W»rk/ T?nce B WERKMEESTER METAAL Bleijenberg b.v. Je bent toch oud en wijs genoeg te geven wat je wil Medewerkers Servicepunt P2C W16 interseafish: SECRETARESSE Gezocht/: uitzendbureau Jouw zoeken we niet. (Maar misschien wil je collega even bellen) SCHOONMAAKBEDRIJF DISTRICTSMANAOER COMMERCIEEL MEDEWERKER OBJECTLEIDER WALCH1REM salaris-administrateur (m/v) zaterdag 7 september 2002 SIMNIA, voorheen Ter (Vionteiinge, is een zorgcentrum in Domburg. Onze cliënten zijn voornamelijk ouderen die ondersteuning nodig hebben ou het gebied van zorg en dienstverlening. Op dit moment bieden we plaats aan 66 cliënten. Vanuf maandag 2 september doen we dat vanuit een nieuw SIMNIA, vanaf een nieuwe locatie. In totaal wonen er straks 90 bewoners. Niet alleen mensen met een verzorgings- maar ook mensen met een verpleeghuiszorgindicatie. Verhuizen uit de vertrouwde omgeving van Domburg is voor hen dus niet meer nodig. Iedere bewo ner heeft een eigen appariemenf. Voor 24 dementerende ouderen worden groepswoningen gereali seerd waar zes bewoners, ieder met een eigen slaapkamer, samen leven. Zorgcentrum SIMNIA beheert tevens een groepswoning in Westkapelie, waar zes demente rende ouderen wonen. SIMNIA is overigens de naam van een bijzondere schelp die symbool stoat voor een huis dat bescherming biedt, gevonden op do scheiding van zee en land. Zoals iedere schelp uniek is, zo zijn de bewoners, medewerkers en vrijwilligers ven SIMNiA uniek. Privacy, zelfstandigheid, keuzevrij heid en eigen verantwoordelijkheid krijgen er betekenis. SIMNIA mookf samen met acht andere zorginstellingen in Zeeland deel uit van de Slicnling voor Regioiuiic Zorgverlening. Bij de SVRZ zijn zowel bewoners ais mede werkers mensen friet individuele wensen en behoeften. Daur houden wij graag rokoning mee. Mot ons meerkeuzcsysieem arbeidsvoor waarden kunt u als mede werker zelf kiezen. In overleg kun bij extra vakantie of kinderopvang worden afgesproken. Daarvoor ruill u dan andere arbeidsvoorwaarden in, bijvoor beeld een stuk van het bruto loon. U bepaalt-zeil boe u het wilt. Volgens ons logisch, want dot mensen hetzelfde werk doen/wil nog niet zeggen dal ze op dezelfde monier beloond wijlen worden. SIMNIA WAAR DE MENS IEMAND iS 20 uur per week We zoeken meerdere enthousiaste collega's met gevoel voor ordelijkheid en representativiteit die willen zorgen voor een optimaal functioneren van de keuken, de winkel., de receptie en het restaurant. Elke mede werker servicepunt werkt in alle genoemde werkgebieden; het gaat om een zogeheten gecombineerde functie. Werkt u graag in de serviceverlening? Heeft u ervaring in de ouderen zorg? Bent u enthousiast en heeft u een LBO-diploma? Solliciteer dan. U komt te werken in een leuke werkkring waar collegialiteit en zelf- standigneid belangrijk zijn. Het salaris bedraagt overeenkomstig FWG 20, minimaal 1379,04 en maximaal 1844,96 bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Voor meer informatie over de functies kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met mevrouw L.B. Contant, teamleider facilitaire ondersteuning (tel. 06-53850841) of de heer H. de Koning, P&O consulent (tel. 0118-554363). Solliciteren binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie. Stuur uw brief en CV naar Zorgcentrum SIMNIA, Simniapad 14357 HJ Domburg of naar simnia@svrz.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. fresh and deepfrozen fishproducts - B-maftInfo@intcrseansli.nl-Internet; litlp://wnvw.mtcrsenfish.nl Interseafish is een handelsonderneming in diepgevroren vis en visproducten met leveranciers en klanten over de gehele wereld. Productie en opslag hebben wij niet aan huis". Trefwoorden van onze onderneming zijn: teamwerk, flexibiliteit, goede kwaliteit en langdurige relaties. Wij zijn op zoek naar een: met commerciële en logistieke talenten De taken: Samen met 2 collega's volgt in- en verkooporders op onderhoudt u contact mei vrieshuizen regelt u transporten beantwoordt u de telefoon assisteert u op beurzen verricht u overige secretariële werk zaamheden De functie-eisen: Havo/VWO, aangevuld met een secre tariële opleiding, bv. Schoevers of ge lijkwaardig goede kennis van Engels, Duits en Frans in woord en geschrift prima communicatieve vaardigheden flexibele instelling en stressbestendig rijbewijs B is een pré Geboden wordt: afwisselend, uitdagend werk, waarbij u regelmatig buiten de deur komt een grote mate van zelfstandigheid (na een gedegen inwerkperiode) een goede salariëring en prima secundaire arbeidsvoorwaarden een informele prettige- werksfeer in een klein team een fulltime baan (32 uur/week is later bespreekbaar) Heeft u nog vragen, neem dan contact op met Mevr. M. van den Broek (0166-604040). Bent u geïnteresseerd? Schrijf ons uw brief met CV, het adres is; Postbus 22, 4690 AA Tholen. Emailadres: info@interseafish.nl Dethon is hét arbeidsintegratiebedrijf in Zeeuws-Vlaanderen en heeft 800 gemotiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het toeleiden van mensen naar werk en het bieden van werk aan mensen met een handicap of achterstand tot de arbeidsmarkt. Dethon heeft vijf bedrijven: Dethon Industrie Hulst, Oostburg en Terneuzen, Dethon Groen en Dethon Integratie. Dethon beschikt over verschillende leerwerkmogelijkheden voor het uitvoeren van reïntegratietrajecten. Het hoofdkantoor van Dethon is gevestigd in Terneuzen. Momenteel is bij Dethon Hulst de functie vacant van: die, onder leiding van de afdelingschef, medeverantwoordelijk is voor het management van de afdeling van ongeveer 30 werknemers. Dethon vraagt: een opleiding in MTS-werktuigbouw of een vergelijkbare ervaring leidinggevende ervaring met een uitstekend gevoel voor het coachen van mensen contactuele en organisatorische vaardigheden stressbestendigheid ervaring met CNC-machines is gewenst De arbeidsovereenkomst zal worden aangegaan met Viaflex, een BV van Dethon. De arbeidsvoorwaarden zijn gebaseerd op de CAO voor de SW. Informatie: Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Nadere informatie kunt u inwinnen bij de heer A. du Puy, bedrijfsmanager Dethon Hulst, tel. 0114-381408. Sollicitatie: Als u interesse in deze functie heeft, stuurt u dan binnen 14 dagen een brief aan Dethon, t.a.v. R Kregting, hoofd P&O, Postbus 163, 4530 AD Terneuzen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is ongewenst. Productiemedewerkers «maai Voor verschillende opdrachtgevers in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar gemotiveerde productiemedewerkers. Ben jij 18 jaar en i.b.v. VCA-1 of ben je bereid dit te halen? Reageer dan snel voor meer informatie! Voor onze relatie in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar: Magazij n medewerkers HM Periode van 22 september 2002 t/m 04 oktober 2002. De werkzaamheden zijn: Gereedschappenuitgiftc cn -inname. Dit gaat volgens een tweeploegendienst. Functie-eisen zijn: LBO-metaal VCA-I. Komt dit profiel overeen met jou? Kom dan snel langs! Corveeër Periode van 22 september 2002 t/m 04 oktober 2002. De werkzaamheden zijn: Het schoonmaken van het conventionele gedeelte van een centrale. Inclusief koelwaterkanalen/condensors. Functie-eisen: LBO VCA-1. Heftruckchauffeurs weri Periode van 22 september 2002 t/m 04 oktober 2002. De werkzaamheden zijn: Het verrichten van transport/corvee. De werkzaamheden gaan volgens een 2-ploegendienst. Functie-eisen zijn: LBO VCA 1 Certificaat heftruck. www.lence.nl Middelbtirn@tence.nl iMnge Géere 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 Sleutelaar Voor een klant in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar een sleutelaar. Heb jij twee rechterhanden en ben je in het bezit van VCA, re.ageer dan snel. Ervaring is een pre. Voor meer informatie: bel 0118-415059. CV-monteur Voor een bedrijf in Bergen op Zoom zijn wij op zoek naar CV-monteurs. Heb jij hier de opleiding voor en ben je in het bezit van VCA, loop dan snel bij ons binnen of bel 0118-415059. Werkvoorbereider Ü3K3 Ben jij bekend met CAD-lekenen en in het bezit van een diploma MTS-werkluigbouwkunde? Dan ben jij de per soon die wij zoeken. Je kan ons bellen op telefoonnummer 0118-415059. www.lence.nl Vlissineeii@ience.nl Oude Markt 12, 4381 ES Vlissingen Telefoon 0118-415059 Nonnekes is een bouwbedrijf waar in een goede sfeer serieus gewerkt wordt aan nieuwbouw van woningen (in opdracht en in eigen ontwikkeling), onderhoud en renovatie. Een twintigtal medewerkers streeft elke dag naar het leveren van producten waar het bedrijf, de mensen én de klanten trots op zijn. Kijk op www.nonnekes.nl voor meer informatie. Nonnekes groeit en zoekt Vakkundige timmerlieden (m/v) Nonnekes biedt uitstekende honorering kostenloze spaarpremieregeling uitgebreid pakket bedrijfskleding samenwerking met plezierige collega's Nonnekes vraagt Vakmanschap, zelfstandigheid, collegialiteit en inzet Geïnteresseerd Aarzel niet en neem contact op om onze wederzijdse mogelijkheden te bespreken. Bel (0113) 21 63 93 of na werktijd (0113) 3014 95 en vraag naar de heer C. Moerman. Schrijven of e-mailen kan natuurlijk ook. Gecertificeerd hoofdaannemer A. Fokkerstraat 28,4462 ET Goes Telefoon (0113) 21 63 93, e-mail info@nonnekes.nl Al meer dan 25 jaar glansrijk in schoonmaakwerk Ter versterking van ons management team zoeken wij: in fulltime dienstverband De baan Als districtsmanager bent u primair verantwoordelijk voor het beheer van relaties en medewerkers in uw district. U geeft direct leiding aan een vijftal objectleiders waarbij u als coach de beleidsdoel stellingen vertaalt naar uitvoerende taken richting uw objectleiding en overige medewerkers. Daar naast onderhoudt u een frequent contact met uw relaties. U bent de stuwende kracht achter ons kwaliteitssysteem en draagt dit ook uit naar uw medewerkers. Tevens draagt u zorg voor een accu rate administratieve afhandeling van uw districtsadministratie. U rapporteert rechtstreeks aan de bedrijfsleider. De eisen U beschikt over een afgeronde HBO-opleiding, bij voorkeur Facilitaire Dienstverlening of Hogere Hotelschool. U kunt bogen op een aantal jaren ervaring in het coachen van medewerkers, bij voor keur in een dienstverlenende branche waarbij u zelfstandig hebt gefunctioneerd. U bent bekend met geautomatiseerde systemen en bent in het bezit van een rijbewijs B. in fulltime dienstverband De baan Als commercieel medewerker bent u verantwoordelijk voor het vertalen van het marketingbeleid naar concrete doelstellingen en verkoopplannen. Het maken van afspraken, het afleggen van be zoeken bij potentiële klanten en het uitbrengen van offertes alsmede de foliow-up daarvan behoort tot uw kerntaken. U rapporteert rechtstreeks aan de bedrijfsleider. De eisen U beschikt over een afgeronde HBO-opleiding, bij voorkeur HEAO-CE, Facilitaire Dienstverlening of Hogere Hotelschool. U beschikt over enige jaren commerciële buitendienstervaring in de dienst verlenende sector, bij voorkeur in de schoonmaakbranche. Naast een zakelijk inzicht beschikt u over een grote dosis doorzettingsvermogen en bent u een vaardig onderhandelaar. U bent in het bezit van een rijbewijs B. In fulltime dienstverband De baan Als objectieider bent u verantwoordelijk voor uw eigen rayon en geeft u leiding aan onze schoon- maakmedewerkers. U controleert, coördineert, motiveert en instrueert uw medewerkers op de werkvloer. Daarnaast onderhoudt u contact met uw relaties en bent u verantwoordelijk voor de ad ministratieve afhandeling betreffende uw rayon. U rapporteert rechtstreeks aan uw districtsma nager. De eisen U heeft ervaring in leidinggeven in de dienstverlenende branche, bij voorkeur in de schoonmaak- sector. U bent representatief, klantvriendelijk en vooral stressbestendig. De werktijden zijn variabel waardoor u dient te beschikken over een grote mate van flexibiliteit. U bent in het bezit van een rij bewijs B. Het aanbod voor alle functies Een boeiende en zelfstandige baan in een actieve werkomgeving. Vanzelfsprekend behoort bij bo vengenoemde functies een passend aanbod: een goed salaris met bijbehorende secundaire ar beidsvoorwaarden. Verder zorgen wij voor een op de functie afgestemde opleiding. U krijgt tevens de beschikking over een passende bedrijfsauto. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure UW reactie Indien u geïnteresseerd bent in één van bovengenoemde functies verzoeken wij u binnen tien dagen te reageren onder vermelding van de betreffende functie. U kunt uw sollicitatie inclusief c.v. richten aan Schoonmaakbedrijf Bleijenberg b.v., Postbus 230 4380 AE Vlissingen, t.a.v. de heer J. Weijers. Bij hem kunt u ook informatie over bovengenoemde functies inwinnen. Kantooradres Scheldestraat 98, 4382 LZ Vlissingen Telefoon 0118-417500 Postadres Postbus 230, 4380 AE Vlissingen Telefax 0118-418107 Schoonmaakbedrijf Bleijenberg is een middelgroot schoonmaakbedrijf. Er werken circa 500 men sen. Het werkgebied is Zeeland en Noord-Brabant. Het hoofdkantoor is gevestigd in Vlissingen, Schoonmaakbedrijf Bleijenberg is gecertificeerd volgens ISO 9002/OSB+ en in het bezit van het VCA* veiligheidscertificaat. Schoonmaakbedrijf Bleijenberg is een werkmaatschappij van Vebego International, een internationale dienstverlenende groep, die bestaat uit sterke, vooral regionaal opererende bedrijven. Vebego International kent een aantrekkelijk in- en doorstroomprogramma voor talentvolle jonge managers. Meer informatie over ons bedrijf vindt u op onze website www. bleijenbergbv. nl Verstegen Van der Hoek en Lengton is een accountantskantoor met vestigingen in Middelburg en Dordrecht. Voor ons kantoor in Middelburg zoeken wij een ervaren en zelfstandig werkend Wij zoeken iemand die deel wil uitmaken van een team jonge mensen en die vanuit ons fraai gerestaureerde pand in het hartje van Middelburg de loonverwerkingen voor onze cliënten gaat verzorgen. Het betreft een full-time functie, die eventueel in deeltijd kan worden ingevuld. Naast de gebruikelijke werkzaamheden verwachten we van je dat je bereid bent ook andere administratieve werkzaamheden uit te voeren. Voor deze functie is een Praktijk Diploma Loonadministratie vereist. Ervaring met vergelijkbare werkzaamheden op bijvoorbeeld een accountants- of administratiekantoor is absoluut een pre. Verstegen Vm der Hoek en Lengton Accountants en Belastingadviseurs Ben je toe aan een afwisselende baan op een gezellig kantoor? Stuur dan direct je brief met CV aan: Verstegen Van der Hoek en Lengton Ter attentie van Peter van Waarde Postbus 215, 4330 AE Middelburg. Verstegen Van der Hoek en Lengton Lange Noordstraat 37 Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 46