PZC All Ready op goede weg Tafeltennissers Scaldina onderuit bij Hotak Delta Sport stelt teleur Dreischor aan kop in de vijfde klasse Gehavend Kerkwerve trekt aan kortste eind Burgerhoff en Porte beste kroegschakers ,21 Arjan tweede in Businessloop Oefenzeges van EMM Korfbalploeg op slechte grasmat langs ACKC Mark Boot op tweede plaats HVV onderuit tegen SCO uitslagen maandag 16 september 2002 GOES - De zevende editie van de ABAB-businessrun is ge wonnen door Eric Goossen. De Zeeuws-Vlaming wachtte tót de laatste ronde en liet toen met een tempoversnelling ie dereen ter plaatse. Schouwe- iiaar Arjan Beije finishte op een zestal seconden op de tweede plaats. Wim Nieuwkerk pakte de derde plaats. Meteen na de start van de meer dan tweehonderd deelnemers trokken Alwin Vermeulen en Leon Jacobse het peloton op gang. Na de eerste ronde van 1900 meter werd het pak aange voerd door Jan de Bart, Wim Nieuwkerk en Joost de Klerk. Öp enkele meters volgden Arjan Beije, Floris Jan Koole en Alwin Vermeulen. Anjolie Wisse had weinig tegenstand en liep aan de zijde van Wim Besuyen ruim aan kop van bij de vrouwen. Na 3800 meter lag duatleet Wim Nieuwkerk nog aan de leiding waar hij gezelschap had gekre gen van Beije. Erik Goossen benutte de derde rónde om zich bij de koplopers te voegen. In de laatste ronde keek hij nog even de kat uit de boom en ging vervolgens in de I aanval: „Ik snapte het zelf niet I maar het ging erg makkelijk. Ik I ben gaan sprinten of het een 8 0 0 meter was en heb niet meer om- I gekeken." Anjolie Wisse, afkomstig uit 's-Heer Hendrikskinderen, was éven op familiebezoek en pakte een wedstrijdje mee bij haar I voormalige club AV'56. Wisse, sterk afgetraind na haar wat te- I leurstellende deelname op het EK in München, keek echter al weer uit naar het volgende baanseizoen. Binnenkort neemt I ze deel aan lange crossen om zo voldoende inhoud te krijgen voorde 1500 meter op de baan. De winst van Anjolie Wisse sa- ipen met de zege van Erik Goos- I sen en de tweede plaats van Ar- jan Beije was ruim voldoende voor de eindzege in de categorie 1 gemengde teams. John Vermeu- Ie liep in Goes zijn tweede wed strijd dit jaar nadat hij eind mei I in Middelburg zijn rentree had I gemaakt. Een scheurtje in zijn kuitspierverhinderde deelname aan de,Boulevardloop maar na twee weken training voelde hij zich fit genoeg om weer een wedstrij d te lop en MIDDELBURG - De handbal lers van EMM zijn de voorberei ding op het nieuwe seizoen goed begonnen. Na een zege bij Heer- Ie (22-18) werd afgelopen zater dag SC Duiken het zwijgen op gelegd: 24-18. De motivatie in de Middelburg se gelederen is groot. „Dat zie je meteen in het resultaat terug," had een tevreden trainer Rob de Groot gezien. Tegen het fysiek sterke Duitse Duiken maakten vooral Jurgen Vermaat en Mar cello Tax (beiden 5 treffers) in druk op Rob de Groot. Een smetje in het vroege seizoen js de zware schouderblessure van Ronny Onwijn. Eerder deze week moest ook Ri- naldo Schipper de trainingsar- beid staken wegens een schou- aerblessure. door Wim Kakebeeke ZIERIKZEE - Handbaltrainer John Jansen is het afgelopen weekeinde niet veel wijzer ge worden. Hij baalt er zelfs een beetje van, want de oefenpartij tegen het Duitse Entlingen verliep niet zo goed als ver wacht werd (22-11-zege). Voor de driekamp in het Brabantse Heerle moesten de Zierikzeeë- naren zelfs verstek laten gaan. Jansen werd ertoe gedwongen door de vele afzeggingen we gens werkverplichtingen, blessures of vakantie. „Alles maar dan ook echt alles viel op één dag", zei de Seroos- kerkenaar. „Delta Sport zit wat spelers betreft wat ruimer in zijn jasje, en toch hebben we deze problemen. Ik baal daar best een beetje van." Het is de eerste echte tegenval ler voor de Zierikzeese ploeg, want echt onaardig loopt het voorseizoen niet. Twee weken geleden werd de draad opge pakt tegen Ajax/Lebbeke. Tot verrassing van velen werden de Belgen - die dit seizoen uit komen in de eerste nationale - geklopt met 22-19. Een week later werden de punten ge deeld met Helius: 24-24. Het Duitse Entlingen bakte er zaterdagavond in sporthal On derdak niet veel van. De partij draaide al gauw uit op een avondje eenrichtingsverkeer. Met een betere concentratie hadden de cijfers nog ruimer in het voordeel van de thuisploeg moeten uitvallen: 22-11. „Ik gaf ze bepaalde spelideeën mee en die werden maar mondjes maat uitgevoerd. Daarom is deze avond dan ook maar ge deeltelijk geslaagd. Juist tegen dit soort ploegen moet je altijd op je hoede zijn. Zowel voorin als achterin." door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - Na de koude start van vorige week tegen BKC (13- 9-nederlaag) sleepte korfbal ploeg All Ready zaterdag de eer ste zege van het nieuwe seizoen binnen. Op eigen veld werd het bezoekende ACKC, uit Alm- kerk, na een spannende strijd nipt met 12-11 verslagen. Wat trainer Harm Brandt betreft is het de eerste van nog vele over winningen. „Want", zo klonk het stellig, „we gaan met deze ploeg voor de titel." Bijna waren de korfballers za terdag voor niets afgereisd naar het veld op het Zierikzeese sportpark Bannink. De scheids rechter vond het veld er dermate slecht bijliggen (keihard en hobbelig) dat hij overwoog niet aan de ontmoeting te beginnen. Uiteindelijk werd alsnog beslo ten te spelen. „Maar het veld was een ramp", aldus All Ready-trainer Harm Brandt. Mede door het slechte veld raakte All Ready al na tien minuten Ronald Snoek kwijt met een enkelblessure. Zijn in valler werd Maurice Brul. Bij ACKC moesten tijdens het duel twee spelers noodgedwongen naar de kant. Ook bij de bezoe kers eiste het slechte veld zo zijn tol. „Het probleem ligt volgens mij in de manier van onderhoud. Er wordt hier altijd alleen maar gemaaid, verder niet. Het zou volgens mij toch ook eens gerold moeten worden", vond Brandt. Tijdens de wedstrijd ontliepen beide ploegen elkaar niet veel. Dan weer nam de één de leiding dan weer de ander. „Maar we zijn bij een achterstand nooit in paniek geraakt. Er is goed en op het gemakje gespeeld. En op de juiste momenten zijn de scores gepakt. ACKC, dat vorig sei zoen is gedegradeerd, is een goe de ploeg en ik denk toch zeker ook een kampioenskandidaat. Maar goed, als iedereen bij ons heel blijft gaan ook wij voor de titel", liet Brandt weten. Aan het begin van de eerste helft gingen nogal wat mogelijkhe den van All Ready de mist in. Al naar gelang de wedstrijd vor derde werden de kansen echter beter afgerond. Brandt: „Ik raak daar niet van onder de in druk. Tijdens de trainingen vliegen ze er wel allemaal in. Het is soms ook pure pech dat zo'n bal er nog net uitdraait of er net naast vliegt. Daarbij is het altijd moeilijk, zo aan het begin van de competitie. Dan moet er nog wedstrijdritme worden op gedaan. Je ziet dat bij de tegen standers ook. Ook in de tweede helft gaven beide ploegen elkaar geen duimbreed toe. Om en om werd er gescoord en telkens stond het weer gelijk. Twee minuten voor het einde zorgde Hetty Melis sant, die topscorer werd met vier doelpunten, voor de laatste winnende treffer. De bezoekers wisten de spanning erin te hou den en kregen nog twee keer de kans om de score toch weer ge lijk te trekken. Bij beide moge lijkheden werd gefaald. All Ready - ACKC 12-11. Scores All Ready: Hetty Melissant 4, Debbie Winkels 3, Manon Torensma 2, Luuk van Eijken, Maurice Brul en Henk de Graaf 1. All Ready-speler Jan-Willem van Nieuwenhuijzen (met bal) zoekt naar een afspeelmogelijkheid. Links ploeggenoot Henk de Graaf. foto Marijke Folkertsma van onze sportredactie ZIERIKZEE - In de eerste uit wedstrijd van het nieuwe sei zoen leed het eerste tafeltennis- team van Scaldina een 6-4- nederlaag tegen Hotak'68 4. Daarbij hadden Arjan Bom, Hans Volkeri en Cor Smalheer nog het geluk dat de thuisclub met invaller Ed Bartels aantrad, die normaal twee klassen lager speelt. Tweedeklasser Scaldina pakte daardoor punten, hoewel Cor Smalheer met 12-10 en twee keer 11-9 nog zijn handen vol had aan deze speler. Daar tegen over stond dat Smalheer de sterkste tegenstander Bert Bruins uitstekend partij gaf met 3-11, 11-6, 5-11, 11-7 en 9-11. Gok Hans Volkeri moest deze speler met 6-11, 4-11 en 9-11 voor laten gaan, maar hij wist wel met 7-11,15-13,5-11,11-6 en 12-10 van Ben Schot te win nen en zo het vierde punt te ver overen. Arjan Bom liep met driemaal een achterstand van twee punten achter zijn tegen stander aan. 'Ook in het dubbel met Hans Vol keri draaide het voor geen me ter. Scaldina 2 ging tegen het bezoe kende Witac 89 1 vlot van start met een 11-9, 11-4 en 11-5- winst van Pang Yuen op Cor ?om en een 11-8, 14-12 en 11-9-overwinning van Jan Kik op Piet van Beers. Maar hierna was de koek op voor de thuis club en produceerde Witac acht overwinningen op rij. Ad de Graaf sputterde met 11-5,9-11, 8-11 en 7-11 tegen Pieter Kor- terweg en met 5-11,11-7, 6-11, 12-10 en 6-11 tegen Cor Bom nog wel flink tegen, maar kon toch niets aan het 8-2-verlies veranderen. De spelers van Scaldina 3 en 4 zijn bij elkaar in één poule ge plaatst, wat naast gezonde riva liteit ook de nodige spanning voor de wedstrijd oplevert. Hans Jonker, Corné den Otter en Mario van Popering bleken de zenuwen het beste de baas te zijn, want die wisten een 5-5-gelijkspel uit het vuur te slepen. Match winnaar was Jan Rem mers die zijn drie partijen over tuigend met winst afsloot en sa men met Gerrit van den Bosch met 11-9, 7-11, 11-9 en 11-8 voor het vierde punt zorgde. Van den Bosch wist alleen met 12-10 en twee keer 11-7 van Den Otter te winnen en moest met 10-12, 6-11 en 3-11 Mario van Pope- ring en met 7-11,9-11 en 11-13 Jonker voor laten gaan. Kees Sonneveld was te veel met zich zelf bezig en kwam daardoor niet tot winst. Koop Broekhuizen, Joop van Houdt en Ed Voshol van Scaldi na 5 gingen bij Oudelande 4 op bezoek en werden op een 8-2- verlies getracteerd. Positief is dat Ed Voshol, in zijn eerste competitiewedstrijd de twee tegenpunten voor zijn re kening nam door Jan Postema met 11-3, 11-9 en 12-10 te verslaan en Kees Bakker met 11-9, 11-8, 6-11 en 11-8 te kloppen. Het eerste jeugdteam moest met een 6-4-verlies zijn meerdere erkennen in Westerzicht 1. Bert van der Wielen scoorde twee maal en Martijn van der Helm eenmaal, terwijl ze samen het dubbelpunt veroverde. Het tweede jeugdteam kwam een 5-5-gelijkstand overeen. Doordat één van de tegenstan ders ziek naar huis ging, kreeg Scaldina twee punten kado en scoorde Niels van Veldhoven tweemaal en zijn broertje Koen eenmaal. Het derde jeugdteam verloor met 6-4 van 't Zand 9. Wim van der Wielen pakte twee keer een punt en Lennard den Otter een maal. Samen waren ze ook de sterk - sten in het dubbelspel. van onze sportredactie TERNEUZEN - De tafeltennissers van derdeklasser Kerkwerve kwamen er niet aan te pas in Terneuzen tegen Effect 3. Het werd 7-3 voor de Zeeuws-Vlaamse equi pe. Het tweede team van Kerkwerve speelde gelijk tegen Hotak. Effect 3/Terneuzen - Kerkwerve 1 7-3: Kerkwerve reisde met twee spelers af naar Effect. De zieke Maurice van Slobbe moest afhaken en een vervanger was niet zou gauw te vinden. Het is voor de spelers zeker nog wennen aan het nieuwe puntensysteem, want vroeger liepen de games tot 21 punten, nu slechts tot 11. Waren voorheen twee ge wonnen games voldoende voor een punt, nu moeten er drie games gewonnen wor den. Stoffel van der Wekken won twee partijen tegen Rijn met 6-11 in de vijfde game en tegen Gelderland in vier games met de winnende vierde game in 9-11. Albert de Vos kwam niet tot winst, maar won wel samen met Stoffel de dubbel. In vijf games (8-11 in de vijfde) kwam het derde punt daarom toch nog binnen. Vierde klasse C. Hotak '68 6 (Hoogerheide) - Kerkwerve 2 5-5: In het team van Kerkwerve spelen Jaap Huigens, John Hage en Ab Kroeze- man. Huigens won van De Krom met 7-11 in de vijfde game. John Hage bond die zelfde De Krom in vier games aan de zege kar (vierde game 8-11) en voor twee pun ten zorgde Kroezeman. Tegen De Krom was hij in drie games klaar, tegen Wilten- burg klaarde hij de klus in vijf games met de cijfers 8-11 in de vijfde game. Ook de dubbel was voor Kerkwerve. Huigens/ Kroezeman won van Van Loon/Wilten- burg met 6-11 in de vierde game. Slagvast 3 (Kamperland) - Kerkwerve 3 3-7Een goede start voor KW 3 in de vijfde klasse C. Gerard Knol was de grote man door zijn drie partijen in winst om te zet ten. Met name Wim van Lobbergt moest buigen (1-11, 0-11 en 6-11 voor Knol). Jos Lindeman greep twee partijen door anderen Keizer gedecideerd te kloppen 11-8 11-5 en 11-8. Henk 't Hart was te sterk voor Van Lobbergt met tweemaal 5- 11 en de derde game in 1-11. Lindeman en Knol wonnen ook nog de dubbel waar door de overwinning met 7-3 glans kreeg. Kerkwerve 4 - Kapelle 7 4-6: In 6B kwa men Daan van de Hoek, Leo Flikweert en Wilbert Huigens in het strijdperk tegen Kapelle 7 drie overwinningen voor Leo Flikweert. De indrukwekkendste was te gen Frits Vervaet met 11-3 11-4 en 11-7. Van de Hoek kon alleen winnen van Mar tijn Krook (in drie games) en Wilbert Hui gens kwam net niet tot winst. Van de Hoek en Flikweert verloren ook de dubbel en daarmee het vijfde punt Krook en Ver- schure kwamen met een vijfde game van 8-11 tot de winst. Kerkwerve 5 - Kapelle 9 7-3: In de zeven de klasse B smaakten de spelers Fred van Slobbe, Wilbert Huigens en Bud Matthey van Kerkwerve het zoet der overwinning. Met drie winstpartijen voor Huigens was hij de smaakmaker. De vijf-gamer tegen Doemen was nog de moeilijkste (toch 11-3 in de vijfde). Bud Matthey scoorde twee punten door onder anderen Wim Riemens te kloppen in drie games. Fred van Slobbe pakte de winst tegen Riemens met 11-8 11-8 en 11-6 De dubbel Huigens/Mat- they versloeg het duo Riemens/Van 't Veer met 12-10 13-11 en 11-3. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Na twee duels is alleen Dreischor nog zonder puntenverlies in de vijfde klasse B van het zondagvoetbal. De ploeg van trainer Wim van de Linde scoorde gisteren in het duel met Robur driemaal, waar van één treffer in eigen doel, zo dat een nipte 2-1-zege werd be haald. Vivoo dat vorige week met 6-0 verloor van Kwaden- damme, herstelde zich niet een zevenklapper tegen Lewedorp- se Boys. Dreischor-Robur 2-1: Een ge- lijkopgaande eerste helft werd met 0-1 afgesloten via een eigen doelpunt van Jerry Verwest na een misverstand met zijn eigen doelman. Een aandringend Dreischor kwam kort na rust langszij via Patrick Berrevoets op aangeven van Luciën Vroegh. In de slotfase lag het initiatief bij Robur, maar via een uitval besliste Luciën Vroegh het duel kort voor tijd in het voordeel van de thuisploeg, 2-1. WW'6 7-Ouwerkerk 3-1: Hal verwege leidden de bezoekers met 1-0 door een treffer van Er- ik-Jan van Dongen. Na rust maakte Jeroen Swagemakers met een vrije trap wegens ver meend terugspelen op de doel man gelijk, 1-1. Waar Ouwer- kerk hierna de nodige kansen liet liggen sloeg WW'67 via Stefan van der Velde tweemaal toe, 3-1. Volharding-FC Bergen 0-2: Het verschil tussen beide ploegen zat hem in de afwerking in het goede doel. Via een eigen doel punt en één van Thomas Bergs leidden de gasten halverwege met 0-2. In de tweede helft drong Volharding wel aan, maar zelfs na tweemaal rood aan de zijde van FC Bergen wist de ploeg niet tot scoren te komen. Jong Ambon-Kwadendamme 2-0: Een sterk op de defensie leunend Kwadendamme werd in de eerste helft op achterstand gezet door Paulo da Silva Go- mes, 1-0. Na rust veranderde er weinig aan het spelbeeld. Mar- sal Ririhena besliste het duel door 2-0 aan te tekenen. Vivoo-Lewedorpse Boys 7-0: Bij de thuisploeg waren Martijn van den Berg en Danny Brijs- sinck, die vorige week om uit eenlopende redenen ontbraken, er weer bij en dat hebben de Boys gemerkt. De spelers vier den hun rentree met respectie velijk drie en twee treffers in dit eenzijdige duel. De zevenklap per werd volgemaakt door twee doelpunten van Roel van der Schot. Luctor'88-Hansweertse Boys 1-0: De defensie van Luctor gaf onder leiding van Jan-Kees de Jonge weinig kansen weg. Aan de andei'e kant sloeg Marco Utermark na twintig minuten wel toe na een aanval over links en kreeg dezelfde speler nog voor rust kansen de score verder uit te bouwen. Een minuut voor het einde redde doelman Ron Tempelaars een punt voor de thuisclub door de bal uit een vrije trap fraai uit de bovenhoek te plukken. Vosmeer-FC Moerstraten 1-1: Met name in de eerste helft wa ren de beste kansen voor de thuisploeg, onder meer voor John Vroegop vrijwel direct vanaf de aftrap. Gescoord werd er echter niet, dit duurde tot de 72e minuut toen Danny Istha op aangeven van Rini Plompen de score opende, 1-0. Tien minuten later was het gelijk: iedereen wachtte op een fluitsignaal we gens een blessure van de Vos meer-doelman, maar toen dit uitbleef kon Marco Loos een voudig gelijkmaken, 1-1. AXEL - Motorcrosser Mark Boot is bij de negende RES- cross in Axel tweede geworden in de 85 cc-klasse. De crosser uit Burgh-Haamste- de moest op het cricruit van Smitschorre Enk Koote uit Sommelsdijk voor zich dulden. Bij de 125cc-rijders won Maar ten Goovaert uit Wetteren. Eric Peters uit Tielen was de beste in de klasse 250/500 cc. Bij de Ve teranen ging de overwinning naar Raymond Peeters uit Ste- voort. door Roeland Alders MIDDELBURG - Tycho Bur gerhoff en Henrik Porte zijn winnaar geworden van het Kroegentoernooi in Middel burg. De spelers, beiden uitko mend voor het eerste team van Middelburg, eindigden welis waar gelijk met het tweetal Jo- han en Kees de Wolf, maar in het onderlinge duel hadden Burger hoff en Porte met 2-0 gewonnen en dat gaf de doorslag. Het toernooi, gespeeld in de ca fés The Duke en Van Toen en Van Nu aan de Middelburgse Vlas- markt, telde slechts zeven twee tallen. Alleen spelers van de organiserende vereniging Mid delburg en schakers van de schaakvereniging Vlissingen waren van de partij Al snel stond het belangrijke duel tussen de gebroeders De Wolf en het tweetal Burgerhoff - /Porte op het programma. Kees de Wolf nam te veel risico, waar door hij een pion verloor. Uit eindelijk moest hij zijn tegen stander de hand schudden. Johan de Wolf liep achter de fei ten aan en verspeelde te veel tijd waardoor hij de tijdslimiet overschreed. In een spannend duel in de laat ste ronde tussen Willem-Jan Pannekoek en Bert Henderikse tegen de koplopers Burgerhoff - /Porte werden de punten ge deeld. Tycho Burgerhoff stond goed tegen Henderikse, maar moest genoegen nemen met een HULST - Even waande zondag tweedeklasser HW'24 zich vo rige week na de riante overwin ning op Rood-Wit in de zevende hemel. Gisteren keerde de tweedeklas ser weer hard terug op aarde. In een matige vertoning werd met 3-2 verloren van een zwak SCO uit Oosterhout. Trainer Eddy van der Hooft berustte snel na afloop in de nederlaag. „Van daag kwamen we denk ik twee procent en veel geluk tekort." HVV'24-SCO 2-3 (1-2). 20. Rosa Sa ri 0-1, 35. Fati Avci 0-2, 40. Hans van Damme 1-2, 66. Rosa Sari 1-3, 90. Evert van Damme 2-3. Scheids rechter: J. Vleugel. Gele kaarten Ozkoya Toyfan (SCO) en Harald Verschuren (HW'24). Aantal toe schouwers: 200. remise. Ook Porte stond goed, maar ook hier werd besloten tot remise. Door dit gelijkspel kwam het tweetal De Welf/De Wolf nog wel op gelijke hoogte met Bur gerhoff/ Porte, maar doordat verloren werd van dit tweetal waren de laatst genoemden de winnaar. De broers De Wolf werden tweede voor het duo Pannekoek/Henderikse. Het laatste duo moest in een barrage om de derde plaats nog flink zweten. Pas na twee barrages werd het Vlissingse tweetal Ewoud van Hecke/Henrik Westerweele ver slagen. Volleybal Recreatieve competitie WEA/Mevo'80. Café De Stulp - Big Boss 2-1, Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 - ATLAS Korstanje 1 0-3, HCR De Kroon/Wiska 1 - Stars of Life 3-0, Café De Vlinder WEA/Mevo '80 3 3-0, Zeelandia 2 Profile Tyrecenter Rinus Roon 2-1, 't Vegertje - Sgravo-de Verf- bron 3-0, Praktijk Jan/Cluzona - connex xion 3-0, Schilder De Oude/Kwiek H4 - VVOZ 3-0, Stadscafé De Banjaard - Atlas 2 0-3, Marleco/Cluzona 2 - WEA/ Mevo'80 jeugd 3-0, CZ actief in gezondheid - Bolle Dier&Tuin/Wik 1 3-0, Duckhams motor olie/Cluzona - Mazda Legemaate 3-0, DRV accountants/Wik 3 - HCR De Kroon- /Wiska vrouwen 3-0, Kwiek/Sporthuis Zierikzee D1 - Wik 2 0-3, WEA/Mevo'80 Meisjes - WEA/Mevo '80 vrouwen 1 0-3. Standen. Poule A: Big Boss 2 114 Atlas/Korst 11 1 0 3 Zeelandia 1 110 3 Café De Stulp 2 112 v.c. Lob 0 0 0 0 Duiv,/Kwiek H3 10 10 WEA/Mevo 1 10 10 Poule B: Kroon/Wiska 1 2 2 0 6 Prak. Jan/Cluz. 2 2 0 6 't Vegertje 2 2 0 6 Rinus Roon 2 114 Café De Vlinder 2 113 Stars of Life 2 113 Zeelandia 2 2 112 connexxion 2 0 2 0 De Verfbron 2 0 2 0 WEA/Mevo 3 2 0 2 0 Poule C: Atlas 2 2 2 0 6 Cluzona 2 2 2 0 6 Sch/Kwiek H4 2 114 VVOZ 2 113 MOLAGRO 110 2 Sgravo-DEK 10 10 WEA jeugd 10 10 Zeelandia 3 10 10 De Banjaard 2 0 2 0 Poule DA: DRV/Wik 3 2 2 0 6 WEA 1 2 2 0 6 Wik 2 2 2 0 6 CZ actief 2 2 0 5 Duckhams 2 114 Legemaate 2 113 Bolle/WIK1 2 0 2 0 Kroon/Wiska 2 0 2 0 Kwiek huis D1 2 0 2 0 WEA meisjes 2 0 2 0

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 33