Sjaak Moens PERSONEEL .uiJhi van derzn PEIJLTechniek PZC UNITS I CONTAINERS I TRANSPORT ADMINISTRATEUR TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER ELECTRICIENS/ TIMMERLIEDEN WERKVOORBEREIDER/ CALCULATOR GEMEENTE MIDDELBURG IHHuaiJli m afdelingshoofd ingenieursbureau v/m jan rijk medewerker/ster Eckt...Jepwefy't! BIBLIOTHECARIS (m/v) mJ/i zaterdag 31 augustus 2002 Verhuurbedrijf Sjaak Moens B.V, gevestigd te Sas van Gent (NL) en Stekene (B) is een bedrijf met 75 vaste werknemers, dat reeds sinds 1974 toonaangevend is in het verhuren en verkopen van verplaatsbare, tijdelijke accommodatie, het transporteren hiervan en opslag. Wij zijn gespecialiseerd in o.a. complete turnkey-geleverde site-inrichtingen, projectkantoren, direktieketen, schaftaccommodaties, sanitaire units, opslag- en werkplaatscontainers, schaftwagens, enz. In april 2002 is Sjaak Moens B.V. overgenomen door de Jan Snel Groep. De totale Jan Snel Groep zal in 2002 een omzet van 50 miljoen Euro behalen. Als gevolg van uitbreiding van de onderneming en om verdere groei mogelijk te maken zijn wij op zoek naar sollicitanten voor de volgende vacatures: (PLAATSVERVANGER VAN HOOFD ADMINISTRATIE) Onze afdeling administratie bestaat momenteel uit 7 medewerkers. Als administrateur bent u verantwoordelijk voor de facturering van de maandelijkse verhuuromzet. Daarnaast is kennis en ervaring met betrekking tot het voeren van salarisadministratie gewenst. U dient aan het volgende profiel te voldoen: Minimaal een afgeronde MEAO BA/MBA oplei ding met een relevante werkervaring, ofwel een SPD/HEAO BE opleiding met werkervaring Ervaring met ERP-systemen is een must Kennis van AES-systeem is een pre Zelfstandig kunnen functioneren en het team verder willen versterken. Duidelijk kunnen rapporteren in woord en ge schrift. Als technisch commercieel medewerker maakt u deel uit van het momenteel uit 6 personen be staande verhuur-/ verkoopteam. U maakt offer tes passend naar de wens van de klant waarbij technisch inzicht onontbeerlijk is en verzorgt de administratieve voorbereiding voor de levering van de units. U kunt reageren als u aan de volgende voorwaar den voldoet: Opleiding MTS-Bouwkunde met commerciële inslag Relevante werkervaring in commerciële func tie Kennis van Duitse en Engelse taal, in woord en geschrift Ervaring met office-software Als electricien of timmerman zorgt u er voor dat onze units op electrisch gebied c.q. qua timmer werk voldoen aan zowel de wettelijke eisen als aan de eisen gesteld door onze klanten. U dient een vakgerichte opleiding te hebben op LBO-niveau. Daarnaast beschikt u over de nodi ge vakkennis en ervaring en bent u in het bezit van een rijbewijs B. U bent gemotiveerd om een kwalitatief goed product af te leveren! U kunt zowel zelfstandig als in teamverband wer ken. De werkvoorbereider/calculator die wij zoeken zal deel uit gaan maken van onze verhuur-/ver- koopafdeling. U verzorgt de calculaties t.b.v. offertes en de werkvoorbereiding van turnkey te leveren grotere gebouwen. U kunt reageren indien u: Een opleiding HTS-Bouwkunde heeft Ervaring heeft in een soortgelijke functie Kennis van office-software heeft Ervaring heeft met het verzorgen van aanvra gen van vergunningen t.b.v. de opdrachtgevers Kennis heeft van bouwbesluit Kennis heeft van overige wettelijke eisen U kunt binnen 10 dagen na het verschijnen van deze krant op de volgende manieren uw reactie indienen: Per e-mail info@sjaakmoens.com Per brief Verhuurbedrijf Sjaak Moens Wervenweg 11 4551 MC Sas van Gent T.a.v. Edwin den Exter (Controller Hoofd Administratie) voor de functie Administrateur. Voor de overige functies kunt u uw schrijven richten aan Sonja Capello. Voor telefonische inlichtingen kunt u tussen 08.00 en 17.00 uur contact opnemen via het tel.nr. 0115-472431 en vragen naar bovenvermelde contactpersonen, of na kantooruren op het GSM-nummer: 06-50676327 (Edwin den Exter). Middelburg, ondernemende stad met hart voor traditie De gemeente Middelburg heeft verstrekkende toe komstplannen. Deze zijn verwoord in de "Kwaliteitsatlas Middelburg 2030". De uit die atlas voortvloeiende plannen geven een krachtige impuls aan de leefbaarheid van Middelburg! Door die plannen groeit Middelburg uit tot een stad met nog meer dynamiek en met veel ruimte voor vernieuwing. Een moderne stad, waar mensen zich thuis moeten voelen en waar het uitste kend werken, wonen en leven moet zijn. Bestuur en medewerkers werken hard aan de realisering van de ambitieuze plan nen. Er wordt een beroep gedaan op de inzet en creativiteit van de medewerkers om de toekomstplannen te verwezenlijken Middelburg is een dynamische provinciehoofdstad, met een historische traditie, gelegen tussen duinen, zee en strand, met een volwassen voorzieningenpakket, een eigentijdse cultuur en een aantrekkelijk vestigingsklimaat. De stad is goed bereikbaar, heeft een grote woningkeus en ruime werkgelegenheid. Middelburg heeft oog voor de specifieke wensen en behoeften van haar inwoners. Middelburg heeft een ambitieus meerjarenprogramma ontwikkeld, neergelegd in de kwaliteitsatlas en het stedelijk sociaal beleid. Daarnaast is een organisatieontwik kelingstraject van start gegaan met als kernthema's: een flexibele, klantgerichte organisatie, verplatting van de organisatie, projectmatig werken, werken in regie, employability en scheiding van beleid en uitvoering. Inmiddels is gestart met de bouw van een nieuw stadskantoor, waarin de krachten geconcentreerd worden. Tegen deze achtergrond zijn wij op zoek naar een Functie: Als afdelingshoofd bent u alert op ontwikkelingen in de samenleving en laat u deze in nauwe samenwerking met burgers en instellingen vertalen naar uitvoerings plannen voor de eigen afdeling. U kunt zich uitstekend bewegen op verschillende niveaus en in een politiek gevoelige omgeving. U bent in staat een goed netwerk op te bouwen en te onderhouden. U creëert draagvlak voor en levert een actieve bijdrage aan de organisatieontwikkeling. Aan de medewerkers geeft u op overtuigende wijze leiding en u zorgt dat ze optimaal functioneren. U stuurt de medewerkers op output, legt verantwoorde lijkheden en bevoegdheden zo laag mogelijk in de afdeling, coacht, begeleidt, enthousiasmeert en motiveert hen. Voorts levert u een actieve bijdrage aan de ontwikkeling van de medewerkers. Deze functie is ondergebracht bij de nieuw te vormen dienst Ruimte. Het ingenieurs bureau draagt zorg voor de uitvoering van projecten waartoe is besloten c.q. waarvoor budgetten beschikbaar zijn gesteld en de doelstellingen bepaald zijn. Dat houdt in dat ofwel in eigen beheer dan wel in regie gezorgd wordt voor de vertaling van het schetsontwerp naar een voorlopig ontwerp, vervolgens naar een definitief ontwerp hetgeen uitmondt in het besteksgereed (laten) maken, (laten) aanbesteden en laten uitvoeren van bouwkundige werken (scholenbouw, groot onderhoud aan gemeentelijke gebouwen, restauratieprojecten e.d.) en van civieltechnische werken (bouw- en woon rijp maken van nieuwe wijken en bedrijventerreinen, wegaanleg en -reconstructie, rioleringswerken e.d.). Daarnaast zal vanuit de beleidsvoorbereiding regelmatig een collegiaal beroep worden gedaan op de know-how van het ingenieursbureau. Kortom een veelzijdige, deskundige en boeiende afdeling. Profiel: Als afdelingshoofd beschikt u over een academisch werk- en denkniveau, een afgeronde hbo- of universitaire opleiding en aantoonbare managementcapaciteiten. Herkent u zich in deze beschrijving en beschikt u bovendien over bestuurlijke sensitiviteit, strategisch inzicht en kunt u processen managen en de regiefunctie vervullen, dan dagen wij u uit om te reageren. Aanbod: Wij bieden een uitdagende baan in een veranderende en kwalitatief hoogwaardige werkomgeving en ruime mogelijkheden voor groei en persoonlijke ontwikkeling. Voorts bieden wij een salaris dat, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 4.878,- bruto per maand bedraagt (functieschaal XIII). Tevens zijn er doorgroei mogelijkheden, afhankelijk van de personeelsbeoordeling tot 5.364,— bruto per maand. Definitieve waardering van deze functie dient nog plaats te vinden. Informatie en sollicitatie: Specifieke informatie over deze functie en over de gemeente Middelburg vindt u op www.middelburg.nl. Desgewenst kunt u contact opnemen met de heer ir. L. Vos, directeur (a.i.) dienst Stadsbeheer, tel. (0118) 675 306/399 of 06 - 54 34 13 76. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Wij verzoeken u vriendelijk uw reactie, voorzien van een CV, uiterlijk zaterdag 14 september 2002 te zenden aan: Burgemeester en wethouders van Middelburg, t.a.v. L. de Klerk, personeelsconsulent. Postbus 6000, 4330 LA Middelburg (o.v.v. vacaturenummer 2002/24) of middels e-mail: personeelszaken@middelburg.nl. Advertentieacquisitie wordt niet gehonoreerd. Stichting Gemeenschapscentra Kapelle In verband met het vervroegd uittreden van de huidige beheerder zoekt het Bestuur van Gemeenschapscen trum "De Vroone" in Kapelle een Beheerder (m/v) Algemene informatie "De Vroone" is een accommodatie voor sociaal-cultu reel gebruik. Het biedt ruimte aan onder meer een be jaardensociëteit en plaatselijk verenigingsleven. Het is tevens zeer in trek voor vergaderingen, feesten en par tijen. Het Bestuur is verantwoordelijk voor de verhuur en voor de exploitatie. Het dagelijks beheer berust bij de beheerder. Financiële verantwoording wordt afge legd aan de Gemeente Kapelle. Uw werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit - Coördinatie van werkzaamheden en personeelsinzet - Beheren van de vestiging en toezicht houden op de activiteiten - Exploitatie van het buffet - Verrichten klein onderhoud Wij vragen van u - een op de functie gerichte opleiding, zoals de diplo ma's Vakbekwaamheid Cafébedrijf, BHV, Sociale hy giëne en AOV/hov - affiniteit met sociaal-cultureel werk - ruime beschikbaarheid, zowel overdag als 's avonds - horecaervaring Wij bieden u Afhankelijk van leeftijd en ervaring geldt voor deze functie een salaris volgens de Bedrijfstak Horeca. Inlichtingen Inlichtingen kunt u krijgen bij de voorzitter van het Bestuur: Dhr. J. Derksen, tel. 330104 bij voorkeur 's avonds. Belangstelling? Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 3 weken, stu ren aan: De secretaris van de St. Gemeenschapscentra Kapelle, Veerweg 5a, 4421 HW Biezeiinge. echte bakker Echte Bakker Jan Rijk te Heinkenszand is een dynamische onderneming waarin dagelijks verse brood- en banketbakkersproducten op ambachtelijke wijze worden vervaardigd. Om ons team te versterken zoeken wij een nieuwe die zich voornamelijk zal bezighouden met het vervaardigen van halffabrikaten/korstproducten. - 38-urige werkweek - gunstige werktijden Bent U: - actief - zelfstandig - accuraat En wilt u deel uitmaken van een jong dyna misch Echte Bakkers Team, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie naar: Echte Bakker Jan Rijk Dorpsstraat 86 4451 AC Heinkenszand Stichting Centrale Werkgeefster Openbare Bibliotheken Kousteensedijk 7 Postbus 8004 4330 EA Middelburg telefoon 0118-654000* De Stichting Centrale Werkgeefster Openbare Bibliotheken (SCWOB) is een samenwerkingsverband van zes Zeeuwse bibliotheekorganisaties en treedt voor het personeel dat werkzaam is in deze organisaties op als werkgeefster. Op het terrein van de basisscholen in Hansweert wordt op dit moment hard gewerkt om een "Brede School" te realiseren. In dit project wordt nieuwbouw gerealiseerd voor de bibliotheek, Stichting kinderopvang De Bevelanden, Peuterspeelzaal. Het project moet eind september gereed komen. Daarom zoeken wij zo spoedig mogelijk voor 27 uur per week een enthousiaste Functie informatie: - meewerken aan de collectievorming en de uitlening van de bibliotheek; - uitwerken van het inlichtingenwerk voor leerlingen van de school en de klanten van de bibliotheek; - bevorderen van en mede inhoud geven aan de samenwerking tus sen scholen en bibliotheek; - leiding geven aan vrijwilligers; - organisatie en promotie van bibliotheekactiviteiten; - uitleenadministratie en interbibliothecair leenverkeer. Functieprofiel: Wij vragen van u: - een BDI/IDM opleiding of een MBO/GO-A opleiding met ervaring; - kennis van automatisering en digitaal informatieverkeer; - goede contactuele eigenschappen; - organisatorische vaardigheden; - betrokkenheid bij het onderwijs en jeugd; - een actieve, flexibele en klantgerichte instelling; - vanwege de moeilijke verbindingen van het openbaar vervoer in de Gemeente Reimerswaal strekt de beschikking over een auto tot aanbeveling. Salaris en arbeidsvoorwaarden: Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 1.171,78 en maximaal 1.59821 (schaal 6, functieniveau) bruto per maand bij een 75% deeltijdbetrekking (norm 01-01-2002). Sollicitatieprocedure: Een afvaardiging van het personeel wordt bij de selectie betrokken. Inlichtingen worden vertrekt door mevrouw W. Kop-Diepstraten, plaatselijk directeur van de Stichting Openbare Bibliotheek Reimerswaal, telefoon: (0113 - 574116). Schriftelijke sollicitaties kunnen tot 16 september 2002 worden gericht aan de heer W. Kempees, afdeling personeelszaken SCWOB, Postbus 8004,4330 EA Middelburg. Onder vermelding van vacaturenummer SC WOB/2002/08/01 van deir PEUL Techniek de Van der Peijl Groep, een technische groot handelsketen met in totaal 18 vestigingen in Zuidwest Nederland en Belgie. De Van der Peijl Groep biedt werk aan ruim 350 personeelsleden. Er wordt een totaalpakket van ruim 225.000 kwaliteits- artikalan aangeboden op het gebied van aandrijf- techniek. gereedschappen (werkplaats-equipment) en automaterialen/truckdelen. lastechniek, persoonlijke beschermingsmiddelen en reinigingstechniek. www.techniek.nl Ow sollicitatiebrief met c.v. kunt u binnen 14 dagen richten aan: van deizrj PEUL Groep Voor onze vestiging te Goes zijn wij op zoek naar een: M/i a werkplaats. Wij vragen: - opleiding MTS werktuigbouw met aanvullende electrotechnische cursussen of gelijkwaardig niveau; - enkele jaren relevante werkervaring; - kennis van moderne software (Word/Excel); - goed technisch en commercieel inzicht; - goede communicatieve vaardigheden; - leeftijd tot 40 jaar; - woonachtig in de omgeving Goes. Wij bieden: - afwisselend werk binnen jong team; - goed salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens CAO voor de Technische Groothandel. Van der Peijl Groep, T.a.v. de heer M.H. Reidsma, Personeelsmanager Postbus 22, 4460 AA Goes e-mail: mr@techniek.nl Voor meer informatie kunt U contact opnemen met de heer Huib Jansen telefoonnr. 0113-279279 acquisitie n a.v deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 48