Volendam 5-0 (2-0). 28. Jelle Korbee 1-0, 38. Patrick van Dam 2-0, 57. Rocky Pitli 3-0. 7S. Wouter van de Kolk 4-0, 90. Patrick van Dam 5-0. Scheidsrechter: Van der Zwaard (Oud-Beijerland). Aan tal toeschouwers: 500. Katwijk-Kozakken Boys 3-1 (1-1). 22. Mare Santegoets 0-1, 41. Erwin Verkuylen 1-1, 59. Vincent Bon 2-1, 78. Chris de Bie 3-1. Scheidsrechter: J.M. Bakker (Ermelo). Aantal toe schouwers: 1500. Rijnsburgse Boys-Quick Boys 0-1 (0-1). 18. Derek van de Plas 0-1. Scheidsrechter: G.J. Sardjoe (Amsterdam). Aantal toeschou wers: 3000. Bijzonderheid: Michael de Roode (Rijnsburgse Boys) mis te in de tweede helft een straf schop. Ter Leede-Scheveningen 2-0 (2-0). 15. Hicham Rbii 1-0, 44. Alan Cam- pfens 2-0. Scheidsrechter: I. Roe- lands (Steemoijk). Gele kaart: Van der Louw (Ter Lee- de), Tellier, Kenepa (beiden Sche- veningen). Aantal toeschouwers: 750. SPORTREDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484454 Fax:(0118)470102 E-mail: sport@pzc.nl Jan Dagevos (chef) Frits Bakker (coördinator zuid) Koen de Vries (coördinator midden) Rudy Boogert (coördinator noord) Björn Goorden Roeland van Vliet Eldridge Pentury CENTRALE REDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484000 Fax: (0118) 470102 E-mail: redactie@pzc.nl INTERNET www.pzc.nl E-mail: web@pzc.nl Rieno van Oost wordt bij een doorbraak onderu ;ehaald doorExcelsi ■-verdediger Hans Jorgen Nicolai, die voor die overtreding de rode kaart kreeg. foto Roel Dijkstra Hoofdklasser boekt tegen FC Lisse eerste competitiezege: 2-1 door Koen de Vries KLOETINGE - De ontlading was groot, zaterdagmiddag om even voor vijf uur op het Wes- selopark. Spelers hingen elkaar uitbundig om de nek, de anders zo nuchtere voorzitter Piet Lou- werse spurtte als een dartel her tje het veld op en de zucht van opluchting die trainer Diederik Hiensch slaakte, moet tot in de verre omgeving te horen zijn ge weest. Na twee nederlagen en één gelijkspel had Kloetinge te gen FC Lisse zijn eerste zege in de hoofdklasse A geboekt: 2-1. Nee, er was niemand in paniek geraakt en er was ook niemand gaan twijfelen aan eigen kun nen na de valse competitiestart, verzuchtte Diederik Hiensch na de zwaarbevochten zege op FC Lisse. Het was de buitenwacht geweest die voor om-ust had ge zorgd en daar was moeilijk mee om te gaan. Wie of wat de bui tenwacht ook moge zijn, hij, zij of het had er tegen FC Lisse wel voor gezorgd dat er een getergde ploeg op de abominabel slechte gi'asmat stond. „We hebben deze week veel ge sproken, lang gedacht en hard gewerkt", overzag de trainer het recente verleden. Hij had veel gepi'aat om de spelers en/an te overtuigen dat er na één punt uit drie duels niets mis was met de ploeg. Samen met technisch manager Joost Folmer had hij lang nagedacht om de juiste tac tiek te vinden tegen het sterke FC Lisse en op de training was hard gewerkt om de laatste on volkomenheden uit het spel te halen. Dat alles was gelukt, waardoor Kloetinge tegen Lisse een wed strijd speelde als in zijn beste dagen. Het was vooi'al na de rust een boeiende ontmoeting op het scherp van de snede, met felle duels en emotionele taferelen, maar het was geen duel waarin grenzen werden overschreden. Of het moet in de fase na rust zijn geweest waarin Diederik Hiensch uitermate emotioneel reageerde op een foute beslis sing van gi-ensrechter Piet Nefs uit Bei'gen op Zoom en de daai*- opvolgende aankondiging van de vlaggenistdathij vaker in het nadeel van Kloetinge zou gaan beslissen. „Je hebt aan alles kunnen zien dat we vandaag ge tergd wax-en", was de impliciete vei-wijzing van Hiensch naar dat merkwaardige voorval. Voor rust had Kloetinge steeds een ovei"wicht, De ploeg speelde niet alleen gedx-even, maar ook gecontroleerd en taakgericht. Achterin zat de deur in het slot, mede dankzij een tactische aan passing. „We speelden achterin met vier man op rij en Niels Lo de wijk er kort voor. Het was be langrijk om het positiespel van Lisse te ontregelen. Als hun spitsen aangespeeld kimnen worden, is Lisse heel gevaar lijk", legde Diederik Hiensch uit. Het enige dat ontbrak, was wat lef bij de drie spitsen, die ver schillende keren één-tegen-éénduels konden aangaan, maar strandden in be sluiteloosheid. Een geniaal mo ment van linkerspits Ronald Zuijdwegt deed dat echter ver geten. In de twintigste minuut ving hij een mislukte breedte pass van Orson Naai*endorp op. In plaats van de vx-ije ruimte in te duiken schoot hij de bal vanaf dertig meter met de buitenkant van zijn linker met een cux*ve over invaller-doelman Roy Lamboo in de kruising. Veel mooiere doelpunten zullen er in de vele jaren van het bestaan van het Wesselosportpark niet gemaakt zijn. Wanneer het schot een schilderij was ge weest, hing het nu in het muse um. Om in te lijsten, zo mooi. „Het was niet nadenken, maar schieten", analyseerde Zuijd wegt zijn schitterende actie. „Op de training lukte het de laatste tijd wel vaker. Ik heb het gevoel in de benen, dus waarom zou ik het niet doen?" Tot de rust hield Kloetinge het heft in handen, maar na de pau ze nam Lisse het initiatief over. Trainer Ruud Bröring bracht de boomlange aanvaller Robert Hoever in en liet middenvelder René van Wieringen achter in de kleedkamex-. Aangeslagen Het was met vlagen vrouwen en kinderen eerst bij Kloetinge, dat steeds verder naar achteren ge drongen werd. De gelijkmaker van Orson Naarendorp na een corner bij de eerste paal van Rob Opdam was het logische gevolg. Kloetinge was even aangesla gen, maar knokte met een be wonderenswaardige inzet te rug. Ronald Zuijdwegt had in Leonel Bodo (midden) van FC Lisse is Kloetinge-spils Pieter de Graaff te snel af. Links Wilco de Valk. foto Dirk-Jan Gjeltema die fase toch even teraggedacht aan het eerste thuisduel met Quick Boys, toen Kloetinge in de tweede helft een 3-0-voor- sprong moest prijsgeven. En hij had zich ook nog even de competitie van zes jaar geleden in de hoofdklasse A herinnerd, toen promovendus Kloetinge onmiddellijk weer degradeerde. In dat jaar werd voor de winter stop trainer Paul Telussa aan de dijk gezet en maakte Diederik Hiensch zijn debuut. Zaterdag zat hij voor de 15 0 keer als coach op de bank bij Kloetinge. „Toen werden we af en toe hele maal weggetikt. Ik besefte dat dat vandaag niet mocht gebeu- ren. Op inzet hebben we gewon nen", vertelde Zuijdwegt. De winnende treffer kwam er door een gelukje. In de 67e mi nuut leek een schot van invaller Jan Baaijens (hij ver-ving in de eerste helft de aan zijn ham string geblesseerde Emiel Dorst) te smoren in een woud van benen, maar via een knie van een Lisse-speler hobbelde de bal langs de op het verkeerde been staande doelman over de lijn: 2-1. „De training heeft zijn nut ge had", memoi-eerde Ronald Zuijdwegt. „We oefenen vaak op naar binnenkomen en schie ten, maar bij Jan Baaijens vloog de bal de laatste tijd keer op keer hoog over. Nu niet dus. Ik ben ontzettend opgelucht. Ik denk dat ik Jan maar een kusje ga geven", lachte hij. Kloetinge-FC Lisse 2-1 (1-0). 20. Ronald Zuijdwegt 1-0, 58. Orson Naarendorp 1-1, 67. Jan Baaijens 2- 1. Scheidsrechter P.J.N.M. Akker mans (Geertruidenberg). Aantal toeschouwers: 450. Kloetinge: Merlijn Swennen; Jeffrey Frijters, John Bentschap Knook, Erwin van der Woerdt (84. Johan de Goederen), Arno Melaard; Niels Lodewijk, Emiel Dorst (25. Jan Baaijens), Wouter Labrujere; Wil co de Valk, Pieter de Graaff (90. Erik de Groene), Ronald Zuijd wegt. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Doordat Walcheren op eigen veld in de stadsderby tegen Zeeland Sport met moeite een 2-2-ge- lijkspel behaalde, gaat Aar denburg dat zelf met 2-1 won bij Ria W, nu alleen aan de leiding in de vierde klasse A. Noormannen boekte via on der meer twee treffers van Jackie Minderhoud een 4-0-ovei"winning op Renes- se, de eerste zege van de ploeg uit Westkapelle dit seizoen. Ditzelfde geldt voor Hulster- loo dat met 3-2 te sterk was voor Oostburg. VC Vlissingen herstelde zich goed van de nederlaag van vorige week en won in IJzen- dijke met 3-0. Clinge-Axel eindigde in 2-0. Hulsterloo-Oostburg 3-2: Een fel gestarte thuisploeg opende via Jan Bosman al in de 7e minuut de score: 1-0. Dezelfde speler kopte de stand tien minuten voor rust naar 2-0. Een x-ommelige situatie voor het Hulster- loo-doel leidde tot de aan sluitingstreffer van Mama- douda Gueye, maar drie minuten later bracht Ken neth Mangnus de stand hal- verwege op 3-1. Via Ger van de Voorde kwam een aandringend Oostburg in de 75e minuut terug tot 3-2. Mede dankzij een goede doelman Johnny de Bakker gaf de thuisploeg deze voor sprong in de slotfase niet meer uit handen. Walcheren-Zeeland Sport 2-2: Na een goed eerste kwartier van Walcheren na men de bezoekers het initia tief in handen. Desondanks was het toch Juliën Fey die namens de thuisploeg de eni ge treffer in de eerste helft aantekende: 1-0. In de tweede helft was was er sprake van een nog feller Zeeland Sport, wat in de 65e minuut leidde tot de verdien de gelijkmaker van Dennis Bootsgezel: 1-1. Tien minu ten later bracht Martin Wil- ken de bezoekers op voor sprong, waarna, mede door een goede Walcheren-doel- man Lars Peeters, nog di verse kansen om de voor sprong verder uit te bouwen niet werden benut. In bles suretijd bracht Juliën Fey de thuisploeg met zijn tweede treffer toch nog langszij2-2 Noormannen-Renesse 4-0: In een matige partij voetbal bleek het nog puntenloze Re- nesse niet opgewassen tegen de andere debutant in deze klasse. Via twee treffers van Jackie Minderhoud, waar van één uit een strafschop, leidde de thuisploeg halver wege met 2-0. Ook na rust waren de beste kansen voor de Noormannen, die via Mark Minderhoud en Joost Grootjans verder uitliepen naar een afgetekende 4-0-zege. Ria W-Aardenburg 1-2: Een bliksemstart van het nog on geslagen Aardenburg leidde binnen zes minuten tot een 0-2-voorsprong: Nadat Martin van Vooren vrijwel direct vanaf de aftrap de sco- re had geopend, was het even later Niek van Sprundel die alweer zijn zesde competitie treffer van dit seizoen aante kende: 0-2. Een fel Ria W kwam halverwege de tweede helft terug tot 1-2 via een doelpunt van Geert Jan de Smet. Vijf minuten voor het einde werd het nog bijna ge lijk: nadat de bal uit een vrije trap tei'ugkwam van de paal schoot Ludwig van Grem- berghe uit de rebound van dichtbij tegen de onderkant van de lat. IJzendijke-Vlissingen 0-3: Ondanks een goede start van de thuisploeg was het Vlis singen dat na een kwartier de score opende: Leroy Groot- faam profiteerde van een misverstand in de IJzendij- ke-defensie door 0-1 aan te tekenen. Twee minuten later zag de verdediging er weer niet al te best uit en was het Lunven Venneer die wist te profiteren: 0-2. Kort voor rust miste Martijn Rijckaert een goede kans op de aanslui tingstreffer. Een in de tweede helft feller IJzendijke kreeg enkele goe de kansen om weer terug in de wedstrijd te komen, maar deze werden niet benut. Hierdoor kon Lunven Ver meer met zijn tweede treffer het duel een kwartier voor tijd definitief beslissen: 0-3. Clinge - Axel 2-0 (1-0). 19. Rody Luijcks 1-0, 74. Thomas de Dec ker 2-0. Scheidsrechter. T. Meer- tens (Zaamslag). Gele kaart: Jan de Visser (Clinge), Stefan de Ruijter (Axel). Aantal toeschou wers: 125. Port of Rofterdam.com JIITIjllMn m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 15