Kapelle komt op valreep langszij PZC Wissenkerke en Wemeldinge aan kop vierde klasse Goossen verrast met zege in Businessloop Frank Goedegebure held van Arendskerke Jo Goris pakt eerste biljarttitel Burgerhoff en Porte beste kroegschakers 22 Vier blunders leiden tot puntendeling met Terneuzense Boys: 2-2 uitslagen Derde plaats Van de Goor wb maandag 16 september 2002 door Jan-Jaap Corré KAPELLE - Vier persoonlijke fouten zorgden er zaterdagmid dag in Kapelle voor dat de toe schouwers nog iets hadden om over te praten. Het saaie duel tussen Kapelle en Terneuzense Boys leverde zo toch nog vier doelpunten op: 2-2. Dat de doelpunten netjes over beide teams waren verdeeld was maar goed ook, want geen van beide ploegen verdiende een overwin ning. Hoogstaand was het allemaal niet en de wedstrijd tussen in de tweede klasse van het zaterdag voetbal tussen de voetbalver eniging Kapelle en Terneuzense Boys leidde dan ook vaak tot morrende supporters op de tri bune. Trainer Alexander van Keulen van Kapelle had geen verklaring voor het matige spel dat zijn ploeg vooral in de eerste helft liet zien. In thuiswedstrijden spelen we natuurlijk altijd op de winst. Het liefst doe je dat met mooi voetbal, maar als we een draak van een wedstrijd met 1-0 win nen ben ik ook tevreden. Van daag lukte dat niet en dat is j am- mer, maar waaraan dat ligt is niet zo makkelijk aan te geven. Kapelle begon voortvarend. Al door Sjaak Sinke GOES - De zevende editie van de ABAB-businessrun is ge wonnen door Eric Goossen. De Zeeuws-Vlaming wachtte tot de laatste ronde en liet toen met een tempoversnelling iedereen ter plaatse. Meteen na de start van de meer dan tweehonderd deelnemers trokken Alwin Vermeulen en Leon Jacobse het peloton op gang. Na de eerste ronde van 1900 meter werd het pak aange voerd door Jan de Bart, Wim Nieuwkerk en Joost de Klerk. Op enkele meters volgden Arjan Beije, Floris Jan Koole en Alwin Vermeulen. Anjolie Wisse had weinig tegenstand en liep aan de zijde van Wim Besuyen ruim aan kop van bij de vrouwen. Na 3800 meter lag duatleet Wim Nieuwkerk nog aan de leiding waar hij gezelschap had gekre gen van Beije. Erik Goossen benutte de derde ronde om zich bij de koplopers te voegen. In de laatste ronde keek hij nog even de kat uit de boom en ging vervolgens in de aanval: ,,Ik snapte het zelf niet maar het ging erg makkelijk. Ik door Aector Dooms ZAAMSLAG - Frank Goedege bure groeide zaterdag in een enerverend duel in de tweede klasse tussen Zaamslag en 's- Ileer Arendskerke uit tot de man van de wedstrijd. De aan valler, 35 jaar inmiddels, was in Zaamslag niet te stuiten en had een groot aandeel in de 3-2-zege van zijn ploeg. Zo etaleerde de speler die al de cennia lang zijn voetballeven slijt in 's-ITeer Arendskerke zijn klasse bij het eerste doelpunt. Zaamslag had een verdiende voorsprong genomen, maar een hoogstandje van Goedegebure was goed voor de gelijkmaker. De linkerspits slalomde langs drie Zaamslag-verdedigers en gaf een perfecte voorzet op Ard Eversdijk: 1-1. ,,Als Frank in vorm is is hij moeilijk te verde digen", zei zijn trainer Marien Schroevers later. De 33e minuut zette de wed strijd op zijn kop. Jacco den Ha mer van Zaamslag ontsnapte aan zijn bewakers, snelde voor bij doelman Boonstra en bood Hamelink een niet te missen kans. De spits trapte de bal ech ter tegen de op de doellijn staan- door Joop van den Oudenhoven OOST-SOUBURG - Het eer ste persoonlijke kampioen schap van het biljartseizoen werd gewonnen door Jo Go- ris uit Vlissingen van BV Re- HaWe. Hij behaalde de titel in het driebanden derde klas se na een spannende finale. Marco Lobbezoo van Onda uit Krabbendijke werd op tweeduizendste van een punt tweede. Het persoonlijk kampioen schap driebanden derde klasse dat dit weekeinde werd gehouden in Sporthal de Belt in Oost Souburg ken de een spannend verloop. Tot in zesde ronde waren er nog vier kandidaten voor de eindzege. In die zesde ronde viel Paul Diepstraten van BV 't Raedthuys af door verlies tegen de latere kampioen Goris. Goris morste in de laatste twee rondes slechts één puntje, waar zijn tegen strevers Lobbezoo en Jan Rentmeester van OBK uit 's- Heerenhoek twee punten lie ten liggen. Gevolg was dat Jo Goris alsnog op gelijke hoog te kon komen met Marco Lobbezoo en door een beter moyenne de titel kon pakken Goris nam en passant ook de hoogste serie en het hoogste partij moyenne voor zijn re kening. Hij verdient hiermee een plaats in het gewestelijk kampioenschap dat in dis trict Zeeuws-Vlaanderen wordt gespeeld. Jan Rent meester werd derde en Cees Rooze van LBV na een desa streuze start, vierde. in de zesde minuut onderschep te Kapelle-spits Peter Willemse een terugspeelbal van Robert Rijnberg onderschepte en be heerst achter Terneuzense Boys-keeper Guido Vinke schoot, De wedstrijd brak door deze goal alles behalve open. Beide ploegen hadden heel veel moeite om de voorhoede te vin den en dat uitte zich in veel pas ses die onderschept werden. Terneuzense Boys had wel het iets betere van het spel, maar doordat er nauwelijks kansen kwamen bleef het in de eerste 45 minuten bij die ene goal. Direct na het begin van de twee de helft kwamen de bezoekers op gelijke hoogte via een wel heel gemakkelijk gegeven pe nalty. In de ogen van scheids rechter Koole wérd Mario de Fouw onderuit getrokken door Richard Uitterhoeve. Ralph Ze- gers benutte dit buitenkansje beheerst: 1-1. Terneuzense Boys-trainer Henk Ottens be sefte ook dat hij gelukkig moest zijn met de strafschop die zijn ploeg kreeg. „Dat was een ge kregen penalty. Hij kwam voor ons op een goed moment zo net na rust. Helaas gaf de scheids rechter aan de andere kant een nog minder terechte strafschop, waardoor we er uiteindelijk niets mee opschoten." Daarin had Ottens gelijk, want nadat Ryan de Regt Terneuzen se Boys vijf minuten voortijd op een 2-1-voorsprong had gezet (ook dit was een cadeautje, deze keer gegeven door Patrick Uit terhoeve die de bal finaal miste waardoor De Regt alleen op Ro nald Kole af kon gaan), had scheidsrechter Koole nog een verrassing in petto. Invaller Sander Rijswijk kreeg de bal aangespeeld in het strafschop gebied met Jeroen van derBroe- ke in zijn rug. De speler van Ka pelle liet zich met een schreeuw vallen en tot ieders verbazing wees Koole ook nu naar de stip. Rijswijk zelf zette de penalty om in 2-2. Bijna wist de thuisploeg zelfs alle drie de punten op sportpark Groene Woud te houden, maar aanvoerder Niels Kole mist in blessuretijd, na een goede voor zet van Danny Nouse, oog in oog met Vinke. Ondanks het matige spel van zijn ploeg denkt Van Keulen hoog te kunnen eindigen dit sei zoen. „Wij moeten toch wel top drie kunnen eindigen. Onze selectie is redelijke intact geble ven en we willen graag weer te rug naar de eerste klasse." Ook zijn collega Ottens ziet voor zijn ploeg de nodige perspectieven. „Wij willen voor een periodeti- tel gaan. Ik denk dat wij tot de betere ploegen in de klasse be horen. Volgende week treffen we Zaamslag. Normaal gespro ken moet we die ploeg kunnen pakken", sprak de trainer strijdlustig. Kapelle-Terneuzense Boys 2-2 (1-0 6. Peter Willemse 1-0, 51. Ralph Zegers 1-1 (strafschop), 83. Ryan cle Regt 1-2, 87. Sander Rijswijk 2-2 (strafschop). Scheidsrechter: M.A. Koole (Tiel). Gele kaart: Albert de Troije (Kapelle), Jeroen van der Broeke, Jordi Goossen en Robbie Jonkman (allen Terneuzense Boys). Aantal toeschouwers: 75. Kapelle: Ronald Kole; Hans Tolhoelc (46. René van Boven), Richard Uil- terhoeve, David den Hollander, Martijn van Zweden (78. Rob Oostrom); Albert de Troije, Danny Nouse, Niels Kole, Jon Herselnmn; Peter Willemse (69. Sander Rijswijk Ruud Hoogesteger. ben gaan sprinten of het een 800 meter was en heb niet meer om gekeken." Arjan Beije finishte op een zestal seconden op de tweede plaats. Wim Nieuwkerk pakte de derde plaats. Anjolie Wisse, afkomstig uit 's-Heer Hendrikskinderen, was even op familiebezoek en pakte een wedstrijdje mee bij haar voormalige club AV'56. Wisse, sterk afgetraind na haar wat te leurstellende deelname op het EK in München, keek echter al weer uit naar het volgende baanseizoen. Binnenkort neemt ze deel aan aantal lange crossen om zo voldoende inhoud te krij gen voor de 1500 meter op de baan. De winst van Wisse samen met de zege van Erik Goossen en de tweede plaats van Arjan Beije was ruim voldoende voor de eindzege in de categorie ge mengde teams.John Vermeule liep in Goes zijn tweede wed strijd dit jaar nadat hij eind mei in Middelburg zijn rentree had gemaakt. Een scheurtje in zijn kuitspier verhinderde deelname aan de Boulevardloop maar na twee weken training voelde hij zich fit genoeg om weer een wedstrijd te lopen. de Walter de Kok. Meteen daar na lag de bal in het Zaamslag- doel. Een verre bal verraste Da vid de Haan, waarna Stefan van de Velde Arendskerke met een lob over doelman Corstanje op 1-2 zette. In de tweede helft ging er meer dreiging uit van Arendskerke. In de eerste minuut waren er twee snelle reflexen van doel man Corstanje nodig op inzet ten van Van de Velde om zijn ploeg in de wedstrijd te houden. Een makkelijke toegekende strafschop door de overigens goed leidende scheidsrechter G. Wisse uit Koudekerke zorgde via Den Hamer echter voor de 2-2. Vijf minuten voor tijd pakte de buitenspelvalbij Zaamslag ver keerd uit. Invaller Marco Goe degebure schoot tegen de on derkant van de lat, waarna de terugspringende bal via Zaamslag-speler JaapPijpelink over de doellijn ging: 2-3. 's-Heer Arendskerke: Wijbrand Boonstra; Dennis op 't Hof, Walter de Kok, Richard de Jager, Rob Landa; Stefan van de Velde, Jan van de Klooster, Ard Eversdijk, Patrick Nieuwenhuijze (82. Menno van Til burg), Mark Nieuwpoort (65. Marco Goedegebure), Frank Goedegebure. Mario de F ouw van Terneuzense Boys (links) speelt de bal af naar een medespeler. Kapelle-spelers Niels Kole (midden) en Martijn van Zwe den kijken toe. foto Dirk Jan Gjeltema door Roeland Alders MIDDELBURG - Tycho Burgerhoff en Henrik Porte zijn winnaar geworden van het Kroegentoernooi in Middelburg. De spelers, beiden uitkomend voor het eerste team van Middelburg, eindigden weliswaar gelijk met het tweetal Johan en Kees de Wolf, maar in het onderlinge duel hadden Burgerhoff en Porte met 2-0 gewonnen en dat gaf de doorslag. Het toernooi, gespeeld in de cafés The Duke en Van Toen en Van Nu aan de Middelburgse Vlasmarkt, telde slechts zeven tweetallen. Alleen spelers van de organiserende vereni ging Middelburg en schakers van de schaakvereniging Vlissingen waren van de partij. Al snel stond het belangrijke duel tussen, de gebroeders De Wolf en het tweetal Burger- hoff/Porte op het programma. Kees de Wolf nam te veel risico, waardoor hij een pion verloor. Uiteindelijk moest hij zijn tegen stander de hand schudden. Johan de Wolf liep achter de feiten aan en verspeelde te veel tijd waardoor hij de tijdslimiet over schreed. In een spannend duel in de laatste ronde tus sen Willem-Jan Pannekoek en Bert Hende- rikse tegen de koplopers Burgerhoff/Porte werden de punten gedeeld. Tycho Burger hoff stond goed tegén Henderikse, maar moest genoegen nemen met een remise. Ook Porie stond goed, maar ook hier werd beslo ten tot remise. Door dit gelijkspel kwam het tweetal De Wolf/De Wolf nog wel op gelijke hoogte met Burgerhoff/ Porte, maar doordat verloren werd van dit tweetal waren de laatst ge noemden de winnaar. De broers De Wolf werden tweede voor het duo Pannekoek- /Henderikse. Het laatste duo moest in een barrage om de derde plaats nog flink zwe ten. Pas na twee barrages werd het Vlissingse tweetal Ewoud van Hecke/Henrik Wester- weele verslagen. van onze sportredactie VLISSINGEN - Wemeldinge en Wissenkerke zijn na twee speel dagen de verrassende leiders in de vierde klasse A van het zater dagvoetbal. Wemeldinge ver sloeg Nieuwland met 3-2 en Wissenkerke won met 4-3 bij SPS. bi 4B gaan DVO en Chris- landia zonder puntenverlies aan de leiding. Smerdiek her stelde zich via een 5-0-zege bij Vrederust knap van de neder laag van vorige week. Nieuwland-Wemeldinge 2-3: Dries Koole opende na ruim een kwartier de score voor de bezoe kers, maar Nieuwland kwam via Bart Jan Kroes binnen drie minuten weer op gelijke hoogte. Het counterende Wemeldinge kwam na rust door Ferry van de Sluis op 1-2 en drie minuten la- terop 1-3 do or Wouter Dage vos. Richard Jacobs tekende weer drie minuten later vanaf elf me ter voor 2-3. SPS-Wissenkerke 3-4: In de 40e minuut werd het 1-0 door Sjaak Quist, maar in de slotminuut van de eerste helft tekende Mar cel van Hekken nog voor 1-1. Quist schoot zeven minuten na de thee keihard op de lat en terwijl de thuisclub nog aan het treuren was, counterde Wissen kerke zich via opnieuw Van Hekken naar 1-2. Diezelfde van Hekken tekende twee minuten later ook voor de 1-3. Invaller Mark van Leeuwarden zorgde na een uur spel voor 1-4, maar via René van Vossen (68e min) en Erwin Feytel (89e min) kwam SPS nog sterk terug. SPS had de pech dat arbiter Houdé een der de treffer van Quist in blessure tijd niet toekende, omdat hij constateerde dat deze buiten de speeltijd was gemaakt. Heinkenszand-Colijnsplaatse Boys 4-2: Nigel Holmes tekende voor de 1-0 ruststand. Gerben Menheere maakte er vijf minu ten na de thee 2-0 van en tien mi nuten later 3-0. Halverwege de tweede helft werd het zelfs 4-0 via opnieuw Holmes. Heinkens- zand nam daarna gas terug en Atletiek Goes ABAB-businessrun. 7.8 km, man nen: 1. Erik Goossen (Limit Fotografie 1) 25.01, 2. Arjan Beije (Limit Fotografie 1) 25.08, 3. Wim Nieuwkerk (Koole Sport) 25.14, 4. Alwin Vermeule (PWG 1) 25.20, 5. Jan de Bart (PWG 1) 25.36,6. Joost de Klerk (PWG 1) 26.00, 7. Remy Vasseur (Koole Sport) 26.02, 8. Ronald Ovaa (Koole Sport) 26.22, 9. Perry Vermeulen (PWG 2) 26.52,10. Johan de Vlieger (Cafe Matisse) 27.08 Teams: 1. PWG 1 9, 2, Koole Sport 15, 3. Scheldebouw 1 30, 4. ZLM 39,5. De Regt Edelsmid 67. Vrouwen: 1. Anjolie Wisse (Limit Foto grafie 1) 28.13, 2. Sjaan Maartense (PWG 2) 31.28, 3. Annet Huisman (Limit Foto grafie 2) 32.03. Teams: 1Reclame Studio CJ 12, 2. PWG 12, 3. Limit Fotografie 25. Gemengde teams: 1. Limit fotografie 8, 2. PWG 15,3. Limitfotografie236. Biljarten Bowlen Het winnende duo van het Kroegenschaak, Henrik Porte (links, voorgrond) en Tycho Burgerhoff in actie tegen de uiteindelijke hekkenslui ters, Harry Faase en Marjo de Boer (rechts). foto Ruben Oreel Bowling Vereniging Middelburg. Maan dagleague: Pro shop Goes-Pelgrim 2 1- 3, Spruyt-lmtech 1-3, E-property-Hart van Middelburg 1-3, Fine line tattoo-Pets place 0-4, Kwik kwek kwak-Pelgrim 3-1, Computer service-Euro cars 4-0, Kapsa lon Duck-Hertel service 1-3. Stand na 6 games: Pets place 8, Imtech 7, Computer service 7, Hart van Middelburg 7, Pro shop 5, Pelgrim 5, Kwik kwek kwak4, Pel grim 2 4, Hertel service 3, Euro cars 3, Spruyt 1, E-property 1, Kapsalon Duck 1, Fine line tattoo 0. Dinsdagleague: Lam- mers-Pulse audio 0-4, Toyota de Jonge- -Boogaard 3-1, Hoveniersbedr. Souburg-van der Zwan 3-1, Rechter- hand-Suzuki 1-3, Purno's-The unknown 1-3. Stand na 3 games: Pulse audio 4, Toyota de Jonge 3, Suzuki 3, Hoveniers bedrijf 3, The unknown 3, Boogaard 1, Rechterhand 1, van der Zwan 1, Purno's 1, Lammers 0. Woensdagleague: Bigge- kerke-Poseidon 3-1, Theo maakt 't-Ver- go sport 3-1, Morena-van Kampen Schoenen 1-3, Taekwondo-Johns 4-0, Auto Louwerse-de Voogd 0-4, Schrob- een kwartier voor tijd werd be in de rebound van een straf schop van Koen Wisse doorRo bert-Jan van de Genugten 4-i In de slotminuut zorgde Koe: Wisse nog voor 4-2 Mevo-Borssele 3-2: MatthiL Heeres tekende na een kwartié voor 1-0 en via twee treffers va: Bouba Keita 19 en 2 6e min) lie: Mevo verrassend simpel uit 3-0. De bezoekers leken klopt, maar één minuut na 3-0 kopte Kees de Ruiter in gen doel (3-1) en in de eerste mi nuut na rust tekende William Boone al voor 3-2. DVO'60-Wolfaartsdijk 5-1: Df eerste twintig minuten waren voor Wolfaartsdijk en de 2-0- ruststand door John Hartman en Hakim Didi was dan ot flatteerd. De 3-0 van opnieiut Hartman besliste de wedstrijd Na de 4-0 van Azaimè werd hel: door Arnold van Gemerden n- 4-1 en via Rachid Didi 5-1. Stavenisse-Chislandia 0- Sonneveld tekende na vijf mi nuten voor de 0-1maar pas vla! voor tijd ging de winst via doel punten van Otto en Huitkar de finitief naar de bezoekers. Hoedekenskerke-Smerdiek 2- 2: Een knap hakballetje var Fred Velkers leverde na 11 nuten 1-0 op en halverwege df eerste helft tekende hij uit eet scrimmage ook voor de 2-0, Gert Jan van Ham miste vijf minuten na rust een strafschop voo: i Smerdiek, maar een kwartïe voor tijd werd het toch 2-1 doe Niels Hage. De thuisploeg ver zuimde vervolgens opnieuw a! stand te nemen, 'waardoor a blessuretijd Elmar van de Griel nog gelijk kon maken. Krabbendijke-DSE 3-2: Marti Bal opende na twintig minute de score voor de thuisploeg maar twee minuten later wt het 1-1 door een benutte stral schop van Rasenberg. Marti Bal (60e min) en Hein Lobbezo (67) drukten het overwicht va de thuisclub na rust in treffe: uit, maar omdat de bezoekei via Kant ook nog tot 3-2 terui kwamen, kwam de thuisploe toch nog in problemen. belerke-Zandee en de Kuyper3-1, Mor: .onderh.bedr-Timmermans 3-1, He wegh-Full house 3-1. Stand na 6 game; Mont.onderh.bedr. 7, Schrobbelerke' Herwegh 6, de Voogd 6, Full house5, v; Kampen Schoenen 4, Taekwondo 4, Ve gosport 4, Poseidon 4, Theo maakt'li Morena 3, Biggekerke 3, Johns 3, Tirr: mermans 2, Zandee en de Kuyper 1, Aut Louwerse 1. Donderdagleagu: Eastman-Kruitmolen 2-2, Fonsies-Reke ning 2-2, EPZ 2-Wondergem 0-4, Epz-Au to Ram 3-1. Stand na 6 games: Kruitmc- len 6, Fonsies 6, EPZ 6, Wondergem' Auto Ram 4, Rekening 2, Eastman 2,EPi 21. Futsal Eindstand persoonlijk kampioenschap driebanden derde klasse: 1. Jo Goris - ReHaWe, 7 gespeeld -9 punten, moyen ne 0.378, hoogste partij 0.714, hoogste serie 7; 2. Marco Lobbezoo ONDA, 7-9, 0.376, 0.476,3; 3. Jan Rentmeester OBK, 7-8, 0.326, 0.512, 4; 4. Cees Rooze LBV, 7-8,0.298,0.392,3; 5. Paul Diepstraten 't Raedthuys, 7-6, 0.274, 0.350, 4; 6. Roel Raas LBV, 7-6, 0.266, 0.454, 4; 7. Rob Tupanwael ReHaWe, 7-5,0.303,0.487,3; 8. Jan Riemens ALM, 7-5,0.248,0.322,4. Teamcompetitie district Walcheren de Bevelanden. Klasse B1 Driebanden: LBV 1-LBV 2 2-5; Scheldezicht 1-De Sport visser 1 4-3; ALM 1-De Herberg 1 0-7; OBK 1-BV Zierikzee 1 4-3; VEGABV 1-VEGABV 2 5-2. Klasse B2A: LBV 3-De Sportvrienden 1 5-2; Scheldezicht 2-OBK 2 4-3; De Vier Linden 1-Delta 1 0-7; De Sportvisser 2-De Herberg 2 5-2. Klasse B2B: LBV 4-TOG 1 5-2; OBK 3-OHGL 1 5-2; VEGABV 3-DOSov. 1 2-5; 't Raedthuys 1-OKK1 5-2. Klasse C1 Libre en kader 38/2: VEGABV 4-VEGABV 6 5-2; VEGABV 5-DOSnieuwk. 1 3-4; Windenburg 2-Distr.team Wal.deBev 1 5-2. Klasse C2A Libre: Delta 2-De Sport visser 3 5-2; 't Raedthuys 2-Scheldezicht 3 0-7. Klasse C2B: VEGABV7-ReHaWe 2 7-0; De Toekomst 3-OBK 4 7-0; OHGL 2—'t Raedthuys 3 2-5. Klasse C3: OHGL 4-OHGL 3 3-4; TOG 2-Delta 3 2-5; HIO 2-OBK 5 5-2. Klasse C4A: LBV 5-TOG 3 2-7; ALM 4-De Vier Linden 2 2-7; VE GABV 8-OKK 2 9-0; De Toekomst 4-Del- ta 4 9-0; Dampoort 2-Scheldezicht 4 8-1 De Herberg 4-DOSov. 2 6-3. Klasse C4B: Delta 5-Scheldezicht 5 4-5; OKK77 1-De Herberg 5 7-2; De Sportvisser 4-HIO 3 2-7; Avontuur 3-ALM 5 9-0. Klasse C5: De Herberg 6-'t Raedthuys 49-0; De Her berg 7-OKK3 4-5. Regio Walcheren. Eerste klasse: Hebu; port-Oostkapelle 8-4, Westkapelle Emergo 5-4, Arnemuiden-Bij de punl2-2 Alfonds/Zuidwest negen-Jong Ambon! 1, Murre/de Visser-Taxicentrale 5-! Domburg-VZV/Hydrofa 12-6. Tweed, klasse: vv Hebusport-WEA 19-3, Ontop de Dwaes 4-3, Garderen/Dekker-WestL pelle 2 5-0, WZP-Toma 3-3, Café 'tFusl VZV/Hydrofa 2 8-1. Derde klasse: Vac uus/ABC Decor-Thermo products 9- VAW-Woontrend Zeeland 3-6, Dombun i 2-Garderen/Dekker 2 9-6, Baderie-Draad krabbers 14-2, Café Stout-PSVW2-3,Al kerdaas kado-Schinkel assurantie 2 4-3 Vierde klasse: BVR groep-de Stoof 10- VZV/Hydrofa 3-Dauwendaele 2 12-0, V) Hebusport 2-SSVW 3-4, Uiterton-fcLae rens 2 7-5, Varian Chrompack-EPZ 6-2 Dekker/Tramper-VPV 3-8. Vijfde klasse Westkapelle 3-De goede vrienden 4-: (correctie), Café Albatros-NDW advoca ten 8-5, De goede vrienden-Atofina 8-5, Toma 2-Westkapelle 3 2-5, Vanuus/ABC decor 2-Gouwe gheyt 4-4, VAW 2-fcZea land 8-2, fc Miniatuur-Uiterton 2 9-8. Zes de klasse: Schinkel assurantie 3-VZV/Hy drofa 4 3-3, Jong Arnemuiden-Provincif Zeeland 10-1, Domburg 3-Uiterton Partner advies-Draadkrabbers 2 0 5, Laurens 3-jd Janse 6-8, vd Sluis grond werk-Westkapelle 4 2-3, Schaken Middelburg. Kroegentoernooi: 1. Tycho Burgerhoff/Henrik Porte 10 punten uit partijen, 2. Johan en Kees de Wolf 10,3 Willem-Jan Pannekoek/Bert Henderiks? 8, 4. Ewoud van Hecke/Henrik Wester weele 8,5. Martin de Bock/Raymondvai der Ven 4,6. Fred Ambachtsheer/Tjittefli Boer 1,5, 7. Harry Faase/ Marjo de 0,5. AXEL - Maarten Goovaert uit Wetteren was zaterdag in de ne gende en laatste ronde van df RES-cross op het circuit bij Ax el weer superieur in de 125cc- klasse. De Belg gaat de finale in met eer straatlengte voorsprong o( Maikel van de Goor uit Vlissin gen, die zaterdag in de steed: beter rijdende Sander de Bras (Zaamslag) zijn meerdex-e moes! erkennen. In de tweede manche slaagde Braai er zelfs in even de leidir in handen te nemen. Vasthouj den kon de jeugdige renner dij voorsprong nog niet. Van d Goor werd in Axel derde in he algemeen klassement.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 22