Pensioen adviseurs G-EA QUA RAAD UW CARRIERE IN EEN STROOMVERSNELLING? v/> cc www.pzc.nl/email PZC WARTSILA O LU Terneuzense Glaszetters m/v Leerling Glaszetters m/v Grenco B.V. Servicemonteur koudetechniek m/v Bent u verpleegkundige en heeft u affiniteit met de kraamzorg? zaterdag 31 augustus 2002 Onze opdrachtgever, Qua Raad Advies, is één van de grootste gespecialiseerde tussenpersonen in Nederland op het gebied van financiële dienstverlening. Qua Raad adviseert de consument over belangrijke financiële beslissingen die het inkomen nu en in de toekomst zeker stellen. Denk daarbij aan oudedagsvoorzieningen, hypotheken, spaar- en beleggingsmogelijkheden. De bedrijfscultuur is te omschrijven als professioneel, innovatief en informeel. Qua Raad Advies beweTkt op diverse manieren rechtstreeks de consumentenmarkt. Hierbij wordt mede gebruik gemaakt van volledig geëquipeerde callcenters. De buitendienst bestaat momenteel uit circa 70 pensioen adviseurs, onderverdeeld in vijf teams. Ter uitbreiding van deze teams zijn wij op zoek naar: Die de balans tussen advies en verkoop begrijpen Je functie: Je start met een uitgebreid intern trainingstraject, waarin je wordt getraind in specifieke product- en salesvaardigheden. Vervolgens is het jouw taak om als pensioensadviseur bij klanten, doormiddel van een persoonlijke analyse, tot een gedegen advies te komen. Met dit uitstekende advies op tafel start het verkoopproces. De gesprekken vinden met name's avonds plaatst. Deze afspraken worden gemaakt door de eigen callcenters. Omdat je op een grote zelfstandige basis werkt vind Qua Raad Advies coachen erg belangrijk en daar wordt ook veel aandacht aan besteed. Coaching door je direct leidinggevende één op één en met je collegae in vergaderingen en trainingsbijeen komsten. Uiteraard werk je in deze functie vanuit huis. Je profiel: Je presteert optimaal binnen een zéér resultaatgerichte organisatie met duidelijke commerciële doelstellingen. Je opleidingsniveau is minimaal MBO en je beschikt over aantoonbare succesvolle verkoopervaring. Je straalt vertrouwen uit Berendsen Partners ondersteunt haar opdrachtgevers 811 het aantrekken van professionals voor commerciële functies. Wij beschouwen dit gebied als ons unieke werkterrein en handelen daar ook naar. Indien u geïnteresseerd bent in bovenstaande functie, stuur dan uw cv en schriftelijke motivatie o.v.v. het functienummer naar: BERENDSEN PARTNERS naar potentiële klanten en je bent in staat een gedegen advies te geven en dit vervolgens om te zetten naar een concrete opdracht. Als adviseur ben je communi catief, gedreven en enthousiast. Voorts ben je zelf- motiverend, zelfstandig en eerlijk. Je hebt affiniteit met of kennis van de financiële dienstverlening. Je vindt het prettig om voor een gedeelte te worden beloond op basis van je prestaties. FunctienummeT: QR 543 Berendsen Partners t.a.v. de heer c. erades Postbus 8709,5605 LS Eindhoven Nadere informatie kunt u inwinnen via (040) 2924000. www.berendsen-partners.nl e-mail: g.erades@berendsen-partners.nl Let )6>o u r sa es perform! WARTSILA* is 3 registered trademark. Wartsila Propulsion Netherlands B.V. te Drunen (N-Br.) verkoopt, ontwerpt en produceert in eigen beheer scheepsvoortstuwingssystemen voor alle denkbare schepen. Met ca. 630 medewerkers in Drunen en Hoensbroek is Wartsila Propulsion toonaangevend in de maritieme sector. Wartsila Propulsion voert een offensief commercieel beleid. Met een ruime productrange van scheepsschroeven met vaste of verstelbare bladen, thrusters, bow-thrusters, waterjets, de bijbehorende besturingssystemen en het wereld wijde serviceapparaat bouwt Wartsila Propulsion haar huidige positie van "Leaders in Propulsion Systems" steeds verder uit. Ter versterking van de afdeling Service and After Sales zijn wij op zoek naar nieuwe collega's (m/v) voor de functie van Service engineer Benelux Het in bedrijfscellen en onderhouden van verstelbare scheeps schroeven, waterjets, thrusters en boegschroefinstallaties met besturingssystemen behoort tot uw taken. U bent verantwoor delijk voor het opheffen van storingen en het repareren van deze installaties, zowel op mechanisch, hydraulisch, elektrisch als elektronisch gebied. Ook het samenstellen c.q. repareren van installaties op de afdeling montage en het uitvoeren van volledige revisies op locatie kan tot de werkzaamheden beho ren. Gezien het specifieke karakter van de functie Service engineer Benelux, krijgt u een gedegen interne opleiding. U bent een ervaren scheepswerktuigkundige of u heeft een MTS/HTS Wtb opleiding en enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie. Kennis van hydrauliek, pneumatiek en regelsystemen, zowel elektrisch als elektronisch is een ver eiste. Voor de uitvoering van deze functie verblijft u veelvul dig in het buitenland. Kennis van de Engelse taal is een must, kennis van andere moderne talen is een pré. Ter versterking van de afdeling Sales zijn wij op zoek naar een nieuwe collega (m/v) voor de functie van Ter versterking van de afdeling Sales Support van de afdeling "Coastal Inland Propulsion Systems (CIPS)" zijn wij op zoek naar een nieuwe collega (m/v) voor de functie van: Sales support engineer CIPS U bent op kantoor de schakel tussen de verkoper in het veld, de fabriek en de klant. U onderhoudt de relaties met rede rijen en werven. U ziet er op toe dat de aanvragen van de klant compleet en technisch haalbaar zijn en worden omge zet in commerciële slagvaardige offertes. U heeft daarvoor veelvuldig contact met onze klanten en agenten. U coördi neert het verkoopproces zowel commercieel als technisch en houdt hierbij rekening met de specifieke wensen van de klant. De afdeling Sales Support heeft veel interne en externe con tacten: o.a. met de productie- en engineerings-afdelingen, de regionale en internationale verkoopkantoren en met inter nationale samenwerkingspartners. U heeft een technische achtergrond op minimaal MBO- niveau bijv. werktuigbouw en/of scheepsbouw. Liefst heeft u maritieme ervaring en interesse in de scheepsvaart. U bent gewend met computers te werken. Wartsila werkt met MS- Office en eigen programmatuur. U spreekt en schrijft vlot in het Engels. Ter versterking van de afdeling Sales zijn wij op zoek naar een nieuwe collega (m/v) voor de functie van Sales manager Sales controller In deze nieuwe uitdagende financiële functie op de afdeling Sales bent u onder meer belast met en verantwoordelijk voor het contract management, orderboel beheer, controles op de calculaties, interne rapportages en het mede ontwikkelen en borgen van regelingen op het gebied van betalingsverkeer. Als mcdcwerk(st)er van e Sales afdeling bent u daarnaast ui teraard mede verantwoordelijk voor de realisatie van de doel stelling van deze afdeling. U rapporteert hierbij hiërarchisch aan de Sales Director en functioneel aan de Finance Director. Om deze functie succesvol te kunnen invullen, dient u te beschikken over een afgeronde HEAO opleiding, bij voor keur richting Economisch-Juridisch. Daarnaast bezit u aan toonbare werkervaring op de gebieden contract management en review, cash management en regelingen op her gebied van betaiingszekerheden. U bent een hands-on manager, kunt gestructureerd werken en bezit een no-nonsense mentaliteit. Gezien het internationale karakter van deze functie spreekt het voor zich dat u zich moeiteloos kunt uitdrukken in En gels, zowel woord als geschrift. Ter versterking van de afdeling Fixed Pitch Propellers (FPP) zijn wij op zoek naar een nieuwe collega (m/v) voor de functie van Sales support engineer FPP U bent op kantoor de schakel tussen de verkoper in het veld en de rest van de business unit en facilitaire diensten. Uw taak is het vertalen van aanvragen van de klant in slagvaar dige offertes. U heeft hiertoe veelvuldig contact met ons we reldwijde verkoopapparaat en onze agenten. U coördineert binnen de business unit het verkooptraject, zowel commer cieel, contractueel als technisch en houdt hierbij vanzelfspre kend rekening met de specifieke wensen van de klant. U heeft een technische achtergrond op MBO/HBO-niveau. Ervaring in de maritieme sector is een pré. Wartsila werkt met MS-Office en eigen programmatuur. Goede beheersing van de engelse taal in woord en geschrift is noodzakelijk. U heeft uitstekende communicatieve eigenschappen, een ge zonde dosis doorzettingsvermogen en u kunt zelfstandig en gestructureerd werken. Ter versterking van de afdeling PR Communicatie zijn wij op zoek naar een nieuwe collega (m/v) voor de functie van Assistant Public Relations Communication Ondersteuning van onze PR Manager in algemene zin, zoals bijvoorbeeld het organiseren van beurzen, het onderhouden van contacten met de Nederlandse media, coördineren van rondleidingen aan o.a. studenten. Tevens voert u ondersteu nende werkzaamheden uit m.b.t. de interne communicatie binnen ons bedrijf. Relevante vakgerichte opleiding op MBO plus niveau, Euro marketing en management. Bij voorkeur enkele jaren erva ring op het gebied van public relations en/of communicatie, goede kennis van de moderne talen met name Engels in woord en geschrift. Kennis van MS Office pakket. Kennis van de moderne media. Na een gedegen interne opleiding krijgt u een gevarieerd en uitgebreid klantenbestand toegespitst op de binnenvaart, vis serij en luxe jachtbouw in de Benelux. Uw primaire taak be staat uit het geven van advies omtrent de keuzemogelijkheden van voortstuwingssystemen, afdichtingen, tandwielkasten en en motoren. Tevens zult u meedenken in de ontwikkelfase zowel bij de eindgebruikers (rederijen en consultants) als mede de scheepswerven. Relevant opleiding op MBO/HBO niveau en affiniteit met de maritieme wereld, goede kennis van de moderne talen, met name Engels in woord en geschrift. Ter versterking van de afdeling Purchasing zijn wij op zoek naar een nieuwe collega (m/v) voor de functie van Senior purchaser Na een gedegen interne opleiding krijgt de kandidaat een uitgebreide en gevarieerde inkooptaak voor het verwerven van complete eindproducten, halffabrikaten en componenten. Een pro-actieve en hand-on instelling zijn vereist. Bij deze, vaak projectmatige, inkoop zijn het realiseren van voorgecalculeerde kosten, hoge kwaliteitseisen en leverbetrouwbaarheid sleutel woorden. De nadruk ligt met name op het verwerven van giet- en constructicdelen van alle voorkomende constructie- metalen. Het inkoopgebied strekt zich uit over heel Europa en Azië. Wartsila Propulsion biedt: Een aantal boeiende functies in een modern bedrijf, waar tech nisch zeer hoogwaardige producten worden vervaardigd. De dynamiek van Wartsila Propulsion staat garant voor een uit dagende, internationale werkomgevingen internationale car rièreperspectieven. Onze primaire en secundaire arbeidsvoor waarden zijn marktconform en geheel in overeenstemming met de zwaarte van de diverse vacatures. Meer informatie over Wartsila vindt u op onze website: www.wartsila.com. Voor informatie over de aangeboden functies kunt u contact opnemen met: Service engineer Benelux, dhr. J. van der Heijden, Manager Servicestation Benelux, 0416 - 38 85 23. Sales controller, dhr. A. Berends, Finance Director, 0416 - 38 85 72. Sales support engineer CIPS, dhr. A. Boogaard, Productgroup Manager CIPS, 0416 - 38 82 25. Sales manager, dhr. P. Cortie, General Sales Manager, 0416 - 38 84 18. Senior purchaser, dhr. H. van den Heuvel, Manager Purchasing, 0416 - 38 83 21. Sales support engineer FPP, dhr. ir. K.G. Terlage, Manager Productgroep FPP, 0416 - 38 84 58. Assistant public relations communication, mevr. J. Pijnenburg, Manager Public Relations en Communicatie, 0416 - 38 84 83. U kunt uw schriftelijke reactie binnen 14 dagen na het verschijnen van deze krant sturen naar: Wartsila Propulsion Netherlands B.V., Afdeling Human Resources, Postbus 6, 5150 BB DRUNEN Voor de functie van Service engineer Benelux, Sales controller, Sales manager, Senior purchaser en Assistant Public Relations Communication naar: dhr. J.P. van der Plank, Director Human Resources of per e-mail naar: jpvdplank@lips-propulsion.com. Voor de functie van Sales support engineer CIPS en Sales support engineer FPP naar: dhr. R.A.J. Poppelaars, sector Manager Human Resources of per e-mail naar: rpoppelaars@lips-propulsion.com. The ship power supplier Een opleiding op hoger technisch niveau (HTS-WTB) aan gevuld met relevante inkoop-opleiding, NEVI 2. Enkele ja ren relevante ervaring binnen een technische georiënteerde projectmatige omgeving. Goede kennis van de moderne ta len is vereist, met name Engels. www.wartsila.com Commerciële acquisitie wordt niet op prijs gesteld Op zoek naar een nieuwe uitdaging??? Welke doorzetters zijn er geïnteresseerd in de functie van: Wij bieden: - Afwisselende werkzaamheden. - Prettige werksfeer. - Uitstekend salaris. - Mogelijkheid tot vast contract. Sollicitaties kunt u richten aan: Terneuzense Glashandel T.a.v.: Dhr. G. van der Bijl Postbus 95 4530 AB TERNEUZEN Tel.: 0115-618772 Wij vragen: - Inzet, motivatie en teamspirit. - Technisch inzicht. - Affiniteit met de bouwbranche - Rijbewijs B. Refrigeration Division Grenco B.V. werkt al tientallen jaren met veel succes in het binnen- en buitenland op het gebied van koudetechniek en luchtbehandeling en is inmiddels uitgegroeid tot marktleider op dit gebied. Grenco houdt zich dagelijks bezig met het ontwerpen en installeren van industriële koel- en vriesinstallaties, airconditioning en bedrijfskoeling. Vanuit 10 regionale vestigingen in Nederland worden de installaties van service en onderhoud voorzien. Wegens het succes van onze vestiging in Bergen op Zoom zoeken wij op korte termijn een Functie-omschrijving U houdt zich zelfstandig maar ook in teamverband bezig met het verrichten van onderhoud aan koel-, vries- en airconditioninginstallaties. Het verhelpen van storingen aan deze installaties behoort eveneens tot de dagelijkse werk zaamheden. U vertrekt dagelijks vanuit uw woonplaats naar de klant waar onze dienstverlening nodig/gewenst is. Functie-eisen opleiding LTS-C of MTS E/W niveau of gelijkwaardig, bij voorkeur aanvullende opleiding koudetechniek; bij voorkeur STEK diploma; bij voorkeur ervaring m.b.t. serviceverlening in de koudetechniek; een flexibele instelling t.a.v. de werktijden; zowel zelfstandig als ook in teamverband kunnen werken; bereidheid om op termijn deel uit te maken van de storingsdienst. Wat kunnen wij bieden een uitstekend salaris gebaseerd op leeftijd, kennis en werkervaring; een goed secundair arbeidsvoorwaardenpakket; een verantwoordelijke en afwisselende functie in een enthousiast en gemotiveerd team; een collegiale werksfeer; een bedrijfsauto. U wilt meer informatie vooraf? Neem dan contact op met de heer C. van der Pas, service manager te Bergen op Zoom, tel. 0164-604477 of kijk op internet: www.grenco.nl Grenco B.V. Geïnteresseerd? Postbus 205 Richt dan uw sollicitatie aan: Grenco B.V., t.a.v. de heer M. A. Neger, afdeling P&O, 5201 AE 's-Hertogenbosch Postbus 205, 5201 AE 's-Hertogenbosch of e-mail: mneger@grenco.nl Provinciale Kraamzorg Entadministratie Zeeland Binnen ons team van vier kraamzorgverpleegkundigen zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega! De Stichting Provinciale Kraamzorg Entadminïstratié Zeeland verleent kraamzorg in de gehele provincie Zeeland. Ook de dienst Entadministratie - welke zorgdraagt voor de uitvoering van het rijksvaccinatie programma van 0 tot 13 jarigen in geheel Zeeland- maakt deel uit van onze organisatie. We zijn een ISO en HKZ gecertificeerde instelling. Wij vragen: Een verpleegkundige HBO-V/MGZ of A bij voorkeur kraam- of kinderspecialisatie. Een flexibele instelling en stressbestendigheid. Een goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid, Organisatorische capaciteiten. Logistiek inzicht In het bezit van een rijbewijs en de beschikking over een auto. Bij voorkeur woonachtig in Zeeuwsch Vlaanderen, De werkzaamheden bestaan uit: Het (bege)leiden van werkbesprekingen met de kraamverzorgenden. Het volgens rooster draaien van telefonische weekenddiensten overdag (gemiddeld één keer per maand). Het begeleiden van kraamverzorgenden en stagiaires. Incidenteel het doen van intakebezoeken aan toekomstige cliënten. Wij bieden: Een arbeidsovereenkomst voor de duur van één jaar voor 50% met uitzicht op een aanstelling voor onbepaalde tijd. Salariëring is conform de CAO voor de Thuiszorg, schaal 7, minimaal 1.676,13 en maximaal 2.357,97 bruto per maand bij een full time dienstverband. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Een gedegen inwerkperiode en een collegiale werkomgeving. Reactie binnen 14 dagen na ontvangst advertentie aan de Stichting Provinciale Kraamzorg Entadminïstratié Zeeland, Postbus 53, 4460AB Goes, onder vermelding van "sollicitatie k in de linker bovenhoek van de enveloppe. wwwspkez@zeelandnet.nl Werken in de 20rg in ieeiind? www^m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 26