ZSC'62 zit op het goede spoor DFS stuurt Renesse het bos in PZC Duiveland maakt gehakt van WHS Veere winnaar spijkerhard duel met Oostkapelle ,17 Bruse Boys plaatst zich met 3-2-zege voor volgende ronde Amstel Cup Simpele zege voor Zierikzee Monsterzege vrouwen ZSC SKNWK komt laat op gang Ouwerkerk heeft zicht op tweede ronde maandag 2 september 2002 Bruse Boys-spits Jacob van den Berge kopt de 1-2 achter ZSC-doelman Leon Weeda. foto Pieter Honhoff door Klaas Verspoor SCHARENDIJKE - De winst voor ZSC'62 tegen Bruse Boys, zaterdag in poule 1 van de Am- stel Cup districtsbeker, lag niet in de uitslag. Bruse Boys won het niet hoogstaand duel im mers met 2-3 en plaatste zich zo voor de eerste knock-outronde. ZSC'62 bleef daarentegen zo wel puntloos als kaartloos. Maar bovenal bleef ZSC'62 zon der kater achter. Ton van der Spaan won name lijk toch een beetje. ZSC'62 ein digde de wedstrij d zonder kaar ten en dat is waar de nieuwe trainer prat op gaat. Met een niet al te brede selectie kent de geroutineerde trainer het klap- ZIERIKZEE - Zierikzee klopte zaterdagavond Noad'67. Het duel in poule 1 van de districts beker werd door de ploeg van trainer John de Frel met 3-0 ge wonnen. Daardoor behoudt Zierikzee alle kans om de eerste knock-outronde van de Amstel Cup te bereiken. Het duel met de ploeg uit St. Philipsland was van een niet al te denderend niveau. Zierikzee bracht vooral voor rust aanval lend te weinig tegen het fysiek sterke Noad'67. Door een treffer van Patrick Verkaart, ook tegen Bruse Boys scoorde hij, kwam Zierikzee op een 1-0-voor- sprong. Nog voor rust tekende de van vakantie teruggekeerde aanvaller Thomas Vos voor de tweede Zierikzeese treffer. In de tweede helft, waarin Zie- rikzee-doelman Jaco van der Schee vrijwel werkloos kon toe kijken, scoorde Thomas Vos op nieuw. Zierikzee bracht voet ballend meer dan voor rust, maar verder dan de drie treffers reikte de ploeg niet. In het laat ste groepsduel, morgen met ZSC'62, heeft Zierikzee aan een punt genoeg om verder te beke ren. pen van de zweep. Onnodige schorsingen dienen voorkomen te worden. Vorig seizoen nog kostte dat bijna het derdeklas serschap. Van der Spaan is zich bewust dat ZSC'62 daardoor een lang seizoen kende, want pas in de nacompetitie werd het lijfsbe houd veiliggesteld. „Toch vond ik deze groep ver rassend fris nadat ze zolang zijn doorgegaan. Ik vind het een hardwerkende en gewillige groep die openstaat voor een an dere denkwijze. ZSC onder Ton van der Spaan lijkt op het ZSC van vorige sei zoen, toen Edwin Kriens (nu DFS) de scepter zwaaide. Er werd naast de trainer ook af scheid genomen van de routi niers Jan van der Linden, Jacco Heijboer en John van der Have, maar aan de spelstijl verander de niets. Ook Van der Spaan hanteert een 4-4-2-systeem, al is de invulling natuurlijk anders. Tegen Bruse Boys speelde ZSC'62 met Se- bastiaan Vaane en Wouter Fi- oole centraal op het midden veld. „Het staat nog niet helemaal vast of ik zo blijf spe len. Edwin van Oeveren komt er natuurlijk nog bij", verklapte Van der Spaan. Van Oeveren tobt met een blessure en was evenals de geschorste Marco de Jonge niet inzetbaar tegen Bru se Boys. Siap Of de Bruse overwinning ver diend was, was zeer twijfelach tig. „Het was zeker geen super wedstrijd", oordeelde Van der Spaan. Collega Olaf Filius vul de aan. „Bij ons was er zeker sprake van twee verschillende helften. De eerste helft was heel slap en de passing was enorm slecht. Dat kost veel kracht. Na rust ging het iets beter. De ZSC-trainer vond dat zijn ploeg zichzelf in de eerste helft het een en ander kon verwijten. ,Wij hadden voor rust meer ver diend dan een 2-1-achterstand. De eerste goal van Bru viel toch een beetje gelukkig en bij de tweede goal stonden we zelf te snurken. Zelf kregen we aardig wat kansjes, maar we maakten het niet af." Het eerste kwart van het duel wat het meest aantrekkelijke deel. Drie goals in zestien minu ten, veel fouten en een paar fraaie acties. Al na vier minuten was George Geluk op rechts Ge rard Verhoek en Jan-Willem Dorreman te slim af. Geluk zet te de bal voor en Jacob van den Berge schoot via de beide palen de bal achter doelman Leon Weeda. Nadat Wouter Fioole in de tien de minuut nog net door Marco Ketting van een treffer werd af gehouden, maakte ZSC'62 een minuut later toch de 1-1. Jan- Willem Dorreman passeerde Simon Boogaard en de terugge legde bal werd door de inko mende Martin Kiezenberg, te genwoordig aanvoerder bij ZSC'62, achter de kansloze Mark Giljam geschoten. Desorganisatie Toch kwam Bruse Boys op nieuw aan de leiding. Een snel genomen vrije trap van Geluk, terwijl bij ZSC'62 de desorgani satie overheerste, stelde Jacob van den Berge in staat om sim pel de 1-2 binnen te koppen. Daarna was het zowel voor als na de rust eigenlijk lange tijd huilen met de pet op en slechts Bruse Boys-doelman Mark Gil jam onderscheidde zich met een paar fraaie reddingen. Achter eenvolgens weerhield hij Ver hoek, Kiezenberg en Van de Moezel van een goal. Het Bruse spel was een simpel recept: lange ballen vooruit. De thuisploeg speelde echter het betere voetbal. Nadat Marco Ketting in de 52e minuut al de 1- 3 had moeten maken, deed Boogaard dat tien minuten la ter. Met een fraai lobje, na een combinatie met Jacob van den Berge, verschalkte hij Weeda. Dat ZSC'62 kort voor tijd nog terug kwam tot 2-3 was niet meer dan een persoonlijk suc cesje voor Gerard Verhoek. ZSC'62 lijkt op de goede weg. ,Het komt goed met ZSC"deed Bruse Boys-speler Jacob Muller Van der Spaan na afloop dan ook toekomen. ZSC'62 - Bruse Boys 2-3 (1-2). 4. Jacob van den Berge 0-1,11. Mar tin Kiezenberg 1-1, 16. Jacob van den Berge 1-2, 62. Simon Boogaard 1-3, 87. Gerard Verhoek 2-3. Scheidsrechter: P.M. Nefs (Bergen op Zoom). Aantal toeschouzvers: 75. ZSC'62: Leon Weeda, Thomas Pe tiet, John Dorreman, Werner Klaas- sen en Jan-Willem Dorreman (46. Kazimir Snoek); Michiel van den Hoek, Wouter Fioole, Sebastiaan Vaane en Gerard Verhoek; Martin Kiezenberg en Niels van de Moezel (57. Oscar Meijer). Bruse Boys: Mark. Giljam, AlexAn- deioeg (14. Johan Benard), Eric Bleiji, Erik Giljam en Simon Boog aard; Ruben van de Berg (59. Marien Benard), Theunis-Henk van den Berge, Ricardo de Winter en Marco Ketting (59. Mujo Avdic); George Geluk en Jacob van den Berge. van onze sportredactie ZIERIKZEE - Duiveland heeft het bereiken van de tweede ron de van de districtsbeker in eigen hand. Door de ruime 7-3-over- winning op WHS van afgelopen zaterdag is winst op Tholense Boys morgenavond voldoende om de volgende ronde te berei ken. In dezelfde poule boekte SSV'65 zijn tweede zege: 0-4 bij Tholense Boys. Poule 2. Duiveland - WHS 7-3: Een zevenklapper voor Duive land met Lex Zwang in de hoofdrol. Duiveland liep simpel uit naar 4-0 door doelpunten van Dennie le Comte, Lex Zwang, Ronald Zwager en we derom Zwang. Pas daarna kon WHS door een treffer van Pa trick Ketting iets terug doen. In de tweede helft speelde Duive land de klassegenoot naar de ruime nederlaag door treffers van opnieuw Ronald Zwager en tweemaal Lex Zwang. Pas bij een 7-1-achterstand deed WHS door goals van Patrick Ketting en Egbert Moerland nog iets te rug. Tholense Boys - SSV'65 0-4: De tweede bekerwinst voor SSV' 6 5Pim Bruins zette de eer steklasser na een klein halfuur op een 1-0-voorsprong en tot aan de rust bleef die stand onge wijzigd. In de tweede helft kwa men de plaatselijke Boys er niet meer aan te pas. Maurice van den Hemel scoorde 0-2 en een met vlagen zeer sterk spelend SSV'65 zag daarna Christiaan Boon nog tweemaal doel treffen. Poule 14. Robur - Brouwersha ven 4-0 gestaakt: Richard van Liere zorgde voor 1-0, waarna Rik Hopmans de ruststand op 2- 0 bracht. Andy Latusia en Mar co Elshout verhoogden in de tweede helft de marge tot vier treffers, voordat scheidsrechter Van Klinken het duel staakte na een opstootje. Volharding - Wissenkerke 4-3: In een spannend duel bleek Vol harding net iets doortastender bij het afmaken van de kansen. John Platschorre en Rob van Eekelen scoorden voor rust na mens Volharding en Martijn Koole en Mark van Leeuwarden deden dat voor de bezoekers. Door goals van Raymond Ver- bart en Ronnie Jacobs liep de ploeg uit Ovezande na rust uit naar 4-2. Sander van Gilst be paalde daarna de eindstand op 4-3. Poule 10. Rillandia - Kogelvan gers 7-1: De nieuwe eersteklas ser werd door de thuisploeg compleet van het veld gespeeld. Hakam Didi zorgde na dertien minuten voor 1-0. Via twee doelpunten van Arjan Koop- mans, waaronder een erg fraaie lob, was het bij rust al 3-0. Bin nen zes minuten na de rust maakte Hakam Didi er 5-0 van, waarna Barry Ekelmans vanaf elf meter voor 5-1 kon zorgen Koopmans maakte hierna uit een strafschop 6-1. Moerad Gokoglugil bepaalde na een overtalsituatie (Hollander en Vriens van Kogelvangers wer den door arbiter Cor Bos van het veld gestuurd) de eindstand op 7-1. Poule 9. AZW - HW'24 1-1 (0-1). 13. Danny Vlassenrood 0-1, 61. Ha- rald Verschuren 1-1 (eigen doel). Ge le kaart: Niels Meesen (AZW). Scheidsrechter: G.F. van Rooden (Papendrecht)Aantal toeschou wers: 50. Terneuzense Boys - Steen 2-3 (0-1). 1. Werner Bisschop 0-1, 49. Werner Bisschop 0-2, 72. Stijn Dobbelaer 0- 3, 75. Mario de Fouw 1-3, 79. Ralf Zegers 2-3. Scheidsrechter: A.J. Wirken (Sleeuwijk). Rode kaart (2x geel): 39. Van de Broecke (Steen). Gele kaart: De Fouw, Eryürük (bei den Terneuzense Boys), Van Dalen (Steen). Aantal toeschouwers: 125. MIDDELBURG - De voetbal sters van ZSC'62 hebben geen spaander heel gelaten van MZVC. In het bekerduel in pou le 1 werd het 0-12. Na een 5-0-ruststand schakel den de Scharendijkse elf een tandje bij een stopten pas bij een heel dozijn. De doelpunten kwamen van Janne Goethart, Michelle Brongeest (beiden 3x), Joyce Brand, Diana van de Vel de (beiden 2x), Lendy Plaisier en Ramona Oosterling. WIK'57 trok zich door persone le problemen terug uit poule 2 van de bekercompetitie. NIEUWERKERK - SKNWK werd zaterdag in de tweede helft wakker in het bekerduel met Dreischor. Na een matige eerste helft (1-0) herstelden de Nieu- werkerkers zich in het tweede part met een half dozijn doel punten: 7-0. SKNWK-trainer Cees Willemse vermoedde dat zijn manschap pen vooraf enigszins gegrepen waren door onderschatting. Dreischor hield niettemin knap stand en pas vlak voor rust brak SKNWK de score open via Jan- Jaap Padmos. In de tweede helft kwamen de Nieuwerkerkers echt los. „Eén keer raken, rondspelen en meer beweging", complimenteerde Willemse. Leon de Bruine gaf het goede voorbeeld met een loepzuivere hattrick, waarna Martijn Neele, Christiaan van Vossen en Ronald van Vossen de zevenklapper voltooiden. ZIERIKZEE - Ronnie de Bruine maakt een vliegende start met Ouwerkerk. De nieuwe trainer is met de zondag-vijfdeklasser nog ongeslagen (gisteren 2-2 bij NVS) en heeft riant uitzicht op de tweede ronde in poule 26. Met de 4-2-zege op SC Stavenis- se en het 2-2-gelijkspel bij NVS heeft Ouwerkerk mogelijk zelfs al voldoende voor een plaats in de volgende ronde. Wanneer de ploeg morgenavond echter pun ten pakt in het laatste duel met SPS (dat zaterdag met 3-1 ver loor van Stavenisse), komt de ploeg verrassend in de eerste knock-outronde. NVS - Ouwerkerk 2-2: In een ge lijk opgaande eerste helft nam Ouwerkerk de leiding door een treffer van Jaklcoo Brouwer. Di rect na rust kwam de thuisclub langszij via Eric Piasmans. Ste fan van de Maas zette Ouwer kerk opnieuw op voorsprong, maar Kees Bosters tekende uit eindelijk de verdiende gelijk maker aan. Stavenisse - SPS 3-1: De thuis ploeg maakte het verschil in de tweede helft. Wim de Groen zet te SPS in de eerste helft op voor sprong, maar met drie uitge speelde treffers maakte Sta venisse de schade na rust onge daan via Jeremy Gierman, Kees van Putte en Peter Eerland. van onze sportredactie VLISSINGEN - De eerste ploe gen zijn na twee bekerduels al zeker van een plaats in de twee de ronde van de Amstel Cup. Goes, Nieuwdorp en Kruinin- gen kunnen op de lauweren rus ten in de laatste bekerwedstrijd van morgenavond. Veere en Zeelandia Middelburg wonnen ook twee keer, maar zijn nog niet zeker van de volgende ron de. Poule 3. Goes - GPC Vlissingen 3-1: Johan Tuin zorgde tien mi nuten voor rust voor 1-0, Serge Berrevoets direct na de pauze voor 2-0 en Niels Paardekooper acht minuten voor tijd voor de 3-0. Jeroen van Ommeren redde de eer voor GPC. Poule 4. Apollo'69 - Patrijzen 0-0: De bezoekers kregen in de gelijk opgaande wedstrijd de betere kansen, maar de uitblin kende doelman Peter Bleumink was onpasseerbaar. 's-Heer Arendskerke - Nieuw dorp 1-2: 's-Heer Arendskerke kwam nog wel op de voorsprong dankzij Ard Eversdijk, maar nog voor de rust boog Nieuw dorp de achterstand om in een 2-1-voorsprong door doelpun ten van Turan Dogan en - vlak voor rust - Ferhan Topal. Poule 5. Veere - Oostkapelle 3-1: Een harde wedstrijd (met acht gele kaarten, waarvan twee voor Rick Pattenier van Oostka pelle). Al na twee minuten kwam Veere via Theo van Ta- tenhove op 1-0. TurgutKizilars- lan zorgde acht minuten later voor de gelijkmaker, maar vijf minuten liep Van Tatenhove we derom door de verdediging, waarna Jöel Pattenier de voor zet in eigen doel werkte. Die zelfde Van Tatenhove moest even later na een forse overtre ding geblesseerd het veld verla ten. Na de pauze was het voet ballend minder. Vijf minuten voor tijd zorgde René Michel Gerritsen met een fraaie lob voor de beslissende 3-1 Serooskerke - Domburg 3-1: Domburg was uitgekleed door de afwezigheid van zeven basis spelers, die gingen ringrijden. Serooskerke profiteerde opti maal via Frank Allaart (1-0 en 3-0) en Robin Vos. Wilco van Eijzeren redde de eer voor Dom burg. Poule 6. MZVC - Arnemuiden 1-1: De bezoekers hadden het beste van het spel, maar de al na drie minuten verkregen voor sprong via Corjan Marijs werd niet uitgebreid. Tien minuten voor tijd was een van richting veranderde vrije trap van Alexander Bom prompt vol doende voor het geflatteerde ge- lij kspel. RCS - Dauwendaele 2-0: Voor rust was de thuisclub de betere ploeg en de 1-0 van Martin Janse (assist Wessel Vermeulen) was verdiend. Na rust kreeg Dau wendaele via Edwin Leonhart twee kansen op de gelijkmaker, maar de anders zo trefzekere spits liet de riante mogelijkhe den onbenut. Een kwartier voor tijd maakte Al win van Ham de beslissende 2-0. Poule 7. VCK - Zeelandia Mid delburg 2-4: De thuisclub nam in de eerste twintig minuten een 2-0-voorsprong via treffers van Arjan Kats en Stefan Wielema- ker. Alberto Morgano zorgde na een halfuur voor 2-1 en Ruud Sanders vlak na rust voor de ge lijkmaker. Nadat eerst nog een treffer voor de thuisploeg we gens buitenspel was afgekeurd, kwamen de Middelburgers via Mark Roose halverwege de tweede helft op 2-3. Tien minu ten voor tijd zorgde Daan Ei kenhout voor 2-4. Breskens - De Meeuwen 0-1: Na het echec tegen Zeelandia Mid delburg een week eerder (7-0- verlies) kreeg Breskens zater dag opnieuw een nederlaag te slikken. Arnold Krijger werd na een uur spelen matchwinnaar. Trainer Rinus Zegers: „Ik vraag me af wat we de afgelopen vijf weken gedaan hebben in de voorbereiding." Poule 8. Hontenisse - Kruinin- gen 1-4: In de zestiende minuut opende Edwin van Houte de score uit de rebound van een schot tegen de paal en Adriaan van de Plasse verdubbelde de marge. In de 69e minuut maakte Edward Tieleman 1-2, maar Ewout Dek en Gert-Jan Poley bezegelden het lot van Honte nisse. Zaamslag - Yerseke 0-0: Qua kansen mocht Zaamslag het meeste aanspraak op de over winning maken. De ploeg liet echter enkele fraaie mogelijk heden, onder meer via Jaeco den Hamer, onbenut. Edwin Kriens borduurt voort op drie-spitsensysteem bij nieuwe club door Ben Hameeteman BURGH-HAAMSTEDE - DFS bleef ook in zijn tweede bekerwedstrijd aan de goede kant van de score. Na een wat moeizame start werd het bezoekende Re- nesse uiteindelijk op overtuigende wijze het bos ingestuurd. De ploeg van nieuwe trainer Edwin Kriens won de ontmoeting met 5-2. Oefenmeester Kriens keek vlak voor aanvang van de bekerontmoeting met Renesse wat zorgelijk om zich heen. „Mijn keeper Leander Rouw is zojuist tijdens de warming-up geblesseerd uit gevallen", verklaarde hij zijn ongerust heid. „Leon Verhage, een speler van het tweede die ook wel eens in de zaal keept, wordt nu gevraagd. De keeper van het tweede heeft inmiddels te veel bier op. Daar zullen we maar niet aan beginnen. Verhage werd even later bereid gevonden en speelde vervolgens een goede en vrij onopvallende rol. Ook Renesse-trainer Cees van Dijk had zo zijn personele problemen. „In deze pe riode is het voor Renesse altijd een pro bleem om een compleet elftal op de been te brengen. Maar dan wordt ook nog eens beslist dat wij als zondagclub onze wed strijden op zaterdagmiddag moeten spe len. Dat is extra moeilijk voor ons. De meeste jongens spelen niet voor niets op de zondag.Van Dijk berustte evenwel in het lot. „De beker is niet belangrijk voor ons, ik zie het gewoon als een trainings wedstrijdje." Toch wist Renesse zaterdag een repre sentatief team op de been te brengen. Ze ker in de eerste helft bleef het opvallend goed op de been tegen een overigens, op dat moment, glansloos acterend DFS. Van Dijk: „In de eerste helft was ons spel goed verzorgd en was ook het positiespel heel goed. Ik vond ons zelfs technisch be ter dan DFS. In de tweede helft zie je dat we problemen krijgen met de conditie. Sommigen hebben dan ook nog maar twee keer getraind." Domme dingen Collega Kriens was inderdaad niet tevre den over het eerste bedrijf. „DFS was wat mat in die eerste helft. Je moet niet vergeten dat de jongens nog de wedstrij den van afgelopen dinsdag en donderdag in de benen hebben. We zochten echter ook te vaak de moeilij ke oplossing en de den gewoon domme dingen." Toch maakt Kriens zich vooralsnog geen zorgen. Hij denkt met DFS het materiaal te hebben voor een drie-spitsensysteem en is dan ook bezig met de invoering ervan. „Spelen volgens het 4-3-3-systeem is wennen voor de jongens. Plus het feit dat ze telkens zeggen dat ook de vorige trai ners dit hebben geprobeerd, maar dat het er eigenlijk nooit goed is uitgekomen. Ze moeten er op een gegeven moment na tuurlijk ook achter staan. Ik vind in ieder geval dat het zo moet. Spits Anco van der DFS-spits Anco van de Linde omspeelt de doelman van Renesse, Peter Hendrikse. Linde is nu eenmaal geen loper, maar juist heel kopsterk. Dat zag je vandaag ook weer bij dat eerste doelpunt", ver woordt Kriens een gedeelte van zijn uit- daging. Als oud-speler van DFS is het Edwin Kriens bekend dat de oranjehemden met name mentaal een achterstand hebben en eigenlijk altijd hebben gehad. „Voet ballen kunnen ze wel. De inzet is over het algemeen heel goed. Maar mentaal moe ten ze nog veel leren en daar zijn we mee bezig, Dat gebeurt in fases. Zeker als je achterstaat moet je werklust tonen en zullen de mouwen wel eens opgestroopt moeten worden. Je kunt nu eenmaal niet het hele seizoen door winnen." Gevarieerd Qua basiself geeft Kriens aan er nog niet geheel uit te zijn. „Vandaag waren Tom Minnaar en Ronald Braam er nog niet bij. En DFS heeft een multifunctionele groep. Diverse spelers zijn op meerdere plaatsen inzetbaar, We hebben ook al wat gevarieerd en uitgeprobeerd. Concreet beschouwd ben ik er op een tweetal posi ties nog niet helemaal uit. Welke dat zijn? Dat hou ik nog even voor mezelf", glim lacht Kriens. Bij DFS was Anco van der Linde zater dag enorm productief; hij nam drie doel punten voor zijn rekening. Nadat Renes se via een benutte penalty van Michel Lagendijk, na vermeend hands, vijf mi nuten voor rust op voorsprong was geko men, kopte Van der Linde twee minuten later een voorzet van Hogenstein schitte rend achter doelman Hendrikse. Op slag van rust stond Jeroen Grefkens ineens oog in oog met de keeper en realiseerde beheerst de 2-1-ruststand. In de tweede helft kwam Renesse nog even langszij via een treffer van Vincent Goedegebuure. Daarna zakte het spel van de 'badgasten' steeds verder weg. Anco van der Linde zag zijn kans schoon en zorgde achtereenvolgens voor 3-2 en foto Dirk-Jan Gjeltema 4-2. Enkele minuten voor het eindsig naal bracht aanvoerder Mariko Rouw vanaf elf meter de 5-2-eindstand op het scorebord. DFS - Renesse 5-2 (2-1). 41. Michel Lagendijk 0-1 (strafschop), 43. Anco van der Linde 1-1, 45. Jeroen Grefkens 2-1, 48. Vincent Goedege buure 2-2, 70. Anco van der Linde 3-2, 76. An co van der Linde 4-2, 87. Mariko Rouw 5-2 (strafschop). Scheidsrechter: Wagenaar (Dor drecht). Gele kaart: Michel Lagendijk, Mischa van de Hoek (beide Renesse). Aantal toeschou- wers; 50, DFS: Leon Verhage; Marco van de Zande, Ma riko Rouw, Ferry Jansen, René van der Linde; Huib Nortier, Bas Hogenstein (72. René Brus- sé), Michael Leijten (80. Bram Nortier); Moes Maka-si, Anco van der Linde, Jeroen Grefkens. Renesse: Peter Hendrikse; Wilco Hoogerhuis, Robbert-Jan Canters, Maarten van Kempen, Remco Canters; Vincent Goedegebuure (61. Sebastiaan Weveraars), Arjan van de Stolpe, Mischa van de Hoek (39. Pascal Dronrijp). Ti- mo de Smet (76. Michael van Dijk); Michel La gendijk, Peter Moerland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 33