Roerig debuut van Rob Sanderse §enoegvoor Mesu Marlies Kort verpulvert record halve marathon PZC Ramon Koole verrast in cross Wemeldinge 16 Oud-korfballer van Swift debuteert bij Fortis met zwaarbevochten zege Klein gaatje grOOt Van Lare coach bij WK triatlon Tweede plaats voor kartduo uitslagen Monsterzege vrouwen ZSC wb maandag 2 september 2002 door Roeland van Vliet OOST-SOUBURG -Rob San derse hoefde bij het Middel burgse Swift niet meer op een plaats in het eerste team te reke nen. Dat maakte voor hem de keuze tussen het afbouwen van zijn korfballoopbaan in het tweede van Swift en doorgaan op het hoogste niveau bij Fortis wel heel makkelijk. Zaterdag debuteerde hij tegen Avanti. Met name aan het begin van de winstpartij (11-9) had hij wat aanloopproblemen. Tot grote verbazing van de men sen in de Zeeuwse korfbalwe reld werd Sanderse aan het eind van het afgelopen zaalseizoen door Swift-trainer Leo Lange- beeke uit het eerste gezet. Ivo de Hond verving Sanderse toen in de tweede helft van de veldcom- petitie. Volgens Langebeeke was dat volgens een 'normale selectie' gegaan. Nu vertelt Sanderse dat er meer was, maar verder wil hij er niets over kwijt. „Het was in elk geval niet alleen iets tussen mij en LeoEn ik ben ook niet met ruzie bij Swift weg- Feit is dat de speler die niet goed genoeg was voor Swift 1 (twee de klasse) nu twee klassen hoger speelt in Oost-Souburg. Leo nard Debbaut, trainer van For tis, was blij met zijn komst. Zo had hij een ervaren opvolger voor Robin Wisse, die in de zo mer stopte. „Hij is onze enige speler die hoofdklasse heeft gespeeld", pronkte Debbaut. Desondanks moet Sanderse nog wel hard werken om zich aan de Fortis- normen aan te passen, zoals Debbaut (oud-ploeggenoot van Sanderse) dat noemde. „Wij zijn hier gewend heel geconcen treerd te spelen. Maar hij is nog wat onstuimig, zowel in de aan val als in de verdediging. Dat moeter nog uit." Onstuimigheid In zijn eerste wedstrijd was die onstuimigheid er vanzelfspre kend nog niet uit. Met name in het begin van de eerste helft nam de begin-dertiger veel risi co in de verdediging. De 0-1 en 0-2 kwamen voor zijn rekening. Eerst veroorzaakte hij eenstraf- worp en daarna zat hij behoor lijk mis toen hij probeerde een bal te onderscheppen. Daarpro- fiteerde zijn tegenstander dankbaar van. Maar niet alleen Sanderse had het moeilijk in de eerste twintig minuten. De andere zeven spe lers hadden dat ook. Terwijl Avanti uit Pijnacker door stoomde naar 0-3 was Fortis nog zoekende. Debbaut en San derse waren het erover eens dat de spanning in de ploeg groot was. „Iedereen was zo stil voor de wedstrijd, er stond ook zo'n druk op ons. Avanti was vorig seizoen tweede geworden en daar wilden we niet meteen van verliezen. We wilden echt iets neerzetten. Dat leidde tot heel verkrampt spel. We combineer den wel aardig, maar de afron ding was heel slecht", analy seerde Sanderse. Debbaut: „Het leek wel op scha ken. Het was allemaal zo voor geprogrammeerd, de tegenstan der kon precies zien wat we gingen doen. We hadden een doelpunt hard nodig, maar die bleef lang uit. Toen Wander Koole uiteindelijk scoorde, kwam bij iedereen de ontla- ding." Hulp Van 1-3 halverwege de eerste helft knokte Fortis zich terug tot 5-6 bij rust. Na de pauze be gon het pas echt te lopen bij de thuisploeg. Binnen tien minu ten maakten Chaïm Koole (2), Jouri van de Broeke, Ingrid de Pagter en Esther Kasse van de krappe achterstand een ruime 10-6-voorsprong. Maar daar mee was Fortis nog niet veilig. Avanti was op, maar kreeg hulp van arbiter René Meulmeester, die inconsequent floot. Met name Fortis was daar de dupe van. Het bracht de Sou burgers behoorlijk uit hun spel. Aanvoerder Wander Koole kreeg een gele kaart toen hij commentaar gaf op de leiding. „Er waren veel frustraties daar over bij de spelers. Op een gege- doorlepTriou WEMELDINGE - Ramon Koole was zaterdag de verrassing ili de 125cc klasse van de clubwed strijden van de Mc de Sproeier in Wemeldinge. Hij finishte twee keer kort achter winnaar Johnny Gijssel. Bij de 250cc+ was Erik van der Wekken weer de grote winnaar. Mc de Sproeier had zaterdag veel last had van concurrentie van de wedstrijden in Axel en andere evenementen in de buurt van Wemeldinge waardoor de SLUIS - Bram van Lare uit Sluis en Ronny Schelfhout uit Stekene zijn door de Neder landse Triatlon Bond aange steld als chef d'equipe voor het wereldkampioenschap triatlon dat op 22 september in het Fran se Nice wordt gehouden. Onder hun hoede zullen 24 'age- groupers' (veteranen) in actie komen, onder wie Terèse van Lare, de echtgenote van van Bram van Lare en Willy de Nooijer uit Serooskerke (W). Van Lare trad al eerder als bondscoach op tijdens de WK's duatlon in Zoffingen (1999) en Rimini (2001). VLISSINGEN - Ruud Holswil- der en Arjen van Oord van het Mulnnaar Karting-team zijn als derde geëindigd in de Pro kart endurance-race in Veldhoven. De Vlissingers startten vanaf de vierde plaats en rukten al snel op naar de derde stek. Na een uur en een kwartier kwam Van Oord zelfs op de tweede plaats door, maar een tankstop wierp het cluo terug naar de zevende positie. Dankzij enkele rijders die nog moesten wisselen, vochten Holswilder en Van Oord zich te rug naar de derde plaats, die aan het slot van de race geconsoli deerd werd. ven moment was de ploeg niet meer te corrigeren", zei Deb baut. In die fase kon Avanti te rugkomen tot 10-9. Heel Fortis viel over de scheids rechter heen toen hij een over treding van de tegenstander van Sanderse uitlegde als een over treding van Sanderse en een strafworp aan Avanti gaf. San derse lag met bebloede lip op de grond, maar de scheidsrechter nam niet de moeite om bij hem te gaan kijken. Hij liet de starf- worp nemen en toen die mis ging, mocht van Meulmeester het spel gewoon doorgaan. Woedende reacties Dat leverde woedende reacties op bij spelers en trainer. Ieder een stormde op de man in het zwart af, Sanderse met zijn be bloede lip voorop. De scheids rechter was echter niet te ver murwen, hij wuifde iedereen weg. Na afloop vanhet duel ging Sanderse nog met hem in dis cussie. „Vier keer loopt die jon gen door mij heen en vier keer fluit jij in het voordeel van hem", probeerde de Middelbur ger. „Tja, dat zijn de nieuwe re gels, ik kan er ook niets aan doen", was toen het wat makke lijke antwoord van de arbiter. Voor Fortis liep het allemaal goed af, doordat Chaïm Koole vlak voor tijd de 11-9 maakte. „Toen wist ik pas zeker dat we veilig waren", vertelde Deb baut. Rob Sanderse was achteraf wel tevreden over zijn eerste officië le wedstrijd voor Fortis. „Ik moet alleen nog wat wennen aan de nieuwe looplij nen en af van de ingeslepen dingen van Swift.Voor de rest was de wed- strijd wel geworden wat hij er van verwachtte. „Ik wist dat het knokken werd om hier te win nen en dat is gebeurd." Scores Fortis: Jouri van de Broeke, Chaïm Koole en Wander Koole 3, Es ther Kasse en Ingrid de Pagter 1Ge le kaart: Wander Koole. Rob Sanderse: „Ik wist dat het knokken werd om van Avanti te winnen en dat is gebeurd." foto Lex de Meester opkomst van de rijders aan de magere kant was. Verrassend was het optreden van Ramon Koole die volgend jaar de overstap van de 85cc naar de 125cc wil maken en nu al vast enkele wedstrij den in de ze zwaardere klassen rijdt. Johnny Gijsel was nog een net iets te sterk maar in alledrie de manches wist hij redelijk in de buurt van de koploper te blij ven. Bij de 250cc+ was Erik van der Wekken de alleenheerser. Toch moest de Zierikeënaar in de eer ste manche even de leiding laten aan de Brabander Marius Hoek, die de laatste tij d al bewees goed uit de voeten te kunnen op het Wemeldingse circuit. Na een ronde pakte hij de lei ding terug en stond die niet meer af. In de overige manches kwam hij direct na de start als leider door en stond zijn positie niet meer af. Marius Hoek kreeg het nog moeilijk met Marco Overweel. De Middelburger die de laatste tijd een aantal wedstrijden moest overslaan reed weer als vanouds. In de tweede manche wist hij te profiteren van enkele foutjes van Hoek en pakte de tweede plaats. In de derde man che waren de rollen omgedraaid en profiteerde Hoek van een fout van Overweel. Overweel die na een fout ver terugviel kwam nu niet verder dan de vierde plaats achter Gert Huis man. Brandstof Pieter Moelker vergiste zich in het aantal manches. In de derde manches brak hem dat al in de eerste ronde op: tot grote hilari teit van de omstanders kwam hij zonder brandstof te staan. Na snel bijtanken kon hij alsnog zijn wedstrijd uitrijden. Bij de 85cc was Mark Boot de sterkste. Drie manches sloot hij met ruime voorsprong af. Ach ter hem duelleerden Ovaa, De Visser en Van Aert om de overige ereplaatsen. Met twee tweede plaatsen toon de De Visser zich de sterkste van dit drietal. Johnny van Eekelen was met twee mancheoverwinningen de sterkste bij de 65cc. In de tweede manche moest hij de winst laten aan Jeffrey van Kempen. Marlies Kort (nummer 91) verpletterde zaterdag het zes jaar oude parkoersrecord in Westenscliouwen met ruim vier minuten. foto Pieter Honhoff door Koen de Vries WESTENSCHOUWEN - Marlies Kort ver beterde zaterdag het parkoersrecord van de halve marathon van Westerschouwen met meer dan vier minuten. Het geheim? „Rust kan een goede manier van trainen zijn", ver klapte Jan Kloet, de trainer van de dertigja rige Zierikzeese. Eigenlijk was het niet Marlies Kort die za terdag door het prachtige Schouwse duin landschap denderde, maar Marlies Jongeri- us. Ze trouwde deze maand tijdens een vakantie op het Hawaiiaanse eiland Maui en rustte daar uit van een druk bestaan op haar interieur adviesbureau. Ze trainde wel een beetje, maar dacht nooit aan de halve marathon in het verre Westenschouwen. Het was de rust die haar een week na haar terugkomst vleugels gaf. Door het record van 1 uur 24 minuten en 29 seconden dat Esther Schild in 1996 vestig de, kwam een dikke streep. Er kwam 1.20.14 voor in de plaats. Voor ingewijden geen su- pertijd, maar wie het parkoers met zijn stei le klimmetjes en zanderige ondergrond kent, weet wel beter. Haar optreden in de zestiende editie van de halve marathon bevestigde weer eens dat Marlies Kort ondanks haar dertig jaar een getalenteerde hardloopster is. Minder dan vier jaar geleden werd ze 'ontdekt' door Jan Kloet en begon ze serieus aan atletiek te doen. Tijdens het NK veldloop dit jaar fi nishte ze als vijfde en werd ze door bond- coach Gerard Nijboer uitgenodigd voor een clagj e PapendalUit een test bleek dat ze nog veel sneller kan. Tijdens een daaropvolgend bosloopje stelde Nijboer Kort voor om pro- fesioneel aan haar carrière te gaan werken, maar ze bedankte. Ontlading Kort: „Als hij dat tien jaar eerder had ge daan, had ik alles aan de kant gegooid en me helemaal op hardlopen gericht. Maar nu is het anders. Ik heb mijn werk, mijn sociale contacten en nu ook mijn man. Atletiek zorgt nu voor een ontlading na mijn werk. Ik heb de sport nodig en ben wil er wel veel uit halen maar zet er niet alles voor opzij Op de kop van Schouwen, waar bijna twee honderd deelnemers aan de start versche nen, moest wel alles wijken voor het par koersrecord. Vorig jaar miste Kort de beste tijd op een haar. Onder tropische omstan digheden (32 graden) kwam ze tot haar ei gen verbazing slechts tweetiende van een seconde tekort. „Ik zou vandaag de eerste vijftien kilometer de kat uit de boom kij ken", keek de door Eddie Pekaar gegang- maakte Kort terug. „Eigenlijk liep ik niet lekker, maar ik kwam binnen het uur door. Pas op het laatste stuk begon ik in mijn rit me te komen en kon ik nog wat versnellen." Bij de mannen werd de pas vader geworden Alwin Vermeulen uit Kwadendamme win naar van de door Delta Sport georganiseer de wedstrijd. Hij kwam meteen na de start aan kop met Niel Koole en Arjan Beije en sloeg halverwege een gaatje. De voorsprong werd steeds groter en Vermeulen finishte in 1.12.43, een klein minuutje boven het par koersrecord dat Niels Koole in 1999 vestig de. Arjan Beije leek op de tweede plaats af te stevenen, maar de Schouwenaar nam in het bos waarin hij regelmatig traint een ver keerde afslag en moest Middelburger Niels Koole (1.14.04) en Eric Goossen uit Temeu- zen (1.15.15) nog voor laten gaan. Deson danks was de 1.16.34 die Beije optekende een jjersoonlijk record. door Wim de Vos HANS WEERT - De routiniers maakten de wedstrijd voor vrije renners, zaterdag in Hansweert. Met name de voormalige ama teurwielrenners voerden op het lastige parkoers de boventoon. Coureurs als Wilfred Geijs, Johnny van de Klooster, Dennis Mesu en Eric Vereecken maak ten dan ook deel uit van de kop groep die de wedstrijd maakte. Edwin Franse maakte die groep compleet. Van het vijftal was uiteindelijk Dennis Mesu de sterkste. Het duurde lang voordat de wedstrijd op gang kwam. Wil fred Geijs en Johnny van de Klooster stonden aan de basis van de ontknoping. Halverwege de wedstrijd ging dit Beveland- se duo op avontuur en in eerste instantie zag alleen Eric Ver eecken uit Hulst het gevaar en met een fraaie tegenaanval wist hij aan te sluiten. Later reed Dennis Mesu ook nog uit het peloton weg. De Middel burger kreeg Edwin Franse mee. De renner uit Lewedorp ging vooral mee om de vlucht van ploeggenoot Johnny van de Klooster te beschermen, maar slaagde daar niet in. Het kwintet gaf de rest geen kans. Pogingen van Bas Raas en Dylan de Kok haalden niets uit, waardoor de vijf mochten uit maken wie als winnaar gehul digd zou worden. Wilfred Geijs gaf de aanzet tot een spannende finale maar de jump van de cou reur uit Kwadendamme werd gecounterd. Die van Dennis Mesu, die daarop volgde, werd niet meer beantwoord. Het gaatje bleef klein, maar Mesu gaf geen krimp en reed verdiend naar de zege. De spurt voor de tweede plek werd gewonnen door Eric Vereecken. Veteranen Bij de veteranen leek het op een massaspurt uit te draaien. Het peloton liet geen onstnappings- poging toe. Behalve die ene van Wim Wielhouwer dan. Met nog 2500 meter te rijden probeerde Wielhouwer een sprongetje dat door het peloton niet beant woord kon worden. Het was drie jaar geleden dat Wielhouwer nog een koers had gewonnen. Ad Stouthamer was de sterkste bij de recreanten en zag dat be loond met de overwinning. Motorsport Wemeldinge. Clubcross Mc de Sproeier. 250cc+ 1e manche: 1. Erik van der Wek ken, 2. Marius Hoek, 3. Marco Overweel, 4. Stefan Bruinooge, 5. Pieter Moelker. 2e manche: 1v.d. Wekken, 2. Overweel, 3. Hoek, 4. Moelker, 5. Bruinooge. 3e manche: 1. v.d. Wekken, 2. Hoek, 3. Gert Huisman, 4. Overweel, 5. Bruinooge. 125cc 1e manche: 1. Johnny Gijssel, 2. Ramon Koole, 3. Bart Kuzee, 4. Ricardo Sinke, 5. Chris Sentze. 2e manche: 1. Gijssel, 2. Koole, 3. Kuzee, 4. Sinke, 5. Pa trick Polderman. 3e manche: 1Gijssel, 2. Koole, 3. Sinke, 4. Kuzee, 5. Sentze. 85cc 1e manche: 1. Mark Boot, 2. Gilbert de Visser, 3. Steven Ovaa, 4. Justin van Aert, 5. Danielle van Kempen. 2e manche: 1. Boot, 2. Ovaa, 3. v. Aert, 4. De Visser, 5. v. Kempen. 3e manche: 1. Boot, 2. De Vis ser, 3. Ovaa, 4. v. Aert, 5, v„ Kempen65cc 1e manche: 1. Johnny van Eekelen, 2. Jeffrey van Kempen, 3. Michael Bazen, 4. Gino Nagtegaai, 5. Ricky Joosse. 2e manche: 1Van Kempen, 2. Van Eekelen, 3. Bazen, 4. Joosse, 5. Benjamin Tobrijn. 3e manche: 1. Van Eekelen, 2. Van Kem pen, 3. Bazen, 4. Nagtegaai, 5. Torbijn. Miniklasse 1e, 2e en 3e manche: 1. Ar thur van Stel, 2. Ralph Kerkhoven, 3. Ro bin v. Noot. Axel. Achtste RES-cross. 250/500 cc: 1. Herman van de Bos (Koewacht), 2. Jos Kesters (Opglabbeek), 3. Erik Peeters (Tielen), 4. Bart Schildermans (Opoete ren), 5. Peter de Booy (Walsoorden), 6. Coen Verplanke (Zaamslag), 7. Peter Ver- planke (Koewacht), 18. Marlon He- melsoet (Westdorpe), 21. Danny de Muynck (Sas van Gent), 22. Ronald Doens (Biervliet). 125 cc: 1. Maarten Go- vaert (Wetten), 2. Maikel van de Goor (Vlissingen), 3. Roel van de Bergen ('s- Gravenpolder), 4. Adriaan de Visser (Westkapelle), 5. Sander de Braai (Zaamslag), 16. Maikel Benjamins (Clin- ge), 19. Wesley Vaal (Kloosterzande), 22. Django Vaal (Axel), 26. Mare Mieras (Ax el), 30. Carina van Heese (Koewacht). Li centiehouders: 1. Jurgen van Ham (St.- Niklaas), 2. Rik van de Broeck (Oud-Gas tel), 3. Bernhard van de Westgeuzen (Zuid-Afrika), 4. Freddy Blaas (Oostka pelle), 5. Aswin Vandamme (Zuiddorpe), 7. Dennis Schelleman (Axel). 85 cc: 1. Martin Stroo (Oost-Souburg), 2. Chris- tophe Neckebroeck (Wetteren), 3. Mar lon Merison (Biggekerke), 4. Kevin van Houdt (Terneuzen), 5. Boy Stockman (Terneuzen), 8. Jasper de Vos (Hoek), 11 Tim Benjamins (Clinge). Veteranen: 1. André Sundert (Etten-Leur), 2. Koen Ver- burgh (Assebroek), 3. Raymond Peeters (Stevoort), 4. Rudy Walhout (Zandstraat 5. Ad Geldof (Oostkapelle), 7. Johan Schelleman (Axel), 17. Bram van Hoeve (Axel), 18. Freddy Willemsen (Hoofd plaat), 19. Ronny Doppegieter (Hoofd plaat), 20. Hans Kolijn (Terneuzen), 29. Peter Vaal (Axel). Voetbal Districtsbeker. Poule 1: ZSC'62-Bruse Boys 2-3, Zierikzee-Noad'67 3-0. BruseBoys 2-6 Noad'67 2-1 Zierikzee 2-3 ZSC'62 2-1 Poule 2: Duiveland-WHS 7-3, Tholense Boys-SSV'65 0-4. SSV'65 2-6 WHS 2-3 Duiveland 2-3 Thol. Boys 2-0 Poule 3: Goes-GPC 3-0, Kapelle-Beve- landers 0-0. Goes 2-6 Beveland. 2-1 Kapelle 2-4 GPC 2-0 Poule 4: Apollo'69-Patrijzen 0-0, 's-Heer Arendskerke-Nieuwdorp 1-2. Nieuwdorp 2-6 Apollo'69 2-1 Patrijzen 2-4 Arendsk. 2-0 Poule 5: Serooskerke-Domburg 3-1, Veere-Oostkapelle 3-1. Veere 2-6 Serooskerke 2-3 Oostkapelle 2-3 Domburg 2-0 Poule 6: MZVC-Arnemuiden 1-1, RCS- Dauwendaele 2-0. Arnemuid. 2-4 RCS 2-3 MZVC 2-4 Dauwend. 2-0 Poule 7. Breskens-De Meeuwen 0-1, VCK-Zeelandia 2-4. Zeelandia M 2-6 VCK 2-3 Meeuwen 2-3 Breskens 2-0 Poule 8: Hontenisse-Kruiningen 1-4, Zaamslag-Yerseke 0-0. Kruiningen 2-6 Zaamslag 2-1 Yerseke 2-4 Hontenisse 2-0 Poule 9: Terneuzense Boys-Steen 2-3, AZVV-HVV'24 1-1. Steen 2-6 HVV'24 2-1 Tern. Boys 2-3 AZVV 2-1 Poule 10: Grenswachters-VVC'68 1-1, Rillandia-Kogelvangers 7-1. Rillandia 2-6 VVC'68 2-1 Grensw. 2-4 Kogelvang. 2-0 Poule 14: Robur-Brouwershaven 4-0, Volharding-Wissenkerke 4-3. Robur 2-6 Volharding 2-3 Brouwersh. 2-3 Wissenk. 2-0 Poule 15: SKNWK-Dreischor 7-0, DFS- Renesse 5-2. DFS 2-6 Dreischor 2-0 SKNWK 2-6 Renesse 2-0 Poule 16: Mevo-Kwadendamme 2-2, WIK'57-Colijnsplaatse Boys 3-1. WIK'57 2-6 Mevo 2-1 Col. Boys 2-3 Kwadend 2-1 Poule 17: Luctor'88-Borssele 0-3, Wolfaartsdijk-Wemeldinge 1-2. Borssele 2-6 Luctor'88 2-1 Wemeld. 2-4 Wolfaartsd. 2-0 Poule 18: Heinkenszand-Hansweertse Boys 1-0, Hoedekenskerke-Krabbendij- ke 0-5. Krabbend. 2-4 Hansw. B. 2-1 Heinkensz. 2-4 H'kerke 2-1 Poule 19: Noormannen-Nieuwland 0-0, Lew. Boys-Walcheren 0-5. Walcheren 2-6 Noormann. 2-1 Nïeuwland 2-4 Lew Boys 2-0 Poule 20: Vlissingen-Schoondijke 2-0, Oostburg-Aardenburg 0-0. Vlissingen 2-6 Aardenburg 2-1 Oostburg 2-4 Schoondijke 2-0 Poule 21: Cadzand-Zeeland Sport 1-2, Hoofdplaat-Jong Ambon 2-3. Zeel Sport 2-6 Cadzand 2-0 J. Ambon 2-6 Hoofdplaat 2-0 Poule 22: Sluis-Philippine 1-2, IJzendij- ke-Ria 1-4. Ria 2-6 IJzendijke 2-1 Philippine 2-4 Sluis 2-0 Poule 23: Graauw-Biervliet 1-0, Clinge- Corn Boys 2-2 Corn Boys 2-4 Graauw 2-3 Clinge 2-4 Biervliet 2-0 Poule 24: Sluiskil-SDO 7-0, Axel-Hulsterloo 1-4. Hulsterloo 2-4 Axel 2-3 Sluiskil 2-4 SDO 2-0 Poule 25: Spui-Groede 5-1, Koewacht- Terhole 8-0. Koewacht 2-6 Terhole 2-1 Spui 2-4 Groede 2-0 Poule 26: Stavenisse-SPS 3-1NVS-Ou- werkerk 2-2. Ouwerkerk 2-4 Stavenissse 2-3 SPS 2-3 NVS 2-1 Poule 27: Bergen-Vosmeer 6-1, MOC-Smerdiek 2-2. Bergen 2-6 Smerdiek 2-1 MOC'17 2-4 Vosmeer 2-0 Poule 34: Vogelwaarde-NSV 3-3, Vi- voo-Odio 3-4. Odio 2-6 Vivoo 2-1 NSV 2-2 Vogelw. 2-1 Reservebeker. Poule 1: HVV'24 2-Hoek 2 3-2, Hontenisse 2-Koewacht 21 -0, Hon tenisse 2-Hoek 2 0-4. Poule 2: Aarden burg 2-AZVV 2 0-5, Hoofdplaat 2-Zaamslag 2 0-5. Poule 3: Oostburg 2-IJzendijke 2 1-1, Breskens 2-Biervliet 2 7-1. Poule 4: Philippine 2-Tern Boys 2 1-2, Axel 2-Terneuzen 2 1-9. Poule 5: Spui 2-Corn Boys 2 1-3, Vogelwaarde 2-Ria 2 8-0. Poule 6: Sluiskil 2-Steen 2 3-1Poule 7: Wissenkerke 2-ZSC 2 0-11, DFS 2-Duiveland 2 3-4. Poule 8: MZVC 2-Bevelanders 2 4-1, SVR 2-SKNWK 2 2-10. Poule 9: Oostkapelle 2-Arnemui- den 2 2-0, Serooskerke 2-Veere 2 0-0. Poule 10: GPC 2-Kloetinge 2 3-2, Meeu wen 2-Yerseke 2 2-0, Kloetinge-Meeu- wen 5-2. Poule 11: Wemeldinge 2-Nieuwland 23-0, Kapelle 2-Heinkens- zand 2 5-2. Poule 12: Krabbendijke 2-Arendskerke 2 3-4, Kruiningen 2-Wolfaartsdijk 2 5-1. Poule 13: SSV 2-Nieuwdorp 2 2-4, Apollo 2-VCK 2 0-3. Poule 14: Brouwershaven 2-Colijns- plaatse Boys 2 Brouwershaven nog, Zon- nemaire 2-Zierikzee 2 0-4. Poule 15: Me vo 2-Bruse Boys 2 0-6, Goes 2-Renesse 2 6-1. Poule 16: Luctor 2-Dauwendaele 2 0-0, Walcheren 2-Zeelandia 21-6, Poule 17: Hoedekenskerke 2-Borssele 2 6-1, Hansw Boys 2-Jong Ambon 2 1-1, Bors sele 2-Hansw Boys 2 0-4. Poule 18: DVO 2—Rillandia 2 0-4, WC 2-Thol Boys 2 8-1. Rillandia 2-VVC 2 2-0. Poule 20: Pa trijzen 2-Zeel Sport 2 4-2, RCS 2-Vlissin- gen 2 2-0. Poule 21: Smerdiek 2-Zwalu- we 2 0-7, Stavenisse 2- NOAD'67 2 1-2, Zwaluwe 2-Stavenisse 2 Stavenisse nog. Poule 22: Klundert 2-Dinteloord 2 2-1, DSE 2-WHS 2 3-3. Dinteloord 2-DSE2 7-1 Poule 23: FSV 2-SPS 25-1, Internos 2-Halsteren 2 0-9. Zeelandia M 2 en Sluiskil 2 naar tweede ronde. Amstel Cup. Vrouwen. Tweede ronde landelijke beker: Oostkapelle-Klaren- beek 0-0. Oostkapelle wns. Districtsbe ker. Poule 1: MZVC-ZSC 0-12, Nieuw- dorp-Dauwendaele 4-2. Poule 2: Zee land Sport-Smerdiek0-1. Poule3: Noor- mannen-Dinteloord 14-0, Nieuwland- -Col Boys 5-3. Poule 4: Meeuwen-Ter- neuzenTern n.o.g., Kloetinge-Tern Boys 12-0, Wielrennen Hansweert. Sportklasse A/cyclosportie- ven: 1Dennis Mesu (Middelburg), 2. Eric Vereecken (Hulst), 3. Johnny van de Klooster (Lewedorp), 4. Wilfred Geijs (Kwadendamme), 5. Edwin Franse (Le wedorp), 6. Matti de Baat (Nieuw-Vosse- meer), 7. Glenn van Gessel (Heinkens- zand),8. ErwindeDreuCs-Gravenpolder 9. John van de Vreede (Krabbendijke), 10. Martin de Kok (Lewedorp), Vetera nen: 1Wim Wielhouwer (Sommelsdijk), 2. Rudy van Vlimmeren (Sint-Willebrord 3. Christ de Baat (Hoeven), 4. Patrick Bolssens (B), 5. Peter Heeren (Sprundel). Recreanten: 1. Ad Stouthamer (Kapelle), 2. Kees Meijer (Vlissingen), 3. Gertjan van Dijke (Wemeldinge), 4. Roelof Stam (Goes), 5. Cees Hoogerland (Yerseke). MIDDELBURG - De voetbal sters van ZSC'62 hebben geen spaan heel gelaten van MZVC. In het bekerduel in poule 1 werd het 0-12. De doelpunten kwamen van Janne Goethart, Michelle Bron geest (beiden 3x), Joyce Brand, Diana van de Velde (beiden 2x), Lendy Plaisier en Ramona Oos terling. WIK'57 trok zich door persone le problemen terug uit poule 2 van de bekercompetitie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 16