2PZC HVV'24 keert terug op aarde Steen loopt zich vast in Zierikzee Enerverend slot bij Rosaniio Acton velt Breskens Hulsterloo wacht een zwaar seizoen Sluiskil grijpt winst in een tumultueus duel Groede-Hoofdplaat ,21 Tweedeklasser kan niet imponeren tegen SCO: 2-3 Hoek 2 weerstaat ASWH Terneuzen BI wint opnieuw Terneuzen Dl in slotfase onderuit Persoonlijk record Ward Zevende plaats De Boevere Dhanis in toptien van KNMV-cup maandag 16 september 2002 HULST - Even waande HVV'24 zich vorige week na de riante overwinning op Rood-Wit in de zevende hemel. Gisteren keerde de tweedeklasser weer hard te- Üigop aarde. In een matige ver toning werd met 3-2 verloren van een zwak SCO uit Ooster hout. Trainer Eddy van der Hooft had zich een ander thuisdebuut voorgesteld, maar berustte snel naafloop in de nederlaag. „Vo rige week lukte bijna alles en kwamen we vrij snel tegen tien man te spelen. Vandaag kwa men we denk ik twee procent en veel geluk tekort. Mijn dragen de spelers gaven vandaag om verschillende redenen niet huis. Danny Vlassenrood en Johnny Lensen presteerden onder de maat, terwijl Harald Verschu ren nog last had van een blessu re." Daarnaast vielen de nieuw komers Percy Verlinden, Kees Duitemeyer, Hans van Damme en Dimitri Verlinde door de mand. Toch wil de formatie uit Hulst na de slechte ouverture thuis nog niet wanhopen. „Ik ken de kracht van de ploegen uit deze tweede klasse nog niet", zei Van der Hooft. „SCO was zeker geen klasseploeg. maar ze hebben wel verdiend gewonnen. Als wij de klasse kunnen opbrengen zo als in de wedstrijd tegen Rood- Wit, dan hoeven we niet bang te zijn. Vandaag misten we iets on definieerbaars. Onwillekeurig sloop er vandaag iets in de ploeg, waardoor we het niveau van de vorige week niet haal den." Verbaal Tegen SCO lagen er voor de thuisploeg kansen, maar die werden niet benut. De Ooster- houters maakten een zwakke indruk. Alleen verbaal stonden ze hun mannetje, want bij elke beslissing van de scheidsrechter gingen ze verhaal halen. De leidsman liet het allemaal over zich heenkomen en ondernam er niets tegen. De thuisploeg maakte onvoldoende gebruik van de snelheid om de zwakke en trage SCO-verdediging open te breken. Dat op zich zei al genoeg over de onmacht van de gastheren: veel balverlies, slecht inpassen en vooral verkeerd of op onjuiste momenten lopen. De behendige Resa Sari profiteerde na ruim een kwartier van de onoplet tendheid in het hart van de HV- V'24-verdediging. In een voor doelman De Keyzer onover zichtelijke situatie tikte hij de openingstreffer binnen. Fati Avci zette zijn ploeg tien minu ten voor de rust in een riante ze tel door de nummer twee (uit vermeend buitenspel) voor SCO aan te tekenen. Uit een hoekschop van Danny Vlassenrood profiteerde Hans van Damme van het feit dat alle Oosterhoutse spelers over de bal heen maaiden. Van Damme wist het leer wel goed te raken en tik te beheerst de aansluitingstref fer binnen. Na de hervatting be hoedde goalie Jean Pierre de Keyzer zijn ploeg voor een gro tere achterstand. Met twee kat achtige reflexen hield hij zijn team in de wedstrijd. Het was echter uitstel van executie, want halverwege het tweede be drijf moest hij voor de derde keer deze middag de weg naar het net maken. Resa Sari prikte na een lange rush zijn tweede doelpunt achter De Keyzer. De ingevallen Evert van Dam me en Bernardo Kana zorgden voor een opleving bij de thuis ploeg. Van Damme onder streepte zijn goede optreden met een goal in blessuretijd. HW'24-SCO 2-3 (1-2). 20. Rosa Sa ri 0-1, 35. Fati Avci 0-2, 40. Hans van Damme 1-2, 66. Rosa Sari 1-3, 90. Evert van Damme 2-3. Scheids rechter: J. Vleugel. Gele kaarten: Ozkoya Toyfan (SCO) en Harald Verschuren (HW'24). Aantal toe schouwers: 200. HW'24: Jean Pierre de Keyzer, Ha rald Verschuren, (53. Hans Goethals Norbert Baart, Maarten Scheer ders, Kees Duitemeyer, Percy Ver linden (65. Bernardo Kana), Kieran O'Shea, Danny Vlassenrood, Dimi tri Verlinde, Hans van Damme, Johnny Lensen (72. Evert van Dam me). De keeper van SCO is even in de problemen bij een aanval van HW'24. foto Camile Schelstraete door Maurice Steketee ZIERIKZEE - De voetballers van Zierikzee hebben gister middag opnieuw bewezen dat ze over een zeer solide defensie beschikken. De ploeg van John de Frel gaf tegen Steen nauwe lijks kansen weg. De Schouwe- naren mochten zichzelf alleen het verwijt maken dat ze slechts eenmaal scoorden uit de diverse opgelegde kansen: 1-0. Vooral in het laatste halfuur verscheen de één na de andere Zierikzeese aanvaller oog in oog met Steen-doelman Danny Op peneer, maar geen van allen wist de uitblinker aan de kant van Steen te verschalken. De Zeeuws-Vlamingen speelden op dat moment alles of niets, omdat het door een treffer van Patrick Roggeband op achter stand stond. Zierikzee ving de bezoekers uit Sint Jansteen in de tweede helft op eigen veld simpel op en was via de counter veel gevaarlijker dan Steen. „We hebben na die 1-0 het initi atief genomen en dan weet j e dat je in de verdediging gaten laat vallen", zei Steen-trainer Ard- jan Lekaj. „Maar we hebben in elk geval wel lef getoond." Ook in de eerste helft waren de beste kansen voor de thuisclub. Eerst was het Patrick Rogge band die een vrije trap op de rand van het zestienmeterge bied tegen de buitenkant van de paal schoot en even later kopte zijn collega-spits Thomas Vos op de bovenkant van de lat. Steen kon daar nauwelijks mo gelijkheden tegenoverstellen. Alleen Eddy van den Boschkop- te vanuit een corner net naast. Zierikzee was daarentegen con stant dreigend, maar schoten van opnieuw Roggeband en Vos werden prima gepareerd door Oppeneer. Toch was de doelman van Steen vlak voor rust kans loos op een inzet van Patrick Roggeband. Een geblokt schot van Vos kwam precies in zijn voeten terecht en met een diago nale schuiver liet hij Oppeneer kansloos.Na rust had Steen ver uit het meeste balbezit, maar de Zeeuws-Vlamingen slaagden er maar niet in een bres te slaan in de hechte Zierikzeese verdedi ging. Het gemis van topschutter Werner Bisschop deed zich voe len. Ardjan Lekaj: „We zullen Werner nog wel vaker moeten missen door blessures dit sei zoen. De jonge jongens moeten zich nu waarmaken." Steen: Danny Oppeneer; Rudy Go- vaert, Michiel Vink, Michel van de Bosch, Danny van Daalen; Gino Vink (60. Stijn Dobbelaer), Eddy van de Bosch, Gino van de Broek; Erik Jan Naudts (60. Pascal Lensen Wouter de Neijs en Serge Merckx. HOEK - Het tweede elftal van Hoek kwam ook in zijn tweede wedstrijd van het nieuwe voetbalseizoen tot een gelijkspel. Op eigen veld weerstond de ploeg van trainer Arie Dekker za terdag ASWH. Tegen de kampioen van de voorgaande drie ja ren werd het een alleszins verdienstelijk 3-3-gelijkspel. Hoek kwam al snel in de wedstrijd op 1-0 door een doelpunt van Bany van der Hooft, maar daarna had ASWH het betere van het spel en werd het nog voor de rust 1-2. In de tweede helft kwamen de Zeeuws-Vlamingen sterk te rug. Invaller Mourou Jabara bracht de stand een kwartier voor tijd weer in evenwicht en toen kort daarop Barry van der Hooft nog eens scoorde, leek een verrassing in het verschiet te liggen. In de slotminuut wentelde ASWH de dreigende nederlaag als nog af. TERNEUZEN - De B-junioren van Terneuzen zijn na twee speeldagen nog altijd zonder puntverlies in de derde divisie van het landelijk jeugdvoetbal. Na de 3-1-zege van vorige week op WVVZ werd het zaterdag op eigen veld 3-0 tegen VOAB BI. Tim Bogaart opende in de eerste helft op aangeven van Jordi Verstraeten de score en daarna scoorde Jordi Ver- straeten ook zelf. In de tweede helft was het Robert van 't Westeinde, die zijn invalbeurt met een snelle treffer opluister de: 3-0. TERNEUZEN -Na de 10-0-nederlaag van vorige week tegen FC Den Bosch kwamen de D-pupillen van Terneuzen zater dag beter voor de dag tegen RKC Waalwijk Dl. In Terneuzen werd het weliswaar 1 -4, maar pas in de slotfase konden de be zoekers het verschil maken. Yannick Vanhijfte kwam in de eerste helft de eer toe van de eerste goal van Terneuzen in de topklasse. Ondanks het overwicht van RKC bleef de 1-0 tot kort voor tijd op het scorebord staan. Drie minuten voor tijd werd het 1-1. De sterk keepende Tom Kerckhaert moest ver volgens lijdzaam toezien hoe RKC in de resterende minuten nog eens drie keer scoorde. AALST - Tijdens de vierde recordmeeting in het Belgische Aalst liep Alexander Ward van RKHAV een persoonlijk re cord op de 300 meter. Met een tijd van 38,90 seconden won de A-junior zijn serie. Eerder tijdens de meeting was hij met een tijd van 11,63 seconden tweede geworden op de 100 meter. TERNEUZEN - Patrick de Boevere uit Aarden burg is als ze vende geëindigd tijdens een vijftien kilometer lange wegloop in het Belgische Waterland-Oudeman. Zijn tijd was 50 minu ten en 14 seconden. Jan van de Linde uit Oostburg werd elfde in 55.56. De zege was voor Kurt Vanhaverbeke uit Zelzate. Zijn winnende tijd was 46 minuten en 15 seconden. Op de 8,9 kilometer werd Eric Cappon uit Zuidzande derde met een tijd van 32 minuten en 20 seconden. Een zevende plaats was er voor Frank Verschorre uit Breskens in 33.14. Bij de vrouwen pakte Anja Bakker uit Breskens de winst. Haar winnende tijd was 39 minuten rond. Tonny Lauret uit Zaamslag was de eerste Zeeuws-Vlaming op de 4,4 kilometer. Hij noteerde een tijdvan 15.53. De winst was hier voor Frede rick de Backer (Waregem) in 14.50. s i door Peter Snelders - TERNEUZEN - De West- Zeeuws-VIaamse derby tussen e Groede en Hoofdplaat inde vijf- ej de klasse A van het zondagvoet- n bal eindigde na een enerverend - slot in 3-4. Vogelwaarde zette de s i tweede winstpartij op rij neer - door met 3-0 van Sluis te win- - nen. Schoondijke was een maat e te groot (4-0) voor Terhole. - Groede-Hoofdplaat 3-4: -1 Hoofdplaat was de gehele wed strijd de betere ploeg, maar trof een slagvaardig Groede tegen- over zich. De schaarse kansen, die de thuisploeg kreeg, werden prompt benut. In de 25e minuut opende Jan Elfrink de score voor de thuisploeg. Niet lang daarna tekende Pascal Pijcke voor de gelijkmaker, maar nog yoor de pauze stond Groede weer aan de positieve kant van 'de score .via opnieuw Jan Elfrink. Het zag er goed uit voor ,de thuisploeg toen Marc van de Runstraat kort na rust 3-1 liet noteren. In de hectische laatste 'tien minuten boog Hoofdplaat (Ie achterstand om in 3-4 via treffers van Alf Waatjes, Jeroen Zeegers en Pascal Pijcke. Sluis-Vogelwaarde 0-3: Sluis 'vergat te scoren en had pech dat het aluminium verschillende keren een doelpunt in de weg stond. De thuisploeg was tot diep in de tweede helft sterker, maar gaf zich definitief over toen Arno Wauters in de 60e mi nuut 2-0 scoorde. Na een kwar tier had diezelfde speler ook yoor 1-0 gezorgd via een coun- TERNEUZEN - Fausto Dhanis is in de strijd om de KNMV-cup in de klasse boven de 600 cc als achtste geëindigd. De Terneuzense motorra cer was diktevreden met dat resultaat in zijn eerste jaar als motorcoureur. In de afsluitende rit in As sen werd Dhanis zevende na eerder in een inhaalpo- ging in het grind terecht te zijn gekomen. ter. Het slotakkoord was voor Jeroen Vervaet, die de 3-0 voor zijn rekening nam. Schoondijke-Terhole 4-0: In de eerste helft speelde de thuis ploeg te tam en sprong slordig met de kansen om. Slechts één van die mogelijkheden werd verzilverd door Barry Haerens. Toen Johan de Feijter in de 64e minuut na een fraaie solo 2-0 scoorde, was het gebeurd met de mentale weerbaarheid van Ter hole. Via twee treffers van Jacco Seen werd het nog 4-0. Philippine-Graauw 2-1: In de eerste helft was Philippine ster ker en kreeg diverse kansen om een ruime en beslissende voor sprong te nemen. Van al die mo gelijkheden werden er slechts twee benut via Stijn Guilliet en Marnix Schieman. Laatstge noemde scoorde op aangeven van Björn den Hamer. De span ning keerde terug rond de 65e minuut toen Marcel Verschuren 2-1 liet noteren. Graauw drong nog aan, maar de thuisploeg hield de voorsprong vast. SDO'63-Koewacht 1-2: SDO'63 kreeg niet het gelijkspel waar het aanspraak op mocht maken. In de zeventiende minuut be zorgde Jeroen Hiele de bezoe kers de leiding. Op slag van rust had de thuisploeg pech dat Gio vanni Verbraeken de paal trof. Toen in de zeventigste minuut Dermis Aerts uit een vrije trap 0-2 scoorde leek de strijd beslist. Tien minuten voor het einde kwam daar verandering in. Met een afstandsschot zorgde Mar- tijn Bisschop voor 1-2. Hij had ook de gelijkmaker op zijn schoen. In de 87e minuut miste hij echter een strafschop. door Ron de Waal GOES - Het had er gisteren lan ge tijd alle schijn van dat Goes in de eerste thuiswedstrijd van het seizoen met lege handen de kleedkamers op moest zoeken. Na de invalbeurt van Rosanno Acton kantelde de wedstrijd echter volledig en kon de derde klasser een 2-1-achterstand te gen Breskens alsnog ombuigen naar een geflatteerde 4-2-zege. Met een gezicht waar de teleur stelling van afdroop verliet Breskens-trainer Rinus Zegers het veld. Evenals vorige week was zijn ploeg zeker niet de min dere, maar na twëe wedstrijden staat de teller voor de Zeeuws- Vlamingen nog steeds op nul. „Opnieuw zat er meer in", wist Zegers na afloop. „We hadden de wedstrijd onder controle, maar kregen door verdedigende zwakheden het deksel alsnog op onze neus. „Maar ja wat wil je ook als je binnen korte tijd drie centrale verdedigers af ziet ha ken. Dat kunnen wij blijkbaar niet voldoende opvangen", ver dedigde Zegers zijn ploeg. De man die Breskens in het laat ste deel van de wedstrijd han den vol met werk bezorgde was invaller Rosanno Acton. Met enkele knappe acties vanaf de rechterkant stelde hij centrum spits Johan Tuin tweemaal in staat doeltreffend uit te halen, waarna de speler zelf de eind stand op 4-2 bepaalde. Voordat Acton het veld inkwam had Goes de grootste moeite om openingen te vinden in de de fensie van Breskens. Toch kwam de thuisploeg al na een kwartier op voorsprong, toen Maarten Griep een afgemeten voorzet van Lars Wolkenhauer kon bin- nentikken: 1-0. Een identieke Shannon Braafhart van Goes wordt op de huid gezeten door een speler van Breskens. foto Dirk-Jan Gjeltema situatie aan de andere kant werd door Erik de Rechter voor Breskens onbenut gelaten. Desalnietemin kregen de bezoe kers uit Breskens meer en meer grip op de wedstrijd en bezorg de vooral Robbie van de Wijn- ckel de Goes-defensie handen vol werk. Het was volkomen verdiend dat Breskens via die zelfde Van De Wijnckel een klei ne tien minuten voor de rust weer langszij kwam: 1-1. „Wij schroefden het tempo na die 1-0 om onbegrijpelijke rede nen omlaag", verweet Leo van der Weyden zijn ploeg. Ook aan het begin van de tweede helft bleef Goes in een te laag tempo spelen, waardoor Breskens een voudig overeind bleef. Angelo Cornelis zette Breskens zelfs op een verdiende 2-1-voorsprong, waarna Leo van der Weyden het tijd vond voor zijn wissel. Serge Berrevoets maakte plaats voor Acton, die zijn ploeg direct weer op het juiste pad leek te zetten. Een afgemeten voorzet van Acton bereikte Johan Tuin, die met dit buitenkansje wel raad wist: 2-2. Diezelfde Tuin zette Goes nauwelijks vijf mi nuten later op 3-2, toen hij Bres- kens-keeper Roy den Dunnen met een laag schot verraste. Nadat Esad Osmanovski na zijn tweede gele kaart door scheids rechter Nefs van het veld werd gestuurd, was het nagenoeg ge daan met het verzet van het dappere Breskens. Dat Acton in blessuretijd nog de 4-2 aantekende, kon de Bres- kens-coach niet al te veel meer deren. „We moeten nu oppassen dat we niet in de hoek komen waar de klappen vallen." Bres kens: Roy den Dunnen; Robin Bui tendijk, Mario Corthals (30. Arno Zwegers, Meivin Heerenveen 80. Serge de Ruijsscher), Michel Cocquit (83. Serge Nöthen)Gerben Schram, Dioight van Hulle, Esad Osmanovski, Angelo CornelisErik de Rechter en Robbie van de Wijnc kel. door Peter van Kouteren AXEL- Hulsterloo miste vorig seizoen op een haar na promotie naar de derde klasse, kende een goede voorbereiding op de competitie, maar staat na twee wedstrijden in een nieuw seizoen met le ge handen. Axel wees gisteren in eigen huis de formatie van Paul de Kort met 2-1 terug. Dat was vooral de verdienste van een sterk collectief. Het was de eerste overwinning voor de oranjehemden, die drie vaste krachten misten. Jochem Marcusse, Job Zwegers en Ronald de Visser bleven geblesseerd aan de kant. Dat noopte trainer Henk Michels tot een aantal kunstgrepen. „Als je inclusief twee keepers een selectie hebt van vijftien en daaruit een paar man ziet wegvallen, dan is dit reden voor een feestje", glunderde de oefenmeester. Michels prees vooral de inzet van zijn spelers. „Zoiets lukt alleen als je strijd le vert. Dat hebben de jongens formidabel gedaan." Axel trad de bezoekers met een verdedi gend concept tegemoet en probeerde met opkomende flankverdedigers in balbezit gevaar te stichten. Dat lukte maar ge deeltelijk, omdat de passing soms te wensen overliet. Hulsterloo, dat halver wege de eerste helft Lode van der Heij den met een blessure zag uitvallen, had het duel geruime tijd onder controle. Paul de Kort,Maar door de omzettingen die ik moest doen toen Lode uitviel, raakten we de greep kwijt." De trainer zei rekening te houden met een zware competitie. Uitblinker Randy Zandstra zette Axel voor rust op voorsprong: 1-0. Winand van Haelst schoot kort na de hervatting de gelijkmaker binnen. Joep van de Broeke bezorgde de thuisploeg daarna de eerste zege. De stoere spits werd tegen zijn hoofd getrapt. Uit de toegekende in directe vrije trap mikte hij zelf raak: 2-1. door Jan Roovers SLUISKIL - Sluiskil won giste ren, in een doelpuntrijke wed strijd die pas in de slotfase echt tot leven kwam, met 4-3 van Corn Boys. Drie minuten voor tijd kopte Arno Verlinde de win nende treffer achter doelman Scherpenisse. Ondanks alle tu multueuze situaties daarna bleef het daarbij. De tweede overwinning op rij van de ploeg van coach Rolf Mo- bach kwam zeker niet via goed voetbal tot stand. Het als 'Derby van de kanaalzone' aangekon digde duel bracht lang niet wat de coaches en supporters ervan hadden verwacht. Vooral de verdedigingen stonden nogal eens te schutteren. Zowel Rolf Mobach als collega-coach Jean- Pierre Hubregsen mocht daar in de vorm van de afwezigheid van him vaste laatste man excuses voor aanvoeren. Het gebrek aan organisatie in die linies veroorzaakte aan bei de kanten een reeks slordighe den die in eerste instantie door de bezoekers werden afgestraft. Tegen de veldverhouding in kwam Corn Boys al vroeg op voorsprong. Een ogenschijnlijk ongevaarlijke voorzet van Mi- kel van de Akker werd door de Sluiskil-verdediging volkomen verkeerd beoordeeld en aan voerder Martin Dhaene aarzel de geen moment om zijn ploeg op voorsprong te schieten: 0-1 Lang beleefden de bezoekers daar geen plezier aan. Ibi Hele na schatte kort daarna een pass beter in dan de uitgekomen doelman Scherpenisse: 1-1. Zijnet Hulsterloo drong daarna wel aan. De beste kansen waren echter voor een counterend Axel. Vooral de zestienjarige invaller Jelmer de Pooter stichtte een paar keer gevaar. Axel: Carlo de Deckere; Stefan de Ruyter, Erik Rijckaert, Angelo Plasschaert, Michael Freijzer (88. Richard de Vos); Leo Bracke, Kim van Bremen, Randy Zandstra, Mike van de Bergen; Fonny Verstraeten (65. Jelmer de Pooler), Joep van de Broeke. Hulsterloo: Johnny de Bakker; Tommy Bleij- enbergh. Lode van der Heijden (27. Christoph de Clippelaer, Dennis Mangnus, Marc van Hecke; Kenneth Mangnus, Jan Bosman, Ma rio Vermeirssen, Niels Cornelis (81. Mario de Vos); Winand van Haelst, Stefano de Vos. In het laatste kwartier voor de rust had de thuisclub de wed strijd kunnen beslissen. Maar Abi van Lare schoot de rebound uit een vrije trap van Verlinde huizenhoog over, Pascal Weda- ge toonde zich oog in oog met Scherpenisse geen afmaker en Verlinde ging na een solo op zoek naar eigen eer en glorie maar vond het zijnet. De tweede helft zou uiteindelijk uitgroeien tot een spektakel stuk. Nog niet direct, al zette Stefan Burbach daarvoor wel de toon. Slordig verdedigen van de Sluiskil-defensie bracht Burbachs in reboundpositie en doelman Van der Veen was op slag kansloos: 1-2. De gelijkmaker na 20 minuten was eveneens te wijten aan slecht verdedigen. Pascal We- dage kon de voorzet van Omar Malajic (de beste man van het veld) vrij inkoppen: 2-2. Maar na gele kaarten voor Danny de Vries en Arno Verlinde was het toch weer Corn Boys dat scoor de: 2-3 met een streep - en weer uit de rebound- door Burbach. Het zou het sein betekenen voor een slotkwartier - en een twaalf minuten lange blessuretijd - waar de vonken plots vanaf sprongen. Vrije trappen deden Corn Boys tenslotte de das om. Uit de eer ste klom Malajic boven iedereen uit en kopte 3-3 langs een wan hopig graaiende Scherpenisse, uit de tweede vrije trap bracht Arno Verlinde de thuisploeg kort voor het verstrijken van de reguliere speeltijd voor de eer ste keer op voorsprong: 4-3. Vizier Daarna gebeurde van alles. Hoofdtrainer Rolf Mobach en tweede trainer Henk Neels kwa men bij Sluiskil het veld in, trai ner Hubregsen (Corn Boys) werd door de arbiter vanwege verbaal commentaar verma nend toegesproken („de dug out in, als je er nog uitkomt, help ik je er zelf in"), Wedage ver zuimde voor open doel de wed strijd bij 5-3 te beslissen en Sluiskil ontsnapte tot tweemaal toe aan de gelijkmaker, omdat het vizier van Burbach niet zui ver meer stond afgesteld. Sluiskil-Corn Boys 4-3 (1-1). 17. 0-1 Martin Dhaene, 21. 1-1 Ibi Helena. 46. 1-2 Stefan Burbach, 65. 2-2 Pas cal Wedage 2-2, 80. 2-3 Stefan Bur bach, 81. 3-3 Omar Malajic, 87. 4-3 Arno Verlinde. ScheidsrechterL. Freijzer. Gele Kaarten: Barry du Puy, Danny de Vries en Arno Verlin de (Sluiskil), Martijn Marcelis (Corn. Boys). Aantal toeschouwers: 125. Sluiskil: Tonny van der Veen; Abi van Lare, Danny de Vries, Umit Yi- git, Erik de Vries; Omar Malajic, Barry du Puy (89. Rolf Mobach). Ibrahim Helena, Chris de Bruin (62. Jasper van Houcke); Arno Verlinde (98. Henk Neels), Pascal Wedage. Corn Boys: Claudio Scherpenisse Jimmy Peters, Dennis Winne, Mario Bogaert, Martijn Marcelis; Ricky Roeb, Martin Dhaene, Manuel Dhondt; Marc Maes, Stefan Bur bach, Michael van de Akker.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 41