Ouwerkerk is op de goede weg PZC Doelpuntenfestijn in Brouwershaven WIK'57 verplettert jeugdig Mevo: 10-1 Zierikzee overleeft ware kaartenregen Duiveland door ondanks verlies .21 SKNWK is klaar voor competitie uitslagen Vogelwaarde op herhaling agenda Trainer Ronnie de Bruine ziet zijn ploeg de volgende bekerronde bereiken woensdag 4 september 2002 van onze sportredactie VLISSINGEN - In poule 16 van het bekertoernooi plaatsten WIK'57 en Colijnsplaatse Boys zich voor de volgende ronde. WIK'57 haalde tegen Mevo de dubbele cijfers in Zierikzee en won met 10-1. Colijnsplaatse Boys had in Kwadendamme genoeg aan een gelijkspel. De wedstrijd eindigde in 2-2 door Rudy Boogert OUWERKERK - Zijn eerste maand als hoofdtrainer is Ron nie de Bruine uitstekend beval len. De debuterend coach van zondagclub Ouwerkerk is lo vend over de progressie die zijn ploeg in vier weken geboekt heeft. Maar hij benadrukt dat er nog een lange weg te gaan is. „Het kan nog een klasse beter, maar dat moet stap voor stap gaan." Het huidige Amstel Cuptoer nooi bewijst dat de Schouwse I vijfdeklasser een tandje heeft I bijgeschakeld in vergelijking met vorige jaren. Het districts bekertoernooi eindigde voor Ouwerkerk steevast na drie ne derlagen in de pouleronde. Maar gisteravond drong de ploeg door een 1-1-gelijkspel tegen SPS ongeslagen door tot de tweede ronde. Dat sterkte De Bruine in de gedachte dat Ou werkerk op de goede weg is. Volwassen worden gaat gepaard met kinderziektes, beseft De Bruine. „Voetballend gaat het al stukken beter dan wat ik vorig jaar gezien heb bij Ouwerkerk. Ik heb in de eerste weken leuke dingen en leuke wedstrijden ge zien, maar bijvoorbeeld zondag tegen NVS (2-2) was dat ineens weg. Waar ligt dat dan aan, vraag je je af. Het ging zo goed; des te vreemder dat opeens de organisatie in de ploeg weg was." Counterploeg „NVS was een counterploeg, een ploeg die er heel snel 'uit' kan komen. Je hebt dan na bal- van onze sportredactie ZIERIKZEE - Vooraf was er al geen spanning meer in poule 15 van het districtsbekertoernooi, want SKNWK en DFS hadden zich na twee duels al verzekerd van de volgende ronde. Het on derlinge afsluitende duel werd een prooi voor SKNWK dat in een doelpuntrijk duel met 7-3 DFS klopte. De andere poulewedstrijd, Dreischor - Renesse, eindigde in een 4-0-overwinning voor de bezoekende ploeg van Cees van Dijk. Dreischor - Renesse 0-4: Beide teams waren verre van compleet en de wedstrijd verliep dan ook in een ontspannen sfeer. De grootste zorg was het voorko men van blessures en het ontlo pen van rode of gele kaarten en beide ploegen slaagden in hun opzet. John Berrevoets opende de score. Nog voor rust kopte Robert-Jan Canters uit een cor- 1 ner de 0-2 achter de doelman van Dreischor. Na rust scoorde Michel Lagen dijk uit een strafschopnadat hij zelf onderuit was gehaald, de 0- 3. Vincent Goedegebuure be- i paalde vervolgens de eindstand van de volgens Renesse-trainer Cees van Dijk met vlagen zelfs slaapverwekkende wedstrijd op 0-4. SKNWK - DFS 7-3: Het duel tussen de beide vierdeklassers onderscheidde zich door de vele doelpunten. Maarten Padmos opende na een handsbal bij DFS vanaf de strafschopstip de score voor SKNWK. De thuisploeg liep daarna via treffers van Gert-Jan Tierie en Jan-Jaap Padmos (die elke bekerwed strijd scoorde) uit naar 3-0. Mousse Magazi scooi'de daarna tegen voor DFS. In de tweede helft zorgde Chris- tiaan van Vossen voor 4-1, maar Mariko Rouw (die ook elke be kerwedstrijd scoorde) verklein de DFS' achterstand weer naar twee treffers. De 5-2 kwam op naam van Martin Huisman en weer kwam DFS terug. Nu was 1 het Ronald Braam die scoorde. 1 De laatste twee goals van de avond kwamen op naam van op- 1 nieuw Huisman en Ronald van Vossen. 1 SKNWK scoorde voor de twee de maal op rij zeven treffers en lijkt klaar te zijn voor de start van de competitie, die het zater dag op eigen veld opent tegen het Roosendaalse DVO'60. Mevo-WIK'57 1-10: Leon Hen- drikse was met een aantal tref fers en assists de grote inspira tor bij de ploeg uit Kerkwerve. Voor rust scoorde Hendrikse 0-1 en 0-3 en tussendoor trof Theo Wittenberg al doel. Marco Ganzeman schoot daarna een vrije trap achter de Mevo-doel- verlies geen tien seconden tijd om de organisatie weer op orde te krijgen, maar slechts vijf se conden. En die omschakeling duurde een stapje te lang. Niet temin ben ik dik tevreden over de eerste weken. De jongens zijn positief, we hebben een hoge trainingsopkomst en ze werken hard." Bij zijn entree kreeg De Bruine carte blanche bij de club. Een voordeel, omdat een trainer dan alles kan inrichten naar zijn ei gen maatstaven. „Maar nor maal als je bij een nieuwe club komt, staat de organisatie al. Dan kun je je bezighouden met van onze sportredactie VLISSINGEN - Na een waar doelpuntenfestijn plaatste Brouwershaven zich gister avond voor de tweede ronde van de districtsbeker. De ploeg van trainer Arie Janse speelde op ei gen veld met 5-5 gelijk tegen Wissenkerke. In de andere wed strijd deed Robur zijn plicht door Volharding met 3-0 te ver slaan, mede door een doelpunt van de keeper. Poule 14. Brouwershaven - Wis senkerke 5-5: In een doelpunt rijk duel liep de thuisploeg qua score bijna voortdurend achter de tegenstander aan. Via 1-3 werd het in de 68e minuut 3-3, waarna Wissenkerke opnieuw uitliep naar 3-5Door twee tref fers van aanwinst Sjoerd van de Hoek (gekomen van Mevo) werd het in de slotfase echter alsnog 5-5. Voor Brouwershaven scoorden verder Remy Lievense en Frank Kristelijn (2x), terwijl namens de bezoekers Fabian Probert, Robin Moreauw (3x) en Eiwin Tazelaar doel troffen. Robur - Volharding 3-0: Een van onze sportredactie VLISSINGEN - Duiveland was vooraf een outsider in poule 2 van het bekertoernooi en die rol lijkt de Oosterlanders prima te liggen. Ondanks de 4-2-neder- laag gisteravond op eigen veld tegen Tholense Boys plaatste de ploeg zich op doelsaldi toch voor de knock-outronde. SSV'65 deed uit tegen WHS wat het moest doen. De eersteklas man: 0-4. Erik Tromper deed kort voor rust namens Mevo wat terug en bracht de stand op 1-4. In de tweede helft was er voor het verjongde Mevo van trainer Jan Heikamp geen eer meer te behalen. De verjongingskuur bleek een zwaar leerproces en kleine dingen, maar nu moest ik eerst de grote dingen regelen. Conditioneel moest het alle maal beter en toen kon ik gaan beginnen met het tactische ge deelte." De bekerduels toonden de pro gressie en scheppen verwach tingen. „Daarom had ik liever gehad dat we een paar keer op ons kloten hadden gehad. Dat is natuurlijk niet leuk, maar dan weet je wel dat je nog heel hard moet werken. We beginnen de competitie zondag bijvoorbeeld tegen Volharding. De jongens kunnen denken: 'O die ploeg eindigde vorig seizoen onder matige eerste helft werd met 1-0 afgesloten door een treffer van Khaled Kecham. Het was doel man Peter Harinck die in de 60e minuut het duel besliste: een verre uittrap van zijn voet ver raste zijn collega in het Volhar ding-doel, 2-0. Op aangeven van Bjom Vleugel bepaalde Je roen Gerritsen de eindstand op 3-0. Poule 3. Goes - Kapelle 4-1: In een matte gelijk opgaande eer ste helft kwam Goes via Niels Paardekooper halverwege op voorsprong, maar Danny Nous- se kon nog voor rust gelijkma ken. Na de rust drong de thuis ploeg aan. Een fraaie lob van Johan Tuin eindigde op de lat. Een kwartier voor tijd werd het toch 2-1 door Lars Wolkenhau- er en een minuut later ook 3-1 door Maarten Griep. Kapelle was daarmee verslagen. Johan Tuin tekende vlak voor tijd voor de 4-1. GPC - Bevelanders 2-1: In een matige eerste helft kwamen de bezoekers vlak voor rust op voorsprong door Robin van de Moere: 1-0. Na rust had de thuisclub het beste van het spel ser uit Goes won in Sint Anna- land met 6-1 en plaatste zich als ongeslagen groepswinnaar voor het vervolg van de districtsbe ker. Duiveland - Tholense Boys 2-4: Duiveland kwam voor rust tweemaal op een voorsprong, maar kon die ook tweemaal niet consolideren. Barry Steenpoor- WIK'57 profiteerde dankbaar. Patrick de Broekert schoot na een kwartier de 1-5 in de krui sing. Achtereenvolgens scoor den daarna Steef van der Wek ken, Leon Hendrikse, Edwin van der Zande en Richard Ver- hage. Uitblinker Hendrikse zet de kroon op het werk door de ons op de ranglijst, dus dat moet lukken'. Dat moeten we juist niet hebben." De generale repetitie verliep gisteravond echter bemoedi gend. Na van SPS-kant een sterke eerste helft, die doel puntloos werd afgesloten, trok Ouwerkerk zich na rust op naar een gelijkwaardig niveau. Na ruim een uur spelen resulteerde dat in de openingstreffer van aanvaller Jakkoo Brouwer. Hij kopte een voorzet tegen de tou wen, waardoor hij in alledrie bekerwedstrijden gescoord heeft. En toen ging het lopen bij Ou- en via twee treffers van Jimmy Pinas in de 65e en 82e minuut le verde dat ook de verdiende winst op. Poule 4. Patrijzen - Nieuwdorp 3-1: Arjan Verburg zorgde na acht minuten voor de 1-0. Mark van Hanegem liet na een halfuur de 2-0 aantekenen en Wilfred van de Dries maakte er een kwartier na rust 3-0 van. Via Martin de Hamer kwam de 3-1- eindstand op het bord. Apollo'69 - 's-Heer Arendsker- ke 1-2: De opwindendste ge beurtenis in de eerste helft was het uitvallen van arbiter Cees van de Linde. Hij werd vervan gen door bestuurslid Van Ooyen van de thuisclub, die geen pro blemen kende. Hij zag halver wege de tweede helft zijn ploeg op voorsprong komen door Bas de Koeyer, maar via treffers van Marco Goedegebure en Jan van de Klooster ging de winst toch naar de bezoekers. Poule 5. Serooskerke - Veere 1- 2: Edwin van Tatenhove teken de na achttien minuten voor 0-1 en daarmee voor een verdiende Veerse voorsprong bij rust. Re- nato Dijkstra maakte er acht te bracht de Oosterlanders aan de leiding maar Ali Oumhamed zorgde na achttien minuten voor de gelijkmaker. Uit een door Lex Zwang benutte straf schop kwam Duiveland op 2-1 maar vijf minuten voor rust was het opnieuw Oumhamed die Tholense Boys naast Duiveland bracht. In de gelijkopgaande tiende WIK-treffer voor zijn re kening te nemen. Kwadendamme - Colijnsplaat se Boys 2-2: De bezoekers kwa men na een handsbal in het strafschopgebied van Kwaden damme aan een penalty. Vanaf de stip scoorde Bertus Zoetewey 0-1 voor Colijnsplaatse Boys. werkerk. „Wat een doelpunt met een elftal kan doen", ver zuchtte De Bruine. „Ineens lukte alles. Het spel op het mid denveld klopte, opkomende mensen, noem maar op." Eén minpuntje: de doelpunten ble ven uit, hoewel de spitsen Jak koo Brouwer en Erik-Jan van Dongen allebei toch enkele mo gelijkheden voor de voetbal schoenen kregen. Missertje SPS (De Bruine: „Ik begrijp niet hoe deze ploeg van Stavenisse heeft verloren.") maakte tien minuten voor tijd na een misser minuten na rust 0-2 van. Met een strafschop van Frank Al- laart werd het na een uur spelen wel 1-2, maar verder kwam de thuisclub terecht niet. Domburg - Oostkapelle 1-2: Een snel genomen vrije trap van Roel Latuheru leverde al na drie minuten de eerste goal op. Oost kapelle was daarna wel de beter ploeg, maar de thuisclub kwam via een benutte strafschop van Chiel Maranus na een halfuur toch op gelijke hoogte. Een foutje van doelman Oscar Ja cobs, die een knal van Jorrit Schuurman niet onder controle kon brengen, leverde via Turgut Kizilarslan 1-2 op. Flauw Poule 6. Amemuiden - Dau- wendaele 2-1: De 1-0-rust- stand door een treffer van Kees Davidse was een flauwe afspie geling van het krachtsverschil in de eerste drie kwartier, waar in de thuisploeg ook nog drie keer het houtwerk trof. Halver wege de tweede helft werd het prompt 1-1 door Ahmed Co- ban. Tien minuten voor tijd be zorgde Comé van Belzen de tweede helft waren twee tref fers van Tholense Boys-spe ler Jan Groene wegen uiteinde lijk onvoldoende om de bezoe kers een ronde verder te hel pen. WHS - SSV'65 1-6: De uitslag gaf het krachtsverschil tussen de derde- en de eersteklasser weer. Bij SSV'65 was Christaan De thuisploeg kreeg geen enkele kans en ook Colijnsplaatse Boys kwam voor rust niet aan uitge speelde kansen toe. Roel de Jon ge bracht in de tweede helft, waarin Kwadendamme de bete re kansen kreeg, zijn ploeg op 1- 1. Koen Wisse leek daarna de gasten aan de overwinning te helpen maar een treffer van Ser ge Beulens betekende de voor beide teams verdiende eind stand. tje van doelman Pascal Dale bout de gelijkmaker, via Martin Quist: 1-1. „Toen was het nog even alle hens aan dek," zag De Bruine. Maar zijn ploeg hield stand in de slotfase en plaatste zich voor het eerst sinds lange tijd voor de volgende ronde van de Amstel Cup. Ouwerkerk: Pascal Dalebout; Ard Boogert (25. Arjan Brouwer), Erwin van der Maas, Sebastiaan de Vrieze (46. Freek van Marie), Michael Da lebout; Stefan van der Maas, Bar ry Manni (46. Peter Hillebrand), Oby Kikstra, Wouter van Marle; Er- ik-Jan van Dongen, Jakkoo Brou wer. thuisclub toch de overwinning. MZVC - RCS 0-2: Voor rust ging het nog aardig gelijk op, maar na de pauze was RCS duidelijk de betere ploeg. Het duurde toch tot een kwartier voor tijd voor dat Martin Janse na een fout van de MZVC doelman voor 0-1 kon zorgen. Drie minuten voor tijd werd het door Alwin van Ham ook nog 0-2. Poule 7. Breskens - VCK1-1: De thuisclub, zondag tegenstander van Zierikzee, kreeg de betere mogelijkheden. De aanvallers gingen echter slordig met de kansen om. Toch kwam Bres kens, in de eerste helft, aan de leiding via een treffer van Serge de Ruysscher. Op slag van rust kwam VCK op gelijke hoogte door een eigen doelpunt van Mario Corthals. Poule 26. NVS - Stavenisse 5-0: Stavenisse was machteloos in Nieuw-Vossemeer. Met name Erik Piasmans was voor rust een plaag voor de defensie. Hij zorg de met een glaszuivere hattrick voor een 3-0-ruststand. Na de hervatting maakten Merijn Z wagemaker en Edwin Ammer- laan ook een doelpunt: 5-0. Boon opnieuw trefzeker. Boon opende de score en nog voor rust liet hij ook de derde en vierde treffer van SSV'65 op zijn naam schrijven. Jan-Willem van Dij- ke scoorde tussendoor de 0-2. William Vroegop zorgde daarna met de WHS-treffer voor de 4-1 - ruststand. In de tweede helft was het opnieuw Christiaan Boon die scoorde voor de ploeg van Adriaan Nieuwenhuijse. Jaco Nelen bepaalde daarna de eindstand op 1-6. van onze sportredactie VLISSINGEN - Zierikzee plaatste zich gisteravond ten koste van ZSC'62 voor de knock-outronde van de Amstel Cup. In een door toedoen van de scheidsrechter tumultueus ver lopen wedstrijd won Zierikzee met 1-2. Bruse Boys leed tegen Noad'67 een 3-2-nederlaag, maar de Bruse ploeg was al ge plaatst. ZSC'62 - Zierikzee 1-2: Een enerverend optreden van scheidsrechter De Graaf uit Zwijndrecht kostte Zierikzee twee rode kaarten. De volgens beide ploegen warrig leidende scheidsrechter liet het sportieve duel bijna volledig uit de hand lopen. Al na twee minuten zette Colin van Oeveren Zierikzee op een 1-0-voorsprong, maar daar na kwam ZSC'62 sterk terug. Eerst vond Martin Kiezenberg Zierikzee-doelman Jaco van der Schee op zijn weg, maar uit een vrije trap moest de keeper daarna Kiezenberg toch het antwoord schuldig blijven: 1-1. Kort na rust bleek de net inge vallen Patrick Verkaart alweer een neusje voor de goal te heb ben, want hij scoorde de 1-2 in Zierikzees voordeel. Daarna be gon De Graaf met kaarten te zwaaien. Robbert Roggeband kreeg eerst geel en daama we- Hockey Keulen. Champions Trophy, mannen. Derde speelronde: Nederland - Pakistan 3-1 (2-0). 33.Taekema 1-0(sc).34. Taeke- ma 2-0 (sc), 41. De Nooijer 3-0, 69. Na- deem 3-1 (sc). India - Australië 3-2 (2-1). Stand: 1. Nederland 3-7 (12-5), 2. Duits land 2-6 (6-4), 3. India 3-4 (8-8), 4. Zuid- Korea 2-3 (4-6), 5. Pakistan 3-3 (7-7) 6. Au stralië 3-0(5-12). Sportprijsvragen Lucky Day. 02-05-06-14-16-26-38-39-40- 41 -44-48-53-57-58-61 -66-68-71 -80 (onder voorbehoud) Tennis New York. US Open, 16.250.000 euro. Mannen, derde ronde: Schalken (Ned/ 24) - Sargsian (Arm) 7-5 6-3 3-6 6-1, Haas (Dui/3) - Enqvist (Zwe/29) 6-4 3-6 3-6 6-4 6-4, Chela (Arg/26) - Henman (GBr/5) 6-3 6-3 6-2, Gonzalez (Chl/28) - Ferrero (Spa/ 7) 6-4 6-4 6-4, Roddick (VSt/11- Corretja (Spa/18) 6-4 6-1 7-6, Sampras (VSt/17) - Rusedski (GBr/33) 7-6 4-6 7-6 3-6 6-4, Kuerten (Bra) - Massu (Chl) 6-1 5-4 (opga ve Massu), Clement (Fra) - Coria (Arg) 2-6 6-2 7-5 7-6. Vierde ronde: Hewitt (Aus/1- Novak (Tsj/14) 6-4 6-2 7-5, Agassi (VSt/6) - Gambill (VSt)6-2 6-3 6-3, Mirnyi (WRu 32) - Federer (Zwi/13) 6-3 7-6 6-4. Vrouwen, vierde ronde: Capriati (VSt/3) - Frazier (VSt) 6-1 6-3, Davenport (VSt/4) - Farina Elia (lta/13) 6-3 6-1, Hantuchova (Slw/11) - Henin (Bel/8) 6-1 3-6 7-6, Bovi- na (Rus) - Schiavone (Ita) 7-6 6-4, Maures- mo (Fra/10) - Clijsters (Bel/7) 4-6 6-3 7-5, Venus Williams (VSt/2) - Rubin (VSt/14) 6-2 4-6 7-5, Seles (VSt/6) - Hingis (Zwi/9) 6-4 6-2. Vrouwen, kwartfinales; Davenport (VSt/4) - Bovina (Rus) 3-6 6-0 6-2. Mannen dubbel, derde ronde: Bob en Mi ke Bryan (VSt/6) - Haarhuis/Kafelnikov (Ned/Rus/9) 5-7 6-1 6-4. Meisjes, eerste ronde: Tamaela (Ned) - Arroyo (Mex) 6-7 6-1 1-0 opgave Arroyo. Voetbal Engeland, competitie. Manchester Uni ted - Middlesbrough 1-0 (1-0). 28. Van Ni- stelrooy 1-0 (strafschop). Aantal toe schouwers: 67.464. Stand aan kop. Tottenham 4-10, Arsenal 4 - 8, Liverpool 4-8, Manchester 4-8. Vriendschappelijk. AZ-ADO Den Haag 4-113-1). Doelpunten AZ: Perez, De Cler, Reini, Elkhattabi; ADO Den Haag: Van der Laan. Bijzonderheid: Debuut De Cler. Kranenburg - RKC Waalwijk 2-6 (2-3). Doelpunten RKC: Hoogendorp 4, Oost, Van Loenhout. Geinoord - FC Utrecht 0-10 (0-2). Doel punten: Kuijt4, Roiha 2, Gluscevic, Arts, Jochemsen, Van den Bergh. SHO - Excelsior 1-3 (0-1). Doelpunten Ex celsior: Lopes, Koswal, Nouwen. Amstel districtsbeker. Poule 1: Bruse Boys-Noad'67 2-3, ZSC- Zierikzee 1-2. Eindstand: Bruse Boys 3-6", Zierikzee 3-6*, NOAD'67 3-4, ZSC 3-0. Poule 2; WHS-SSV'65 1-6, Duive- land-Thol Boys 2-4. Eindstand: SSV'65 3-9*, Duiveland 3-3*(11-10), Thol Boys 3-3 (5-9), WHS 3-3 (7-14). Poule 3: GPC- Bevelanders 2-1, Goes-Kapelle 4-1 Eindstand: Goes 3-9*, Kapelle 3-4*, GPC 3-3, Bevelanders 3-1.Poule 4: Pa- trijzen-Nieuwdorp 3-1, Apollo-Arends- kerke 1-2. Eindstand: Patrijzen 3-9*, Nieuwdorp 3-6*, Arendskerke 3-3, Apollo 3-1. Poule 5: Domburg-Oostkapelle 1-2, Seroosker- ke-Veere 1-2. Eindstand: Veere 3-9", Oostkapelle 3-6*, Serooskerke 3-3, Domburg 3-0. Poule 6: Arnemuiden-Dauwendaele 2-1, MZV- C-RCS 0-2. Eindstand: Arnemuiden 3-7*, RCS 3-6*, MZVC 3-4, Dauwendaele 3-0. Poule 7: Meeuwen-Zeelandia 3-6, Breskens-VCK 1-1. Eindstand: Zeelan- dia 3-9*, VCK 3-4*, Meeuwen 3-3, Bres- VLISSINGEN - In poule 35 moet een beslissingswedstrijd gespeeld worden tussen Vi- voo en Vogelwaarde om te bepalen wie als tweede ein digt. Beide teams hebben net als NSV 2 punten behaald en alle drie hebben ze een doelsaldo van 1. Vivoo en Vogelwaarde hebben beiden echter een doelpunt meer gescoord dan NSV, dat daarmee afvalt. Omdat vervol gens de wedstrijd in de voorron de tussen Vivoo en Vogelwaarde gisteren gelijk eindigde, mogen beide ploegen nog een keer op herhaling. gens commentaar op de leiding direct rood en ook Zierikzee- trainer John de Frel kreeg rood voorgeschoteld. Na een afkoelingsperiode, na de rode kaarten, werd de sfeer in het veld grimmiger. Geen van de spelers ging daama echt over de schreef. Naast die van Rogge band en De Frel verdwenen ook de namen van Zierikzee-speler Lee Mol en die van de ZSC-spe- lers Jacco Hei] boer, Wouter Fi- oole en Gerard Verhoek met een gele kaart op het wedstrijdfor mulier. Bruse Boys - Noad'67 2-3: Met een fraaie treffer, een schot in de kruising achter doelman Mark Giljam, opende Benjamin Suur- lant de score voor Noad'67. Na een slappe start kwam Bruse Boys daama opzetten, maar doelpunten leverde dat ondanks een aantal kansen niet op. Tien minuten na rust zorgde Comé de Frel voor de 0-2. George Ge luk bracht daarna de spanning terug in de wedstrijd (1-2), maar ruim een kwartier voor tijd pro fiteerde Noad'67 van een mis verstand in de Bruse verdedi ging. Opnieuw scoorde De Frel. Nadat J acob van den Berge inde slotfase tot tweemaal toe ver zuimde om een goede mogelijk heid te verzilveren, lukte hem dat in blessuretijd nog wel. Van af de strafschopstip maakte hij 2-3. kens 3-1.Poule 8: Kruiningen-Yerseke 1-1, Hontenisse-Zaamslag 1-6. Eind stand: Kruiningen 3-7', Yerseke 3-5*, Zaamslag 3-4, Hontenisse 3-0, Poule 9: Steen-HW'24 1-1, Tern Boys-AZW 1-1. Eindstand: Steen 3-7*, Tern Boys 3-4*, AZVV 3-2, HW'24 3-2. Poule 10: WC-Kogelvangers 2-2, Grenswach- ters-Rillandia 1-2. Eindstand: Rillandia 3-9*. Grenswachters 3-4*, WC'68 3-2, Kogelvangers 3-1. Poule 14: Brouwer- shaven-Wissenkerke 5-5, Robur-Volharding 3-0. Eindstand: Ro bur 3-9*, Brouwershaven 3-4*, Volhar ding 3-3, Wissenkerke 3-1. Poule 15: Dreischor-Renesse 0-4, SKNWK-DFS 7-3 Eindstand: SKNWK 3-9*, DFS 3-6*, Renesse 3-3, Dreischor 3-0.Poule 16: Kwadendamme-Col Boys 2-2, Mevo- WIK 1-10. Eindstand: WIK 3-9*, Col Boys 3-4*, Mevo 3-1, Kwadendamme 3-1. Poule 17: Borssele-Wemeldinge 1-1, Luctor-Wolfaartsdijk 2-0. Eind stand: Borssele 3-7*, Wemeldinge 3-5*, Luctor 3-4, Wolfaartsdijk 3-0. Poule 18: Hansw Boys-Krabbendijke 1-2, Hein- kenszand-Hoedekenskerke 4-1. Eind stand: Heinkenszand 3-7*, Krabbendijke 3-7*, Hansw Boys 3-1, Hoedekenskerke 3-1.Poule 19: Nieuwland-Walcheren 0-6, Noormannen-Lew Boys 5-1. Eind stand: Walcheren 3-9*, Noormannen 3-4* (5-10), Nieuwland 3-4 (4-9), Lew Boys 3-0.Poule 20: Schoondijke-Aardenburg 1-2, Vlissin- gen-Oostburg 7-3. Eindstand: Vlissin- gen 3-9*, Oostburg 3-6* (8-8), Aarden burg 3-4 (4-4), Schoondijke 3-0.Poule 21: Jong Ambon-Zeel Sport 0-1, Hoofd- plaat-Cadzand 0-1. Eindstand: Zeel Sport 3-9", Jong Ambon 3-6*, Cadzand 3-3, Hoofdplaat 3-0.Poule 22: Philippi ne—Rïa 2-0, Sluis-IJzendijke 1-7. Eind stand: Philippine 3-7*, Ria 3-6", IJzen- dijke 3-4, Sluis 3-0. Poule 23: Biervliet- Corn Boys 2-7, Graauw-Clinge 0-6. Eindstand: Corn Boys 3-7*, Clinge 3-7*, Graauw 3-3, Biervliet 3-0.Poule 24: SDO-Hulsterloo 3-14, Sluiskil-Axel 1 -3. Eindstand: Hulsterloo 3-9*, Axel 3-6*, Sluiskil 3-3, SDO 3-0. Poule 25: Groede- Terhole afg, Spui-Koewacht 3-1. Eind stand: Spui 3-7 Koewacht 3-6*, Terho le 2-1, Groede 2-O.Poule 26: Ouwerkerk- SPS 1-1, NVS-Stavenisse 5-0. Eind stand: Ouwerkerk 3-7*, NVS 3-4*. SPS 3-4, Stavenisse 3-3. Poule 27: Vos- meer-Smerdiek 1-4, Bergen-MOC 2-3. Eindstand: MOC 3-7*, Bergen 3-6*, Smerdiek 3-4, Vosmeer 3-O.Poule 34: Vi- voo-Vogelwaarde 1-1, Odio-NSV 1-0. Eindstand: Odio 3-9*, Vivoo 3-2 (6-7), Vogelwaarde 3-2 (6-7), NSV 3-2 (5-6). "door naar de volgende ronde Volleybal Schwerin. WK vrouwen. Groep B, vijfde wedstrijd: Nederland - Canada 3-0 (25-18 25-21 25-23), Cuba - Roemenië 3-0 (25-18 25-21 25-23). Eindstand: I.Zuid-Korea 5- 10(15-3), 2. Cuba 5-8(14-5), 3. Nederland 5-6 (9-7), 4. Roemenië 5-4 (8-9), 5. Canada 5-2 (5-12), 6. Egypte 5-0 (0-15). Zuid-Ko- rea, Cuba en Nederland naar volgende ronde. Wielrennen Merksem Schaal Seis. 1 De Jongh (Ned) 198 km in 4 45.00, 2. Johansen (Den), 3 De Neef (Bel), 4. Schmitz (Ned), 5. Ham mond (GBr) 1.31, 6. Van Petegem (Bel), 12. Van Schalen, 13. Hiemstra, 22. Smink 6.21,24. Traksel, 26. Sentjens, 27. Meier, 29. Dunning. Strijen. Holland Ladies Tour. Vijfde etap pe, Strijen - Strijen: 1. Flataas (Noo) 123 km in 3.14.22, 2. Anita Valen (Noo) 0.26, 3. Missbach (Dui), 4. Mansveld 1.15, 5. Grimberg (Ned), 6. Melchers (Ned), 7. Brunen, 8. Ghita Beltman, 9. Wallaard, 10. Van der Helm, 11. Koedooder, 12. Gunnewijk, 16. Visser, 17. Van Melis 2.23. Algemeen klassement: 1. Mans veld 14.38.11, 2. Melchers 0.32, 3. Grim berg 0.38, 4. Ghita Beltman 1.22, 5. Van der Helm 1.26,6. Anita Valen 2.47,7. Bru nen 3.32,9. Koedooder 5.32,17. Hassink 10.57. Zeilen Hamilton. WK Europe, vrouwen. Stand na elf races: 1. Blanck (Aus) 17, 2. Nie mann (Dui) 27,3. Sundby (Noo) 37,4. Co leman (Ier) 52, 5. Smidova (Tsj) 54, 6. Multala (Fin) 59, 11. Brouwer (Ned) 72, 46. Van Cleeff 175,52. Witteveen 200. woensdag Biljarten Landelijke competitie driebanden groot. Derde divisie, poule 8. DGV Euro Gin- seng-Teletronika. Locatie; Biljartpaleis Jacobs, Rilland. Aanvang: 19.30 uur. Triatlon Vierde editie Zwintriatlon, Sluis-Knok- ke. Start in Damse Vaart Sluis. Eerste Start: 14.00 uur. Oby Kikstra komt net te laat om een Ouwerkerkse aanval doeltreffend af te ronden. foto Pieter Honhoff

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 41