PZC Steen geeft les in productiviteit Vizieren staan niet op scherp Zaamslag laat fraaie kansen liggen Veere winnaar spijkerhard duel met Oostkapelle Hoofdplaat laat de winst glippen Rinus Zegers hekelt bedroevend Breskens 17 Terneuzense Boys na 3-2-nederlaag weer met beide benen op de grond Botsing zorgt voor irritatie maandag 2 september 2002 door Peter van Kouteren TERNEUZEN - Na de euforie over de ruime zege op HW'24 staat Terneuzense Boys één week voor de competitiestart weer met beide benen op de grond. De Terneuzense zater dagclub creëerde in het beker duel met Steen weliswaar een veelheid aan kansen, maar faal de in de afwerking. De bezoe kers, die bijna een uur met tien man speelden, gaven een lesje in productiviteit en zegevierden in Terneuzen met 3-2. Dat gebeurde in een aantrekke lijk en bewogen duel, dat der tien minuten voor tijd - net nadat Ralph Zegers uit een strafschop de achterstand tot 3- 2 had verkleind - door scheids rechter Wirken uit Sleeuwijk na een handgemeen tussen een aantal spelers van beide elftal len tijdelijk werd onderbroken. Na een afkoelingsperiode van enkele minuten hervatte de ar biter de ontmoeting. In de slot fase werd niet meer gescoord. De geslepen Werner Bisschop (twee keer) en de jonge invaller Stijn Dobbelaer voltrokken het vonnis over de thuisploeg, die meer in balbezit was, maar ruim een kwartier voor tijd tegen een 3-0-achterstand aankeek. „Het klinkt een beetj e raar"zei Henk Ottens een tikje verontschuldi gend. „Maar ondanks de neder laag ben ik toch wel tevreden. We hebben misschien wel twaalf kansen gehad, waarvan we er twee hebben benut. Zij kregen er zes en maakten er drie." De trainer van de zater dag-tweedeklasser vond dat zijn ploeg goed had gecombi neerd. „Maar we begonnen niet scherp en liepen gelij k achter de feiten aan." De eerste de beste aanval van Steen leverde meteen een doel punt op. Zonder dat de bal door een Terneuzens been was ge raakt, kon doelman Gort na zo'n twintig seconden na een inzet van Werner Bisschop al naar het net: 0-1. Steen-trainer Ardjan Lekaj: „We hebben daarna pri ma gespeeld. Heel gediscipli neerd, met veel rust in de ploeg. We hebben bovendien een ge weldige inzet getoond." Steen moest niettemin terug en zag een vlot en beweeglijk spe lende thuisploeg aandringen. Vooral op links - waar Ryan de Regt voor rust sterk speelde - ging er veel dreiging uit van de Terneuzense formatie. Na de hervatting zocht Terneuzense Boys te veel over rechts succes en werd De Regt weinig in het spel betrokken. Ottens: „Als Ry an aan de bal is, dan gebeurt er wat." Steendat na 3 9 minuten zonder Gino van de Broecke verder moest (hij kreeg een rode kaart na twee onbesuisde acties), bleef echter lang op de been. De kersverse zondag-derdeklasser bleef slim voetballen en kwam door treffers van Bisschop (met een kopbal nadat hij Jordi Goossen had weggeduwd) en de jonge en handige Stijn Dobbe laer op 0-3. De thuisploeg bleef ook daarna aandringen, maar moest tot een kwartier voor tijd wachten voordat de overtalsituatie in een doelpunt kon worden uitge drukt. Mario de Fouw tikte op aangeven van Mevlud Eryürük de 1-3 binnen. Ralph Zegers be paalde uit een strafschop de eindstand op 2-3. Terneuzense Boys-Steen 2-3 (0-1). 1Werner Bisschop 0-1, 49. Werner Bisschop 0-2, 72. Stijn Dobbelaer 0- 3, 75. Mario de Fouw 1-3, 79. Ralph Zegers 2-3. Scheidsrechter: A.J. Wirken (Sleeuwijk). Rode kaart (2x geel): 39. Gino van de Broecke (Steen). Gele kaart: Mario de Fouw, Mevlud Eryürük (beiden Terneu zense Boys), Danny van Dalen (Steen). Aantal toeschouwers: 125. Terneuzense Boys: Ronald Gort; Robbert Rijnberg, Ralph Zegers, Jordi Goossen; Anrico van Hecke, Mevlud Eryürük, Mario de Fouw, Ayhan Atmaca; Tim Louwiesse, Marco Faasseri, Ryan de Regt. Steen: Danny Oppeneer; Michel van den Bosch, Michiel Vink, Eddy van den Bosch, Danny van Dalen; Gino Vink, Marco Ottjes, Gino van de Broecke; Ene-Jan Naudts (70. Stijn Dobbelaer), Wouter de Neijs (87. Ru dy Goovaert), Werner Bisschop (74. Serge Merckx). Steen-verdediger Eddy van den Bosch (voorgrond) vecht een fel duel uit met Tei e Boys-spits Marco Faassen. foto Peter Nicolai van onze sportredactie VLISSINGEN - De volgende ronde van de strijd om de districtsbeker is voor Zaamslag en Hontenisse ver weg. De ploeg uit Kloos- terzande verloor met 4-1 van Kruiningen en Zaamslag kwam tegen Yerseke niet verder dan 0-0. De West-Zeeuws-Vlaamse derby tussen Oostburg en Aardenburg eindigde eveneens onbeslist: 0-0. Poule 8 Hontenisse-Kruiningen 1-4: In de zestiende minuut opende Edwin van Houte de score uit de rebound van een schot tegen de paal en Adriaan van de Plasse verdubbelde de marge. In de 69e minuut maakte Edward Tieleman 1-2, maar Ewout Dek en Gert-Jan Poley bezegelden het lot van Hontenisse, waar Wilco Broekhoven en Jelle Verhoeven uitvielen met een enkelblessure. Zaamslag-Yerseke 0-0: Qua kansen mocht Zaamslag het meeste aanspraak op de over winning maken. De ploeg liet echter enkele fraaie mogelijkheden, onder meer via Jacco den Hamer, onbenut. Yerseke vond vaak de uitstekende Zaamslag-doelman Bart Cors- tanjeop zijn weg. Poule 20 Oostburg-Aardenburg 0-0: De thuisclub miste door blessures en vakantie een aantal basisspelers, maar Aardenburg weigerde te profiteren. De bezoekers kregen met name in de eerste helft zeven riante scoringskan sen, maar de aanval faalde in de afwerking. Jurgen Hooreweghe had wel pech toen zijn inzet de paal trof. Oostburg kwam na rust beter in de wedstrijd. Bijna greep Oostburg nog de volle winst, maar in de slotminuut miste A-junior Michel Ley te een uitsteken de mogelijkheid om de wedstrijd te beslis sen. Vlissingen-Schoondijke 2-0: Vlissingen- trainer Ruud Pennings was allerminst te vreden over het vertoonde spel van zijn ploeg. „We speelden in een te laag tempo", zei hij na afloop. Desondanks kreeg Vlissingen ge noeg kansen om Schoondijke naar een gro tere nederlaag te spelen. Het bleef bij doel punten van Chris Maas (een van richting veranderde vrije trap) en Khaled Boufrahi, die voor rust voor de 2-0-eindstand teken den. van onze sportredactie BRESKENS - Rinus Zegers was zaterdag na afloop van het met 1-0 verloren bekerduel met De Meeuwen niet mals met zijn kri tiek. „Wat we hier vandaag heb ben laten zien was van een be droevend niveau", zei de trainer van Breskens. „We hoeven ons niet te ver schuilen achter het aantal bles sures, want diegenen die er staan moeten er gewoon voor gaan. Wat ik heb gemist is met name inzet, het knokken voor hun plekje. Er zat totaal geen beweging in de ploeg, ik vraag me af wat we de afgelopen vijf weken gedaan hebben", aldus Zegers, die zeven basisspelers miste. De oefenmeester uit Zaamslag draait er nooit omheen en ook zaterdag was het duidelijk wat hij bedoelde. Met een 'sorry' richting voorzitter Jack Kou- wijzer liep hij richting de kleed kamer, waar de deur snel dicht ging- De winnende treffer kwam na 58 minuten op naam van Arnold Krijger. Breskens kreeg tegen De Meeuwen wel mogelijkhe den om op zijn minst de gelijk maker te produceren. Maar Serge de Ruijsscher koos in de blessuretijd van de eerste helft de verkeerde hoek. En de voor Erik de Rechter ingevallen Bar ry Polderman zag De Meeuwen doelman Danny de Vries de bal in de 85e minuut met een schit terende reflex via de lat uit zijn doel tikken. Winst De Meeuwen verdiende de winst op basis van de eerste twintig minuten, want in de openings fase kwam Breskens er niet aan te pas. Ondanks dat overwicht, met Ab Louws als de grote dirigent op het middenveld, konden de 'vo gels uit Zoutelande' weinig kansen creëren. En als er dan eens een kans werd gecreëerd stond een voortreffelijk keepen de Roy den Dunnen op de juiste plaats, of pakte hij de bal van de voeten van onder meer een be drijvige Patrick Koppejan. Voor De Meeuwen kan het beker- avontuur overigens nog een ver volg krijgen als dinsdagavond gewonnen wordt van Zeelandia Middelburg. Breskens-De Meeuwen 0-1 (0-0). 58. Arnold Krijger 0-1Scheidsrechter: J. Wisse (Koudekerke)Gele kaart: Ab Louws (De Meeuwen), Dwight van Hulle (Breskens). Aantal toe schouwers: 150. Breskens: Roy den Dunnen; Arno Zwegers, Gerben Schram, Michel Cocquyt, Meivin Heerenveen; Sven Verploeg (75. Mario Corthals), Dwight van Hulle, Johnny den Bes ten; Erik de Rechter (75. Danny Pol derman), Serge de Ruijsscher en Es- ad Osmanovski. SLUIS - Het bekerduel tussen Sluis en Philippine in poule 22 werd gisteren door scheidsrech ter C. Osmanovski vijftig minu ten stilgelegd. Een kwartier voor rust bleef Sluis-speler Alexander van Daele na een on schuldige botsing met Philippi- ne-doelman Marnix Schieman roerloos op het veld liggen. De botsing liet zich meteen ern stig aanzien, Een arts werd gewaarschuwd, waarna de 27- jarige Sluissenaar werd afge voerd naar het Academisch Zie kenhuis in Brugge. In eerste instantie werd een zware her senschudding geconstateerd. Aanvankelijk leek er niets te zijn gebroken. In het ziekenhuis moet meer onderzoek, waaron der een scan van het hoofd, ze kerheid geven over de toestand van Van Daele. Het duel zorgde na het voorval voor de nodige commotie. De ir ritatie was kennelijk overgesla gen op de spelers, want Geert van de Bussche (Sluis) en Ostar Dieleman (Philippine) werden met rode kaarten uit het veld ge stuurd. Björn den Hamer had Philippine voor de rust op een 1-0-voorsprong gezet. In de ge- lijkopgaande wedstrijd scoorde Jenco Borrizee vijf minuten voor tijd voor Sluis de gelijkma ker, maar met zijn tweede tref fer bepaalde Den Hamer de eindstand op 1-2 in het voordeel van Philippine. van onze sportredactie VLISSINGEN - De eerste ploe gen zijn na twee bekerduels al zeker van een plaats in de twee de ronde van de Amstel Cup. Onder andere Goes en Nieuw- dorp kunnen op de lauweren rusten in de laatste bekerwed strijd van morgenavond. Veere en Zeelandia Middelburg won nen ook twee keer, maar zijn nog niet zeker van de volgende ronde. Poule 1 Zierikzee-Noad'67 3-0: Het duel was van een niet al te den derend niveau. Zierikzee bracht vooral voor rust aanvallend te weinig tegen het fysiek sterke Noad'67. Door een treffer van Patrick Verkaart kwam Zierik zee op een 1-0-voorsprong. Nog voor rust tekende Thomas Vos voor de tweede Zierikzeese tref fer. In de tweede helft, waarin Zierikzee-doelman Jaco van der Schee vrijwel werkloos kon toekijken, scoorde Thomas Vos. Poule 2 TholenseBoys-SSV'65 0-4: Pim Bruins zette de eersteklasser na een klein halfuur op een 0-1- voorsprong en tot aan de rust bleef die stand ongewijzigd. In de tweede helft kwamen de Boys er niet meer aan te pas. Maurice van den Hemel zox-gde voor de 0- 2 en een met vlagen zeer sterk spelend SSV'65 zag daarna Christiaan Boon nog tweemaal doel treffen. Poule 3 Goes-GPC Vlissingen 3-1: Jo- han Tuin zorgde tien minuten voor rust voor 1-0, Serge Berre- voets direct na de pauze voor 2- 0 en Niels Paardekooper acht minuten voor tijd voor de 3-0. Jeroen van Ommeren x-edde de eer voor GPC. Poule 4 Apollo'69-Patrijzen 0-0: De be zoekers kregen in de gelijk opgaande wedstrijd de betere kansen, maar de uitblinkende doelman Peter Bleumink was onpasseerbaar. 's-Heer Arendskerke-Nieuw- dorp 1-2: 's-Heer Arendskerke kwam nog wel op de voorsprong dankzij Ard Evex-sdijk, maar nog voor de rust boog Nieuw- dorp de achterstand om in een 2-1-voorsprong door doelpun- ten van Turan Dogan en - vlak voor rust - Ferhan Top al. Poule 5 Veere-Oostkapelle 3-1Een har de wedstx-ijd (acht gele kaarten waarvan twee voor Rick Patte- nier van Oostkapelle). Al na twee minuten kwam Veere via Theo van Tatenhove op 1-0. Turgut Kizilarslan zorgde acht minuten later voor de gelijkma ker, maar vijf minuten later liep Van Tatenhove wederom door de verdediging, waarna Jöel Pattenier de voorzet in eigen doel werkte. Diezelfde Van Tatenhove moest even later na een forse overtre ding geblesseerd het veld verla ten. Na de pauze was het voet ballend minder. Vijf minuten voor tijd zorgde René Michel Gerritsen met een fraaie lob voor de beslissende 3-1. Serooskerke-Domburg 3-1: Domburg was uitgekleed door de afwezigheid van zeven basis spelers, die liever gingen ring- rijden. Serooskerke profiteerde optimaal via Frank Allaart (1-0 en 3-0) en Robin Vos. Wilco van Eijzeren redde de eer voor Dom burg. Poule 6 MZVC-Arnemuiden 1-1: De be zoekers hadden het beste van het spel, maar de al na drie mi nuten verkregen voorsprong via Corjan Marijs werd ondanks di verse mogelijkheden niet uitge breid. Tien minuten voor tijd was een van richting vei'ander- de vrije trap van Alexander Bom prompt voldoende voor het geflatteerde gelijkspel. RCS-Dauwendaele 2-0: Voor rust was de thuisclub de betere ploeg en de 1-0 van Martin Janse was verdiend. Een kwartier voor tijd maakte Alwin van Ham met een bekeken schot de beslissende 2-0. Poule 7 VCK-Zeelandia Middelburg 2- 4: De thuisclub nam in de eerste twintig minuten een 2-0-vooi>- sprong via treffers van Arjan Kats en Stefan Wielemaker. Al berto Morgano zorgde na een halfuur voor 2-1 en Ruud San ders vlak na rust voor de gelijk maker. Nadat eerst nog een tref fer voor de thuisploeg wegens buitenspel was afgekeurd, kwa men de Middelburgers via Mark Roose halverwege de tweede helft op 2-3. Tien minuten voor tijd zorgde Daan Eikenhout voor 2-4. Harald Verschuren (links) staat op het punt zijn eigen doelman te passeren. Ploeggenoot Kieran O'Shea (liggend) en AZW-speler Joep Frusch kijken toe. foto Camile Schelstraete AZVV en HW'24 komen niet verder dan 1-1-gelijkspel door Jurgen Naeye AXEL - Voor AZVV en HVV'24 lijkt het bekeravontuur van korte duur te zijn. Beide teams verlorexx vorige week hun eerste wedstrijd en zaterdagmiddag eindigde het onderlinge treffen in een 1-1-gelijkspel. Alleen bij winst in de laatste groepswed strijd hebben beide ploegen nog een kans om door te stoten naar de volgende ronde. Het duel tussen AZW en HW24 kan bestempeld worden als de wedstrijd van de gemiste kansen. Beide teams zochten nadrukkelijk de aanval en kre gen opgelegde kansen, maar het vizier in de aanvalslinies stond niet op scherpHet was type rend dat een blunder van de kee per en een eigen doelpunt voor de 1-1-eindstand zorgden. Met het gelij kspel herstelde AZ VV zich enigszins van de 4-1- nederlaag tegen Steen. Toch was trainer Jaap Goossen niet helemaal tevi'eden met het ver toonde spel. „In tegenstelling tot vorige week hebben we van daag wel voldoende kansen af gedwongen, maar we zijn nog niet trefzeker. Het ontbreekt ons in de afwerking aan scherpte. We hebben nog een week de tijd om dit te verbeteren." De thuisploeg gaf inderdaad veel ruimte weg, maar zag tot zijn opluchting dat de Hulste naren slordig met de kansen om sprongen. Zo kreeg Johnny Len- sen vijf kansen, maar de spits van HVV'24, die hex-stellende is van een kijkoperatie aan zijn knie, mist nog de finesse in zijn acties. HW'24-coach Eddy van der Hooft liet Lensen de wed- stxdjd uitspelen, zodat hij condi tie en ritme op kon doen. Voorsprong Na een kwartier kregen de be- zoekei'S de 1-0-vooi'sprong in de schoot geworpen. Een vrije trap van Danny Vlassenrood leek een eenvoudige vangbal voor doelman Niels Meesen, maar tot zijn eigen ontzetting glipte de bal door zijn handschoenen. De thuisploeg kx-eeg eveneens mo gelijkheden op een treffer maar Joep Frusch (over) en Jaap den Doelder (naast) zochten het doel op een andereplaats. Na de her vatting was Jacco Koekkoek het dichtst bij een doelpunt, maar hij kopte van dichtbij op de paal. De gemiste kans van Koekkoek was illusti'atief voor de fase waarin het elftal momenteel verkeert. De Axelaars missen voorin het killersinstinct, dat vorig seizoen goed was voor 53 competitiedoelpunten. Het aanvalsduo Jaap den Doelder en Veli Eryürük was tegen HW'24 zoekende naar de juiste vorm en invaller Leon Goossen kon het tij evenmin keren. Ex- moest de hulp van de tegenstan der aan te pas komen om de stand in evenwicht te brengen. Aanvoex-der Harald Verschuren probeerde een schot van Joep Frusch te blokkeren, maar schoot de bal achter zijn eigen doelman. Na de gelijkmaker nam HW'24 het heft weer in handen. Inval ler Tristan van Acker, Danny Vlasseni-ood en Johnny Lensen kregen kansen op 2-1, maar doelman Niels Meesen maakte zijn fout uit de eerste helft meer dan goed door met uitstekende reflexen het gelijkspel veilig te stellen. Progressie Eddy van der Hooft zag dat zijn team in dit stevige, maar spor tieve duel de overhand had en dat er een duidelijk progressie in de ontwikkeling van zijn elf tal zit. „We gaan steeds beter voetballen en over het spel van vandaag ben ik niet ontevreden. Komende dinsdag is de generale repetitie. Het bekerduel uit te gen Steen is de laatste wedstrijd voor het begin van de competi tie. We kunnen onszelf een mo rele opsteker bezox-gen door die partij te winnen.'" AZVV-HVV'24 1-1 (0-1). 13. Danny Vlassenrood 0-1, 61. Harald Ver schuren 1-1 (eigen doelpunt). Scheidsrechter: G.F. van Rooden (Papendrecht). Gele kaart: Niels Meesen (AZVV). Aantal toeschou wers: 50. AZVV: Niels Meesen; Peter van de Velde, Jochem van Leeuwen, Roma no van Overmeire, Kees Schieman (46. Jurgen de Reu); Jacco Koek koek, Wouter Kruisifikx, Marco Bolleman, Joep Frusch; Jaap den Doelder (70. Rory Curranen Veli Eryürük (46. Leon Goossen HVV'24: Hans Bleijenbergh; Hans Goethals, Maarten Scheerders, Ha rald Verschuren, Norbert Baart; Di- mitri Verlinde (75. Tristan van Acker), Kieran O'Shea, Danny Vlas senrood, Percey Verlinden (30. Kana Bernardo di Rosa, 81. Koen de Bliek Hans van Damme en Johnny Len- van onze sportredactie VLISSINGEN - Na de overtui gende 5-1-winst bij WC'68 boekte zaterdag-tweedeklasser Rillandia opnieuw een aanspre kend resultaat: 7-1-winst op eersteklasser Kogelvangers. Hoofdplaat verspeelde een 2-0- voorsprong tegen Jong Ambon (2-3) en Clinge deed hetzelfde tegen Corn Boys: 2-2. Poule 10 Rillandia-Kogelvangers 7-1: Hakam Didi zorgde na dei-tien minuten voor 1-0. Via twee doelpunten van Arjan Koop- mans was het bij rust al 3-0. Binnen zes minuten na de rust maakte Hakam Didi er 5-0 van, waarna Kogelvangers tegen- scoorde. Koopmans (strafschop en Moerad Gokoglugil bepaal den de eindstand op 7-1. Poule 21 Hoofdplaat-Jong Ambon 2-3 (2-0): De thxnsclub gaf een 2-0- voorsprong uit handen. Ralph Kramer en Alf Waatjes, na een vloeiende aanval, hadden een sterker Hoofdplaat bij de rust naar een 2-0-voorsprong ge schoten. In de tweede helft wa ren de rollen omgekeerd. Jong Ambon kwam eerst via treffers van Rui da Silva Gomes en Mar- sal Ririhena op gelijke hoogte (2-2) en in de slotfase verraste Rui da Silva Gomes Hoofd plaat-doelman Conx-ad van de Velde in de korte hoek: 2-3. Cadzand-Zeeland Sport 1-2: Door Dennis Bootsgezel opende Zeeland Sport in de twintigste minuut de score. Een kwartier na de pauze zorgde Roland Cosijn voor 0-2. Nauwelijks een minuut later werd het opnieuw spannend toen Moktar Abid 1-2 liet noteren. Daarna een enerverend slot waarin niet meer gescoord werd. Na een botsing in de laat ste minuut werd Cadzand-spe- ler Christian Vercouteren met een zware beenblessure naar het ziekenhuis vervoerd. Poule 23 Graauw-Biervliet 1-0: De ge lukkigste ploeg won. Beide teams wax-en aan elkaar ge waagd en kregen kansen. Eén van die mogelijkheden werd be nut door Jean-Paul de Caluwé, die twintig minuten voor tijd matchwinnaar wex-d voor Gr a au w. Clinge-Corn Boys 2-2: Clinge waande zich voor rust op een veilige 2-0-voorsprong door doelpunten van Thomas de Dec ker en Michael de Block, maar in de tweede helft toonde Corn Boys veerkracht. De ploeg van trainer Jean-Pierre Hubregsen kwam verdiend langszij: 2-2. Poule 24 Sluiskil-SDO'63 7-0: Sluiskil was vrijwel de gehele wedstrijd heer en meestei*. Bij rust was het reeds 4-0 door doelpunten van Roy Scheele (2x), Arno Verlinde en Chris de Bruin en na de pauze liep de thuisploeg uit naar 7-0 door achtex-eenvolgens Chris de Bruin, Arno Vexiinde en Ibra him Helena. Axel-Hulsterloo 1-4: Een op volle sterkste aantredend Hul- sterloo was een maat te groot en was vrijwel de gehele wedstrijd beter. Na twintig minuten open de Kenneth Magnus op aange ven van Niels Cornelis de score en na een halfuur bepaalde Wi- nand van Haelst de ruststand op 0-2. In de 53e minuut zorgde Joep van den Broeke voor 1-2, maar Jan Bosman en de zeven tienjarige invaller Eric Goossen bepaalden de eindstand op 1-4. Poule 25 Koewacht-Terhole 8-0: Na een 2-0-voorsprong bij de rust door doelpunten van Sander van Re- mortele en Danny Digneffe, was Koewacht in de tweede helft op- pei'machtig. Het liep eerst uit naar 5-0 door een puntgave hat trick van Jeroen Hiele en daarna bepaalden ReinbertBx'oos, San- der van Remoxtele en opnieuw Hiele de eindstand op 8-0. Spui-Groede 5-1: Groede open de goed en nam zelfs de leiding via Agx'on Obrija. Daarna trok Spui het initiatief naar zich toe en boog die achterstand nog voor de rust om in een 3-1-voor- sprong. Vanaf die stand werd het duel pittiger, al hield de leidsman het goed in de hand, Spui domineerde het resterende gedeelte van de wedstrijd. Voor die ploeg scoorden Alex Meijer (2x), Mare Otterloo, Max-c Ver- nimmen en Michel Fieret. Poule 34 Vogelwaarde-NVS 3-3: Bij rust leidde NSV door een doelpunt van Martijn Gommeren. Na de pauze boog de thuisploeg de achterstand om in een 3 -1 - voor- sprong door goals van Jeroen Vervaet, Wirn Delaere en B-ju nior Sander de Schepper. In de laatste vijf minuten gaf de thuisploeg alsnog de winst uit handen: 3-3.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 41