pzc Van Rumst wil vooral opvallen Nieuwe uitdaging Cheuk-A-Lam Utrecht trefzeker Zwaarbevochten zege Ganseman/V an Schelven Aanwinst van Terneuzen hoopt op aanbieding van profclub Kampioen Celtic lijdt zeldzame nederlaag Tweede plaats Vereecken in zijn laatste wegwedstrijd uitslagen agenda wb 17 woensdag 11 september 2002 Johan van Rumst (rechts) hoopt binnenkort achter de spitsen te gaan spelen. Op die positie wil hij zich het liefst in de kijker spelen. foto Charles Strijd door Peter van Kouteren TERNEUZEN - Johan van Rumst (24) genoot zijn voetbal opleiding in de jeugd van Loke ren en Anderlecht, kwam vijf jaar achtereen in de Belgische nationale jeugdploeg uit en speelde zeventig wedstrijden in de hoofdmacht van Beveren. De jongste aanwinst van Terneuzen sloot het vorig seizoen af met een uitwedstrijd tegen Ander lecht en droomt nog altijd van een loopbaan als prof. „Ik hoop dat ik me hier weer in de kijker kan spelen." Hij traint nog geen drie weken mee bij Terneuzen, maar heeft zijn eerste twee duels in de hoofdklasse al wel erop zitten. Als voorstopper maakte hij te gen SV Meerssen zijn debuut, waarna de Belg ook in de thuis wedstrijd tegen OJC Rosmalen in het hart van de defensie be gon. Na de rust van het duel met OJC schoof Van Rumst door naar het middenveld, waar hij GLASGOW - Celtic heeft in de Schotse comptitie een zeldzame nederlaag geleden, en ook nog tegen een andere tegenstander dan de eeuwige rivaal Glasgow Rangers. Motherwell bleek voor eigen publiek gisteravond te sterk voor de landskampioen, die in de vorige vijf wedstrijden nog geen punt had verspeeld: 2-1. De doelpunten vielen pas in het laatste kwartier. Eerst twee voor de thuisclub, door Shaun Fagan en James McFadden (strafschop), pas drie minuten voor tijd ook eentje voor Celtic. John Hartson was de maker. De Rangers kunnen vandaag de eerste plaats overnemen als ze thuis winnen van Hearts. ANP achter de spits een goede indruk achterliet. „Ik voel me iets min der op mijn gemak als voorstop per", blikt hij terug op zijn eer ste duels in het rood-zwart. „Ik doe het in het belang van de ploeg, maar heb eigenlijk altijd centraal op het middenveld ge speeld." Johan van Rumst spreekt van een eigen misrekening, waar door hij afgelopen zomer bij verschillende profclubs buiten de boot viel. „Ik ben in gesprek geweest met Westerlo, Ronse en Cercle Brugge", vertelt hij „Het is een beetje mijn eigen fout dat ik op dit moment zonder prof club zit. Via Danny Magito, mijn schoonbroer, ben ik hier terecht gekomen. Ik heb de voorzitter mijn woord gegeven dat ik zeker tot nieuwjaar blijf. Ik heb nog steeds contact met spelersmakelaars en ook ander halve maand de tijd om een contract bij een profclub te te kenen. De voorzitter heeft toe gezegd te zullen meewerken als ik een andere club heb. Maar als het niets wordt, speel ik hier een heel seizoen." De in Stekene woonachtige Belg zag Terneuzen in voorgaande j aren verschillende keren spelen en wist waaraan hij begon. „Het niveau is te vergelijken met dat van de top derde klasse en de on derste regionen van de tweede klasse in Belgie", weet hij. „Het is wel een aardig niveau. In wed strijden van de eerste klasse (de hoogse Belgische klasse) wordt iets meer gevoetbald. In de hoofdklasse komt het meer aan op het uitvechten van onderlin ge duels." „We hebben een beetje een valse start gemaakt"maakt hij de ba lans op na de eerste twee duels. „In de eerste wedstrijd hebben we wat geluk gehad, toen SV Meerssen een strafschop miste. Maar ik was ervan overtuigd dat we tegen OJC Rosmalen drie punten zouden halen. We zou den ze direct bij de keel grijpen. Ik weet ook niet wat er aan de hand was. We hebben maar twintig minuten goed gevoet bald. Er zit toch kwaliteit ge noeg in deze ploeg. Op zich moe ten we bij de eerste vijf kunnen eindigen. Er sukkelen alleen te veel spelers met blessures. Ik denk dat er daardoor hoogstens veertien man op de training zijn." Van Rumst: „Er wordt niet zo heel anders dan bij Beveren ge traind. In Belgie wordt bij veel clubs van kegel tot kegel gelo pen, maar bij Beveren niet. We lopen hier ook veel. Alleen wordt dat ingepast in allerlei trainingsvormen. Er wordt vooral veel op balbezit in de korte ruimte getraind. Dat de den we bij Beveren ook." Op tien „Ik ken de trainer heel goed. Hij speelde in het eerste elftal van Lokeren, toen ik er in de jeugd speelde. Ik heb van mijn twaalf de tot zeventiende jaar in de na tionale ploeg van Belgie ge speeld. Op tien", klinkt het in voetbaltaal. „Toen de trainer hoorde dat ik geen club had, heeft hij me ge beld. Ik ben geen echte afwer- ker, maar meer een man van de assist. Ik heb drie maanden niet getraind en ben conditioneel nog maar op tachtig procent. Ik ben wel voor mezelf bezig ge weest, met duurloopjes en sprintjes. Maar dat is toch nog iets anders dan wedstrijdritme. Als ik fysiek honderd procent ben, is het de bedoeling dat ik achter de spitsen ga spelen." Op die positie hoopt Van Rumst op een hernieuwde kennismaking met het prof metier. „Het is aan mij om op te vallen", beseft hij. „Op dit moment werk ik niet. Dat kan natuurlijk niet zo blij ven. Daarom wil ik proberen weer aan een nieuwe profclub te geraken. Als dat niet lukt, moet ik iets anders verzinnen. Maar daar ga ik eerlijk gezegd niet vanuit." door Willy van Leeuwen KAPELLE - Hans Ganseman en Chantal van Schelven hebben een krappe zege behaald in de categorie gemengd dubbel 517+ van de Zeeuwse dubbelkampi- oenschappen in Kapelle. Na de eerste set, die Ganseman/ Van Schelven moesten prijsge ven met 2-6 aan Michel Pikaar en Linda Meeuwissen uit 's Heer Hendrikskinderen, werd het nog een spannende strijd. Voor al in de beslissende derde set was het een echte thriller. Gan seman en Van Schelven kwamen op een 5-0-voorspi'ong en op 40-0. Daarmee waren er drie matchpoints voor het duo, maar geen daarvan kon verzilverd worden. Het paar verloor zelfs de game en Pikaar en Meeuwis sen knokten zich terug tot 5-5 en 6-6. Het duurde tot 11-9 in de tiebreak voordat Ganseman/ Van Schelven de overwinning konden pakken. Deze zwaarbe vochten zege is goed voor een plaats bij de laatste vier kop pels. Ook Helen Clausing en Jan Pij- van onze sportredactie UTRECHT - Het eerste thuisvoordeel van dit seizoen voor FC Utrecht was gisteren meteen een dubbel voordeel. De nieuwe Zuidtribune werd voor het duel met De Graaf schap (4-0) geopend, waar door zo'n 8000 toeschouwers meer dan voorheen de Gal genwaard in kunnen. De stei le tribune doet 'Engels' aan. De sfeer inspireerde: binnen twee minuten was het al 1-0. Dirk Kuyt was ervoor ver antwoordelijk. De aanvaller ontdeed zich handig van doelman Wevers, die Kuyt vervolgens alleen nog maar kon neerleggen. De toege kende strafschop benutte de Katwijker zelf. De start van Utrecht was weliswaar overrompelend, pelink deden goede zaken. Ze speelden een aantrekkelijke driesetter tegen Christa Offrin- ga en Rens de Klerk. Offringa en De Klerk wonnen nog wel de eerste set met 5-7, maar zagen daarna Clausing/Pijpelink nog tweemaal voorbijkomen met 7-6 6-3. Clausing/Pijpelink werden hierdoor eveneens halve finalist. Jiska van Brink en Niels de Wa ter schakelden Sabrine en Carlo de Marco uit in het gemengd dubbel 6 17+. Het duo Van Brink/De Water won nipt met 6-4 7-6 en gaat zo door naar de kwartfinales. Paul d'Hooghe en Michiel van der Windt bereikten de laatste acht bij de mannen dubbel 5 17+. Beide koppels waren goed op dreef. In de eerste set boekten d'Hooghe en Van der Windt een 6-3-setwinst. Daarna was het de beurt aan Ronald Aarts en Martij n Hendriksen om de setwinst op zak te steken met 2-6. Uiteindelijk sleepte het duo d'Hooghe/Van der Windt er nog een 7-5-overwinning uit in de derde set. Hierdoor plaatsten ze zich voor de kwartfinales. het vervolg was een stuk tammer. In de twintigste mi nuut werd Utrecht gewekt, door een makkelijk gegeven strafschop van arbiter Bos sen. Hij zag kwaad in een lichte botsing tussen doel man Wapenaar en Zafarin van De Graafschap. Valejev deed wat Peter van Vossen normaal doet en ging achter de bal staan. Wapenaar red de. Wakker De thuisclub was wakker en ging weer aanvallen, met snel rendement. Verdediger Vreven kwam sterk op en gaf keurig voor op de duikende Igor Gluscevic, 2-0. Tanghe zorgde aan het begin van de tweede helft voor de 3-0. Een kwartier voor tijd maak te uitblinker Kuyt er met het hoofd nog 4-0 van. NIEUW-NAMEN - Eric Ver eecken wil er de komende Zeeuwse ATB-competitie nog één keer keihard tegenaan. Dat vertelde de Hulstenaar gister avond na afloop van de Grote Scheldeprijs in Nieuw-Namen, waarin hij achter de Belg Pa trick Bolssens als tweede was geëindigd. Reeds eerder nam Vereecken afscheid van de ac tieve wielersport, maar telkens keerde hij weer terug. „Maar nu is het echt definitief." De wedstrijd in Nieuw-Namen was de allerlaatste die Ver eecken op de weg reed. Immers, komende vrijdag vertrekt de Zeeuws-Vlaming voor een va kantie naar Cuba. Vlak voor de start van de Zeeuwse ATB-com petitie keert hij dan terug om nog aan die wedstrijdenreeks deel te nemen. „Ik heb een goede sponsor als ATB 'er en in de com petitie kan ik dan wat voor hem terug doen. Daarna is het dan echt definitief voorbij. Volgend jaar kom ik niet meer terug op de weg", verklaarde Vereecken, die opnieuw als favoriet over enkele weken van start zal gaan in de ATB-competitie. Daarvoor is hijondanks zijn 3 7 jaar, nog steeds te gretig. Van cadeautjes weggeven heeft Ver eecken nooit gehouden, hijn zal I dat ook nooit doen. Daai'om zal jij nog één keer tot het uiterste I gaan om ook zijn laatste deelna- I me aan deze overwinterings competitie in stijl af te sluiten. Over de vorm heeft Vereceken nog steeds niet te klagen. Dat I bewees hij gisteren in de Grote Scheldeprijs. Immers, de wed strijd was amper van start ge gaan of een viertal coureurs had al het hazenpad gekozen. Eric Vereecken zat er bij, ondanks dat hij zich vlak voor het vertrek I nog twijfelde (het regende na- I melijk) of hij wel mee zou doen. Samen met drie Belgische cou reurs (Patrick Bolssens, Rudy I van de Velde en Benny van Buynder) trok Vereecken al vrij j snel op avontuur. Pas toen het verschil was opgelopen naar j meer dan één minuut werd er I enig gas teruggenomen. De vier I vooraan hadden vrij spel (er i kwam geen tegenreactie uit het I peloton) en met nog een kilome ter of vijf te gaan besliste Pa trick Bolssens de wedstrijd. De Belg reed bij de overigen weg en werd niet meer achterhaald. Vereecken werd tweede. Snookeraar gaat competitie spelen in eredivisie door Koen de Vries 'S-HEERENHOEK - Hij loopt er al jaren tegenaan te hikken. Snookeraar Danny Cheuk-A- Lam (32) wil dolgraag een cen tury maken, maar het wil hem maar niet lukken. Met series van zeventig en tachtig heeft hij weinig moeite, maar de ma gische grens van honderd heeft hij in een officiële wedstrijd nog nooit overschreden. Ko mend seizoen moet het lukken, vindt hij. Cheuk-A-Lam, woonachtig in 's-Heerenhoek, gaat competitie spelen op het hoogste niveau van Neder land, bij Pompadour in Breda. Een century in een snooker- partij is te vergelijken met een serie van tien tijdens een wed strijd driebanden of met een doeltreffende vrijetrap vanaf dertig meter bij het voetballen. Het is kortom een prestatie om trots op te zijn, waarbij het pu bliek de handen stuk klapt. De afgelopen jaren kwam Cheuk-A-Lam uit voor STZ (snookerteam Zeeland) dat uitkwam in de op één na hoog ste klasse van Nederland. Het team viel aan het eind van het afgelopen seizoen uit elkaar omdat de opgave te zwaar werd. STZ moest namelijk op doordeweekse avonden haar uitwedstrijden spelen in Nij megen, Zevenaar, Heerlen, Den Haag, Spijkenisse, Rot terdam, Den Haag, Sliedrecht, Ede, Eindhoven en Breda. Cheuk-A-Lam: „Aan het eind van het seizoen vroegen we ons af waarom we het eigenlijk nog deden. We konden niet meer promoveren, we konden niet meer degraderen en we kwa men 's nachts om drie of vier uur thuis. Het was niet te doen, want 's morgens moesten we gewoon weer aan het werk. We zijn er toen maar mee gestopt. Beetje sterker De snookeraar legde zich daar echter niet bij neer. Toen hij in april tijdens het NK gevraagd werd voor het eerste team van Pompadour uit Breda, hoefde hij niet lang na te denken. „Pompadour speelt in de ere divisie en de wedstrijden zijn altijd in het weekend. Boven dien speel je tegen de top van Nederland. Dat is wat ik altijd gewild heb." Hij noemt zichzelf een subtop- Danny Cheuk-A-Lam: „Met Pompadour speel ik tegen de top van Nederland. Dat is wat ik altijd gewild heb.' per. Cheuk-A-Lam staat rond de 24e plaats van de nationale ranglijst en weet dat de abso lute top ver verwijderd is. „De beste spelers zijn pure profs, die vijf a zes uur per dag trai nen. Als ik geluk heb, train ik net zo veel in een week. Ik wil wel meer gaan trainen, maar momenteel trek ik het even niet." Desondanks wordt hij elk jaar een beetje sterker. Vo rig jaar won de inwoner van 's- Heerenhoek veel partijen in de hoofdklasse en schreef hij een landelijk A-toernooi (in Hil versum) op zijn naam. Zo langzamerhand is Danny Cheuk-A-Lam een beziens waardigheid in de Zeeuwse snookerwereld. Het aantal spelers dat de sport fanatiek beoefent, is op de vingers van één hand te tellen. „Wezijnnog met drie man. Naast mij trai nen Marcel Mouwen en Jacco de Visser nog fanatiek. We gaan ook naar toernooien bui ten de provincie. Vroeger be stond de top van Zeeland uit wel twintig man. Voor mij was het een uitdaging daar bij te komen. Nu ik er eenmaal bij hoor, is het grootste gedeelte gestopt. Heel jammer." Laag pitje De teloorgang van het snooker is in Zeeland snel gegaan. Cheuk-A-Lam noemt tal van namen van spelers die in het recente verleden een aardig balletje konden stoten: Adriën Kant, Charles Baars, Joop Rijpsma, Evert de Kok, Marco Millenaar, Rudy Loontjens, Peter Dingemanse, Abel van de Sande, Johan van Oorschot. Ze zijn gestopt of hebben hun activiteiten op een laag pitje gezet. Ook het aantal snookertafels is in Zeeland sterk teruggelopen, weet Cheuk-A-Lam. Zo ston den er vroeger in het Middel burgse Cue Action dertien ta fels, nu zijn het er nog vier. In Vlissingen zijn er nog drie van de vijftien over, in Goes nog acht van de dertien. De twee gelegenheden waar in Zierik- zee gesnookerd kon worden zij n gesloten en ook in Zeeu ws- Vlaanderen zijn de mogelijk heden in vergelijking met en kele jaren geleden zeer be perkt. „Wat we nodig hebben is een soort Raymond van Bame- veld. Hij is in het darten een wereldtopper geworden, waardoor die sport in Neder land opeens heel populair foto Dirk-Jan Gjeltema werd. Zo iemand hebben we bij het snooker ook nodig." Ondanks de neergang moet die century er zo snel mogelijk ko men. „Ik verwacht hem dit jaar. Ik word steeds constanter, de kans dat het lukt wordt steeds groter. Als het dit jaar niet lukt, eet ik mijn keu op", zegt hij gekscherend. Zijn hoogste score van 94 staat in middels al vier jaar. Dat het niet lukt, heeft niets te maken met zijn capaciteiten van snookeraar. Het is een mentale kwestie ..Met een se rie van tachtig heb ik weinig moeite. Maar als de honderd in zicht komt, gaan de zenuwen een rol spelen. En dan ga je missen", weet hij. „Het is een kwestie van één keer doen. Daarna zal het steeds makke lijker worden." Darts Utrecht. World Trophy. Mannen, twee de ronde: Van Barneveld (Ned) - Sören- sen (Den) 3-2. Tennis Salvador de Bahia. Mannen, 575.000 eu ro. Eerste ronde: Delgado (Par) - Gol- mard (Fra) 6-3 6-2, Mamit (VSt) - Daniel Mello (Bra) 6-27-5, Horna (Per) - Robredo (Spa) 6-1 6-3, Calleri (Arg) - Simoni (Bra) 3-6 6-3 6-3. Vrouwen, 605.000 euro Eerste ronde: Zuluaga (Col) - Neffa de los Rios (Par) 4-6 7-6 6-2, Casanova (Zwi) - Bartoli (Fra) 2-6 6-3 6-3, Matevzic (Slw) - Panova (Rus) 6-4 1-6 6-0, Loit (Fra) - Toe- liaganova (Oez) 4-6 7-5 6-2, Torrens-Va- lero (Spa) - Fernanda Alves (Bra) 6-2 6-1, Dechy (Fra) - Shaugnessy (VSt) 6-4 0-6 6- 4. Big Island. Vrouwen, 142.000 euro. Eerste ronde: Leon Garcia (Spa) - Kremer (Lux/1) 6-3 3-6 7-5, Schett (Oos/3) - Su- Wei (Tai) 6-1 6-1, Tu (VSt/5) - Drake (Can) 7-6 6-3, Reeves (VSt - Osterloh (VSt) 6-16- 2, Craybas (VSt) - Nejedly (Can) 6-3 6-3, Callens (Bel) - Bielik (VSt) 4-6 7-5 6-3, Se- quera (Ven) - Vento-Kabchi (Ven) 6-2 6-3 Shanghai. Vrouwen, 142.000 euro. Eerste ronde: Fernandez (Arg/3) - Lee (Tai) 6-3 6-4,Talaja (Kro/8) - Jie Hao (Chn) 6-0 6-1, Yoon Jeong Cho (ZKo) - Asagoe (Jap) 7-6 7-5, Koernikova (Rus/4) - Ditt- mann (Aus) 6-1 6-4, Mandula (Hon) - Mo- lik(Aus)7-56-1,Takase(Jap) - Mi Ra Jeon (ZKo) 6-4 7-5. Zeeuwse dubbelkampioenschappen in Kapelle. VD 617+: Van Garsel/Hoogeste- ger-Joosse/Suurland 6-2 7-5 VD 7 17+: Bish/Van de Heuvel-Baarends/Koomen 7-6 6-4. VD 7 35+: Koehorst/Rinsema- Geelhoed/Siereveld 6-3 6-4. VD 8 17+: Sanderse/Tax-Nieuwenhuyze/Van Sab- ben wo. MD 414+: Atoon/Flohil-Draaijer/ Potter wo. MD 5 17+: d'Hooghe/Van de Windt-Aarts/Hendriksen 6-3 2-6 7-5. GD 5 17+: Ganseman/Van Schelven- Meeuwissen/Pikaar 2-6 6-2 7-6. Clau- sing/Pijpelink-Offringa/de Klerk 5-7 7-6 6-3. GD 6 17+: Van Brink/De Water-De Marco/De Marco 6-4 7-6. GD 8 17+: Van de Wel/Hiensch-Theunissen/Kaat 6-3 6-2. Voetbal Betaald voetbal. Holland Casino Eredivisie. Feyenoord-Excelsior 4-1 (2-1). 12. Van Hooijdonk 1-0 (strafschop), 15. Van Hooijdonk 2-0,25. Pinas 2-1, 53. Pardo 3- 1, 90. Bombarda 4-1. Scheidsrechter: Luinge. Aantal toeschouwers: 43.1000. AZ-PSV 0-4 (0-3). 15. Ooijer 0-1, 37. Kez- man 0-2, 45. Kezman 0-3, 86. Vennegoor ofHesselink 0-4. Scheidsrechter: Wege- reef. Gele kaart: Meerdink, Opdam AZ Vogel, Hofland, Robben (PSV). Aantal toeschouwers: 7.480 FC Utrecht - De Graafschap 4-0 (2-0). 2 Kuyt 1-0 (strafschop), 27. Gluscevic 2-0, 50. Tanghe 3-0, 75. Kuyt 4-0. Scheids rechter: Bossen. Gele kaart: Bot (De Graafschap). Aantal toeschouwers: 18.000. Stand: PSV 3 3 0 0 9 7-0 Ajax 3 3 0 0 9 8-3 RKC 3 3 0 0 9 9-5 Feyenoord 3 2 1 0 7 8-3 RodaJC 3 1 2 0 5 5-4 FC Zwolle 3 1 2 0 5 3-2 FC Utrecht 3 1114 6-4 RBC 3 1114 4-3 Willem II 3 1114 3-2 NEC 3 1114 2-2 NAC 3 0 3 0 3 3-3 Vitesse 3 1 0 2 3 3-4 Graafschap 3 1 0 2 3 4-8 FC Twente 3 0 12 1 3-6 Heerenveen 3 0 12 1 4-8 Excelsior 3 0 12 1 2-7 AZ 3 0 12 13-9 Groningen 3 0 0 3 0 2-6 Gouden Gids Divisie. TOP Oss-Go Ahead Eagles 1-2 (1-0). 13. Guyt 1-0, 78. Leferink 1-1,85. Marbus 1-2. Scheidsrechter: Buiting. Toeschouwers: 3245. Gele kaart: Kuiper, Zijm (Go Ahead Eagles). FC Den Bosch - Stormvogels/Telstar 1-1 (0-0). 68. Jansen 1-0, 85. Mercimek 1-1. Scheidsrechter: Wiedemeijer. Toe schouwers: 4000. Gele kaart: Maximiano (FC Den Bosch), Samuel Stormvo- gels/Telstar). Stand aan kop: Emmen 3 3 0 0 9 8-3 ADO Den Haag 3 3 0 0 9 7-2 Stormv. 3 2 1 0 7 5-1 Heracles 3 2 0 1 6 11-5 Veendam 3 2 0 1 6 6-1 Duitsland. Bundesliga: Hertha BSC- Borussia M. 1-2, Bayern M.-1860 Mün- chen 3-1, Bremen-Nurnberg 4 - 1, Bo- chum-Dortmund 0-0. Wielrennen Roquetas de Mar. Ronde van Spanje. Vierde etappe, Aguilas - Roquetas de Mar: 1. Cipollini (Ita) 148 km in 3.33.32,2. Petacchi (Ita). 3. Glomser (Oos), 4. Zabel (Dui), 5 Svorada (Tsj), 6. Furlan (Ita), 7. Edo (Spa), 8. Freïre (Spa), 9. Aus (Est), 10. Blijlevens (Ned), 61 Moerenhout, 188. Tankink 3.27. Klassement: 1. Beloki (Spa) 11.07.11, 2. Zarrabeitia (Spa), 3. Igor Gonzalez de Galdeano (Spa), 4. Azevedo (Por), 5. Ser rano (Spa), 6. Jaksche (Dui), 7. Gutierrez (Spa) 0.09, 8. Zabel 0.12, 9. Heras (Spa) 0.14, 10. Vandevelde (VSt), 66. Moeren hout 0.59, 150. Tankink 7.13, 184. Blijle vens 19.06. Guéret. Ronde van de Toekomst. Zesde etappe, Saïnt-Amand-Montrond - Guéret: 1. Koehler (Fra) 147 km in 3.33.03, 2. Laurent (Fra) 0.55, 3. Munoz (Spa) 1.16, 4. Weening (Ned), 5. Fedrigo (Fra), 6. Petrov (Rus), 59, Eltink 1.25, 61. Ten Dam, 97. Dekkers 13.44. Klassement: 1. Koehler 19.30.06, 2. Wil son (Aus) 0.49, 3. Pozzato (Ita) 0.54, 4. Laurent (Fra) 1.00, 5. Petrov 1.03,6. Hus- hovd (Noo) 1.09, 29. Weening 1.39, 49. Ten Dam 1.49,57. Eltink2.01,97. Dekkers 24.27. Koszalin. Ronde van Polen. Tweede etappe, Gdynia - Koszalin: 1. Aug (Est) 246 km in 5.14.26, 2. Hunter (ZAf), 3. Lupeikis(Lit),4. Gronkiewicz(Pol 5. Vainsteins (Let), Klassement: 1. Hunter 9.16.30, 2. Aug 0.06, 3. Maciejewski (Pol) 0.08, 4. Nakaz- ny (Oek), 5. Stafiej (Pol). Desselgem. GP Briek Schotte. 1. Vanthourenhout (Bel) 155 km in 3.25.00, 2. Koerts (Ned) 0.06, 3. Heire- wegh (Bel), 6. Van Heeswijk 1.29. Nieuw-Namen. Grote Scheldeprijs voor vrije renners. A-categorie: 1. Patrick Bolssens (B), 2. Eric Vereecken (Hulst), 3. Benny van Buynder (B), 4. Rudy van de Velde (B), 5. Jurgen van Boven (B). B-ca- tegorie: 1Rudy Saelens (B), 2, Pascal de Wolf (B), 3. Peter de Boeck (B). C-catego- rie: 1Frank van Laethem (B), 2. Joost Pie- ters (B), 3. Petrus Roelandst (B). Zeilen Veerse Meer. Flash: 1. Erwin Veldman, 2. Stephan Veldman, 3. Pieter Asselmans, 4. Hinke van der Werf, 5. Raymond Dage- let. Splash A1: 1. Sven Goos, 2 Jessica Crul, 3. Gert Jan Veerman, 4. Michiel van de Meulen. Splash A2:1Jorne Knegt, 2. Marcel van Haaren, 3. Alfred Lachapelle, 4 Boudewijn Meyboom. Splash B: 1 Rik van Loo, 2 Mark Bonsink. 3. Tjerk San- berg, 4 Piet Hein Haaskens. woensdag- Atletiek Coopertest. Organisatie: atletiekvereni ging Scheldesport, Terneuzen. Locatie: atletiekbaan Zuidersportpark, Terneu zen. Aanvang-19.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 17