selecties en indelingen PZC s©Qg vv m ZATERDAGVOETBAL 22 Hoofdklasse A vrijdag 30 augustus 2002 Hoofdklasse A Kloetinge Selectie: Jan Baaijens, John Bent- schap Knook, Rien de Bruine, Ron nie Cremer, Emiel Dorst, Jeffrey Frijters, Johan de Goederen, Pieter de Graaff, Erik de Groene, Gerben de Kievit, Wouter Labrujère, Micha Lekawael, Niels Lodewijk, Arno Me- laard, Pieter de Munnik, Jaap Pij nenburg, Merlijn Swennen, Wilco de Valk, Erwin van der Woerdt. Trainer: Diederik Hiensch Hoek Selectie: Jürgen Belpaire, Björn van Avermaet, Djamel Buyse, Bart Poppe, Franky Standaert, Frank de Wispelaere, Patrick de Guchtenei- re, Arco Herrebout, Musa Kanu, Björn Langeveld, Mare Minnaert, Johan Mücher, Thomas Ragut, We sley de Smet, Leon van den Ouden, Arjan Human, Barry van der Hooft, Rieno van Oost, Arjen Oostdijk, Mi chel Mullaert. Trainer: Angelo Nijskens. Eerste klasse C Oostkapelle Selectie: Ferry Alfons, Hajo Barth, Jeroen Brand, Ruben Coppoolse, Mohamed El Bekkaoui, Wilco Filius, Turgut Kizilarslan, Anton Kruit, Francis Langemaire, Roel Latuheru, Ronald Louwerse, Mathijs Lugten- burg, Jesse van Maldegem, Maar ten van Maldegem, Gerson Mara- nus, Sander Maranus, Edwin Meer man, Mark van Oord, Arjen Patte- nier, Joël Pattenier, Rick Pattenier, Ricardo Schipper, Wilfred Schip per, Jorrit Schuurman, Giacomo Wattel, Dennis van de Welle. Trainer: Karl Vergouwen. SSV'65 Selectie: Jaco Nelen, Ruud Blom- maert, Wim Westenberg, Paul Eversdijk, Maurice van den Hemel, Armando Probert, Ruud Noote- boom, Francis Lokerse, Marcel Ko- le, Armando Langebeke, Ermo Cap- pon, Yuri Baart, Joey van der Hoeff, Pieter van Liere, Ronnie Hillebrand, Jan Willem van Dijk, Paul Bom, Mare de Groote, Stefan Paardekoo- per, Christiaan Boon, Pim Bruins. Trainer: Adriaan Nieuwenhuijse. Tweede klasse E Arnemuiden Selectie: Marinus Baas, Corné van Belzen, Joan van Belzen, Leon van Belzen, Peter Bil, John Crucq, Wal ter Crucq, Kees Davidse, Dylan Ger ritsen, Niek Grootjans, Corjan Ma rijs, Remy Meerman, Lennard Meulmeester, Jacco Moerdijk, Ron nie Moerdijk, Jos Poortvliet, Patrick Siereveld, Cor Schroevers, Jacky de Smit. Trainer: Wim Davidse. AZVV Selectie: Kim van de Wege, Niels Meesen, Marco Bolleman, Martijn Bottinga, Erwin van de Broeke, Rory Curran, Jaap den Doelder, Veli Ery- urük. Joep Frusch, Leon Goossen, Jacco Koekkoek, Wouter Kruisifikx, Jochem van Leeuwen, Jurgen de Reu, Kees Schieman, Gerben Steij- aert, Ferry van de Veeke, Peter van de Velde, Corné Langedoen, Roma no van Overmeire en Stef Dijkhui zen. Trainer: Jaap Goossen. FC Dauwendaele Selectie: Patrick Langemaire, Julio Fagundez, Edwin Leonhart, René de Nooijer, Freddie Melaard, Ro bert Griep, Raymond Gerrits, Ricky Snoek, Yebele Broersma, Johan Rouw, Jeroen van de Schelde, Mur- cel Kizilcan, Robin van de Velde, Jordy van Bunderen, Ahmet Co- ban, El Hadji Faye, Robert Groenen- berg. Christian de Klerk, Ramon Te- lussa, Erwin van de Vreede. Trainer: Henk Willemse. 's-Heer Arendskerke Selectie: Ard Eversdijk, Gerben Eversdijk, Frank Goedegebure, Marco Goedegebure, Dennis op 't Hof, Jan van der Klooster, Menno van Tilburg, Stephan van de Velde, Walter de Kok, Jarno van de Kreeke, Wijbrand Boonstra, Rob Landa, Pa trick Nieuwenhuijze, Stefan Sab- ben, Andre Tange, Arno Wisse, Mark Nieuwpoort, Assim Elkhatta- bi, William Tolhoek, Peter Kamstra, Pim Wedding, Richard de Jager. Trainer: Marien Schroevers. Kapelle Selectie: Ronald Kole, Alex Lakké, Roy Sallet, Bertie van der Heijde, Jacco Bekenes, David den Hollan der, René van Boven, Jon Hersel- man, Niels Kole, Albert de Troije, Danny Nouse, Rob Oostrom, Ruud Hoogesteger, Peter Willemse, San- der Rijswijk, Hans Tolhoek, Richard Uitterhoeve, Toine Gijzel, Martijn van Zweden. Trainer: Alexander van Keulen. Noad'67 Selectie: Kees Lozekoot, Patrick Kot, Iwan Geense, Cenny van Splunter, Mauricede Goede, Stefan Fontijne, Michel van de Reest, Kees- Jan Verstrate, Arjan Moerland, Jo han Reijngoudt, Jeroen Reijngoudt, Menno Fontijne, Ronnie van de Ree, Ronald den Braber, Erik Fontij ne, Corné de Frel, Benjamin Suur- lant. Trainer: Peter van Poortvliet. Duiveland werd vorig seizoen kampioen in de vierde klasse en gaat het dit jaar in de derde klasse proberen. Voor de meeste voetbalclubs zit de oefencampagne er weer op. Het seizoen 2002/2003 staat voor de deur. De hoofdklassers beginnen dit weekeinde aan de competi tie, een week later volgen de andere klassen. Zeeland is foto Pieter Honhoff dit seizoen in de tweede klasse zaterdag nog maar met twee clubs vertegenwoordigd, Oostkapelle en SSV'65. In het zondagvoetbal is Terneuzen de vaandeldrager, op gepaste afstand gevolgd door tweedeklasser HW'24. Rillandia Selectie: Jacco Baas, Pascal Beeke, Edwin Clement, Hakam Didi, Meh- met Dolma, Giel Dubbeld, Martijn van Elzakker, Muynrud Gokoglugil, Richard van de Hoest, Huysseyn Dogan, Peter Kepers, Arjan Koop- mans, Wesley Korse, Marco Min- naard, Corné Nuyes, Michiel van Trijen, Ronald Vasseur. Trainer: Paul van Buuren. Terneuzense Boys Selectie: Ronald Gort, Guido Vinke, Jeroen van de Broeke, Robert Rijn berg, Tim Louwiesse, Sjoerd Rijn hout, Wim van Beijsterveldt, Ayhan Atmaca, Anrico van Hecke, Mevlud Eryüruk, Jordi Goossen, Mario de Fouw, Robbie Jonkman, Marco Faassen, Nikki de Wolff, Mark de Pooter, Ryan de Regt, Ralph Zegers. Trainer: HenkOttens. Tholense Boys Selectie: Ali Oumhamed, Arie Draaijer, Arjan van Dijke, Carlo Hey- boer, Eric van Gorsel, Eric van Heu- sen, Francel Kousemaker, Frans Ha genbeek, Jaben Kortland, Jan Groenewegen, Jan de Graaff, Je roen Nieuwkoop, Johan Schot, John Kleppe, Marius Bdi, Marnix Kousemaker, Martin de Waal, Mi chael Marinus. Michael de Jong, Piet den Boef, René van de Berge, Rick van de Velde, Ronnie de Graaf, Said Oumhamed, Simon Jansen, Stephan Maas, Stephan van As, Wim Schot. Trainer: Romeo van Aerde. Zaamslag Selectie: Bart Corstanje, Ronny Ing- hels, Wouter Buijze, Menno den Dekker, Peter Dieieman, Jean Dooms, Wim Duerink, Koen Goos sen, David de Haan, Peter Hame link, Jacco den Hamer, Arjan de Koeyer, Jacco Lucasse, Niek Lucas- se. Peter Oppenneer, Jaap Pijpe- link, Joris Rademakers, ErikTissink, Tommy Tissink, Jerry van Toor. Trainer: Jan Doorns. Derde klasse A Apollo'69 Selectie: Peter Bleumink, Ron Cam- maert, Richard Bal, Richard van Bel zen, Eef Boelhouwer, Jean-Paul Harthoorn, Peter Jobse, John de Jonge, Bas de Koeijer, Niels Kreukniet, Frank de Kok, Antoine Kunst, Marco Oele, Leon van Ooij- en, Ramon Uitterhoeve, Lennard Verwei, Niels Willeboordse, Miguel Walraven. Trainer: Jacco Oostdijk. mer, Jordy Oele, Jord Vermeer, Jesse Vermeer, Erik de Ruyter, Rob bie Visser, Sven Ronde, Björn Ron de, Jeroen van Ommen, Danny Bo mer, Jimmy Pinas, Frank Tax, Maar ten Peene, Riaan Peene, Stefan Meerman, Ronald Kloppenburg, Christian Zwanenburg, Martin van Leersum, Henry Guingo, Olof Hoo gesteger. Trainer: Hans van de Rafelaar. Kruiningen Selectie: Edwin Arens, Robin Arens, Dinant Bauer, Arno van de Berge, Iwan Boeye, Ewout Dek, Jimmy Fens, Cees Hommel, Edwin van Houte, Joury Houtekamer, Jor dan van Langevelde, Niels Meijer, Arthur van Noorden, Stefan Open neer, Gert-Jan Poley, Sjoerd Stof fels, Dennis van de Weele, Adriaan van de Plasse, Dirk-Jan Schipper, Veere Selectie: Wilco Hey, Corné van Hoof, Gaza Ambiti, Robert Baas, Ja son Blommaert, Jacques Blijle- vens. Pascal Caumartin, Marcel Corbïjn, Joachim Cornelisse, Rena- to Dijkstra, Randy de Dreu, René- Michel Gerritsen, Wilco de Keu- ning, Danny Kloosterman, Adriaan Kroese, Ramon Koeijvoets, Guide Lord, Ronnie Louwerse, Andre van Maldegem, Paul Noya, René Schreuder, Edwin van Tatenhove, Theo van Tatenhove, Sebastiaan Traas, Matthieu van de Weele. Trainer: Kees de Rooij. Yerseke Selectie: Ramon Boone, Wilfred Po- leij, Michel Barbé, Niek Boogert, Frans van Driel, Christiaan van der Jagt, Remco de Koeijer, Marcel van Bevelanders Selectie: Dennie van Belzen, Leon de Bruine, Richard Clement, Edwin Dieieman, Arie Jongejan, Matthijs Klaasse, Rudi Clement, Sander van de Kreeke, Jan Leendertse, Marcel de Lange, Robin van de Moere, Den- ni Oosse, Kees Reijnhout, John Rie- mens, Erik Versluis, Marco Wisse, Cor Zwemer en Ronnie Proos. Trainer: Tonnie van lersel. De Meeuwen Selectie: Johnny Adriaanse, Lenn- art Bommelje, Wim-Jan Brasser, Michiel Brouwer, Ruud Buteijn, Wil co Dingemanse, Johan Francke, Robbert van de Graaf, Martijn Hengst. Thijs van Keulen, Patrick Koppejan, Michiel Köther, Arnold Krijger, Ab Louws, Eddy Matthijsse, Rogier Sinke, Danny de Vries, Jan- Pieter de Vries Trainer: Niek van den Houten. GPC Vlissingen Selectie: Marcel Visser, Silvio Kra Samuel Sanderse, Onny Scholten, John van Dijke, Lisa Huissen, Dan ny Weber. Trainer: Carlos de Jonge. MZVC Selectie: Rink Basie, Joost Beek man, Alexander Bom, Peter Bras ser, Stefan Feleus, Winay Ganesh, Glen Gilde, Robert van de Hove, Re né Jagt, Arjen Jeras, René Kerkhof, Hans Koole, Joel Le Due, Ronald Melaard, Marco Meur, Ruben Nije- boer, Detlef Prince, Michel Ridder hof, Danny Sandhovel, Jordy van de Veer, Ralph Veerhoek, Mark van de Velde, Remco van Wijngaarde. Trainer: Wil Wijnands. Nieuwdorp Selectie: Marcel van der Does, Tu- ran Dogan, Mark Geelhoed, Mar- tien Geelhoed, Martin de Hamer, Peter Kastelein, Önder K05, Ralf Ko le, Tim Kramer, Gert-Jan Nieuwen huijse, Joost Polderdijk, Arjan San- dee, Fersujan Selim, Andre Siere veld, Rudi van de Sluis, Haluk Ta- mambay, Ferhan Topal. Trainer: Piet Puijpe. Serooskerke Selectie: Jerry Holmes, Koen Lu- kaart, Frank Allaart, Ivo Besuijen, Ruben Dekker, Huibert Deurloo, Christiaan Francke, Jan Willem Francke, Renco Francke, Rudy Geerse, Jeroen Geerse, Nickey Hol mes, Steven Kempe, Niels Lobbe- zoo, Eric van Middelkoop, René Poortvliet, Anthonie Poppe, Jan Pe ter van de Putte, Frank Rooze, Wil lem Jan Schoe, Marcel Vader, Alex de Visser, Robin Vos, Christiaan Wisse. Trainer: Leendert Geelhoed. VCK Selectie: Michel Brasser, Albert van Boven, Joeri Nonnekes, Serge Ag- terhuis, Ronald Balthazar, Peter Buursema, Sjoerd Gelok, Sander Jasperse, Danny Joosse, Arjen Kats, Martin Koppejan, Mathijs Lod der, Michel Meulmeester, Corné Nieuwerkerk, Ronald Ovaa, Bas de Regt, Levin Scheijbler, Sebastiaan Schipper, Sjoerd Tanis, Diederick Verburg, Dankfried Verhage, Stefan Wielemaker. Trainer: Ad Poortvliet. de Kreeke, John Lindenberg, Pa trick van Opbergen, Anthonis Rie- dijk, Michel de Rooij, Raymond Ro vers, Eelco de Schipper, Bart van Steveninck, Jordy den Toonder, Lamper van der Ven, Alec van de Water, Padden van de Water. Trainer: John Vette. ZSC'62 Selectie: Leon Weeda, Sander Vaane, Jan Willem Oorneman, John Oorneman, Wouter Fioole, Michiel van de Hoek, Marco de Jon ge, Martin Kiesenberg, Werner Klaassen, Jan van de Linden, Niels van de Moezel, Edwin van Oeveren, Thomas Petiet, Kazimier Snoek, Se bastiaan Vaane, Gerard Verhoek. Trainer: Ton van de Spaan. Derde klasse B Bruse Boys Selectie: Mark Giljam, Rick Poste- ma, Alex Andeweg, Erik Giljam, Daan Jumelet, Ralph van den Ou den, Theunis van den Berge, Mujo Avdic, Johan Benard, Marien Be nard, Simon Boogaard, Ruben van de Berg, Marco Ketting, George Ge luk, Tonnie van den Berge, Jacob van den Berge, Eric Bleiji, Ricardo de Winter, Jacob Muller. Trainer: Olaf Filius. Duiveland Selectie: Hans Capelle, Bernard Zweistra, Bart van der Hulle, Erik Fierens, Ronald Zwager, Lex Zwang, Mark IJzelenberg, Dennie le Comte, Barry Steenpoorte, Jasper van Almekerk, Jaco de Bruine, Chris IJzelenberg, Jeroen de Bruine, Mar cel de Bruine, Marnix van der Hulle, Fabian Verkaart, Peter Otte, Henry Capelle, Johnny Bolle, Leo Burgers, Wilmar van de Sande, René Zwart, Jan Willem de Valk, Pim van der Laan. Trainer: Piet Roks. WHS Selectie: Francois Bliek, Anton Elenbaas, Ivan Hage, Michel de Jonge, Vincent de Jonge, Patrick Ketting, Hans Leune, Harm Moer land, Egbert Moerland, Arjan Mos selman, Michel Mosselman, Hans van den Ouden, Jan Quist, Johan van de Repe, Peter Saarloos, Corné van Tilbeurgh, Arne van Vossen, Leon de Witte, Matthijs Bruijnzeel, Arthur de Jonge, Lennart van de Reest en Lennart Hage. Trainer: Johan Sulkers. Vierde klasse A Borssele Selectie: Daniël Beyerlein, Bram Boone, Martijn Boone, William Boone, Remco de Bue, Pietjan Duynkerke, Cees van de Graaf, Mar tijn van de Graaf, Dave lyanya, Hi cham el Jadidi, Rene de Jonge, Pe ter Karelse, Theun Karelse, Toon van Liere, Roy Magnus, Marcel Mol, Henk de Nood, Anders Ooms, Paul Taal, Ronald de Winter. Trainer: Andres de Visser. Brouwershaven Selectie: Meivin van Ast, Jan Con- standse, Marcel Duinhouwer, Rick Elenbaas, Ivo Fonteine, Andre Goudzwaard, Erik Hartog, Sjoerd van de Hoek, Edwin Hof, Steef Kloet, Pieter Kristalijn, Frank Kriste- lijn, Remy Lievense, Jeffrey Over- weel, Clement van Splunder, Dick van Splunder, Arnoud Steutel, Mat thijs van Vulpen, Pieter-Maarten van Vulpen. Trainer: Arie Janse. Cadzand Selectie: Gerry de Smidt, Marnix Martlé, Thijs van de Heuvel, Jurgen de Jonge, Clemens te Loo, Eelco Basting, Johnny van de Voorde, Bart de Koning, Peter Nieskens, Stephan Vercouteren, Guido Ray- nard, Angelo Martlé, Remy Ris- seeuw, Tim Caci, Jean-Paul Martlé, Patrick Vercouteren, Jean-Pierre Vercouteren, Moktar Abid, Remy Pretorius, Philip Keijmel, Michel Cil- lekens, Cor Fieret en Remy Fas- saert. Trainer: Ruud Cornelis. Colijnsplaatse Boys Selectie: Gerard de Regt, Ronnie van Gilst, Bastiaan Soetekouw, Ro nald Geene, Mark Geene, Abdul Be- gfdfe, Robbert Gast, Yoeri Visser, Graham Holmes, Jos Snoep, Bertus Siereveld, Ronald Jansen, Ricardo de Neef, Robin van Loon, Robbert- Jan van Genugten, Kees van de Weele, Koen Wisse. Trainer: John Tahapary. DFS Selectie: Leander Rouw, Bas Bitter, Maris Bom, Ronald Braam, René Brussé, Jeroen Grefkens, Torsten Verseput, Bas Hogenstein, Rik van der Kasteele, Michael Leijten, Anco van der Linde, René van der Linde, Bram Nortier, Huib Nortier, Ton Minnaar, Arjan Muizer, Michel Pleu- ne, Remco Rotte, Mariko Rouw, Marco van de Zande, Ferry Jansen, Richard Eerdmans, Arco Dekker, RobertTak. Trainer: Edwin Kriens. Heinkenszand Selectie: Cor Nieuwdorp, Allan Braamse, Hugo Braamse, Remko van der Does, Edwin Ganzeman, Alexander de Haan, Bas Hooij- schuur, Nigel Holmes, Danny Hout, Jordi Hout, Johan Karelse, Mare Langebeke, Gerben Menheere, Raymond Mohr, Maurice Nouse, Jody Shields, Eric Vermaas, Ruud Vermaas, Eelco Walhout, Guido Wiskerke, Richard Wiskerke. Trainer: Arjo den Dekker. Mevo Selectie: Arno Schipper, Ruud van de Linde, Martin van Ast, Eelco Ber- revoets, Erik Tromper, Jeroen vol- keri, Kees de Ruiter, Marco Saman, Jeroen Pen, Matthijs Heeres, Tom van de Klooster, Rob Moerman, HuibSmits, Mark van de Linde, Nico Hillebrand. August de Jonge, Lars van Zwieten. Trainer: Jan Heikamp. Nieuwland Selectie: Ronald Fritz, Jeffrey Nijs- sen, Michel Bak, Ab Crucq, Carsten Feleus, Bart Jan Kroes, Robin Thiel, Jan Meulpolder, Mike van Kleef, Ri chard Jacobs, Wilco Kwekkeboom, Michiel van Boven, Marien Kroes, Steef de Rijke, Eddy de Vries, Hugo Crucq, Peter van Raay, Marcel Ja cobs, Erwin Harnes, Wilco van Bel zen, Dennis van Belzen. Trainer: Hans Hack. SPS Selectie: Albert Pieter van de Belt, Corné Rottier, Corné van der Male Dick Uijl, Erwin Feijtel, Jaco Jansen Jeroen Boer, Joey van Akkeren, Jo han Scheermeijer, Johan Uijl, Mar tin Quist, Michel Lisseveld, Niels Lisseveld, Peter Noordijke, Peter van der Male, René Uijl, René van Vossen, Sjaak Quist, Wim de Groen. Trainer: Gerard van Zalinge. Spui Selectie: Jeroen Bottinga, Jack Paulusse, Arian van Dixhoorn, Wim de Feyter, Michel Fieret, Ronny Fie ret, Martin Kalisvaart, Ludwig Kalis vaart, Jurgen Meyer, Alex Meyer, Gert-Jan Vlaander, Danny van Waes, Marcel de Zeeuw, Marc van Minnen, Marc Otterloo, Hugo Meeusen, Erik Loof, Branko Boksic, Patrick van de Bogaart, Remco Ha- melink. Wouter Kolbeek, Mark Spaans, Reinier Spaans, Humphrie Klapwijk. Trainer: Jan Verdonk. Wemeldinge Selectie: Wouter Dagevos, Pascal Feijtel, Roy Jeremiasse, Niels de Kok, Chris Kole, Dennis van Liere, Danny Loon, Bart Meijer, John Mol, Boy Priem, Richard Schouten, Fer rie van de Sluis, Johnny Timmer man, Frans Westrate, Rene Zuid dijk, Ronnie Zuiddijk, Wilco Zuid dijk. Trainer: George Daamen. Wissenkerke Selectie: Rien Meulenberg, Peter Meulenberg, Danny Bonn, Edwin de Moor, Robbin Moreauw, Martijn Koole, Fabian Probert, Jan Willem Koster, Mark van Leeuwarden, San der van Gilst, Erik Filius, Marcel van Hekken, Steven Dees, Albert Bud ding, David Verburg, Danny Hak- kert, Wilbertde Bas. Trainer: Jaap Knop. Vierde klasse B Hoedekenskerke Selectie: Robbie Dagevos, Lennard van Doorn, Robbert Goedhart, Ro nald Kievit, Roon de Munck, Jeroen Nijsse, Erik Northolt, Niels Otte, Bernard Prevost, Fred Velkers Ju lian Walraven, Jan Wijnhorst Ario Zandee, Niels Bitter, Jurrian var, Doorn, Mark van de Linde, Diederik Uitterhoeve, Jeroen de Winter Rick Gisolf, Martijn Eckhard en Émiel van den Hove. Trainer: Leo Uitterhoeve. Krabbendijke Selectie: Jo-Annes de Bat, Gilbert van Noorden, Robin van Koeverin ge, Marcel Moerland, Mark van de Berge, Pascal van Zweden, Rot Westrate, Corne Lobbezoo, Ardjar Verburg, Bas Heppe, Hein Lobbe zoo, Jaap van Gorsel, Jeroen Lob bezoo, Johan Pekaar, Kees Ver hulst, Martin Bal, Michel Bal, Pete: Polderdijk, Richard Daane. Ruuc Lagendijk, Steven Constandse Wim-Jan van 't leven, Youri Rie- dijk. Trainer: Bart Dierkx. SC Stavenisse Selectie: Marco Dorst, Aalt de Rijke, Dirk de Rooij, Corné de Rooij, Har de Rooij, Bram Smits, Jan-Kees Westdorp, Gerry Dorst, Peter Eer land, Jeremy Gierland, Marco Klip pel, Leen Lemsom, Wim Marinis- sen, Martin Moerland, Matthias Moerland, Martin Neele, Paul Oost dijk, Cees van Putte, Martin Potap- pel, Bernard de Rijke, Peter de Rijke, Adri Smits, Sander Smits en Niels Veldman. Trainer: DickSoomers. SKNWK Selectie: Leon Quik, Erik de Bruine, Maarten Padmos, Johan Padmos, Jan-Jaap Padmos, Gert-Jan Tierie, Ronald van Vossen, Christian van Vossen, Erwin Theunisse, Martin Huisman, Leon de Bruine, Leon Goedegebure, Emiel Kuijten, Sytze Stins, Jurjen Vermeer, Martijn Neele, Robbert van der Zande. Trainer: Cees Willemse. Smerdiek Selectie: Alex Hogendoorn, Rik Zwagemaker, Carlo Opree, Jordy Hage, Niels Hage, Serdar Uygün, William de Bie, Erik van Haaften, Souliman El Bauzzoui, Ad Pipping, Elmar van der Griek, Gert-Jan van Ham, Stefan de Jong, Leander Brinkman, Hilbert Brinkman, Peter van Ast. Trainer: Pim Potappel. WIK'57 Selectie: Krijn Hendrikse, Ronnie Jansen, Patrick Broekert, Bart Boot, Leendert de Jonge, Arjen Berre- voets, Erik de Vlieger, Elmar Verha ge, Richard Verhage, Marco Ganse man, Theo Wittenberg, Leon Hen drikse, Dominique van Doorn, Gert- Jan Broere, Elmar de Kok, Ferrie Berrevoets en Wilco Kooman. Trainer: Jaap de Ridder. Wolfaartsdijk Selectie: Philip Westveer, HansEg- gebeen, Benny Lips, Ferdy de Leeuw, Corne Verheezen, Jarno Waterham, Leon Tavenier, Stefan Schipper, Dennis Schipper, Dennis Bosch, Perry Eveleens, Harm Fluit, Arnold van Gemerden, Gerry Kloosterman, Dirk Jan Lukasse, Stefan Westerweel, Martijn de Kok, Tim Kloet, Eric de Kok, Eric Rijke, Danny de Blaay. Trainer: Peter Groenewegen. Ter Leede Excelsior Maassluis Rijnsburgse Boys Katwijk Kloetinge Noordwijk Volendam FC Lisse Kozakken Boys Quick Boys Hoek Scheveningen Marken Capelle Eerste klasse C Derde klasse B Achilles Veen Bruse Boys Altena De Alblas GJS Drechtstreek Groote Lindt Duiveland Kogelvangers FSV Oostkapelle 's-Gravendeel Oranje Wit Klundert Rijsoord Pelikaan Roda Boys Sliedrecht Schelluinen VVC'68 SSV'65 WHS Wilhelmina'26 Zwaluwe Tweede klasse E Vierde klasse A Arnemuiden Borssele AZVV Brouwershaven Dinteloord Cadzand FC Dauwendaele Colijnsplaatse Boys 's-Heer Arendskerke DFS Kapelle Heinkenszand Noad'67 Mevo Rillandia Nieuwland Seolto SPS Terneuzense Boys Spui Tholense Boys Wemeldinge Zaamslag Wissenkerke Derde klasse A Vierde klasse B Apollo'69 Chrislandia Bevelanders DHV De Meeuwen DVO'60 GPC Vlissingen Halsteren Kruiningen Hoedekenskerke MZVC Krabbendijke Nieuwdorp SC Stavenisse Serooskerke SKNWK VCK Smerdiek Veere Vrederust Yerseke WIK'57 ZSC'62 Wolfaaitsdijk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 22