Sea Way n« ELOPAK www.pzc.nl/telefoongids www. pzc. n l/service PZC 22 BESTH WERK CONSULENT (MA/) Schipper, 2e schipper machinist en matroos PROCESOPERATORS (M/V) Quiz-vragenmakers en spelpresentatoren Spelpresentatoren: Quiz-vragenmakers: 4clandNct Maintenance engineer tkssS®1* Instructeur Auto (B) m/v Instructeur Motor (A) m/v MONTEUR Stichting Ter Weel Word jij onze nieuwe enthousiaste collega?! Verzorgende mt. zaterdag 7 september 2002 BESTH-Werk B.V. is een onderdeel van Het Reïntegratiebedrijf Midden-Zeeland (RMZ). Dit Reïntegratiebe- drijf voert in opdracht van de gemeenten op de Bevelanden en Tholen wettelijke taken uit op het gebied van de reïntegratie van mensen met een arbeidshandicap en/of langdurig werkzoekenden. Tot deze taken beho ren onder andere de uitvoering van de Wsw, de WIW, Begeleid Werken, l/D-banen en van toeleidingstrajec- ten naar (on)gesubsidieerde arbeid. Uitvoering van de WIW (Wet Inschakeling Werkzoekenden) vormt binnen Besth-Werk B.V. een belangrijk bestanddeel. Daarnaast beschikt Besth-Werk B.V. over een TTC (Test- en Trainingscentrum) waar cliënten hun vaardigheden kunnen toetsen en trainen. Wegens het vertrek van één van onze consulenten is er per 1 oktober 2002 binnen Besth-Werk B.V. plaats voor een in principe voor 36 uur, deeltijd is bespreekbaar Functie-inhoud U bent samen met uw collega-consulenten verantwoordelijk voor het gehele traject dat cliënten doorlopen in het kader van de uitvoering van de Wet Inschakeling Werkzoekenden (WIW). Uw werkzaamheden bestaan uit het voeren van intakegesprekken, acquireren van werkplekken, opstellen van trajectplannen, plaatsen van cliënten, administratief verwerken van gegevens via een geautomatiseerd cliëntvolgsysteem, bewaken en evalueren van het proces, begeleiden van ziekte en verzuim, initiëren van passende scholingstrajecten, stimuleren en realiseren van uitstroom naar reguliere arbeid en alle hiermee samenhangende en ondersteunende activiteiten. U legt en onderhoudt contacten met (potentiële) werkgevers cq inleners, opleidingsinstituten, gemeenten en andere uitvoeringsorganisaties. U onderhoudt de eigen deskundigheid door op de hoogte blijven van wet en regelgeving en het volgen van relevante cursussen en trainingen op het terrein van het werkveld. Uw werkzaamheden zult u met een grote mate van zelfstandigheid uitvoeren onder verantwoordelijkheid van de bedrijfsmanager en met ondersteuning van een team van administratief medewerkers. Functie-eisen - werk- en denkniveau op HBO-niveau, verkregen door opleiding en/of ervaring - enige jaren relevante werkervaring - affiniteit met de doelgroep - goede contactuele eigenschappen - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - in teamverband kunnen werken - stressbestendigheid, doorzettingsvermogen, flexibiliteit en accuratesse - beschikken over gemotoriseerd vervoer (i.v.m. de regionale spreiding van het werkveld) Arbeidsvoorwaarden Salariëring (voorlopig) conform de CAO-welzijn (schaal 21 - 32). Bruto salaris, afhankelijk van opleiding en werkervaring, min. 2.057,- en max. 2.646,- per maand bij een 36-urige werkweek, excl. 8% vakantietoeslag en andere CAO-conforme toeslagen. Informatie Informatie over deze vacature kunt u krijgen bij de bedrijfsmanager van Besth-Werk B.V., mevrouw drs. S. Verheij, telefoon 0113-250900. Sollicitatie U kunt uw sollicitatiebrief, voorzien van een actueel CV en gericht aan het Bestuur van Het RMZ, Postbus 222, 4460 AE Goes, tot uiterlijk donderdag 19 september 2002 opsturen t.a.v. de manager Personele- en Sociale Zaken, de heer S. F. Aarts. Sollicitatiegesprekken zijn gepland op 24 september 2002. Een psycho logische test zal onderdeel uitmaken van de procedure. Gezocht: Per 1 januari 2003 zoeken wij voor viskotter 'Vale rie' DK 588826D, een bemanning bestaande uit: een schipper, 2e schipper, machinist en matroos. Het schip vaart vanuit Boulogne-sur-Mer (Frankrijk) en Vlissingen. het schip beschikt over ongelimiteerd quota en zeedagen. Goede arbeidsvoorwaarden. Verdere inlichtingen op te vragen bij Rederij Jaczon - de heer A. Dekker Tel. 070-3064036 of 0621281272 Wegens uitbreiding van de praktijk zoeken we met spoed versterking van ons apotheekteam met een gediplomeerd apothekersassistente voor 36 uur per week in Apotheek Welsinge in Middelburg. Wij bieden je een prettige werkomgeving in een collegiale sfeer. Heb je belangstelling? Neem dan contact op met Dhr. J. L. Wentzel, apotheker. Telefoon 0118-623298 Adres: Apotheek Welsinge J. W. Thibautstraat 45, 4336 EA Middelburg apotheek-welsinge.nl Chemical Processing BV Sea Way Chemical Processing B.V., gevestigd in Vlissingen-Oost, is in januari 2000 opgericht als zelfstandige voortzetting van een al langer bestaand chemiebedrijf. Het bedrijf telt momenteel ca. 25 medewerkers, waarvan de helft werkzaam is in de productie van alkaansulfonaat, de basisgrondstof voor o.a. vloeibare zeep. De belangrijkste doelstelling van Sea Way Ls echter om met behulp van chemische technologie afvalstromen te verwerken. Zo kun nen uit bijvoorbeeld kunststofhoudende afvalstoffen 'zuivere' grondstoffen terug gewonnen worden voor nieuwe industriële toepassingen. Hiervoor zal een geheel nieuw en vooruitstrevend recyclingproces worden opgestart. In verband met de uitbreiding van productieactiviteiten zijn wij op zoek naar Functie-inhoud: Samen met uw collega's bent u verantwoordelijk voor de algemene bewaking van het productieproces. Daarnaast zijn het oplossen van kleine storingen, het nemen van monsters, het mede uitoefenen van de eindcontrole en het assisteren bij expeditiewerkzaamheden onderdeel van uw takenpakket. Uw profiel: U bent in het bezit van een afgeronde opleiding VAPRO B en heeft bij voorkeur al een aantal jaren werkervaring in de procesindustrie. U heeft een flexibele instelling en vindt het een uitdaging om binnen een kleine organisatie een actieve bijdrage te leve ren aan een optimaal productioeproces waarbij milieu en veiligheid een belangrijke rol spelen. Wij bieden: - Een aantrekkelijk salaris met een ploegentoeslag van 28,5% en een vakantietoeslag van 8%; - Een bonusregeling; - 25 vakantiedagen; - Een jaarcontract, welke na afloop bij gebleken geschiktheid omgezet wordt in een dienstverband voor onbepaalde tijd; - Een functie die wordt uitgeoefend in een kort cyclisch 5-ploegendienstrooster; - Een collegiale werkomgeving in een kleine groeiende organisatie met korte communicatielijnen. Spreek deze uitdaging u aan? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan Sea Way Chemical Processing B.V., t.a.v. de Directie, Postbus 45, 4380 AA Vlissingen. U kunt uw sollicitatie ook mailen naarj.g.delooff@sea-way.nl Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J. G. de Looff, directeur, tel. 0113-689 430. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ZoeZaa is een spel dat via een internetverbinding live gespeeld wordt. Via een lijn met de ZoeZaa studio krijg je op een groot scherm allerlei soorten vragen, opdrachten of probleemstellingen te zien die je moet oplossen. De oplossingen toets je in op een zogenaamde Zzapper, een kastje waar vier knoppen op zitten. ZoeZaa is niet alleen een individueel spel; je speelt ook samen tegen andere locaties waar op dat moment ZoeZaa gespeeld wordt!! ZoeZaa: het spel van de toekomst!!! Voor dit uitdagende project van ZeelandNet zijn wij op zoek naar: ZoeZaa wordt in het hele land via internetverbindingen live uitgezonden in horecalocaties, sportclubs, etc. ledereen speelt in competitiesfeer met èn tegen elkaar d.m.v. de modernste ICT-technieken. 26 uur per week De quiz-vragenmaker ontwikkelt zelfstandig vragen met een verschillende moeilijkheidsgraad op vooraf bepaalde interessegebieden. Je werkt samen met een teamleider en andere vragenmakers, maar het denkwerk en het uitvoerende werk wordt gedaan vanuit de thuisomgeving. De ontwikkelde vragen en antwoorden worden direct via een model ingevoerd in een vragendatabase op internet. Functie-eisen: - HBO denk- en werkniveau - Veel en snel kunnen lezen - Een perfecte taalbeheersing - Een brede algemene parate kennis - Nieuwsgierig, dynamisch, alert, creatief en enthousiast - Een goed inlevingsvermogen in beleving van doelgroepen - Logisch en geordend kunnen denken - Vaardigheid met Windows en vaardigheid met het internet - Zelfstandig en onder zelfdiscipline kunnen werken - Woonachtend op Noord-Beveland, Zuid-Beveland, Schouwen-Duiveland of Walcheren. 's avonds en in het weekend (part-time) De spel presentator is het visitekaartje van ZoeZaa. Het is belangrijk dat hij/zij beschikt over een goed gevoel voor humor en een brede algemene achtergrond. Ervaring als presentator voor radio en/of tv is een pré. Functie-eisen: - Goede algemene ontwikkeling - Goede spreekvaardigheid met heldere articulatie - Perfecte en accentloze taalbeheersing - Natuurlijke camerahouding - Nieuwsgierig, dynamisch, alert, creatief en enthousiast - Goed gevoel voor humor - Assertief met een goed gevoel voor timing - De beschikking hebben over eigen vervoer en woonachtig zijn op Noord- Beveland, Zuid-Beveland, Schouwen-Duiveland of Walcheren. - En vooral: stressbestendig! Als u wilt reageren op één van de bovenstaande vacatures, stuur dan uw sollicitatiebrief met cv en recente foto binnen twee weken na verschijning van deze advertentie naar: personeelszaken@staff.zeelandnet.nl of per post naar: ZeelandNet BV, t.a.v. afd. HR&O, postbus 35, 4493 ZG Kamperland. Voor verdere informatie kunnen kandidaten contact opnemen met Arianne Jansen of de afdeling HR&O van ZeelandNet. Telefoonnummer ZeelandNet: 0113-377778 Kijk ook eens op www.zoezaa.nl Elopak is één van 's werelds grootste verpakkingsproducenten. Het hoofdkantoor staat in Noorwegen en er zijn wereldwijd 20 verkoopkantoren en 15 productiecentra. In Terneuzen bevinden zich een tweetal fabrieken en de verkooporganisatie, met Benelux als belangrijkste werkgebied. Elopak levert verpakkingen voor zuivelproducten en vruchtensappen, maar ook voor industriële producten als zeep en wasverzachters. Tevens is Elopak leverancier van complete vul- en verpakkingssystemen. Voor het zorgdragen van de planmatige aansturing van het onderhoud aan druk- stans en flameseal machines/installaties en utilities in de fabriek (240 medewerkers), zijn wij op zoek naar een: die op basis van technische analyses een grote inbreng heeft in het onderhoudsprogramma en de uitvoering daarvan Uw functie: Aan de hand van technische, historische gegevens en breakdowns draagt u zorg voor de optimalisatie van het (preventief) onderhoud. Daarbij bent u verantwoordelijk voor het up to date houden van de technische documentatie en historische data. U begeleidt de modificaties aan de installaties inzake planning, budget en kwaliteit. Monteurs en voorlieden verleent u daartoe technische ondersteuning. U participeert in (proces-) technische verbeteringstrajecten en doet voorstellen met betrekking tot het managen van de spare parts. Naast werkvoorbereidende activiteiten, zoals plannen en tijdig reserveren van mankracht, onderdelen en diensten, begeleidt u ook de onderhoudsstops. Wat bieden wij u aan: U komt te werken bij een mondiale hoofdrolspeler op de markt van verpakkingen en verpakkingssystemen. U krijgt de ruimte om een belangrijke bijdrage te leveren aan het verbeteren van de service van de technische dienst. Kortom samen met de andere maintenance engineer bent u de drijvende kracht van de afdeling. Hierbij hoort uiteraard een goed arbeidsvoorwaardenpakket, corresponderend met het niveau en de verantwoordelijkheden van deze functie. Bent u geïnteresseerd in deze functie? Schrijf dan een brief met c.v. naar Elopak B.V., ter attentie van de human resources afdeling, Mr. F.J. Haarmanweg 44, Postbus 82, 4530 AB Terneuzen (Nederland). Voor informatie over de regio kunt u terecht bij de website www.dekanaalzone.nl. Een assessment kan tot de sollicitatieprocedure behoren. Uw profiel: Een opleiding op HTS-niveau (werktuigbouwkunde) met affiniteit voor electro en besturingstechnieken, gekoppeld aan een relevante werkervaring bij voorkeur opgedaan in een productiebedrijf. Naast een goed analyserend en sturend vermogen, beschikt u over een praktische instelling om op korte termijn concrete zaken neer te zetten. Bovenal bent u een teamspeler die een belangrijke bijdrage levert aan de prestaties van zijn collega's, ook buiten de technische dienst. U combineert uw technische kennis met gevoel voor service en kwaliteit. Daarnaast beschikt u over een goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Wie zijn Wij? Verkeersschool Dek is de grootste verkeersschool in Goes, die alle opleidingen verzorgt die met een rijbewijs te maken hebben. De nadruk ligt op de kwaliteit van de opleidingen. Verkeersschool Dek onderscheidt zich van andere Verkeersscho len met het grote aantal erkenningen van onafhankelijke organisaties zoals de BOVAG, SKR, KNMV en lidmaatschap van de FAM. Verder werken we nauw sa men met o.a. ANWB-rijopleidingen en Verkeers Veiligheids Centrum Zeeland. Daardoor kunnen wij onze cursisten een breed pakket aanbieden. Bovendien is Verkeersschool Dek een snelgroeiend bedrijf met veel mogelijkheden. Wij zoeken: Wat bieden wij? Een goede werksfeer in teamverband Doorgroeimogelijkheden Ruimte voor eigen ideeën Salaris overeenkomstig leeftijd en ervaring Wat verwachten wij van jou? Een volledig instructeurdiploma Goede communicatieve eigenschappen Geïnteresseerd? Schrijf vandaag nog! t.a.v. de heer J. M. Dek Verkeersschool DEK, Van Doornestraat 14, 4462 EX Goes, tel. 0113-223140 Wij zijn een landbouwmechanisatiebedrijf, met een afdeling die gespecialiseerd is op het gebied van intern transport materieel, met het dealerschap van o.a. TOYOTA INDUSTRIAL EQUIPMENT Voor deze afdeling in Krabbendijke zijn wij op zoek naar een gemotiveerde Als monteur bent u werkzaam in de binnendienst, na gebleken bekwaamheid kunt u ook regelmatig in de buitendienst ingezet worden. Voor informatie kijkt u op: www.gebrweststrate.nl of neemt u contact op met: dhr. W. Weststrate, tel. 0113 - 50 2610 Uw handgeschreven sollicitatie sturen naar: GEBR. WESTSTRATE B.V. t.a.v. de directie Postbus 52 4413 ZH Krabbendijke Stichting Ter Weel omvat twee zorgcentra, één in Krabbendijke en één in Goes. Beide zorgcentra bestaan uit een gecombineerd verpleeghuis en een verzorgingshuis. In Goes is boven dien een dagbehandeling psychogeriatrie gevestigd. Wij bieden zorg aan veelal oudere mensen met een somatisch, psychogeriatrisch of psychiatrisch ziektebeeld waarbij de cliënt centraal staat. Vandaar dat wij werken in kleine multidisciplinaire teams, waarin elke medewerker een eigen inbreng heeft. In het verpleeghuis in Goes zoeken wij per direct voor unit 8 (psychogeriatrie) een: 32 uur per week De functie Je verleent lichamelijke en psychosociale begeleiding, verzorging en verpleging aan de cliënten. Dit doe je overeenkomstig de opgestelde individuele zorg- en behandelplannen. De beleving en de wensen van de cliënt staan hierbij centraal. Verder houd je het zorgdossier bij en informeer je jouw teamleider en contactpersonen. Jouw bagage: diploma (zieken)verzorgende of verzorgende C/D kennis van en ervaring met het omgaan met ouderen met een psychogeriatrisch ziektebeeld; zelfstandig kunnen werken en prioriteiten kunnen stellen goede sociale vaardigheden, in het bijzonder inlevingsvermogen, tact en geduld bereidheid diensten volgens rooster te werken Ter Weel biedt: dienstverband voor onbepaalde tijd salaris conform de CAO V&V aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een eindejaarsuitkering en een spaarloonregeling gedegen inwerkperiode prettige werksfeer in een informele organisatie Herken je jezelf? Neem dan wanneer je meer informatie wenst, contact op met Cor van de Griek, teamleider, tel. 0113-216878. Een sollicitatiebrief met CV (bij voorkeur getypt) kun je vóór 10 september a.s. sturen naar de afdeling P, O O, Joannaplantsoen 1, 4462 AV te Goes. Algemene informatie over Ter Weel vind je op www.terweel.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 64