Veteraan doet Zaamslag das om De Ridder sluit af met zege PZC Blunderfestival zonder winnaar Schelleman geeft voorsprong weg in RES-cross Goossen wint met stramme benen 123 Jeugd van Oranje op veld van Tern Boys BKC met hangen en wurgen naar zege Frank Goedegebure uitblinker bij s-Heer Arendskerke Cadzand na zege in subtop Terneuzen op schot tegen Kaaise Boys uitslagen CAPPENDIJK AUTO'S. HET VISITEKAARTJE VAN VOLVO maandag 16 september 2002 door Jan-Jaap Corré KAPELLE - Vier persoonlijke fouten zorgden er zaterdagmid dag in Kapelle voor dat de toe schouwers nog iets hadden om over te praten. Het saaie duel tussen Kapelle en Terneuzense Boys, in de tweede klasse, lever de zo toch nog vier doelpunten op: 2-2. Hoogstaand was het allemaal niet. De wedstrijd gaf dan ook aanleiding tot veel gemor op de tribune. Kapelle begon nog wel voortvarend. Al in de zesde mi- nuut onderschepte Peter Wil- lemse een terugspeelbal van Ro bert Rijnberg en schoot beheerst achter Terneuzense Boys-kee per Guido Vinke. Terneuzense Boys speelde wel iets beter dan de tegenstander, maar doordat er nauwelijks kansen kwamen bleef het in de eerste 45 minuten bij die ene goal. Direct na het begin van de twee de helft kwamen de bezoekers op gelijke hoogte via een ge makkelijk gegeven penalty. In de ogen van scheidsrechter Koole werd Mario de Fouw on deruit getrokken door Richard Uitterhoeve. Ralph Zegers be nutte het buitenkansje be heerst: 1-1. Terneuzense Boys-trainer Henk Ottens: „De strafschop was ge kregen, maar helaas gaf de scheidsrechter aan de andere kant een nog minder terechte strafschop." Daarin had hij ge lijk, want nadat Ryan de Regt zijn ploeg vijf minuten voor tijd op een 2-1-voorsprong' had ge zet (ook een cadeautje, deze keer gegeven door Patrick Uitter hoeve, die de bal finaal miste) had scheidsrechter Koole nog een verrassing in petto. Invaller Sander Rijswijk kreeg de bal aangespeeld in het strafschop gebied met Jeroen van der Broe- ke in zijn rug. De speler van Ka pelle liet zich met een schreeuw vallen en tot ieders verbazing wees Koole ook nu naar de stip. Rijswijk zelf zette de penalty om in 2-2. Bijna wist de thuisploeg zelfs alle drie de punten op sportpark Groene Woud te houden, maar aanvoerder Niels Kole miste in blessuretijd alleen voor keeper Vinke. Kapelle-Terneuzense Boys 2-2 (1-0 6. Peter Wülemse 1-0, 51. Ralph. Zegers 1-1 (strafschop), S3. Ryan de Regt 1-2, 87. Sander Rijswijk 2-2 (strafschop). Scheidsrechter: M.A. Koole (Tiel). Gele kaart: Albert de Troije (Kapelle), Jeroen van der Broelce, Jordi Goossen en Robbie Jonkman (allen Terneuzense Boys). Aantal toeschouwers: 75. Terneuzense Boys: Guido Vinke; Ro bert Rijnberg, Ralph Zegers, Mevlud Eryürük, Jeroen van der Broelce; Enrico van Hecke, Mario de Fouw, Jordi Goossen, Tim Louwiesse (75. Edo Lucier); Ryan de Regt, Robbie Jonkman. door Aector Doorns ZAAMSLAG - Frank Goedege bure groeide zaterdag in het enerverende duel tussen Zaamslag en 's-Heer Arends kerke uit tot man van de wed strijd. De aanvaller, 35 jaar in middels, was in Zaamslag niet te stuiten en had een groot aandeel in de 2-3-winst van de Bevelanders. Hij liet zijn klasse vooral bewonderen bij VLISSINGEN - Cadzand staat na twee speeldagen in de vierde klasse van het zaterdagvoetbal in de subtop. De Zeeuws- Vlaamse formatie won van Brouwershaven: 2-0. Spui moest op eigen veld diep buigen voor DFS. Brouwershaven-Cadzand 0-2: De bezoekers wonnen de erg matige wedstrijd verdiend via treffers van Peter Nieskens in de eerste helft en Angelo Martlé in de tweede. Spui-DFS 1-4: De thuisploeg kwam na drie minuten op voor sprong door Martin Kalisvaart. Net voor rust kwam DFS op ge lijke hoogte door Magazzi en na rust drukte de Schouwse ploeg door. Richard Kint, Marico Rouw en Anco van der Linde te kenden voor de ruime 1-4. het eerste doelpunt van zijn club. Zaamslag stond op een verdien de 1-0-voorsprong, maar een hoogstandje van Frank Goede gebure was goed voor de gelijk maker. De linkerspits slalomde langs drie Zaamslag-verdedi- gers en gaf een perfecte voor zet op de inkomende Ard Evers- dijk, die zijn ploeg langszij schoot. Zaamslag kwam goed uit de startblokken. In het eerste half uur mocht Wouter Buijze zich de evenknie noemen van Frank Goedegebure. De linkspoot van Zaamslag stichtte veel gevaar met gedurfde acties op de rech terflank en forceerde de ope ningstreffer. De inswinger van Buijze werd door verdediger Dennis op 't Hof achter zijn ei gen doelman Wijbrand Boon stra gewerkt: 1-0. Opportunistisch Zaamslag hield verdedigend de rijen gesloten, viel aan langs de flanken, had in Menno den Dek ker en Jerry van Toor stuwende spelers en kon rekenen op zijn aanvallers Jacco den Hamer en Peter Hamelink. „We kregen moeilijk vat op het opportunis tische spel van Zaamslag", be kende trainer Schroevers. Maar het herstel kondigde zich aan met de treffer van Eversdijk: 1- 1. De 33e minuut zette de wed strijd op zijn kop. De sterk spe lende Jacco den Hamer door Rinus Verberkmoes AXEL - Motorcrosser Dennis Schelleman heeft met alleen de finale nog voor de boeg in de RES-cross terrein prijs moeten geven op zijn naaste belager Alexander Pochet. De crosser uit Magrette werd in de negende en voorlaatste cross bij de licen tiehouders vierde. Zijn rivaal Pochet uit Beauraing won de wedstrijd. In punten staan de twee crossers nu gelijk. Na het schrappen van de slechtste twee resultaten heeft Schelleman nog drie punten voorsprong. De crosser uit Magrette kon er zelf geen verklaring voor vin- TERNEUZEN - De vrouwen van Terneuzen boekten in de derde klasse van het vrouwen voetbal een monsterzege. Kaai se Boys werd met 13-0 kansloos gelaten. In de vierde klasse van het vrouwenvoetbal op zater dag walste Terneuzense Boys met 10-1 over SVD heen. Terneuzen-Kaaise Boys 13-0: De thuisploeg draaide op volle toeren en rolde Kaaise Boys via goed samenspel op. Renee van de Berg en Mandy Heppener scoorden ieder vijf keer, Bianca de Meijer, Petra de Braai en Inge van Houten namen één treffer voor hun rekening. Terneuzense Boys-SVD 10-1: Voor Terneuzense Boys scoor den Debbie Bakker (3x), Wies van Eede (3x), Monica van Vo ren (2x), Stefanie Roegiers en Laura Gryglicki. Zaamslag-Patrijzen 3-2: Melis- sa Mulder 0-1, Eefje de Smet 1-1, Eline van Burgh l-2,Milou Hamelink 2-2, Barbara Scheer ders 3-2. Vijfde klasse BSC 2-Steen 0-2: Eefje Hamerlinck 0-1, Roos de Wulf 0-2. Alliance-Hulsterloo 7-0: Gitty Pel- ders 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0 en 6-0, LizeSweere7-0. Clinge-WVV'67 1-2: Marcella Lin- ders 0-1 en 0-2, Katrien de Visser 1- ontsnapte aan zijn bewakers, snelde doelman Boonstra voor bij en bood Iiamelink een niet te missen kans. De spits trapte de bal van dichtbij tegen de op de doellijn staande Walter de Kok. Nauwelijks bekomen van de schrik lag de bal even later in het Zaamslag-doel. Een verre bal verraste David de Haan, waarna Stefan van de Velde zijn elftal met een lob over doelman Bart Corstanje op een 1-2 voor sprong zette. Het bleek een mentale dreun voor Zaamslag. Bovendien moest de ploeg in die fase met het uitvallen van Van Toor en Buijze, die goed in de wedstrijd zaten, nog een fikse tegenvaller incasseren. „Die klap dreunde na. Voor Peter Hamelink was het extra zuur. Ik weet wat het betekent als je als spits zo'n kans mist. Dat blijft in je hoofd zitten", nam De Kunder de jon ge aanvaller in bescherming. Na rust ging er meer dreigi ng uit van Arendskerke. In de eerste minuut waren er twee snelle re flexen van doelman Corstanje nodig op inzetten van Van de Velde om zijn ploeg in de wed strijd te houden. Zaamslag wor stelde met zichzelf. „De linies sloten niet goed aan", gaf De Kunder toe. Daarom was de trainer blij met de licht toe gekende strafschop door de ove rigens goed leidende scheidsrechter Wisse, die een vermeende handsbal van Ri chard de Jager bestrafte. Er ging een schitterende actie van Den Hamer aan vooraf. De pe nalty werd door Den Hamer zelf feilloos ingeschoten: 2-2. Toch kreeg de wedstrijd nog een winnaar. Vijf minuten voor tijd pakte de buitenspelval bij Zaamslag verkeerd uit. Van de Velde sprintte in de diepte. Zijn voorzet werd door invaller Mar co Goedegebure tegen de onder kant van de lat getrapt. De te rugspringende bal ging via Jaap Pijpelink over de doellijn: 2-3. In de slotminuut werd Pijpelink nog met een rode kaart uit het veld gestuurd, omdat hij in de ogen van de scheidsrechter een overtreding op de doorge broken Frank Goedegebure be- Zaamslag: Bart Corstanje; Jerry van Toor (34. Jacco Lucasse), Jean Dooms, Jaap Pijpelink, David de Haan; Wouter Buijze (32. Bart Cor- nelissen), Wim Duerink, Menno den Dekker, Peter Oppenneer (60. Coen Goossen); Jacco den Hamer, Peter Hamelink. Spelmoment uit de wedstrijd tussen Zaamslag en 's-Heer Arendskerke (gestreepte shirts). den. In eerdere ontmoetingen eindigde hij vrijwel altijd voor zijn Belgische concurrent. Za terdag, bij het naderen van de eindstreep, sloeg Pochet hard toe. Dat was mede een gevolg van een klein startveld, omdat tal van crossers meededen aan eenwedstrijdinRilland-Bathof zich spaarden voor de Vlissingse strandcross van zondag. Pochet had daar kennelijk geen last van, de nerveuze Schelle man wel. Het gevolg is wel dat de finale over twee weken een boeiend duel wordt tussen de beide kemphanen. Achter dat koppel wordt As win Vandamme uit Zuiddorpe zo goed als zeker derde. In de 250/500 cc was Eric Pee- ters uit Tielen ouderwets op dreef. Hij zegevierde met over macht voor Herman van de Bos (Koewacht), die Jos Kester uit Opglabbeek achter zich hield. In het kielzog van deze topdrie reed Robin Ploegaert uit Sluiskil zich aardig in de kijker. Dat deed ook Peter Verplanke uit Koewacht. Ronald Doens uit Biervliet knokte zich na twee matige starts terug naar een plaats bij de toptien. De Belg Maarten Goovaert was weer superieur in de klasse 125 cc. Hij gaat de finale in met een straatlengte voorsprong op Maikel van de Goor (Vlissin- gen), die zaterdag werd versla gen door Sander de Braai uit Zaamslag. In de tweede manche slaagde De Braai er zelfs in even de leiding te nemen. Bij de veteranen hield Koen Ver- burgh uit Assebroek de leiding in handen, hoewel hij zaterdag in de 51-jarige Raymond Pee- ters uit Stevoort zijn meerdere moest erkennen. Achter deze twee toppers werd Rudy Wal- hout (Zandstraat) als derde af- gevlagd. Johan Schelleman uit Axel kreeg die vlag als vijfde en bleef daardoor derde in de to taalstand. Opmerkelijk in deze categorie reed zaterdag Rinus Dekker uit Zandstraat, die na twee goede starts uiteindelijk nog achtste werd. Bij de kleinsten, tot 85 cc, zege vierde Erik Koote uit Sommels- dijk voor Mark Boot uit Burgh- Haamstede en Kevin van Houdt uit Terneuzen, die zich in deze klasse aardig begint te weren. Leider in dit klassement is Mar tin Stroo uit Vlissingen. Twee NK-limieten voor langebaanzw emmer uit Zuiddorpe door Nora van Bambost HULST - Het langebaangala in Hulst was zaterdag de afsluiting van een prachtig seizoen. Voor ZCK Koewacht deed het 14-ja- rige zwemlalent Niek de Ridder weer van zich spreken. De uit Zuiddorpe afkomstige zwem mer zorgde op het slotgala voor drie beste jaargangprestaties en twee NK-limieten op de vrije slag. Op het jaarlijkse gala, dat tradi tiegetrouw door ZCK werd ge organiseerd, kwamen veel top pers aan de start. Astrid Koert van MNC Dordrecht zwom op de 1500 meter schoolslag vrou wen een nieuw galarecord met 22.00,32. Linda Vink van ZCK werd op deze afstand vierde. Lesley Voorn van AZ&PC uit Amersfoort was op de 1500 schoolslag een klasse apart. Beste Zeeuw op deze afstand was Rene van Oudenaarde van Zeelandia met een vijfde plaats. Op de 1500 meter vrije slag vrouwen was het een boeiend gevecht tussen Katinka van Vastenhove van Alicante, Vera van den Berg van De Torpedo en de Koewacht-zwemsters Car men de Ridder, Petra Vink en Stephanie Rombout. Katinka van Vastenhoven tikte als eerste aan. Het gevecht om de derde en vierde plaats ging tussen Car men de Ridder, Stephanie Rom bout en Petra Vink. Carmen de Ridder bleek de snelste van die drie. Niek de Ridder was op de 1500 meter vrije slag bij de mannen de beste Zeeuw. Hij werd in een zeer sterk deelnemersveld ne gende met een goede tijd: 18.02.16. Die eindtijd is goed voor deelname aan de NK in de cember inEindhoven. Op de 400 meter werd voor de Ridder eveneens een NK-limiet ge klokt. De in Hulst gezwommen tijden opde400,800en 1500metervan Niek de Ridder waren allen een Zeeuws jaargangrecord bij de jongens junioren 2 op de vrije Lesley Voorn van AZ&PC uit Amersfoort was op de 1500 schoolslageenklasse apart. foto Camile f door Wim de Vos AXEL - Ook voor Eric Goossen wordt het wel eens te veel. De Terneuzense atleet maalt de kilometers, zowel lopend als op de fiets, erdoorheen alsof het niets is. Zater dag, na de Bevrijdingsloop in Axel, moest Goossen toegeven dat hij de laatste dagen te veel in wedstrijdverband heeft gelopen. „Ik had stramme benen, te veel gelopen." Het is al langer bekend dat Goossen, zodra hij zijn loopschoenen heeft aangetrokken, niet te stuiten is, Rust houden is bijna een vieze opmerking voor deze atleet. Daarom was hij er de afgelopen dagen bij zodra er gelopen kon worden: woensdag liep hij de Coopertest van zijn eigen vereniging Schel- desport, vrijdagavond toog hij naar Goes om deel te nemen aan de Abab-Run voor be drijven en zaterdag voegde de Temeuze- naar er de Bevrijdingsloop in Axel nog eens aan toe. „Dat is iets te veel van het goede geweest. Drie lopen in vier dagen tijd. Ik moet zeggen dat ik er behoorlijk last van krijg in mijn be nen", verklaarde Goossen zaterdag, maar hij voegde er onmiddellijk aan toe: „En nu ga ik op de fiets nog even met een omweg naarXerneuzen." Ondanks al die inspanningen liep Goossen in Axel een voorbeeldige wedstrijd. Al vrij snel ging de Terneuzenaar er vandoor en niemand kon hem volgen. Snel bouwde hij enkele honderden meters voorsprong op het tweetal Harold Hiel uit Sint Jansteen en Pe ter de Vet uit Axel op. Die twee achtervol gers bleken zaterdag ook een maatje te groot voor de rest van het deelnemersveld. Hiel en De Vet hielden elkaar lange tijd in evenwicht, maar met de eerste huizen van Axel weer in zicht moest De Vet zijn oppo nent laten gaan. Bijna anderhalve minuut nadat Goossen de loop had gewonnen, Mas seerde Pliel zich als tweede, waarna De Vet naar een keurige derde plaats liep. De middenafstand (zeven kilometer) werd bij de mannen gewonnen door Jos de Koek uit Graauw en bij de vrouwen door Els Zweistra uit Terneuzen. De Koewachtenaar Edwin de la Ruelle was de snelste op de vier kilometer. door Aector Dooms TERNEUZEN - Ajax en Feye- noord zijn elk met vier jeugd spelers de hofleverancier voor het oefenduel tussen Nederland en België onder 17 jaar, dat woensdag in Terneuzen wordt gespeeld. Feyenoord heeft met Henriques Bengui-Dombaxe ook zijn inbreng in het Belgisch team. Ook twee spelers van Vi tesse en één van PSV verdedigen de kleuren van de Belgische na tionale ploeg. De wedstrijd is voor beide ploe gen een testcase in de aanloop naar het EK-kwalificatietoer- nooi, waarvan de poulewinnaar zich plaatst voor het EK in Por tugal. De organisatie is in handen van de voetbalvereniging Terneu zense Boys. Volgens voorzit ter Cees de Mol zijn de contac ten met de KNVB een gevolg van een oefenstage van Jong Oranje. „Zij speelden toen te gen Hoek en gebruikten onze accommodatie om te trainen. Dat is blijkbaar goed beval len." De Nederlandse selectie komt morgen naar Terneuzen. Om streeks 16.30 uur wordt er eet training op het veld van Terneu. zense Boys afgewerkt. De wed strijd begint woensdag om 18.31 Selecties. Nederland: Ryan Babel Urby Emanuelson, Cees Keizei Michael Timisela (Ajax), Willi Overtoom (AZ), Dion Dickhoff, Jfy an Holman, Tim Vincken (Fej/i noord), Shutlan Axwijk, Mike Jfo mer (Groningen), Oguzhan Tilrl (Heerenveen), Dielke van Eewijl (NEC), Tim Janssen, Sjors Parii aans (PSV), Kees van Buuren, Den nis Schaap (Utrecht), Armani vat den Top (Vitesse), Steef Nieuwen daal (Willem 11). Coach: Ruud Küi ser. België: Prince Asubonteng, Tom d; Mul, (KFC. Germinal Beerschot/1 Tom van Iiyfte, Mattéo ZeccKm (Anderleclit), Jason Vandelannoitc (Club Brugge), Robbe Claes (Sf[j Lommei), Alexis Kubilskis, Michaci Vangeele (KV Meclielen), Jonathan Tresignie (Exc. Moeskroen), Jasper Lootens (K.A.A Gent),From Boeckx (Lierse SK), Jonat/iotj Wilmet, Kjelt Vanderhaegen, (i?C Lens), Damien Gallucci (Nanet;). Henriques Bengui-Dombaxe (Fe;c- noord), Siebe Blondelle, OmurKa;: (Vitesse), Yves Makabu-Ma-Kalm- baya (PSV). Trainer/coach Patrick Klinkenberg. door Jan Roovers TERNEUZEN - De korfbal ploeg van BKC uit Breskens blijkt de promotie naar de derde klasse goed te kunnen verteren. Na de 13-9-zege op All Ready werd de tweede thuiswedstrijd tegen De Voltreffers met 11-10 gewonnen. BKC-De Voltreffers 11-10. De winst was minder overtui gend dan tegen All Ready. „We startten goed, maar vie len al snel terug in tempo en hadden ook moeite met hun achterverdedigen", stelde coach Marc Kolijn vast. Toch stond het 7-3 bij de rust en zelfs 8-3 meteen daarna. „Maar daarna was het allemaal heel moeizaam en haalden we met hangen en wurgen de streep", zei Kolijn. Scores BKC: Jerry van Haneghem 4, Michiel Roest en Carlo Hamelink 2, Marieke Roest, Lilian van de Lijk': en Marielle Faas 1 Volharding-Luctor 12-10, Na een gelijkopgaande eerste helft had Luctor na 8-8 het beste van het spel. „In het derde kwart waren we beslist, de beten ploeg, kregen we kansen om de wedstrijd naar ons toe te halen; maar we lieten ze liggen", aldti» coach Hanny Geene. Scores Luctor: Peter Durink 5, Mar jolein Durink 3, Joyce Hamelink a Ferry de Waele 1 Zaamslag-Nikantes 16-8. Eet goede wedstrijd van Zaamslag! Veel inzet alleen betaalde in de eerste helft echter nog niet uil 4-4. Daarna brandde de thuis ploeg los. Met' veel beweging el ruim opgezette aanvallen wen' Nikantes overspeeld. Scores Zaamslag: Joris de Bree l] Debby Cerpentier en Marco vat. Reeuwijk 3, Marcel van Zuidamï Inge van Zuidam, Marjan Verha;:\ Ernst de Putter en Frans Verpoorti Motorcross foto Camile Schelstrate Negende RES-cross in Axel. 85 cc: 1. Erik Koote (Sommelsdijk), 2. Mark Boot (Burg-Haamstede), 3. Kevin van Houdt (Terneuzen), 4. Boy Stockman (Terneuzen), 5. Christophe Neckebroek (Wetteren), 10. Tim Benjamins (Clinge), 12. Jasper de Vos(Hoek). 125 cc: 1. Maar ten Goovaert (Wetteren), 2. Sander de Braai (Zaamslag), 3. Maikel van de Goor (Vlissingen), 4. Rohald Vrijelinck (Oost ende), 5. Kevin de Beer (Axel), 12. Maikel Benjamins (Clinge), 16. Django Vaal (Ax el), 20. Elroy Vaal (Kloosterzande), 21. Carina van Heese (Koewacht). 250/500 cc: 1. Eric Peters (Tielen), 2. Herman van de Bos (Koewacht), 3. Jos Kesters (Opg labbeek), 4. Bart Schildermans (Opoete ren), 5. Robin Ploegaert (Sluiskil), 6. Peter de Booy (Walsoorden), 7. Ronald Doens (Biervliet), 8. Peter Verplanke (Koewacht 10. Coen van Hoeve (Zaamslag), 19. Danny de Muynck (Sas van Gent). Veteranen: 1. Raymond Peeters (Ste voort), 2. Koen Verburgh (Assebroek), 3. Rudy Walhout (Zandstraat), 4. Ivo Nuyts (Oostmalle), 5. Johan Schelleman (Axel 8. Rinus Dekkere (Zandstraat), 13. Bram van Hoeve (Axel), 15. Freddy Willemsen (Hoofdplaat), 16. Peter van Ree (Zaamslag), 20. Peter Vaal (Axel), 22. Hans Kolijn (Terneuzen). Licentiehouders: 1. Alexander Pochet (Beauraing), 2. Tom Govaert (Wetteren), 3. Aswin Vandamme (Zuiddorpe), 4. Dennis Schelleman (Axel) 5. Sam Go vaert (Lovendegem), 7. Arno Ruttinger (Goes). Stand na negen wedstrijden. 85 cc: 1. Martin Stroo (Vlissingen), 2. Christophe Neckebroek, 3. Boy Stock man. 125 cc: 1, Maarten Govaert, 2. Mai kel van de Goor, 3. Rohald Vrijelinck. 250/500 cc: 1Jos Kesters, 2. Herman van de Bos, 3. Eric Peeters. Veteranen: 1. Koen Verburgh, 2. Raymond Peeters, 3. Johan Schelleman. Licentiehouders: 1. Alexander Pochet/Dennis Schelleman, 3. Aswin Vandamme, merseel (Hulst) 48.34, 8. Rinus Reyn1 goudt (Terneuzen) 50.11, 9. Harvy van Hauten (Sint-Jansteen) 50.41,10. Rudyl Neve (Sint-Jansteen) 50.43.7 kilometer, mannen: 1. Jos de Koek (Graauw)26,07,i 2. Johan Eeckhaut (3) 26.20,3. ArnoHej-, wegh (Breda) 26.34, 4. Edwin de Jaeger (Axel) 27.03,5. Sven van Boven (B)27.W Vrouwen: 1. Els Zweistra (Terneuzen1, 35.19,2. Ingrid van Overloop (Koewacht 36.12, 3. Carla Zegers (Koewacht) 37,04 4 kilometer, mannen: 1. Edwin de la Ru elle (Koewacht) 14.54, 2. Bart Cusse'(B) 16.09, 3. Alex Cusse (B) 16.50, 4. Andrej van Goethem (B) 18.12,5. Anthony Mas son (B) 20.30. Vrouwen: 1. Marielean i ne Weemaes (B) 22.50. Wielrennen Kloosterzande. Tijdrit toerclub. 1. Joost Serrarens, 2. Michiel de Smit, 3. Jordydf Booij, 4. Joop de Waal, 5. Paul van Kerck- hoven. Zaalvoetbal Hulst. Rayoncompetitie. ADM/Lazarus ZVH/Morres 4 7-3, Max Korting/Van d_t Voorde-Première/Zaman Sport 2 4" Den Dullaert-Donckers 0-11, Casteels/De Meerpaal-ING 8-5, De Smet-'t Anker 5-6, IZV/IBS 2-Rabobank Chevy's-IZV/IBS 11-2, Pabo-'t Jagers huis 6-0, De Reizende Man-Kosova 0-12 Zwemmen Trimlopen Axel. Bevrijdingsloop, 12,7 kilometer. Mannen: 1. Eric Goossen (Terneuzen) 42.58, 2. Harold Hiel (Sint-Jansteen) 44.24,3. Peter de Vet (Axel) 44.54,4. Dan ny Bonnaerens (B) 47.17, 5. Sepp Ver meulen (Koewacht) 47.32, 6. Patrick van Remortel (Hulst) 48.01, 7. Carlo van Im- Langebaan gala ZCK Koewacht in Hulst Mannen. 1500 m. schoolslag: 1. Lesley Voorn 21.55,89, 2. Ron Langelaan 22.17,68, 3. Paul Oudendijk (OEZA! 22.23,38, 5. Rene van Oudenaarde 24.32,40. 1500 m. vrije slag: I.Maarten v.d.Weijden(MNCDord) 16.26,17,2-Gijs Damen (MNC Dord) 16.39,20,3. Robbert Springveld (Y-mere) 16.49,88,9 Niek de Ridder 18.02,16. Vrouwen. 1500 m. schoolslag: 1. Astrid Koert 22.00,32 2. Dieuwertje Vermeulen (LZ1886) 23.32,62,3. Laura BadouxtDSZ 23.50,70,4. Linda Vink 24.56,11,6. Eline Nijskens (ZCK) 26.27,07. 1500 m. vrije slag: 1. Katinka van Vastenhove 18.45,63, 2. Vera v.d. Berg 18.51,86 Carmen de Ridder 19.35,18,4. Stephanie Rombout 19.41,60, 5. Petra Vink (ZCK) 19.49,14, 8. Daisy de Ridder (ZCK! 20.22,72, 9. Joan Fonteine (ZCK) 22.01,42. Advertentie Cappendijk Auto's Terneuzen B Mr. F.J. Haarmanweg 49 Terneuze VOLVO for life I tel: 0115-697455 w,cappendijk.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 42