=l&\ AOC HDONDERT Jazeker. De Hypotheker. 's-Heerenhoek www. pzc. n l/weer PZC Kom jij uit het goede milieu? (Leerling) Telescoopkraanmachinist KAPITEIN AK Gawaldo monteur U 11 FINANCIËLE COACH (m/v) HYPOTHEEKADVISEUR (m/v) zaterdag 7 september 2002 van der Harst BV Van der Harst koude- keukentechniek Van der Harst BV bestaat sinds 2 januari 1982 en de activiteiten bestaan uit. koude- en keukentech niek. interieurs en handel in horeca- en winkelequi- pement met verhuur luer- Sinds enige jaren zitten wij in een uniek onderkomen, waar efficiency met hoofd letters staal geschreven. Op overzichtelijke wijze is op 7000 nv', over 3 etages verdeeld, apparatuur voor de versbranche (lees: bak ker, slager, visboer, groen teman, delicatessen en kleinere supermarkten) en horeca opgesteld. Onze doelstelling is top kwaliteit te 'leveren voor een betaalbare prijs en dit doel wordt dagelijks gere aliseerd door super gemo tiveerde mensen met. de juiste Zeeuwse mentaliteit, de klant is onze boterham, dus koning. Via duidelijke communica tie trachten we onze doel stellingen te realiseren en daar waar de middelen ontbreken voor nieuw, heeft de firma Van der Harst mogelijkheden te ver om apparatuur met ervaring als alternatief op nieuw aan te bieden. van der Harst BV Welgelegen 2 4691 SJ Tholen Telefoon: <01669 607066 Fax: (0166) 603485 E-niail: info@vanderharstby.nl Heeft een vacature voor: Installatie-Techniker Koude en Keukentechniek De functie: De installatiemonteur zorgt ervoor dat alle werkzaamhe den nauwgezet en binnen de gevraagde planning wor den uitgevoerd, hij/zij heeft daarbij geen moeite met het interpreteren van bouwtekeningen. De functie eisen: Voor deze functie vragen wij een opleiding op minimaal MBO niveau, aangevuld met een koeltechnische oplei ding en CFK diploma. De ideale kandidaat beschikt daarnaast over leidinggevende capaciteiten, inventiviteit, klantgerichtheid, werkt probleemoplossend, heeft mini maal 2 jaar ervaring in een soortgelijke functie en heeft geen negen tot vijf mentaliteit. De procedure: Wilt u voor deze functie in aanmerking komen, schrijf dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief voorzien van c.v. en stuur deze naar van der ITarst BV t.a.v. dhr. Van Halum, ook indien u meer informatie wilt, kunt u con tact opnemen met dez,e persoon. •En-een vacatures.voor: Administrateur De functie: In deze functie bent u verantwoordelijk voor het onder houden en optimaliseren van de financiële administratie voor de tot de groep behorende B.V.'s. U bereidt rap portages voor van de gehele organisatie, beoordeelt en analyseert de resultaten. U bent verantwoordelijk voor het voeren van de dagelijkse boekingen, controleren van de grootboekrekeningen, crediteuren- en debiteuren ad ministratie, BTW-aangiftes, optimaliseren en bijhouden van een voorraadsysteem alsmede projectadministratie. Het voorbereiden van betalingen middels het elektroni sche bankiersysteem. De administratie wordt gevoerd m.b.v. het geautomatiseerde financiële pakket: Exact software. Het geven van optimale ondersteuning van het management op financieel en organisatorisch gebied: Het zorgdragen voor financiële analyses, zoals budget ten, omzetgegevens en maandrapportages De functie eisen: U dient te beschikken over een HBO-diploma of MBA eventueel aangevuld met SPD. Li heeft tenminste 5 jaar relevante werkervaring in de functie van boekhouder. U heeft ervaring met projectmatige voor- en nacalculatie. Motiverend en stimulerend, maar ook accuraat. Hands- on mentaliteit. U houdt van een informele werksfeer. De procedure: Geïnteresseerde kandidaten kunnen hun schriftelijke sollicitatie met c.v. binnen 10 dagen richten aan Accoun tants-kantoor Lukaart Nieuwenhuysen, Postbus 782, 4200 AT Gorinchem of via e-mail: ln.gorinchem@tref.nl. Voor informatie kunt u contact opnemen met M. Bastiaansen RA onder telefoonnummer: 0183-631169- Commerciële wervingsactiviteiten naar aanleiding van deze advertentie worden niet.op prijs, gesteld. Schadenet Deschatech BV Schadenet Deschatech is een jong, dynamisch professioneel schadebedrijf voor personenwager lichte bedrijfsvoertuigen. Voorzien van moderne technische apparatuur en een team van I enthousiaste medewerkers kunnen we de hoogste kwaliteit garanderen. Schadenet Deschatech is gevestigd in Zeeuwsch Vlaanderen, op het meest zuidwestelijke stukje van Nederland, Een schitterend woon- en werkgebied waar nog volop rust en ruimte is. Ter versterking van ons team zoeken wij: Eerste allround schadehersteller Plaatwerker/voorbewerker Leerling plaatwerker/ voorbewerker Wij bieden u een prettige werksfeer, een uitstekend salaris, een goed pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en ruime mogelijkheden tot verdere ontplooiing. Spreekt een van deze functies je aan aarzel dan niet om telefonisch contact op te nemen op nr. 0117 - 45 53 12 of stuur je sollicitatiebrief met CV naar: Schadenet Deschatech BV, Neringweg 4, 4501 PB Oostburg, t.a.v directeur dhr. Anne Schol Eerste allround schadehersteller Werkzaamheden Herstellen van alle voorkomende autoschades Montage en demontage werkzaamheden Richtwerkzaamheden m.b.v. mallenbank/ richtsysteem Plaatwerker/ voorbewerker Werkzaamheden Alle voorkomende plaatbewerkingen A'le voorkomende voorbereidende werkzaamheden Leerling plaatwerker/ voorbewerker Werkzaamheden Diverse plaatbewerkingen Diverse voorbereidende werkzaamheden Voor alle functies geldt: Relevante werkervaring en opleidingen Zelfstandige werkhouding VERSTRAETEN VERBRUGGE GROEP Solliciteer dan bij de Verstraeten Verbrugge Groep I De Verstraeten Verbrugge Groep is in Nederland en Belgiè één van de toonaangevende bedrijven, die voor vrijwel alle belangrijke milieuvraagstukken een oplossing biedt. De verschillende werkmaatschappijen bieden elk hun eigen specialisme: industriële reiniging, afvallogistiek, inzameling en verwerking van gevaarlijk afval en verwerking van GFT-, bedrijfs-, bouw- en sloopafval, alsmede monostromen. Er zijn ongeveer 300 mensen werkzaam, de activiteiten worden voornamelijk uitgevoerd in Zeeland, West Brabant en België. De ter verwerking aangeboden gevaarlijke afvalstromen ontvangen wij van leveranciers uit zowel Nederland als België. Geïnteresseerd? U kunt tot 18 september reageren door telefonisch een sollicitatieformulier aan te vragen, of een briefte schrijven naar Verstraeten Verbrugge Groep Postbus 445 4530 AK Temeuzen T.a.v. Natasja Vierbergen Tel. 0115-678681 Nadere informatie kunt u inwinnen bij: Benny Langeraert Bedrijfsleider Ind. Reiniging Tel: 06-53751069 Wij zijn voor onze locatie Vlissingen e.o. op zoek naar: Medewerkers Industriële Reiniging (m/v) De belangrijkste taken zijn: Hoge druk vloeistofreiniging Vacuüm reiniging Chemisch Technisch reinigen Riool en Wegdekreiniging Hoge druk waterstraalsnijden Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten die: In het bezit zijn van het certificaat Basisveiligheid; In het bezit zijn van het certificaat Sir Hogearuk; In het bezit zijn van het certificaat Sir Vacuüm; In het bezit zijn van rijbewijs B/C/E; Een Klantgerichte en collegiale instelling hebben; Geen 9 tot 5 mentaliteit hebben. Ook kandidaten die nog niet in het bezit zijn van alle bovenvermelde certificaten, maar wel bereid zijn deze cursussen te volgen, worden uitgenodigd te solliciteren. De benodigde opleidingen worden door WG verzorgd en vergoed. A.O.C. is een groothandel in Automaterialen, Banden, Gereedschappen en Werkplaatsinrichting met vestigingen in Vlissingen, Middelburg en Goes. Wij leveren hoofdzakelijk aan Universele Garagebedrijven, Dealers, Fleet- owners, Transportbedrijven en Overheidsinstellingen in Zeeland. I.v.m. toenemende werkzaamheden zijn wij op zoek naar: ervaren verkoopmedewerker/ster (fulltime te Vlissingen) Tot de werkzaamheden behoren onder meer: Het te woord staan van klanten Het aannemen en verwerken van verkooporders De verwerking van zowel de in- als de uitgaande goederenstroom Functie-eisen: Goede communicatieve vaardigheden Commerciële en flexibele instelling Middelbare Technische Opleiding of ervaring in de automotive sector In teamverband functioneren Affiniteit met computers Rijbewijs Representatief voorkomen magazijnmedewerker/ster (fulltime te Goes) (eventueel doorgroei naar verkoopmedewerker/ster) Tot de werkzaamheden behoren onder meer: De verwerking van zowel de in- als de uitgaande goederenstroom Het verwerken van verkooporders Het produceren van kentekenplaten Functie-eisen: Communicatieve vaardigheden Zelfstandig en punctueel kunnen werken Technische Opleiding Affiniteit met computers Rijbewijs Representatief voorkomen Handgeschreven sollicitaties binnen 7 dagen aan: (discretie gewaarborgd) A.O.C. b.v. (t.a.v. Rens Verhoeff) Postbus 208, 4380 AE Vlissingen Aannemings- en Verhuurbedrijf J. Hoondert Zn. B.V. is een bedrijf met een uitgebreid en modern machinepark. De activiteiten bestaan o.a. uit het uitvoeren van GWW-projecten, industriële dienstverlening, puinrecycling, op- en overslag, en het verhuren van bouwmaterieel. De werkzaamheden vinden voornamelijk plaats in Zeeland, maar ook buiten Zeeland zijn wij actief. Met een groep jonge mensen bieden wij een uitgebreide service en voldoen wij aan de laatste veiligheids- en milieueisen die van een modern bedrijf verwacht mogen worden. Wegens uitbreiding van ons machinepark zijn wij op zoek naar een voor een A.T (All Terrain) kraan Uw profiel Wij vragen iemand die: M In opleiding is voor het certificaat van vakbekwaamheid voor het bedienen van mobiele kranen (hijsbewijs) of reeds in het bezit is van dit certificaat. In bezit van Basisveiligheid (VVA1) is een pre Ons aanbod Wij bieden een goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een uitstekende werksfeer. Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen. Tevens is het mogelijk om gebruik te maken van het sollicitatieformulier dat vermeld staat op onze website: www.hoondert.nl Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer J. Hoondert. Aann.- en verhuurbedrijf J. Hoondert Zn. B.V. Heinkenszandseweg 19 Postbus 4 4453 ZG 's-Heerenhoek tel.: 0113-352510 info@hoondert.nl www.hoondert.nl SEAM OOSTERLEE B.V. te Breskens zoekt voor het motorbeunschip Rio-6 op korte termijn een ervaren (eventueel schippersechtpaar) Vaargebied overwegend Westerschelde en België. Werktijden van maandag t/m vrijdag. Naast een n.o.l.k. salaris, bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals pensioen en spaarloonregelingen en gratis vervoer. Graag uw reactie zenden aan: SEAM Oosterlee b.v. Havenwestzijdc 12 4511 AR Breskens tel. 0117-386041 t.a.v. dhr. A. J. of J. Oosterlee ERKEND INSTALLATIEBEDRIJF C.V., WATER EN ELEKTRA ONDERHOUD EN SERVICE BEVEIUGINGSINSTALLATIES KOEUNSTALLATIES FK1ERSTEEG Oostpolderweg 16 4413 NN Krabbendijke Gezocht een collega die ons team kan versterken op het gebied van gas-, water en loodgieterswerkzaamheden. We zijn werkzaam in Zuid-West Nederland. Onze eisen zijn: zelfstandig werken. klantvriendelijk zijn. in het bezit zijn van een geldig rijbewijs BE. inventiviteit. Wij bieden U: salaris volgens CAO. Heeft u interesse dan kunt u bellen naar: 0113-501851 of mailen naar tversteeg@zeelandnet.nl Zeeland B.V. Sagro Milieu Advies is een groeiend milieu-adviesbureau. Wij geven ad viezen aan overheden, bedrijfsleven en particulie ren op het gebied van bodem, water en afval en be schikken over eigen veldploegen die met moderne apparatuur op een geavanceerde wijze het veld werk uitvoeren. Ter versterking van ons huidige team, met thans circa 15 medewerkers, zijn wij op zoek naar VELDMEDEWERKERS die volgende werkzaamheden verrichten: 5s- bemonstering grond en grondwater zintuiglijke waarnemingen PH- en geleidbaarheidsmetingen inmeten peilbuizen t.o.v. referentie rapportage boorlocatie en bodemopbouw milieukundig begeleiden bodemsaneringen Functie-eisen: minimaal MBO-niveau of gelijkwaardig bij voorkeur ervaring leeftijd tot 35 jaar in bezit van rijbewijs B bezit van VCA-1 certificaat flexibele instelling, geen 8.00-17.00 mentali teit Wij bieden: goede arbeidsvoorwaarden gevarieerd werk binnen een jonge organisatie Sollicitatieprocedure: Ben je geïnteresseerd in deze functie, richt dan vóór 21 september 2002 een bondige sollicitatie brief met curriculum vitae aan: Sagro Milieu Advies Zeeland B.V. De heer R. van de Woestijne Postbus 25 4453 ZG 's-Heerenhoek e-mail: rvdwoestijne@sagro.nl Nadere informatie wordt u graag door hem ver strekt, telefoonnummer: 0113-352222 of 06- 53289740. C 3 IH Sflk Voor onze vestiging in GOES zijn wij wegens uitbreiding op zoek naar een: ERVAREN ASSISTENT ACCOUNTANT ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS Van Oers Accountants en Belastingadviseurs is metzo'n 180 medewerk(st)ers één van de grotere regionale accountants- en belastingadvieskantoren van Nederland. Met vestigingen in Breda, Oos terhout, Roosendaal en Goes biedt Van Oers je een toekomst vol ontplooiings- en carrière mogelijkheden. Wij zijn op zoek naar mensen die het als een uitdaging zien om in een jonge, dynamische organisatie hun weg naar groei te vinden. (Ud van ACN en Kfeston Int,) Accountancy Belastingadvies Administratieve dienstverlening In deze functie ben je o.a. (mede)verantwoordelijk voor: het samenstellen van jaarrekeningen en tussentijdse rapportages; het in teamverband uitvoeren van bijzondere onderzoeken; voorbereidende werkzaamheden voor de aangiften vennoot schapsbelasting. Wij zoeken iemand met een HEAO of gelijkwaardige opleiding en 4-5 jaar ervaring, die beschikt over een servicegevoelige instelling. Beschik je naast de genoemde kwalificaties ook over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en ben je bereid vervolgstudies op het gebied van accountancy te volgen? Vind je het tevens belangrijk om in een prettige, open sfeer en een collegiaal team te werken? Stuur of e-mail je sollicitatie met CV dan naar ons kantoor te Breda: Van Oers Accountants en Belastingadviseurs, t.a.v. mevrouw drs. M.A. Dogterom-Huijsen. hoofd Personeel en Organisatie, Postbus 2039,4800 CA Breda, e-mail: p&o@vanoers.nl Voor meer informatie kun je bellen met de heer F.J.E. Weemaes AA op het onderstaande telefoon nummer in Goes. Wil je meer weten over Van Oers of over andere vacatures binnen onze organisatie: www.vanoers.nl Van Oers Accountants en Belastingadviseurs. Stationspark 36,4462 DZ Goes, telefoon: (0113) 272800 De Hypotheker is in ruim vijftien jaar uitgegroeid tot de belangrijkste hypotheekadviesorganisatie in Nederland. De ongeveer 125 zelfstandige vestigingen geven onafhankelijk advies over de verkrijgbare hypotheekvormen en verzorgen offerte en afsluiting. De Hypotheker ontwikkelt zich boven dien steeds meer tot een totaalspecialist op het ge bied van financiële dienstverlening. Naast hypotheek advies bieden wij onze klanten De Financiële Coach. De Hypothekers Associatie zorgt, als centrale organi satie, voor ondersteuning op diverse terreinen, zoals automatisering en het afsluiten van arrangementen met geldverstrekkers. De Hypotheker Voor een van onze vestigingen in Zeeuws-Vlaanderen zoeken wij een fulltime: Als financiële coach stel je voor je klanten altijd de beste financiële oplos singen samen. Met behulp van een brede productenportefeuille en uit gaande van de financiële situatie en wensen van de klant. In samenwer king met de hypotheekadviseur(s) onderhoud je contacten met bestaan de klanten en bouw je de klantenportefeuille verder uit.Je hebt een HBO werk- en denkniveau, aangevuld met een vakgerichte opleiding. Tevens heb je minimaal twee jaar commerciële ervaring binnen de financiële dienstverlening. Tevens zijn wij voor deze vestiging op zoek naar een fulltime: Als hypotheekadviseur werk je grotendeels zelfstandig binnen een klein team van collega-specialisten. Je adviseert en begeleidt klanten en onderhoudt contacten met banken, makelaars en verzekeringsmaat schappijen. Voor de juiste kandidaat zijn er volop doorgroeimogelijkhe den, bijvoorbeeld tot bedrijfsleider of zelfs tot zelfstandig ondernemer. Je opleiding ligt op HBO-niveau, bijvoorbeeld HEAO. In het geven van financiële adviezen heb je ruime ervaring. Wij bieden je een afwisselende functie in een prettige werksfeer met enthousiaste collega's. Naast een uitgebreide interne opleiding krijg je een salaris dat past bij je kennis en ervaring en een uitstekend pakket aan arbeidsvoorwaarden. Trekt de uitdaging van een zelfstandige, veelzijdige functie jou aan? Stuur dan, liefst vandaag nog, je reactie met uitgebreid curriculum vitae aan De Hypotheker Associatie, ta.v. Germaine van den Boogaart, Postbus 535,3000 AM Rotterdam Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Germaine van den Boogaart, tel. (010) 242 88 11 of (06) 532 839 51 Je vindt De Hypotheker ook op internet: www.hypotheker.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 39