Zeeuws-Vlaanderen (Zont! nu De IB-Groep dicht bij de klant brengen Medewerker regiokantoor Breda Kik.* kI PZC Assistent-accountants m/v Diverse vestigingen ABAB Bouwkundigen opgelet! interieurverzorgster r CD www.ib-groep.nl Manager Marketing Sales teamcoördinator m/v 1 zaterdag 31 augustus 2002 Ben jij een echte team player en weetje van aanpakken als het gaat om de verzorging van administraties bij onze klanten? Dan biedt ABAB een mooie kans. Wil jij je schouders er onder zetten? Kijk dan op www.abab.nl/werken. ACCOUNTANTS - BELASTINGADVISEURS - JURISTEN BieJt engineering DÉ INTERMEDIAIR OP DE BOUWKUNDIGE EN CIVIELTECHNISCHE ARBEIDSMARKT Continu Engineering bemiddelt landelijk jaarlijks honderden bouwkundigen en civiel- technici bij het vinden van een nieuwe baan. Het matchen van vraag en aanbod op de bouwkundige en civieltechnische arbeidsmarkt is de kernactiviteit. Momenteel zijn wij o.a. op zoek naar: Bouwkundig tekenaars Voor een klein architectenbureau in de regio Goes werkt u bestek-, werk- en detail tekeningen uit en onderhoudt u contacten met de architect en opdrachtgevers. Daarnaast bezoekt u regelmatig de bouwplaats. Gezocht worden gemotiveerde MTS-/HTS-bouw- kundigen met enige tekenervaring (AutoCAD/Arkey). Doorgroeimogelijkheden zijn zeker aanwezig. Inlichtingen: Maurice van Geel Coördinator Planmatig Onderhoud Voor een opdrachtgever in de regio Middelburg/Vlissingen. U bent naast de coördinatie van het planmatig onderhoud ook verantwoordelijk voor het actualiseren van de meerjarenonder- houdsbegroting, opstellen van voortgangsrapportages en advisering op het terrein van techniek en het milieubeleidsplan. Wij zijn op zoek naar een HTS-bouwkundige met enige ervaring in planmatig onderhoud in de woningbouw. Uitstekende arbeidsvoorwaarden en ontwikkelingsmogelijkheden aanwezig. Inlichtingen: Maurice van Geel Werkvoorbereider Voor een middelgrote aannemer in de regio Vlissingen. U gaat zich o.a. bezighouden met het voorbereiden van woning- en U-bouwprojecten, meer- en minderwerk, planning en bijwonen bouwvergaderingen. Wij zoeken een enthousiaste MTS/HTS-er met enkele jaren ervaring. Wij bieden u, bij gebleken geschiktheid een vaste aanstelling met prima arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen: Jasper Bout Voor meer informatie belt u 076 - 515 67 04 Wij zijn vandaag te bereiken van 09.00 tot 12.00 uur en ma. t/m vrij. toy 9.00 uur. Reacties worden zorgvuldig en zeer discreet behandeld. IIÉ ll Schrijven of e-mailen kan ook: Etnastraat 20,4814 AA Breda;;e-maiii breda@continu.nl Contir Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld:'Continu Engineeringis ISO 9002 gecertificeerd Vacatures in bouw en civiel! www.continu.nl DR. R.H.J. PEERLINGS ORTHODONTIST Werk je graag in de namiddag of avonduren Ben je netjes en precies? Hou je van zelfstandig werk? Solliciteer dan naar de functie van voor het schoonhouden van de praktijk Je krijgt een baan van 9 uur per week binnen ons team. Sollicitaties vergezeld van een curriculum vitae voor 9 september aanstaande richten aan: Dr. R.H.J. Peerlings - orthodontist Rouaansekaai 9 4331 HA Middelburg Een leuke baan, een qoed salaris en ruimte voor een priveleven De Informatie Beheer Groep - ruirs 1.800 medewerkers - 4 miljoen klonten: (ex)sfudenten, scholieren, ouders, CD CD CD CD O CD - 3 miljard aan financiële transacties per jaar - grootste opdrachtgever: ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen - studiefinanciering, lesgeld, tegemoetkoming in de school kosten, organisatie van examens, loting van studenten in het hoger onderwijs De directie Klantenservice - 12 regiokantoren verspreid over het land, gekoppeld aan 12 teams op het hoofdkantoor - circa 900 medewerkers - 258.000 e-mails per jaar - 2.086.000 telefonische contacten - 375.000 baliecontacten De opdracht, de uitdaging Studenten, ouders en terugbetalers van studiefinanciering verlangen van de IB-Groep een goede serviceverlening. Daarom heeft de IB- Groep - naast teams op het hoofdkantoor in Groningen - twaalf regiokantoren en tien servicepunten in het land. Aan jou de opdracht om op het regiokantoor in Breda en op de service punten in Vlissingen, Bergen op Zoom en Tilburg klanten van a tot z te helpen aan de balie en via e-mail en telefoon. Daarnaast geef je incidenteel voorlichting aan onderwijsinstellingen en andere organi saties in de regio. En verder... - 36-urige werkweek - kinderopvangregeling - goede opleidingsmogelijkheden - jonge organisatie - flexibele verlofmogelijkheden De IB-Groep zoekt voor 28 tot 36 uur per week een Verwachtingen Je beschikt minimaal over een mbo werk- en denkniveau en een sociaal- juridische of andere relevante op leiding. Je beschikt over uitstekende communicatieve en administratieve vaardigheden. Je bent rekenvaardig en je bent in staat om zowel samen als zelfstandig te werken. En verder ben je assertief, flexibel, tactvol en beschik je over een grote mate van inlevingsvermogen. Geïnteresseerd? Kijk voor meer informatie op www.ib-groep.nl (Over de IB-Groep, Bij ons werken). Of bel met Joost Verheugen, manager/coach Klanten service (076) 530 24 25/06 51 53 25 03 of met Hans van Steen, medewerker regio kantoor Breda, (076) 530 24 25. Je sollicitatie brief en cv kun je onder vermelding van vaca turenummer KS/2002.039 vóór 14 september 2002 richten aan: Informatie Beheer Groep, afdeling Personeel Organisatie, postbus 30155, 9700 LG Groningen. Je kunt ook mailen: p&o@ib-groep.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. from Device to Enterprise CER International BV, gevestigd in Roosendaal, is gespecialiseerd in datacommunicatie. Zij ontwikkelt, assembleert en verkoopt geavanceerde hard- en softwareproducten waarmee 'harde' gegevens - veelal binnen procesomgevingen - onderling verbonden, geselecteerd, geregistreerd, geanalyseerd en gepresenteerd kunnen worden. Aan de hand daarvan kunnen allerlei soorten processen optimaal gecontroleerd, gecorrigeerd en aangestuurd worden. Momenteel voert CER drie productlijnen onder de merknamen COM-Watch®, MeasureWare® en FieldCommander®. Verkoop vindt internationaal plaats, zowel indirect via distributeurs als direct aan OEM's. Voor de komende jaren ambieert de onderneming verdere substantiële groei. De afdeling Marketing Sales (met momenteel 6 medewerkers) speelt hierbij een cruciale rol. Om aan deze afdeling leiding te gaan geven en verantwoordelijkheid te dragen voor de realisatie van de groeidoelstellingen, zoeken we kandidaten (m/v) voor de functie van Geavanceerde data-informatietechnologie. Internationale 'Business to Business' UW FUNCTIE U wordt resultaatverantwoordelijk voor de marketing salesactiviteiten van CER International BV. In lijn met de beoogde groei for muleert u de strategie en geeft u verder vorm aan de afdeling (personeelsbezetting, taakverdeling, samenwerking, procedures, werkprocessen etc.) Vervolgens bent u direct betrokken bij de implementatie van de strategie. U verricht markt analyses, genereert ideeën ten behoeve van pro ductontwikkeling en marktcommunicatie en geeft commerciële ondersteuning aan de account managers. U wordt persoonlijk commercieel ver antwoordelijk voor enkele key-prospects en/of key-accounts. Als lid van het MT rapporteert u rechtstreeks aan de directeur-eigenaar. GEVRAAGD HBO/academisch niveau. Kennis van informatietechnologie, bij voorkeur op het gebied van software gerelateerde datacommunicatie. Een aantoonbaar succesvol 'trackrecord' in marke ting en sales binnen een (internationale) 'busi ness to business' omgeving. Uw management stijl kenmerkt zich als mens- èn resultaatgericht, participatief, coachend, inspirerend en toegan kelijk. Extern bent u de relatiemanager. Commercieel ambitieus. Sterk in het ontwikkelen van relaties. Scherp in het zien van commer ciële kansen, doortastend en vasthoudend in het benutten daarvan. Engelse en Duitse taalvaar digheid. Woonachtig in de regio of bereid te verhuizen. Leeftijdsindicatie: 32 - 45 jaar. GEBODEN CER International BV is een gezonde, innovatieve onderneming met een sterke positie op een markt met groeipotentieel. De bedrijfs cultuur is informeel, collegiaal, kent korte beslis- www.mercuriurval.com singslijnen en spreekt mensen aan op samen werking. Uw medewerkers zijn deskundig, sterk gemotiveerd en zeer betrokken. Deze zelfstandige functie combineert beleidsmatige en operatio nele taken en vormt een uitdaging voor uw com mercieel ondernemerschap. De arbeidsvoor waarden zijn zonder meer marktconform. INTERESSE IN EEN KENNISMAKING? Zo ja, stuur dan een korte brief met c.v., onder vermelding van ref.nr. 73.21663-Wd naar Mercuri Urval BV, Claudius Prinsenlaan 126,4818 CP Breda. E-mailen kan ook: sol-bre.nl@mercuriurval.com. Voor aanvullende informatie kunt u bellen' 076 - 513 67 00, dhr. Van Heesch, consultant Mercuri Urval. Zie ook: www.cer.com De Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen bestaat uit Thuiszorg en Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen. Ons doel is alle inwoners van Zeeuws-Vlaanderen goede gezondheidszorg bieden. Dankzij de inzet en het enthousiasme van onze 2000 medewerkers kunnen we kwaliteitszorg garanderen. Binnen het rayon West ontstaat voor de unit Verpleging en Verzorging Breskens een vacature voor de functie van voor minimaal 28 uur per week De Thuiszorg bevordert de zelfstandigheid van mensen in de thuissituatie. Wij leveren huishoudelijke hulp, verpleging, verzorging en begeleiding. Ook voorzien wij in dieet- advisering en voedingsvoorlichting, ouder- en kindzorg en de uitleen van verpleegartikelen en hulpmiddelen. UW TAKEN: Op basis van een integrale benadering bent u als team coördinator samen met de unit Verpleging en Verzorging verantwoordelijk voor een efficiënte en effectieve uitvoering van het primaire proces. U bent hiërarchisch verantwoordelijk en he8ft de hierbij behorende beslissingsbevoegdheid. U geeft sturing aan het proces dat past bij een resultaatverantwoordelijk team en u doet verslag aan de rayonmanager. In samenwerking met de unit bent u verantwoordelijk voor het bewaken van de kwantiteit en de kwaliteit van de geboden zorg. U helpt mee aan de werkplanning en u bent waar nodig inzetbaar voor uitvoerende zorgverleningstaken. U stelt jaarlijks een werkplan samen, afgeleid van het rayonwerkplan. U zorgt voor een goede kwantitatieve en kwalitatieve personeelsbezetting, afgestemd op de zorgvraag. U herkent en signaleert ontwikkelingen in de zorg en de zorgvraag. Ontwikkelingen die van belang kunnen zijn voor het strategisch zorgbeleid THUISZORG ZEEUWS-VLAANDEREN geeft u door aan uw rayonmanager. Tevens verzorgt u aan de functie gerelateerde administratie. UW INBRENG: U heeft een afgeronde HB0-V-opleiding of een gelijkwaardig diploma. U heeft deze scholing bij voorkeur aangevuld met een management opleiding. U beschikt over goede sociale-, communicatieve- en onderhande lingsvaardigheden. U heeft ondernemingszin, bent initiatiefrijk en gericht op professionele samenwerkingsresultaten. Ook bent u bereid nadere scholing te volgen. U beschikt over een rijbewijs en een auto. WIJ BIEDEN: Een dienstverband van minimaal 28 uur per week. Van de beschikbare uren wordt u 18 uur ingezet als teamcoördinator. De overige uren worden ingevuld met uitvoerende zorgverleningstaken Het salaris is conform CAO Thuiszorg, salarisschaal 9. Dit betekent minimaal 1876,32 en maximaal 2720,16 bruto per vier weken bij een fulltime dienstverband (=36 uur per week). De definitieve indeling hangt af van leeftijd en ervaring. INLICHTINGEN: Voor meer informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren bellen naar de heer S. de Visser, personeelsfunctionaris 0115 - 6745 00. SOLUCITATIES: Hoeft u interesse in daze functie? Stuur dan uw schriftelijke reactie voorzien van CV naar de afdeling Personeel Organisatie van Thuiszorg Zeeuws- Vlaanderen, t.a.v. dhr. S. de Visser, personeelsfunctionaris, Postbus 73, 4530 AB Terneuzen. Uw brief dient uiterlijk 11 september 2002 in ons bezit te zijn. Acquisitie nJi.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 55