Terneuzen op routine naar 0-0 Zure ouverture voor Kloetinge PZC PZC Hoek speelt tegen NEC in Amstel Cup 15 Magito krijgt rood, De Koeijer stopt strafschop in Meerssen Van de Ven leider NK motorcross Slabbekoorn snelste in Dongen Zeeuwse Masters afgeblazen Audrey Koole wint Open Zeeuwse Grünholz krijgt gouden schoen Roger Hammond wint OZ Tour Titelverdediger UDI'19 opent met overwinning Gelijke spelen zijn troef op openingsdag uitslagen maandag 2 september 2002 van onze sportredactie HOEK - Hoek heeft in de vol gende ronde van de Amstel Cup een aantrekkelijke tegenstan der geloot. De Zeeuwen treffen op dinsdag 6 of woensdag 7 november het Nijmeegse NEC in een thuis wedstrijd. De profclub, met onder ande ren Dennis de Nooijer in de ge lederen, heeft al een lichte voorkeur voor de woensdag uitgesproken. Hoek haalde de tweede ronde van de Amstel Cup door een tweede plaats in de voorronde achter RBC. Dennis de Nooijer sprak van een gunstige loting. „Want in principe zijn wij nu al zeker van plaatsing voor de volgende ronde. We moeten na tuurlijk nog wel winnen van Hoek, maar normaal gespro ken mag een amateurclub geen probleem zijn voor een prof club." De andere resultaten van de loting zijn: Emmen - FC Groningen, UNA - RKC Waalwijk, BV Veendam - Ro- da JC, Excelsior Maassluis - RBC Roosendaal, Ajax 2 - Huizen, FC Zwolle - Helmond Sport, Willem II - FC Tioente, SC Joure - Vitesse 2, winnaar poule 16 (Heracles Almelo ofAGOVV) - FC Volendam, Schijn- del - Sparta, Babberïch - Stormvo gels/Telstar, Haarlem - Nummer twee poule 16 (Heracles Almelo of AGOVV), NAC - Cambuur Leeu warden, Hoek - NEC, Go Ahead Eagles - AZ, ADO Den Haag - De Treffers, De Graafschap - Argon, VVV - Eindhoven, MVV-TOP/Oss, Excelsior - FC Dordrecht. door Frits Bakker MEERSSEN - Zeg nooit dat Di- mitri Mbuyu een bange trainer is. De Belg, die Telussa dit jaar opvolgt bij Terneuzen, stuurde gisteren in het Limburgse Meerssen een elftal in het veld dat voor de helft uit half opge lapte spelers bestond. Ziek, ge blesseerd en nog lang niet fit was het merendeel van de ploeg bij de start van het seizoen. De nieuwe coach joeg ze allemaal het veld in en ging met een zui nige 0-0 terug naar huis. De meest wonderlijke come back maakte Erik de Koeijer. Het was sinds het eind van het voorjaar geleden dat de keeper in de goal had gestaan. Hij was geblesseerd aan een middelvin ger die hij ooit eens had gebro ken, werd net voor de zomer ge opereerd en zat al die tijd in de ziekenboeg. Gisteren keepte hij zijn eerste wedstrijd van het seizoen, na twee keer trainen in de week vooraf. Het leek alsof hij nooit was weggeweest. Kort na de rust sleepte hij zijn elftal door een bijna fatale fase. Danny Magito duelleerde in die zestiende minuut van de tweede helft in het strafschopgebied met de donkere spits van de thuisclub. Hij gebruikte iets te veel zijn handen, kreeg een strafschop tegen en een rode kaart (zijn tweede gele van die middag). Terneuzen stond, in een wedstrijd die tot dan toe feilloos in evenwicht was, plot seling met tien tegen elf. Roel Caumans mocht bovendien ook nog aanleggen voor een straf- SON - Motorcrosser Rinus van de Ven is het Nederlands kampi oenschap 85cc sterk begonnen. De veertienjarige crosser werd gisteren in Son in de eerste man che tweede en in de tweede man che eerste. In het Brabantse Son werd de eerste van vijf wedstrijden voor de Nederlandse titel verreden. Van de Ven, vorige week in Oos tenrijk negende geworden op het WK, is in de race voor zijn vierde Nederlandse titel. Zijn start in Son was gisteren aan vankelijk niet overweldigend, maar hij herstelde zich knap. Ondanks dat in beide manches zijn voorrem het bij de start be- gaf. In de eerste manche moest Van de Ven van de achterste rij star ten, maar hij werkte zich binnen een aantal rondjes op naar de tweede plaats. Leider Bobby Stevens kreeg hij niet meer te pakken. In de tweede manche had Van de Ven kopstart en niemand kreeg hem meer te pakken. Met twintig seconden voorsprong werd hij als win naar afgevlagd. Hij werd me teen de eerste leider in de strijd om het NK. SPORTREDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118)484454 Fax: (0118)470102 E-mail: sport@pzc.nl Jan Dagevos (chef) Frits Bakker (coördinator zuid) Koen de Vries (coördinator midden) Rudy Boogert (coördinator noord) Björn Goorden Roeland van Vliet Eldridge Pentury CENTRALE REDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484000 Fax: (0118)470102 E-mail: redactie@pzc.nl INTERNET www.pzc.nl E-mail: web@pzc.nl schop. Het werd even doodstil in het Zeeuwse kamp, maar de stop van Erik de Koeijer, die de bal met een snelle reflex uit de hoek dook, werkte als doping op de rest van het elftal. Dimitri Mbuyu stelde na afloop vast: „Het is razend knap zoals de ploeg daarna stand heeft ge houden in zo'n zware uitwed strijd. Ik miste deze week op training drie, vier spelers van de basis. Nico van der Meer heeft niet getraind, Stefan Saey speelt al twee weken niet, Be- noit Moukoko is nog lang niet speelklaar en Johan van Rumst heeft zelfs drie maanden niet meer gevoetbald. En nu zie je dat die jongens op routine die wedstrijd toch aankunnen. Ik zou zelf veel aanvallender wil len spelen, maar met deze geha vende ploeg was de 0-0 het hoogst haalbare." Kansen op meer dwong Terneu zen zelfs ook nog af. Mike But had, als het vizier scherper had gestaan, tenminste één keer moeten scoren. In de laatste mi nuut voor rust kwam hij na een combinatie met Ronald van Sliedregt in de mooist denkbare positie voor de goal. Het schot was. te zwak en werd gestopt door de keeper. De schaduwspits, achter Van Sliedregt en Moukoko, was in de laatste seconden van de wed strijd nog een keer dicht bij een treffer. Hij werd met een lange pass op maat bediend door Hu- bert van den Hemel, draaide prachtig weg van een tegen stander en stifte de bal uit een moeilijke hoek precies onder de lat. De Limburgse keeper Dave Meijers had al zijn kwaliteiten nodig om de winnende goal te voorkomen. Terneuzen had daar, zeker ge zien het spel in de tweede helft, eigenlijkookgeenrecht op. Voor rust maakten de elf van Mbuyu wel een degelijke indruk. Met Danny Magito en Johan van Rumst centraal achterin, Nico van der Meer kort voor de verde diging als breekijzer en Mike But achter de twee aanvallers als aangever werd de thuisclub aardig in bedwang gehouden. Onder vuur De Limburgers hadden wel een flitsende start en namen De Koeijer in het eerste kwartier al twee keer onder vuur. Het offen sief gleed weg, nadat Rudy Van- vinkenroije, de spelverdeler, ge blesseerd was uitgevallen en Roel Caumans vanuit de spits werd weggehaald om als diepste middenvelder te spelen. Terneuzen kreeg vanaf dat mo ment meer greep op de wed strijd. Dennis de Kraker (vooral hij) en Nico van der Meer domi neerden lange tijd het midden rif, totdat Mbuyu, door het weg sturen van Magito, werd gedwongen om de organisatie aan te passen. Nico van der Meer moest terugzakken naar de positie van Magito. Die wis sel ging ten koste van de aanval lende impulsen. Danny Magito sprak overigens tegen dat de strafschop terecht was. „Ik maakte een kleine overtreding, maar niet zwaar genoeg om er een strafschop voor te geven. En zeker geen ro de kaart. Die speler stond met zijn rug naar me toe. Ik hield hem af, met mijn armen om hem heen, zoals dat vaak gebeurt als een spits tegen je aanleunt. Hij deed ineens een stap achteruit en liet zich vallen. De uitsluiting voor twee gele kaarten (goed voor rood) komt de rots in de verdediging nog niet op een schorsing te staan. „Wat ook gunstig is", zeiMagito niet zonder zelfspot, „is dat ik nu mijn rode kaart al te pakken heb. Ik krijg er altijd één per jaar, dus ik hoef me vanaf nu geen zorgen meer te maken." Terneuzen-SV Meerssen 0-0. Scheidsrechter: J. Brummer, Roo sendaal. Rode kaart (twee keer geel): Danny Magito. Gele kaartenRoel Alberti, Mike But Terneuzen Ralph Schaepkens (Meerssen) Aan tal toeschouwers: 400. Terneuzen: Erik de Koeijer; Geert Bosschaart, Danny Magito, Johan van Rumst, Roel Alberti; Dennis de Kraker, Nico van der Meer, Mike But (88. Jordy Bakker), Stefan Saey (75. Hubert van den Hemel); Benoit Moukoko (82. Jacky Lambert), Ro nald van Sliedregt. Terneuzen-aanvoerder Mike But (liggend) strijdt om de bal in het duel met SV Meerssen. foto Frits Widdershoven Ter Leede slagvaardiger en koelbloediger in openingswedstrijd: 3-1 door Jan Dagevos SASSENHEIM - De boodschap vooraf was duidelijk. Wilde Kloetinge in de seizoensouver ture tegen het sterke Ter Leede een kans maken, dan zou de Be- velandse hoofdklasser boven zichzelf moeten uitstijgen. Kloetinge deed zaterdag amechtige pogingen in die rich ting en was op vele fronten min stens de evenknie van Ter Leede, maar bij het belangrijk ste onderdeel van het voetbal spel kreeg het onderricht van de thuisclub. De ploeg uit de bol lenstreek was in aanvallend op zicht veel slagvaardiger en koelbloediger: 3-1. Ter Leede had aan vijf mogelijk heden genoeg om het verschil te maken. Kloetinge stelde er tien goede, doelrijpe kansen tegen over, maar de Bevelanders kwa men niet verder dan een treffer van Pieter de Munnik. „We hadden hier minimaal een punt weg moeten halen", zei trainer Diederik Hiensch na af loop. „We hoeven in dat opzicht niet naar anderen te wijzen. Het lag gewoon aan onszelf. Bij Ter Leede stond voorin het vizier wel op scherp en bij ons niet." Meteen na afloop heerste er dan ook teleurstelling onder de spe- r Iers en de begeleiding, maar niet veel later klonk er ook hoop door in de bespiegelingen. „Het spel biedt houvast", vond aan voerder Pieter de Munnik. „Ons voetbal was heel behoorlijk", concludeerde Hiensch zelfs. Wat in Sassenheim zaterdag duidelijk werd is dat Hiensch na een magere oefencampagne een nieuwe weg is ingeslagen. De zware nederlaag tegen Baronie was voor hem de druppel, waar na hij besloot de zaken in defen sief opzicht te herschikken. Zo is Micha Lekawael niet langer centrumverdediger. De Middel burger kon op die plek niet aar den, had moeite met de lange pass en is nu verhuisd naar de rechtsbackplaats. Arno Me- laard is na een uitstapje in het centrum gewoon weer linker vleugelverdediger, terwijl Er- win van der Woerdt en John Bentschap Knook het centrum vormen. Inkeer De terugkeer van Bentschap Knook in de defensie is opval lend. Immers: vorig seizoen wil de de Souburger zich niet langer in het strakke keurslijf van mandekker laten persen en am bieerde hij alleen nog een plek achter de spitsen. De moeizame voorbereiding heeft de Soubur ger echter tot inkeer gebracht. Bentschap Knook acht zich niet langer de meest geschikte kan didaat voor een rol op het mid denveld en heeft zijn oude pro fessie weer opgepakt. Ook het middenveld heeft een ietwat andere structuur gekre gen. Emiel Dorst was tegen Ter Leede de man die kort achter het aanvalstrio Ronald Zuijdwegt, Erik de Groene en Wilco de Valk speelde. Op links bestreek Niels Lodewijk de flank, terwijl de rechtsback van vorig seizoen, Pieter de Munnik, de rechtshalf was. De middenlinie vormde za terdag uiteindelijk het beste deel. Emiel Dorst speelde gesle pen, terwijl Pieter de Munnik vaak over zijn tegenstander heen denderde. De 'experimenten' bevielen Hiensch zaterdag al met al wel, al manifesteerden zich ook nu af en toe de kwalen van de voorbe reiding. Lekawael kan aardig verdedigen, maar heeft in de op bouw nog altijd zijn zwaktes. En Erwin van der Woerdt ver liest zichzelf nog wel eens in nonchalance en onstuimigheid. Arno Melaard en Bentschap Knook haalden na een moei zaam begin een voldoende. Uitstapje De start van Kloetinge in Sas senheim was dramatisch. Al na twintig seconden moest Merlijn Swennen de gang naar het net maken. Bij de eerste de beste aanval van de thuisploeg liet Bentschap Knook zich verlei den tot een uitstapje met de spits, waarna Patrick Kalkema plotseling vrij baan had: 1-0. Het ergste werd even gevreesd. Ter Leede is immers een ploeg die in het eerste halfuur als een wervelwind tekeergaat. De storm ging echter snel liggen en dat was de verdienste van Kloetinge. Achterin werd de or ganisatie op poten gezet, terwijl op het middenveld Emiel Dorst en Pieter de Munnik de ploeg op sleeptouw namen. Gaandeweg kreeg de Beveland- se formatie zelfs overwicht, met prachtige kansen voor Emiel Dorst (vrije trap tegen de onder kant van de kruising), Bent schap Knook (vrije trap op vuis ten van de keeper), Zuijdwegt (de keeper redde miraculeus op zijn inzet) en De Valk (schot over). Meteen na de pauze kwam de verdiende gelijkmaker. Na een verre uittrap van Swennen kop te Dorst door, tot bij De Valk, die de bal panklaar legde voor de voeten van de inkomende De Munnik. De aanvoerder be dacht zich geen moment en plaatste de bal beheerst in de verste hoek. Ter Leede was aan geslagen, maar Kloetinge profi teerde niet, twee goede kansen van De Valk ten spijt. In de 65e minuut kreeg het hiervoor de re kening gepresenteerd bij een uitval over links. Na prachtig voorbereidend werk van Hi cham Rbii schoot Robin Koers prachtig raak: 2-1. Tijd DONGEN-WielrennerRichardSlabbekoorn is eerste gewor den in de Ronde van Dongen. De Kapellenaar was na negentig kilometer de sterkste in de sprint. Hij ging alleen met Cas Graatmans op de finish aan. Vijftien ronden voor het einde was hij met hem en nog negen renners weggegaan uit het pelo ton. Door twee aanvalspogingen van dezelfde Graatmans dunde de kopgroep aardig uit. Met nog twee kilometer te gaan waren alleen Slabbekoorn en Graatmans nog over aan de kop. Uiteindelijk drukte Salbbekoorn zijn wiel net iets eerder over de streep, al was de jury daar niet zo zeker van. Slabbekoorn: ,Ik wist zeker dat ik gewonnen hadals renner weet j e dat ge woon. Maar de juiy wachtte toch nog even op de foto om te kij - ken of ik echt wel de winnaar was." MIDDELBURG - De Zeeuwse Masters, die vanaf vandaag op de tennisbanen van MLTC in Middelburg zouden worden ge houden, gaan niet door. Wegens een gebrek aan deelnemers werd het evenement afgeblazen. De Zeeuwse dubbelkampi- oenschappen gaan wel door. Die worden volgende week ge houden op het tennispark van TV Kapelle. KRUININGEN - Tafeltennisster Audrey Koole van SAR'72 uit Kloosterzande heeft zaterdag op het Open Zeeuwse Jeugdtoernooi de titel in de hoogste gemengde jeugdklasse voor zich opgeëist. In een bijzonder spannende finale rekende zij in vijf games af met de als eerste geplaatste Thomas Groe- newoud van Middelburg-Zuid. Eenkleine 150 meisjes en jongens namen in sporthal Reimers- waal in Kruiningen deel aan dit onder auspiciën van de afde ling Zuid-West georganiseerde evenement. Bij de meisjes junioren ging de titel naar Stefanie Fassaert van SAR'72, ter wijl bij de jongens-junioren Thomas Groenewoud beslag leg de op de eerste plaats. CHARLEROI - De Hagenaar Edwin Grünholz heeft in zijn eerste seizoen in de Belgische zaalvoetbalcompetitie al me teen de Gouden Schoen gekregen. De 33-jarige oud-interna tional, nu spelend voor Ranst, werd ook topschutter met hon derd doelpunten in dertig wedstrijden. Grünholz had met 270 punten een ruime voorsprong op Lucio Rosa Lima, de Brazili aanse sterspeler van landskampioen Charleroi, die 150 pun ten kreeg. Derde werd de Braziliaanse Belg Pedro Medina (ook Charleroi) met 134 punten. Belga SPIJKENISSE - De Brit Roger Hammond heeft zaterdag de OZ Tour Beneden-Maas gewonnen. De wielrenner van het Belgische Palmans ontsnapte zeven kilometer voor de finish in Spijkenisse uit een kopgroep van vier en had op de streep twintig seconden voorsprong. BertHiemstra (BankGiroLote- rij) sprintte naar de tweede plaats voor Axa-coureur Jurgen de Jong en de Deen Andresen (Fakta). Rudie Kemna won de sprint van het peloton dat een minuut na Hammond binnen kwam. De Duitse wielrensterlna-YokoTeutenberg won dekoningin- nenrit van de Holland Ladies Tour. Na 124 kilometer over de Limburgse heuvels had de renster in Heerlen drie seconden voorsprong op een achtervolgende groep. Debby Mansveld behield de leiding in het klassement. ANP van onze sportredactie TERNEUZEN - UDI'19, de kampioen van vorig seizoen, gaf op de eerste speeldag van de nieuwe competitie direct zijn visitekaartje af. De Brabanders openden gisteren met een 2-1- overwinning bij FC Vinkenslag. TOP en Schijndel wonnen beide met 0-3; TOP bij UNA en Schijndel bij promovendus OJC Rosmalen. De andere nieuwko mer, TEC, speelde gelijk tegen JVC Cuijk (1-1). Kloetinge kreeg ook hierna nog kansen om het evenwicht weer te herstellen, maar Zuijdwegt schoot over en een inzet van De Groene belandde in het zijnet. Zes minuten voor het einde viel de beslissing na een wilde over treding van Van der Woerdt. Uit de toegekende vrije trap schoot Dennis Kramer de bal op de paal, waarna Jack Honsbeek de bal alsnog in het doel werkte. „Het zure gevoel overheerst", zei Hiensch. „Toch kan ik hier wel mee verder. We zitten in de goede richting. We hebben al leen tijd nodig." Ter Leede-Kloetinge 3-1 (1-0). 1. Patrick Kalkema 1-0, 46. Pieter de Munnik 1-1, 65. Robin Koers 2-1, 84. Jack Honsbeek 3-1. Scheidsrechter: J.T.M. Zxoaard (Maasland). Gele kaart: John Bentschap Knook, Pie ter de Munnik, Micha Lekawael (al len Kloetinge), Hicham Rbii (Ter Leede). Aantal toeschouivers: 800. Kloetinge: Merlijn Swennen; Micha Lekawael, John Bentschap Knook, Erwin van der Woerdt, Arno Me laard; Pieter de Munnik (75. Wouter Labrujère), Emiel Dorst, Niels Lo dewijk (69. Pieter de Graaff); Wilco de Valk, Erik de Groene en Ronald Zuijdwegt. VLISSINGEN - In de eerste speelronde van de hoofdklasse A van het zaterdagvoetbal hiel den veel ploegen elkaar in even wicht. Quick Boys (2-1 tegen Kozakken Boys), Hoek (ten kos te van FC Lisse) en Ter Leede (tegen Kloetinge) boekten een overwinning. De overige ploe gen speelden gelijk. Quick Boys - Kozakken Boys 2-1 (0- 1). 29. Mare Noorlander 0-1, 74. Marcel van der Horst 1-1, 77. Arie van Rijn 2-1. Scheidsrechter: Pijl man. Gele kaart: Van de Plas (Quick Boys), Bastiaans (Kozakken Boys). Aantal toeschouwers: 1500. Bijzon derheid: Mare Noorlander (Kozak ken Boys) mist in de 85e minuut een strafschop. Excelsior Maassluis - Katwijk 1-1 (0-1). 5. Kees Starmans 0-1, 82. Fouad El Hamdaoui 1-1 (strafschop Scheidsrechter: C.J. van Ewijk (Utrecht). Rode kaart: 67. Kusten (Excelsior Maassluis), 82. Ederveen (Katwijk). Gele kaart: El Ham daoui, De Blij, Karlos, Laguna Bur gos (allen Excelsior Maassluis), Bon, Helder, De Bie, Bayram (allen Katwijk). Aantal toeschouwers: 1200. Rijnsburgse Boys - Capelle 0-0. Scheidsrechter: P,C. van Gijzen (Goudswaard). Aantal toeschou wers: 1000. Scheveningen - Volendam 0-0. Scheidsrechter: H. van Heusden (Den Bosch). Gele kaart: Faber, Charité (beiden Scheveningen), El Jacobi, P. Jonk (beiden Volendam). Aantal toeschouivers: 1000. Marken - Noordwijk 1-1 (0-1). 16. Florencio Cornelia 0-1, 58. Abdel- krim Yahiaoui 1-1. Scheidsrechter: S.B. den Haan (Oud-Beijerland) Gele kaart: Bank (Marken), Reijn- ders, Van der Kolk (beiden Noord- wijk). Aantal toeschouwers: 350. TEC - JVC Cuijk 1-1 (0-1). 30. Ferry Akankan 0-1, 87. Stefan Haaksman 1-1. Scheidsrechter: C. Basciano (Deest). Rode kaart: Farid Idrissi (TEC). Rode kaart (2x geel): Pavel Mikahlevestch (JVC Cuijk). Aantal toeschouwers: 750. Gemert - Panningen 2-1 (1-0). 9. Anthony Geurts 1-0, 51. David Koulencani 1-1, 75. Luc Verkuylen 2-1Scheidsrechter: A. van der Doe len (Vinkei). Toeschouwers: 900. FC Vinkenslag - UDI'19 1-2 (0-0). 60. Rob van de Wijster 0-1, 79. Johan Vissers 0-2, 86. Kevin van Zeijl 1-2. Scheidsrechter: E. Verstappen Gra- them)Gele kaart.: Marcel Pommé en Jorg Heuschen (beiden FC Vinken slag). Aantal toeschouwers: 200. OJC Rosmalen - Schijndel 0-3 (0-2). 4. Carlo Vorstenbosch 0-1, 7. Carlo Vorstenbosch 0-2, 82. Olav Schaap 0-3. Scheidsrechter: J. Schraver (Rijswijk). Toeschouwers: 1200. IVS - SV Deurne 1-2 (0-1). 30. Je roen van Moorsel 0-1, 70. Boulenoir Eddahmani 0-2, Wim Kiekens 1-2. Scheidsrechter: R. Badal Chawdha- ri (Eindhoven). Gele kaart: Rob van Bree (SV Deurne) en Davy Michels (IVS). Aantal toeschouwers300. UNA - TOP 0-3 (0-2). 9. Youssef Laaroussi 0-1, 35. Rik Feldkamp 0-2, 59. Erik de Groot 0-3. Scheids rechter: H. Smeet-s (Weert). Gele kaart: Martijn van de Rijt (UNA). Zaterdagvoetbal Hoofdklasse A: Ter Leede-Kloetinge 3-1, Excelsior M-Katwijk 1-1, Rijnsburgse Boys-Capelle 0-0, Quick Boys-Kozakken Boys 0-0, Hoek-Lisse 2-1, Scheveningen- Volendam 0-0, Marken-Noordwijk 1-1. TerLeede 110 0 3 3-1 Hoek 110 0 3 2-1 Excelsior M 10 10 1 1-1 Katwijk 10 10 1 1-1 Noordwijk 10 10 1 1-1 Marken 10 10 1 1-1 Rijnsb. Boys 10 10 1 0-0 Volendam 10 10 1 0-0 Koz. Boys 10 10 1 0-0 Quick Boys 10 10 1 0-0 Scheveningen 10 10 1 0-0 Capelle 10 10 1 0-0 Lisse 10 0 10 1-2 Kloetinge 10 0 10 1-3 Zondagvoetbal *1 Hoofdklasse B: TEC-JVC Cuijk 1-1, Ros- malen-Schijndel 0-3, IVS-Deurne 1-2, UNA-TOP 0-3, Meerssen-Terneuzen 0-0, Gemert-Panningen 2-1, Vinkenslag- U Dl' 19 1-2. Schijndel 1 1 0 0 3 3-0 TOP 1 1 0 0 3 3-0 Deurne 1 1 0 0 3 2-1 UDI'19 1 1 0 0 3 2-1 Gemert 1 1 0 0 3 2-1 TEC 10 10 1 1-1 JVC Cuijk 10 10 1 1-1 Terneuzen 10 10 1 0-0 Meerssen 10 10 1 0-0 IVS 10 0 10 1-2 Panningen 10 0 10 1-2 Vinkenslag 10 0 10 1-2 UNA 1 0 0 1 0 0-3 Rosmalen 1 0 0 1 0 0-3

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 31