PZC Kort verpulvert parkoersrecord Fors verlies voor Zaamslag Van Kerckhoven en Tieleman excelleren in thuiswedstrijd Klein gaatje groot genoeg voor Mesu Qrand Prix-cyclus vuil Motorcrossers zorgen voor spannende strijd in achtste RES-cross start in Sint Jansteen Eindelijk succes Van de Bos 16 Terneuzenaar Eric Goossen pakt derde plaats in Westenschouwen Van Lare coach bij WK triatlon uitslagen agenda maandag 2 september 2002 door Koen de Vries WESTENSCHOUWEN - Mar lies Kort verbeterde zaterdag het parkoersrecord van de halve marathon van Westerschouwen met meer dan vier minuten. Het geheim? „Rust kan een goede manier van trainen zijn", ver klapte Jan Kloet, de trainer van de dertigjarige Zierikzeese. Eigenlijk was het niet Marlies Kort die zaterdag door het prachtige Schouwse duinland schap denderde, maar Marlies Jongerius. Ze trouwde deze maand tijdens een vakantie op het Hawaiiaanse eiland Maui en rustte daar uit van een druk be staan op haar interieur-advies bureau Ze trainde wel een beet je, maar dacht nooit aan de halve marathon in het verre Westenschouwen. Het was de rust die haar een week na haar terugkomst vleugels gaf. Door het record van 1 uur 24 mi nuten en 29 seconden dat Esther Schild in 1996 vestigde, kwam een dikke streep. Er kwam 1.20.14 voor in de plaats. Voor ingewijden geen supertij d, maar wie het parkoers met zijn steile klimmetjes en zanderige ondergrond kent, weet wel be ter. Haar optreden in de zestiende editie van de halve marathon bevestigde weer eens dat Mar lies Kort ondanks haar dertig jaar een getalenteerde hard loopster is. Minder dan vier jaar geleden werd ze 'ontdekt' door Jan Kloet en begon ze serieus aan atletiek te doen. Tijdens het NK veldloop dit jaar finishte ze als vijfde en werd ze door bond- coach Gerard Nijboer uitgeno digd voor een dagje Papendal. Uit een test bleek dat ze nog veel sneller kan. Tijdens een daaropvolgend bos- loopje stelde Nijboer Kort voor om profesioneel aan haar carri ère te gaan werken, maar ze be dankte. Kort: „Als hij dat tien jaar eer der had gedaan, had ik alles aan de kant gegooid en me helemaal op hardlopen gericht. Maar nu is het anders. Ik heb mijn werk, mi jn sociale contacten en nu ook mijn man. Atletiek zorgt nu voor een ontlading na mijn werk. Ik heb de sport nodig en wil er wel veel uithalen, maar zet er niet alles voor opzij." Op de kop van Schouwen, waar bijna tweehonderd deelnemers aan de start verschenen, moest wel alles wijken voor het par koersrecord. Vorig jaar miste Kort de beste tijd op een haar. Onder tropische omstandighe den (32 graden) kwam ze tot haar eigen verbazing slechts tweetiende van een seconde te kort. „Ik zou vandaag de eerste vijftien kilometer de kat uit de boom kijken", keek de door Ed die Pekaar gegangmaakte Kort terug. „Eigenlijk liep ik niet lekker, maar ik kwam binnen het uur door. Pas op het laatste stuk begon ik in mijn ritme te komen en kon ik nog wat ver snellen." Bij de mannen werd de pas va der geworden Alwin Vermeulen uit Kwadendamme winnaar van de door Delta Sport georga niseerde wedstrijd. Hij kwam meteen na de start aan kop met Niels Koole en Ar jan Beije en sloeg halverwege een gaatje. De voorsprong werd steeds groter en Vermeulen fi nishte in 1.12.43, een klein mi nuutje boven het parkoersre cord dat Niels Koole in 1999 vestigde. Arjan Beije leek op de tweede plaats af te stevenen, maar de Schouwenaar nam in het bos waarin hij regelmatig traint een verkeerde afslag en moest Mid delburger Niels Koole (1.14.04) en Eric Goossen uit Temeuzen (1.15.15) nog voor laten gaan. Desondanks was de 1.16.34 die Beije optekende een persoonlijk record. van onze sportredactie TERNEUZEN - De korfbal ploeg van Zaamslag kwam als enige Zeeuws-Vlaamse ploeg het veld op en beleefde daar weinig vreugde aan. D e thuiswedstrij d tegen Blauw Wit werd ruim met 15-6 verlo ren. „We hadden niet anders ver wacht", keek aanvoerder Frans Verpoorte van Zaamslag terug op een wedstrijd waarin de thuisploeg Marcel van Zuidam en Joris de Bree miste. Maar ook met die twee mannen erbij zou de ploeg te kort zijn gekomen, daarvoor was het verschil in kwaliteit te groot. In het eerste kwartier maakten de bezoekers dat al duidelijk in de 5-1-tussenstand, bij de rust had Blauw Wit al wat verder afstand genomen: 8-3. Met veel mensen in de paalzone dwong Zaamslag zijn bezoekers tot schieten van afstand. Dat kwam er pas in de slotminuten echt goed uit. Scores Zaamslag: Marco van Reeu- lüijk 3, Wilco van de Ree 2 en Ernst Een aanval van Zaamslag (donker tenue) op de korf van het bezoekende Blauw-Wit. foto Camile Schelstraete door Lucien Roelandt HULST - De populariteit van de dressuursport blijkt ongekend. Hoewel er veel wedstrijden worden gehouden, zijn de start- lijsten veelal overvol. Ook qua niveau gaat het goed met deze tak van de paardensport. Dat werd nog eens onderstreept tij dens de wedstrijd van de ruiter- club Hulst. Veel deelnemers konden een winstpunt bijschrij ven. Marjolein van Kerckhoven toonde zich de beste van het sterke gezelschap in de klasse Zl. De voor de organiserende vereniging uitkomende amazo ne uit Ossenisse reed de goed be wegende Kingston naar een to taal van 189 punten. Marjolein van Kerckhoven bleef hiermee haar clubgenote Annemieke Tieleman met Helasco zes pun ten voor. De revanche van Anne mieke Tieleman liet niet lang op zich wachten. In de tweede proef stuurde de amazone uit Nieuw-Namen Helasco naar 185 punten en verwees daarmee Marjolein van Kerckhoven (181 punten) naar de tweede stek. Met twee overwinningen in de klasse L droeg Sibylle Burm haar steentje bij aan het succes van de thuisclub. De amazone uit Hulst lijkt met haar nieuwe troef Pamela de viervoeter ge vonden te hebben die bij haar past. Sibylle Burm slaagde er uitste kend in om de uitzonderlijk gro te merrie goed verzameld door de ring te sturen. Wat in de eer ste proef door de jury werd be loond met 163 punten. Een to taal waarmee Sibylle Burm in het verbeten gevecht om het oranje erelint in de klasse LI haar concurrenten Katrien van Kerckhoven met Macchiavelli en Rinske de Vos met Leara net een puntje voorbleef. De tweede plaats werd een prooi voor Ka- trien van Kerckhoven. De ama zone uit Hontenisse toonde zich met de goed bewegende Mac chiavelli de beste in het beslis sende onderdeel, het gereden zijn in het algemeen. Met een nipte zege in de tweede proef trok Sibylle Burm de pro- gessievelijn door. Daarin stuur de ze de vijf j arige bruine Jetset- dochter naar een score van 166 punten. Eén puntje meer dan Rinske de Vos. In de klasse L2 eiste de jeugd de aandacht op. In de eerste proef reed de vijftienjarige Agnetha Bertou de goed in balans lopen de Embleme du Defey met 172 punten naar de hoogste eer. Ook goed voor twee winstpunten en de hoogste dagscore. Na een tweede plaats in de eerste proef (161 punten) eiste de negentien- j arige Rachel Bergs in de tweede proef de hoogste eer opDe ama zone uit Sint Jansteen stuurde Tramona naar de uitstekende score van 171 punten. Voor Margretha Vink was er in Hulst reden voor een extra feestje. De amazone uit Nieuw- vliet reed Illinois in de eerste proef met 161 punten naar de eerste plaats. In de tweede om loop eindigde Vink met 163 punten op de tweede stek. De winstpunten die de erelinten vergezelden waren voor Mar gretha Vink voldoende voor de felbegeerde promotie naar de klasse Z. Ook Petra de Feyter mag het in de klasse Zwaar gaan proberen De score van 171 punten waren voor de Axelse amazone met Noblesse in de tweede proef goed voor twee winstpunten en de eerste plaats. SLUIS - Bram van Lare uit Sluis en Ronny Schelfhout uit Stekene zijn door de Neder landse Triatlon Bond aange steld als chef d'equipe voor het wereldkampioenschap triatlon dat op 22 september in het Fran se Nice wordt gehouden. Onder hun hoede zullen 24 'age- groupers' (veteranen) in actie komen. Van Lare trad al eerder als bondscoach op tijdens de WK's duatlon in Zoffingen (1999) en Rimini (2001). doorWim de Vos HANS WEERT - De routiniers maakten de wedstrijd voor vrije renners, zaterdag in Hansweert. Met name de amateurwielren ners voerden op het lastige par koers de boventoon. Coureurs als Wilfred Geijs, Johnny van de Klooster, Dennis Mesu en Eric Vereecken maakten dan ook deel uit van de kopgroep die de wedstrijd maakte. Edwin Fran se maakte die groep compleet. Van het vijftal was uiteindelijk Dennis Mesu de sterkste. Het duurde lang voordat de wedstrijd op gang kwam. Wil fred Geijs en Johnny van de Klooster stonden aan de basis van de ontknoping. Halverwege de wedstrijd ging dit Beveland- se duo op avontuur en in eerste instantie zag alleen Eric Ver eecken uit Hulst het gevaar en met een fraaie tegenaanval wist hij aan te sluiten. Later reed Dennis Mesu ook nog uit het pe loton weg. Hij kreeg Edwin Franse mee. De renner uit Le- wedorp ging vooral mee om de vlucht van ploeggenoot Johnny van de Klooster te beschermen, maar slaagde daar niet in. Het kwintet gaf de rest geen kans. Pogingen van Bas Raas en Dy lan de Kok haalden niets uit, waardoor de vijf mochten uit maken wie als winnaar gehul digd zou worden. Wilfred Geijs gaf de aanzet tot een spannende finale maar de jump van de cou reur uit Kwadendamme werd gecounterd. Die van Dennis Mesu, die daarop volgde, werd niet meer beantwoord. Het gaatje bleef klein, maar Mesu gaf geen krimp en reed verdiend naar de zege. De spurt voor de tweede plek werd gewonnen door Eric Vereecken. Bij de ve teranen leek het op een massa spurt uit te draaien. Het peloton liet geen onstnappingspoging toe. Behalve die ene van Wim Wielhouwer. Met nog 2500 me ter probeerde Wielhoüwer een sprongetje dat door het peloton niet beantwoord kon worden. Het was drie jaar geleden dat Wielhouwer nog een koers had gewonnen. Ad Stouthamer was de sterkste bij de recreanten. Bekervoetbal Bram van Hoeve in actie tijdens een race in de 500cc-klasse. foto Camile Schelstraete door Jan Roovers SINT JANSTEEN - Biljartver eniging Den Ouden Arend uit Sint Jansteen ontvangt vanaf vandaag de 54 Zeeuws-Vlaamse biljarters die voor de Grand Prix driebanden hebben inge schreven. Een hele week lang werkt dat gezelschap in café De Kroon in een knock-out-sys- teem toe naar de finale die zon dag wordt gehouden. Met deze Grand Prix drieban den, de eerste in een cyclus van vier toernooien (na Sint Jan steen volgen Eede, Temeuzen en Kloosterzande) starthet biljart seizoen in Zeeuws-Vlaanderen pas goed. Vorige week gingen in de teamcompetitie de teams al op zoek naar persoonlijke eer en roem voor de club, maar dat wa ren nog 'vingeroefeningen'. Nieuw is dat de cyclus, na de af scheiding vanwege onvrede over het financiële beleid van de landelijke bond, onder de nieu we vlag van de Zeeuws-Vlaam se Biljartbond (ZVB) vaart. Maar waar het oude districtsbe- stuur is blijven zitten, de spelers in deze individuele titelstrijd al tijd voor eigen glorie gaan en de clublokalen nog steeds met graagte spelers en publiek ont vangen, is dat dan ook de enige verandering. En dus mag het openingstoer- nooi rekenen op felle gevechten van de kleine groep specialisten, aangevoerd door 'Master 2001' Frits Bakker uit Temeuzen, en de minder begaafde spelers die, uit op een stunt, zich nog jaren later willen beroemen op het feit dat ze ooit van Platjouw, Bak ker, Dallinga of d'Hooghe won nen. Het handicapsysteem, door de élite verafschuwd en door de mindere goden gekoesterd, maakt dat mogelijk en de wed strijden onvoorspelbaar. Ook in Sint Jansteen zullen weer repu taties sneuvelen. Of dat vandaag, op de eerste wedstrijddag al gebeurt, valt vanaf 19.00 uur te bekijken. Le- vrier-Zwanink (19.00 uur) en Nachtegael-De la Heijne (20.30) lijken de attractiefste partijen. door Rinus Verberkmoes AXEL - Een blijer gezicht dan dat van Her man van de Bos was zaterdag nauwelijks denkbaar. Eén en al vreugde straalde de mo torcrosser uit Koewacht uit na zijn eerste overwinning in de klasse 250/500cc. Van de Bos had namelijk acht RES-crossen moeten wachten op die zege, omdat de zuiderburen Erik Peeters en Jos Kesters hem steeds te vlug af waren. Met zijn eerste plaats in de eerste manche en een tweede stek in de tweede reeks was Her man van de Bos deze keer Jos Kesters (Opglabbeelc) en Eric Peeters (Tielen) te vlug a fMet name Peeters kloppen is iets ap arts, omdat deze crosser normaal gesproken de zeges aaneen rijgt. Dat dit nu niet ge beurde had te maken met het ongemak (vo rige week maakte hij in een wedstrijd een forse duikeling) dat hem parten speelde. Hard als de competitie is maakte Van de Bos daar dankbaar gebruik van. Zijn overwin ning kwam echter te laat om nog kans op de titel te maken. Deze gaat uiteindelijk zo goed als zeker naar Peeters. Bart Schilder mans (Opoeteren) werd achter dit trio vier de en Peter de Booy (Walsoorden) finishte als vijfde. Laatstgenoemde had korter bij de podiumplaatsen kunnen geraken als zijn koppeling in de eerste manche niet kapot was gegaan. Een snelle reparatie zorgde er voor dat hij alsnog in de tweede serie kon starten. Opmerkelijk in deze groep was het optreden van Ronald Doens uit Biervliet. Twee keer schoot hij rap uit de startblok ken, om vervolgens weer terug te vallen in het deelnemersveld. Dit overkwam eveneens de opmerkelijk sterk startende Sander de Braai uit Zaamslag in de klasse 125cc. Vier rondes lag hij op kop, maar toen zijn conditie hem in de steek liet viel hij terug. Hetzelfde overkwam Adriaan de Visser (Westkapelle) in de twee de reeks. Bij de eindafrekening werd De Braai vijfde en De Visser eindigde als vier de. De winst ging naar Maarten Govaert uit het Belgische Wetteren, die daarmee zijn leidende rol in het klassement verstevigde. Maikel van de Goor (Vlissingen) finishte als tweede en Roel van de Bergen uit 's-Graven polder werd derde. Zuid-Afrikaan Bij de licentiehouders was en bleef Dennis Schelleman (Magrette), ondanks een zeven de plaats, met enkele punten voorsprong op Alexander Pochet (Beauraing) leider. Win naar in deze groep van zeventien piloten werd Jurgen van Ham uit St.-Niklaas, voor Rik van de Broeck (Oud-Gastel) en de Zuid- Afrikaan Bernhard van de Westgeuzen. De ze 20-jarige crosser was voor het eerst actief op het magnifieke Axelse crossterrein en liet een uitstekende indruk achter. Minder goed vérging het Zuiddorpenaar Peter Rottier, die op een KTM de eerste manche won, maar in de tweede reeks met pech op moest geven. Casper Ovaa uit Oost-Souburg reed even eens niet goed. Nadat hij zijn motor tijdens de training in de aardappelen had gereden, duikelde hij in de tweede manche van zijn geleende 'fiets' ai. Voor hem zijn daarmee (met nog twee duels te gaan) de kansen op de titel definitief ver keken. Freddy Blaas (Oostkapelle) werd in deze categorie vierde, voor Aswin Vandam- me (Zuiddorpe). Bij de veteranen liep het in het begin niet zo als het moest lopen. Een gigantische valpar tij waar twaalf crossers bij betrokken wa ren, gooide roet in het eten. Ondanks dat incident, verliep de wedstrijd daarna vol gens het boekje met André Sundert (Etten-' Leur) als winnaar voor respectievelijk Koen Verburgh (Assebroek), Raymond Peeters (Stevoort), Rudy Walhout (Zandstraat) en Ad Geldof (Oostkapelle). Poule 1: ZSC'62-Bruse Boys 2-3, Zierik- zee-Noad'67 3-0. BruseBoys 2-6 Noad'67 2-1 Zierikzee 2-3 ZSC'62 2-1 Poule 2: Duiveland-WHS 7-3, Tholense Boys-SSV'65 0-4. SSV'65 2-6 WHS 2-3 Duiveland 2-3 Thol. Boys 2-0 Poule 3: Goes-GPC 3-0, Kapelle-Beve- landers0-0. Goes 2-6 Beveland. 2-1 Kapelle 2-4 GPC 2-0 Poule 4: Apollo'69-Patrijzen 0-0, 's-Heer Arendskerke-Nieuwdorp 1-2. IMieuwdorp 2-6 Apollo'69 2-1 Patrijzen 2-4 Arendsk. 2-0 Poule 5: Serooskerke-Domburg 3-1, Veere-Oostkapelle 3-1. Veere 2-6 Serooskerke 2-3 Oostkapelle 2-3 Domburg 2-0 Poule 6: MZVC-Arnemuiden 1-1, RCS- Dauwendaele 2-0. Arnemuid, 2-4 RCS 2-3 MZVC 2-4 Dauwend. 2-0 Poule 7: Breskens-De Meeuwen 0-1, VCK-Zeelandia 2-4. Zeelandia M 2-6 VCK 2-3 Meeuwen 2-3 Breskens 2-0 Poule 8: Hontenisse-Kruiningen 1-4, Zaamslag-Yerseke 0-0. Kruiningen 2-6 Zaamslag 2-1 Yerseke 2-4 Hontenisse 2-0 Poule 9: Terneuzense Boys-Steen 2-3, AZVV-HW'24 1-1. Steen 2-6 HVV'24 2-1 Tern. Boys 2-3 AZVV 2-1 Poule 10: Grenswachters-WC'68 1-1, Rillandia-Kogelvangers 7-1. Rillandia 2-6 VVC'68 2-1 Grensw. 2-4 Kogelvang. 2-0 Poule 14: Robur-Brouwershaven 4-0, Volharding-Wissenkerke 4-3. Robur 2-6 Volharding 2-3 Brouwersh. 2-3 Wissenk. 2-0 Poule 15: SKNWK-Dreischor 7-0, DFS- Renesse 5-2. DFS 2-6 Dreischor 2-0 SKNWK 2-6 Renesse 2-0 Poule 16: Mevo-Kwadendamme 2-2, WIK'57-Colijnsplaatse Boys 3-1. WIK'57 2-6 Mevo 2-1 Col. Boys 2-3 Kwadend 2-1 Poule 17: Luctor'88-Borssele 0-3, Wolfaartsdïjk-Wemetdinge 1-2. Borssele 2-6 Luctor'88 2-1 Wemeld. 2-4 Wolfaartsd. 2-0 Poule 18: H'zand-Hansweertse B 1-0, Hoedekenskerke-Krabbendijke 0-5. Krabbend. 2-4 Hansw. B. 2-1 Heinkensz. 2-4 H'kerke 2-1 Poule 19: Noormannen-Nieuwland 0-0, Lew. Boys-Walcheren 0-5. Walcheren 2-6 Noormann. 2-1 Nieuwland 2-4 Lew Boys 2-0 Poule 20: Vlissingen-Schoondijke 2-0, Oostburg-Aardenburg 0-0. Vlissingen 2-6 Aardenburg 2-1 Oostburg 2-4 Schoondijke 2-0 Poule 21: Cadzand-Zeeland Sport 1-2, Hoofdplaat-Jong Ambon 2-3. Zeel Sport 2-6 Cadzand 2-0 J. Ambon 2-6 Hoofdplaat 2-0 Poule 22: Sluis-Philippine 1-2, IJzendij- ke-RIAW. 1-4. RIAW. 2-6 IJzendijke 2-1 Philippine 2-4 Sluis 2-0 Poule 23: Graauw-Biervliet 1-0, Clinge- Corn Boys 2-2. Corn Boys 2-4 Graauw 2-3 Clinge 2-4 Biervliet 2-0 Poule 24: Sluiskil—SDO 7-0, Axel-Hulsterloo 1-4. Hulsterloo 2-4 Axel 2-3 Sluiskil 2-4 SDO 2-0 Poule 25: Spui-Groede 5-1, Koewacht- Terhole 8-0. Koewacht 2-6 Terhole 2-1 Spui 2-4 Groede 2-0 Poule 26: Stavenisse-SPS 3-1NVS-Ou- werkerk 2-2. Ouwerkerk 2-4 Stavenissse 2-3 SPS 2-3 NVS 2-1 Poule 27: Bergen-Vosmeer 6-1, MOC-Smerdiek 2-2. Bergen 2-6 Smerdiek 2-1 MOC'17 2-4 Vosmeer 2-0 Poule 34: Vogelwaarde-NSV 3-3, Vi- voo-ODIO 3-4. ODIO 2-6 Vivoo 2-1 NSV 2-2 Vogelw. 2-1 Reservebeker. Poule 1: HVV'24 2-Hoek 2 3-2, Hontenisse 2-Koewacht 21 -0, Hon tenisse 2-Hoek 2 0-4. Poule 2: Aarden burg 2-AZVV 2 0-5, Hoofdplaat 2-Zaamslag 2 0-5. Poule 3: Oostburg 2-IJzendijke 2 1-1, Breskens 2-Biervliet 2 7-1. Poule 4: Philippine 2-Tern Boys 2 1-2, Axel 2-Terneuzen 2 1-9. Poule 5: Spui 2-Corn Boys 2 1-3, Vogelwaarde 2-Ria 2 8-0. Poule 6: Sluiskil 2-Steen 2 3-1. Zeelandia M 2 en Sluiskil 2 naar tweede ronde. Vrouwenbeker. Tweede ronde landelij ke beker: Oostkapelle-Klarenbeek 0-0. Oostkapelle wns. Districtsbeker. Poule 1: MZVC-ZSC'62 0-12, Nieuwdorp-Dau- wendaele 4-2. Poule 2: Zeeland Sport- Smerdiek 0-1. Poule 3: Noormannen- Dinteloord 14-0, Nieuwland-Colijns- plaatse Boys 5-3. Poule 4: De Meeuwen- Terneuzen, Temeuzen nog, Kloetinge- Terneuzense Boys 12-0. Motorsport Axel. Achtste RES-cross. 250/500 cc: 1. Herman van de Bos (Koewacht), 2. Jos Kesters (Opglabbeek), 3. Erik Peeters (Tielen), 4. Bart Schildermans (Opoete ren), 5. Peter de Booy (Walsoorden), 6. CoenVerplanke (Zaamslag), 7. Peter Ver- planke (Koewacht), 18. Marlon He- melsoet (Westdorpe), 21. Danny de Muynck (Sas van Gent), 22. Ronald Doens (Biervliet). 125 cc: 1. Maarten Go vaert (Wetten), 2. Maikel van de Goor (Vlissingen), 3. Roel van de Bergen ('s- Gravenpolder), 4. Adriaan de Visser (Westkapelle), 5. Sander de Braai (Zaamslag), 16. Maikel Benjamins (Clin ge), 19. Wesley Vaal (Kloosterzande), 22. Django Vaal (Axel), 26. Mare Mieras (Ax el), 30. Carina van Heese (Koewacht). Li centiehouders: 1. Jurgen van Ham (St.- Niklaas), 2. Rik van de Broeck (Oud-Gas tel), 3. Bernhard van de Westgeuzen (Zuid-Afrika), 4. Freddy Blaas (Oostka pelle), 5. Aswin Vandamme (Zuiddorpe), 7. Dennis Schelleman (Axel). 85 cc: 1. Martin Stroo (Oost-Souburg), 2. Chris- tophe Neckebroeck (Wetteren), 3. Mar lon Merison (Biggekerke), 4. Kevin van Houdt (Temeuzen), 5. Boy Stockman (Temeuzen), 8. Jasper de Vos (Hoek), 11 Tim Benjamins (Clinge). Veteranen: 1. André Sundert (Etten-Leur), 2. Koen Ver burgh (Assebroek), 3- Raymond Peeters (Stevoort), 4. Rudy Walhout (Zandstraat 5. Ad Geldof (Oostkapelle), 7. Johan Schelleman (Axel), 17. Bram van Hoeve (Axel), 18. Freddy Willemsen (Hoofd plaat), 19. Ronny Doppegieter (Hoofd plaat), 20. Hans Kolijn (Temeuzen), 29. Peter Vaal (Axel). Wielrennen Hansweert. Sportklasse A/cyclosportie- ven: 1Dennis Mesu (Middelburg), 2. Eric Vereecken (Hulst), 3. Johnny van de Klooster (Lewedorp), 4. Wilfred Geijs (Kwadendamme), 5. Edwin Franse (Le wedorp), 6. Matti de Baat (Nieuw-Vosse- meer), 7. Glenn van Gessel (Heinkens- zand), 8. Erwin de Dreu ('s-Gravenpolder 9. John van de Vreede (Krabbendijke), 10. Martin de Kok (Lewedorp). Vetera nen: 1. Wim Wielhouwer (Sommelsdijk). Recreanten: 1. Ad Stouthamer (Kapelle), 2. Kees Meijer (Vlissingen), 3. Gertjan van Dijke (Wemeldinge), 4. Roelof Stam (Goes), 5. Cees Hoogerland (Yerseke). _maandag Biljarten St.-Jansteen. Grand Prix driebanden, eerste ronde: (19.00 uur) W. van Lim- men-A. van Geloven, P, Levrier-K. Zwa- nink. (20.30 uur): G. Mahu-J. de Maat, E. Nachtegael-S. de la Heijne. (22.00 uur): M. de Bree-J. v.d. Bliek, R. Goethals-J. Holdorp. Locatie: Café De Kroon. TOTAt j MHKS'ATIOh a. I GP0iBl/

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 40