selecties en indelingen PZC V ',Qm ZONDAGVOETBAL 23 Hoofdklasse B Tweede klasse e vrijdag 30 augustus 2002 Hoofdklasse B Terneuzen k Selectie: Kim Gommers, Erik de k Koeijer, Frans van der Veen, Roel 'I Alberti, Jordy Bakker, Williams Be- I noit Moukoko, Geert Bosschaart, Matti Buijsse, Mike But, Hubert van den Hemel, Dennis de Kraker, Jacky j Lambert, Randy Lauret, Remco van tj Leeuwen, Danny Magito, Nico van der Meer, Geert de Poorter, Johan J van Rumst, Stefan Saey, Ronald van Sliedregt, Dominique Verlinde, Trainer: Dimitri Mbuyu. Tweede klasse E HVV'24 Selectie: Jean Pierre de Keijzer, Hans Bleijenbergh, Harald Verschu ren, Norbert Baart, Maarten Scheerders, Hans Goethals, Evert van Damme, Davy van de Bergh, Kieran O'Shea, Johnny Lensen, Koen de Bliek, Tristan van Acker, j' Kees Duitemeijer, Percey Verlin den, Dimitri Verlinde, Hans van Damme, Kana Da Rosa Bernardo. Trainer: Eddie van der Hooft. Derde klasse A Breskens Selectie: Youssef Afkir, Johnny den 1 Besten, Eddy Buysse, Robig Buiten dijk, Michiel Cocquyt, Angelo Cor nells, Mario Corthals, Roy den Dun nen, Alko van Gils, Meivin Heeren veen, Menno Heijens, Dwight van Hulle, Elmar Lauret, Niels Mook- I hoek, Tom Nieuwelink, Serge No- then, Esad Osmanovski, Barry Pol derman, Erik de Rechter, Serge de Ruijsscher, Martin Scherbeijn, Ger- ben Schram, Niels Verduyn, Sven Verploeg, Robbie van de Wijnckel, I Idris Yavuz, Arno Zwegers. Trainer: RinusZegers. Domburg Selectie: Oscar Jacobs, Jacco Leij- dekkers, Johan van de Berg, Mauri ce Bernard, Micha Bernard, Michiel Bernard, Rutger Bimmel, Ko Brand, WilCo van Eijzeren, Bob Maranus, Chiel Maranus, Coen Minderhoud, Martijn Minderhoud, Patrick Pro voost, Robert Jan Provoost, Ko Uit- terhoeve, Ramon Vader, Mick Vujo- vic, Jeroen van Wallenburg, Roel 1 Willemse. Trainer: Stoffel Schipper. Goes Selectie: Rosanno Acton, Serge i Berrevoets, Shannon Braafhart, Pe- ter Brussé, Mark Evertse, Mart van de Guchte, Renato Helgers, Jacco de Kok, Jeroen Kolen, Ryan de Me- za, Niels Paardekooper, Clarence Pahlad, Stefan Scholten, Wander Snoeck, Qwen Tran, Johan Tuin, Bas Verburg, Marco Vogel, Lars 1 Wolkenhauer, Sven Wolkenhauer. Trainer: Leo van der Weyden. Hontenisse Selectie: Manfred Bisschop, Rand- olf Kints, Marco de Kort, Gyon As- selman, Mark van de Beek, Dave de Booij, Wilco Broekhoven, Jeroen van Bunder, Michel van Bunder, Pe ter van Dijk, Aron Ferket, Ralf de i Frel, Alain Joos, Jeroen Maas, Dan- I ny Pauwels, Hans Smits, Robert van Kerkhoven, Edward Tieleman, Jelle I Verhoeven, Luc Vermeerssen, Wil- co de Zwart. Trainer: Rudy Rietjens. Patrijzen Selectie: Wilfred van den Dries, Jof- frey Geldof, Mark van Hanegem, Peter Hekkers, Peter de Jong, Sjim- mie Kikkert, Guido Moison, Mario Mulder, Niels Mulder, Sander Nieuwdorp, Patrick Oosthoek, Ca- miel Rentmeester, Huber Rent meester, Weslie Rokven, Sander Sallet, Teun van Slooten, André Mulder, Arjan Verburg, Gabriël Sapulete, Marck Heystek. Trainer: Kees van de Sluis. RCS Selectie: Rick Wiegmans, Arvid Pie- terse, Asrad Elhrouz, Demis Blaas- se, Matthijs Borremans, Michaël Cabenda, Alwin van Ham, Chris van Heuven-Staereling, Martin Janse, Daan Kloet, Sjoerd van Kortenhof, Jiddo Lawalata, Machiel Marckel- bach, Paul Reiter, Sander Schutte, Niels Tournoy, Ruud Verbeek, Ha rold Vermeulen, Wessel Vermeu len. Trainer: Hans de Nooijer. Steen Selectie: Danny Oppeneer, Job van Dorsselaer, Jurriaan de Vlieger, Mi chel van de Bosch, Eddy van de Bosch, Werner Bisschop, Johny Bogaert, Gino van de Broecke, Dan ny van Daalen, Rudy Govaert, Pas cal Lensen, Tom Lernout, Peter Ler- nout, Serger Merckx, Erik-Jan Naudts, Wouter de Neijs, Marco Ot- tjes, Perry Sturm, Michiel Vink, Gi no Vink, Stijn Dobbelaer. Trainer: Ardian Lekaj. Zeelandia Middelburg Selectie: Piet Baan, Jacco de Loof, Mark Roose, Pascal van den Berg, Marcel Lourens, Alex Lourens, Mi chel Sinke, Alberto Conde Morga- do, Arjan Visser, Paul Costandse, Ruud Mesu, Ruud de Vroe, Daan Ei kenhout, Ronnie Mesu, Jeannot Wolf, Evert Eikenhout, Edwin Over- beeke, Marco Keim, Ramon Ga- briëlse, Leroy Patty, Michel Jansen van Galen, Jan de Rijke. Trainer; Huib Meerman. Zierikzee Selectie: Jaco van der Schee, Erik Schot, Barry Hage, Jaimie Hoare, Lee Mol, Erwin Nelissen, Colin van Oeveren, Patrick Roggeband, Rob bert Roggeband, Martin van der Schee, Patrick Verkaart, Jarno Ver meulen, Ben Verwest, Thomas Vos, Remco van der Wekken, Robin van Welt, Michel Winkels. Trainer: John de Frel. Vierde klasse A Aardenburg Selectie: Arjen Worst, John Pari- daen, Arjen van Rie, Gerry Blaak man, Hylke Stroo, Richard Reij- niers, Ronald de Cocq, Ronnie Tre- sonie, Martin Dieleman, Christian Brakman, Jurgen van Hooreweghe, Remco Dhont, Frank Staelens, Niek van Sprundel, Angelo Sinack. Trainer: Robby de Muijnck. Axel Selectie: Mike van den Bergen, Kim van Bremen, Joep van den Broeke, Carlo de Deckere, Edwin Ferket, Mi chael Freijzer, Jochem Marcus, Tom Paree, Stefan de Ruyter, Eric Rijckaert, Fonnie Verstraeten, Ro nald de Visser, Richard de Vos, Ran dy Zandstra, Job Zwegers. Trainer: Henk Michels. Clinge Selectie: Siegried van den Berg, Pe dro van de Berg, Jurgen Ras, Jan de Visser, Stefan de Wert, Peter Dru- mont, Michael de Block, Dimitri de Block, Dennis de Block, Jurgen de Block, Walter van Tienen, Rudy Luycks, Eef Coenen, Thomas de Decker, Martin Leegwater, Thomas Leegwater, Jean-Ruud de Houck, Bert Buijs, Sven Heuten. Trainer: Jo de Block en Boudewijn van Craenenbroeck. De Noormannen Selectie: Matthijs van Wageningen, Menno Jongepier, Eddy Janse, Jar- no Bostelaar, Jaap van Rooijen, Mark Minderhoud, Jackie Minder houd, Sebastiaan van de Welle, Frank Maranus, Ramon de Witte, Rene Bostelaar, Leo Brasser, Erwin Huibregtse, Sjaak de Pagter, Mark Riemens, Sebastiaan Dekker, Peter van Alphen, Niek Minderhoud, Ro nald Huibregtsen, Joost Grootjans, Peter Minderhoud, Sander Lobbe- zoo. Trainer: Marcel Nijsse. Hulsterloo Selectie: Johnny de Bakker, Jelle van Damme, Jan Bosman, Pieter Bosman, Tommy Bleyenberg, Nils Cornelis, Jurgen de Deckere, Marc van Hecke, Winand van Haelst, Lo de van der Heyden, Jimmy van Lae- re, Dennis Mangnus, Kenneth Mangnus, Mario Vermeirssen, Mar- jo de Vos, Stefano de Vos, Cristof de Clippeleir, David Leenknecht, Syl vester Sturm, Eric Goossens, Trainer: Paul de Kort. IJzendijke Selectie: Adri van Hanegem, Michel de Ruijsscher, Paul de Putter, Vin cent Calon, Randal de Jaeger, Frank van de Vijver, Teun Timmers, Luuk van Waes, Martijn Rijckaert, Martin Rietdijk, Ivo Kuijpers, Jelle de Wil de, Marco de Witte, Joël van Over- loop, Toby Groosman, Paul van Himschoot, Thijs Musson en San der Tazelaar. Trainer: Rob Liplijn. Oostburg Selectie: Eddy van Landegem, Ger van de Voorde, Johan Duininck, Luc Maenhaut, Jeroen Syriër, Patrick Boute, Mario Quekelberghe, Ma- madouda Gueye, Robert Bezemer, Niek Maenhaut, Jurgen Dhoore, Stefan Roche, Abubakar Kourou- man, Peter van de Linde, Ruben de Ridder, Pieter Morel, Sam Henry, Michiel Leijte, Gert Schoors en John Alleman. Trainer: John Alleman en Mario de Vreeze. Renesse Selectie: Maarten van Kempen, Je roen Verboom, Leon Bakker, John Berrevoets, Robert Jan Cauters, Remco Cauters, Pascal Dronrijp, Mischa van de Hoek, Wilco Hooger- huis, Dennis Huttinga, Krispijn de Jonge, Michel Lagendijk, Peter Moerland, Timo de Smet, Arjan van de Stolpe, Sven Verseput, Remco Waudel, Vincent Goedegebuure. Trainer: Cees van Dijk. RIAW Selectie: Jurgen Zohlandt, Erwin de Roover, Endy van der Goes, Man fred Swagemakers, Bert Dutree, Ar jan de Meij, Boy Teunissen, Vincent Bendijk, Ernst-Jan Willemkens, Ar jen Proost, Dimitri Pluym, Geert Jan de Smet, Ruud Audenaerd, Gert- Jan Jonkheijm, Mohammed Hasan, Darryl Rawidjan, Ludwig van Grem- berghe, Steven Koster, Wijnand van Waes, Dries Breyne. Trainer: Nico Bakker. VC Vlissingen Selectie: Roepesh Bhagola, Valen tino Blommaert, Jaimy Bloppoel, Michaël Boedhoe, Hamsa Bohadi, Cees Bosschaart, Tarik Boufrahi, Khaled Boufrahi, Jamal Bouzam- bou, Tim van Bremen, Hans ten Broecke, Ron van Dam, Peter Delle- beke, Nasser Gassi, Danny Gilde, Rinaldo Gilde, Leroy Grootfaam, Martijn Jansen, Lewin Jimenez, Wilco Lievense, Christian Maas, Jurjen Mooibroek, Mustafa Özcelik, Sambi, Lunven Vermeer, Pascal de Veij. Trainer: Ruud Pennings. Walcheren Selectie: Pepijn van den Anker, Lars Peeters, Paul Bunnink, Michel Ca rol, Freddy Compeer, Michel van Dalen, Jeroen Dijker, Mike Geljon, Jeroen Hofman, Ruud Hoosemans, Imke Kuyper, Edward Laarman, Sjoerd Reijnhoudt, Dennis de Rijke, Vincent de Rijke, Marco Schroe- vers. Roelof Siereveld. Trainer: Tom de Quelery. Zeeland Sport Selectie: Ralf Eversdijk, Marcel du Burck, Eric Jan Baas, Joris Beilo, Dennis Bootsgezel, Moestaf Boutchich, Roland Cosijn, Remon van Geersdaele, Davy van Geers- daele, Friso Heystek, Richard Holle- brands, Ender Igdeci, Ruben de Kei zer, Jeroen Roelse, Roel Schreurs, Arjan Zijl, Mohammed Tahri, Mar tin Wilken, Martijn Fincke, Wouter Vermeule. Trainer: Abdoe ben Khedda. Vijfde klasse A Biervliet Selectie: Marco Boonman, Gerton Teerink, Marco Vaal, Nico Gielliet, Mark de Kraker, Bernhard Buchner, Jeroen Engels, Theo de Schepper, Julius Dest, Delano Bronne, Hens- ley Victorina, Richard Vermeulen, Erik Adam, Ruben de Meijer, Rens Gielleit, Brian Overdulve, William Faes, Arthur Scheele, Wilfred Jans sen, Pascal de Ridder, Marcel Ricci- ardi, Jimmy Coone en Angelo Co- one. Trainer: Willy de Jaeger. Corn Boys Selectie: Michael van de Akker, Ma rio Bogaert, Martijn van de Boom, Stijn Buijsse, Stefan Burbach, Wes ley Corijn, Hans Cornelissen, Bert Dellaert, Martin Dhaene, Manuel Dhondt, Xavier Herman, Martin Kalfsvel, Marc Maes, Martijn Mar- celis, Jhimmy Peters, Rick Roeb, Mario Roegiest, Claudio Scherpe- nisse, Stef Snelders, Dennis Winne. Trainer: Jean-Pierre Hubregsen Graauw Selectie: Erwin Claassens, Bart Kroes, Danny Bisschop, John van Boven, Dennis Buys, Jean Paul de Caluwé, Jan d' Haens,Tom Heijens, Edward Kips, Joost Mangnus, Erik Mahu, Nico Mahu, Edwin Molders, Marino van Passel, Marcel Schelf hout, Karei Steijaert, Mark van Troost, Marcel Vael, Ronal Vael, Marcel Verschuren. Trainer: Paul Taelman. G roede Selectie: Jan Elfrink, Leon Simon- se, Alexander Bakker, Jan van Be- lois, Sebastiaan Blok, Eddy van de Bunder, Mirsad Cedric, Dennis van Espen, Iwan Faas, Brian Jilleba, Ri- nie Leenhouts, Agron Obnija, Ernst oosterling, Johan Pielaet, Marck van de Rimstraat, Marou Jabara, Er ik Traas, Bram Verkruysse, Donny de Vriendt. Trainer: Jos de Wilde. Hoofdplaat Selectie: Conrad van de Velde, Jo- hanan van de Ameele, Marteyn de Bie, Eli Bolleman, Ralf Kramer, Yoe- ri Loonstyn, Pascal Pijcke, Bart de Smit, Barry Sutin, Christophe Sutin, Patrick Sutin, Ruben Thomaes, Ed win van de Velde, Rino van Voren, Alf Waatjes, Ricardo van Waes, Je roen Zeegers. Trainer: Tonnie van Muiken. Koewacht Selectie: Peter de Caluwé, Peter van Gremberghe, Dennis Aerts, Rein- bert Broos, Danny Digneffe, Sander van Remortele, Bram Cornelissen, Jeroen Hiele, Jac van Nieulande, Bart van Remoortele, Ad Verlinde, Wouter Swagemakers, Mario Buijs, Michel van Houdt, Didier Seghers, Peter Audenaerd, Steven van Hove, Mario Harte en Giovanni la Heijne. Trainer: Carlo van Grimberghe. Philippine Selectie: Daniel Schieman, Danny Klokgieter, Erwin Pielaet, Edwin Eg- gebeen, Jim de Jongh, Stephan Epskamp, Maikel Clippelaar, Gerrïe de Bruijne, Edwald Martijn, Job van der Vinnen, Marc Floors, Kevin de Smet, Stijn Guilleit, Jean-Paul van Hoeve, Dennis Kaashoek, Ostar Di eleman, Ivo Mohnen, Marnix Schie man, Björn den Hamer, Rachel Jan sen. Trainer: Ritchie Bosma. Schoondijke Selectie: Nico van Speybroeck, Marco de Feyter, Niek de Rijk, Barry Haerens, Robin de Waele, Johan de Feyter, Steven van Tilburg, Ronny Koster, Remco Kramer, Rob van Waes, Karsten de Feyter, Anthony de Wever, Pieter Baecke, Alex van Houte, Jurgen Willemsen, Norbert Willemsen, Philip de Smet, Jacco Seen, Claude Kornelis, Rick van de Voorde. Trainer: Theo de Buck. SDO'63 Selectie: Robbert Aartsen, Marco Baart, Marteijn Bisschop, Dennis van Driessche, Gino van Driessche, Pascal Helmich, Dominic de Ko ning, Johny Merckx, Eric Naessens, Marty Poppe, Erwin Schakelaar, Pascal Schillemans, Jordy van Troost, Dennis Boonman, Stefan van Damme, Dennie Knol, Giovanni Verbraeken, Martijn Verbrugge. Trainer: Ivo Wouters. Sluis Selectie: Edwin Verschaeve, Patrick de Ruyter, Edwin Bogaard, Ranco Bogaard, Peter Slits, Arthur Marti- nyuk, Bennie Koens, Geert van de Bussche, Alain de Baetsele, Stefan de Vestele, Christof van Wijns- berghe, Antonio Balzani, Robin van Hal, Nico de Bree, Jenko Borrizee, Bart Cappon, Christophe van Bel- leghem. Trainer: Nobert de Vestele en Edwin Boogaard. Sluiskil Selectie: Tonny van der Veen, Hi- dayet Ertoy, Frank Nieuwelink, Roy Scheele, Erik de Vries, Barry du Puy, Abi van Lare, Ibrahim Helena, Dan ny de Vries, Fabian du Puy, Chris de Bruin, Tuncay Cil, Paul Kuhlmann, Francois Begijn, Jasper van Houc- ke, Erwin de Bruin, Umit Yigit, Omar Malagic, Denis Wauters, Brian Riekwel, Pascal Wedage, Arno Ver linde, Ronald Lijbaart en Pascal van T roost. Trainer: Rolf Mobach. Terhole Selectie: Mario de Bot, Eric van Goethem, Renzo van de Bossche, Mare Broekhoven, Carlo Neve, Wil liam Freyzer, Patrick Freyzer, Pa trick Dobbelaar, Alex van Dorsse- laar, Patrick Vonk, Angelo de Brou wer, Jurgen Maerman, Jimmy van Delft, Marty Dobbelaar. Trainer: Edy de Witte Vogelwaarde Selectie: Dirk van Damme, Wim De- laere, Mathijs de Koeijer, Artjan Lambert, Bart Mangnus, Mike Ne- lis, Michel Nieuwelink, Robin Op peneer, Danny Pijcke, Wim Steijns, Björn Vermeerssen, Jeroen Ver- vaet, Werner Vonk, Arno Wauters, Dennis Jonkheym, Miguel Nafa, Mark de Frel. Trainer: Honny Claessens. Vijfde klasse B Dreischor Selectie: Dennis Verwest, Ad van de Werf, Timmy Bakker, Patrick Berre voets, Serge van de Bos, Frank van de Helm, Fred van de Helm, Leen van de Helm, Jerry Verwest, Sander Uijl, Cees Verwest, Wesley Verloo, Mark van de Linde, Raymond Son- neveld, Ingmar Struys, Dennis Jasarevic, Lucien Vroegh, Jaimy Tiggelman, Dirk Hundersmarck, Kees Jan Uijl. Trainer: Wim van der Linde. Hansweertse Boys Selectie: Djawed Asami, Rinze Meerssen Gemert FC Vinkenslag Panningen Terneuzen JVC Cuijk TOP SV Deurne Schijndel IJC Rosmalen IVS UNA TEC UDI'19 Back, Juul Back, Ernest van Bussel, Ronnie Bustraan, Eric Clement, Jo sef den Hollander, Renze de Vogel, Jacky Kaijser, Frank Quakkelaar, Tim Reijnhout, Stefan Ridderhof, Danny Sanderse, Robin Scholten, Stanley Stanczak, Tom Koelen, Martin Koelen, Adil Fertoute, Tim Jacobusse en Emanuel Sedano. Trainer: Gerrit Petersen. Jong Ambon Selectie: Wilfred Vreeke, Emiel Laisina, Nus Taniwel, Dennis Feli- us, Jonah Latumeten, Meivin Telus- sa, PercyTelussa, JuanTuhuleruw, Zico Tuhuleruw, Sonny Haurissa, Jacintho Lekawaël, Marley Mual, Rivellinho Pentury, Eldridge Pentu- ry, Rui da Silva Gomes, Paulo da Sil- va Gomes, Marsal Ririhena, Martin Waisapy. Trainer: Bert Pentury. Kwadendamme Selectie: Henry Beulens, Antoine Bal, Ronnie van Hoepen, Dies Drie- dijk, Frank Franse, Mart van de Pias- se, Ruud de Jonge, Roel de Jonge, Rick Peeters, Marcel Smits, Gert Jan Vermeulen, Johan Beulens, Serge Beulens, Jacco Zuidhof, Car- DFC Dongen HVV'24 Internos Noad Oosterhout Rood Wit W SC Gastel SCO svw Triborgh Unitas'30 Derde klasse A Breskens Domburg Dosko Goes Grenswachters Hontenisse Moerse Boys Patrijzen RCS Steen Zeelandia/Middelburg Zierikzee Vierde klasse A Aardenburg Axel Clinge De Noormannen Hulsterloo IJzendijke Oostburg Renesse RIAW VC Vlissingen Walcheren Zeeland Sport lo Vermeulen, Martijn Govers. Trainer: Izak Verkeste. Lewedorpse Boys Selectie: Jasper de Baar, Ron Ver- mue, Bastiaan Blok, Arwin van het Westeinde, Ronald Smits, Edwin Fr- aanje, Kornelis Kamerling, Rinus de Winter, Ruben Blok, Simon Smits, John Steijns, Rob Eversdijk, Jacco Murk, Marcel Rooze, Edwin Cal- jouw, Joachim van Maaren, Jeroen Steenbakker, Alfred de Kooning, Ri chard Vermeulen, Danny van Dijk, Rob Igonnet, Ruben Mous. Trainer: Herman Vermeulen. Luctor'88 Selectie: Berry Simonse, Ron Tem pelaars, Paul van de Dries, Peter van den Dries, Aubert Geus, Dennis Goud, Mario Tazelaar, Marco Uter- mark, Arnold Hagenaar, Arne Ho- ningh, Remco Kuijpers, Ruud van Leeuwen, Jurgen van Maldegem, Stefan van Hoepen, Joeri Poelman, Martin Priem, Mark Raas, Martin Rijk, Patrick Zoeteweij, Serge de Blaey, Maurice Huijskens. Trainer: Kees van de Linde. Ouwerkerk Selectie: Pascal Dalabout, Wilko Vijverberg, Jakkoo Brouwer, Arjan Brouwer, Ard Boogerd, Marcel den Broeder, Silvain Caverle, Micael Dalebout, Eric Jan van Dongen, John Hage, Erwin van der Maas, Stefan van der Maas, Barry Manni, Jullien Totte, Serge Totte, Wouter van Marle, Oby Kikstra, Freek van Marle. Trainer: Ron de Bruine. Robur Selectie: Peter Harinck, Marco Els hout, Jeroen Gerritse, Khaled Kecham, Björn Vleugel, Walter Plessius, Raimond Paauwe, Marco Rolandus, Ramon Schaier, Walter Siebman, Vincent Tibbe, Gerard Tibbe, Janus de Visser, Dennis Vos, Rik Hopmans, Richard van Liere, Bertie Luitwieler, Jozef Ngounout, Arnold Sinke, Dennis Weijers, Vin cent Peemen, Marco Bleumink, Emanuel Hoezen, Jericho Hoezen, Andy Latusia. Trainer: Marcel de Nijs. Volharding Selectie: Remco van de Wart, Bart Kostense, Willem Bierens, Michael Boonman, Rob van F.ekelen, Wou ter Goedhart, Kees Huizen, Ronnie Jacobs, Erikde Jonge, Michel Loon- tjens, John Platschorre, Daniël Rijk, Danny Slootweg, Dennis Sommeij er, John Sommeijer, Ramon Ver- bart, Wilko Vermuë, Niek van Zun- deren. Trainer: Nikos Kardakaris. Vijfde klasse C Vosmeer Selectie: Michel Neelen, Michel van Leeuwen, Arno Deurloo, John Vroegop, Danny Istha, Jasper de Regt, Joost Hommel, Aike Hommel, Arjen Verkamman, Jacco Vaders, Theo van Eekelen, Gudo Quaak, Ri- ni Plompen, Jean-Paul Rens, Mark Timmermans, Ed Mastbergen. Trainer: Julian Roman. Vijfde klasse A Biervliet Corn Boys Graauw G roede Hoofdplaat Koewacht Philippine Schoondijke SDO'63 Sluis Sluiskil Terhole Vogelwaarde Vijfde klasse B Dreischor FC Bergen Hansweertse Boys Jong Ambon Kwadendamme Lewedorpse Boys Luctor'88 Ouwerkerk Robur Vivoo Volharding WVV'67 Vijfde klasse C Cluzona DSE FC Moerstraten Kaaise Boys Lepelstraatse Boys NVS Rimboe SC Kruisland SC Welberg Val Aan VES'35 Vosmeer foto Camile Schelstraete HW'24 werd vorig seizoen kampioen van de derde klasse en gaat het dit jaar proberen in de tweede klasse.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 23